peeling jadwiga kto miał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 09:05   #1
takasama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 43

peeling jadwiga kto miał


Prosze o pomoc .. czy miał ktoś robiony peling jadwigi u kosmetyczki i moze mi powiedzieć jaki efekt i koszt? słyszałam żę duża warstwa skóry chodzi.. i efekt o wiele głebszy niż przy peelingu migdałowym.. Musze na jakis głeboki peeling sie zdecyodwac bo mam strasznie zniszczoną cere po tradziku i mimu 19 lat dośc duzo zmarszczek
takasama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:48   #2
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: peeling jadwiga kto miał

Witaj,

miałam robiony 11 lat temu w Bydgoszczy koszt całkowity zabiegu oczyszczania manualnego twarzy + zabieg wyniósł 350zł. Sam zabieg jest bardzo bolesny (na początku nie ale po kilku minutach z minuty na minutę co raz bardziej boli), trwał ok. 20 minut, tarcie skóry papką z tych ziół (ból podobny do polewania twarzy wrzątkiem i tarcia pumeksem- tak bynajmniej było w moim przypadku, ale zaciskałam zęby i dało się wytrzymać). Też mam skórę z bliznami po trądziku, 3 zabiegi ładnie wygładziły mi skórę aczkolwiek całkowicie blizn nie zlikwidowały. Skóra tego samego dnia i dzień po wygląda jakby było mocno opalona, następnie nadpęka, pęka i odpada płatami przez 3 -4 dni. Generalnie przez tydzień nie da się komukolwiek pokazać.
Z tego co wiem cena na dzień dzisiejszy jest zbliżona +/- 50 zł do tej z przed 11 lat. Chyba nawet wybiorę się za miesiąc na peeling głęboki - tylko problem z urlopem. Powodzenia
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 11:39   #3
blunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: peeling jadwiga kto miał

Witam,
Pilingi ziołowe są w niektórych przypadkach lepsze od kwasów, tym bardziej że kwas migdałowy jest bardzo delikatnym kwasem. Ja znam Green Pell Dr.Schramek. działa na tej samej zasadzie co Joanna tylko że z tego co się orientuję był pierwszy na rynku. Wykonuję go już 7 lat i efekty są naprawdę fajne. Jeżeli chcesz więcej informacji - napisz> pozdrawiam cieplutko!
blunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 13:40   #4
dzialenka
Raczkowanie
 
Avatar dzialenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ..............Wielkopolska i Dolny Śląsk
Wiadomości: 34
GG do dzialenka
Dot.: peeling jadwiga kto miał

Cytat:
Napisane przez takasama1 Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc .. czy miał ktoś robiony peling jadwigi u kosmetyczki i moze mi powiedzieć jaki efekt i koszt? słyszałam żę duża warstwa skóry chodzi.. i efekt o wiele głebszy niż przy peelingu migdałowym.. Musze na jakis głeboki peeling sie zdecyodwac bo mam strasznie zniszczoną cere po tradziku i mimu 19 lat dośc duzo zmarszczek
Ponoć peeling migdałowy dociera do głębszych warstw skóry, skóra złuszcza się do ok 3 tygodni ale nawet tego nie widać ( no może podczas zmywania makijażu skóra lekko się złuszcza) Zabieg nic nie boli, ale efekt jest tak delikatny, że trudno go zauważyć. Za to peeling Jadwigi jest rewelacyjny, używane w nim są jedynie zioła, które palą skórę. Zaraz po zabiegu wyglądasz jakbyś dopiero co zeszła z plaży, po 3 dniach skóra zaczyna się łuszczyć ( nie można jej dotykać, dostajesz lotion ziołowy i spryskujesz twarz co 2 godziny). Po 7, 8 dniach następuje dołuszczanie naskórka, efekt jest niesamowity Ceny są różne, we Wrocławiu kosztował 350 zł a w Kaliszu 150 zł
dzialenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:18   #5
blunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: peeling jadwiga kto miał

Niestety musisz wiedzieć też o przeciwwskazaniach do głębokiego pilingu ziołowego: alergie nie tylko skórne ale przede wszystkim oddechowe, astma, opryszczka, stany zapalne skóry ( ale można ja tuż przed zabiegiem oczyścić), skóra z płytkimi naczynkami i trądzikiem różowatym oraz ropowiczym, bardzo wrażliwa oczywiście ciąża i karmienie. Faktycznie nie jest to miły zabieg ale chyba warto, a i jeszcze jedno jeden zabieg nie wystarczy, nie licz na cud, będzie poprawa ale w zależności od stanu skóry trzeba go powtórzyć najwcześniej po miesiącu. Zawsze pierwszy zabieg powinno się wykonać troszkę delikatniej , bo nigdy nie wiemy jaka będzie reakcja skóry. pozdrawiam
blunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.