Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 20:46   #2281
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny dzisiaj tak sobie pomyslalam.... A moze to jest troszke nasza wina ze te wloski tak nam sie "popsuly"? Ja popelnilam jeden grzeszek... Nie stosowalam w lecie nic ochronnego na wlosy. A pracuje na swieżym powietrzu więc w te upaly eksponowalm moje wloski na slonce :/ juz sama nie wiem...
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 14:45   #2282
patunia0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej. wlasnie zamowilam sobie nablyszczacz do wlosow z farouka. mam wlasnie taka cicha nadzieje ze z matowych wlosow od prostowania Faroukiem zrobia sie troche bardziej blyszczace. tez slyszalam ze nablyszczacz powoduje lekkie natluszczenie wlosa takze wlosy przestaja byc takie suche;>> moze ktos z tad stosowal juz ten kosmetyk ?
patunia0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 15:45   #2283
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez patunia0909 Pokaż wiadomość
hej. wlasnie zamowilam sobie nablyszczacz do wlosow z farouka. mam wlasnie taka cicha nadzieje ze z matowych wlosow od prostowania Faroukiem zrobia sie troche bardziej blyszczace. tez slyszalam ze nablyszczacz powoduje lekkie natluszczenie wlosa takze wlosy przestaja byc takie suche;>> moze ktos z tad stosowal juz ten kosmetyk ?
mi fryzjerka spsikała tym włosy po prostowaniu to wyszłam z totalnie tłustymi;/ nawet za darmo bym tego nie wzieła.
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 16:17   #2284
patunia0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

mi niczym nie psikala a i tak po prostowaniu wlosy wugladaly jak tluste i przylizane wiec nie sadze ze to tylko od tego. no coz zobacze na sobie co to daje
patunia0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 16:38   #2285
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
nie nie, aż do ciemnego blondu nie... ja pare stron wczesniej mam swoje zdjecia z kolorem włosów przed i po. Miałam ciemny brąz, teraz troche zrudziały..Prostowałam w "Klubie Fryzur" w galerii portius w Krośnie <województwo podkarpackie>. Na włosy długości jakies 5 cm za zapięcie stanika dałam 195zl razem z grzywką i podcięciem końcówek. Włosy mam jak druty. Naprawde, jak czytam te wszystkie wasze ceny typu 400-600 zł to aż mnie coś trafia, że mozna tak zdzierac z klientów..
To może bardziej opłaca mi się do Krosna jechać Wyślij mi proszę na priv namiary do tego salonu, adres i nr tel jeśli możesz, będę bardzo wdzięczna!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 14:46   #2286
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nefretitii Pokaż wiadomość
Już odpowiadam Prostowanie włosów robiłam tydzień temu w czwartek Faroukiem, w Poznaniu. Jestem po prostu szczęśliwa!!! Myje włosy codziennie, są proste jak druty, nie puszą się. Dzisiaj padał deszcz i chciałam sprawdzić co się z nimi stanie były idealnie proste Po prostowaniu troszeczkę się rozjaśniły ale jest ok Nie są spalone

Po prostu jest cudownie
Nefretitii ja tez wybieram sie w najblizszym czasie na prostowanie Farouk w Poznaniu, w zwiazku z tym mam kilka pytań do Ciebie, bede wdzieczna za odpowiedzi:tez robiłas na Słowińskiej??pamietasz kto Ci robił??długo siedziałas??podcinali Ci włosy po zabiegu??miałas mocno zniszczone włosy przed zabiegiem, bo ja niestety mam troche przesuszone i połamane od prostowaniaa i ile zapłaciłas??
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:23   #2287
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez carmen999 Pokaż wiadomość
w krakowie mozna wyprostowac wlosy faroukiem w salonie 'u gosi'. chciałam się tam wybrac, ale czytalam w tym temacie jakąś negatywną opinię i już sama nie wiem;/
A nie wiesz jaki tam koszt?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 11:32   #2288
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

jutro prostuje sobie wloski goldwellem w szczecinie!! nie uwierzycie ma to kosztowac 220-250pln
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 15:50   #2289
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
jutro prostuje sobie wloski goldwellem w szczecinie!! nie uwierzycie ma to kosztowac 220-250pln
masz jeżyka??
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 18:15   #2290
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ściema.
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:02   #2291
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

zazdrosc az tak zzera?? podac numer, chcecie przedzwonic?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 20:56   #2292
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

