Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 22:44   #2611
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

sorina wyslałam Ci w wiadomosci
ale w sumie moge tutaj tez podac to chyba żadna tajemnica:
61 -825 05 75
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:47   #2612
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

No przeczytałam wiadomość Dzięki
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 00:37   #2613
myamericandream
Przyczajenie
 
Avatar myamericandream
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa / San Francisco, CA
Wiadomości: 25
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Sorina ten zaklad fryzjerski gdzie prostowalas to jakas wielka pomylka..
dlugosc wlosa nie ma znaczenia, maja po zabiegu byc proste i tyle.
gadanie ze wywijaja sie przez styk z ramionami to jest wymowka na ich nieumiejetnosc....

najlepiej zadzwon i sie skonsultuj co do terminu nowej trwalej, bo to jednak silna chemia i nie ma co wyzykowac.. a moze uda sie i beda proste tez po myciu?

co do samego mycia, mozna myc samemu, na poczatku delikatnie a potem juz standardowo jak zawsze. nie uzywajcie tylko bron boze szamponow przeciwlupiezowych

a do poznania to i ja sie wybiore... niech tylko odrosna troche
__________________
If you can't fix it, you gotta stand it.
myamericandream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 07:09   #2614
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ale ja już miałam u nich to drugie prostowanie. Tym razem trzymałam głowe przechyloną do tyłu więc włosy mi całkiem leżały z tyłu pleców, ale i tak widziałam po wysuszeniu ze z prawej strony nadal jest odgięcie Mi już nawet te zagięcia tak by nie przeszkadzały gdyby nie fakt że pi wymyciuone ni esa już takie miękkie i proste. Próbowałam w zeszłym tyg wyprostowac je prostownica i wyglądały strasznie. Oczywiście jak poszłam do teogo salonu i wczoraj umyli mi tam włosy i wysuszyli ich suszarką to włosy były proste poza tymi wywinięciami:confuse d: No ale nie ma co się dziwić skoro ta ich suszara to ma taką moc ze sama się pod nią prostuję. Powiedziałam im że one same mają takj wyschnąć i nie chodzi o to zeby je myć i suszyć suszrką bo równie dobrze mogłam dalej traktowac je prostownicą A oni na to .... nic Ja nie mam siły do takich ludzi. ja im jedno oni mnie nie słuchaja nic mi nie mówią. POtem jak ten Dawid suszył mi włosy ( suszarka wiała w moje ucho ) to patrzy na fryzjerkę która mu pomagała i mówi treba bedzie je w domu prostownica przejechac jakby sie po łopatkach wywinęły. Sama nie wiem jakim cudem to usłyszałam więc się pytam go czy to do mnie byo a on że tak . to K**** tak trudno wyłaczyć suszarkję i powiedzieć mi to w twarz?


Wiecie co ja już nie wierze żadnemu fryzjerowi. Po pierwszych wizytach i zrobieniu zabiegu to byłam nimi zachwycona ale po tym jak to się spieprzyło to oni to kompletnie olewają

I jeszcze sie w pracy nasłucham po co mi to było
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 08:36   #2615
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
A nie musisz jechac na pierwsze mycie do salonu? Dziewczyny jak będizecie w tym salonie to zapytajcie czy jak te włosy się opierają na ramiona - moje tak mi sięgają to czy od tego się mogą tak powyginać? I czy mogłabym po tym goldwellu tym faroukiem zrobić?Czy musze odczekać ileś? Zazdroszczem wam

Aha dziewczyny a czy wy tez po prostowaniu musiałyście 3 dni uważąć zeby wam się nieodgięły?

Moje teraz tez są lśniące i błyszczące ale wiem że po wymyciu będize jak wtedy :/
mi się trochę odgieły od ucha. Nie mam odstających ale jak mi ulizywała na ucho to mi taka fala po 2 stronach została :/

Cytat:
Napisane przez myamericandream Pokaż wiadomość
Sorina ten zaklad fryzjerski gdzie prostowalas to jakas wielka pomylka..
dlugosc wlosa nie ma znaczenia, maja po zabiegu byc proste i tyle.
gadanie ze wywijaja sie przez styk z ramionami to jest wymowka na ich nieumiejetnosc....
Dokładnie... ja bym nie odpuściła.

