makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 16:29   #3001
kassiura79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

jeśli chodzi o specjalistkę w makijażu permanentnym to ja polecam w Bełchatowie gabinet Studio Urody strona studiourody.eu pani Agnieszki Chojeckiej, to jest ok 50km od Łodzi, ale naprawdę warto.
kassiura79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:08   #3002
fanta79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Sylwik, wydaje mi się, że ta specjalistka nie miała racji co do trwałości metody piórkowej, ja takową mam i nie jestem zadowolona, mam schrzanioną i przy konsultacji u innej linergistki usłyszalam, że ze 3 lata posiedzi, ja też nie widzę aby moje brwi miały za pół roku zejść ( a mam je od 6 mcy). Poza tym, jeśli ta linergistka ma na stronie tylko zdjęcia starszych pań to hmm... moja, która mi schrzaniła makijaż też szczyciła się makijażami starszy kobiet. Ponad to mnie nie przekonuje metoda piórkowa (której jestem posiadaczką) ja na brwiach mam płotek :/być może włoskowa jest lepsza. Ale ja nie jestem specjalistka tylko oszpeconą posiadaczką brwi tak więc dobrze Ci radzę, bardzo mocno się orientuj co i jak i najlepiej nie opieraj sie na fotach w galerii a postaraj się zobaczyć efekty na żywo. pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

... byle nie na sobie
fanta79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:45   #3003
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwik1017 Pokaż wiadomość
Witam was ponownie!!!
Napisałam do wizażystki czy mogła by udostępnić mi pare fotek ponieważ nie moge sie zdecydować pomiedzy Taffy a metodą włoskową, co prawda ma ona troche zdjęć na swojej stronie ale nie wiele z tych metod i są to zazwyczaj fotki starszych pań a nie oszukujmy sie młoda skóra wygląda inaczej od starszej. na to ona że nie udostępnia fotek drogą mailową i "Podejmując decyzję co do metody proszę mieć na uwadze to, że metoda piórkowa utrzymuje się ok. roku, a metoda włosa od roku do kilku lat, a efekt wizualny jest bardzo podobny" :conf used: co wy o tym myślicie???
Utrzymuje się ok. roku, bo co? Jak to uargumentowała? Byłą u mnie Klientka, która miała styczność z Panią z Sosnowca, jeśli to ta sama która udzieliła tak rozwiniętej odpowiedzi na temat metody piórkowej to nie dziwi mnie odpowiedź i na tym poprzestanę.

Metoda ręczna nie może się trzymać żadnych szablonów, to jest metoda, która wręcz nakazuje żeby każde brwi traktować odrębnie i indywidualnie.
Owszem jest pewien system układania tych włosów i nie wiem jak inne linergistki, które z tą metodą pracują, ale ja trzymałąm się go tylko na początku swojej przygody z makijażem, teraz system poszedł w kąt a ja kieruję się tym co widzę a nie tym czego mnie uczono. Jak trzeba to robię proste, jak jest potrzeba to odrobinkę zaokrąglam zakończenie włosa... Ten włos stoi, leży, jest pochyły, to jest kompletna improwizacja, czyli za każdym razem jest inaczej i dostosowane przede wszystkim do włosków które już są, do twarzy, oczu itd.,itp., więc jak czytam wypowiedzi innych linergistek, które próbują udowodnić wyższość ich metody nad metodą ręczną, tudzież piórkową, jak zwał tak zwał, to pusty śmiech mnie ogarnia.
Zjadły zęby na metodzie piórkowej i teraz wiedzą wszystko..... No cóż... specyficzny kraj, specyficzna mentalność...

