15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 09:18   #1411
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

sunny_girl_, no właśnie jestem w połowie cyklu teraz, więc to nie przez zbliżający się okres W zeszłym tygodniu biegałam tylko raz, bo pogoda była okropna, więc to też nie z powodu nadmiaru ćwiczeń. Jedyny trop jaki mam to to, że wczoraj zjadłam bardzo słony obiad, potem dużo piłam, ale żeby aż 0,7kg w górę? Ech.. Zważę się jeszcze jutro
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:29   #1412
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
trzymam kciuki!
też właśnie powtarzam sobie, bo egzamin na 13
to w takim razie i za Twoj egzamin

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

a co do dietetycznej pizzy to uzywam ciemnej mąki, na to sos pomidorowy (wlasnej roboty), olej do ciasta zatepuje oliwą, grzyby i celule dusze a nie smaze, i dodaje maaaaaaaaase warzyw : do grzybow dodaje 4 lyzki szpinaku i czosnek, na wierzch pizzy daje: swieza papryke, kukurydze, brokuly, kawaleczki posiekanej drobiowej szynki, pomidory, calosc posypuje ziolami ( estragon, majeranek itp) no i ser zolty tylko symbolicznie
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:31   #1413
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
a ja właśnie sie zważyłam, 1 kg mnie od poprzedniego tygodnia 76,2 kg więcej niż 2 tyg. temu, ale jednak spadek.
i spodnie, w które moim pierwszym celem było się zmieścić (dopinałam się, ale boczki wylatywały jak baleron ) są już prawie dobre jakieś 2 cm jeszcze i będzie idealnie
i koszule zrobiły się luźne na brzuchu szkoda, że znikomy spadek na wadze jak będzie tak dalej to będę się mocno martwić... ale chudnę po raz pierwszy w życiu chudnę od diety i tego, że sobie to zaplanowałam a nie przez przypadek!

confused a jak wymiary? ja stale tyłam na wadze a wizualnie chudłam. więc może masz tak samo
gratuluje i trzymam kciukasy za egzaminy wasze

Confused myślę, że nadszedł ten dzień, kiedy zaczynasz palić tłuszcz ja tak samo zawsze sugerowałam się wagą, dopóki nie zaczęłam się mierzyć, wtedy dopiero widzisz spektakularne efekty!

Cytat:
może jesteś przed okresem? Organizm wtedy zbiera wode! Albo ćwiczyłaś dużo i tłuszcz zamienia się w mięśnie, ktore ważą wiecej ale zajmują mniej miejsca
to jest niemożliwe tłuszcz nigdy nie zamieni się w mięsień!


ja dzis na śniadanie: śniasdanie mistrzów - owsianka z żurawiną, jabłkiem i cynamonem,

drugie śniadanie ( nie wiem kiedy bedzie, bo jestem nażarta jak prosiak, a pół szklanki mleka było ) koktajl: 2 pomarańcze + jogurt naturalny + 2 łyżeczki miodu + otręby ze słiwką ( jakieś dziwne, bo nei są sypkie, a jakieś granulowane :|) +cynaom

obiad pracowy: 2 kanapki z grahamem, szynką, serkiem i pomidorem

obiad domowy: makaron ze szpinakiem

olaboga jak ja to zjem
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:38   #1414
sunny_girl_
Raczkowanie
 
Avatar sunny_girl_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 224
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
gratuluje i trzymam kciukasy za egzaminy wasze

Confused myślę, że nadszedł ten dzień, kiedy zaczynasz palić tłuszcz ja tak samo zawsze sugerowałam się wagą, dopóki nie zaczęłam się mierzyć, wtedy dopiero widzisz spektakularne efekty!



to jest niemożliwe tłuszcz nigdy nie zamieni się w mięsień!


ja dzis na śniadanie: śniasdanie mistrzów - owsianka z żurawiną, jabłkiem i cynamonem,

drugie śniadanie ( nie wiem kiedy bedzie, bo jestem nażarta jak prosiak, a pół szklanki mleka było ) koktajl: 2 pomarańcze + jogurt naturalny + 2 łyżeczki miodu + otręby ze słiwką ( jakieś dziwne, bo nei są sypkie, a jakieś granulowane :|) +cynaom

obiad pracowy: 2 kanapki z grahamem, szynką, serkiem i pomidorem

obiad domowy: makaron ze szpinakiem

olaboga jak ja to zjem


tak tak, wiem, ze tłuszcz nie zamienia sie w miesien, chodzilo mi o to, ze spalamy tluszcz a kształtujemy miesnie
__________________
77- 76 -75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59

