Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 10:27   #1051
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
uwielbiam moje włosy w słońcu

ja chyba wypróbuje a10
jaką ma wodę?

chyba lepiej mi podoba się niż 219

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

xXxKYLIExXx masz taki kolor jak w avku?
Lady bardzo bym chciala ale niestety jestem cieplym typem- wiosna i niestety takie wloski mi nie pasuja chociaz marze o takich i moze kiedys sobie takie zrobie chociaz na probe a potem jak bedzie ewentualna kicha to ocieple
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 10:30   #1052
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

a ja nadal nie wiem jakim jestem typem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 10:34   #1053
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

HEJ!


Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Asiu tobie tez ładnie wyszło

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
noo w porównaniu do 1szego zdj to chłodniej się wydaje czekamy na zdj w świetle dziennym
dużo chłodniej, aż się sama zdziwiłam dziś
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość

Asiu ślicznie Ci złapało

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a mowilam ze ten szampon jest wyjatkowy

mam fotki!
pierwsze zolte- to swiatlo sztuczne, zarowkowe, reszta to naturalne swiatlo dzienne- lepsze juz nie bedzie biorac pod uwage zachmurzony lbn - i ost ma lampe blyskowa.
w ogole chcialam na 2 ost pokazac wam roznice kolorow jaka mam miedzy gora a skandynawskim na koncach0 jakies 10cm jeszcze, do 15 w gornej czesci wlosow...
i jak teraz?
ja mimo wszystko zadowolona mega bo jasniejsze
nierownosci koloru to wina zlego wyprostowania wlosow- po prostu juz nie mialam checi ani sily- i wyprostowalam tylko niektore pasma wiec te falowane w srodku glowy sa ciemniejsze bo inaczej odbiajaja swiatlo.
ale mniej wiecej widzicie jak jest

Załącznik 4504635Załącznik 4504636Załącznik 4504637Załącznik 4504638Załącznik 4504639Załącznik 4504640Załącznik 4504641Załącznik 4504642Załącznik 4504643
pieknie zostań już przy niej
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ładnie jestem ciekawa jak w dzień wyglądają

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------





ja tak na szybko bo zaraz zmykam ,ale zajrzę wieczorkiem

wrzucam foty w róznym oświetleniu :
przy oknie ,zdala od okna i w słońcu

jak dam radę to cyknę z buzia jak zrobie make up ,ale wrzucę dopiero wieczorkiem do albumu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005_zmniejszacz-pl_616123.jpg (31,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 016_zmniejszacz-pl_500091.jpg (91,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 018_zmniejszacz-pl_979157.jpg (30,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 023_zmniejszacz-pl_920164.jpg (31,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 026_zmniejszacz-pl_507330.jpg (31,0 KB, 28 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 10:48   #1054
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja nadal nie wiem jakim jestem typem

ja też nie
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 10:51   #1055
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ja też nie
nie umiem dopasować się do jednego mi wydaje się, że mam coś z każdego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 10:55   #1056
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ!





dużo chłodniej, aż się sama zdziwiłam dziś



pieknie zostań już przy niej



ja tak na szybko bo zaraz zmykam ,ale zajrzę wieczorkiem

wrzucam foty w róznym oświetleniu :
przy oknie ,zdala od okna i w słońcu

jak dam radę to cyknę z buzia jak zrobie make up ,ale wrzucę dopiero wieczorkiem do albumu
asiu teraz dopiero masz chlodno i jasno super! a jak ci wybilo refleksy teraz bardzo widac super jest!

dobra mykam do biedrony
niebawem wracam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:02   #1057
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunnyladny kolor i jakie długie

Budze sie rano z cała obolala
dostałam okres teraz bede cierpiec ,mama obiecała kupic no-spe i apap extra bo

i czekam na paczka
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 11:06   #1058
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

jeszcze takich KOLORKÓW pragnę jak je dorwę to nie oprę się i będę już zaspokojona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 37780.jpg (10,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37794.jpg (11,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37801.jpg (11,4 KB, 4 załadowań)
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:08   #1059
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Bunnyladny kolor i jakie długie

