O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-16, 20:11   #61
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Izuś zrób mu "pogadankę" o odpowiedzialności i że dziecko to nie zabawka-sama sobie Domisia nie zrobiłaś a skoro dziecko jest w domu ma być ciepło,czysto,ma być światło,gaz i woda.Ty sama się dzieckiem zajmujesz więc on jest od tego żeby Wam niczego nie brakło

Madziu współczuję
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:15   #62
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Cześć
W końcu dobrałam się do kompa
U mnie leniwy dzień, obiad, Kościół, potem do Galerii pojechaliśmy połazić, ale nic nie kupiliśmy Poszliśmy na gofry i lody

Gianna ja używałam Pharmaceris na rozstępy i nie wiem czy pomaga, bo rozstępów na brzuchu nie mam, ale na udach i pośladkach tak
Potem kupiłam Perfecta Mama i zapach nie do zniesienia dla mnie, Tołpę mam na cellulit i ma taki brązowy kolor i nawet fajnie się wchłania, teraz na rozstępy kupiłam mustelę, ale robią się takie grudki na ciele ... szczerze to podobno jak już się pojawią to nic nie pomoże
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:16   #63
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość

Ziajka a Ty nadal cycujesz Kubulka?
Tak Ewciu , cycolimy i bardzo się z tego cieszę. Super są te chwile , już się uśmiecha jak jest przy piersi i rączką sobie trzyma Tyllo przez to nie chce smoczka wcale, a jak ma marudny dzień to by co chwila na cycu wisiał. Dziś miałam niecny plan przekonania go do smoczka, bo to trochę wycisza i dziecko do syta je wtedy a nie tak co pół godziny po trochu no i na trochę się udało jak posmarowałam mlekiem.
A Kostuś używał smoczka?
Bidulek padł po całym dniu a sexi mama ćwiczy, brawo za wytrwałość

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:27   #64
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

No dobra bylo wykurzanie teraz mam znow skurcze co 8 min jak dzis znow nic z tego nie bedzie to ja juz sie poddaje :/ poki co jestem spokojna i czekam czy sie cos rozwinie czy nie...
Napisze eska w razie czego, spokojnej nocy buziaki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:31   #65
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Ziajka super pomysł z tym mlekiem Kostuś ssie smoczka ale tylko do spania i jak wiatr wieje mocno jak na spacerze jesteśmy a ta kto non stop gada albo paluszki pcha do buzi. za cycolenie-my cycuszkowaliśmy do 10tego miesiąca,tęsknię za tym ale doszłam do wniosku że muszę ratować cycki

Lila gofryyy
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:37   #66
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Nooo Gianna w końcu musi się ruszyć

Pytałyście jak z tz. No wiec jest ok, na tyle ok, że próbowaliśmy przytulania. Niestety na głębokości ok 4-5cm jest coś jakbym...zarosła? boli tam bardzo. gdyby gin mi nie powiedział, że jest ok to bym myślała, że mnie przez przypadek zaszyli poza tym takie jakby pieczenie jak przy infekcji ale to gin mówił żeby się w żel poslizgowy zaopatrzyć. Pewnie o to chodziło.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 20:44   #67
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Nooo Gianna w końcu musi się ruszyć

Pytałyście jak z tz. No wiec jest ok, na tyle ok, że próbowaliśmy przytulania. Niestety na głębokości ok 4-5cm jest coś jakbym...zarosła? boli tam bardzo. gdyby gin mi nie powiedział, że jest ok to bym myślała, że mnie przez przypadek zaszyli poza tym takie jakby pieczenie jak przy infekcji ale to gin mówił żeby się w żel poslizgowy zaopatrzyć. Pewnie o to chodziło.

też tak miałam i bolało kilka razy ale żel pomógł


Ja się kładę bo Kosta szaleje
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 21:55   #68
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Ewciu ale przecieraliście szlaki na siłę czy powolutku?

