Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 07:41   #1081
afrodyta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Witajcie,ja mam prawie 2 cm odrostu,niestety niezadobrze to u mnie wyglada poniewaz jestem naturalna szatynką a wlosy od wielu lat farbuje na jasny blond niemam platyny ale sa dosc jasne,mam pytnko do Bayka ;jak zrobilas ciemne pasemka na platynie to one sie bardzo zmywaly jak ogólnie to wygladało?pozatym ja mam nierowny blond ale to datego ze wierzchnią warstwe rozjasnia mi slonce i sa jasniejsze od tych pod spodem

Edytowane przez afrodyta111
Czas edycji: 2011-06-23 o 07:43
afrodyta111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 08:12   #1082
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

moje naturalki mi sie strasznie przetłuszczają ostatnio co doprowadza mnie do szału nigdy nie myłam włosów codziennie, nawet jak jeszcze miałam naturalne wiec nie wiem o co chodzi ostatnio z moja głową ale zaczyna mnie denerwowac
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 09:04   #1083
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Sikoreczko co Ciebie wzielo zeby znowu farbowac takie ladne naturalki.... A ja mam chwile kryzysu...juz mam dosc tego sztucznego blondu. Nie wiem jak moglam sie tak farbowac, kompletnie mi nie pasuje ten kolor. Zobaczylam to dopiero teraz jak przy twarzy mam swoje naturalki
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 12:50   #1084
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
tylko, że niestety teraz znów mnie to czeka ..ale ok, wstawiam fotki ... fotki w różnych dziwnych pozach, ale coś tam widać

w kolejności
1. fotka po poł roku
2. po 10 mies (najbardziej pociesza mnie to, że az tak bardzo kolor się rozjasnił i liczę, e teraz będzie podobnie )
3. po 17 mies
4. po 2,5 całe moje ;]
Natchnelas mnie optymizmem, tez wychodze z tego "diabelskiego"koloru :P. Aktualnie etap "po pól roku" . Farba sie spiera, ale jakas namacalna roznice zapewne tylko ja dostrzegam, bo bardzo chce to widziec . Na szczescie odrost zasuwa z predkoscia prawie 1,5 cm/mies i jest juz jakies 8, 5 cm moich. Liczylam, ze maksymalnie po 2,5 roku bede miec cale swoje dosc "słusznej" dlugosci i widze, ze jest to wykonalne Jesteś naturalna blondynką , więc włosy słabiej trzymaja barwnik i dlatego tak sie pieknie farba wypłukała Teraz tez tak bedzie na pewno. A na farbowancach mozesz sobie co jakis czas pare pasemek zrobic u dobrego fryzjera i do slubu bedziesz miala jednolite wloski, trzymam kciuki
Ja niestety na takie spranie nie licze, bo moje naturalki sa ciemniejsze od Twoich i lepiej wchłonely to farbisko 3 lata koloryzowalam i to czesto cale wlosy
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 14:52   #1085
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hej Dziewczyny!

Wrzucam Wam do pokazania zaległe obiecane fotki. tak wygląda aktualnie mój odrost w świetle słonecznym. Włosy bardzo podcięłam, teraz łatwiej mi się je olejuje i czesze. W ogóle nie susze Nie wiem czy szybko mi rosną- raczej nie. Ale cierpliwie zapuszczam...

PS Jak Wam podoba się mój kolor?:rolleyes :

Pozdrawiam i gratuluje Wam ładnych odrostów!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4496.jpg (48,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4497.jpg (49,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4495.jpg (43,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4494.jpg (38,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4492.jpg (31,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4490.jpg (35,3 KB, 66 załadowań)
__________________
Nie farbuję od 16.10.2010 amen
Mój ukochany mężczyzna urządza dla nas gniazdko!
Już za rok oświadczy mi się- brunet o błękitnym spojrzeniu,mój jedyny boski,młody, silny, wierny, o sercu złotym ... mój M
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 15:02   #1086
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Shee'naz też tak kiedys farbowałam dosc czesto i czasem nie sam odrost a całe włosy..... potem jak chcialam trochę rozjasnic (zeby wrocic do naturalek) to mi sie w ogole ten kolor nie chciał wypłukiwać, musialam isc do fryzjera na jakas dekoloryzacje a to też niewiele dało....... całe szczęscie, że teraz nie robilam tego błędu i malowałam tylko odrost i na moment tylko na cale wloski - więc juz sie nieco wyplukał kolor, ale dalej jest roznica

