Niemcy V - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-11, 09:57   #2221
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Mnie złapała jakas demotywacje i zmęczenie. Praca - dostałam nowe stanowisko, przeprowadzka, terminy. Troche stresu. Chyba sobie jakies witaminki czy inny doping kupić musze?
Cos polecacie? Pytam z ciekawości. Moze macie jakis sprawdzony magiczny środek.
pewnie i tak pojde do apteki i pozwolę sobie doradzić.
Witaminy Ci nic nie pomoga.
Jesli nie mozesz odpoczac to chociaz zadbaj o to, zeby sie wysypiac to powinno byc troche lepiej. A jak bedze okazja to jak anjwiecej odpoczywaj, jedz warzywa i owoce, spedzaj czas na swiezym powietrzu.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 12:05   #2222
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

Tez mi sie wydaje, ze najlepszy jest sen przejezalam Instagram Bejaty i sportu i zdrowej zywnosci jej nie brakuje - to prawdziwa sportmenka !

Wracając do snu- mam mega problem. Od ponad miesiąca nie moge spać- najgorzej jest mi usnąć, wierce sie w łóżku czasami do 3ciej w nocy. Budze sie przed 6sta, a jak mi sie poszczęści to śpię do 8-9 tej . Suma Summarum definitywnie za mało jak na 9-10 miesiąc ciąży w dzień jeżdzę sobie spokojnie na rowerku stacjonarnym- jakies 20-30 minut, wolne tempo bez pocenie sie, troche macham sobie małymi hantelkami - dzięki temu nie mam żadnych problemów z plecami , no i chodzę na spacery. Podobno ruch ma pomoc- ale nie pomaga.Nie jem słodyczy ani ciast od ponad 2 miesięcy. Owoce, warzywa duzo nabiału i mięso , duzo wody i herbaty ziołowe dla ciężarnych, Na początku myślałam ze to przez to ze przestałam pracować i mam za duzo wolnego i jestem wypoczęta, ale problem sie nasila. Przecież człowiek potrzebuje wiecej snu niż 4 h na dobę
Wieczorem jestem zmęczona, oczy mi sie zamykają i gdy sie położę do spania - nagle cos sie dzieje dziwnego ze mną- w nogach mam takie dziwne mrowienie i stają sie bardzo nerwowe, ze muszę wstać - inaczej dopada mnie jakaś psychoza i mega nerwica
Mówiłam juz o tym mojej gin ale zbagatelizowala to i powiedziała ze sie czymś martwię- ale ja sie niczym nie martwię. Położna każe pic "heisse sieben" - to ten rozpuszczalny magnez , ale nie pomaga. W dzień mam dobry humor , czytam ksiazki, mój maź ma tez urlop i wszystko ok i sie niczym nie martwię. Nawet porodem, ze będzie bolesny itp- kompletnie otym nie myśle. Ostatnio mój maź wyczytał w necie ze istnieje taka przypadłość jak "syndrom nerwowych nóg" odpowiedzialny za bezsenność. Wszystkie objawy które tam sa opisane występują tez u mnie czy któraś cos wie i może doradzić ?
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 12:37   #2223
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Tez mi sie wydaje, ze najlepszy jest sen przejezalam Instagram Bejaty i sportu i zdrowej zywnosci jej nie brakuje - to prawdziwa sportmenka !