Widzę, że Agabi zdezerterowała z nocnej zmiany
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 22:09   #69
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Kluska jestem. Ta twoja tesciowka to ewidentnie dawno nie slyszala gorzkich slow i sie prosi.

Gianna, dziewczyno ty sie szybciej organizuj bo ja nie wiem czy mnie powolutku nie bierze. Krzyz boli jak c**j, mala sie wierci maltretujac mi podwozie, czuje parcie i brzuch na okres i ogolnie jakos dziwnie. Kuzwa jakby mnie faktycznie wzielo to mega pechozol ze mnie. Jak czlowiek liczyl na wspolprace, to chetna nie byla. No i chyba za ch wile sie pos**m. Mam nadzieje ze to tylki efekt shodzenia malej do parteru, gazy to mniewykoncza i wstane jutro zielona.
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 23:09   #70
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

O kurka, no to ładnie Cię bierze trzymam kciuki, żebyś przed rozwiązaniem zdążyła wyzdrowieć w ogóle to jak sobie przypominam to tak z tydzień przed porodem też byłam przeziębionia. Może to też znak

W ogóle to chyba słabo wyglądam. W sensie że gruba jestem po prostu. Zawsze jak się chciałam odchudzać rodzice mówili, że przecież dobrze wyglądam a teraz mi już oboje w dwóch różnych sytuacjach zwrócili mi uwagę ypu 'no, wraca ci linia ale to musisz odstawić te ciasteczka' (bo przy kawie postawiłam coś na stół) do tego w sobotę jak przyszli to przynieśli przegryzki dla mnie- suszone jabłka i marchewkę. ..musi być naprawdę kiepsko
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta

Edytowane przez _Kluska_
Czas edycji: 2014-02-16 o 23:11
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 00:46   #71
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

[QUOTE=_Kluska_;45183102]O kurka, no to ładnie Cię bierze trzymam kciuki, żebyś przed rozwiązaniem zdążyła wyzdrowieć w ogóle to jak sobie przypominam to tak z tydzień przed porodem też byłam przeziębionia. Może to też znak

W ogóle to chyba słabo wyglądam. W sensie że gruba jestem po prostu. Zawsze jak się chciałam odchudzać rodzice mówili, że przecież dobrze wyglądam a teraz mi już oboje w dwóch różnych sytuacjach zwrócili mi uwagę ypu 'no, wraca ci linia ale to musisz odstawić te ciasteczka' (bo przy kawie postawiłam coś na stół) do tego w sobotę jak przyszli to przynieśli przegryzki dla mnie- suszone jabłka i marchewkę. ..musi być naprawdę kiepsko [/QUOTE
]

U mnie spokoj, tylko krzyz napitala, i mala dalej na czujce.

Kluska, a moze prYniesli te przegryzki, bo zdrowsze od ciasteczek a wiedza ze musisz jakas tam diete trzymac i dla wege to nie jest latwe.
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 05:33   #72
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Wiecie co, podmyc sie z pelnym pecherzem w 9 miesiacu to normalnie sztuka. Kombinowalam z wata, plynem, woda i recznikiem. Udalo sie, pojemniczek pelny. Zastanawiam sie, czy wszystko w tym moczu jest, jesli chodze co 2 godziny do kibelka
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 07:22   #73
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Witam
Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Izuś zrób mu "pogadankę" o odpowiedzialności i że dziecko to nie zabawka-sama sobie Domisia nie zrobiłaś a skoro dziecko jest w domu ma być ciepło,czysto,ma być światło,gaz i woda.Ty sama się dzieckiem zajmujesz więc on jest od tego żeby Wam niczego nie brakło
On to wszystko wie.

Wczoraj mu powiedziałam że jak tak ma być to ja mam prawo ułożyć sobie życie z kimś innym.Odpowiedział mi że on ma nadzieje że wyjdziemy z tego silniejsi.No zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
Kluska jestem. Ta twoja tesciowka to ewidentnie dawno nie slyszala gorzkich slow i sie prosi.