nie, nie zazdrość absolutnie. choc mi też to wydaje sie podejrzane....Ale jak już będziesz po , mam nadzieje ze podzielisz sie wrażeniami i pokażesz nam efekty..
Ja w końcu postanowiłam ze wyprostuje włosy Goldwellem..ale w maju dopiero! do tego czasu mają mi urosnąć i być maksymalnie odżywione myśle że będą za zapięcie od stanika...i uważam ze 1000zł pójdzie na to jak nic...jak nie więcej..niestety...ale jak chce sie mieć proste włosy to trzeba i finansowo ucierpiec
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:03   #2293
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
zazdrosc az tak zzera?? podac numer, chcecie przedzwonic?
No mnie zazdroość zżera bo moje wlosy to koszt 1900zł w moim mieście.

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
nie, nie zazdrość absolutnie. choc mi też to wydaje sie podejrzane....Ale jak już będziesz po , mam nadzieje ze podzielisz sie wrażeniami i pokażesz nam efekty..
Ja w końcu postanowiłam ze wyprostuje włosy Goldwellem..ale w maju dopiero! do tego czasu mają mi urosnąć i być maksymalnie odżywione myśle że będą za zapięcie od stanika...i uważam ze 1000zł pójdzie na to jak nic...jak nie więcej..niestety...ale jak chce sie mieć proste włosy to trzeba i finansowo ucierpiec
tyle Ci fryzjer kazał czekać czy sama tak zadecydowałaś? ja chcialam w grudniu ale nie wiem czy uzbieram
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:23   #2294
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja też na początku sobie ubzdurałam grudzień. i następne w maju.. czyli po 5 miesiącach , ponieważ wyjeżdżam za granice na czas nieokreślony

ale jak to przemyślałam to :
- bede chciała troche zaoszczędzic i pójde na dwa razy tańszego Farouka- jest możliwość że nie złapie moich farbowanych włosów ( dwie dziewczyny sie tutaj na forum na to skarżyły), albo broń boże mi je spalą tak jak to jedna wizażanka opisywała ! Bede musiała je podciąć..Pozniej bede musiała iść na kolejne prostowanie w maju , czyli bardzo szybko ....znowu wydawać pieniądze....
A tak to wyprostuje je zdrowe, odżywione i juz dłuugie Goldwellem... przeżyje do maja i bede je cierpliwie hodować
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:13   #2295
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a ja juz po prostowanku jest cudownie, wloski sa prosciutkie jak po uzyciu zelazka, jutro myje i zobaczymy czy nadal bede taka zadowolona
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 14:23   #2296
AgaJoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Jeśli ktoś z Wrocłwia jest zainteresowany prostowaniem farouka to na ul Oławskiej jest salon. Byłam tam rok temu i było ok włosy nie były idealnie proste ale mniej sie puszyły i napewno nie zniszczyło mi to włosów.
AgaJoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 14:43   #2297
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny znacie jeszcze jakieś salon w Warszawie gdzie prostują goldwellem? ja znam tylko ten na Brackiej, ale nie wierzę ze nie ma już nigdzie indziej żadnego innego, który prostowałby goldwellem. Bo ja z farouka już definitywnie zrezygnowałam i teraz próbuję włosy odżywiać i w grudniu wyprostować goldwellem.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:57   #2298
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej dziewczyny wlasnie zdalam sobie sprawe jak dawno temu ja tu bylam :P


Zamierzam wlasnie isc na prostowanie odrostow.....znaczy sie odrostow i mam do was pytanie. Prostowanie robilma na koniec lutego wiec wlasnie mija 7 miesiac odkad robilma prostowanie FAROUKIEM. Mam baaardzo krecone wlosy- takie jak baranek i niestety juz po miesiacu wlosy zaczely mi sie puszyc- bylma na reklamacji babka zrobilma mi jeszcze raz tym 2 plynem w ramach reklamacji ale to nic nie pomoglo;( Niestety teraz bez prostowanicy wygladam jak czarownica bo wlasy sie strasznie pusza- a przy tej pogodzie co jest teraz to juz wogole

No i terazm mam do was pytanie co mam zrobic- mam isc na Farouka jeszcze raz czy
na goldwella- on cos mi pomoze? I tez moze to kijowo wygladac jak zrobia mi odrosty ktore bede idelanie proste a reszta sie bedzie puszczy normlanie KOSMITKA ;/