(175 cm)
sunny_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:40   #1415
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

to też nie jest możliwe na ujemnym bilansie kalorycznym

myślisz, że dalczego wszyscy co budują mięśnie dużo jedzą?
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:43   #1416
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Cięcie kalorii, ich obsesyjne nieraz liczenie do niczego dobrego nie prowadzi. Prowadzi najczęściej do efektu jojo, albo wyniszczenia organizmu. Co to za radość chudnąć szybko, by za chwilę nabrać szybko? Dla mnie głupota...
Basiu, powiem Ci, że u mnie obsesyjne liczenie trochę jednak pomogło. Niektórzy trochę się podśmiewali, że przed zjedzeniem wszystko ważyłam, a każdy posiłek miałam zapisany w Excelu, ale... Dopiero wtedy tak na prawdę mniej więcej odkryłam co robiłam źle. Tyłam, bo jadłam bardzo dużo węglowodanów i za mało białka (uroki średnio zbilansowanej diety wege). A jak się zaczęłam odchudzać to nagle zaczęłam czuć się lepiej, mniej senna itd. Bo zaczęłam kontrolować ile czego spożywam. Później jeszcze przez krótki czas patrzyłam tylko na białko i po przejrzeniu jadłospisów okazywało się, że jem za mało tłuszczów.
I teraz po kilku miesiącach takiego przesadnego dbania o dietę już wiem jeść, jak układać posiłki, żeby wszystko było dostarczone itd. I prawdopodobnie jeśli nie uda mi się schudnąć na "normalnej" diecie to wrócę do mojej Excelowej diety , bo dawała faktyczne efekty.

Pudel, fajny jadłospis.
Dziewczyny, też trzymam kciuki... I wracam do nauki na moje zaliczenia...

Edytowane przez Szabik
Czas edycji: 2012-01-23 o 09:45
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:59   #1417
Grejtka
Raczkowanie
 
Avatar Grejtka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 40
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hej dziewczyny!!

Ja dzis zasluguje na baty ;/ <niedziela: McDonald --> Big Mac>

Basia : :lov e:
Super!!! Ja to chce schudnac wszedzie...<piersi tez!!!> Fajnie, ze buzia schodzi
Dalas mi nadzieje na lepsze jutro

buziaki

A odnosnie rozstepow, to zyje nadzieja, ze naukowcy kiedys wymysla cos co je zlikwiduje

Edytowane przez Grejtka
Czas edycji: 2012-01-23 o 10:00
Grejtka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 10:06   #1418
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Pudel, ale co to oznacza? Że przestanę tracić kg a centymetry polecą? Czy, że to chwilowy zastój? A właściwie skok wagi... Bo nie ukrywam, że jestem nieco zdemotywowana...
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:11   #1419
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Pudel, ale co to oznacza? Że przestanę tracić kg a centymetry polecą? Czy, że to chwilowy zastój? A właściwie skok wagi... Bo nie ukrywam, że jestem nieco zdemotywowana...
Dokładnie tak może być. Moja dietetyczka mi opowiadała, że niektóre dziewczyny u niej potrafiły stracić ledwie 2-3 kilogramy, a centymetry jechały w dół jak szalone.
To może być po prostu woda, więc mierz centymetry
I nie demotywuj się kochana, jesteśmy z Tobą!
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:12   #1420
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Pudel, ale co to oznacza? Że przestanę tracić kg a centymetry polecą? Czy, że to chwilowy zastój? A właściwie skok wagi... Bo nie ukrywam, że jestem nieco zdemotywowana...
Kochana, nie jestem ekspertem ani dietetykiem, ale z tego co wiem, Twój organizm zaczyna pierwszą walkę. Zobaczył, że zaczęłaś inaczej się odżywać, więc pamietaj, że on musi się też przestawić. To jest drugi etap chudnięcia. Potem każdy, nawet najmniejszy ubytek, to będzie ubytek spalonego tłuszczu. Nie woda, nie złogi. Jeżeli przetrzymasz ten etap ( czytałam, ze może trwać nawet ze 3 tygodnie) to potem znów waga zacznie spadać

