15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 15:28   #2911
nikala1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

witam!!jestem tu nowa ale po przeczytaniu kilku postów motywuję do dzialania!!mialam kilkanascie prob odchudzania oczywiscie konczyly sie po kilkunastu dniach i udawalo sie zrzucic zaledwie 2 -3 kg !!nigdy nie bylam chudzielcem w ostatnich 2 latach przytylam 20 kg z 65 na 85 masakra !!powod :wykryto u mnie niedoczynnosc tarczycy wiec moj metabolizm byl bardzo wolny!!nasluchalam sie ze przy nidoczynnosci nie da sie schodnac ze to niemozliwe itp. bylam zalamana czulam sie zle w swoim ciele!!mam meza on bardzo mnie kocha taka jaka jestem to znaczy bylam hihi mogla bym to zostawic ale nie musze sie wkoncu dobrze czuc ze sobą!!wiec 15 stycznia ruszylam do dzialania zaparlam sie na dobre dzis 15 marca wiec 2 miechy za mna!!jestem na diecie 1200 kcal w 2 miesiace mialam moze 2 lub 3 wpadki!!zgubilam juz 11 kg jak reka odjął jestem szczesliwa w diecie trzeba wystrwalosci ja po miesiacu mialam straszny kryzys na wszystko ochote ale jesli sie go przetrwa pozniej jak z gorki!!najgorszym wrogiem w diecie jest czas poniewa te kg nie ubywaja tak szybko a 2 miechy kupa czasu!!przedemna jeszcze 15 kg ale juz bez zalamek moja strategia okazala sie sukcesem dla mnie samej i wiem ze wytrwam!!sluze pomoca pozdrawiam
nikala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:43   #2912
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez patusia1987 Pokaż wiadomość
Witam Was
Czy mogę do Was dołączyć?
PRZEZ 3 miesiące po ślubie przytyłam 12kg muszę się tego pozbyć ale nie jest u mnie to łatwe ...bo nie mogę się wypróżniać stosuje leki i waga stoi,
Od 6 marca chodzę codziennie na siłownie 3 godzinki i waga nawet nie drgnie.Jestem na diecie liczę kalorie do 1000 kcal dziennie.
Postawiłam napisać bo może Wy mi coś poradzicie i łatwiej mi z Wami będzie.
Mam 25 lat
172 wzrostu waga na dziś dzień 78 ,3 kg było 1 miesiąc temu 81 kg
kiedyś najmniej 55 kg
cel 60
ĆWICZENIA :
Bieżnia 1 godzinę
Orbitrek 1 - 1.30
Ćwiczenia siłowe w tym wiosła 1 -1.30


Witaj
bo nie mogę się wypróżniać stosuje leki i waga stoi,

Na początku rozhuśtaj metabolizm - 5 zdrowych posiłków co 2-3 godziny. To naprawdę rozbuja metabolizm ( wiem z własnego doświadczenia )

Od 6 marca chodzę codziennie na siłownie 3 godzinki i waga nawet nie drgnie.Jestem na diecie liczę kalorie do 1000 kcal dziennie.

ZA DUŻO cwiczen, ZA MAŁO kalorii.

Pozwól, że Ci to rozpiszę. Ważysz 78,3 kg. Twoja dzienna dawka kalorii to 2367,792 kcal ( wyliczyłam to ze wzoru: 1. Mnożymy wagę x 24 godziny = podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne (BMR)
2. BMR x 0,9 = poprawiony BMR dla kobiet
3. poprawiony BMR x współczynnik aktywności = dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

Będąc na redukcji w celu schudnięcia dzienne zapotrzebowanie kaloryczne powinniśmy uciąć maksymalnie o 500 kcal.

