makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 19:03   #2851
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat mam ogromną prośbę, abyś poleciła mi czym smarować powieki. Zrobiłam sobie wczoraj (środa) brwi już drugi raz - jestem bardzo zadowolona no i zmobilizowałam się na kreski górne (bolało okropnie!). Nie wiem czy smarować oczka hmmmm mam w domu argosulfan, na dziś starczy mi jeszcze krem który kupiłam za pierwszymi brwiami. Jutro muszę już coś kupić. Alantan może być? Proszę poradź mi również jak smarować te kreski żeby oko nie szczypało Mam tylko górną. Dziękuję Ci z góry za odpowiedź!
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:14   #2852
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Muscat mam ogromną prośbę, abyś poleciła mi czym smarować powieki. Zrobiłam sobie wczoraj (środa) brwi już drugi raz - jestem bardzo zadowolona no i zmobilizowałam się na kreski górne (bolało okropnie!). Nie wiem czy smarować oczka hmmmm mam w domu argosulfan, na dziś starczy mi jeszcze krem który kupiłam za pierwszymi brwiami. Jutro muszę już coś kupić. Alantan może być? Proszę poradź mi również jak smarować te kreski żeby oko nie szczypało Mam tylko górną. Dziękuję Ci z góry za odpowiedź!
Może być i Alantan, aczkolwiek ja to akurat jestem zwolenniczką Solcoserylu w masci (bo jest jeszcze żel, ale ten się nie nadaje)
Jak smarować? Nakładaj niewielką ilość na patyczek kosmetyczny i delikatnie wciskaj w kreseczki, nie pocieraj, tylko właśnie delikatnie wciskaj, wtedy strupki są bardziej bezpieczne i odpadną sobie same, bez pomocy Na pewno to musi być cieniutka warstewka, bo w przeciwnym wypadku maść ścieka do oka. Lepiej mało, ale częściej, niż raz i konkretnie zapchane oko Dopóki są strupki to staraj się to robić częściej niż 3 razy dziennie, jak już odpadną to wystarczy na noc
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:06   #2853
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziekuję bede się starać żeby do oka nie wpadło bo to na pewno nieprzyjemne
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:10   #2854
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat ma pytanie ide na kreski gora i dół meeega sie boje ;-/ babeczkę mam sprawdzoną wiec komfort psychiczny jest ale mega boje sie bolu... powiedz mi czym mam powieki nasmarowac w domu zeby mniej bolalo? na miejscu dostane cos na znieczulenie ale wole terapie zastosowac w domu i moje 2 pytanie czy jak walnę saobie 50wodki na ukojenie nerwów to to bedzie jakies przeciwskazanie?? Tyle sie naczytalam o tych kreskach ze sa takie bolesne... Brwi przezylam teraz te oczy, pozniej usta i koniec "przyjemnosci" na twarzy ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 00:07   #2855
tosiaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej,
Ja robilam kreski juz dwa lata temu, przed pojsciem tez bardzo sie balam. Zostalam znieczulona mascia emla i w zupelnosci wystarczylo to na prawde nie bylmduzy bol, spokojnie to wytrzymasz. Dodam jeszcze ze ja mam raczej niski prog bolu.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

