Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 15:08   #2551
Iga 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

gdzie w krakowie można kupić balsam koloryzujący venita henna color?
Iga 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 17:40   #2552
Evitaa87
Przyczajenie
 
Avatar Evitaa87
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam
Mam pytanie odnośnie pani Basi z Kiss Paris: czy są długie terminy do niej? I ile kosztuje u niej obcięcie? Chciałabym przed świętami się do niej wybrać...(zdecydowałam się na to po przeczytaniu Waszych wypowiedzi
A jeszcze pytanko dotyczące Trendy Hair Fashion na Karmelickiej:kogo moglibyście stamtąd polecić??? Myślałam o tym salonie, bo mają zniżkę dla studentów i chciałabym w miarę szybko się wybrać na strzyżenie(też liczę na to, że czas oczekiwania jest krótki). Wcześniej chciałam się obciąć na boba na skos bez grzywki, z tyłu krótsze włosy, a po bokach z przodu najdłuższe. Niestety fryzjerka całkowicie spartaczyła fryzurę (fryzjerka spoza Krakowa). Nie dość, ze włosów w ogóle nie wycieniowała, układały się fatalnie, to jeszcze źle je obcięła po bokach, nie układały się w skos, tylko wywijały na zewnątrz i były za krótkie hm w sumie mogła powiedzieć, że się nie podejmie tej fryzury, bo nie umie, ale gdzie tam. Później poprawiałam tył u innej fryzjerki, było dużo lepiej, ale musiałam poczekać, żeby włosy odrosły, żeby jakiś dobry fryzjer je obciął i nadał im kształt. Dlatego proszę o odpowiedzi na moje pytania. Będę wdzięczna
Evitaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 20:57   #2553
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: przedłużanie włosów - Kraków

własnie miałam zakladac watek na ten temat wiec podpisuje sie pod pytaniem koleżanki znalazłam stornkę http://www.glamour-hair.pl/ i wlasnie mam dylemat czy isc na zywiol czy wywiedziec sie czy ktos tam byl juz
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 13:57   #2554
yunann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 39
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

mam pytanie a jakie sa ceny u tego tomka z avant apres?? mam dlugie wlosy i chcialam troche podciac , czy mozna mu cos zasugerowac? przerazaja mnie tylko te terminy ale jutro sprobuje zadzwonic moze ma cos wolnego
yunann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 05:33   #2555
totuja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Z terminem w Avant Apres może być problem. Teraz nie ma chyba zapisów, dopiero po 8 I - planowany remont. Strzyżenie 68 zł. Można sugerować, ale człowiek wie, co ma zrobić (strzygł mnie 2 razy), można płacić kartą.
totuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 09:50   #2556
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

p Tomek przedstawi
Ci swoją wizję. Ja od niej odbiegłam i cóż - żałuję.
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 22:41   #2557
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

świetny jest Damian z Trendów ze Starowislnej. Potrafi zdzialac cuda, a glownie specjalizuje sie w grzywkach, przynajmniej ja mam takie wrazenie. Jest mily, ma fach w reku, a do tego szczerze, ale nie chamsko powie Ci, co do Ciebie pasuje, a co nie. Szczerze polecam. chodze do niego juz 3 lata.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 10:18   #2558
agnes206
Raczkowanie
 
Avatar agnes206
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 36
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Evitaa87 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie odnośnie pani Basi z Kiss Paris: czy są długie terminy do niej? I ile kosztuje u niej obcięcie? Chciałabym przed świętami się do niej wybrać...(zdecydowałam się na to po przeczytaniu Waszych wypowiedzi
A jeszcze pytanko dotyczące Trendy Hair Fashion na Karmelickiej:kogo moglibyście stamtąd polecić??? Myślałam o tym salonie, bo mają zniżkę dla studentów i chciałabym w miarę szybko się wybrać na strzyżenie(też liczę na to, że czas oczekiwania jest krótki). Wcześniej chciałam się obciąć na boba na skos bez grzywki, z tyłu krótsze włosy, a po bokach z przodu najdłuższe. Niestety fryzjerka całkowicie spartaczyła fryzurę (fryzjerka spoza Krakowa). Nie dość, ze włosów w ogóle nie wycieniowała, układały się fatalnie, to jeszcze źle je obcięła po bokach, nie układały się w skos, tylko wywijały na zewnątrz i były za krótkie hm w sumie mogła powiedzieć, że się nie podejmie tej fryzury, bo nie umie, ale gdzie tam. Później poprawiałam tył u innej fryzjerki, było dużo lepiej, ale musiałam poczekać, żeby włosy odrosły, żeby jakiś dobry fryzjer je obciął i nadał im kształt. Dlatego proszę o odpowiedzi na moje pytania. Będę wdzięczna
Do Pani Basi z Kiss Paris trzeba się umawiać z wyprzedzeniem...zwykle ok. 1-2 tygodni. To zależy jakie godziny Cię interesują, bo Pani Basia pracuje na zmianę rano lub popołudniu. Biorąc pod uwagę zbliżające się Święta radzę jak najszybciej się umówić bo potem nie będzie wolnych terminów. Strzyżenie z myciem i modelowaniem kosztuje ok.80zł
agnes206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 12:24   #2559
Evitaa87
Przyczajenie
 
