Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-03, 20:20   #271
magdzielec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 25
GG do magdzielec
Exclamation kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Wiem, ze ten temat jest dosc czesto poruszny na forum ale .... chcialabym dowiedziec sie jakich kremow uzywanie w walce z cellulitem i aby ujedrnic skore. Moze pojawil sie na rynku jakis nowy produkt warty polecenia? Czekam na wasze uwagi... Chetnie uslysze tez o Waszych metodach walki z "WROGIEM"
magdzielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 23:20   #272
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: cellulit

Magdzielcu - uwierz mi, że wpisując słowo CELLULIT w wyszukiwarce, wyskoczy Ci mnóstwo wątków na ten temat i na pewno znajdziesz odpowiedź na nurtujące Ciebie pytania.
A już tak powtarzając się, polecam serum z serii Lirene ( eris ) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5426 --> tu możesz przejrzeć jego oceny. Od siebie dodam, że przy jego stosowaniu, miałam lepsze efekty korzystając również z peelingu, z tej samej serii - jak dla mnie jest świetny . Jednak teraz mam problem - peeplig kawowy kontra lirene
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 12:45   #273
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: cellulit

Wyszedl niedawno nowy krem antycellulitowy firmy Avon - kosztuje chyba 39.99zl ale klientki go chwala
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 12:49   #274
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: cellulit

Ja zdecydowanie polecam serum Lirene - używam tylko jego, bez reszty serii, a widzę bardzo dobre efekty Pewnie gdybym używała jeszcze czegoś, byłoby jeszcze lepiej
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 21:01   #275
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: cellulit

Magdzielcu, wydeje mi sie , że otrzymasz wiele róznych odpowiedzi. Skieruj sie na KWC , poczytaj , a pewnie znajdziesz coś odpowiedniego.
Ja polecam balsam antycellulit imbirowy firmy Hean+masaże, najlepiej rano i wieczorem. U mnie efekty sa bardzo duże
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 21:09   #276
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Dot.: cellulit

Witam serdecznie

Ja posiadam całą serię Lirene: żel pod prysznic wyszczuplający, krem, serum i peeling-masaz wyszczuplający, dają naprawde niezle efekty, posiadam rownież masseger z oriflame, i masuje ok 20 min, widać efekty. ,Pozdrawiam
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 21:24   #277
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: cellulit

Kiedys stosowałam Lirene, teraz miałam więcej wydatków, wiec zakupiłam SERUM i KREM WYSZCZUPLAJĄCY z serii EVELINE SPA. Mrozi, chłodzi, gładzi, zmiękcza...już mi sie kończy
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-04, 22:28   #278
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: cellulit

ja używałam ostatnio plastrów wyszczuplających z vita cell, i tylko troche ćwiczyłam a efekty: nóżki mi dosyc wyszczuplały i ładniej wyglądają, jestem tu pierwszy raz to pozdrawiam wszyskie wizazanki
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 09:07   #279
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: cellulit

Cytat:
Napisane przez kimi1000
ja używałam ostatnio plastrów wyszczuplających z vita cell, i tylko troche ćwiczyłam a efekty: nóżki mi dosyc wyszczuplały i ładniej wyglądają, jestem tu pierwszy raz to pozdrawiam wszyskie wizazanki
Jak miło Również pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 09:26   #280
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: cellulit

A co sądzicie o Eris z serii Body-Art?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 10:51   #281
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: cellulit

Czesc! Aferko niestety nie umiem Ci nic powiedziec na temat tej serii. Ja uzywalam kiedys balsamu przeciw cellulitowi z avonu dawal nawet zadawalajace efekty. Teraz pod wplywem Was Drogie Wizazanki kupilam w promocji serum antycell. i peeling antycell. Lirene w promocji w Rossmanie. Zaczne uzywac za okolo tydzien jak skonczy mi ise ten avonowski specyfik. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-05, 11:57   #282
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: cellulit

ja polecam to samo co destiny666 i troszke cwiczen.sama tego uzywalam i bylam zadowolona
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 12:07   #283
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: cellulit

hejka czytałam wczoraj że bardzo dobre są też masaże, np. takim masażerem z oriflame, narazie nieużywam, ale zamierzam zacząć. pozdro!
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 17:15   #284
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: cellulit