Budze sie rano z cała obolala
dostałam okres teraz bede cierpiec ,mama obiecała kupic no-spe i apap extra bo

i czekam na paczka
ja już zjadłam pączka z truskawką
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:12   #1060
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a mowilam ze ten szampon jest wyjatkowy

mam fotki!
pierwsze zolte- to swiatlo sztuczne, zarowkowe, reszta to naturalne swiatlo dzienne- lepsze juz nie bedzie biorac pod uwage zachmurzony lbn - i ost ma lampe blyskowa.
w ogole chcialam na 2 ost pokazac wam roznice kolorow jaka mam miedzy gora a skandynawskim na koncach0 jakies 10cm jeszcze, do 15 w gornej czesci wlosow...
i jak teraz?
ja mimo wszystko zadowolona mega bo jasniejsze
nierownosci koloru to wina zlego wyprostowania wlosow- po prostu juz nie mialam checi ani sily- i wyprostowalam tylko niektore pasma wiec te falowane w srodku glowy sa ciemniejsze bo inaczej odbiajaja swiatlo.
ale mniej wiecej widzicie jak jest

Załącznik 4504635Załącznik 4504636Załącznik 4504637Załącznik 4504638Załącznik 4504639Załącznik 4504640Załącznik 4504641Załącznik 4504642Załącznik 4504643
Buuuunnnyyyy teraz masz jawnie przesrane bo bede marudzić

Czy mi sie wydaje czy jest jaśniej niż 219? Na rozpuszczonych nie widać wogóle tej różnicy. Na tych 2 ostatnich już widać, ale lampa pewnie ci gore pociemniła co? Nie no jest pięknie

A teraz zdaje się totalnie na ciebie Myślisz że jest sens u mnie zmieniać Welka na a10? Wyjdzie mniej żółto i ciut jaśniej? Jaśniej w sumie nie musi, ale mniej żółto, o Po Wellku w sztucznym świetle w łazience na odroście mam taki kolor hmmm chłodny beż z perłowym blaskiem, w dziennym no to jest żółtawo.
Myślisz że zdałaby egzamin? Czy dać sobie spokój?

Przyznam że myśle o tym żeby pojaśnić całość troszke, do takiego stopnia jak miałam w zeszle wakacje, jeszcze przy farbowaniu c10 przed przyciemnianiami Ale znowu dołu nie ruszy... i znowu bedzie mnie różnica wkurzać, także zostawmy to A pewnie i tak by mi pojaśniały z czasem przy a10

Jezu znowu mi dałaś dylemat No i najwazniejsze, myslisz ze bedzie duza roznica w kondycji wlosow przy ewentualnej zmianie? Bo nie ukrywam - farbowałam Palette i było wszystko dobrze, czasem troche bardziej suche, troche sie łamały, ale zeszłam z tych najbardziej osłabionych końców i było ok. Po zmianie na Wellka siadły - bez tony odżywki są po prostu suchutkie. Najlepiej sie sprawdza, bezsilikonowa maska + odżywka z silikonami na końce jeszcze do spłukiwania, albo maska z silikonami ale to ponad 30 minut musze trzymać. Pytanie czy to faktycznie Wellaton mi te włosy podsusza, czy to zbieg okolicznosci i wychodzą poprzednie zniszczenia?

Decyduj za mnie błagam
Jezu jak ci zazdroszcze tych kudłów
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja nadal nie wiem jakim jestem typem
Lady u ciebie byłoby to trudne do stwierdzenia w 100 % poprawnie, bo opalasz sie na solarium a opalenizna po solarium ma czesto odcien inny niz ta naturalna. Ale to tak naprawde nie jest wazne. Jak ci tak na tym zależy to przyłóż sobie np coś złotego i srebrnego do twarzy, albo jakieś inne kolory które sa ewidentnie ciepłe i zimne. Zobaczysz w czym ci lepiej Jak zimne to zimny typ, jak ciepłe to ciepły.
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ!



wrzucam foty w róznym oświetleniu :
przy oknie ,zdala od okna i w słońcu

jak dam radę to cyknę z buzia jak zrobie make up ,ale wrzucę dopiero wieczorkiem do albumu
Pięknie Jasno i chłodno

