15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 16:12   #2431
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Super stronka Kochana, wprawdzie nie zaliczam się do fanów diety Dukana to jednak czasami przepisy na tej diecie są fajne Będę korzystać.
ja tez nie jestem fanka, zwłaszcza ze zwykłych otrębów nie mogę a bg jeszcze nie spotkałam, ale przepisy sa fajne , a ja lubie przerabiac po swojemu i sa dla mnie inspiracja
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 16:34   #2432
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ała

A ja chyba dziś w końcu wznowię bieganie, mrozy zelżały, śniegu jakby mniej.. Naprawdę, najgorzej zacząć po przerwie, bo jak się już wpadnie w ten rytm.. Obym tylko się nie rozmyśliła do wieczora.

Zna któraś z Was przepis na jakieś fajne, dietetyczne placuszki? Z płatkami owsianymi, albo otrębami? Twarożkowe, które jem są pyszne, ale szukam urozmaicenia..
tu sa rózne placuszki nalesniki itp. http://lekko-i-przyjemnie.blogspot.c...ty%20Placuszki
tez bym pobiegała ale sniegu napadało co nie miara, ale nie leniuchuje i bieg w domu w miejscu zeby kondycji nie stracic 40 minut raz lub dwa razy dziennie
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:06   #2433
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość

Zna któraś z Was przepis na jakieś fajne, dietetyczne placuszki? Z płatkami owsianymi, albo otrębami? Twa-rożkowe, które jem są pyszne, ale szukam urozmaicenia..
ja moge polecić takie co często jem na diecie MM
racuchy: http://dietamm.com/przepisy/90,racuchy.html
pancakesy: http://dietamm.com/przepisy/99,nales...rykanskie.html

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość

a ja mam doła, ogólem nic nie widać po mnie, że schudłam, nei widzę zadnej roznicy w lusterku i generalnie zaczynam miec to cale odchudzanie w dupie.
ani mi sie waż zresztą poczekaj co lekarz powie, jak wyjda Ci badania, przeanalizuj swoją dietę, nie pod względem kalorii a bardzie wartości (wegle bialka tłuszcze) czy jest prawidłowy bilans, oraz składy produktów (cukier skrobia sztuczne dodatki - im tego więcej tym gorzej)

poza tym, przeciez nas nie zostawisz?

głowa do góry i cierpliwości
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013

Edytowane przez em!L!a
Czas edycji: 2012-02-16 o 17:26
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:26   #2434
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

No i przy pieczeniu pierników poszło... 6 sztuk. Licząc po 20g jeden... Jestem mega zdemotywowana dzisiejszym ważeniem...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:48   #2435
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

a ja znowu dzisiaj będe pić ale sie wyskacze na koncercie i może jeszcze wpadnie impreza czyli dzikie tańce
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 18:48   #2436
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja już po kolacji, jakoś wytrzymałam bez pączków, mimo, że cały dzień w pracy miałam przed nosem

na obiad jajeczne muffinki z kurczakiem i warzywami pomidory z mozarellą

a przed chwilą wcięłam zupkę brokułową z kulkami z białego sera i grzankami z chleba z pełnego przemiału
mniaam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15022012118.jpg (49,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16022012138.jpg (47,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16022012139.jpg (67,0 KB, 9 załadowań)
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 18:57   #2437
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez LadyAna Pokaż wiadomość
tu sa rózne placuszki nalesniki itp. http://lekko-i-przyjemnie.blogspot.c...ty%20Placuszki
tez bym pobiegała ale sniegu napadało co nie miara, ale nie leniuchuje i bieg w domu w miejscu zeby kondycji nie stracic 40 minut raz lub dwa razy dziennie
Strona którą podałaś jest rewelacyjna Bardzo dziękuję, mam inspiracje i pomysły na kilka tygodni
O bieganiu w miejscu to nie pomyślałam
Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
ja moge polecić takie co często jem na diecie MM
racuchy: http://dietamm.com/przepisy/90,racuchy.html
pancakesy: http://dietamm.com/przepisy/99,nales...rykanskie.html
Dzięki za przepisy, spiszę
Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
ja już po kolacji, jakoś wytrzymałam bez pączków, mimo, że cały dzień w pracy miałam przed nosem