Współczynnik aktywności:
-Bardzo aktywny = 1.4 - 1.5 (Codzienne intensywne ćwiczenia + praca fizyczna przez większa cześć dnia)
-Aktywny = 1.3 1.4 (Codzienne intensywne ćwiczenia + praca 'na nogach')
-Średnio Aktywny = 1.1 - 1.2 (Ćwiczenia 3 razy/tydzień + praca siedząca)
-Nisko Aktywny = 1 (brak ćwiczeń + praca siedząca)

wspolczynnik BMR dalam Ci 1,4x0,9)

Od 2370 kcal ( w zaokragleniu) odejmij 500 = 1870 kcal

Teraz pomyśl jak wygląda spalanie w Twoim organiźmie przy Twoim trybie życia:
Potrzebując 1800 kcal ( wedlug obliczen), Ty jesz 1000+ 3 godzinny wysiłek. Twój organizm odbiera to jako KRYZYS. Spadła Ci sama woda i teraz zaczęło się spalanie. Ale Ty niestety nie spalasz tłuszczy tylko mięśnie. Niby chudniesz, ale robisz się 'szczupła-tłusta'. Z pewnością marzysz o łądnym brzuszku, ale wiedz, że przy takiej diecie będzie Ci się trząsł, bo spalisz mięśnie, a tłuszczu Ci PRZYBĘDZIE, gdyż każda kaloria jaką zjesz zacznie Ci się odkładac jako tluszczyk ( fundujesz organizmowi kryzys). Jednak w pewnym momencie organizm zacznie pobierac tluszcz, ale on nie bedzie spalany, o nieee, on bedzie plywal w Twoim organizmie robiac niezle zamieszanie ( sennosc, apatia, migreny, itp). W pewnym momencie nie bedziesz miala sily na nic, nie mowiac o wyczerpujacych cwiczeniach.

A więc dla mnie powinnaś zmienic WSZYSTKO w swojej diecie:
1. Ćwiczenia ograniczamy do godziny. Pamiętaj aby nie cwiczyc na czczo rano, bo to nie daje takich skutków jak cwiczenia popoludniowe. Dodatkowo przeczytaj to:

Cytat:
4)„Im wiecej cwicze, tym lepiej” – niektore osoby wpdaja w taka pulapke, wykonujac w nieskonczonosc bezsensowne cwiczenia, np. machajac setki brzuszkow, robiac sobie 3godzinne sesje cwiczen, czy wykonujac cwiczenia danej partii miesni codziennie. Jesli cwiczenia nie pasuja do celow danej osoby, zwiekszenie ich ilosci nie da efektow, a moze tylko zaszkodzic – np. machajac te brzuszki bez konca mozna sobie wywalic plecy Z kolei zbyt dlugie cwiczenia moga prowadzic do tego, ze osoba cwiczaca wejdzie w faze kataboliczna i bedzie sobie palic miesnie w trakcie treningu. Miesnie potrzebuja odpoczynku, wiec nie ma mowy o intensywnych ich trenowaniu codziennie! Przemeczanie ich moze dac tylko efekt odwrotny od zamierzonego.
Cytat:
do spalenia tluszczu najefektywniejsze sa cwiczenia silowe, interwaly i aeroby, przy tym konieczny jest deficyt kaloryczny. Brzuszki nie sa odpowiednim typem wysilku, nie daja ogranizmowi odpowiednich bodzcow do chudniecia.
2. Nie wpadaj w pułapkę liczenia kalorii! Jeżeli bardzo bardzo chcesz miec kontrolę to zacznij dobierac potrawy według indeksu glikemicznego ( im potrawa ma mniejszy indeks, tym dluzej sie trawi i jestesmy dlużej nasyceni)


Uff mam nadzieje, ze niczego nie pomerdałam ani nie pomyliłam. Witaj u nas, spowiadaj się z tego co jesz ( to pomaga, a szczególnie jak przechodzisz kryzys) i chudnij z nami!

A ja po pyszniutkiej piersi z kurczaka z warzywami i ryzem brazowym ide cwiczyc na orbim
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:55   #2913
czarna100000
Raczkowanie
 
Avatar czarna100000
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dziewczyny proszę o meeeeeega baty
Trochę sobie odpuściłam ale nie mogę się zebrać najchętniej jadłabym tylko kanapki masakra, brak mi pomysłu co zjeść. Nie wiem co robić
__________________
Start: 104 kg
Cel I: 100 kg
Cel II: 95 kg
Cel III: 90 kg-85,2 kg-85 kg-80 kg
Cel IV: 78 kg-75 kg-72 kg-70 kg
Cel V: 68 kg-65 kg-62 kg
Cel osiągnięty: 60 kg
czarna100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:56   #2914
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez czarna100000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o meeeeeega baty
Trochę sobie odpuściłam ale nie mogę się zebrać najchętniej jadłabym tylko kanapki masakra, brak mi pomysłu co zjeść. Nie wiem co robić
spojrz na to ile wazylas, ile wazysz i ile przed Toba w podpisie i cos wykombinuj
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:22   #2915
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Czarna słuchaj się pudla!