sikoreczka szkoda ze znowu zaczełas farbować te naturalki takie ładne mialaś.....
ja jestem zła na siebie ze po ok polrocznej przerwie znowu zaczelam farbować - juz bym dawno miała swoje całe a tak jeszcze z rok minie zanim zapuszcze

mikocziki wow, niezły odroscik a kolor piękny
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-06-23 o 15:03
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 16:50   #1087
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
Shee'naz też tak kiedys farbowałam dosc czesto i czasem nie sam odrost a całe włosy..... potem jak chcialam trochę rozjasnic (zeby wrocic do naturalek) to mi sie w ogole ten kolor nie chciał wypłukiwać, musialam isc do fryzjera na jakas dekoloryzacje a to też niewiele dało....... całe szczęscie, że teraz nie robilam tego błędu i malowałam tylko odrost i na moment tylko na cale wloski - więc juz sie nieco wyplukał kolor, ale dalej jest roznica

sikoreczka szkoda ze znowu zaczełas farbować te naturalki takie ładne mialaś.....
ja jestem zła na siebie ze po ok polrocznej przerwie znowu zaczelam farbować - juz bym dawno miała swoje całe a tak jeszcze z rok minie zanim zapuszcze

mikocziki wow, niezły odroscik a kolor piękny
ja lepiej czuję się w ciemniejszych ... w jasnych zbyt młodo wyglądam ;p byłam raz na weselu z TŻ , miałam wtedy 22 lata i wszyscy mówili, że byłabym super dziewczyną dla kuzyna mojego TŻ który miał 16 lat...

no ale włoski mam cienkie i farbowanko je dość niszczy

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Sikoreczko co Ciebie wzielo zeby znowu farbowac takie ladne naturalki.... A ja mam chwile kryzysu...juz mam dosc tego sztucznego blondu. Nie wiem jak moglam sie tak farbowac, kompletnie mi nie pasuje ten kolor. Zobaczylam to dopiero teraz jak przy twarzy mam swoje naturalki
mi nie pasuje czarny , ale taki brąz ...i jak jeszcze jestem opalona...ajjj

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Natchnelas mnie optymizmem, tez wychodze z tego "diabelskiego"koloru :P. Aktualnie etap "po pól roku" . Farba sie spiera, ale jakas namacalna roznice zapewne tylko ja dostrzegam, bo bardzo chce to widziec . Na szczescie odrost zasuwa z predkoscia prawie 1,5 cm/mies i jest juz jakies 8, 5 cm moich. Liczylam, ze maksymalnie po 2,5 roku bede miec cale swoje dosc "słusznej" dlugosci i widze, ze jest to wykonalne Jesteś naturalna blondynką , więc włosy słabiej trzymaja barwnik i dlatego tak sie pieknie farba wypłukała Teraz tez tak bedzie na pewno. A na farbowancach mozesz sobie co jakis czas pare pasemek zrobic u dobrego fryzjera i do slubu bedziesz miala jednolite wloski, trzymam kciuki
Ja niestety na takie spranie nie licze, bo moje naturalki sa ciemniejsze od Twoich i lepiej wchłonely to farbisko 3 lata koloryzowalam i to czesto cale wlosy

Noo mnie pociesza to, że teraz farbowałam tylko kilka razy (chyba 4 razy ) .. a przy ostatniej okazji w latach można było to liczyć...