na obiad jajeczne muffinki z kurczakiem i warzywami pomidory z mozarellą

a przed chwilą wcięłam zupkę brokułową z kulkami z białego sera i grzankami z chleba z pełnego przemiału
mniaam
Gratulacje, że nie dałaś się paczką w pracy Ja też dałam radę, choć współpracownicy kusili
Btw, ale pyszności zajadasz
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 18:59   #2438
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
ja moge polecić takie co często jem na diecie MM
racuchy: http://dietamm.com/przepisy/90,racuchy.html
pancakesy: http://dietamm.com/przepisy/99,nales...rykanskie.html
A co polecasz na podwieczorek bądź kolacje z tej diety? Bo ja mam się opierać na niskim IG więc po części z tej diety przepisy powinny mi przypasowac
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:35   #2439
mersi38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

dziewczyny... moje milczenie nie jest przypadkowe. te wasze grzeszki to pikuś w porównaniu z tym, co ja pokazalam przez 2 ostatnie dni. nie mam komentarza... W walentynki wychlałam butelkę [litrową!!] wina półwytrawnego... a wczoraj po całym dniu dobrego jedzenia stała się masakra. koledzy z pracy namowili mnie na browara. no i się stało, bo z nimi się nie da wypić "małego piwka". skończyło się na 4 piwach z sokiem i mega dużą ilością naczosów, a po powrocie do domu na gastrofazie zjadłam białą bułkę z serkiem topionym... aż nie mogłam spać, jak sobie uświadomiłam co narobiłam. Dzisiaj postanowiłam się ukarać i nie zjadłam pączka ani jednego <sama nie wiem jak to zrobiłam> i poszłam na siłownie na godzinę... ale nie wiem, czy da się odkupić te wyskoki. a w sobotę ważenie.... ech...

Witam nowe dziewczyny! I mega zazdroszczę tym, które są o krok od 6 z przodu. Dobra robota, gratulacje, kochane!!
__________________
79 -72,3 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65!!!!!

było: 79
czerwiec '12: 68,7
jest: 72,7
będzie: Sylwester 68
marzec '13: 65

mersi38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:51   #2440
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

hmmm nie jestem ekspertem i sama dopiero się uczę
ale polecam:
różne rybki pieczone (w folii z warzywami) z kapusta kiszoną
canneloni (lubella 100%durum) ze szpinakiem i białym serem
ryż ciemny lub basmati z warzywami i soją albo ciecierzycą
spagetti (100%semolina) z tunczykiem wsw i sosem z pomidorów,papryki,pieczar ek itp
sałata lodowa z tunczykiem wsw, pomidor, papryka kolorowa
makrela wedzona z fetą i papryką

do tego zawsze jakieś surówki, cukinie, brokuły kalafiory, brukselki itp

no i wybierac produkty z niskim IG,
ew przy jedzeniu czegoś z wyższym IG, do posiłku dać ilościowo wiecej warzyw surowych żeby to zrównoważyć
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 22:15   #2441
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Pierwszy dzień ścisłej diety za mną.... no prawie za mną. Jeszcze 50 min, ale nie mogę zasnąć z głodu.... jestem tak przyzwyczajona do wcinania po 22 że jest mi ciężko nie myśleć o jedzeniu. Burczy w brzuchu jak cholewcia, ale się trzymam i nic nei wszamam

Dziś zapisałam się na aerobik! na razie będę ćwiczyć jeden dzień tygodniowo - potem się zobaczy.
za 2 tygodnie wtłaczam w kolejny dzień basen.

w 2010 roku schudłam na diecie dukana 8 kg w dwa miesiące. chudłam najwolniej z całej mojej rodziny, przez mój tryb pracy.... ale efekt był fajny - najlepsza była gładka skóra bez cellulitu

jak myślicie ile może zająć zrzucanie 15 kg? pół roku?
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 22:26   #2442
olivde
Raczkowanie
 