a zauważyłyście jakąś widoczną poprawę? Bo ja generalnie mam teraz strasznie mocen paznokcie i długie jak nigdy ( długo obgryzałam a teraz też smaruję je odzywką sally hansen na porost) i zaczęłam się wysypiać, mam nadzięję, że to jest to
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:20   #1421
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

no właśnie ja tez zawsze obgryzalam paznokcie a teraz mam dluuugie i dosc mocne
ale nie wiem czy to dieta czy to ze od 3 tygodni jem tabletki "drozdze +skrzyP"
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 10:21   #1422
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
a zauważyłyście jakąś widoczną poprawę? Bo ja generalnie mam teraz strasznie mocen paznokcie i długie jak nigdy ( długo obgryzałam a teraz też smaruję je odzywką sally hansen na porost) i zaczęłam się wysypiać, mam nadzięję, że to jest to
Samopoczucie rewelacyjne. No i w końcu mam chęć się ruszać. Wcześniej nie chciało mi się nawet ruszyć tyłka na przystanek, a teraz potrafię pół miasta przejść na pieszo Już nie jestem ciągle zmęczona.
Paznokcie też mam mocniejsze, już mi się tak nie rozdwajają
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:21   #1423
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Pudel, ale co to oznacza? Że przestanę tracić kg a centymetry polecą? Czy, że to chwilowy zastój? A właściwie skok wagi... Bo nie ukrywam, że jestem nieco zdemotywowana...
chyba moze tak byc...

ja sie chyba pozniej zwaze, kilka dni temu ciagle było 89, ale wiem ze troche schudłam bo dzis mierzyłam ciuchy i np biała dopasowana koszula przed bozym narodzeniem w brzuchu to mi brakowało z 10cm zeby sie dopieła a dzis tadammm... zapiełam sie i nawet nie jest bardzo obcisła choc nie ukrywam ze moze lezec lepiej
tak samo kurteczka - kupiłam jesienia i ledwo sie dopinałam to zostawiłam zeby sie do niej odchudzac a pozniej tak poleciało w górę ze tez z 10 cm w brzuchu brakowało a dzis juz ja zapne choc jest troche opienta, tak ze mam nadzieje ze na wielkanoc bedzie idealna ( juz nie chce zeby była za duza ale taka w sam raz )
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:24   #1424
sunny_girl_
Raczkowanie
 
Avatar sunny_girl_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 224
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
to też nie jest możliwe na ujemnym bilansie kalorycznym

myślisz, że dalczego wszyscy co budują mięśnie dużo jedzą?

wiem, ze faceci potrafią pochłonąć stos kurczaka, twarogu chudego i jaj (białko) ale to dlatego zeby przybrać sporo masy i później na siłce z tego wyrzeźbić wielkie bice

Kobieta przy diecie umiarkowanej, bogatej w białko, może spalic tłuszcz i jednocześnie zarysować mięśnie
__________________
77- 76 -75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59

(175 cm)
sunny_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:33   #1425
ainurka
Raczkowanie
 
Avatar ainurka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

hej, na wizażu jestem juz długo, ale nigdy sie nie udzielałam, pomyslałam, ze skoro mam zamiar się odchudzać, to może będę sie motywować z Wami?
Nie mam za bardzo pomysłu na dietę... Na razie planuję nie jeść po 18, ograniczyc słodycze, które kocham, a od lutego będę miała karnet na siłownię (planuje głównie bieżnię itd. ok 2x 2h tyg).
Jak myslicie, czy to wystarczy? |Nie chcę żadnych dukanów itp...
Moja waga: 72 kg przy wzroście 166cm, chcę zrzucić 15 kg (do wagi 57). Kiedyś tyle ważyłam i czułam się naprawdę świetnie w swojej skórze...
ainurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:36   #1426
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
wiem, ze faceci potrafią pochłonąć stos kurczaka, twarogu chudego i jaj (białko) ale to dlatego zeby przybrać sporo masy i później na siłce z tego wyrzeźbić wielkie bice