nie wiedziałam, że te włosy ostatnio aż tak mi się sprały :O a wtedy nic takiego nie robiłam ...a teraz dbam o ich szybszy porost i w ogóle

no i myję szamponami przeciwłupieżowymi i liczę na szybszy efekt ...bo do śłubu zostało 10 miesięcy :O
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 17:14   #1088
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

MikiCziki piekny, gleboki kolor, ktorego zadna farba sie nie uzyska . Jak ktoś twierdzi, ze naturalne brązy są myszowate to powinien spojrzec na te zdjecia. A w ogole mam wrazenie, ze niektorzy o tej myszowatosci z zazdrosci o naturalki gadaja

blue_mysecka kiedys ubzduralo mi sie, ze kolor mi sie tak znacznie spłukuje sie z calych wlosow i dlatego czesto robilam calosc Teraz za to place . Jedyna pociecha, ze nie był to żaden "killer" typu palette, ale casting niby do 24 myć Wiec wloski sie nie zniszczyly i nie musze drastycznie scinac Ostatnio sa w coraz lepszej kondycji dzięki eksperymentom z mixami olejowymi.

sikoreczka111 przez 10 miesiecy spłucze sie Tobie niemal na amen z pomoca szamponow przeciwłupiezowych, najstarsze farbowance zetniesz, a swoich wloskow przybedzie oby gdzies 15 cm i bedzie napewno ok juz to wygladac, nie złam sie tym razem!
Wiele mlodych dziewczyn "wpada" w farbowanie na bardzo ciemne kolory, bo czuja sie doroslej, wyraziściej, bardziej kobieco Ale potem człowiek zaczyna doceniac odmładzajacy urok naturalek , ktory sie komponuje z nasza uroda lepiej niz farba
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:11   #1089
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
blue_mysecka kiedys ubzduralo mi sie, ze kolor mi sie tak znacznie spłukuje sie z calych wlosow i dlatego czesto robilam calosc Teraz za to place . Jedyna pociecha, ze nie był to żaden "killer" typu palette, ale casting niby do 24 myć Wiec wloski sie nie zniszczyly i nie musze drastycznie scinac Ostatnio sa w coraz lepszej kondycji dzięki eksperymentom z mixami olejowymi.
ja w liceum mialam chyba jakąs manie odrostów - jak tylko widzialam odrost to od razu chcialam juz farbowac na szczescie uzywalam glownie szamponow koloryzujacych - dlatego teraz mam jeszcze w ogole włosy na głowie bo przy jakichs mocniejsych farbach czy rozjasniaczach to juz by pewnie nie bylo co zapuszczac


co do tej myszowatosci to sie zgadzam - ktoś kiedyś musiał kiedyś palnąć z zazdrosci, ze naturalne = myszowate i tak teraz inni zazdrosnicy powtarzają bezmyślnie
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:28   #1090
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
ja w liceum mialam chyba jakąs manie odrostów - jak tylko widzialam odrost to od razu chcialam juz farbowac na szczescie uzywalam glownie szamponow koloryzujacych - dlatego teraz mam jeszcze w ogole włosy na głowie bo przy jakichs mocniejsych farbach czy rozjasniaczach to juz by pewnie nie bylo co zapuszczac
U mnie to samo, same najgorsze ekscesy z farbami to liceum, tez wtedy farbowalam jak tylko pojawil sie maly odrost Jaki człowiek był durny... I gdybysmy wtedy uzywaly mocniejszych farb to rzeczywiscie mialybysmy 3 wloski na krzyz obecnie

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
co do tej myszowatosci to sie zgadzam - ktoś kiedyś musiał kiedyś palnąć z zazdrosci, ze naturalne = myszowate i tak teraz inni zazdrosnicy powtarzają bezmyślnie
Dokładnie, a do tego dochodzi taka propaganda reklam farb, gdzie niby dopiero one daja nam wyrazisty kolor . Pamietam taka stara reklame paletty, gdzie babka przeglada sie w lustrze ( a cale ujecie jest celowo w szarej tonacji) i narzeka, ze jest bez wyrazu czy też, ze jej kolor jest szary. I wtedy zjawia sie wujek dobra rada z farbą i wszystko staje sie kolorowe .
Kiedys mi sie wydawalo, ze ten kolor, ktory nosilam od urodzenia jest nieciekawy, teraz jestem w nim zakochana... widac trzeba stracic zeby docenic
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:56   #1091
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Wrzucam Wam do pokazania zaległe obiecane fotki. tak wygląda aktualnie mój odrost w świetle słonecznym. Włosy bardzo podcięłam, teraz łatwiej mi się je olejuje i czesze. W ogóle nie susze Nie wiem czy szybko mi rosną- raczej nie. Ale cierpliwie zapuszczam...