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jeszcze takich KOLORKÓW pragnę jak je dorwę to nie oprę się i będę już zaspokojona
Tak sobie mów
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:15   #1061
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny pięknie Ci chwyciło, a długość włosów masz powalającą! Też chcę takie długie! sam sex
ślicznie jest


Asiu oby Ci ta londa służyła, bo wyszło o wiele lepiej niż po Wellatonie no i widać refleksy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 11:16   #1062
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja już zjadłam pączka z truskawką
Ja jeszcze musze czekac ok pol godz
teraz kawe pije
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:17   #1063
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Lady ja mam takie różowe czółenka z Zary, ale to już ze 3 lata temu kupiłam a Ty za te z NL kobaltowe to 100zł dałaś , tak? dobrze pamiętam?
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:18   #1064
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Buuuunnnyyyy teraz masz jawnie przesrane bo bede marudzić

Czy mi sie wydaje czy jest jaśniej niż 219? Na rozpuszczonych nie widać wogóle tej różnicy. Na tych 2 ostatnich już widać, ale lampa pewnie ci gore pociemniła co? Nie no jest pięknie

A teraz zdaje się totalnie na ciebie Myślisz że jest sens u mnie zmieniać Welka na a10? Wyjdzie mniej żółto i ciut jaśniej? Jaśniej w sumie nie musi, ale mniej żółto, o Po Wellku w sztucznym świetle w łazience na odroście mam taki kolor hmmm chłodny beż z perłowym blaskiem, w dziennym no to jest żółtawo.
Myślisz że zdałaby egzamin? Czy dać sobie spokój?

Przyznam że myśle o tym żeby pojaśnić całość troszke, do takiego stopnia jak miałam w zeszle wakacje, jeszcze przy farbowaniu c10 przed przyciemnianiami Ale znowu dołu nie ruszy... i znowu bedzie mnie różnica wkurzać, także zostawmy to A pewnie i tak by mi pojaśniały z czasem przy a10

Jezu znowu mi dałaś dylemat No i najwazniejsze, myslisz ze bedzie duza roznica w kondycji wlosow przy ewentualnej zmianie? Bo nie ukrywam - farbowałam Palette i było wszystko dobrze, czasem troche bardziej suche, troche sie łamały, ale zeszłam z tych najbardziej osłabionych końców i było ok. Po zmianie na Wellka siadły - bez tony odżywki są po prostu suchutkie. Najlepiej sie sprawdza, bezsilikonowa maska + odżywka z silikonami na końce jeszcze do spłukiwania, albo maska z silikonami ale to ponad 30 minut musze trzymać. Pytanie czy to faktycznie Wellaton mi te włosy podsusza, czy to zbieg okolicznosci i wychodzą poprzednie zniszczenia?

Decyduj za mnie błagam
Jezu jak ci zazdroszcze tych kudłów

Lady u ciebie byłoby to trudne do stwierdzenia w 100 % poprawnie, bo opalasz sie na solarium a opalenizna po solarium ma czesto odcien inny niz ta naturalna. Ale to tak naprawde nie jest wazne. Jak ci tak na tym zależy to przyłóż sobie np coś złotego i srebrnego do twarzy, albo jakieś inne kolory które sa ewidentnie ciepłe i zimne. Zobaczysz w czym ci lepiej Jak zimne to zimny typ, jak ciepłe to ciepły.

Pięknie Jasno i chłodno

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



Tak sobie mów
nie będę obiektywna bo mi wydaje się, że i złoto i srebro
serio te 3 kolory i starczy zamszowych
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:19   #1065
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny śliczne masz włoski takie długie, też takie chceeeee !
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:20   #1066
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Lady ja mam takie różowe czółenka z Zary, ale to już ze 3 lata temu kupiłam a Ty za te z NL kobaltowe to 100zł dałaś , tak? dobrze pamiętam?
ze zniżką studencką 90 ale zobaczcie te z CCC kobaltowe bardziej intensywne
o 3 lata to sporo ale śmigasz od święta czy na co dzień

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny pięknie Ci chwyciło, a długość włosów masz powalającą! Też chcę takie długie! sam sex
ślicznie jest