Jutro ide do tej babki co mi 1 raz robila prostowanie i bedzie oceniac wlosy i powie mi czy wogole sie podejmie tego wyzwania- mowila ze 1 raz w karierze ma taki przypadek ze wlosy w ten sposob zareagowaly na prostowanie ;/( nawet pytala sie swego edukatora co robic)
HELP ME
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:12   #2299
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lokowata Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wlasnie zdalam sobie sprawe jak dawno temu ja tu bylam :P


Zamierzam wlasnie isc na prostowanie odrostow.....znaczy sie odrostow i mam do was pytanie. Prostowanie robilma na koniec lutego wiec wlasnie mija 7 miesiac odkad robilma prostowanie FAROUKIEM. Mam baaardzo krecone wlosy- takie jak baranek i niestety juz po miesiacu wlosy zaczely mi sie puszyc- bylma na reklamacji babka zrobilma mi jeszcze raz tym 2 plynem w ramach reklamacji ale to nic nie pomoglo;( Niestety teraz bez prostowanicy wygladam jak czarownica bo wlasy sie strasznie pusza- a przy tej pogodzie co jest teraz to juz wogole

No i terazm mam do was pytanie co mam zrobic- mam isc na Farouka jeszcze raz czy
na goldwella- on cos mi pomoze? I tez moze to kijowo wygladac jak zrobia mi odrosty ktore bede idelanie proste a reszta sie bedzie puszczy normlanie KOSMITKA ;/

Jutro ide do tej babki co mi 1 raz robila prostowanie i bedzie oceniac wlosy i powie mi czy wogole sie podejmie tego wyzwania- mowila ze 1 raz w karierze ma taki przypadek ze wlosy w ten sposob zareagowaly na prostowanie ;/( nawet pytala sie swego edukatora co robic)
HELP ME
A nie lepiej wydobyc loki i zaczac sie nimi cieszyc? Sa na to sposoby
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 22:33   #2300
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
Nefretitii ja tez wybieram sie w najblizszym czasie na prostowanie Farouk w Poznaniu, w zwiazku z tym mam kilka pytań do Ciebie, bede wdzieczna za odpowiedzi:tez robiłas na Słowińskiej??pamietasz kto Ci robił??długo siedziałas??podcinali Ci włosy po zabiegu??miałas mocno zniszczone włosy przed zabiegiem, bo ja niestety mam troche przesuszone i połamane od prostowaniaa i ile zapłaciłas??
Nefretitii podbijam pytania do Ciebie i jak teraz po czasei wyglądają wlosy??wszytko ok??
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 15:29   #2301
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
Nefretitii podbijam pytania do Ciebie i jak teraz po czasei wyglądają wlosy??wszytko ok??
Tak, na Slowianskiej Prostowanie trwało 4 godziny. Miałam naprawdę bardzo zniszczone włosy (przed prostowaniem oczywiscie). Minął juz prawie miesiąc a wloski są idealnie proste i nie puszą się
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 17:56   #2302
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nefretitii Pokaż wiadomość
Tak, na Slowianskiej Prostowanie trwało 4 godziny. Miałam naprawdę bardzo zniszczone włosy (przed prostowaniem oczywiscie). Minął juz prawie miesiąc a wloski są idealnie proste i nie puszą się
Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz i ciesze sie, ze jestes zadowolona zefektu, poniewaz ja tez sie tam wybieram w najblizym czasie.
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 15:20   #2303
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a co z sama grzywka??;p da rade...?
mam grzywke dosc krotka takaja jak na avatarze...
bardzo mi sie kreci na wilgoci, glupio podwija itd. co dziala mi na nerwy...
__________________
...wyimaginowany świat!!



Edytowane przez *brydzia*
Czas edycji: 2008-09-27 o 21:22
*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 20:52   #2304
L u c i l l e
Przyczajenie
 
Avatar L u c i l l e
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Chemiczne prostowanie włosów