Avatar Evitaa87
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez agnes206 Pokaż wiadomość
Do Pani Basi z Kiss Paris trzeba się umawiać z wyprzedzeniem...zwykle ok. 1-2 tygodni. To zależy jakie godziny Cię interesują, bo Pani Basia pracuje na zmianę rano lub popołudniu. Biorąc pod uwagę zbliżające się Święta radzę jak najszybciej się umówić bo potem nie będzie wolnych terminów. Strzyżenie z myciem i modelowaniem kosztuje ok.80zł
No właśnie już w tej chwili nie ma za bardzo terminów umówiłam się w końcu do pani Ewy na czwartek. Mam nadzieję, że to dobry wybór?
Evitaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 14:36   #2560
Evitaa87
Przyczajenie
 
Avatar Evitaa87
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Damaris Pokaż wiadomość
To bardzo dobry wybór! Ja chodze do Pani Ewy Warmuz i jestem bardzo zadowolona. Obydwie z Panią Basią to istne czarodziejki!
Mam niesforne włosy, które rzadko mnie słuchały po wyjściu od fryzjera, na szczęście trafiłam w ręce Pani Ewy i teraz jestem zadowolona. Zresztą jest to nie tylko fryzjerka salonowa,ale także osoba czesząca modelki do pokazów i sesji zdjęciowych. Miałam okazję widziec raz efekt jej pracy na modelce i byłam pod wrażeniem. Co ważne- nie boi się wymagających fryzur. Jesli ktoś lubi klasyczne cięcie to będzie takie miał, ale jesli szukacie czegoś odwaznego to Ewa Warmuz jest odpowiednią osobą,aby to stworzyć
O to super takiej osoby szukam zdam relację, jak było))
Evitaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:59   #2561
Perełeczka
Raczkowanie
 
Avatar Perełeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 57
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny, mam pytanko, czy którą z Was orientuje się może jak wyglądają ceny u polecanego tu już w poprzednich postach OSKARA BACHONIA? Chodzi mi o samo strzyzenie na dlugich wlosach. Aha - jak sprawa z terminami wygląda? Czekanie miesiąc, dwa, dłużej?
Perełeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 09:55   #2562
Evitaa87
Przyczajenie
 
Avatar Evitaa87
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hm, moje wrażenia po wizycie w Kiss Pariss jak najbardziej ok Pani Ewa uprzejma, cierpliwa, z poczuciem humoru. Dość długo obcinała mi włosy i efekt jest zadowalający. Tylko jedna rzecz jak dla mnie na mały minus-mianowicie cena Za obcięcie z modelowaniem na włosach do ramion (w tej chwili do szyi) zapłaciłam 85 zł. Znaczy się, jak na te warunki (luksusowy hotel i taki też salon, choć mały) i zapewne umiejętności fryzjerek jest tak, jak być powinno. Tylko, że jak na kieszeń (biednej) studentki to troszkę dużo:P No, ale cóż, zrobiłam sobie prezent gwiazdkowy
Evitaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 15:35   #2563
eviee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Mogłaby mi któraś powiedzieć ile się czeka mniej więcej na termin u Tomka Maruta? Gdzie akutalnie pracuje i ile kosztuje ścięcie długich włosów? (i najlepiej jakiś nr do salonu).

Ewentualnie czy któraś znalazła godnego polecenia fryzjera w salonach Eric Stipa?
eviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:20   #2564
frozenstrawberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 128
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ponieważ z powodu choroby przepadł mi termin u mojej fryzjerki w rodzinnym mieście ( do której chodze już ładnych pare lat ) postanowiłam ją "zdradzić" i wybrałam się da salonu L'art na ul Krowoderskiej, do pani Marty. Kiedyś usłyszałam dobrą opinię o tym salonie, dodatkowo czas oczekiwania na wizytę był bardzo krótki (a zależało mi na czasie).