Wracając do snu- mam mega problem. Od ponad miesiąca nie moge spać- najgorzej jest mi usnąć, wierce sie w łóżku czasami do 3ciej w nocy. Budze sie przed 6sta, a jak mi sie poszczęści to śpię do 8-9 tej . Suma Summarum definitywnie za mało jak na 9-10 miesiąc ciąży w dzień jeżdzę sobie spokojnie na rowerku stacjonarnym- jakies 20-30 minut, wolne tempo bez pocenie sie, troche macham sobie małymi hantelkami - dzięki temu nie mam żadnych problemów z plecami , no i chodzę na spacery. Podobno ruch ma pomoc- ale nie pomaga.Nie jem słodyczy ani ciast od ponad 2 miesięcy. Owoce, warzywa duzo nabiału i mięso , duzo wody i herbaty ziołowe dla ciężarnych, Na początku myślałam ze to przez to ze przestałam pracować i mam za duzo wolnego i jestem wypoczęta, ale problem sie nasila. Przecież człowiek potrzebuje wiecej snu niż 4 h na dobę
Wieczorem jestem zmęczona, oczy mi sie zamykają i gdy sie położę do spania - nagle cos sie dzieje dziwnego ze mną- w nogach mam takie dziwne mrowienie i stają sie bardzo nerwowe, ze muszę wstać - inaczej dopada mnie jakaś psychoza i mega nerwica
Mówiłam juz o tym mojej gin ale zbagatelizowala to i powiedziała ze sie czymś martwię- ale ja sie niczym nie martwię. Położna każe pic "heisse sieben" - to ten rozpuszczalny magnez , ale nie pomaga. W dzień mam dobry humor , czytam ksiazki, mój maź ma tez urlop i wszystko ok i sie niczym nie martwię. Nawet porodem, ze będzie bolesny itp- kompletnie otym nie myśle. Ostatnio mój maź wyczytał w necie ze istnieje taka przypadłość jak "syndrom nerwowych nóg" odpowiedzialny za bezsenność. Wszystkie objawy które tam sa opisane występują tez u mnie czy któraś cos wie i może doradzić ?
O masakra- miałam ten syndrom niespokojnych nóg jak byłam w ciąży :/ u mnie przyczyną był niski poziom żelaza...
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:01   #2224
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

Dolinka- a przeszło ci to po porodzie? Jak sobie z tym radziłaś? Żelazo w tabletkach?
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:14   #2225
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Spie 7h, sportu, czy owoców warzyw nie brak..
I tak jak zauważyła emenyx - prowadzę zdrowy sportowy tryb życia.

Mysle jednak ze suplementy jakies by mi sie przydały, bo duzo wymagam od siebie - nawet jeśli to ma byc tylko placebo

Oj emenyx przykro mi, ja nie pomogę bo ciężarna nie byłam i nie jestem. Ale te nerwowe nogi gdzie kiedys czytałam..
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:16   #2226
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Dolinka- a przeszło ci to po porodzie? Jak sobie z tym radziłaś? Żelazo w tabletkach?
Przeszlo! Kupilam sobie taki syrop z zelazem dla ciężarnych i jadłam peodukty bogate w żelazo.
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 18:04   #2227
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy V

Ja syndrom niespokojnych nog mam czesto jak sie stresuje duzo..w ciazy akurat nie mialam...ale tez biore wtedy magnez i zelazo. ..
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 18:21   #2228
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Spie 7h, sportu, czy owoców warzyw nie brak..
I tak jak zauważyła emenyx - prowadzę zdrowy sportowy tryb życia.

Mysle jednak ze suplementy jakies by mi sie przydały, bo duzo wymagam od siebie - nawet jeśli to ma byc tylko placebo
Wiesz, sport tez jest meczacy
Chodzilo mi bardziej o wiecej odpoczynku, takiego spokojnego, posiedzenia w parku, na lezaczku, pojscie na kawe, wiesz takie Zen
Ale jak ma Ci to poprawic samopoczucie to wez jakies multiwitaminy, zaszkodzic nie zaszkodzi z pewnoscia.

A z niezdrowych rzeczy, ktore mnie pomagaja i dodaja "mega palera" to spezi Serio, jak wypije, to chodze jak nakrecony maly samochodzik

No i ja tez mam insta lucyna100. Oberpfalz na zdjeciach
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:46   #2229
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Ok dodalam was do obserwowanych na insta
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:48   #2230
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Niemcy V

Dostałam dzisiaj pocztą nową gazetkę AOK i dokonałam odkrycia roku: jak się jest u nich ubezpieczonym, to można się na różne darmowe kursy zapisać. I nie piszcie, że wiedziałyście, bo będę się czuła jeszcze bardziej jak totalnie nierozgarnięte stwworzenie
W każdym razie od września idę na pilates Zawsze chciałam spróbować, zawsze miałam wymówki, np. że nie mam kasy, no to teraz wymówki się skończyły.

