BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 21:12   #301
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

vikuniaa piękny ten Twoj naturalny kolorek, szczegolnie na tej pierwszej fotce, wlosy Ci się tak mienią na złoto Moze zdradzisz co sama stosujesz???
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:04   #302
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A to moje włosy potraktowane silver shampoo z rossmanna.
Nie miałam żółtego koloru, ale wiadomo - kobiecie nie dogodzisz , to sobie kupiłam ten srebrny szampon, używam go już kilka tyg.
A te brązowawe cienkie pasemka, to pozostałość brązowego kolorku z zeszłorocznego balejażu
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 17:44   #303
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

melduje się kolejna blondynka [farbowano-naturalna] jak byłam mała to włoski miałam jasne, taki typowy złoty blond, z wiekiem zszarzały i zbrązowiały więc zaczełam farbować na jaśniejsze kolory, no a teraz naturalne włosy mam już zupełnie brązowe :/ i to nie jakiś ładny brąz tylko szarą mysz :p ostatnio wacham się nad zafarbowaniem się na platynowy blond ale nie wiem jak będę wyglądać.... byłabym wdzięczna gdyby koleżanki blondynki zajrzały na ten wątek - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=132921 i oceniły czy powinnam się zafarbować czy lepiej zrezygnować z tego pomysłu, z góry dzięki za pomoc
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 07:46   #304
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziewczyny. Wybieram się niedlugo do fryzjera i pomysłałam, ze zrobie sobie jeden kolor włosów. Zawsze robiłam balejage ale już mi się znudził.
Tylko nie bardzo wiem jaki odcień blondu wybrac.
Pomozecie mi wybrac?
MAm rożową cere i zielone oczy. Chyba najbardziej pasowałby mi chłodny odcień blondu prawda?
Czy któraś z was farbuje sobie sama na jeden kolor? Co prawda ja ide do fryzjera bo 1 raz bede miala to robione ale potem zamierzam sama sobie farbowac
Podoba mi się kolor włosów Anety Zając (przez przypadek ogladalam 1wszą milosc i mi sie sodobał) Czy wiece jak się dokładnie nazywa taki odcień włosów?
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 10:33   #305
paulina5550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
sunsilk - ten do blond

Witam ;] Mam pytanie, czy któraś z was używa/używała serii sunsilka do blond włosów? Jakie są efekty? Rozświetla włosy? Ja przez rok używałam timotei (ten z wyciągiem z rumianku i bursztyna) i był naprawdę dobry - włosy rozjaśniły się nieco po nim - nabrały ładnego odcienia. A teraz chciałabym coś nowego i się własnie zastanawiam nad sunsilkiem. Proszę o odp. ;]
paulina5550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 14:12   #306
kicia_Z_IO
Przyczajenie
 
Avatar kicia_Z_IO
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Chełmża
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to kicia_Z_IO
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

sunsilk, jak większość tych przereklamowanych szamponów jest do dupy. Jedyny szampon, który daje jakieś widoczne efekty to pantene pro V
kicia_Z_IO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:04   #307
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja jestem z Sunsilka bardzo zadowolona - sama osobiście refleksów nie zauwazyłam, ale koleżanki tak i nawet pytały się mnie czy włosy rozjaśniałam
Timotei także uzywałam i to prawie dwa lata z przerwami i bardzo sobie chwalę
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 09:16   #308
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A czy któraś z Was uzywała może odzywki Schwarzkopf, Got2b So Blonde, Highlight Enhancing Conditioner - Platinum 2 Ash Blond
podaje link do KWC
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7237

Zastanawiam sią nad kupieniem jej ale z tego co widze po recenzjach (a są aż dwie ) to istnieje możliwość, że ona wcale nie nawilża wlosów...a ja mam bardzo suche, szare i matowe wlosy i zależy mi na rozświetleniu ich ale tez nawilżeniu więc ta odżywka wydaje się być dobra co do tego rozświetlenia ale co z nawilżeniem? I czy jest ona przeznaczona zarowno do wlosów farbowanych jak i naturalnych? I czy powinnam jej szukać w drogerii czy raczej w salonach fryzjerskich ?