Avatar olivde
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 47
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dziewczyny, co tu się wyprawia same grzesznice Ja tu przyszłam po motywację po wchłonięciu tony pączków, a tu takie rzeczy.... No ładnie
Pudel - nie wymiękaj! Po to własnie jest forum, żeby się podnosić z dołków. Ja np. odciągam tegotygodniowe ważenie jak moge, bo boję się że pierwszy raz będzie wzrost wagi Niestety po urlopie narobiło mi się tyle zaległości, że nie mam czasu nawet na hula hop.
No, ale już się zrobiła sałatka na jutrzejszy obiad w pracy (makaron razowy + brokuł + trochę żółtego sera, oliwa i przyprawy do wyboru do koloru - pycha), i czas wracać na dietowe tory. Czego i wam zyczę
__________________
było 70 kg
jest 68 kg
będzie.... 59 kg
olivde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 07:34   #2443
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Pierwszy dzień ścisłej diety za mną.... no prawie za mną. Jeszcze 50 min, ale nie mogę zasnąć z głodu.... jestem tak przyzwyczajona do wcinania po 22 że jest mi ciężko nie myśleć o jedzeniu. Burczy w brzuchu jak cholewcia, ale się trzymam i nic nei wszamam

Dziś zapisałam się na aerobik! na razie będę ćwiczyć jeden dzień tygodniowo - potem się zobaczy.
za 2 tygodnie wtłaczam w kolejny dzień basen.

w 2010 roku schudłam na diecie dukana 8 kg w dwa miesiące. chudłam najwolniej z całej mojej rodziny, przez mój tryb pracy.... ale efekt był fajny - najlepsza była gładka skóra bez cellulitu

jak myślicie ile może zająć zrzucanie 15 kg? pół roku?

Nie możesz chodzić głodna! Jak czujesz głód na wieczór to zjedz jajko albo kurczaka. Co Ty w ogóle jadłaś przez cały dzień? Bo to sformułowania "ścisła dieta" mi się nie podoba. Mamy tu zasadę, że aby schudnąć, trzeba jeść

Prawidłowe tempo chudnięcia u kobiet to ok.0,5 - 1,5 kg tygodniowo, także na 15 kg zejdą Ci jakieś 3-4 miesiące
A oprócz aerobiku polecam chociażby spacery z koleżanką
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:42   #2444
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

staram się rozłożyć liczbę kalorii na cały dzień - na śniadanie potrzebuję zjeść najwięcej ponieważ w pracy jestem aktywna przez 8,9 h i nie mam wtedy czasu zeby się nawet napić ..... i to jest moja zguba! a już o przyrządzeniu czegoś do pracy nie ma nawet mowy bo i tak nie będę miała jak i kiedy tego zjeść.... dlatego też wcinałam zawsze na noc - sorry wręcz rzucałam się na jedzenie. Często były to chipsy, batoniki,napoje gazowane i z brzucha balon. Dlatego największy głod czuję na wieczór..... kilka dni i mi przejdzie, a do pracy staram się brać przynajmniej 2 jogurty....
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:54   #2445
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez olivde Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co tu się wyprawia same grzesznice Ja tu przyszłam po motywację po wchłonięciu tony pączków, a tu takie rzeczy.... No ładnie
Pudel - nie wymiękaj! Po to własnie jest forum, żeby się podnosić z dołków. Ja np. odciągam tegotygodniowe ważenie jak moge, bo boję się że pierwszy raz będzie wzrost wagi Niestety po urlopie narobiło mi się tyle zaległości, że nie mam czasu nawet na hula hop.
No, ale już się zrobiła sałatka na jutrzejszy obiad w pracy (makaron razowy + brokuł + trochę żółtego sera, oliwa i przyprawy do wyboru do koloru - pycha), i czas wracać na dietowe tory. Czego i wam zyczę
Ja nie zgrzeszyłam ;D

Tylko alkoholem wieczorem, ale wyskakałam i wytańczyłam go więc luz A rano miałam tak płaski brzuch, że 5 min go oglądałam w lustrze xD