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ale ja już miałam u nich to drugie prostowanie. Tym razem trzymałam głowe przechyloną do tyłu więc włosy mi całkiem leżały z tyłu pleców, ale i tak widziałam po wysuszeniu ze z prawej strony nadal jest odgięcie Mi już nawet te zagięcia tak by nie przeszkadzały gdyby nie fakt że pi wymyciuone ni esa już takie miękkie i proste. Próbowałam w zeszłym tyg wyprostowac je prostownica i wyglądały strasznie. Oczywiście jak poszłam do teogo salonu i wczoraj umyli mi tam włosy i wysuszyli ich suszarką to włosy były proste poza tymi wywinięciami:confuse d: No ale nie ma co się dziwić skoro ta ich suszara to ma taką moc ze sama się pod nią prostuję. Powiedziałam im że one same mają takj wyschnąć i nie chodzi o to zeby je myć i suszyć suszrką bo równie dobrze mogłam dalej traktowac je prostownicą A oni na to .... nic Ja nie mam siły do takich ludzi. ja im jedno oni mnie nie słuchaja nic mi nie mówią. POtem jak ten Dawid suszył mi włosy ( suszarka wiała w moje ucho ) to patrzy na fryzjerkę która mu pomagała i mówi treba bedzie je w domu prostownica przejechac jakby sie po łopatkach wywinęły. Sama nie wiem jakim cudem to usłyszałam więc się pytam go czy to do mnie byo a on że tak . to K**** tak trudno wyłaczyć suszarkję i powiedzieć mi to w twarz?


Wiecie co ja już nie wierze żadnemu fryzjerowi. Po pierwszych wizytach i zrobieniu zabiegu to byłam nimi zachwycona ale po tym jak to się spieprzyło to oni to kompletnie olewają

I jeszcze sie w pracy nasłucham po co mi to było
Sorina ja Ci radzę iść do nich raz jeszcze z włosami nie ułożonymi i im pokazać że znowu są nie takie i powiedzieć że chcesz zwrot pieniędzy. Koniec i kropka. Jeśli nie - powiedz że spotkacie się w sądzie i idź do PIHu czy jak to się nazywa i tyle. Wygraną masz w kieszeni tylko czasu troszkę zmarnowanego ale wydaje mi się że jak wpłynie pozew to polubownie Ci oddadzą. Ja bym nie popuściła. Za 700zł to byś sobie przynajmniej jakiś fajny prezent sama sobie na te urodzinki kupiła albo inaczej je spożytkowała. A oni również będą mieć nauczkę i jak nie potrafią robić to przynajmniej wycofają to ze swojej oferty.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:19   #2616
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ale ja już miałam u nich to drugie prostowanie. Tym razem trzymałam głowe przechyloną do tyłu więc włosy mi całkiem leżały z tyłu pleców, ale i tak widziałam po wysuszeniu ze z prawej strony nadal jest odgięcie Mi już nawet te zagięcia tak by nie przeszkadzały gdyby nie fakt że pi wymyciuone ni esa już takie miękkie i proste. Próbowałam w zeszłym tyg wyprostowac je prostownica i wyglądały strasznie. Oczywiście jak poszłam do teogo salonu i wczoraj umyli mi tam włosy i wysuszyli ich suszarką to włosy były proste poza tymi wywinięciami:confuse d: No ale nie ma co się dziwić skoro ta ich suszara to ma taką moc ze sama się pod nią prostuję. Powiedziałam im że one same mają takj wyschnąć i nie chodzi o to zeby je myć i suszyć suszrką bo równie dobrze mogłam dalej traktowac je prostownicą A oni na to .... nic Ja nie mam siły do takich ludzi. ja im jedno oni mnie nie słuchaja nic mi nie mówią. POtem jak ten Dawid suszył mi włosy ( suszarka wiała w moje ucho ) to patrzy na fryzjerkę która mu pomagała i mówi treba bedzie je w domu prostownica przejechac jakby sie po łopatkach wywinęły. Sama nie wiem jakim cudem to usłyszałam więc się pytam go czy to do mnie byo a on że tak . to K**** tak trudno wyłaczyć suszarkję i powiedzieć mi to w twarz?