A poza tym jeszcze 3 dni i urlop Nareszcie zobaczę moją małą siostrzenicę. A potem jedziemy z Mężem w góry.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 16:35   #2231
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Niemcy V

Emenyx,jestem w ciazy i mam te same problemy. Mi pomaga chodzenie,jak sie to zaczyna to wstaje i drepcze chwilke.Tez mam anemie.
Chardon,dzieki za inf,ja nie wiedzialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 16:50   #2232
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj pocztą nową gazetkę AOK i dokonałam odkrycia roku: jak się jest u nich ubezpieczonym, to można się na różne darmowe kursy zapisać. I nie piszcie, że wiedziałyście, bo będę się czuła jeszcze bardziej jak totalnie nierozgarnięte stwworzenie
W każdym razie od września idę na pilates Zawsze chciałam spróbować, zawsze miałam wymówki, np. że nie mam kasy, no to teraz wymówki się skończyły.

A poza tym jeszcze 3 dni i urlop Nareszcie zobaczę moją małą siostrzenicę. A potem jedziemy z Mężem w góry.

Super

Ja jutro jadę do pl z mia na 6 tyg

Tak się ciesze ! W końcu odpoczne i rodzinka się mała zajmie

Udanego pobytu w górach
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 17:03   #2233
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Niemcy V

ja tez sie po 3 latach dowiedzialam o tych kursach, calkiem przypadkiem, jak bylam wyjasniac sprawe jedego skierowania na gimnastyke pociazowa

co pol roku je przysylaja i mozna zrobic chyba max 2 kursy w roku i za kazdym razem trzeba prosic, zeby przyslali ten zeszycik, bo nie wysylaja automatycznie

tez sie zastanawiam nad jakas gimnastyka, musze sie pozbyc oponki
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 18:58   #2234
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
ja tez sie po 3 latach dowiedzialam o tych kursach, calkiem przypadkiem, jak bylam wyjasniac sprawe jedego skierowania na gimnastyke pociazowa

co pol roku je przysylaja i mozna zrobic chyba max 2 kursy w roku i za kazdym razem trzeba prosic, zeby przyslali ten zeszycik, bo nie wysylaja automatycznie

tez sie zastanawiam nad jakas gimnastyka, musze sie pozbyc oponki
Mi przysylaja automatycznie zawsze... ale chyba odkad mam dzieci dopiero..
Ja raz bralam udzial w kursie na ten walking bo lekarz zabronil mi biegac i chcialam sprobowac alternatywy 😉
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 19:03   #2235
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj pocztą nową gazetkę AOK i dokonałam odkrycia roku: jak się jest u nich ubezpieczonym, to można się na różne darmowe kursy zapisać. I nie piszcie, że wiedziałyście, bo będę się czuła jeszcze bardziej jak totalnie nierozgarnięte stwworzenie
W każdym razie od września idę na pilates Zawsze chciałam spróbować, zawsze miałam wymówki, np. że nie mam kasy, no to teraz wymówki się skończyły.
Trzeba spełniać jakieś wymogi na te kursy?
Ja jestem w innej Krankenkasse, muszę się dowiedzieć, czy też coś oferują.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 15:48   #2236
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Niemcy V

Cześć dziewczyny Niektóre z Was mają dzieci. Mam w rodzinie dziewczynke, ktora rok temu miała komunie. Bede sie z nią widzieć i chciałabym jej kupić drobiazgi do szkoły. Ktos wie, w ktorej ona moze byc teraz klasie? i czy w szkolach pisza w każdych zeszytach, czy np tylko w linie?
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 16:25   #2237
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Niektóre z Was mają dzieci. Mam w rodzinie dziewczynke, ktora rok temu miała komunie. Bede sie z nią widzieć i chciałabym jej kupić drobiazgi do szkoły. Ktos wie, w ktorej ona moze byc teraz klasie? i czy w szkolach pisza w każdych zeszytach, czy np tylko w linie?
Dziewczynka chodzi do polskiej czy niemieckiej szkoly? Ma 9 lat, jesli chodzi do polskiej szkoly to jest w 3 klasie, jesli do niemieckiej to w 4.
Z wlasnego doswiadczenia: nie kupuj zeszytow, czasem w szkole nauczyciele maja rozne wymagania co do zeszytow, marginesow itd.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 16:30   #2238
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Dziewczynka chodzi do polskiej czy niemieckiej szkoly? Ma 9 lat, jesli chodzi do polskiej szkoly to jest w 3 klasie, jesli do niemieckiej to w 4.
Z wlasnego doswiadczenia: nie kupuj zeszytow, czasem w szkole nauczyciele maja rozne wymagania co do zeszytow, marginesow itd.
W niemieckiej. A to na pewno, ale do domu to wszystko jedno chyba dzięki za odpowiedź! A czym sie teraz dzieci interesują? bo ona na pewno lego ninjago....
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 16:47   #2239
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
W niemieckiej. A to na pewno, ale do domu to wszystko jedno chyba dzięki za odpowiedź! A czym sie teraz dzieci interesują? bo ona na pewno lego ninjago....
Moje juz starsze, wiec nie wiem czym sie teraz mlodsze interesuja, nie pomoge.
Do domu wszystko jedno, moze kup cos w rodzaju pamietnika, moze zamykanego na kluczyk, to zawsze na topie u dziewczynek
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 17:27   #2240
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Heja Wam ;*
Idziemy na chrzciny siostrzyczki chrześniaka mojego chłopaka. ;D boze co za zdanie
Co kupić małej ?
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 01:08   #2241
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Niemcy V

