Jak wybielić skórę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 18:51   #1
aga885
Raczkowanie
 
Avatar aga885
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 61
Lightbulb

Jak wybielić skórę?


Zawsze miałam ciepłe tony cery, które nawet zimą nie dawały o sobie zapomnieć. Zawsze chciałam mieć trupio bladą skórę, ale stosowanie nawet najmocniejszych SPF daje jedynie tyle, że się nie opalam, zadanie z wybielaniem jest utrudnione zwłaszcza latem kiedy moja skóra przybiera złotawo - brązowy odcień.
aga885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 07:48   #2
kasiazawadzka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: Jak wybielić skórę?

Ja akurat wolę swoją skórę przyciemniać ale moja ciocia ma problemy z bielactwem i ona używa kremu wybielającego FLOSLEK, słyszałam też że krem Oriflame wybielający w tubce jest dobry (even out concentrate czy jakoś tak)
__________________
Kasia
kasiazawadzka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 09:27   #3
jadzka7
Raczkowanie
 
Avatar jadzka7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 54
Dot.: Jak wybielić skórę?



pewno nie do końca o to Tobie chodziło, ale ja korzystałam zimą z aktywnego zabiegu wybielającego z Clareny. Sama jestem kosmetyczką, więc nie polecam go, jeżeli chcesz wybielić całą cerę twarzy. Efektem zabiegu jest owszem rozjaśnienie, ale przebarwień np. po trądziku, może wybielić też niektóre blizny( zagojone oczywiście!!). Zabieg ten będzie u Ciebie też regulował syntezę melaniny i zapewni Ci ochronę foto protekcyjną. Ze składników aktywnych w zabiegu znajdziesz między innymi arbutynę- to właśnie ona wzmacnia proces wybielania i chromabright mff- jest to wybielająca molekuła chroniąca przed fotostarzeniem. tak jak Ci mówiłam, zaleca się to do rozjaśniania plam i przebarwień, do wyrównania tego z kolorytem skóry. Sam zabieg powinnaś wykonywać mniej więcej raz na tydzień( to też zależy od skóry, czasem raz na dwa tygodnie) przez okres około dwóch miesięcy)
jadzka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.