Wiecie co ja już nie wierze żadnemu fryzjerowi. Po pierwszych wizytach i zrobieniu zabiegu to byłam nimi zachwycona ale po tym jak to się spieprzyło to oni to kompletnie olewają

I jeszcze sie w pracy nasłucham po co mi to było
nie no jakas masakra z tym salonem !! co za traktowanie klienta??

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
mi się trochę odgieły od ucha. Nie mam odstających ale jak mi ulizywała na ucho to mi taka fala po 2 stronach została :/



Dokładnie... ja bym nie odpuściła.



Sorina ja Ci radzę iść do nich raz jeszcze z włosami nie ułożonymi i im pokazać że znowu są nie takie i powiedzieć że chcesz zwrot pieniędzy. Koniec i kropka. Jeśli nie - powiedz że spotkacie się w sądzie i idź do PIHu czy jak to się nazywa i tyle. Wygraną masz w kieszeni tylko czasu troszkę zmarnowanego ale wydaje mi się że jak wpłynie pozew to polubownie Ci oddadzą. Ja bym nie popuściła. Za 700zł to byś sobie przynajmniej jakiś fajny prezent sama sobie na te urodzinki kupiła albo inaczej je spożytkowała. A oni również będą mieć nauczkę i jak nie potrafią robić to przynajmniej wycofają to ze swojej oferty.

zgadzam się w 100% !!! nie po to idziesz na trwałe prostowanie i płacisz 700zł żeby miec jakies odgięte włosy !!

ja jestem po 1 nocy !! co chwile sie budziłam bo tak nerwowo spałam nie wiedziałam jak je ułożyć a ja mam w zwyczaju rzucać się po całym łóżku
lekko mi się wygięły z tyłu od spodu .. nie wiem czy doprostować czy nic nie robic?
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 10:04   #2617
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja się budziałm co 2 godziny i zmieniałam pozycję żeby się nic ni eodgniotło a i tak wyszło po wymyciu ze mam te zgięcia :/ Wczoraj stwierdziąłm ze wale to i nie będe się przez 3 dni tak męczyć . Położyłam się ostrożnie ale nie szalałam w nocy z budzeniem sie i spradzaniem Rano sprawdzam i zadnego zgięcia.

JA bym przeprostowała to zagięte
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 13:06   #2618
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez natasza87 Pokaż wiadomość
nie no jakas masakra z tym salonem !! co za traktowanie klienta??




zgadzam się w 100% !!! nie po to idziesz na trwałe prostowanie i płacisz 700zł żeby miec jakies odgięte włosy !!

ja jestem po 1 nocy !! co chwile sie budziłam bo tak nerwowo spałam nie wiedziałam jak je ułożyć a ja mam w zwyczaju rzucać się po całym łóżku
lekko mi się wygięły z tyłu od spodu .. nie wiem czy doprostować czy nic nie robic?
Również po 1 nocy lekko mi się wygięły. Oczywiście wpadłam w panike,że to tak już zostanie Nie prostowałam. Na szczęście po umyciu włosy byly idealnie proste a wygięcie zniknęło ale jeśli chcesz to możesz doprostować
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 13:10   #2619
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny to może wy macie takie ałosy ze wam się tam mimo odgięć nic nie robi. Moje włosy to wogóle żyją własnymżyciem Jak prostowałam prostownicą to po spryskaniu lakierem już mi sie wywijały. One nie tolerują kompletnie niczego :/
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 13:36   #2620
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Napiszcie jakie Wy wogóle włosy miałyście przed prostowaniem i po
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 14:18   #2621
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Napiszcie jakie Wy wogóle włosy miałyście przed prostowaniem i po

