makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 15:17   #2731
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

alexa, przepiekne brewki

Edytowane przez 1tygrysek
Czas edycji: 2011-10-25 o 16:07
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 19:10   #2732
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dzieki dzieki dzieki tez sie ciesze jak glupia bo mi sie strasznie podobaja teraz tylko do mojej kosmetyczki z hetmanskiej bede chodzila za regulacje swoich odrastajacych bo juz nie chce miec innego ksztaltu strasznie mi sie podobaja namawiam teraz kazdego po kolei na permanentny ps kolor mi sie troche wybarwil i sa bardzo naturalne juz
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 07:36   #2733
PatrycjaD
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaD
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
GG do PatrycjaD
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

alexa po ilu dniach zaczął Ci się kolor wybarwiać i jak szybko strupki zaczęły schodzić? Ja robiłam brwi wczoraj i zastanawiam się jak długo będę wyglądała jakbym sobie po nich markerem pojechała
__________________
Jeśli książę porwie księżniczkę to kto ją potem poskleja?
PatrycjaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 11:59   #2734
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja mam taki sam problem jak koleżanka xxPauluSxx jestem juz prawie tydzień po kreskach i wszystko schodzi mi ze strupkami od czego to zalezy?? od mojej skóry czy wykoniania kresek? i co teraz czy korekta mi coś da? znów się nacierpię a później wszystko zlezie??
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 12:17   #2735
***kami***
Raczkowanie
 
Avatar ***kami***
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 170
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez BABONIK Pokaż wiadomość
ja mam taki sam problem jak koleżanka xxPauluSxx jestem juz prawie tydzień po kreskach i wszystko schodzi mi ze strupkami od czego to zalezy?? od mojej skóry czy wykoniania kresek? i co teraz czy korekta mi coś da? znów się nacierpię a później wszystko zlezie??
a korekte masz platna? powinna byc darmowa, korekte warto wykonac aby utrwalic efekt, moze strupki jeszcze Ci wszytskie nie zeszly i masz wrazenie jasniejszych miejsc i ciemniejszych ? mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze .
A xxPauluSxx jak z Twoimi kreseczkami?
__________________
bo byc szczesliwym czlowiekiem to umiec patrzec na najmniejszy szczegol istnienia
***kami*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 12:36   #2736
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

no hej mi po jakis 3-4 dniach zaczely strupki schodzic i mam teraz delikatny kolor brazowo-grafitowy ( taki naturalny kolor moich brwi ), za miesiac mam korekte , ale jestem mega zadowolona
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:44   #2737
PatrycjaD
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaD
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
GG do PatrycjaD
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czyli jest jakaś nadzieja, że będę mogła wyjść do ludzi i nie straszyć A czym smarowałaś - tribiotic, solcoseryl czy może jeszcze coś innego? Ja mam smarować tribiotykiem dopóki strupki nie odpadną czyli do 10 dni. Z tym, że napisane jest aby nie stosować dłużej niż 7....
__________________
Jeśli książę porwie księżniczkę to kto ją potem poskleja?
PatrycjaD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 14:51   #2738
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kami- mam bezpłatną korektę,niestety u mnie całkiem poodpadały strupki z barwnikiem.Pani z salonu zapewnia,że sie to skoryguje i nie zejdzie już tak łatwo po korekcie... poczekamy -zobaczymy
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:57   #2739
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Baboniku jak przezylas tę przyjemność?? I jak dzidzia?? ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:32   #2740
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ehhhhh Krusiaczku już nie mogę się doczekać korekty tak było super przyjemnie bolało jak skur**** ale do przezycia a synuś super- był nawet ze mną! cyc przed,cyc po i do domku
a jak Twoje dzieciątko?Kiedy kończysz macierzyński?
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:45   #2741
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rozalka4 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny wykupiła , któraś z was kupon na gruponie na permanentny w salonie talia w toruniu??????????????

albo robił ktoś permanentny w tym salonie ?
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 18:51   #2742
iivii_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam!
Chciałabym się zapytac czy ktoś robił miakjaż permanentny w Gdyni w studium odnowy biologicznej Body w domu towarowym? Widziałam tam promocje za 499zł robią makijaż, mianowicie usta, kreski na powiekach i brwi. Tak sie zastanawiam czy z tego nie skorzystac, ale najpierw chciałaby dowiedziec się czy warto tam pójśc?
iivii_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 21:18   #2743
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez BABONIK Pokaż wiadomość
Ehhhhh Krusiaczku już nie mogę się doczekać korekty tak było super przyjemnie bolało jak skur**** ale do przezycia a synuś super- był nawet ze mną! cyc przed,cyc po i do domku
a jak Twoje dzieciątko?Kiedy kończysz macierzyński?