Ja właśnie wróciłam z siłowni, pierwszy raz w tym roku więc nie chciałam się za bardzo dobijać - zrobiłam 40 minut cardio 20 steper, 20 bieżnia z hantlami na rękach i brzuchy zwykłych 3x30 ale bocznych już nie wyrobiłam haha i zrobiłam jakieś 3x 15 no ale zawsze coś
Połknęłam błonnik, gotują się 2 jaja na miękko, zjem je z 30g twarogu półtłustego i pewnie jeszcze do tego jogobelle bez cukru jeśli będzie mi za mało
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:29   #2916
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Pudel!!! Nic dodać, nic ująć!!


czarna
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:14   #2917
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Pudel super napisałaś wszystko czarno na białym, też dziś miałam na obiad ryż, pierś kurczaka i warzywa ale w formie zapiekanki
i zdjęcie kolacji wieśniak, chrupkie z łososiem i ogórkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0066.jpg (68,4 KB, 7 załadowań)
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 20:59   #2918
Paulyna_
Raczkowanie
 
Avatar Paulyna_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 231
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
klask i: super!!

meladuje, ze zrobilam tamilee "a chce miec taki brzuch" seria 1.
wieczprem ja chce miec takie cialo.
i jak efekty?? bo też chce zacząć... i jak często to ćwiczyć?
__________________
życie w hiszpanii mmmm



dieta na erasmusie!

start: 81 kg
Cel I: 77kg JEST
Cel II: 73 kg
Cel III: 69 kg
Cel IV: 65 kg

60 kg musi być!
Paulyna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 21:39   #2919
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Paulina narazie robiłam tylko 2 dni więc żadnych efektów nie ma to są lajtowe ćwiczenia w miarę więc chyba można codziennie, ale mogę się mylić. RObie na brzuch codziennie rano a co drugi dzień wieczorem orbitrek. Mam sflaczaly brzuch po dwóch ciazach więc u mnie będzie inaczej schodził tłuszcz niż u was (tych, które ni były w ciąży)
A właśnie- są tu jakieś mamuski? Ja mam dwójkę, córkę 4 lata i synka rok i 2 miesiące to m.in im "zawdzięczam" sadelko

Lecę spać
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 21:46   #2920
Paulyna_
Raczkowanie
 
Avatar Paulyna_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 231
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

aa myslałam, że "zrobiłam" oznacza, że już skończyłaś

ja mam zakwasy po 3 dniu 30days shred więc dzisiaj sobie chyba odpuszcze tamilee jutro obczaje!

chyba są tu jakieś mamuśki, ja osobiście nie
__________________
życie w hiszpanii mmmm



dieta na erasmusie!

start: 81 kg
Cel I: 77kg JEST
Cel II: 73 kg
Cel III: 69 kg
Cel IV: 65 kg

60 kg musi być!
Paulyna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 23:08   #2921
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hej Dziewczyny ! Moge sie dolaczyc ??
Waze 74,5kg,163cm,odchudzam sie od dlozszego czasu.Staram sie mniej i zdrowiej jesc,i cwicze jak czas mi pozwala.Dodam,ze mam 2ke dzieci.Do 25 czerwca chc e schudnac conajmniej do 65 kg,a 60 kg to marzenie.
Ostatnio troszke mi motywacja spadla i szukam dodatkowego wsparcia.Musze sie wziasc w garsc.Od 3ciego stycznia schudlam 9 kg.
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 11:10   #2922
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witam nowe koleżanki Trochę nas się ostatnio wykruszyło, więc każda nowa osoba jest mile widziana!