Gianna, dziewczyno ty sie szybciej organizuj bo ja nie wiem czy mnie powolutku nie bierze. Krzyz boli jak c**j, mala sie wierci maltretujac mi podwozie, czuje parcie i brzuch na okres i ogolnie jakos dziwnie. Kuzwa jakby mnie faktycznie wzielo to mega pechozol ze mnie. Jak czlowiek liczyl na wspolprace, to chetna nie byla. No i chyba za ch wile sie pos**m. Mam nadzieje ze to tylki efekt shodzenia malej do parteru, gazy to mniewykoncza i wstane jutro zielona.
Ooo to ładnie cię bierze
Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość

W ogóle to chyba słabo wyglądam. W sensie że gruba jestem po prostu. Zawsze jak się chciałam odchudzać rodzice mówili, że przecież dobrze wyglądam a teraz mi już oboje w dwóch różnych sytuacjach zwrócili mi uwagę ypu 'no, wraca ci linia ale to musisz odstawić te ciasteczka' (bo przy kawie postawiłam coś na stół) do tego w sobotę jak przyszli to przynieśli przegryzki dla mnie- suszone jabłka i marchewkę. ..musi być naprawdę kiepsko
Masz w planach jakieś ćwiczenia?

Dziś na 11:00 mam wizyte kontrolną u gina.Koleżanki mi powiedziały że po porodzie brały dzievi do swoich ginów się pochwalić.Powiedziałam to tż i on też chce wziąść dziś Domisia.Co o tym myślicie?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 07:54   #74
tasia02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 333
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Wiatm!

Iza ja zdjęcie dałam bo mój gin ma taką wielką galerie dzieciaków. Z wozkiem raczej cieżko by było tam wjechać bo mało miejsca. Ale pomysł ok.

Aga to teraz bedzie wielkie bum. Trzymam kciuki

Kluska nie przejmuj sie. Dojdziesz do siebie swoim rytmem. Daj sobie troche czasu.

Gianna Kciuki zeby poszło gładko
tasia02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 07:57   #75
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Hej.

Łeb mi pęka
Mam taki napięciowy ból głowy, że ledwo się doturlałam do pracy

Izunia, cieszę się, że jakieś postępy z tz są

Kluska, ale miałaś wczoraj 'inspekcje' Ciekawa jestem jak ja bym na takie sytuacje reagowała..

Agabi, trochę gimnastyki z rana, nie zaszkodzi

Gianna, jak tam?? Rodzisz?
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:00   #76
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Witam

On to wszystko wie.

Wczoraj mu powiedziałam że jak tak ma być to ja mam prawo ułożyć sobie życie z kimś innym.Odpowiedział mi że on ma nadzieje że wyjdziemy z tego silniejsi.No zobaczymy.


Ooo to ładnie cię bierze


Masz w planach jakieś ćwiczenia?

Dziś na 11:00 mam wizyte kontrolną u gina.Koleżanki mi powiedziały że po porodzie brały dzievi do swoich ginów się pochwalić.Powiedziałam to tż i on też chce wziąść dziś Domisia.Co o tym myślicie?
U mnie tez prosily zeby zameldowac sie z dzieckiee po porodzie.

Jade do przychodni, bede pozniej.

Milego dnia
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:08   #77
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Dzięki,w takim razie pójdziemy wszyscy.Tż wejdzie z małym tylko na chwile go pokazać
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:36   #78
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Hej