No u mnie tez bylo srednio jak robiłam brwi ;-/
U nas ok ;-) Janek ma 11kg wiec duzy chłop ;-) A macierzyński skonczylam we wrzesniu. Teraz nastepstwo o którym pisałam wcześniej ;-)

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2011-10-26 o 21:19
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:02   #2744
Kisstyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Moje brwi wybarwiają się na czerwono-różowo.
Robiłam w wakacje 2009 roku w Dermadzie.(uzupelnianie do 2 tygodni).
Bylo slicznie przez 8 miesiecy.
Poddalam sie temu samemu zabiegowi wykonania makijazu permanentnego brwi w Dermedzie. Pani linegristka powiedziala, ze u niektorych ludzi, tak sie barwnik wybarwia.

Nisetety historia sie powtórzyła. Teraz wygladają koszmarnie. A ja nie chce wydawać znowu pieniędzy w błoto i osiągnąć opłakane rezultaty.

Co z tym zrobic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brwi wybarwienie.jpg (53,2 KB, 314 załadowań)
Kisstyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:43   #2745
***kami***
Raczkowanie
 
Avatar ***kami***
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 170
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kisstyla mialas robione brązami tak ?
__________________
bo byc szczesliwym czlowiekiem to umiec patrzec na najmniejszy szczegol istnienia
***kami*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 15:57   #2746
Kisstyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ***kami*** Pokaż wiadomość
Kisstyla mialas robione brązami tak ?
Nie, wlasnie nie brazami, z tego co pamietam, tylko ciemno szarym.
Odcien nazywany przez kosmetyczke to jakos: rosso, czy foxy.
Kisstyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 05:47   #2747
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kistylla-żeby zneutralizować czerwony ,musisz poprawić barwnikiem "zielonym" -chyba dziewczyny pisały,że jest kolor oliwkowy,on powinien mieć zieleń w sobie.To powinno pomóc. Złóż reklamację w salonie w którym pracujesz,powinna być pisemna.Do 2 tyg powinni Ci dać odpowiedź.Jeśli Ci czegoś na poprawę nie zaproponują to udaj się do najbliższego rzecznika praw konsumenta,on wystosuje w Twoim imieniu do nich pismo i albo wykonają Ci bezpłatną korektę albo sprawa pójdzie do sądu,a tego na pewno nie będą chcieli.
Fakt -Twoje brwi wyglądają teraz jakbyś miała jakieś podrażnienie pod skórą.

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

Kistylla- szary na pewno nie wybrawi się na czerwono,mógłby prędzej wybrawić się w odcienie niebieskiego...a kolor rosso- sam mówi za siebie!!!!
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:27   #2748
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kisstyla Pokaż wiadomość
Nie, wlasnie nie brazami, z tego co pamietam, tylko ciemno szarym.
Odcien nazywany przez kosmetyczke to jakos: rosso, czy foxy.
Trzeba teraz nałożyć oliwkę i jak się wygoi nałożyć kolor właściwy. A w tym barwniku którym miałaś robione brwi musiała być jakaś domieszka brązu i osobiście widziałam juz barwnik, który nazywał się ciemny szary a był bardziej brązowy niż brąz
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:46   #2749
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Rzeczywiście u niektórych osób brązy wybarwiają się na różowo po pewnym czasie. Jest to uzależnione od koloru i natężenia pigmentu występującego naturalnie w skórze. Podobnie czarny pigment nie u każdej osoby jest czarny, czasami wygląda bardziej grafitowo, nawet ocieplany brązem. Na szczęście są odpowiednie pigmenty neutralizujące różowe brwi, więc ten kolor nie musi zostać z Tobą na zawsze. Problem polega na tym, czy po dwóch latach od zabiegu zostanie uwzględniona reklamacja, ponieważ jest to czas, kiedy można zacząć myśleć o korekcie wzmacniającej efekt. A za nią się płaci, chociaż na pewno są zniżki.
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 13:00   #2750
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Rzeczywiście u niektórych osób brązy na brwiach wybarwiają się po pewnym czasie na róże. Jest to uzależnione od koloru i ilości pigmentu występującego naturalnie w skórze, a także od rodzaju skóry. Podobnie kreski nie zawsze są intensywnie czarne, u niektórych kobiet pozostają bardziej grafitowe, nawet po ocieplaniu brązem. Jeśli chodzi o brwi ze skłonnością do różu, należy makijaż neutralizować zielonym pigmentem na koniec zabiegu, lub położyć bazę w kolorze zielonym. Można te brwi naprawić nie musisz zostać z różem na zawsze. Ważne jest, czy po dwóch latach od zabiegu zostanie uznana Twoja reklamacja, ponieważ jest to czas kiedy normalnie można zacząć myśleć o płatnej korekcie wzmacniającej efekt. Taka korekta powinna być jednak tańsza niż pierwszy zabieg.
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:30   #2751
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Karolina235 Pokaż wiadomość
Postanowiłam się zalogować i tez napisać kilka słów o salonie Djamila po Waszych komentarzach. Ja jestem stałą klientką Pani Ewy z Djamili. Robiłam usta i brwi i jestem b.zadowolona. Teraz z grupona zrobie niebawem kreski. Przesledziłam kilka wypowiedzi 1tygrysek i alexa2010 i odnoszę wrażenie, że macie pretensje nie wiadomo o co.
Jak możecie wypowiadac się o czyichs kompetencjach skoro nawet nie
umówiłyście się na konsultacje?
W czym jest problem żeby się pofatygować do gabinetu? W koncu to nie
zabieg na chwilę! Ja tez przed 1 wizytą pytałam o zdjęcia i P.Ewa napisała,że nie udostępnia ale po wizycie w gabinecie mogłam spokojnie obejrzeć jej prace na klientkach. Zresztą sama tez nie zgodziłam się na udostępnianie w sieci moich zdjęć i to po zabiegu.
Jestem b.zadowolona zarówno z jej pracy jak i obsługi.