Asiu oby Ci ta londa służyła, bo wyszło o wiele lepiej niż po Wellatonie no i widać refleksy
napisała ta co ma krótkie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:27   #1067
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Encha chciałam jeszcze napisać, że warto taki spacer spędzić aktywnie z psem, zainteresować go swoją osobą, mieć piłkę czy jakąś inną zabawkę ulubioną jego i rzucać mu No i ciasteczka, za każdym razem jak będziesz go wołać i przyjdzie to dać jako nagrodę Mi się udało w ten sposób nauczyć Mone posłuszeństwa, bo niestety ale na początku nie było łatwo, nie słuchała się, nie reagowała na moje wołanie, gdzie coś wyczuła tam ją niosło
tak kochana, wiem często jak wychodzimy biorę piłeczkę, albo rzucam jej patyki, tylko, że ona szybko traci zainteresowanie i woli sobie czas spędzać po swojemu czyli chodzić i niuchać z tymi ciasteczkami to dobry pomysł, zawsze dostawała nagrodę jak się załatwiła na dworze, teraz już z siusianiem nie mamy problemu, także ciasteczka wykorzystamy jako nagrodę za zareagowanie na wołanie dziękuję

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
encha ja lolki absolutnie nie puszczam ze smyczy
dla mnie to skrajnie nieodpowiedzialne jesli chodzi o miasto i jak dla mnie to brak kultury.
wiem co by moja lolka zrobila- pobiegla przed siebie nawet sie nie ogladajac, jakby zobaczyla psa to by za nim pobiegla i szukaj wiatru w polu, jakby zobaczyla dziecko to by skoczyla na nie i przewrocila, jakby ktos zagwizdal to tez by poleciala i zaczela na tych ludzi skakac brudzac ich...
malo tego ze wpadla by pod pierwszy samochod jadacy- bo ona nie widzi ze drzwi zamkniete i jedzie tylko mysli ze jak pobiegnie pod tylne kolo to mozna wskoczyc na tylne siedzenie
i byloby po psie.
ja spuszczam ja tylko na ogrodku mojej mamy i dziadka, w przyszlosci moim, jakies 1000m kw. takze uwazam ze jest gdzie sie wyszalec.
albo u tz kolo domu- bo tez ogrodzone a dalej pola i las...
ludzie puszczaja psy bo piesek ma sie wybiegac... ich sprawa! ja wiem ze pies to zwierze i nigdy nie mozna byc do konca pewnym jego reakcji.
zwlaszcza jak jest mlody...
a moja lolka na co dzien wybieguje sie na smyczy- tez mam dluga, jak spotka ulubione pieski to one wokol niej biegaja, a ona je goni- pies nie czuje sie uwiazany to my tak myslimy tylko co mnie naszarpie przy tych biegach to ja wiem ale niech ma radosc, pani polata po trawnikach za nia i innymi pieskami
no i u nas dlugie spacery co drugi dzien na zakupy jakies 2-3 godzinki... to tez zawsze ja meczy i spi potem.
no właśnie bunny, Ty masz chociaż tą możliwość, że możesz zabrać ją do mamy na ogród, żeby się wyhasała, ja nie bardzo mam ją gdzie zabrać..
na spacerach osiedlowych ją na pewno nie będę puszczała teraz ma w sobie tyle energii, że poleciałaby w długą i tragicznie to by się skończyło, wyleciała by na drogę i bach
jak już - to myślałam właśnie o puszczaniu jej w parku, ale może poczekam jeszcze najpierw nauczę ją, żeby ZAWSZE reagowała na zawołanie, a dopiero, jak podrośnie, dojrzeje, może dam jej troszkę swobody, zobaczę jeszcze

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
gratuluję ferii

na pewno Syoss musiał się wypłukać, ale na pewno będzie się nadal wypłukiwał, dlatego boję się kolejnego mycia taki wczorajszy kolor był najlepszy i nie wiem czym teraz pofarbować, żeby po prostu taki mieć, nie ciemniejszy, nie jaśniejszy - i będę kombinować

Na odroście wyszło ciemniej i troszkę cieplej i tego się boję najbardziej, booo jakbym miała robić Syossem to długość włosów może wyjść super, a odrost znowu ciemno

TŻtowi bardzo się podobało i powiedział, że właśnie taki kolor dla mnie ładny i nie chce abym miała jaśniejszy ani ciemniejszy więc mam teraz zagadkę czym pofarbować przy następnej okazji...