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
staram się rozłożyć liczbę kalorii na cały dzień - na śniadanie potrzebuję zjeść najwięcej ponieważ w pracy jestem aktywna przez 8,9 h i nie mam wtedy czasu zeby się nawet napić ..... i to jest moja zguba! a już o przyrządzeniu czegoś do pracy nie ma nawet mowy bo i tak nie będę miała jak i kiedy tego zjeść.... dlatego też wcinałam zawsze na noc - sorry wręcz rzucałam się na jedzenie. Często były to chipsy, batoniki,napoje gazowane i z brzucha balon. Dlatego największy głod czuję na wieczór..... kilka dni i mi przejdzie, a do pracy staram się brać przynajmniej 2 jogurty....
No jogurt to nie posiłek. Napisz swój przykładowy jadłospis, bo wydaje mi się, że jesz za mało i nie to co trzeba i przez to się nie najadasz
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:05   #2446
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
staram się rozłożyć liczbę kalorii na cały dzień - na śniadanie potrzebuję zjeść najwięcej ponieważ w pracy jestem aktywna przez 8,9 h i nie mam wtedy czasu zeby się nawet napić ..... i to jest moja zguba! a już o przyrządzeniu czegoś do pracy nie ma nawet mowy bo i tak nie będę miała jak i kiedy tego zjeść.... dlatego też wcinałam zawsze na noc - sorry wręcz rzucałam się na jedzenie. Często były to chipsy, batoniki,napoje gazowane i z brzucha balon. Dlatego największy głod czuję na wieczór..... kilka dni i mi przejdzie, a do pracy staram się brać przynajmniej 2 jogurty....
8-9 godzin przerwy w jedzeniu to tragedia... powinnaś jeść minimum co 3 godziny... jogurtem się nie najesz, lepiej przygotuj sobie w domu twarożek z rzodkiewką i zapakuj w pojemniczek. Albo garść migdałów i jakiś owoc.
O której chodzisz spać? Ostatni posiłek możesz spokojnie zjeść 2-3 godziny przed snem, ważne, żeby miał dużo białka - czyli jajko, kurczak, ewentualnie ser biały.
Ja też kiedyś przez takie długie przerwy w jedzeniu rzucałam się wieczorem na żarcie... a teraz całe jedzenie pakuję w pojemniczki i nawet na przystanku wcinam jak przyjdzie pora posiłku
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:28   #2447
~~Cinderella~~
Raczkowanie
 
Avatar ~~Cinderella~~
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: hen... hen... daleko...
Wiadomości: 205
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

To i ja się doczepie
później się zważę i dam znać, ostatnio było coś ok. 77 kg a żeby tak mieć 55 zaczęłam się odchudzać a właściwie to zmieniać styl życia/żywienia wiosną tamtego roku i tak pomału, mimochodem schudłam z 87kg, plus taki,że efektu jo-jo niet ale wolałabym szybciej się ogarnąć i liczę,że będąc z Wami zmobilizuję się bardziej
__________________
Jeżeli boisz się utyć - wypij przed jedzeniem setkę.
Usuwa uczucie strachu
~~Cinderella~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:42   #2448
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

wow, codziennie witam nowe Panie

Co do ważenia, ja się boję. Wagę schowałam, grzeszyć nie grzeszę bo po 3 miesiącach ( tak, ja zaczęłam w grudniu) waga stoi w miejscu, mimo tego, że dalej ćwiczę, itp, itd.

Ja nie zgrzeszyłam ( no wczoraj zjadłam pączka, ale byłam tak zdenerwowana, że dojadłam tylko kisielkiem i wieczorem kanapką z pastellą), ale nie ćwiczyłam przez te dwa dni, echhh

Pani doktor mnie skrzyczała, że dopiero teraz się pojawiłam, wypytała się mnie o wszystko i powiedziała, że z objaw mam prawdopodobnie niedoczynność. USG, Hormony masakra, ide się kłuć w poniedziałek, a potem USG tarczycy 27 lutego.

A jak zapytała się mnie dlaczego nie przyszłam wcześniej do niej z tą szyją, odpowiedziałam szczerze, że jestem w trakcie odchudzania i myślałam, że to przez to, ze jestem gruba. No niestety nie. Pocieszyła mnie też tym, że mimo dobrego metabolizmu ( nie mam zaparć) bardzo ciężko mi się odchudzić.