Kobieta przy diecie umiarkowanej, bogatej w białko, może spalic tłuszcz i jednocześnie zarysować mięśnie
Kobieta na ujemnym bilansie kalorycznym może co najwyżej spalić tłuszcz, a to odsłoni mięśnie zalegające i ukryte pod zwałami tego tłuszczu.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
hej, na wizażu jestem juz długo, ale nigdy sie nie udzielałam, pomyslałam, ze skoro mam zamiar się odchudzać, to może będę sie motywować z Wami?
Nie mam za bardzo pomysłu na dietę... Na razie planuję nie jeść po 18, ograniczyc słodycze, które kocham, a od lutego będę miała karnet na siłownię (planuje głównie bieżnię itd. ok 2x 2h tyg).
Jak myslicie, czy to wystarczy? |Nie chcę żadnych dukanów itp...
Moja waga: 72 kg przy wzroście 166cm, chcę zrzucić 15 kg (do wagi 57). Kiedyś tyle ważyłam i czułam się naprawdę świetnie w swojej skórze...
Ostatni posiłek 2-3 godziny przed snem. Niejedzenie po 18 to mit.
Posiłki w równych odstępach, najlepiej 3godzinnych nie dłużej.
Słodycze jak najbardziej wywalić, do tego białe chleby, mąki i makarony zastąpić razowymi, ciemnymi. I duuuuuużo warzyw!! I płynów
Polecam przepisy na blogu Basieńki
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:37   #1427
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Kochana, nie jestem ekspertem ani dietetykiem, ale z tego co wiem, Twój organizm zaczyna pierwszą walkę. Zobaczył, że zaczęłaś inaczej się odżywać, więc pamietaj, że on musi się też przestawić. To jest drugi etap chudnięcia. Potem każdy, nawet najmniejszy ubytek, to będzie ubytek spalonego tłuszczu. Nie woda, nie złogi. Jeżeli przetrzymasz ten etap ( czytałam, ze może trwać nawet ze 3 tygodnie) to potem znów waga zacznie spadać
Oby było tak jak mówisz, spróbuję trochę więcej sportu uprawiać od przyszłego miesiąca, może zaczne się ważyć co drugi tydzień i będzie dobrze.. Boję się tylko tego, że stracę zapał, nie chcę chudnąć w nie wiadomo jakim tempie, ale te 0,5kg-1kg na tydzień to byłoby cudownie...
Dziękuję za informację
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:42   #1428
sunny_girl_
Raczkowanie
 
Avatar sunny_girl_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 224
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
Kobieta na ujemnym bilansie kalorycznym może co najwyżej spalić tłuszcz, a to odsłoni mięśnie zalegające i ukryte pod zwałami tego tłuszczu.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



Ostatni posiłek 2-3 godziny przed snem. Niejedzenie po 18 to mit.
Posiłki w równych odstępach, najlepiej 3godzinnych nie dłużej.
Słodycze jak najbardziej wywalić, do tego białe chleby, mąki i makarony zastąpić razowymi, ciemnymi. I duuuuuużo warzyw!! I płynów
Polecam przepisy na blogu Basieńki


http://kulturystyka-silownia.pl/wska...k-miesnia.html

jest to możliwe jeżeli spełnia się określone warunki;]




w ogóle to polecam tę stronkę! jest świetna
__________________
77- 76 -75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59

(175 cm)

Edytowane przez sunny_girl_
Czas edycji: 2012-01-23 o 10:45
sunny_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:46   #1429
ainurka
Raczkowanie
 
Avatar ainurka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość

Ostatni posiłek 2-3 godziny przed snem. Niejedzenie po 18 to mit.
Posiłki w równych odstępach, najlepiej 3godzinnych nie dłużej.
Słodycze jak najbardziej wywalić, do tego białe chleby, mąki i makarony zastąpić razowymi, ciemnymi. I duuuuuużo warzyw!! I płynów
Polecam przepisy na blogu Basieńki
A jaki jest adres tego bloga?
A owoce? Zawsze myślałam, że owoce/warzywa to to samo w diecie, ale z tego co czytam to chyba nie do konca...
ainurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 10:50   #1430
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Z tego artykułu wynika, że jest to możliwe, jeśli będziemy stosować dietę redukcyjną na przemian z dietą masową. Na samej redukcyjnej nie zbudujemy mięśni. No chyba, że ktoś się skusi na te specyfiki i hormony wzrost wymienione w artykule, w co wątpie. Tym bardziej, że jak czytałam te magiczne środki przestają działać po krótkim czasie.