PS Jak Wam podoba się mój kolor?:rolleyes :

Pozdrawiam i gratuluje Wam ładnych odrostów!
Masz śliczne naturalki
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 19:42   #1092
marta225
Raczkowanie
 
Avatar marta225
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: chorzów
Wiadomości: 87
GG do marta225
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

MikiCziki Masz już naprawdę spory odrost a naturalny kolorek jest przepiękny
Ja również dzielnie zapuszczam, narazie odrost mam 3,5 cm od niecałych 3 miesięcy, włosy wolno rosną ale mam nadzieję że wytrzymam do końca postaram się wrzucić niedługo jakieś foteczki
marta225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:42   #1093
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Shee'naz tez pamiętam tę reklame palette i pozniej jak tu sie nie dać zwariować? jak wszędzie pełno pięknych farbowanych włosów z wyrazistym głębokim kolorem i połyskiem, które na ogół są komputerowym wytworem - bo niema sie co oszukiwać, że te włosy z reklam to są prawdziwe, na pewno je tam jakoś poprawiają
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:57   #1094
shinybrocade
Przyczajenie
 
Avatar shinybrocade
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Mój odrost zniknął... ale to dlatego, ze psikając resztę włosów rozjaśniaczem jemu też się dostało trochę :P ale reszta włosków jest na tyle jasna, przejście z tego rudego blondu na górze do trochę ciemniejszego jest delikatne, na razie tak zostaje :P.
Kilka dni temu byłą u fryzjera... ścięłam na krótko dość krótko, bo sięgają ledwo do ramion, ale jak odżyły!! Czuję już te moje włoski sprzed farbowania, w dotyku są świetne i wyglądają dużo lepiej, nie wspominając o układaniu się . Także jak najdzie mnie jeszcze jakaś ochota taka żeby coś zmienić, chociaż w tej chwili nawet z koloru jestem zadowolona, to kupię farbę zbliżoną do moich naturalek i ją nałożę. I to będzie całkowity powrót, będą sobie tylko odrastać .
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, ze jestem już tak blisko!! Wytrwałości wam życzę, bo warto mieć swoje, naturalne zdrowe włosy. Wtedy wyglądają najlepiej!!
shinybrocade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 07:54   #1095
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Rozjaśniacz do psikania? Ja to się wogóle na tym nie znam, ale brzmi kusząco Mam ciemniejszy odrost niż resztę włosów i fajnie byłoby to troszkę wyrównać
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:07   #1096
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a ja dzisiaj sobie pomyślałam, że chyba podetnę włosy i tak już jestem umówiona na wizytę na dzisiaj zetnę jakoś do ramion, czyli ubędzie mi jakoś 17-19 cm włosów (z tego co mniej więcej mierzyłam)
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 16:55   #1097
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj sobie pomyślałam, że chyba podetnę włosy i tak już jestem umówiona na wizytę na dzisiaj zetnę jakoś do ramion, czyli ubędzie mi jakoś 17-19 cm włosów (z tego co mniej więcej mierzyłam)
To całkiem sporo stracisz. Ja bym 5cm nie oddała, chociaż będzie trzeba Gratuluję odwagi i dobrej decyzji, bo na pewno dobrze to zrobi włosom.
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 20:41   #1098
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

dziewczyny, nie wiem czy ona ma naturalne włosy czy nie, ale ma tylko lekko jaśniejsze od moich naturalnych i jak to zobaczyłam i będę się patrzeć codziennie to wytrwam spokojnie bo włosy ma piękne!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27543.jpg (48,7 KB, 100 załadowań)
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 12:44   #1099
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Wrzucam Wam do pokazania zaległe obiecane fotki. tak wygląda aktualnie mój odrost w świetle słonecznym. Włosy bardzo podcięłam, teraz łatwiej mi się je olejuje i czesze. W ogóle nie susze Nie wiem czy szybko mi rosną- raczej nie. Ale cierpliwie zapuszczam...