No cóż mam nadzieję, że z tym odchudzaniem to trochę przesadzone i myślę, że to może być pierwszy kryzys, pierwsze przestawienie się organizmu - przed kupieniem orbitreka codziennie chodziłam na basen od jakiegoś października i podobno wtedy też schudłam, ale niestety nie miałam wagi i nie wiem z jakiej startowałam. O by to był tylko ( miesięczny?!) zastój, bo 8 kg w 3 miesiące nie motywuje mnie.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:49   #2449
~~Cinderella~~
Raczkowanie
 
Avatar ~~Cinderella~~
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: hen... hen... daleko...
Wiadomości: 205
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

a witam 8 kg w 3mce to i tak pieknie! wlasnie, najgorsze sa te przerwy w spadku wagi ale coz...nasz biedny umeczony organizm potrzebuje czasu na przestawienie sie
__________________
Jeżeli boisz się utyć - wypij przed jedzeniem setkę.
Usuwa uczucie strachu
~~Cinderella~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 10:18   #2450
ainurka
Raczkowanie
 
Avatar ainurka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość

No cóż mam nadzieję, że z tym odchudzaniem to trochę przesadzone i myślę, że to może być pierwszy kryzys, pierwsze przestawienie się organizmu - przed kupieniem orbitreka codziennie chodziłam na basen od jakiegoś października i podobno wtedy też schudłam, ale niestety nie miałam wagi i nie wiem z jakiej startowałam. O by to był tylko ( miesięczny?!) zastój, bo 8 kg w 3 miesiące nie motywuje mnie.
ja tam bym się cieszyła mega gdybym po 3 miesiącach miała 8 kg mniej! z obecnym tempem sie nie zapowiada, ale to dlatego, ze nie ćwiczę, nie mam kiedy, nie chce mi sie, znajdę milion wymówek. dopiero jak poprawi sie pogoda będę biegać, bo to jedyny sport jaki kocham (no, oprócz snowboardu, ale tego nie można robić na co dzień, hehe )

wczoraj tłusty czwartek był mega tłusty, 2 pączki+kilka ciastek, do tego lampka wina wieczorem, ale jedna na jakiś czas to chyba nic złego Ale nie demotywuję się, dziś na śniadanie owsianka, na II jogurt i mandarynka, na obiad mam naleśniki z mąki razowej, więc jestem przygotowana

A ten weekend mam zamiar w końcu spędzić zdrowo, bo jak chudnę 1 kg na tydzien to potem +0,5kg przybywa w weekend, koniec z tym!!

Pudel, mam nadzieję, że z tą tarczyca to nic poważnego nie będzie... i że leczona przyczyni sie do szybszego spadku wagi.

Truskafka - może właśnie dlatego ciężko Ci schudnąć, bo nie jesz w pracy... też tak robiłam w poprzedniej pracy: nie było czasu, zresztą wydawało mi się, że szybciej schudnę, jak ominę kilka posiłków. Niestety konczyło się na wielkiej porcji carbonana na kolację i dodatkowych kilogramach. Także postaraj się wygospodarować w pracy chociaz kilka minut!
__________________
max było 75 kg
23.01 - 72,5 kg
19.02 - 69,7 kg (-2,8kg)
I cel - 67 kg (-5,5kg)
II cel - 63 kg (-9 kg)
III cel - 57 kg (- 15,5 kg)
ainurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 10:25   #2451
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ech widać wiosna nadchodzi bo wysyp nowych Babeczek chcących pięknie wyglądać roznegliżowane w promieniach słoneczka
Powodzenia!

Co do chudnięcia i mojej kontrowersyjnej diety 1000kcal. Skorzystałam z poniższego kalkulatora:
http://www.herk.pl/zapotrzebowanie-kaloryczne2.php

i jeszcze 2 innych ale ten najbardziej szczegółowy jest i wyszło mi, że moje dzienne zapotrzebowanie to 850kcal by móc chudnąć ok 1 kg tygodniowo.
Więc jak widać 1000 to i tak kupa kalorii dziś jestem 2 pełny dzień i o dziwo wcale nie czuje się głodna Jedyna niedogodność to, że muszę wszystko liczyć i zapisywać dla mojego doktorka
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 10:56   #2452
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez ameliar;32365299

Co do chudnięcia i mojej kontrowersyjnej diety 1000kcal. Skorzystałam z poniższego kalkulatora:
[url
http://www.herk.pl/zapotrzebowanie-kaloryczne2.php[/url]

i jeszcze 2 innych ale ten najbardziej szczegółowy jest i wyszło mi, że moje dzienne zapotrzebowanie to 850kcal by móc chudnąć ok 1 kg tygodniowo.
Więc jak widać 1000 to i tak kupa kalorii
dziś jestem 2 pełny dzień i o dziwo wcale nie czuje się głodna Jedyna niedogodność to, że muszę wszystko liczyć i zapisywać dla mojego doktorka
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:21   #2453
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
A ten weekend mam zamiar w końcu spędzić zdrowo, bo jak chudnę 1 kg na tydzien to potem +0,5kg przybywa w weekend, koniec z tym!!
Przybij piątkę, mam dokładnie ten sam plan na weekend Mam nadzieję, że po bezgrzesznym weekendzie odnotujemy ładny spadek