Wczoraj skurcze co 8min po godz zmienily sie w skurcze co 5min,mysle sobie ale dobrze chociaz bolalo juz niezle,lezalam,spacerowal am,prysznic,kolysanie biodrami bylo coraz gorzej mysle ok jeszcze chwila i sie zbieramy do szpitala.Poszlam do kibelka a tam pocieklo cos takiego jakby strzepki biale z drobinkami krwi,wrocilam sprawdzilam czy wody sie nie sacza i sie polozylam.Chcialam odpoczac chwile i o 2 wyjechac na ip.I tak od 2.15 skurcze znow niereg. co 7-10-5min szlag by to trafil Do 4 kontrolowalam czy cos sie znow zmieni ale skurcze slably byly coraz mniej bolesne,ryczec mi sie juz chcialo,mam dosc ile mozna tak chodzic ile to ma trwac.
Najgorsze bylo ze miedzy skurczami mala byla bardzo niespokojna,kopala bardzo gora a dolem mialam wrazenie ze pcha sie coraz bardziej i ze zaraz wsadze sobie palec i poczuje glowke Ale kolo 4 i mala sie uspokoila.
Pojechalam dzis rano na badania z tz i przelozylam wizyte na ta srode bo ja juz nie wiem sama co mam robic,kiedy jechac do szpitala i co tam sie dzieje.
Jestem padnieta ide sie polozyc,pozniej nadrobie.
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:53   #79
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Cześć

Dzisiaj jest tak cudownie na zewnątrz, słońce, wiosna! Przed śniadankiem trochę się dotleniłam i naprawdę jak na poniedziałek jest super. Z moim żołądkiem lepiej. Zauważyłam, że od 15tc ciąży zaczynają mnie męczyć wzdęcia, może teraz tak ma być. Dałam do albumu świeżo zrobione zdjęcie moich "powiększeń" tak jak obiecałam

Mysia - bidoku, może weź sobie coś przeciwbólowego, szkoda dnia na męczarnie.

Gianna, Aga - coś czuję, że lada moment i będzie po wszystkim
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 09:09   #80
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

hej.
ooo gianna to juz jest bardzo dobry znak ze cos sie dzieje,ja bym juz jechała do szpitala,a ty odważnie spokojnie poczekałaś, no teraz odpocznij, bo ciężką noc miałaś, widze ciebei tak mecza skurcze jak mysti
i u agi coś sie dzieje,ale fajnie. ja mam tylko czasem skurcze @.

iza no ja tez sie spotkałąm z tym ze kobieta po porodzie pojechała do gina z dzieckiem a te inne baby nawet jej przepuscic nie chciały,wredne małpy!takze spokojnie mozesz jechac z synkiem.

no wreszcie moge sie pochwalić ze weszłam w 36tc, 9 mc i zostało mi ostatnie 35 dni do porodu!jeszcze 2 tyg i ciąża bedzie donoszona!
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:09   #81
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Hej

Wczoraj skurcze co 8min po godz zmienily sie w skurcze co 5min,mysle sobie ale dobrze chociaz bolalo juz niezle,lezalam,spacerowal am,prysznic,kolysanie biodrami bylo coraz gorzej mysle ok jeszcze chwila i sie zbieramy do szpitala.Poszlam do kibelka a tam pocieklo cos takiego jakby strzepki biale z drobinkami krwi,wrocilam sprawdzilam czy wody sie nie sacza i sie polozylam.Chcialam odpoczac chwile i o 2 wyjechac na ip.I tak od 2.15 skurcze znow niereg. co 7-10-5min szlag by to trafil Do 4 kontrolowalam czy cos sie znow zmieni ale skurcze slably byly coraz mniej bolesne,ryczec mi sie juz chcialo,mam dosc ile mozna tak chodzic ile to ma trwac.
Najgorsze bylo ze miedzy skurczami mala byla bardzo niespokojna,kopala bardzo gora a dolem mialam wrazenie ze pcha sie coraz bardziej i ze zaraz wsadze sobie palec i poczuje glowke Ale kolo 4 i mala sie uspokoila.
Pojechalam dzis rano na badania z tz i przelozylam wizyte na ta srode bo ja juz nie wiem sama co mam robic,kiedy jechac do szpitala i co tam sie dzieje.
Jestem padnieta ide sie polozyc,pozniej nadrobie.
Ważne że coś się dzieje.To już nie długo
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:12   #82
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
no wreszcie moge sie pochwalić ze weszłam w 36tc, 9 mc i zostało mi ostatnie 35 dni do porodu!jeszcze 2 tyg i ciąża bedzie donoszona!
Szybko zleciało
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:14   #83
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Coffe, wzięłam już. Oby przeszło, bo jak nie to się zawijam i ide do domu
Arletko już końcóweczka
Gianna, no dzieje się dzieje... Silna bądź!
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:31   #84
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