Tak więc jak najbardziej doradzam metode piórkową, ale rzeczywiście u dobrej linergistki, z poczuciem odpowiedzialności, estetyzmu, z fantazją, bo sztywniactwem w tej metodzie nic się nie wskóra. Albo podchodzi się do tego z pasją, ale i z pokorą, albo tworzy się kobietom nad oczami koszmarki, lub w najlepszym razie szablonowe twory. Amen.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2012-02-18 o 11:49
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:07   #3004
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwik1017 Pokaż wiadomość
chciałam zapytać czy może mogłabyś mi wysłać pare fotek jak już odpadna strupki?? bo bym sie też tam wybrała na brwi i kreski sylwik1017@wp.pl
Hej, hej Wysłałam Ci fotki, sprawdź sobie pocztę

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Utrzymuje się ok. roku, bo co? Jak to uargumentowała? Byłą u mnie Klientka, która miała styczność z Panią z Sosnowca, jeśli to ta sama która udzieliła tak rozwiniętej odpowiedzi na temat metody piórkowej to nie dziwi mnie odpowiedź i na tym poprzestanę.

Metoda ręczna nie może się trzymać żadnych szablonów, to jest metoda, która wręcz nakazuje żeby każde brwi traktować odrębnie i indywidualnie.
Owszem jest pewien system układania tych włosów i nie wiem jak inne linergistki, które z tą metodą pracują, ale ja trzymałąm się go tylko na początku swojej przygody z makijażem, teraz system poszedł w kąt a ja kieruję się tym co widzę a nie tym czego mnie uczono. Jak trzeba to robię proste, jak jest potrzeba to odrobinkę zaokrąglam zakończenie włosa... Ten włos stoi, leży, jest pochyły, to jest kompletna improwizacja, czyli za każdym razem jest inaczej i dostosowane przede wszystkim do włosków które już są, do twarzy, oczu itd.,itp., więc jak czytam wypowiedzi innych linergistek, które próbują udowodnić wyższość ich metody nad metodą ręczną, tudzież piórkową, jak zwał tak zwał, to pusty śmiech mnie ogarnia.
Zjadły zęby na metodzie piórkowej i teraz wiedzą wszystko..... No cóż... specyficzny kraj, specyficzna mentalność...

Tak więc jak najbardziej doradzam metode piórkową, ale rzeczywiście u dobrej linergistki, z poczuciem odpowiedzialności, estetyzmu, z fantazją, bo sztywniactwem w tej metodzie nic się nie wskóra. Albo podchodzi się do tego z pasją, ale i z pokorą, albo tworzy się kobietom nad oczami koszmarki, lub w najlepszym razie szablonowe twory. Amen.
Ja ze swojej metody piórkowej jestem zadowolona, ale gdybym nie znalazła p. Beatki to nie szkoda by mi było kasy na paliwo i przysięgam, że przyjechałabym do Ciebie Widać, że to co robisz - robisz z pasją. Opowiadasz o tym z fascynacją, więc po samym czytaniu Twoich postów można bez strachu oddać się w Twoje ręce
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:47   #3005
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość

Ja ze swojej metody piórkowej jestem zadowolona, ale gdybym nie znalazła p. Beatki to nie szkoda by mi było kasy na paliwo i przysięgam, że przyjechałabym do Ciebie Widać, że to co robisz - robisz z pasją. Opowiadasz o tym z fascynacją, więc po samym czytaniu Twoich postów można bez strachu oddać się w Twoje ręce
Dziękuję DolceGabbana to miłe kiedy ktoś potrafi dostrzec u kogoś pasję a nie tylko chęć zarobkowania i wylansowania się. Pocieszające jest również, kiedy czyta się wypowiedzi zadowolonych klientek, które potrafią docenić swoją linergistkę, dla innych potencjalnych klientek to sygnał, że dziedzina makijażu permanentnego jest naprawdę światem wielkich możliwości a przede wszystkim różnorodnym w którym każdy znajdzie cos dla siebie, swego rodzaju koncert życzeń a nie tylko i wyłącznie dziedziną, która ma na celu oszpecić za ciężkie pieniądze.

Był kiedyś łyżwiarz figurowy w Polsce, nie pamiętam nazwiska, natomiast pamiętam, że zawsze się o nim mówiło, że technicznie jest rewelacyjny, ale tylko technicznie, poza tym on po prostu tego nie czuł i to był jego słaby punkt... Albo się coś czuje, kocha i wchodzi w to całym sobą, albo to coś nie ma sensu.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 18:26   #3006
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Dziękuję DolceGabbana to miłe kiedy ktoś potrafi dostrzec u kogoś pasję a nie tylko chęć zarobkowania i wylansowania się. Pocieszające jest również, kiedy czyta się wypowiedzi zadowolonych klientek, które potrafią docenić swoją linergistkę, dla innych potencjalnych klientek to sygnał, że dziedzina makijażu permanentnego jest naprawdę światem wielkich możliwości a przede wszystkim różnorodnym w którym każdy znajdzie cos dla siebie, swego rodzaju koncert życzeń a nie tylko i wyłącznie dziedziną, która ma na celu oszpecić za ciężkie pieniądze.