Hmm masaze to podstawa 75% efektu. Bo to ma zadzialac w warstwy podskorne skory a nie w naskorek, ktory po pewnym czasie moze wrocic a napewno wroci jezeli nie bedziemy uzywa zadnych ujedrniajacych specyfikow do stanu poczatkowego.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 16:44   #285
...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Cellulitis

Mam do Was pytanie-zadam go tutaj bo nie bardzo szlo mi zalozenie nowego posta:P Jestem poczatkujacym uzytkownikiem:P
Chodzi mi o to jak zlikwidowac pewne niedoskonalosci...Mam tu na mysli cellulitis,rozstepy i obwisly biust...A przynajmniej jak sprawic zeby dalo sie to maksymalnie poprawic jesli niemozliwa jest calkowita likwidacja
jakie cwiczenia najlepiej stosowac na biust i likwidacje tego paskudstwa?
mysle ze tak jak ja wiele z Wasd uzywa antycelulitisowych kosmetykow...Ktore wg Was sa najlepsze?I ile mniej wiecej kosztuja?A ktore kosmetyki sa dobre na likwidacje lub chociaz rozjasnienie rozstepow...?A ten przyrzad Philipsa do likwidacji celulitu czy jest dobry?I czy mozna go uzywac jesli ma sie skore ze sklonnoscia do pekania naczynek?A wlasnie przy okazji jakie sa dobre kosmetyki na to zeby te "pajaczki" znikly i sie wiecej nie pojawialy?
A teraz cos od "WEWNATRZ"-chodzi mi o to czy znacie jakies sprawdzone ziola lub tabletki na przyspieszenie przemiany materii,dobre trawienie,odchudzanie i oczywisie likwidacje cellulitisu?Pomozcie!
... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:19   #286
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Cellulitis

... - dużo pytań, wiele zagadnień poruszasz. jesteś nowa, więc mogę Ci polecić tylko wyszukiwarkę, bo i cellulit, i rozstępy, i biust, to baardzo obszerne tematy i równie obszernie zostały już omówione
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:08   #287
...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Cellulitis

no tak tylko ze tam od biedy znalazlam cos o cwiczeniach i kremach ale nic o ziolach i tabletkach nie ma...bo mi chodzi glownie o to zeby usprawnic matabolizm od srodka...zeby zazywac cos co wspomaga od srodka a nie wklepywac kolejne kremy ktore nic mi nie daja...dlatego spytalam dodatkowo czy znacie jakies ktore daja jakies rezultaty...
... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 21:57   #288
Pati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
kosmetyki antycellulitowe

czesc mam zamiar cos zrobic z moim cellulitem. Moze polecicie mi cos dobrego co dziala?
Pati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 12:33   #289
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: cellulit

Kremik może jakiś?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 13:34   #290
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: cellulit

przede wszystkim masaż !!
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 13:44   #291
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: cellulit

Wyszukiwarka?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:54   #292
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: cellulit

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Wyszukiwarka?
haha no właśnie, masaż, dieta, ruch, KWC i wyszukiwarka będą najlepszym wyjściem
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 18:08   #293
dorly
Raczkowanie
 
Avatar dorly
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: cellulit

Omega-3 forte Natur Kaps - kapsułki firmy Hasco-Lek!! "Produkt zawiera olej rybi będący źródłem niezbędnych kwasów EPA i DHA...", "stosuje się jako uzupełnienie diety ubogiej w oleje ryb..u palacych papierosy i narażonych na stresy..." Tyle napisał producent a ja zaczełam je łykac po przeczytaniu tego watku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...0&page=1&pp=30
na zmarchyno i palę. Kupiłam w aptece za całe 16 zł - 60 kapsułek i po zjedzeniu połowy (2 x dziennie 1 kaps) stwierdzam, że choć zmarchy są tam gdzie były (narazie ) to cellulit zniknął w 80%. Jestem tym strasznie zaskoczona, bo żadne kremy,mleczka,żele, masaże tego nie zdziałały.To był mój wierny przyjaciel od lat i znikał na krótko tylko na urlopie ( może świeże powietrze ?). Jestem szczupła (50 kg + 162 cm), ale znacznie zwiększał mi obwód ud, ramion no i te kalafiory na pośladkach.. Efekt zauważyłam po 6 dniach !! Spróbuj
dorly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:07   #294
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: cellulit