moje były masakryczne !! nie mam żadnych zdjęc nawet miałam siano !!! tragicznie wygladałam w naturalnych .. po wyprostowaniu były ok... ale wystarczył wiatr, wilgoc i na nowo była szopa !!!!!!! wygladały jak szczotka do zamiatania podłogi !! teraz jest bosko , są miekkie i gładkie jutro wieczorem myje
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 15:02   #2622
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Natasza ale grube masz włosy? tak obiętościowo to ile?

Ja tez miałam miękkie i lśniące Teraz tez mam no ale do czwartku tylko

Tak mi szkoda tych włosów bo już wiem jakie piękne mogły być. Takie jak mam teraz na stałe - marzenie
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:26   #2623
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Natasza ale grube masz włosy? tak obiętościowo to ile?

Ja tez miałam miękkie i lśniące Teraz tez mam no ale do czwartku tylko

Tak mi szkoda tych włosów bo już wiem jakie piękne mogły być. Takie jak mam teraz na stałe - marzenie

teraz po wyprostowaniu sprawiaja wrażenie bardzo gęstych ... jest ich mniej wiecej 2 razy wiecej niz po zwykłym prostowniu... po prostownicy miałam efekt topielicy ... malo ich sie wydawało i ulizane.. teraz wygladaja bardzo naturalnie
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:40   #2624
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

zdjęcia z dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy 004.jpg (46,9 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 006.jpg (9,9 KB, 174 załadowań)
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:06   #2625
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Dziewczyny to może wy macie takie ałosy ze wam się tam mimo odgięć nic nie robi. Moje włosy to wogóle żyją własnymżyciem Jak prostowałam prostownicą to po spryskaniu lakierem już mi sie wywijały. One nie tolerują kompletnie niczego :/
Daltego dałaś 700zł i prostowałaś jedną z wiodących metod by były proste i piękne. To nie powinno zależeć od włosów.

Cytat:
Napisane przez natasza87 Pokaż wiadomość
zdjęcia z dzisiaj
Piękne
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:41   #2626
myamericandream
Przyczajenie
 
Avatar myamericandream
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa / San Francisco, CA
Wiadomości: 25
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Natasza sliczne masz te wlosy pamietam jak moje byly takie na samym poczatku

Sorina: nie powinnas odpuscic, to sa Twoje wlosy, ktore teraz beda potrzebowaly troche odpoczynku i regeneracji oraz Twoje pieniadze, ktore moglas wydac na cos lepszego.. badz chociaz na farouk..
obiecywali piekne, proste wlosy.. to niech teraz zwroca kase skoro nie umieja dotrzymac slowa..

pozatym ja bym im nie darowala za samo podejscie do klienta.. juz dawno mieliby tam niezla awanture z mojej strony.. nie daj sie, bo oni zarobili Twoim kosztem..

co do wlosow przed.. po to sa takie profesjonalne, drogie zabiegi by jakiekolwiek one nie byly po zabiegu staly sie proste.. gdyby bylo inaczej to moglabys zrobic tanie xtenso i miec ten sam wynik..

ja mialam zawsze b. grube, geste wlosy wywijajace sie w kazda strone.. prostownica to byla bajka do pierwszej kropelki wody.. a jednak.. wyprostowalam i mialam proste..

wiec nie mysl ze to wina Twoja, zlego spania, siedzenia czy wlosow.. to jest ewidentnie wina nieudolnego fryzjera i zlego salonu..
__________________
If you can't fix it, you gotta stand it.
myamericandream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:05   #2627
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny ja teraz śpie normalnie i one sa proste tyle że po tym myciu będa znów szorstkie i szopa :/

Natasza a te zdjęcia to sa takie przed myciem? Bo ja takie miałam przed myciem ,a po to z 10 razy więcej Misię topielica podoba :p
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:01   #2628
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny to są moje włosy po umyciu i wyschnięciu (same bez suszarki)
Dla przypomnienia napiszę że spód włosów miałam prostowany Faroukiem do włosów dziewiczych :p czyli tym najmocniejszym a wierzch z racji paru jasnych pasemek miałam najsłabszym płynem.