PS Jak Wam podoba się mój kolor?:rolleyes :

Pozdrawiam i gratuluje Wam ładnych odrostów!
Piękne i wielkie! Jejuu... żebym ja pierwszego podejścia nie zmarnowała to już bym miała tyle albo i większy bo też dokładnie od tego samego dnia przestałam farbowanie jak masz w podpisie...
A teraz od nowa...

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj sobie pomyślałam, że chyba podetnę włosy i tak już jestem umówiona na wizytę na dzisiaj zetnę jakoś do ramion, czyli ubędzie mi jakoś 17-19 cm włosów (z tego co mniej więcej mierzyłam)
Podziwiam za odwagę! Pokaż nam swoje herki przed cięciem i po
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 16:26   #1100
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja doszlam do wniosku, ze poczekam az moj 4 cm odrost zwiekszy sie do ok 8-10 i wtedy tylko farbowance lekko przyciemnie jakims popielatym ciemnym blondem, zblizonym do moich. Tylko teraz pytanie, czy myslicie ze to dobry pomysl klasc popiel na rozjasniacz? Slyszalam, ze czesto wychodzi zielony
Wyszło mi tak kiedys

Kiedyś wam obiecałam i teraz wklejam.
Kłaczęta skończyłam farbowac w październiku zeszłego roku. W kwietniu już nie wytrzymałam i obciełam się na krótko i nie żałuje! Może mój obecny kolor nie jest tak wyrazisty jak poprzedni czarny ale codziennie jest inny i chyba nawet widac że włosy teraz po prostu się świecą i są zdrowe i w słońcu pięknie się mienią. Karmie je odżywkami Oyster i do włosów blond a one się odwdzięczają. Teraz już tylko zapuszczanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (73,4 KB, 150 załadowań)
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 17:01   #1101
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj sobie pomyślałam, że chyba podetnę włosy i tak już jestem umówiona na wizytę na dzisiaj zetnę jakoś do ramion, czyli ubędzie mi jakoś 17-19 cm włosów (z tego co mniej więcej mierzyłam)
Czekamy na fotki Ja też kiedyś takie włosy ścięłam. Zdjęcia poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090933.jpg (31,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090892.jpg (63,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (36,8 KB, 67 załadowań)
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 17:03   #1102
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Chyba nawet u mnie było większe cięcie :P Naturalnie mam włosy takie jak na pierwszych dwóch zdjęciach, na trzecim mam włosy prostowane Kolor naturalny to ten ciemny na ostatnim zdjęciu
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 17:10   #1103
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj sobie pomyślałam, że chyba podetnę włosy i tak już jestem umówiona na wizytę na dzisiaj zetnę jakoś do ramion, czyli ubędzie mi jakoś 17-19 cm włosów (z tego co mniej więcej mierzyłam)
no no to niezłe cięcie będzie
ja niby też sciełam niedawno na nieco krotsze niz do ramion, ale u mnie to bylo ok 5cm z długosci
czekamy na fotki
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 19:32   #1104
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Kiedyś wam obiecałam i teraz wklejam.
Kłaczęta skończyłam farbowac w październiku zeszłego roku. W kwietniu już nie wytrzymałam i obciełam się na krótko i nie żałuje! Może mój obecny kolor nie jest tak wyrazisty jak poprzedni czarny ale codziennie jest inny i chyba nawet widac że włosy teraz po prostu się świecą i są zdrowe i w słońcu pięknie się mienią. Karmie je odżywkami Oyster i do włosów blond a one się odwdzięczają. Teraz już tylko zapuszczanie
Aaaa jakie piękne włosy O niebo lepsze od farbowanych. Mi kompletnie nie pasują krótkie włosy, ale znając siebie to jak tylko naturalne osiągną odpowiednią długość to też zetnę na krótko
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:47   #1105
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Też mi średnio pasują ale od czego są opaski teraz latem różne upięcia są akceptowalne a na jesień bedą już fajne za uszko
Powodzenia i wytrwałości!
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 09:39   #1106
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Kochane ale piszecie