A i czy znacie kogos sprawdzonego do ust w warszawie? Chcialabym aby wygladaly naturalnie i byly lekko rozowe...boje sie ze nie udami sie uzyskac takiego efektu
tosiaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 00:55   #2856
asterka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam serdecznie,chciałabym zrobić sobie brwi metodą piórkową tylko chętnie poszłabym na nie z polecenia,nie chcę robić metodą prób i błędów Bardzo proszę mi polecić jakiś salon lub panią która jest dobrze obyta z nową metodą no i oczywiście salon znajdujący się w Krakowie
asterka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 07:39   #2857
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Muscat ma pytanie ide na kreski gora i dół meeega sie boje ;-/ babeczkę mam sprawdzoną wiec komfort psychiczny jest ale mega boje sie bolu... powiedz mi czym mam powieki nasmarowac w domu zeby mniej bolalo? na miejscu dostane cos na znieczulenie ale wole terapie zastosowac w domu i moje 2 pytanie czy jak walnę saobie 50wodki na ukojenie nerwów to to bedzie jakies przeciwskazanie?? Tyle sie naczytalam o tych kreskach ze sa takie bolesne... Brwi przezylam teraz te oczy, pozniej usta i koniec "przyjemnosci" na twarzy ;-)
Krusiaczku wiesz co boli najbardziej? Stres wywołany strachem Jeśli masz sprawdzoną panią to myślę, że spokojnie możesz odpuścić nakładanie emli w domu, ale jeśli to miałoby Ci dać poczucie komfortu to po prostu nałóż, tylko uważaj żeby jej sobie nie wepchać do oczek, bo będziesz potem dłuuugo płakać Skoro już robiłas makijaż to na pewno wiesz, że najpierw zaczyna się od maści znieczulającej a potem i tak nakłada się żel znieczulający, tak więc dasz Kobietko radę

Natomiast jeśli chodzi o tę 50-tkę to ani się waż!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
Alkohol rozszerza naczynia i wtedy byłaby to robota głupiego, babka wprowadzałaby barwnik a krew wybijałaby wszystko do wierzchu, tak że daruj sobie takie dodawacze odwagi
Trzymaj się, będzie super

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2012-01-07 o 07:46
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 17:13   #2858
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Powiem Wam kobietki, ze troszke przesadziłam i spanikowałam ! to chyba ten stres wywolany tym, ze chcialam by wygladaly pieknie, nietuzinkowo i naturalnie. Do tego mi strupki zaczely dopiero odchodzic po 10dniu, dzis mijaja 2 tyg od zabiegu i zaczely sie zluszczac ladnie
Panikara ze mnie Jest dobrze, b. naturalnie rowniusienkie i bez makijazu tez wygladaja naturalnie ! Jupi Zostaly jeszcze poprawki

Powiedzcie mi kochane po jakim czasie mozna sie opalac ? Oczywiscie slyszalam, ze brwi trzeba smarowac wysokim filtrem
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 17:44   #2859
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dobrze dziekuje za info i zycze wszystkim ladnych efektow wstawie niedlugo zdjatka
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 18:58   #2860
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A może metoda włoskowa. Rożni się od piórkowej tym, że włoski "kładą się" w bardzo naturalny sposób, a nie są prostymi kreskami. Zapraszam bez zobowiązań na konsultację i kawę. Będziesz miała porównanie z innymi metodami.
Zapraszam
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:26   #2861
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Krusiaczku wiesz co boli najbardziej? Stres wywołany strachem Jeśli masz sprawdzoną panią to myślę, że spokojnie możesz odpuścić nakładanie emli w domu, ale jeśli to miałoby Ci dać poczucie komfortu to po prostu nałóż, tylko uważaj żeby jej sobie nie wepchać do oczek, bo będziesz potem dłuuugo płakać Skoro już robiłas makijaż to na pewno wiesz, że najpierw zaczyna się od maści znieczulającej a potem i tak nakłada się żel znieczulający, tak więc dasz Kobietko radę

Natomiast jeśli chodzi o tę 50-tkę to ani się waż!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
Alkohol rozszerza naczynia i wtedy byłaby to robota głupiego, babka wprowadzałaby barwnik a krew wybijałaby wszystko do wierzchu, tak że daruj sobie takie dodawacze odwagi
Trzymaj się, będzie super
Dzieki za odp ech stres mnie zjada ale dla efektu dam rade he he
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 11:19   #2862
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Krusiak dasz rade, nie jest tak zle ze znieczuleniem, tylko nie idz w okres bo ja tak bylam na poprawce i wtedy byla katorga


a pokazesz swoje brewki jak wygladaja teraz?