Dziś rano zjadłam chleb pełnoziarnisty ze słonecznikiem z szyneczką drobiową niestety zabrakło czasu na dodanie ogóreczka bo musiałam już wychodzić. Na 2 śniadanie dziś sobie pofolguję i zjadłam jednego średnego muffina czekoladowego! Właśnie zastanawiam się co będzie na obiad... Myślę, że kurczak albo kawałek schabiku z wczoraj :P Ale kupiłam sałatę lodową i zjem sobie pyszną sałatkę do tego - jak byłam mała moja mama zawsze robiła taką z majonezem, ale ja dodam jogurtu naturalnego =)
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 11:37   #2923
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

hej!
Weszlam dzis na wage i jestem troszke zdziwiona,w poniedzialek 74,5 a dzis 73,9,no i wczoraj dostalam @,posilki mialam nieregularne i niedokonca takie zdrowe.Mam nadzieje,ze to tluszczyku mi ubylo.Dodam ,ze w poniedzialek cwiczylam na steperze 40 min plus cwiczenia silowe,a we wtorek polowe mniej.Pracuje i jestem strasznie zabiegana.W dodatku od tygodnia starszy(9lat) syn jest chory,a mlodszy (8miesiecy)od wczoraj jest tez chory-przeziembiony.Bardzo lubie cwiczyc,niestety teraz mam na to czasu co kot naplakal.Oby mi sie udalo chociaz raz pocwiczyc przed koncem tygodnia.Okolo miesiac temu zaczelam biegac,ale poltora tygodnia temu po bieganiu zaczelam kulec,prawa stopa mnie bolala,wiec odpuscilam sobie bieganie,i tylko steper,no ale zaczela mnie bolec kosc udowa,takie mialam wrazenie,mam nadzieje,ze to minie,ze to nie jakas trwala kontuzja.
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 12:55   #2924
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

mój tato kupił mi licznik na rower ma pomiar spalonych kalorii i tłuszczu teraz trzeba go zainstalować obadać jak działa i wio na rower
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:47   #2925
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

megaxxl - Witamy. 9 kg piękny wynik Ale nie waż się częściej niż raz w tygodniu, dzienne wahania wagi dochodzą do 2 kilogramów - częste ważenie prędzej zdołuje, niż pomoże. Tym bardziej, że im dłużej trwa odchudzanie, tym wolniej spada waga

LadyAna - nie sugeruj się tym zbytnio, co najwyżej orientacyjnie. No chyba, że to jakiś super licznik, gdzie można wpisać wagę, wzrost i ilość tkanki mięśniowej. Inaczej te wyniki są mało wiarygodne, bo są uogólnione. Osoba która ma 60 kg mięśni spali przy takim samym wysiłku więcej kalorii niż osoba mająca 40 kg mięśni.
A pomiar spalania tłuszczu na licznikach w ogóle jest do bani, bo żeby zacząć spalać tłuszcz trzeba spełnić określone warunki, których liczniki nie biorą pod uwagę.


Dziewczyny jak macie telefon z Androidem to ściągnijcie sobie aplikacje typu CardioTrainer lub JogTracker - mierzą trasę, tempo i przybliżoną wartość spalanych kalorii. A do tego odtwarzają naszą muzykę i co jakiś czas miły głos informuje nas o przebytym dystansie
Rewelacyjne do joggingu
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 14:54   #2926
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

jasne, że nie będę się tego jakoś ściśle trzymała w liczniku podaję się wage uzytkownika, najbardziej zalezy mi na przebytym dystansie no ale jak już dostałam taki z "bajerami" to nie będę wybrzydzać
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 21:02   #2927
mersi38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

hej dziewczyny!! Kupiłam hula-hop i kręcę Takie z wypustkami, czadowe jest!! Czuję się jak dziecko )

Z jedzeniem trochę pojechałam po bandzie w tym tyg. (zachcianki przed @, wieczorem 2 razy pizza i piwko), ale widzę, że to procentuje [oczywiście na niekorzyść] i od jutra wracam do dobrych zwyczajów. Do świąt chciałabym zobaczyć 6 z przodu, to jest moje największe marzenie. Nie mam za bardzo pomysłów na potrawy i czasu, by je wykonywać, więc jadę na jogurtach, serkach, tuńczykach i jabłkach oraz płatkach owsianych. JEśli jesteście zainteresowane, wejdźcie na tego bloga: http://www.kwestiasmaku.com/ może nie jest on stricte dietetyczny, ale można tam znaleźć duzo swietnych zielonych i nisko kalorycznych potraw, a już zupełnym wypasem jest wyszukiwarka. Załóżmy, że macie w lodówce kalafiora... Wpisujemy w yszukiwarkę i pokazują się potrawy, jakie można z niego przyrządzić. Ja jutro zamierzam zrobić jakąś premierę.