sunny_girl nie wiem co to za serwis, ale straciłam do niego kompletnie zaufanie po przeczytaniu tego o A6W:
"Zestaw 6 ćwiczeń, które w 6 tygodni sprawiają, że nawet najmniej kształtny brzuch staje się IDEALNIE PŁASKI, a niechciane oponki znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki"

Jeśli lubisz strony o kulturystyce, sporcie, fitness, odżywianiu i odchudzaniu to polecam forum SFD Znajdziesz tam chyba każdy możliwy temat

Edytowane przez kokieta
Czas edycji: 2012-01-23 o 10:57
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:59   #1431
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Oby było tak jak mówisz, spróbuję trochę więcej sportu uprawiać od przyszłego miesiąca, może zaczne się ważyć co drugi tydzień i będzie dobrze.. Boję się tylko tego, że stracę zapał, nie chcę chudnąć w nie wiadomo jakim tempie, ale te 0,5kg-1kg na tydzień to byłoby cudownie...
Dziękuję za informację
pocieszę CIę - jeszcze jeden taki sam etap przed Tobą

ale wytrwaj. Nie mozesz się poddać, bo jesteś autorką wątku
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:03   #1432
sunny_girl_
Raczkowanie
 
Avatar sunny_girl_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 224
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
Z tego artykułu wynika, że jest to możliwe, jeśli będziemy stosować dietę redukcyjną na przemian z dietą masową. Na samej redukcyjnej nie zbudujemy mięśni. No chyba, że ktoś się skusi na te specyfiki i hormony wzrost wymienione w artykule, w co wątpie. Tym bardziej, że jak czytałam te magiczne środki przestają działać po krótkim czasie.

sunny_girl nie wiem co to za serwis, ale straciłam do niego kompletnie zaufanie po przeczytaniu tego o A6W:
"Zestaw 6 ćwiczeń, które w 6 tygodni sprawiają, że nawet najmniej kształtny brzuch staje się IDEALNIE PŁASKI, a niechciane oponki znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki"

Jeśli lubisz strony o kulturystyce, sporcie, fitness, odżywianiu i odchudzaniu to polecam forum SFD Znajdziesz tam chyba każdy możliwy temat

jest to też możliwe przy niewielkim ujemnym bilansie kalorycznym w przypadku, gdy człowiek wczesniej sportu nie uprawiał lub wraca do niego po dłuższej przerwie. Nie istotne zresztą, ja wiem z autopsji,ze kiedys schudłam i wyrobilam sobie miesnie na nogach od biegania. Najprościej jest to jednak sprawdzić po mięśniach brzucha jeżeli regularnie się je ćwiczy (podczas redukcji naturalnie).

Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją Więc zakończmy ten temat bo muszę iść się uczyc na egzamin a SFD wiadomo, ze znam
__________________
77- 76 -75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59

(175 cm)
sunny_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:06   #1433
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Basiu, powiem Ci, że u mnie obsesyjne liczenie trochę jednak pomogło. Niektórzy trochę się podśmiewali, że przed zjedzeniem wszystko ważyłam, a każdy posiłek miałam zapisany w Excelu, ale... Dopiero wtedy tak na prawdę mniej więcej odkryłam co robiłam źle. Tyłam, bo jadłam bardzo dużo węglowodanów i za mało białka (uroki średnio zbilansowanej diety wege). A jak się zaczęłam odchudzać to nagle zaczęłam czuć się lepiej, mniej senna itd. Bo zaczęłam kontrolować ile czego spożywam. Później jeszcze przez krótki czas patrzyłam tylko na białko i po przejrzeniu jadłospisów okazywało się, że jem za mało tłuszczów.
I teraz po kilku miesiącach takiego przesadnego dbania o dietę już wiem jeść, jak układać posiłki, żeby wszystko było dostarczone itd. I prawdopodobnie jeśli nie uda mi się schudnąć na "normalnej" diecie to wrócę do mojej Excelowej diety , bo dawała faktyczne efekty.

Pudel, fajny jadłospis.
Dziewczyny, też trzymam kciuki... I wracam do nauki na moje zaliczenia...
Rozumię... są takie przypadki jak i Twoje, ale jest ogrom osób, które po prostu dziwują, nie zapisują tak jak Ty by sprawdzić co i jak, ale licza kalorie obsesyjnie, ograniczają je masakrycznie, nei starają się wprowadzić żadnych zmian itd...