Był kiedyś łyżwiarz figurowy w Polsce, nie pamiętam nazwiska, natomiast pamiętam, że zawsze się o nim mówiło, że technicznie jest rewelacyjny, ale tylko technicznie, poza tym on po prostu tego nie czuł i to był jego słaby punkt... Albo się coś czuje, kocha i wchodzi w to całym sobą, albo to coś nie ma sensu.
No dokładnie tak Oby więcej takich linergistek z pasją jak Ty
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 06:34   #3007
adamn7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam,jestem z 3-miasta i brwi robiłam 4 lata temu w salonie IGA.
Metoda cieniowania(tylko taką pani Jadwiga wtedy wykonywała).Brwi nadal są ,choć jaśniejsze.Gdzieś na początku wątku dołączyłam fotki,a jak nie wyślę na priv
adamn7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 15:31   #3008
lidiaslawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Do Muscat
Usuwałam czubki brwi metodą REJUVI w połowie listopada, wiem że czas gojenia się po takim zabiegu jest dość długi (2-3 miesiące). Gojenie przebiegło ok, ale skóra nadal jest
czerwona w tym miejscu. Kiedy to zblednie? Może inne wizażynki maja jakieś doświadczenia w tej materii. Proszę o pomoc.
lidiaslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 16:10   #3009
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lidiaslawa Pokaż wiadomość
Do Muscat
Usuwałam czubki brwi metodą REJUVI w połowie listopada, wiem że czas gojenia się po takim zabiegu jest dość długi (2-3 miesiące). Gojenie przebiegło ok, ale skóra nadal jest
czerwona w tym miejscu. Kiedy to zblednie? Może inne wizażynki maja jakieś doświadczenia w tej materii. Proszę o pomoc.
Obawiam się, że to jeszcze przez jakiś czas się utrzyma. Zaopatrz się w naturalny kolagen i wcieraj w te miejsca, zresztą dobrze go stosować na twarz, szyję, dekolt (ale to tak przy okazji) i byłoby nieźle gdybyś miała dostęp do lampy LED. W Twoim przypadku dobrze zrobiłaby kombinacja światła czerwonego z niebieskim, czyli światło różowe, na twarz a zwłaszcza miejsca odbarwione nałożyć kolagen i poddawać się seansom pod lampą. Popytaj w gabinetach kosmetycznych o taką lampę. Światło Led w połączeniu z kolagenem naprawdę potrafi zdziałać cuda, aczkolwiek na pewno jeden seans nie pomoże.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:06   #3010
lidiaslawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję Muscat

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Muscat, jeszcze zapytam o tę lampę Led, wiesz może jak ona się nazywa?
lidiaslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:26   #3011
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Lampa LED, to wystarczy jak wrzucisz w google "lampa led kosmetyka" to będziesz mogła poczytać o dobroczynności tegoż światła

Acha, tak przy okazji, narazie uważaj z opalaniem
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 23:01   #3012
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jestem jakieś 2h po górnej kresce i siedzę z lodem na oczach .
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 09:06   #3013
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam dziewczyny, mam pytanie czy ktoraś robila makijaż brwi w salonie Vini w Czerwionce ?dziękuje z góry za odpowiedz i opinie o salonie
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 21:15   #3014
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hej kobitki

dawno mnie nie było
i już dawno miałam być z górną kreską no ale jakoś ..... tak mi nie wychodzi
chciałam już jechać do Muscat i przegrałam z drogą bo przecież trzeba jechać dwa razy ehhhhh na bank m. by mnie zniechęcił :/
ale ujrzałam światełko w tunelu a raczej moja sis :d
ja jej opowiadałam o moich planach a ta pipka sama też chce mieć brewki zrobione i nic nie pisneła