Świnek jeszcze nie oglądałam nie było kiedy przez sesję, ale teraz jak mam ferie to może w środę się przejadę do zoologicznego, bo dzisiaj to czeka mnie robienie walentynki
no, TŻ ma gust jak przeglądałam na blogu bunny wpis o Twoim przyciemnieniu, to stwierdziłam, że jednak ładniejszy ten obecny kolor tamten zrobił się za biały

jakbyś Syossem robiła odrost, to pewnie by się odznaczał od długości, ale wyczytałam już, że wstępnie na następne farbowanie pójdzie londa 17 widziałam zdjęcia tej dziewczyny, która nią robiła i muszę powiedzieć, że noooo, jestem pod wrażeniem, fajny kolor jej wyszedł, a włosy ma cud miód także będę trzymała kciuki

i daj znać jak już świnki pooglądasz

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Wstawiam foty, na początek spodnie, później do albumu dam grzywkę

Zdjęcia samoróbka, więc wyglądają jak wyglądają
super sexi leżą te spodnie
a grzywka fajna, buzia całkiem inaczej wygląda

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
a ja miałam całe weekend egzaminy i jak mnie dzisiaj rozłożyło tak wstać z łóżka nie mogę mam anginę. nic przełknąć nie mogę

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

tż siedzi z Amelcią, ja leże w łózeczku i chyba nadrobię Pamiętniki Wampirów już mam dwa odcinki w plecy
zdrówka Paulinko

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
sama brechtam jak o tym myślę ale musiałam ukryć się bo kiedyś mnie tata widział i chyba tydzień śmiał się i gadał : idź buty pogłaskaj
to takie Twoja przytulanki?

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
O kurcze wyjrzałam przez okno i u mnie też sporo napadało jestem w szoku bo w Wawie nie widziałam śniegu od kilku tyg
u mnie też jest masa tej zimy chyba jeszcze tyle nie było
dzisiaj rano jechałam od TŻ do pracy 25minut, normalnie zajmuje mi to niecałe 10 - normalnie lodowisko

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zaraz po nadrabiam Was
a póki co zapraszam do albumu walentynkowe prezenty
brakuje kwiatów ale to chyba każda dostała
śliczne serduszko butki też fajne, pod kolor święta, TŻ sam wybierał?

ja dostałam nieprzyzwoite wdzianko i naszyjnik z serduszkiem

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc kochane
Ja juz mamcie oddalam w inne raczki i jestem teraz wolna
Wiadomo,zanim nadrobie te 20 stron to troche potrwa
Jutro nie bedzie mnie jeszcze ale w piatek bede miec caly dzien na to aby sie tym zajac.
Ok lece na kolacje z Tz a potem lulu bo padam
Pozdrawiam Wam i śle Big
czeeeeeść Adzi dawno Cię nie było, a to wszystko przez Mamę odwiedziła Cię?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już jestem
mega happy zadowolona tysiąckroć lepiej niż wellaton wrzucam foty poglądowe , a jutro w świetle dziennym
wyszło dużo chłodniej i odrost idealny
ładnie, widać, że ochłodziło
Asiu, wiesz co.. ja to mam wrażenie, że Ty farbujesz włosy co tydzień-dwa i zawsze to jest jakaś kombinacja

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a mowilam ze ten szampon jest wyjatkowy

mam fotki!
pierwsze zolte- to swiatlo sztuczne, zarowkowe, reszta to naturalne swiatlo dzienne- lepsze juz nie bedzie biorac pod uwage zachmurzony lbn - i ost ma lampe blyskowa.
w ogole chcialam na 2 ost pokazac wam roznice kolorow jaka mam miedzy gora a skandynawskim na koncach0 jakies 10cm jeszcze, do 15 w gornej czesci wlosow...
i jak teraz?
ja mimo wszystko zadowolona mega bo jasniejsze
nierownosci koloru to wina zlego wyprostowania wlosow- po prostu juz nie mialam checi ani sily- i wyprostowalam tylko niektore pasma wiec te falowane w srodku glowy sa ciemniejsze bo inaczej odbiajaja swiatlo.
ale mniej wiecej widzicie jak jest