Zaciekawiła mnie równiez odzywka Kuan, Te Tao Chinese Herbal Therapy, Pale Camomile Blonde Natural Colour Protect Conditioner (Odżywka chroniąca kolor włosów blond)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5052
Co do tej odzywki mam takie same pytania jak co Schwarzkopfa...
Prosze o rade
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:32   #309
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Do SoBlonde jestem uprzedzona i nie zamierzam stosować. Za to Te Tao rozjaśnia naprawdę ślicznie. Fakt - nie odżywia, ale też i nie obciąża. Zawsze można robić tak, jak pisałam w recenzji - stosować zwykłą odżywkę dla poprawienia kondycji włosów i Te Tao dla kolorku. To mi przypomniało, że warto do niej wrócić, dzięki
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:07   #310
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dołączam do grona blondynek, tych naturalnych, jako dziecko mialam włosy bardzo, bardzo jasne, taka platyna, z wiekiem mi nieco ściemniały i zmieniły odcien na bardziej złocisty ale nadal sa jasne i ci co mnie nie znaja mysla, że farbuję
Jesli chodzi o kosmetyki do wlosów blond to wypróbowałam ich wiele ale wlaściwie z żadnego nie jestem zdowolona - nie zauwałym efektow podkreslenia koloru itp. Moze na moje włosy to nie dziala. za to działa słonce - zawsze latem mam kilka tonów jasniejsze
mojave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:48   #311
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez margolci@
Do SoBlonde jestem uprzedzona i nie zamierzam stosować. Za to Te Tao rozjaśnia naprawdę ślicznie. Fakt - nie odżywia, ale też i nie obciąża. Zawsze można robić tak, jak pisałam w recenzji - stosować zwykłą odżywkę dla poprawienia kondycji włosów i Te Tao dla kolorku. To mi przypomniało, że warto do niej wrócić, dzięki
Alez nie ma za co
A czy to jest odżywka bez spłukiwania czy nalezy ją spłukać? I czy można ją dostać normalnie w drogierii czy w salonie fryzjerskim ? I na ile czasu starcza jedno opakowanie?
A właściwie dlaczego jestes uprzedzona do SoBlonde? Jesli oczywiscie moge zapytać...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 11:15   #312
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja mam pytanko do dziewczyn,które robią regularnie blond pasemka: jak częste własnie je robicie? i czy tylko na odrostach,czy przeciąga wam fryzjerka tez na reszte włosków?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 11:18   #313
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ona jest do spłukiwania. Z dostaniem jej są pewne kłopoty - ja dopadłam ją swego czasu w Galerii Centrum [i później kupowałam hurtowo na wszystkich promocjach ], ale nie wiem, czy dalej jest. W sklepach fryzjerskich raczej bym nie szukała, w salonach tym bardziej. Jeśli już, to w drogeriach mających różne dziwne kosmetyki

A jeśli chodzi o wydajność, to trudno mi powiedzieć. W każdym razie na początku przerażona jej "znikaniem" zaraz po nałożeniu [nie czujesz, że w ogóle coś nałożyłaś], stosowałam potworne wprost ilości. A nie trzeba. Bo jej nie czuć, ale działa...

Sprawy z SoBlonde tak do końca wytłumaczyć nie potrafię. Wbiło mi się w głowę, że o ile na kolor włosów ono może mieć wpływ, to jeszcze większy ma na ich kondycję - tyle że negatywny. Po szamponie w każdym razie zostają sianowate, przesuszone włosy, więc odżywki już próbować nie będę. Ale to też pewnie zależy od kondycji włosów.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 11:30   #314
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez feVer87
vikuniaa piękny ten Twoj naturalny kolorek, szczegolnie na tej pierwszej fotce, wlosy Ci się tak mienią na złoto Moze zdradzisz co sama stosujesz???
używałam Sunsilka do blondów, a teraz mam Pantene Pro-v 'gęste i mocne'. Nowsze fotki wkleję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dfgdfgdgdfg.JPG (59,1 KB, 463 załadowań)
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 14:11   #315
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny ponawiam pytanko...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 19:46   #316
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez margolci@
Ona jest do spłukiwania. Z dostaniem jej są pewne kłopoty - ja dopadłam ją swego czasu w Galerii Centrum [i później kupowałam hurtowo na wszystkich promocjach ], ale nie wiem, czy dalej jest. W sklepach fryzjerskich raczej bym nie szukała, w salonach tym bardziej. Jeśli już, to w drogeriach mających różne dziwne kosmetyki

A jeśli chodzi o wydajność, to trudno mi powiedzieć. W każdym razie na początku przerażona jej "znikaniem" zaraz po nałożeniu [nie czujesz, że w ogóle coś nałożyłaś], stosowałam potworne wprost ilości. A nie trzeba. Bo jej nie czuć, ale działa...

Sprawy z SoBlonde tak do końca wytłumaczyć nie potrafię. Wbiło mi się w głowę, że o ile na kolor włosów ono może mieć wpływ, to jeszcze większy ma na ich kondycję - tyle że negatywny. Po szamponie w każdym razie zostają sianowate, przesuszone włosy, więc odżywki już próbować nie będę. Ale to też pewnie zależy od kondycji włosów.
Dziękuje za odpowiedź Ale chyba bedę musiała dać sobie z nią spokój...przeszłam pół miasta i nigdzie jej nie ma...zostaje mi tylko pomyśleć nad inna odzywką bo z SoBlonde boje się ryzykowac skoro ma mi zniszczyć włosy...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 23:14   #317
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jak tylko uda mi sie pomniejszyć zdjęcie to pokaze kolorek swoich włosów
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 13:28   #318
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam zgłasza sie kolejna blond dziewczyna farbowana oczywscie .

