BDSM pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-10, 00:18   #1
omagad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2

BDSM pomoc!


Witam, jestem tutaj nowy. Mam nadzieję, że odpowiedni dział i, że dostanę tutaj pomoc : D
Od kilku dni spotykam się z pewną kobietą, wcześniej sporo pisaliśmy. Czuć między nami te flow, jest naprawdę fajnie. Wiem, że ona lubi klimaty BDSM, ale ja jestem w tym temacie kompletnie zielony. Ostatnio mi mówiła, że chciałaby, żebym ją związał... I jasne, z chęcią chciałbym czegoś takiego spróbować, ale co takie kobiety lubią? Zwiążę ręce, będzie cała moja i co... Oczywiście mogę ją całować, pieścić całe ciało, ale zapewne ona oczekuje czegoś WOW i chciałbym jej to dać, ale nie mam pojęcia jak się zachować w takiej sytuacji. Ma ktoś doświadczenie na tyle, żeby powiedzieć mi czego w takich sytuacjach kobieta pragnie? Jak ją rozpalić do czerwoności, gdy jest związana? Za wszelkie rady bardzo dziękuję.
omagad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 15:04   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: BDSM pomoc!

Cytat:
Napisane przez omagad Pokaż wiadomość
Witam, jestem tutaj nowy. Mam nadzieję, że odpowiedni dział i, że dostanę tutaj pomoc : D
Od kilku dni spotykam się z pewną kobietą, wcześniej sporo pisaliśmy. Czuć między nami te flow, jest naprawdę fajnie. Wiem, że ona lubi klimaty BDSM, ale ja jestem w tym temacie kompletnie zielony. Ostatnio mi mówiła, że chciałaby, żebym ją związał... I jasne, z chęcią chciałbym czegoś takiego spróbować, ale co takie kobiety lubią? Zwiążę ręce, będzie cała moja i co... Oczywiście mogę ją całować, pieścić całe ciało, ale zapewne ona oczekuje czegoś WOW i chciałbym jej to dać, ale nie mam pojęcia jak się zachować w takiej sytuacji. Ma ktoś doświadczenie na tyle, żeby powiedzieć mi czego w takich sytuacjach kobieta pragnie? Jak ją rozpalić do czerwoności, gdy jest związana? Za wszelkie rady bardzo dziękuję.
Skoro jesteś w tym zielony to się najpierw dokształć zanim przejdziecie do praktyki. Niestety materiałów po polsku nie ma za wiele, ale poszukaj artykułów w Internecie np. takich. Tutaj na wizażu są też trzy części wątku o BDSM, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Absolutnym minimum jest przegadanie własnych granic i preferencji. BDSM to bardzo szeroka dziedzina i każdemu może podobać się coś innego. Niech ona ci powie czego oczekuje. Czy kręci ją samo krępowanie i w jakim stopniu, czy potrzebuje elementów bólu? Komunikacja to podstawa takich relacji i jedynym sposób, żeby uniknąć nieprzyjemności, a nawet jakiś poważnych konsekwencji zdrowotnych.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 15:43   #3
omagad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2
Dot.: BDSM pomoc!

Dzięki za odpowiedź!
Nie chodzi o samo dokształcenie są, coś tam wiem, coś tam czytałem, coś tam również z nią rozmawiałem. Ale też nie chcę wyjść na takiego, co nie potrafi dogodzić kobiecie, bo tak nie jest. Tak jak pisałem, po prostu nie mam doświadczenia w tego typu zabawach i nie wiem do końca co może taką osobę "jarać". Oczywiście od razu nie chcę wejść w żaden hardcore, podduszanie czy tego typu rzeczy, delikatny ból jak najbardziej wchodzi w grę. Może jednak ktoś da radę pomóc?
omagad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 16:10   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: BDSM pomoc!

Cytat:
Napisane przez omagad Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź!
Nie chodzi o samo dokształcenie są, coś tam wiem, coś tam czytałem, coś tam również z nią rozmawiałem. Ale też nie chcę wyjść na takiego, co nie potrafi dogodzić kobiecie, bo tak nie jest. Tak jak pisałem, po prostu nie mam doświadczenia w tego typu zabawach i nie wiem do końca co może taką osobę "jarać". Oczywiście od razu nie chcę wejść w żaden hardcore, podduszanie czy tego typu rzeczy, delikatny ból jak najbardziej wchodzi w grę. Może jednak ktoś da radę pomóc?
Co jara twoją wybrankę wie tylko ona, więc powinniście porozmawiać na ten temat. Uniwersalne rady mogą się okazać rozczarowujące, a nawet niebezpieczne. Wspólne przygotowywanie się do sesji też może być podniecające, więc nie wiem czemu się tak przed tym wzbraniasz. Dom/top nie musi być alfą i omegą, ale musi umieć słuchać i rozumieć potrzeby uległej strony.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-10 17:10:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.