zrobiła w każdym bądź razie wywiad wśród 2 babeczek z pracy, właściecielki salonu kosmetycznego i swojej przyjaciółki okazało się że wszystkei te osoby robiły u jednej i tej samej babeczki z Tarnowskich Gór i to jest jakaś hinduska - no szok normalnie bo wszystkie dziewczyny są z różnych miast i sie w ogóle nei znają

wszystkie robiły od roku do trzech wstecz - kolory super mp sie trzyma
mamy iść do tej przyjaciółki i chcę zobaczyć na żywo jak wyglądają brewy po 3 latach

na początku marca jadę z sis i na pewno się umówię na jakiś termin
obyyy w końcu
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:53   #3015
basia1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, wykupiłam na grouponie makijaż brwi w studio 3city ink w Gdyni. Czy któraś z Was korzystała z tego salonu? Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi .
basia1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:20   #3016
kaika3
To ja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 168
Smile Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć
Czy znacie kogoś dobrego w okolicach Bielska - Białej kto robi makijaż permanentny? Chciałabym sobie zrobić górne kreski. Bardzo proszę pomóżcie
kaika3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:04   #3017
Karolina_S85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam!
Dziewczyny, przy wyborze linergistki sprawdzajcie przede wszystkim, czy osoba wykonująca zabieg jest tylko kosmetyczką czy też wizażystką. Nie przekreślam wszystkich kosmetyczek wykonujących ten zawód, ale ja za pierwszym razem na przykład trafiłam do kosmetyczki, której umiejętności dobierania kształtu brwi do twarzy były nijakie, dlatego brwi wyszły koszmarne. Bardzo ważne są też pigmenty, bo to od nich zależy dużo, ile czasu trzymają się w skórze i czy np po kilku msc nie zmienią koloru. No i aparat, podobno najlepszy na rynku jest Long Time Liner. Tak jak napisałam pierwszy raz wybrałam panią kosmetyczkę w Gdańsku, bo tu mieszkam. Brwi wyszły koszmarnie. Szczerze to połasiłam się, bo ta pani miała bardzo niskie ceny na makijaż i myślałam, że to jakaś okazja. Za co później słono zapłaciłam, jeździłam aż do stolicy na zabiegi laserowego usuwania tatuażu (nie makijażu permanentnego, bo pani wykonująca zabieg zrobiła go za mocno). Lekarz który mi go usuwał polecił mi panią która podobno robi poprawki makijażu z całej polski. Ten lekarz wywabia zepsute makijaże a ona później wykonuje nowe. I powiem Wam, że w życiu nie sądziłam, że będę wyglądać tak pięknie. Szczególnie po tym nietrafionym pierwszym wyborem wykonawcy makijażu. Na początku makijaż był ciemny i bałam się, że znowu coś będzie nie tak, ale tak jak ta pani powiedziała w ciągu tygodnia zaczął blednąć. Polecam panią Świecką Agatę z Warszawy wszystkim kobietom, które już się raz zawiodły albo wahają się z wyborem linergistki. Jeżeli już ktoś chce zrobić makijaż trzeba dobrze wybrać bo on utrzymuje się przez lata i przez lata może także szpecić. Warto pofatygować się nawet z daleka do tej Pani, bo naprawdę warto. W razie czego mogę wysłać na maila moje zdjęcia, a dużo prac można zobaczyć na stronie salonu tej pani. Polecam wszystkim bo jestem zadowolona bardzo
Karolina_S85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 14:39   #3018
Dashing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 83
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam. W najbliższym czasie chciałabym sobie zrobić makijaż permanentny brwi.

Czy któraś z was mogła by mi polecić dobrą linergistkę w GDAŃSKU ? lub salon kosmetyczny ??