Załącznik 4504635Załącznik 4504636Załącznik 4504637Załącznik 4504638Załącznik 4504639Załącznik 4504640Załącznik 4504641Załącznik 4504642Załącznik 4504643
mówiłam, że najbardziej podobało mi się po 219?! to teraz zmieniam zdanie! na zdjęciach widać, że a10 wyszła jeszcze czyściej niż 219 super
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:41   #1068
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
napisała ta co ma krótkie
ale nie mam aż takich długich, mam do zapięcia stanika

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no, TŻ ma gust jak przeglądałam na blogu bunny wpis o Twoim przyciemnieniu, to stwierdziłam, że jednak ładniejszy ten obecny kolor tamten zrobił się za biały

jakbyś Syossem robiła odrost, to pewnie by się odznaczał od długości, ale wyczytałam już, że wstępnie na następne farbowanie pójdzie londa 17 widziałam zdjęcia tej dziewczyny, która nią robiła i muszę powiedzieć, że noooo, jestem pod wrażeniem, fajny kolor jej wyszedł, a włosy ma cud miód także będę trzymała kciuki

i daj znać jak już świnki pooglądasz
dziękuję

tamten był naprawdę biały, jak przyciemniłam to TŻ nawet powiedział, że od razu wyglądam lepiej i sam powiedział, że zaczynałam wyglądać jak Barbie białe włosy + moja karnacja, a jeszcze jakbym wróciła z wakacji to już w ogóle tragedia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:45   #1069
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wrzucam foty w róznym oświetleniu :
przy oknie ,zdala od okna i w słońcu

jak dam radę to cyknę z buzia jak zrobie make up ,ale wrzucę dopiero wieczorkiem do albumu
tutaj jeszcze ładniej wyglądają przerzucasz się na Londę?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję

tamten był naprawdę biały, jak przyciemniłam to TŻ nawet powiedział, że od razu wyglądam lepiej i sam powiedział, że zaczynałam wyglądać jak Barbie białe włosy + moja karnacja, a jeszcze jakbym wróciła z wakacji to już w ogóle tragedia
nie no, może nie jak Barbie, ale w tym Ci chyba lepiej nie wiem, bo nie widziałam, ale tak czuję, jest taki naturalniejszy

btw. jak piszesz o tych wakacjach, to normalnie zżera mnie zazdrość
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 11:47   #1070
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...legginsy%2BBSK

a co myślicie o tych ? nie wiem czy wyszłabym w takich
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:52   #1071
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
nie no, może nie jak Barbie, ale w tym Ci chyba lepiej nie wiem, bo nie widziałam, ale tak czuję, jest taki naturalniejszy

btw. jak piszesz o tych wakacjach, to normalnie zżera mnie zazdrość
jak Barbie, jak Barbie, wiem co mówię

mogę przywieźć Ci jakieś muszelki
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...legginsy%2BBSK

a co myślicie o tych ? nie wiem czy wyszłabym w takich
na lato dobre tyłek zasłonić i już
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:54   #1072
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

chyba wezmę niebieskie bo taka cena
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:58   #1073
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Encha dziękuję obie rzeczy sam wybierał tylko łańcuszek razem wybierzemy

przytulanki

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale nie mam aż takich długich, mam do zapięcia stanika

