polilki/kcal/redukcja -- mam problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 22:47   #1
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162

polilki/kcal/redukcja -- mam problem


Hej dziewczyny

Postanowilam podejsc od razu do dziela z głowa i mam z lekka problemik roznosi sie o to ze jak wsyzstko sobie wyliczylam to na redukcji przy codziennym treningu na orbitreku 600kcal i treningu silowym (wiem ze to tez musze jeszcze doprowadzic do ladu ale teraz chcialabym uzyskac pomoc co do diety) powinnam jesc ok 2tys kcal dziennie i w tym 150-160g bialka. Wszystko fajnie tylko jak ja sobie pomysle ile ja powinnam jesc przez caly dzien to ja nie dbajac o linie jem mnie i tu moje pytanie mam mimo to przyzwyczaic organizm do jedzenia? wiem, ze to bardzo duzy blad... w sumie najwiekszy moj ale potrafie nic nie jesc calymi dniami, albo zjesc 1 duzy posilek i podjadac i chce to unormowac tylko no teraz na zdrowej redukcyjnej diecie to ja bede non stop jadla :| i no wybaczcie ale moj mozdzek gluptasa mowi ze od tego utyje bo bede non stop w jedzeniu...

wymyslilam sobie takie menu ale no widze po czytaniu waszych ze za malo tu chyba wszystkiego :/ a mnie sie wydaje ze ja bede caly dzien jadla :/

I - 1 jajko, 2 bialka z jajek, kromka razowego ze slonecznikiem, cala papryka czerwona - za malo wegli?
II - serek wiejski 200g z kilkoma orzeszkami, grejfrut
III - piers z kurczaka gotowana ok 250g plus srednia brokula (to ma byc posilek przed treningowy czy powinnam tu dodac jakies wegle zlozone? np kasza/makaron razowy?)
IV - tunczyk w sosie wlasnym, 200g jog naturalnego przyprawione czerwona papryka lub cos w tym stylu - ostatani i po treningowy

teraz czy jesli zjem obiad ok 14.00-15.00 ide na 1.5h na silownie wracam jem np tunczyka po treningu i pozniej jeszcze kolacje znow bialkowa?

i jeszcze... pewnie to gdzies bylo wybaczcie mam prace zmianowa jak wracam po nocce ok. 8.00 to przewaznie ide spac do 12.00 co lepsze zjesc sniadanie zaraz po przyjsciu i spac czy spac z burczacym brzuchem i jesc jak wstane kolo poludnia? jedno i drugie rozwiazanie wydaje mi sie srednio dobre :/

ostatnie co do bialka... naprawde ciezko bedzie mi obcenie wsunac 160g bialka dziennie czy istnieja jakies odzywki czysto bialkowe? np w ramach potreningowego posilku?

dziekuje slicznie za odpowiedzi mam nadzieje ze nikogo za bardzo nie wkurze


p.s. diete modyfikujemy wraz z utrata kg? oczywiscie redukcja mam w planie schudna 10-15kg caly czas trzymac sie mniej wiecej tego samego zapotrzebowania i posilkow? i ilosci bialka?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 14:01   #2
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: polilki/kcal/redukcja -- mam problem

Ja myślę, że to w dużej mierze kwestia psychiki z tą ilością jedzenia, ale dasz radę
Myślę że lepiej jeść to śniadanie zaraz po przyjściu.
Odżywki są, ale szczerze mówiąc, jak policzyłam tak na oko ten Twój plan to nie z białkiem masz największy problem...
Wyszło mi, że jesz koło 115 g białka, 25 g tłuszczu i 25 g węglowodanów.. nie uwzględniłam tu warzyw i tych orzechów ale jak sama widzisz to i tak mało... Przedtreningowo jedz koniecznie jakieś złożone, a po treningu owoc.. no i dobrze by było dać chociaż jeszcze jeden posiłek, najlepiej dwa (z czego ostatni czysto białkowy)..
pzdr
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 15:18   #3
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: polilki/kcal/redukcja -- mam problem

dziekiuje za pomoc bede dazyc do doskonalosci z ta dieta chociaz mi ciezko
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.