Ja za 3tyg. mam rozmowe o kolejny awans i tu zaczynaja się moj problem to jest poważna rozmowa z kierownikiem regionalnym i nie wiem co mam zrobić z włosami

Chciałabym je ściąć ale sama nie wiem jak myślicie chyba jeszcze za krótkie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie487.jpg (98,7 KB, 67 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:22   #1107
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Kochane ale piszecie

Ja za 3tyg. mam rozmowe o kolejny awans i tu zaczynaja się moj problem to jest poważna rozmowa z kierownikiem regionalnym i nie wiem co mam zrobić z włosami

Chciałabym je ściąć ale sama nie wiem jak myślicie chyba jeszcze za krótkie?
zalezy jak krótkie chcesz mieć włoski ale jeśli jest to na prawde BARDZO poważna rozmowa to moze wybierz się do fryzjera żeby troszke ścieła np. 1 cm czyli też odświerzyła całą fryzurę i może poproś też żeby jakoś fajnie spieła z tylu te farbowańce zawsze mozesz jutro zadzwonic i sie zapytać czy jest taka opcja i ile by to kosztowało ja bym tak zrobiła
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:24   #1108
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Ja wczoraj podjęłam męską decyzję dotyczącą przejścia na naturalny kolor.

Farbuję włosy od grudnia i to było chyba najgłupsze co zrobiłam. Włosy naturalne mam tak jak większośc polek w kolorze niezidentyfikowanym zwanym mysim. Ogólnie farbowałam zawsze na blond, a włosy mi szybko rosną dlatego farbowałam co 3 tyg. Ale.. to taka trochę syzyfowa praca, bo włosy mi rosną a od farbowania na blond włosy mi się zaczęły bardzo kruszyć. A chcę zapuścić włosy do pasa i stwierdziłam, ze nie dam rady jak będą mi się tak kruszyć. Pokazuje mój odrost. A i kolor zalatuje w żołty, bo miałam rude włosy i to są pozostałości.

Chciałam dzisiaj(ale rossman zamknięty jest) kupić brązową farbę i zafarbować żeby tych odrostów nie było aż tak widać. A potem na moich naturalnych chcę ombre zrobić

ps. przepraszam za jakoś, ale nie miał mi kto zrobić zdjęć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1100.jpg (93,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1098.jpg (97,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1099.jpg (91,1 KB, 59 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:26   #1109
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
zalezy jak krótkie chcesz mieć włoski ale jeśli jest to na prawde BARDZO poważna rozmowa to moze wybierz się do fryzjera żeby troszke ścieła np. 1 cm czyli też odświerzyła całą fryzurę i może poproś też żeby jakoś fajnie spieła z tylu te farbowańce zawsze mozesz jutro zadzwonic i sie zapytać czy jest taka opcja i ile by to kosztowało ja bym tak zrobiła
Dzięki Moniczko, tylko ja bym chciała już całość bo z góry tak po trochu miałam już cieniowane...a rozmowa jest na prawdę poważna i jak wiadomo zawsze głownie oceniają człowieka już przed gadką bo patrzą z góry do dołu
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 11:16   #1110
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja proponuje rozjaśnione włosy pofarbować na kolor zbliżony do naturalnego(oczywiście najlepiej w salonie) i wtedy kombinować z fryzurą: ułożyć, albo skrócić, ale nie tyle ile w tej chwili jest konieczne.
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.