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------


dziękuję

tamten był naprawdę biały, jak przyciemniłam to TŻ nawet powiedział, że od razu wyglądam lepiej i sam powiedział, że zaczynałam wyglądać jak Barbie białe włosy + moja karnacja, a jeszcze jakbym wróciła z wakacji to już w ogóle tragedia
to już blisko

ja czasami czuję się jak barbie dlatego chociaż różu unikam ale buciki chcę

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...legginsy%2BBSK

a co myślicie o tych ? nie wiem czy wyszłabym w takich
fajne

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Kiteczko nie widziałyśmy się na żywo ale myślę, że z tą ciemna karnacją to troszkę przesadzasz
sugeruję się zdjęciami tymi aktualnymi
zazdroszczę Ci wakacji teraz po powrocie to na pewno będziesz miała ciemną karnację


przemyślałam i biorę ten podkład Rimmela
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:01   #1074
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak Barbie, jak Barbie, wiem co mówię

mogę przywieźć Ci jakieś muszelki

na lato dobre tyłek zasłonić i już
muszelki słoneczko nam przywieź! i najlepiej duuuuuuuuużo zdjęć, aby się oczy nacieszyły

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Encha dziękuję obie rzeczy sam wybierał tylko łańcuszek razem wybierzemy

przytulanki
ma chłopak gust

tak mi się skojarzyło, głaszczesz je i pieścisz, jak małe dziecko przytulanki
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:04   #1075
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Kiteczko nie widziałyśmy się na żywo ale myślę, że z tą ciemna karnacją to troszkę przesadzasz
sugeruję się zdjęciami tymi aktualnymi
zazdroszczę Ci wakacji teraz po powrocie to na pewno będziesz miała ciemną karnację
nie napisałam, że mam ciemną karnację
mówiłam nie raz, że Mulatką nie jestem, śniadej karnacji nie mam, ale nie mam też skóry w odcieniu kości słoniowej, dlatego takie białe włosy do mnie nie pasują

no i właśnie, nie widziałaś mnie na żywo

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
muszelki słoneczko nam przywieź! i najlepiej duuuuuuuuużo zdjęć, aby się oczy nacieszyły
po powrocie najwyżej podeślę Ci fotki na maila jak będziesz chciała na bloga wrzucać na pewno nie będę, a tutaj zawsze zżera jakość i kiepsko widać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:07   #1076
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
muszelki słoneczko nam przywieź! i najlepiej duuuuuuuuużo zdjęć, aby się oczy nacieszyły


ma chłopak gust

tak mi się skojarzyło, głaszczesz je i pieścisz, jak małe dziecko przytulanki

Kitka koniecznie słoneczko i zdjęcia z Tobą, żeby pozazdrościć Ci opalenizny

mówił, że podobały mu się się obie pary i kolory ale, że walentynki to wziął czerwone

nigdy nie pisałam, że jestem normalna
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:08   #1077
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hej ja jak zwykle jestem zajeta jak tz siedzi w domu
wczoraj bylam u fryz zrobilam odrost no i odradzila mi przyciemnianie
zreszta ,ja poki co nie mysle juz o tym ,bo widocznie mialam chwilowy kryzys
fotki wstawie pozniejbo wlosy narazie mokre, musialam umyc po swojemu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:10   #1078
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie napisałam, że mam ciemną karnację
mówiłam nie raz, że Mulatką nie jestem, śniadej karnacji nie mam, ale nie mam też skóry w odcieniu kości słoniowej, dlatego takie białe włosy do mnie nie pasują

no i właśnie, nie widziałaś mnie na żywo

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------


po powrocie najwyżej podeślę Ci fotki na maila jak będziesz chciała na bloga wrzucać na pewno nie będę, a tutaj zawsze zżera jakość i kiepsko widać
rozumiem może po po prostu cieplejszy odcień
mi podobają się oba kolorki Twoich włosów

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja jak zwykle jestem zajeta jak tz siedzi w domu
wczoraj bylam u fryz zrobilam odrost no i odradzila mi przyciemnianie
zreszta ,ja poki co nie mysle juz o tym ,bo widocznie mialam chwilowy kryzys
fotki wstawie pozniejbo wlosy narazie mokre, musialam umyc po swojemu
oo to już minęło Ci?
a czemu odradziła?
ja chcę już wiosnę i lato to z kryzysami będę miała spokój do jesieni
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:12   #1079
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Mi kryzys tez powoli mija I nawet bardziej o czyms jasniejszym mysle niz ciemniejszym
A kawał czasu juz nawet ogladalam same fotki ciemnych wlosow
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 12:12   #1080
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Lady, ja chyba też ale ten kolor 200 bo 203 to już dla mnie za ciemny
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.