Cytat:
Napisane przez Grejtka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!

Ja dzis zasluguje na baty ;/ <niedziela: McDonald --> Big Mac>

Basia : :lov e:
Super!!! Ja to chce schudnac wszedzie...<piersi tez!!!> Fajnie, ze buzia schodzi
Dalas mi nadzieje na lepsze jutro

buziaki

A odnosnie rozstepow, to zyje nadzieja, ze naukowcy kiedys wymysla cos co je zlikwiduje
Cieszę się... cieszę się, że w jakiś tam sposób pomogłam powodzenia
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:09   #1434
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez sunny_girl_ Pokaż wiadomość
jest to też możliwe przy niewielkim ujemnym bilansie kalorycznym w przypadku, gdy człowiek wczesniej sportu nie uprawiał lub wraca do niego po dłuższej przerwie. Nie istotne zresztą, ja wiem z autopsji,ze kiedys schudłam i wyrobilam sobie miesnie na nogach od biegania. Najprościej jest to jednak sprawdzić po mięśniach brzucha jeżeli regularnie się je ćwiczy (podczas redukcji naturalnie).

Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją Więc zakończmy ten temat bo muszę iść się uczyc na egzamin a SFD wiadomo, ze znam
Skoro znasz SFD to po co polegasz na serwisach twierdzących, że A6W spali oponkę z brzucha? Wiem, że się czepiam, ale jestem dociekliwa, a te tematy mnie interesują Jak zobaczę taki artykuł na SFD potwierdzony przez parę osób to uwierzę
A te mięśnie przy niewielkim ujemnym bilansie to już jest wyższa szkoły jazdy, nie słyszałam o tym. Mnie wszyscy uczyli, że do budowy mięśni potrzebne są kalorie i trening siłowy. Może tu chodzi o rzeźbienie mięśni - nie wiem jak to wygląda na ujemnym bilansie, bo osobiście najpierw chce odsłonić swoje mięśnie spod warstwy tłuszczu i dopiero potem zobaczę, w jakim są stanie Myślę, że tragicznym
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:19   #1435
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
pocieszę CIę - jeszcze jeden taki sam etap przed Tobą

ale wytrwaj. Nie mozesz się poddać, bo jesteś autorką wątku
To się nazywa motywacja

Nie mogę się poddać, mam zbyt dużą nadwagę..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:22   #1436
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
To się nazywa motywacja

Nie mogę się poddać, mam zbyt dużą nadwagę..
Pamiętaj, że jak nas opuścisz to i tak Cię znajdziemy
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:27   #1437
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że jak nas opuścisz to i tak Cię znajdziemy
No co Wy Dziewczyny, nawet mi to przez głowę nie przeszło przecież
Przetrzymam, w końcu kilosy zaczną spadać
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:31   #1438
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
No co Wy Dziewczyny, nawet mi to przez głowę nie przeszło przecież
Przetrzymam, w końcu kilosy zaczną spadać
Zostaw te kilosy w spokoju i mierz sobie cm

Wejdź tu KLIK i zobacz jaka jest różnica w objętości, między taką samą (wagowo) ilością mięśni i tłuszczu
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:41   #1439
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Co do liczenia kalorii, ja aż tak uwagi nie zwracam na to, zwłaszcza, że zazwyczaj jem te same produkty węc juz wiem co ile ma i ile moge zjeść


Podjarałam się tym przepisem, muszę zrobić ;D


http://tysiackalorii.blogspot.com/20...warzywami.html

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2012-01-23 o 11:44
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:42   #1440
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
Zostaw te kilosy w spokoju i mierz sobie cm

Wejdź tu KLIK i zobacz jaka jest różnica w objętości, między taką samą (wagowo) ilością mięśni i tłuszczu
Wow, robi wrażenie, nie powiem

Ja wiem Słonka, że centymetr jest bardziej miarodajny, ale kurcze, musze się psychicznie przestawić, coby się wagą tak nie sugerować.. Jutro jeszcze wejdę tak kontrolnie na wagę, a potem to już raz na dwa tygodnie będę się ważyła Mam tendencję do zastojów wagi to co tam będę sobie krew psuła...
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.