ja mialam czekac na moja linergistke ale do niej sa takie terminy, ze jednak chyba pojde do bevelin na brwi
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:52   #2863
gosiaczeq88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie ma co panikowac, z tego co słyszalam brwi sa najmniej bolesne. Nie mam porównania bo robiłam tylko brwi, wlasnie ta metodą włoskową, efekt super i mało kto sie w ogole połapał ze to są "robione" brwi. Trzeba isć z pozytywnym nastawieniem i oczywiscie do sprawdzonego miejsca. Ja robiłam w Enklawie, w szczecinie i powiem ze teraz mam zboczenie bo ogladam brwi kobietek na ulicy i chcialabym im powiedziec zeby tez sobie ji poprawiły :P
gosiaczeq88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:14   #2864
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Svinecka, pewnie piszesz o Adze z Polic. Ja zapisałam sie na odswiezenie brwi w grudniu 2010 i mam termin na ......listopad 2012. nie zle co. Szukam cos szybciej, masz kogo polecic ze Szczecina ?
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:24   #2865
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aischa83 Pokaż wiadomość
Svinecka, pewnie piszesz o Adze z Polic. Ja zapisałam sie na odswiezenie brwi w grudniu 2010 i mam termin na ......listopad 2012. nie zle co. Szukam cos szybciej, masz kogo polecic ze Szczecina ?
tak pisze o niej, to moja znajoma, tez zapisalam sie na odswiezenie, tyle, ze wpisala mnie na goraca liste i ma dac znac jak cos sie zwolni i tak czekam juz od wakacji...szczerze mowiac nie chce mi sie juz czekac, tym bardziej, ze nie wiadomo ile jeszcze bede musiala


ja robilam kreski na powiekach w bevelin i jestem zadowolona i zastanawiam sie nad brwiami tam, Krusiak robila
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 16:43   #2866
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Svinecka ja tez Age znam i tez jestem na takiej liscie o ktorej piszesz ale maja tyle chetnych i do tego szkolenia ze nie ma miejsc poprostu.

Zastanawiam sie jeszcze nad Lilią Nogal. Makijaż wykonuje perfekcyjnie ale nie wiem jak permanentny, wiec sie waham.
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:11   #2867
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

to dlatego, ze Agnieszka pracuje sama a chetnych jest wielu
ale moim zdaniem to nie jest dobrze bo wielu ludzi sie zniecheca terminami
nie mniej jednak w permanentnym jest najlepsza
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 21:51   #2868
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Svinecka jutro wkleje Ci fotki moich brwi ;-) Nadal jestem zadowolona. Do tego stopnia ze ide do Bevelina robic oczka /gora i dol/ mam nadzieje ze tym razem tam trafie bo ost dzien przed zabiegiem dopadl mnie wyrostek i mnie kroili...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:16   #2869
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Svinecka jutro wkleje Ci fotki moich brwi ;-) Nadal jestem zadowolona. Do tego stopnia ze ide do Bevelina robic oczka /gora i dol/ mam nadzieje ze tym razem tam trafie bo ost dzien przed zabiegiem dopadl mnie wyrostek i mnie kroili...
super
z oczami mozesz isc smialo, ja jestem zadowolona, tylko, ze kilka razy musialam robic poprawke bo slabo widoczne te kreski byly

jak bedziesz to zapytaj czy nie maja jakiejs promocji na brewki
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 22:32   #2870
sylwik1017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