oj dziewczyny tak, zleciało szybko, ale powiem szczerze ze nie sadziłam ze dochodze do 9 miesiaca,ciagle miałam wrazenie ze urodze w 8. a teraz zaczynam 9 i jest dobrze. pomału musze dopakowac torbe.

mysia nie dosyc ze poniedziałek,ze trzeb apo weekendzie do pracy to jeszcze głowa boli!
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:33   #85
Kamildiana
Zadomowienie
 
Avatar Kamildiana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Laski ile wasze maluszki jedza ml? Bo mi mala zjada 100 ml i dopomina sie wiecej.
__________________
13.05.2013 MOJE UPRAGNIONE II KRESKI
21.01.2014 Przewidywany termin porodu -Natalia
25.01.2014 godz 16.05- narodziny coreczki
żyj jakbyś miał umrzeć jutro,ale marz jakbyś miał żyć wiecznie
Kamildiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:13   #86
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

dziewczyny czy do porodu trzeba zdjąć obrączke? bo ja nadal nosze ale juz coraz trudniej mi ją zdjać.i nie weim czy zdjać odłozyc i czy moge rodzic w obraczce.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:28   #87
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Hej

Mysiu, przechodzi? Jeśli nie to leć do domu, nie ma się co męczyć

Arletko to ostatnia prosta

Kami, a ile takich posiłków jada? Jakoś to się zlicza, sztywnych tabel ilości kp nie znalazłam, z mm to 6 x 120ml po 4 tygodniu ale kp wiecej na pewno bo 'z piciem'

Iza, planuję tylko boję się zacząć za wcześnie. Mojej koleżanki gin powiedział, żeby z treningami się wstrzymać co najmniej 12tyg bo jak za wcześnie to grozi wtórnym nietrzymaniwm moczu. Zamierzam teraz wrócić do pływania + 10 km spaceru dziennie (teraz chodzę 7km) i chyba jakoś to pójdzie powoli. Skoro własni rodzice tak reagują to teraz wstydzę się jechać do firmy, pokazać się komuś
Agabi, nie wydaje mi się, żeby to było tak tylko z dobrej woli. Przy kawie postawiłam herbatniki i raz mama mi zwróciła uwagę, że jak chcę wrócić do formy to nie powinnam a innym razem tata powiedział, że powoli wraca mi linia i żebym nie jadła słodyczy. Przykre to w sumie trochę, ale przynajmniej szczere. Dziwnie się czuję, kumpela o której Wam pisałam z kolei co gadamy to pyta czy już mi zszedł brzuch. Nie zszedł, k^^^wa

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Gianna o ja nie mogę to masz atrakcje teraz! Co noc to już jesteś w ogródku, już witasz się z gąską :yyy: wierzę, że to wyczerpuje nie wiem czy to pocieszy, że na bank już mega blisko i będzie po wszystkim..
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:30   #88
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Kluska, jest jakby lepiej. Zapiłam jeszcze tigerem

Kochana, z tego co ja pamiętam a widziałam Cię jakieś 2 tyg. temu to wyglądasz naprawdę dobrze Przecież to ledwo 2 msc po porodzie. Nie rozumiem o co im chodzi A jak zaczniesz spacerować i pływać to od razu będziesz laseczka jak się patrzy

Moja mama przytyła ze mną w ciąży 30kg. Musiała leżeć i brać prochy na podtrzymanie do tego miała jakiś szew na szyjce macicy. Jak brała ślub ważyła całe 50 kg. Niestety nie udało jej się tego zrzucić do dzisiaj. Ale zawsze mi powtarza, że dla mnie mogła by i 60 utyć i miałaby to gdzieś.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:30   #89
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Hej