Ja uzywam róznych szamponow praktycznie co dzien to inny szampon jaki sie pod łapke nawinie takim myje czasem płukanke fioletowa stosuje,co jakis czas mniej wiecej co 2-3 miesiace stosuje wax , 2-3 razy stosuje go i znow przerwa na jakis czas, a tak to uzywam zwyklych odzywek najczesciej zielona z biedronki bardzo sobie ja cenie

Jak znajde jakis w miare normalne zdjecie mojego koloru to wkleje
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 17:40   #319
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny a wy też tak macie,że trudno wam uzyskać blask i połysk na waszych blond włosach?brunetkom chyba łatwiej o połysk...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 19:16   #320
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez tripka
dziewczyny a wy też tak macie,że trudno wam uzyskać blask i połysk na waszych blond włosach?brunetkom chyba łatwiej o połysk...
oj bardzo trudno Na studniówkę fryzjerka nałożyła mi delikatnie wosk rozświetlający Alfaparf i po przyjściu z salonu do domu załamałam się (ponad 2 lata temu ale nadal pamiętam)- włosy wygladały jak przetłuszczone od niedawna mam spray nabłyszczający Avonu- i w sumie fajny jest ale tylko do włosów upietych- na rozpuszczone działa dodatkowo powodując oklapnięcie szukam czegoś fajnego
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:16   #321
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No właśnie blond włoski często robią się matowe,bardziej widać na nich brud,kurz.Najlepiej używać chyba kosmetyków nadających blask-podobno Alfaparf seria Semi Di Lino ślicznie nabłyszcza właśnie..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 23:00   #322
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny a co sądzicie o delikatnych Ciemnych cieńkich pasemkach w kolorze kapuczino badz jakims blondzie, czy to fajnie wyglada?
zastanwiam sie mam wlosy całe blond jednego koloru i zstanawiam sie jakby to wygladało ?
Bo powiem szczerze ze troche blond misie nudzi -blond jako wiecie taki jasny kolorek
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 10:28   #323
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

zgłasza się kolejna blondynka (naturalna)
niestety zimą moje włoski trochę ciemnieja czego najbardziej w nich nie lubię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1111.JPG (5,8 KB, 329 załadowań)
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:44   #324
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Pytanie do dziewczyn robiących regularnie blond pasemka:
jak często rozjaśniacie pasemka?i czy robiecie to tylko na odrostach,czy macie przeciągane też na resztę włosków??
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:48   #325
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Melduje się kolejna blondynka Moje włoski po wielu przejściach ze zmianą koloru wróciły do blondu, jednak tak ściemniały, że farbuję je na jasny blond.
Co do kosmetyków Sunsilk to sa nawet dobre jednak nie rewelacyjne, nie polecam jednak Pantene Pro-V do blond włosów, miałam odżywkę i szampon i strasznie żółkły mi po tym włoski. Nalepszy do włosów blond jest według nie Wax i szampon Wella Regenal szampon do włosów siwych lub blond, tylko trzeba po nim użyc solidnej porcji odżywki. Na moich sprawdza się znakomicie więc jak będę miec chwilkę to wrzuce fotkę.
Pozdrawiam A z nabłyszczaczy niezły jest ten firmy Lecher dodatkowo nadaje objętość.
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 09:26   #326
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Metaxxa
A z nabłyszczaczy niezły jest ten firmy Lecher dodatkowo nadaje objętość.
Czy on jest do nabycia w zwykłych drogeriach? Ile kosztuje? Czy to spray?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 10:08   #327
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez tripka
Pytanie do dziewczyn robiących regularnie blond pasemka:
jak często rozjaśniacie pasemka?i czy robiecie to tylko na odrostach,czy macie przeciągane też na resztę włosków??
robilam pasemka w poniedzialek i fryzjerka zrobila mi tylko odrosty
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 12:26   #328
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mi fryzjerka właśnie zawsze nakłada na odrosty przede wszystkim,ale przeciąga też trochę na reszte włosów,żeby jakoś to zrównać,żeby u góry nie było jaśniej...ale niewiem czy to nie niszczy włosów?Fryzjerka powiedziała mi,że tylko na odrosty sie nakłąda jak włosy są bardzo zniszczone,a jak są w miare dobrym stanie to mozna przeciagnac na reszte troche...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 17:18   #329
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez tripka
Mi fryzjerka właśnie zawsze nakłada na odrosty przede wszystkim,ale przeciąga też trochę na reszte włosów,żeby jakoś to zrównać,żeby u góry nie było jaśniej...ale niewiem czy to nie niszczy włosów?Fryzjerka powiedziała mi,że tylko na odrosty sie nakłąda jak włosy są bardzo zniszczone,a jak są w miare dobrym stanie to mozna przeciagnac na reszte troche...
no tak ale prowadzi to do zniszczenia moja fryzjerka byla w szoku ze w poprzednich salonach farbowali mi wlosy wlasnie tak jak napisalas.... i niby nawet to nie wyrownuje calkiem koloru...od 4 miesiecy same odrosty mam farbowane i stosuje szampon profesjonalny dla blondynek ktory mi zalecila po to zeby on nie niszczac wyrownal kolor wloskow i widze ze lepiej wygladaja i nie sa tak zniszczone
Little Princesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 17:48   #330
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Little Princesss a jaki dokładnie szampon profesjonalny poleciła Ci Twoja fryzjerka?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.