Patrzę teraz na groupon którego oferta obejmowała zabieg wykonania
makijażu
a nie jego korekty jak ma to miejsce w przypadku Twoich brwi 1tygrysku. W związku z czym kupon chyba nawet nie powinien Cię dotyczyć bo to nie
wykonanie makijażu a jego naprawienie. Dla mnie logiczne jest , że wykonanie makijażu jest łatwiejsze niż jego poprawienie z tego powodu inna jest też cena. Tak samo jak robiłam tatuaż i potem jego cover-za cover zapłaciłam drugie tyle.
W polecanej przez Ciebie
Inkspiracji tez w cenniku widnieje informacja,że za korekty jest cena wyższa od standardowego zabiegu,więc czemu Cię dziwi dopłata 250 zł?? Czy to taki
majątek za taki zabieg? Bez przesady.
A jesli uważasz ,że Twoje brwi są ok i wymagają tylko nieznacznych oprawek
to czemu nie poprawisz ich w salonie w którym je robiłaś??

Poza tym drogie Panie-na stronie Djamila nigdzie nie jest napisane,że
zdjęcie jest autorstwa P.Ewy ani ze galeria jest autorska. Jest nazwana
galeria , która moze pokazywac w moim mniemaniu zarówno zdjęcia własne jak i ogólne pokazujące jak wygląda makijaz permanentny.
To zdjęcie widziałam na stronach wielu gabinetów . Gdyby P.Ewa napisała,że jest to jej praca to wtedy byłoby to nie w porządku ale nie widze by się pod nim podpisała.
Podsumowując-nie rozumiem osób które smarują na forum opinie o osobach których na oczy nie widziały, nie były w gabinecie i nie odbyły żadnej konkretnej rozmowy i potrfią tylko narzekać
Współczuję Pani Ewie takich klientek, bo jak widac macie czas na pisanie
wywodów na forum ale nie na to by pojechac na konsultacje.
Jeśli ktoś myśli poważnie o makijażu i chce obejrzeć zdjęcia wykonanych na mnie przez p Ewę zabiegów-mam usta i brwi proszę o prywatne wiadomości z chęcią podeślę fotki. pozdrawiam

ja pierdziele
w życiu bym nie poszła do takiej linergistki
nie dość że nie swoje zdjęcia ma w galerii to jeszcze nasyła tu "klientki"
dawno już nie słyszałam takich bredni o tej dopłacie
nieeeee nawet komentować mi się nie chce bo to wierutne bzdury


a żeby mieć zdjęcie poglądowe - swoje - wystarczy zapłacić modelce i można się takim chwalić, pare stówek i jest, nie wiem w czym problem ???
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 16:54   #2752
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zapisałam się na termin na usta ale się boję, że wyjdą nie tak ratunkuuuuuuuuuuu. i do tego nie mogę się zdecydować na kolor i co tu począć
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 23:07   #2753
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

.