Proszę o odpowiedź nie chciałabym trafić w nieodpowiednie ręce ..
__________________

-
2009 - Lloret de mar
2010 - Słoneczny Brzeg
2011 - Lloret de mar

2012 - RIMINI !. ;***
Dashing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:30   #3019
kiti131
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam!
Ja mam zamiar zrobić sobie makijaż w Instytucie Zdrowia i Urody Carpe Diem w Częstochowie. Moja dobra znajoma właśnie tam robiła Usta i brwi u Pani Małgosi. Wyszły naprawdę rewelacyjnie idealnie dobrała brwi do kształtu twarzy. Ja jak narazie zrobie tylko usta ale w przyszłości planuję również kreski i brwi
Dla zainteresowanych podaje stronę salonu
http://www.gabinetkosmetycznyczestochowa.com/O_nas
Pozdrawiam
kiti131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 13:24   #3020
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie dziewczyny ,proszę jeszcze raz o opinie na temat salonu vini w czerwionce,mam nadzieje ze ktoraś z Was robila tam makijaż i jest zadowolona?
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 00:29   #3021
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:45
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:40   #3022
matys98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie, ja tez zanim wyladowalam u Boroń to przeleciala chyba prawie caly intrenet i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona, robilam brwi i usta wyszlo super! Ful moich kolezanek tez tam chodzi, polecam. Powodzenia
matys98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:44   #3023
matys98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez radziaw Pokaż wiadomość
Witam,
noszę się z zamiarem zrobienia makijażu pernamentnego. Czy któraś z Was może polecić kogoś w Łodzi. Bardzo reklamuje się p. Boroń i na stronie jej salonu jest wiele pozytywnych opinii. Jednakże odwiedziłam ten salon już dwukrotnie z zamiarem umówienia się na zabieg i jakoś Pani Małgosia mnie nie przekonuje. Być może jest dobra w tym co robi, ale podejście do klientki (to tylko moje odczucia) ma takie "nijakie". Myślałam, że jako profesjonalistka w swoim fachu opowie mi trochę o makijażu i przygotuje do samego zabiegu. Ale tego zabrakło, istotne było dla niej tylko to czy robimy zabieg i kiedy oraz cena. Jestem rozczarowana...... Zastanawiam się czy ma sens taka reklama salonu , swoich umiejętności, aktywność na forum ...itd. a jak przychodzi klientka do salonu zachęcona tym wszystkim co przeczytała w necie (na stronie salonu) to zostaje potraktowana jako kolejna ..... Proszę napiszcie gdzie w Łodzi można zrobić profesjonalny makijaż, jeśli macie takie doświadczenia
Przyznam, ze jestem zdziwiona tym co piszesz. JA do P. Malgosi chodze i jestem bardzo zadowlona. Moze i nie udziela sama z siebie informacji, ale jak sie zapyta to wszystko wytlumaczy. Mysle, ze jest pewna siebie w tym co robi i slusznie, bo naprawde znam wiele osob, ktore sa bardzo zadowlone z jej makijazu permanentnego. Ona naprawde wie co robi. Polecam
matys98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:28   #3024
los_magdos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja uważam ze nie ma się czego bać pod warunkiem że osoba która będzie robiła makijaż jest godna zaufania. Ja mam usta, brwi i górne kreski.
Nie robiłam tego na raz
Zawsze najpierw umawiałam się z panią na konsultacje- rysowała mi jak to mniej więcej miałoby wyglądać- mówiła o tonacji kolorów i dlaczego nie ten co ja chcę
Wybór kolorów też był- a nie jeden barwnik- ale dużo doradzała sama.
Dostałam od Pani jakies mazidło żeby natłuszczać.
Fakt że jak zeszłam z łóżka po ustach to myślałam że padnę na zawał jak zobaczyłam kolor ale potem po 3 dniach było superowo- naprawdę polecam taki zabieg- taka oszczędność czasu! Ja robiłam zabieg w Lublinie u pani Beatki. Nie pamiętam nazwy salonu ale to było na Braci Wieniawskich 2.
Została mi korekta ust jedna ale narazie wyjeżdżam za granicę i pani Beatka kazłą czekać bo nie można opalać usteczek. Nie martwcie się jak po zabiegu będziecie wyglądać jak po zabiegu powiększania ust minie
ja to żałuję że nie można sobie zrobić fluidu permanentnie;D
los_magdos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:13   #3025
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam,
ja już dzisiaj po korekcie Bolało bardziej niż pierwszym razem, ale z efektu jestem mega zadowolona Są śliczne Polecam jeszcze raz Strefę Piękna w Gliwicach i panią Beatkę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL370236.jpg (13,6 KB, 359 załadowań)
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...