Zdj.1 Wierzch najsłabszym płynem - jak widać szopa i baran :/
Zdj. 2 i 3 Spód czyli powinny być proste ale końcówki wywinięte i jakiś lok (lekko po prawej str) się uchował
Zdj. 4 Spód od boku. Jak widzicie wcale nie mam prostych, sypkich włosów tylko puch lekko pofalowany :/

A te zagięcia na 2-4 zdj. to odrosty i przejście z moich na proste" czego ponoć niepowinno być ale jest to skutek zbyt bliskiego nakładania preparatów do skóry.

Ehhh tragedia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2373.jpg (109,1 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2375.jpg (97,9 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2376.jpg (86,5 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2377.jpg (66,0 KB, 141 załadowań)
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2009-02-11 o 08:04
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:43   #2629
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kocurasek to ja tez takie mam

Ej ja już przestałam wierzyć ze to działa
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 09:41   #2630
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hmmm .. ja dzisiaj myje i jestem pełna obaw !!

kocurasek no faktycznie widac przejscie i sie falują ... ale i tak Twoja szopa jest całkiem ładna ale wiadomo nie o to chodzi ... strasznie widac to przejscie ... już sie boje o moje włosy !!
Sorina Ty kiedy masz mycie?

ja w nocy spie normalnie , rzucam sie jak zawsze , i jak rozczesze rano to sa proste dzisiaj wieczorem umyje wiec wkleje wam fotki i opisze co i jak boje sie o moje końce ... bo w zeszłym roku w maju miałam rozjasniane i na koncówka jeszcze było troche te gówna ... i moga byc czasem proste do ramion a pozniej wielka szopa !! tego sie boje !!! ja już nie musze miec idealnie prostych !! chce tylko żeby dobrze wygladały i były gładkie !!! bo moje włosy przed były tak fatalne ze ja zawsze prostowałam !!! siano !! nawet Panie w salonie powiedziały mi,ze mam taka specyficzna strukture i potworne siano i nic na to nie poradze .. wiec o to mi głownie chodziło qrwaaa nie ma co *******ic dzisiaj umyje i sie dowiem
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:44   #2631
kate2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Sorina! nie odpuszczaj, zażądaj zwrotu pieniędzy, masz do tego prawo, jak będą robili problemy to postrasz rzecznikiem konsumentów, tym że obsmarujesz ich na wszystkich możliwych forach fryzjerskich itp. Moim zdaniem długość włosów nie ma żadnego znaczenia, ja jak prostowałam miałam włosy za łopatki i wszystkie są prościutkie. Może masz po prostu jakieś oporne na prostowanie włosy? miałaś bardzo kręcone przed zabiegiem? Jeżeli goldwell nie dał rady ich wyprostować to nie próbuj w żadnym razie potem farouka, bo na pewno ci ich nie wyprostuje, a tylko zniszczy włosy. wiem to, bo przechodziłam zarówno goldwella jak i farouka i mimo negatywnych opini jakie sie ostatnio pojawiły wciąż uważam że goldwell bije na głowę farouka, ale pod warunkiem że jest dobrze zrobiony. dziewczyny! zawsze sprawdzajcie opinie o salonach przed takimi poważnymi zabiegami, bo można zrobić sobie krzywdę, nie warto łaszczyc się na kasę,że w jednym salonie jest taniej niż w innym, bo uważam,że salony goldwella trzymaja sie jednolitych cen w całym kraju, a jakiekolwiek odstępstwa od stawki 800zł-w zwyż są dla mnie podejrzane.
kate2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:17   #2632
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Mówicie że wasze włosy po zabiegu są takie gładkie i śliskie, a po umyciu już nie, wiecie może od czego są takie śliskie? jakiś olejek wam na włosy nakładali po prostowaniu? można to kupić gdzieś ??
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:30   #2633
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kocurasek no faktycznie nie wygląda to zachwycająco, chociaż masz piękne błyszczące włosy to ani proste ani kręcone i chyba teraz to nic tylko męczące układanie natasza87 chyba wszystkie czekamy na Twoje mycie
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:34   #2634
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