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-10-29 o 00:00
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 13:54   #2754
Kisstyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Studio Shee Pokaż wiadomość
Problem polega na tym, czy po dwóch latach od zabiegu zostanie uwzględniona reklamacja, ponieważ jest to czas, kiedy można zacząć myśleć o korekcie wzmacniającej efekt. A za nią się płaci, chociaż na pewno są zniżki.
2 lata minely od pierwszego zabiegu. <- wtedy po 8 miesiacach brwi sie wybarwily.

Rok temu zrobilam kolejny zabieg. <- i znowu sie wybarwily.

Gdy poszlam z reklamacja, Pani z Dermedu zlekcewazyla ten problem i powiedziala, ze niekorzy tak maja, i ze trzeba zrobic ponownie.

Niestety, pieniadze w bloto a ja mam dziwne brwi teraz.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez BABONIK Pokaż wiadomość
Kistylla-To powinno pomóc. Złóż reklamację w salonie w którym pracujesz,powinna być pisemna.Do 2 tyg powinni Ci dać odpowiedź.Jeśli Ci czegoś na poprawę nie zaproponują to udaj się do najbliższego rzecznika praw konsumenta,on wystosuje w Twoim imieniu do nich pismo i albo wykonają Ci bezpłatną korektę albo sprawa pójdzie do sądu,a tego na pewno nie będą chcieli.
Fakt -Twoje brwi wyglądają teraz jakbyś miała jakieś podrażnienie pod skórą.
!

Po pierwszy nieudanym zabiegu (tz. po 8 miesiacach, gdy zaczal sie makijaz wybarwiac) poszlam wlasnie do Dermedu z zapytaniem/reklamacja, ale w odpowiedzi uslyszalam tylko, ze tak sie zdarza. ...

Za korekte/ponowny zabieg musialam zaplacic calosc ceny.

Wole juz 3 raz nie poddawac swoich brwi na ich zabiegi.

Brwi wygladaja dziwnie. W rzeczywistosc wygladaja znacznie gorzej, niz na zdjeciu.

Gdzie proponujesz sie teraz udac? Dziekuje za odpowiedz.
Czy mozna reklamacje wyslac mailowo?
Kisstyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 05:46   #2755
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kistylla- mailowo można wysłać,ale musisz zapisać tego e-maila.Lepiej napisz ją listem poleconym.To będzie potwierdzenie,że faktycznie ją wysłałaś.Najlepiej od razu udaj sie do rzecznika,jest w każym mieście.U mnie akurat mieści się w starostwie.Oni Ci pomogą napisać reklamację,bo to może Ci pomóc starać się o zwrot wszystkih kosztów + koszt poprawy np w innym salonie.Gdzie iść? nie mam pojęcia bo ja jestem z okolic Krakowa...

trzymam ,poświęć temu trochę czasu ale jak najbardziej masz prawo się upomnieć skoro Ci zroblil "takie coś" !!!
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 12:08   #2756
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam Dziewczyny!!!

Jestem właśnie po permamentnym ust...czekam na efekt bo na razie to strupy nie odeszły.
Co do groupona - zyczę szczęscia- ja wiem ze jedna dziewczyna która zakupiła karnecik z groupona miala później czarny kontur! CZARNY! Tak jej się wybarwił fiolet- czy co ona tam miała dodane. Lepiej zanim się zdecyduje ktoś na taki zabieg, powienien zainteresować się kto mu będzie to robił i czy ten ktoś ma do tego odpowiednie kwalifikacje.
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 00:01   #2757
Kisstyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny!!!


Co do groupona - zyczę szczęscia- ja wiem ze jedna dziewczyna która zakupiła karnecik z groupona miala później czarny kontur! CZARNY!

Grupon - swietny sposób początkujących na przecwiczenie sobie umiejetnosci na "żywych modelkach".

Tak, jak ja zostalam poparzona podczas depilacji laserowej w Krakowie, w Plazie. Na cale szczęście, obyło się bez blizn.


---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------

Cytat:
Napisane przez BABONIK Pokaż wiadomość

trzymam ,poświęć temu trochę czasu ale jak najbardziej masz prawo się upomnieć skoro Ci zroblil "takie coś" !!!
Dziękuje Babonik, musze to w koncu zalatwic.
I znalezć kogoś, kto się podejmie "naprawy szkód".
Kisstyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 19:49   #2758
Ewelka 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

robiła w końcu któraś w HAPPY SUN?
Ewelka 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 20:12   #2759
rj66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam,
robiłam wczoraj w HS kreskę górną i dolną.
Pani robi kreski w linii rzęs są delikatne.
Jutro zrobię zdjęcie(pewnie opuchlizna już zejdzie) i jak mi się uda to go wkleję.
rj66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 06:30   #2760
Ewelka 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Bardzo bolało i jak długo to sie schodzi?
Ewelka 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.