Pudel, przykro mi, że masz problemy ze zdrowiem. Ale ważne, że w końcu się o tym dowiedziałaś i możesz zacząć leczenie. Trzymam kciuki za zdrówko
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:41   #2454
olivde
Raczkowanie
 
Avatar olivde
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 47
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Jakoś dzisiaj się trzymam, ale zaraz wychodzę z koleżanką do knajpy, więc będę musiała wykazać się asertywnością Wlazłam w końcu na wagę, nawet piżamy ściągnęłam żeby było lżej ,i chyba to właśnie pomogło Niestety muszę się motywować wagą, bo centrymetry jakoś się zatrzymały w miejscu...
Pudel- najważniejsze że jesteś w dobrych rękach
Truscafka - trzeba jeść w pracy! Ja też nie mam za dużo czasu, ale na porządną kanapkę i porządną sałatkę muszę znaleźć. Zresztą, jak idziesz to łazienki to też poświęcasz czas
__________________
było 70 kg
jest 68 kg
będzie.... 59 kg
olivde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 20:33   #2455
katarzynka1978
Raczkowanie
 
Avatar katarzynka1978
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin/Malmö
Wiadomości: 282
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cały wczorajszy dzień wytrzymałam bez słodyczy, żadnego pączusia, żadnego chruścika o 22,30 nie wytrzymalam i upiekłam kruche ciasteczka, alee tylko powąchałam i zaniosłam dziś do pracy. Niech innym idzie w biodra (ale jestem wredna) .
katarzynka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 20:58   #2456
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hehe dobre Dobry sposób na odchudzanie
pichcenie, nacieszenie oczu i węchu i oddanie innym
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:11   #2457
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
Cały wczorajszy dzień wytrzymałam bez słodyczy, żadnego pączusia, żadnego chruścika o 22,30 nie wytrzymalam i upiekłam kruche ciasteczka, alee tylko powąchałam i zaniosłam dziś do pracy. Niech innym idzie w biodra (ale jestem wredna) .
genialne!

ja jestem po jazdach ( w pon mam egzamin praktyczny o 17).

Chadre jesli chodzi o odchudzanie nadal mam, ale za kazdym razem jak sie loguje na forum szkoda mi porzucic diety;p
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 22:46   #2458
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Pudel123, 3mam kciuki, a gdzie zdajesz? ja miałam 3egz na bródnie jeszcze przed maturą stresowałam sie prawkiem bardziej niż szkolnymi egzaminami

dzisiaj mam kiepski dzień, tzn dietowo OK ale w pracy było pół dnia zebranie roczne i jestem wykończona...
oglądalam zdjęcia z ostatnich lat, no takiej D...PY to dawno nie miałam ogromnej.... masakra

z jednej strony się podłamałam, że dopiero teraz to zauwazyłam... wczesniej jakbym slepa była...

ale wiem że nie moge sie poddać z dietą,
tłumacze sobie codziennie że to wcale nie jest żle że kg wolno spadają, ważne żeby organizm się przestawil i żeby kg nie wróciły, no i już do konca życia chyba bede musiała sie tak odżywiać....
a wiadomo... chciało by się odrazu te 10-15 zrzucić w miesiąc
czasem mam ochote normalnie odrabać sobie te opony i się wreszcie pozbyć tego tłuszczu..


ehh, ide spać bo coś łeb mi pęka...

3majcie się dietowo dziewuszki
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013

Edytowane przez em!L!a
Czas edycji: 2012-02-17 o 22:48
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 18:48   #2459
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

A co tu taka cisza dziewczyny? Każdy wykorzystuje ostatni dzień karnawału?
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 19:34   #2460
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja wykorzystuje i odpoczywam, ale za to jutro dwa ostatnie egzaminy, W KOŃCU!
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.