WITAM!!!!! zastanawiam sie nad tym już jakiś czas i decyzja zapadła!!! chce sobie zrobić dolną i górną kreskę i brwi. tylko teraz problemy z którymi bardzo ale to bardzo prosze was o pomoc bo chciałabym zrobić ten zabieg przy kolejnej wizycie w PL czyli z możliwością wykonania zabiegów pomiędzy 31 lipca a 10 sierpnia!!!! wstępnie pisałam już na ten temat z "Centrum Kosmetyczno- Dermatologiczne DER-MED"
- Der-Med zapewnia że czas 10 dni pomiędzy zabiegiem a uzupełnieniem barwnika jest wystarczający. co wy na to??????
- 11 sierpnia idę na wesele, czyli dzień po uzupełnieniu barwnika ... czy będę opuchnięta?????
- czy może ktoś naprawdę polecić gdzie zrobić ten zabieg (w okolicach KATOWIC!!!) ... dzięki za pomoc!!!!
sylwik1017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:53   #2871
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Svinecka ok zapytam, jestem umówiona na piatek za tydzien to w sobote dam znac ;-)

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwik1017 Pokaż wiadomość
WITAM!!!!! zastanawiam sie nad tym już jakiś czas i decyzja zapadła!!! chce sobie zrobić dolną i górną kreskę i brwi. tylko teraz problemy z którymi bardzo ale to bardzo prosze was o pomoc bo chciałabym zrobić ten zabieg przy kolejnej wizycie w PL czyli z możliwością wykonania zabiegów pomiędzy 31 lipca a 10 sierpnia!!!! wstępnie pisałam już na ten temat z "Centrum Kosmetyczno- Dermatologiczne DER-MED"
- Der-Med zapewnia że czas 10 dni pomiędzy zabiegiem a uzupełnieniem barwnika jest wystarczający. co wy na to??????
- 11 sierpnia idę na wesele, czyli dzień po uzupełnieniu barwnika ... czy będę opuchnięta?????
- czy może ktoś naprawdę polecić gdzie zrobić ten zabieg (w okolicach KATOWIC!!!) ... dzięki za pomoc!!!!
hmmm chcesz isc 1dzien po poprawce na wesele?? bo nie wiem czy dobrze zrozumialam... jesli tak to moim zdaniem bedziesz opuchnieta. Ja po brwiach bylam i wygladaly malo estetycznie...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:59   #2872
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mi oczy spuchly dosc mocno przy kreskach wiec na wesele srednio
daloby sie to zatuszowac makijazem ale po zabiegu nie mozna sie malowac wiec nie wiem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 23:02   #2873
sylwik1017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

no właśnie na tym polegało moje pytanie jak to jest z tą opuchlizną naprawde.

aaa i jeszcze jedno czy może ktoś udostępnić mi fotki z metody Taffy? czy jesteście zadowolone? i czy okres leczenia wygląda tak samo jak tradycyjna metodą??
sylwik1017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 23:17   #2874
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

tu masz moje fotki po zabiegu i zagojone
kreski gorne wtedy robilam

dolne mniej puchna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG661.jpg (13,9 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG743.jpg (18,9 KB, 217 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:08   #2875
sylwik1017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tu masz moje fotki po zabiegu i zagojone
kreski gorne wtedy robilam

dolne mniej puchna

przepraszam że nie dodałam że chodzi mi o brwi tą metodą, bo kreski czy tą czy tradycyjna wyglądają tak samo ... też gdzieś czytałam że po metodzie Taffy zazwyczaj dopełnienie nie jest potrzebne. czy to prawda? i czy opuchlizna po "uzupełnieniu barwnika" też jest taka mocna jak po pierwszym zabiegu?? pozdrawiam
sylwik1017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:46   #2876
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwik1017 Pokaż wiadomość
przepraszam że nie dodałam że chodzi mi o brwi tą metodą, bo kreski czy tą czy tradycyjna wyglądają tak samo ... też gdzieś czytałam że po metodzie Taffy zazwyczaj dopełnienie nie jest potrzebne. czy to prawda? i czy opuchlizna po "uzupełnieniu barwnika" też jest taka mocna jak po pierwszym zabiegu?? pozdrawiam