JA mam mycie jutro w urodizny

Ten salon działa na rynku jakies 11 lat Mają swoją stronę Pracuję tylko na kosmetykach Goldwella . Na ich stronie jest profil każdego fryzjera który u nich pracuje pisza jakie szkoły skończył jakie kursy ,szkolenia itd To nei jest jakiś salonik mały gdzie mogą kręcić. Ten "mój" fryzjer szkolenie przeszedł 5 lat temu i tyle czasu robi to prostowanie. Dziewczyny jak widze wasze zdjecia to to prostowanie wcale nie wychodzi takie jak myślałam . One sa śliczne do pierwszego mycia :/ Kate a jakie Ty miałas po Goldwellu? Były po wymyciu takie piękne ,błyszczące czy robiła się już szopa? i się plątały?

Aha ja byłam u nich 2 razy na konsultacji i za pierwszym razem nie chcieli mi zrobić bo stwierdzili ze są zbyt zniszczone więc to nie jest tak "a zrobimy najwyżej nie wyjdzie "

Sama juz nie wiem.
Natasza daj zdjęcia jak wymyjesz włosy

Kate a Ty masz jakies zdjęcia?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:40   #2635
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Takie miałam. One mi się od czubka nie kreciły

http://i35.tinypic.com/23h3jt0.jpg

http://i33.tinypic.com/20p3538.jpg

sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:35   #2636
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Takie miałam. One mi się od czubka nie kreciły

http://i35.tinypic.com/23h3jt0.jpg

http://i33.tinypic.com/20p3538.jpg

zobaczymy jak teraz Ci te włoski wyjdą może będzie dobrze !! jak nie to cos poradzimy na to poki co sie nie martw

szkoda,ze ja nie mam zdjęć przed !! bo miałam dużo gorsze od Ciebie Ty miałas z boku całkiem fajne , z przodu duże objętościowo


i życze Ci żeby te włoski jutro były Twoim najlepszym prezentem

ja dzisiaj o 20 umyje heheh wiec czekam na to jak na godzine 0 hehe w napięciu cały dzien
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:39   #2637
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja będe czekała

Moje włosy na tym zdjęciu z przodu to sa po suszarce a na tym z boku to sa takie jak posżłam spac w mokrych
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:01   #2638
myamericandream
Przyczajenie
 
Avatar myamericandream
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa / San Francisco, CA
Wiadomości: 25
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny, wstawiam Wam zdjecie wlosow jakie ja mialam po wyprostowaniu, po wielu myciach i po wysychaniu bez suszarki..

wlosy moga byc calkowcie proste, ale to naprawde zalezy od fryzjera...

sama mialam farouk wiele razy i tylko gdy prostowalam w montowni mialam taki efekt.. kazdy inny salon wypuszczal mnie z falami gdzie niegdzie i odgniecieniami..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (149,1 KB, 228 załadowań)
__________________
If you can't fix it, you gotta stand it.
myamericandream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:05   #2639
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

No ale dół to tez masz połamany
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:38   #2640
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

fiu fiu wyglądają jak naturalnie proste ja myślę, że one nie są złamane, tylko się tak ułożyły akurat myamericandream a jakie masz swoje naturalne?

Edytowane przez eelmirka
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:40
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.