Witam nowe dziewczyny!! Trzymam za Was kciuki i gratuluję spadków od stycznia. To znaczy, że wzięłyście sobie do serca postanowienia noworoczne. To nasze forum odwiedzają świetne dziewczyny, zawsze mozna na nie liczyc )
__________________
79 -72,3 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65!!!!!

było: 79
czerwiec '12: 68,7
jest: 72,7
będzie: Sylwester 68
marzec '13: 65

mersi38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 21:41   #2928
megaxxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 417
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja tez przyznam,ze nie jem super zdrowo w tym tygodniu pol na pol,a jeszcze do tego dzis jest moj 2gi dzien @.Jutro moj TZ ma wolne i zajmie sie dzidziusiem,a ja bede cwiczyc
Przyznam sie ,ze jestem uzalezniona od codziennego wazenia,juz wczesniej chcialam przestac i tylko raz na tydzien sie wazyc,ale wiecie co zaraz schowam wage do schowka i wyciagne ja w poniedzialek rano
U mnie tez identycznie z gotowaniem dietetycznym- jest slabo,brakuje mi czasu i pomyslow.Ale ostatnio mi chodzi ryba po grecku w dietetycznej wersji.
Dziekuje za linka z przepisami.Zajrze tam.
Jutro musze zaatakowac lidla i zaopatrzyc sie w warzywa i inne zdrowe rzeczy.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na tym forum.
megaxxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 07:14   #2929
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

dziewczyny - u mnie załamka
bylam w tym tygodniu w szpitalu na badaniach, tydzien na neurologi , nic konkretnego nie wykryli, tylko przypuszczenia iskierowanie na klinike do lepszych "fachowców" ale co najgorsze , pierwszy raz w zyciu wyszły mi zle hormony tarczycy mówia cos o niedoczynnosci ,a przy tym strasznie ciezko cokolwiek schudnac, troche poczytała na necie i ludzie pisza ze pomimo leków tyja , płakac mi sie chce
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 07:35   #2930
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
dziewczyny - u mnie załamka
bylam w tym tygodniu w szpitalu na badaniach, tydzien na neurologi , nic konkretnego nie wykryli, tylko przypuszczenia iskierowanie na klinike do lepszych "fachowców" ale co najgorsze , pierwszy raz w zyciu wyszły mi zle hormony tarczycy mówia cos o niedoczynnosci ,a przy tym strasznie ciezko cokolwiek schudnac, troche poczytała na necie i ludzie pisza ze pomimo leków tyja , płakac mi sie chce
dużo prawdy to w tym nie ma ja już od 4 lat mam niedoczynność tarczycy brałam leki chodziłam regularnie do endo. ale nigdy wcześniej się nie odchudzałam, teraz już ponad rok nie biorę leków przestałam chodzić do lekarza ( zaniedbanie przez brak czasu, teraz nie mogę się zmobilizować żeby do niego dotrzeć) i pierwszy raz zabrałam się za odchudzanie i co już 16 kg za mną więc nie ma wymigiwania się tarczycą, no chyba, że na każdego inaczej wpływa, ale lekarka zawsze mi mówiła, że powinnam schudnąć i nic o tym, że będzie mi ciężej niż innym

więc głowa do góry i za dużo nie brać do siebie
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 08:19   #2931
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

LadyAna no ja wiem ze na kazdego moze to inaczej działać, tylko ze moja mama tez ma niedoczynnosc, od lat sie leczy i tez z chudnieciem jest u niej kiepsko, najorsze to jaik zatrzymuje sie jej woda i to widac, bo w ciagu kilku dni potrafi jej przybyc np. 5 kg i robi sie taka napuchnieta na twarzy, rekach , no cała... a boje sie ze ze mna moe byc podobnie, wiecie jaka matka taka córka ...
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 08:33   #2932
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
LadyAna no ja wiem ze na kazdego moze to inaczej działać, tylko ze moja mama tez ma niedoczynnosc, od lat sie leczy i tez z chudnieciem jest u niej kiepsko, najorsze to jaik zatrzymuje sie jej woda i to widac, bo w ciagu kilku dni potrafi jej przybyc np. 5 kg i robi sie taka napuchnieta na twarzy, rekach , no cała... a boje sie ze ze mna moe byc podobnie, wiecie jaka matka taka córka ...
to faktycznie ma niefajnie
ja w rodzinie nikogo nie mam z tymi problemami także nie mam odniesienia
ale nie możesz się podłamywać i dalej dietkować i ćwiczyć a kilogramy będą spadać
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 09:30   #2933
mersi38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

co mnie podkusiło, żeby się dziś ważyć?? 72,3 (fakt, pierwszy dzień @, ale żeby od razu 0,7 w górę????? )
__________________
79 -72,3 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65!!!!!