Jezu, dziewczyny, słyszałyście o tym
http://pikio.pl/pilne-zamach-w-niemc...fiar-szalenca/

__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.

Edytowane przez efflorescence
Czas edycji: 2016-07-19 o 01:13
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 06:35   #2242
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Jezu, dziewczyny, słyszałyście o tym
http://pikio.pl/pilne-zamach-w-niemc...fiar-szalenca/

I znowu chaos w mediach, jedni chcą załagodzić zmniejszając liczbę rannych, inni podnoszą bo pewnie prawda jest po środku i bądź tu człowieku mądry. Dobrze, że w ogóle napisali.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 09:04   #2243
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

w TV mowia o 4 ofiarach. 17-letni Afganczyk -uchodzca.

juz 3-ci raz z rzedu udalo mi usnac - bezcenne uczucie od razu czlowiek czuje sie jak nowonarodzony
Pogoda nadal do bani. Naprawde kiepski lipiec
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:37   #2244
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
w TV mowia o 4 ofiarach. 17-letni Afganczyk -uchodzca.

juz 3-ci raz z rzedu udalo mi usnac - bezcenne uczucie od razu czlowiek czuje sie jak nowonarodzony
Pogoda nadal do bani. Naprawde kiepski lipiec
Dzisiaj tak, ale wczoraj liczby były bardzo różne
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:18   #2245
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
I znowu chaos w mediach, jedni chcą załagodzić zmniejszając liczbę rannych, inni podnoszą bo pewnie prawda jest po środku i bądź tu człowieku mądry. Dobrze, że w ogóle napisali.
Że w ogóle coś takiego się może zdarzyć w cywilizowanym kraju...
Ja chyba nigdy nie będę w stanie przyzwyczaić się do tych ataków, jak radzi premier Francji.

A dziś kolejny atak, Marokańczyk w hotelu w Alpach przebił nożem płuco 8-latki, bo "za skąpo ubrana"
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:21   #2246
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Że w ogóle coś takiego się może zdarzyć w cywilizowanym kraju...
Ja chyba nigdy nie będę w stanie przyzwyczaić się do tych ataków, jak radzi premier Francji.

A dziś kolejny atak, Marokańczyk w hotelu w Alpach przebił nożem płuco 8-latki, bo "za skąpo ubrana"
Nie da się przyzwyczaić. Powinni pomyśleć jak zapobiegać, a nie przyzwyczajać :/
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 05:43   #2247
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Niemcy V

Mieszka któraś z Was w bonn?
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 07:08   #2248
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Niemcy V

Hej, dziewczyny mam pytanie, wyrabiała któraś z Was dowód osobisty w ambasadzie ?
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 07:32   #2249
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Nie można chyba. Tylko w pl. W ambasadzie paszport tylko można. Nie jestem pewna na 100%, ale na 99
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 07:46   #2250
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Nie można chyba. Tylko w pl. W ambasadzie paszport tylko można. Nie jestem pewna na 100%, ale na 99
Muszę poszukać info na stronie, ale chciałam zapytać z ciekawości, czy któraś to przerabiała
Córce kończy się dowód w listopadzie, a ja teraz w ciąży zagrożonej i do pl nie pojedziemy mieliśmy to załatwić podczas urlopu no ale na niego niestety nie pojedziemy

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

"UWAGA ! Wniosek o dowód osobisty można złożyć (oraz odebrać gotowy dokument) wyłącznie w Polsce !
Podstawowym dokumentem tożsamości dla osób zamieszkałych za granicą jest paszport. "

ze strony ambasady
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-19 17:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.