Po Taffy wogóle nie masz spuchniętych brwi a zaczerwienienie nawet jak wystepuje to w ciągu kilku godzin znika.
Generalnie korektę należy zrobić po minimum 3 tygodniach, ale w wyjątkowych sytuacjach robiłam korekty już po 10 dniach, bo w większości przypadków strupki znikają około 7 dni, choć zawsze może zdarzyć się wyjątek. Jak się pilnie i często natłuszcza to raczej wyjątek nie powinien się zdarzyć.
To czy potrzebna jest korekta uwarunkowane jest (wypowiadam się oczywiście tylko za tę metodę) Twoją pilnością w pielęgnacji pozabiegowej.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:21   #2877
aleksandra___
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny Słyszałyście może o Beacie Zalcman? Chciałam się zapisać do p. Agnieszki z Polic ale przeraża mnie czas oczekiwania. Interesuje mnie metoda Taffy, czy p. Agnieszka w ogóle robi brwi tą metodą? Czy możecie mi jeszcze napisać jak jest z spa Enklawa. Chce wybrać jak najlepiej, nie chcę żeby coś poszło nie tak ,zależy mi na naturalnym efekcie.
A propos Beveline- moja koleżanka robiła tam brwi, po roku są rudo-czerwone. Podobno p. Ewelina nie używa dobrej jakości barwników, ale to tylko opinia znajomej.
Pozdrawiam Ola
aleksandra___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:07   #2878
sylwik1017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Po Taffy wogóle nie masz spuchniętych brwi a zaczerwienienie nawet jak wystepuje to w ciągu kilku godzin znika.
Generalnie korektę należy zrobić po minimum 3 tygodniach, ale w wyjątkowych sytuacjach robiłam korekty już po 10 dniach, bo w większości przypadków strupki znikają około 7 dni, choć zawsze może zdarzyć się wyjątek. Jak się pilnie i często natłuszcza to raczej wyjątek nie powinien się zdarzyć.
To czy potrzebna jest korekta uwarunkowane jest (wypowiadam się oczywiście tylko za tę metodę) Twoją pilnością w pielęgnacji pozabiegowej.
dziękuje ślicznie za profesjonalną odpowiedz. mam do ciebie jeszcze pytanie ponieważ nie miałam wieli do czynienie z makijażem permanentnym brwi a po fotkach też tak to oceniać (jakby nie było też oczywiście wiele zależy od osoby wykonującej zabieg) czy Taffy rzeczywiście jest najbardziej naturalnie wyglądającą metoda? bo nie chce tego efektu jednej ciągłej plamy. zwłaszcza że ma bardzo nie regularne i dosyć nie symetryczne brwi i byłoby to bardzo widoczne u mnie.


szukam i szukam jakiegoś salonu w okolicach Katowice/Sosnowiec co by wykonywał ten zabieg tą metodą i NIC!!! pomocy dziewczyny
sylwik1017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 23:42   #2879
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwik1017 Pokaż wiadomość
dziękuje ślicznie za profesjonalną odpowiedz. mam do ciebie jeszcze pytanie ponieważ nie miałam wieli do czynienie z makijażem permanentnym brwi a po fotkach też tak to oceniać (jakby nie było też oczywiście wiele zależy od osoby wykonującej zabieg) czy Taffy rzeczywiście jest najbardziej naturalnie wyglądającą metoda? bo nie chce tego efektu jednej ciągłej plamy. zwłaszcza że ma bardzo nie regularne i dosyć nie symetryczne brwi i byłoby to bardzo widoczne u mnie.
No cóż, ja uważam, że brwi wykonane tą metodą są najbliższe naturalnemu wyglądowi i nie dlatego, że wykonuję makijaż tą metodą, tylko po prostu tak czuję i zresztą właśnie dlatego zdecydowałam się na szkolenie z tej metody. Polecam Ci tę metodę z czystym sumieniem.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 00:00   #2880
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Krusiak
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.