Mysiu, przechodzi? Jeśli nie to leć do domu, nie ma się co męczyć

Arletko to ostatnia prosta

Kami, a ile takich posiłków jada? Jakoś to się zlicza, sztywnych tabel ilości kp nie znalazłam, z mm to 6 x 120ml po 4 tygodniu ale kp wiecej na pewno bo 'z piciem'

Iza, planuję tylko boję się zacząć za wcześnie. Mojej koleżanki gin powiedział, żeby z treningami się wstrzymać co najmniej 12tyg bo jak za wcześnie to grozi wtórnym nietrzymaniwm moczu. Zamierzam teraz wrócić do pływania + 10 km spaceru dziennie (teraz chodzę 7km) i chyba jakoś to pójdzie powoli. Skoro własni rodzice tak reagują to teraz wstydzę się jechać do firmy, pokazać się komuś
Agabi, nie wydaje mi się, żeby to było tak tylko z dobrej woli. Przy kawie postawiłam herbatniki i raz mama mi zwróciła uwagę, że jak chcę wrócić do formy to nie powinnam a innym razem tata powiedział, że powoli wraca mi linia i żebym nie jadła słodyczy. Przykre to w sumie trochę, ale przynajmniej szczere. Dziwnie się czuję, kumpela o której Wam pisałam z kolei co gadamy to pyta czy już mi zszedł brzuch. Nie zszedł, k^^^wa
no jedne kobiety szybko gubia brzuch inne wolniej, mysle ze jak pomały zaczniesz to pływanie czy spacery,moze potem cos na brzuch to szybko pojdzie. nie ma sie co łudzic ze w miesiac czy dwa zgubimy cały brzuch,jednak skóra była bardzo rozciagnieta,powoli dojdzie do siebie.
no wiesz a rodzice to moim zdaniem troche przeginaja, ja wiem ze chca dobrze ale niech pomysla ze tobie robia przykrosc, jeszcze od herbatników nikt nie utył. a poza tym to postawiłas je na stół do kawy czy herbaty zeby sie oni czestowali a jak zjadłąs jeden czy dwa to chyba swiat sie nie zawali.
spokojnie kochana, ja tez sie martwie ze po porodzie mi zostanie bembenek,ale przeciez jak dojdziemy do siebie,mamy zaraz wiosne,lato, mozna pocwiczyc.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 11:12   #90
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc X

Kluska nie martw się, wszystko zgubisz tylko trzeba trochę czasu. Ja nie wiem skąd ta presja, żeby w ciąży kwitnąć i najlepiej bez brzucha, a po poridzue to chyba klona trzeba mieć co dzieckiem się zajmie, dom sprzątnir, obiad i zakupy zrobi jeszcze do tego będzie szczupło wyglądać, zawsze z makijażem i tryskać dobrym nastrojem. Ja jestem ciekawa jak te wszystkie kobiety same po porodzie wyglądały?
Rodzice tylko są rozgrzeszeni, chcieli dobrze, ale mogliby pomyśleć. Mój tata to już w szpitalu pytał się kiedy mi brzycg zniknie.
A poza tym przecież ostatnio na zakuoach byłaś zadowolona z wyglądu e nowych rzeczach, nie daj sobie popsuć radochy.
Ja stosuję trik wtszczuplają- brązer na policzki i od razu kontury fajniejsze i twarz zdrowiej wygląda

Gianna ale Cię męcze skurcze, wydaje mi się że coraz mocniej, więc to już nie długo. Odpoczywaj teraz :cnok:

Aga i Ty już też zaczynasz nogi rozkładać?! Matko, co za emocje, osiwieje przez Was

Arletka brawo za 9 miesiąc

Iza kciuki za wizyte u Gina, ja na razie boję się tego bardziej niż porodu

Mysia

Coffee u nas też wiosna, zmykamy na spacer

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-27 10:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.