Przede wszystkim cwiczenia, np. aerobik (ABT, Fat Burning, Kick-boxing, step i... w ogole wszystko jest super narty (jesli chodzi o uda) oraz plywanie (jesli chodzi o wszystko).
Jesli mowa o specyfikach to mysle, ze polepszaja glownie... nastroj, choc niektore moge nieco wygladzic skore dotknieta cellulitem, ale pamietac trzeba, ze cellulit to problem wewnetrzny i tak powinien byc 'leczony'. Oczywiscie zgadzam sie, ze dieta, ale bez 'szamotaniny' od diety do diety - wowczas moze sie okazac, iz efekt jest odwrotny od zamierzonego. Koniecznie polecam czerwona herbate, pu-ehr ale wieloletnia minimum 7-letnia.

Hmmm... poza tym mysle, ze wyszukiwarka nie bylaby zlym pomyslem ;-)

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 08:59   #295
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: cellulit

Proponuję "dietę" polegającą na zdrowym odżywianiu się tzn. ciemne pieczywo, warzywa, owoce, z tłuszczów oliwa z oliwek (lub z pestek winogron) i przede wszystkim dużo wody mineralnej.
Ja używam balsamu antycellulitowego St. Ives z wyciągiem z rozmarynu i miłorzębu oraz serum antycellulitowego Eris i jestem całkiem zadowolona.
Oprócz "normalnych ćwiczeń" proponuję także, abyś zrezygnowała z windy i chodziła pieszo po schodach.
No i oczywiście masaże.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 22:49   #296
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

ja jestem zadowolona z Vichy - Liposyne
do tego cwiczenia, duzo wody mineralnej, pod prysznicem masaz gabka zeby poprawic ukrwienie a po wytarciu sie wmasowuje Vichy. Skora u mnie jest bardziej gladka i napieta.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:20   #297
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

Do wakacji zostalo prawie 6 m-cy, wiec to chyba wystarczajacy czas, zeby w srednim stopniu zlikwidowac cellulit?? Dzisiaj zakupiłam rękawice do masażu, balsam ujędrniający Garniera i mam zamiar zrobic sobie peeling z kawy Takie zabiegi postaram sie robic regularnie i jesli zobacze jakies efekty to dam znac
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 19:06   #298
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

Wlasnie przeczytalam , ze dobre w zwalczaniu celluilitu jest dodawanie do balsamu olejkow eterycznych - jalowcowy, z kopru wloskiego, rozmarynowy, tymiankowy. Dodaje sie 2-3 krople. Mozna wyprobowac
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 19:14   #299
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: macie jakiś pomysł by zwalczyć cellulit?

Ja swego czasu używałam oliwki antycellulitowej Ziaji i robiłam nią na noc intensywny masaż ud. I dawało to widoczne rezultaty, ale niestety po jakimś czasie zaprzestałam tego masowania bo zabrakło mi cierpliwości Ale musze powrócic do tego rytuału. Oprócz tego regularny peeling of kors. Z różnych specyfików polecam serum antycellulitowe Lirene - działa
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 16:33   #300
blue-papryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Smile cellulit... :-(

jakie moglaby pani polecic skuteczne zabiegi antycellulitysowe, zabiegi wyszczuplajace wykonywane w gabinecie kosmetycznym?
Za pare miesiecy biore slub i chcialabym sie do niego dobrze przygotowac do wzgledem urody.. z jakich zabiegow warto skorzystac?
blue-papryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.