Edytowane przez DolceGabbana
Czas edycji: 2012-03-03 o 15:39
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 20:54   #3026
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

no to przyszła pora na mnie
jutro jadę na kreski
boję sie przeokrutnie .... oczywiście milion pytań najpierw bo na konsultacji nie byłam

aaaaa i jadę do Gliwic pomyliłam się myśląc że do Tarnowskich Gór
boję sie bo jak walnie że ma sprzęt i barwniki jakieś hinduskie to co wtedy ???
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:39   #3027
Ania0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Planuję zrobić makijaż permanentny brwi + kreska na górnej powiece.

Czy mogły byście kogoś polecić w Łodzi , co do Boroń to mam mieszane uczucia ale jak macie doświadczenia z tego salonu to też dajcie znać .

z góry dzięki
Hej, ja mogę polecić p. Basię Barską z Gabinetu Secret. Ja z koeżanką byłyśmy bardzo zadowolone z dokładności jej pracy. Polecam. Z tego co wiem, na stronie możesz zobaczyć wykonane prace.
Ania0009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:22   #3028
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mam swoje kreski i to dekoracyjne - szok - nie weim co mnie naszło ???????
poczekam pare dni jak to to będzie wyglądało
robiła mi Li - Wietnamka
moja skóra puchła od pierwszego ukłucia Pani Li ciężko się robiło
siostra za to przepiękne ma brwi nawet jej nie bolało i kolor dobrała i kształt - miała dwa do wyboru jej naturalny i troche bardziej odjazdowy czyli takie wydłużone troche końcówki, proste

ja wyglądam na razie koszmarnie popuchnięte, fioletowe powieki
Li była przerażona, że tak szybko puchne :conf used:

widziałam tam Panią koło 50 z pełnym makijażem wykonanym 5 lat temu przez Li, pozwoliła nam pooglądać i mimo że włoski z brwii już posiwiały to mp miała dalej piękny - on chyba już nie zejdzie do końca albo babka miała pomalowany kredką choć siwe włoski na brwiach bylo widać - więc nie wiem
Li miała kreski górne i dolne + brwi - u niej brwi już schodziły i miały szary odcień - żadna tragedia a nawet super super super o to mi chodziło

barwniki wietnamskie i cały sprzęt, podobno też sposób wykonywania inny niż w PL - no zobaczymy
w życiu bym tam nie poszła gdyby nie zadowolone babeczki
ogólenie super wrażenie
dostałam 2 tabletki ibupromu kiedy siostra brwi miała robione potem maść znieczulająca na 15 minut, nawet nie był to straszny ból tylko moja powieka drgała jak szalona, nie potrafiłam tego powstrzymać - shit

..... i oczywiście nabrałam chrapkę na brwii
ale to kiedyś ... kiedyś bo m. jak zobaczył siostrę to się przeżegnał, nie rozumie że to przecież wyblaknie ..... faaaaaaaaceci


i był wielki plakat Węgrowskiej z dedykacją i podziękowaniem dla Li za piękne brwii
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:35   #3029
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja dzis tez bylam na kreskach/brwi przezylam ale oko dramat... tez siedze zapuchnieta
Robila mi babeczka w Bevelin/pisalam wczesniej/ meeega wyrozumiala a piszczalam jej ostro na fotelu he he
teraz tylko usta mi zostaly i caly ryjek zrobiony
BETTINA wklej swoje fotki to porownamy nasze bolesci...
ps ciebie tez tak bolalo czy tylko ja mam taki niski prog bolu...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:51   #3030
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Krusiak wstaw fotki jak opuchlizna zejdzie


a ja mam juz zrobione brwi i usta, ale fotki wrzuce po poprawce

narazie zwalczylam ogromne zimno, ktore mi sie zrobilo (dziekuje muscat ) i mam wielkiego strupa wiec pewnie z tej strony barwnika nie bedzie, ale od czego jest korekta
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.