było: 79
czerwiec '12: 68,7
jest: 72,7
będzie: Sylwester 68
marzec '13: 65

mersi38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 09:40   #2934
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja się dawno nie udzielałam bo mam huśtawkę hormonalno-nastrojową i od 2 tyg prawie co wieczór żrem jak proś no w sumie nie ma co się cieszyć ale cieszę się, że przynajmniej nie przytyłam i ważę 79,5
Także jest upragnione 7 z przodu i obiecuję, że od dziś będę od nowa dążyć do swojej wymarzonej wagi
Pozdrowienia dziewczyny
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:02   #2935
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

mi tez ostatnio nie chciało się pisać, ale czytam cały czas

jakoś udało mi się skonczyc z codziennym ważeniem, no i dzisiaj po tygodniu wskoczylam na wage a tu 72 wrrrrrrr założe się że to przez cholerną bombonierkę na dzień kobiet z pracy... zeżarłam już połowę podjadając co jakiś czas po jednej musze ją oddać tacie albo chłopakowi żeby nie kusiło

dzis sobota bez szkolnictwa wyzszego więc z mamą zrobiłyśmy sobie gofrowo truskawkowe szaleństwo:

oczywiście plus warzywka i mleko 0,5%
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0370.jpg (35,4 KB, 7 załadowań)
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013

Edytowane przez em!L!a
Czas edycji: 2012-03-17 o 10:04
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:47   #2936
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Lucy nie załamuj mnie z tą niedoczynnością - tydzień temu dowiedziałam się że ją mam, ale powiedziano mi, że po lekach mój metabolizm wróci na stare tory czyli przyśpieszy!
Tymczasem lecę pod prysznic a potem śniadanko - wasa z sałatą, szynką drobiową, pomidorkiem i świeżym ogórkiem!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 13:34   #2937
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dziewczyny moje kochane między innymi dzięki Wam udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów

dla motywacji wrzucam Wam moje zdjęcie, dla dobrego porównania wstawiam w tych samych ubraniach

pierwsze zdjęcie 2.09.2011 (około 72kg +/-)
drugie 17.03.2012 (64kg)

walczymy dalej !!!!

Wieczorem kasuje
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38

Edytowane przez mala_czarna_21
Czas edycji: 2012-03-18 o 14:48
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 13:50   #2938
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

mała czarna super widać różnicę tak dalej a będziesz laska, że ho ho, ba już jesteś

a ja właśnie wróciłam z roweru zrobiłam 10 km, według licznika spalone 162 kalorie
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:45   #2939
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje kochane między innymi dzięki Wam udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów

dla motywacji wrzucam Wam moje zdjęcie, dla dobrego porównania wstawiam w tych samych ubraniach

pierwsze zdjęcie 2.09.2011 (około 72kg +/-)
drugie 17.03.2012 (64kg)

walczymy dalej !!!!

Wieczorem kasuje
bosko wylądasz gratuluje
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:56   #2940
Paulyna_
Raczkowanie
 
Avatar Paulyna_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 231
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje kochane między innymi dzięki Wam udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów

dla motywacji wrzucam Wam moje zdjęcie, dla dobrego porównania wstawiam w tych samych ubraniach

pierwsze zdjęcie 2.09.2011 (około 72kg +/-)
drugie 17.03.2012 (64kg)

walczymy dalej !!!!

Wieczorem kasuje

wow mega roznica!!!!!! gratuluje! klask i:


dziewczyny czy któraś z Was miała do czynienia z dieta kapusciana? bo zastanawiam sie czy nie sprobówać- w końcu to tylko tydzień
__________________
życie w hiszpanii mmmm



dieta na erasmusie!

start: 81 kg
Cel I: 77kg JEST
Cel II: 73 kg
Cel III: 69 kg
Cel IV: 65 kg

60 kg musi być!
Paulyna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.