Cześć! Co myślicie o trwałym prostowaniu włosów? A może są wśród Was osoby, które poddały się temu zabiegowi? Napiszcie proszę, jaka jest kondycja włosów po takim zabiegu i przez jaki czas utrzymuje się efekt.
L u c i l l e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:02   #2305
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez L u c i l l e Pokaż wiadomość
Cześć! Co myślicie o trwałym prostowaniu włosów? A może są wśród Was osoby, które poddały się temu zabiegowi? Napiszcie proszę, jaka jest kondycja włosów po takim zabiegu i przez jaki czas utrzymuje się efekt.
Ja osobiscie nie mialam tego zabiegu, ale moja siostra z naturalnie kreconymi wlosami go miala i .. nie wyszlo to dobrze. Wlosy wygladaly jak "pogniecione", pokarbowane, bez prostownicy ani rusz. Na pewno nie byly gladkie, jak gladkie sa wlosy osob z naturalnie prostymi wlosami. Byly bardzo matowe.
Zabieg utrzymuje sie az do odrosniecia wlosow.
Kondycja wlosow bardzooo slaba.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 23:10   #2306
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Sama Grzywka-chemiczne prostowanie?!

tak jak w temacie...

da sie wyprostowac sama grzywke (narazie mam lekko na skos, ale praktycznie cale czolo, ew. planuje postrzepiona na prosto, krotksza, przy czym chce ja chemicznie wyprostowac...swoje naturalne wlosy mam falowane[krecone?] ale grzywke zawsze wygladzam lub prostuje, jednak troche wilgoci i juz nie wyglada...lakiery tez nie zawsze cos daja...a gdy jest impreza..aa! pzoa tym w tym roku mam studniwoke to stalo sie zrodlem inspiracji, by sama grzywke chemicznie wyprostowac, calnosci nie chce, bo za bardzo mi ich skzoda, beda sie niszczyc, lubie swoje krecone, czesto wiaze je w kucyk, a jak chce to i tak sobie czasem sama prostownica prostuje...

wiecie zatem cos o prostowaniu na satle grzywki samej? da to cos? nie bedzie sie wywijac na wilgoci itp.?
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:10   #2307
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sama Grzywka-chemiczne prostowanie?!

Nie wiem, czy w salonie będzie im się opłacać samą grzywkę prostować. A nie lepiej, jakbyś grzywkę prostowała warstwami? Tak jak to fryzjerki robią, że wszystkie włosy z grzywki spinają i takie cienkie kosmyki osobno prostują - i jest wszystko dokładnie wyprostowane. Powiedz mi, opłaca się w ogóle chemiczne prostowanie grzywki? Przecież z grzywki ciągle będziesz włosy ucinać, i po jakimś czasie będzie Ci się odwijała przy odrostach...
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 09:13   #2308
kiara10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej dziewczyny! mam takie pytanie, fryzjerka ostrzega mnie ze po wyprostowaniu (godwell) przez około 2 tygodnie zanim pojawi sie jaki kolwiek odrost włosy beda b. przylizane, b. przy skórze i ze niektórym sie to b. nie podoba.Miałyście tak?
kiara10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 13:51   #2309
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Sama Grzywka-chemiczne prostowanie?!

Ja miałam prostowaną chemicznie grzywkę - koszt ok. 100zł,włosy wytrzymywały nawet najgorszą pluchę,deszcz i były proste jak od linijki. Musiałam jednak prostować je prostownicą przy stylizacji,ale tylko szybkie przeciągnięcie a nie taka mordęga jak przy prostowaniu kręconych.A prostowanie najlepiej powtarzać co miesiąc bo się preparat wypłukuje albo zainwestować w prostowanie lepszymi preparatami.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 20:41   #2310
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Sama Grzywka-chemiczne prostowanie?!

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Ja miałam prostowaną chemicznie grzywkę - koszt ok. 100zł,włosy wytrzymywały nawet najgorszą pluchę,deszcz i były proste jak od linijki. Musiałam jednak prostować je prostownicą przy stylizacji,ale tylko szybkie przeciągnięcie a nie taka mordęga jak przy prostowaniu kręconych.A prostowanie najlepiej powtarzać co miesiąc bo się preparat wypłukuje albo zainwestować w prostowanie lepszymi preparatami.

a Ty mialas sama grzywke prostowana czy calosc takze?
i cos duzo placilas;pp tzn. chyba zalezy od salonu...u mnie w jedym chcieli np. za cale wlosy ok. 450zl:| a w jedynym, w jakim mozna wykoanc zabieg takze przy normalnej cenie wynosi wlasnie 100zl, zas sama grzywka wyniesie mnie ew. jak sie zdecyduje 30zl.
tak wiec generalnie ta grzywka nie byla podatna na dzialanie warunkow atmosferycznych tj. przeklety deszcz czy genelarlnie wilgoc na dworze...?;p
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.