Pierwsze wrażenie ok, salon bardzo elegancki, miła obsługa itd. Kiedy jednak zajeła się mna pani Marta to wrażenie prysło. Po pierwsze w momencie kiedy zaczęłam jej tłumaczyć jak ma mnie sciąć, jakaś inna fryzjerka zawołała ją, a ona bez słowa nagle w połowie mojego słowa odeszła, bez przeprosin ani nic.
Kiedy w końcu wróciła wyglądała tak, jakby mnie w ogóle nie słuchała, no i rzeczywiście nie ścieła mnie tak jak prosiłam.

Nie wydaje mi się to warte 103 złotych, które zapłaciłam za tą usługe :/
frozenstrawberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:33   #2565
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

L'art to ten na rogu Szlaku i Krowoderskiej?
Jak tam to tam są wyjątkowo nie miłe panie. Nie polecam.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:42   #2566
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

czesc dziewczyny potrzebuję fryzjera cudotwórcy ktory sprawi ze moje wlosy zaczną wygladac noramlnie mam przepalony ropzjasnianiem i prostownicą blond.. chce uzyskac braz zeby wlosy "odpoczely" (chociaz nie twierdze ze w brazie bedzie mi dobrze wiec wolalabym fryzjera ktory bedzie umial dobrac kolor do buzki).. duzo piszecie o Kiss Pariss.. gdzie jest ten salon, jakie mają ceny i przede wszystkim czyfryzjerki sa dobre?
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 11:15   #2567
ruda3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 78
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć dziewczyny!!!
na temat P.Basi powiem tylko tyle ze jak ktos lubi jak toś nie słucha jego sugestii dotyczących koloru i fryzury oraz bezkształtny chelm to bedzie zachwycoony. z mojej strony tyle na temat tej "najlepszej fryzjerki na swiecie" i nie mam zamiaru dyskutowac z "fankami".
Jezel wam chodzi o świetnego fryzjera to z czystym sumieniem moge polecic P. Grzesia, który pracował w EXPANDERZE na ul. piłsudzkiego a obecnie pracuje w La Femme na ul. Legionów Piłsudzkiego 13 tel. (12) 423 22 92.
Ja chodzę do Grześka od 5 lat, fakt do najtańszych nie należy ale to co robi z nozyczkami jest po prostu niesamowite. Goraco polecam
ruda3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 18:17   #2568
aerofit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Trinity-ul Bialopradnicka, Krakow

Witam, czy ktoras z Was korzystala moze z uslug fryzejerek w salonie Trinity na ul. Bialopradnickiej w Krakowie? JEstescie zadowolone? Ile kosztuje obciecie?
Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie
aerofit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 22:18   #2569
nanu89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Nie wiem gdzie fajnie farbują, ale powiem Ci, że widziałam w Salonie Urody Angel na Zwierzynieckiej, z promocją na święta, zabieg regenerujący zniszczone, suche, matowe włosy. Kosztuje on około 90 zł teraz. Może coś pomaga

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda3000 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!!
na temat P.Basi powiem tylko tyle ze jak ktos lubi jak toś nie słucha jego sugestii dotyczących koloru i fryzury oraz bezkształtny chelm to bedzie zachwycoony. z mojej strony tyle na temat tej "najlepszej fryzjerki na swiecie" i nie mam zamiaru dyskutowac z "fankami".
Jezel wam chodzi o świetnego fryzjera to z czystym sumieniem moge polecic P. Grzesia, który pracował w EXPANDERZE na ul. piłsudzkiego a obecnie pracuje w La Femme na ul. Legionów Piłsudzkiego 13 tel. (12) 423 22 92.
Ja chodzę do Grześka od 5 lat, fakt do najtańszych nie należy ale to co robi z nozyczkami jest po prostu niesamowite. Goraco polecam


Powiedz mi proszę, czy to jest szczupły blondyn (dłuższe włosy), który pracował w La Femme na Zwierzynieckiej? Bo zlikwidowali tam salon i nie wiem gdzie go szukać, bo nie zdążyłam się zapisać przed likwidacją. I ile kosztuje u niego ścięcie?
nanu89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 23:36   #2570
ruda3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 78
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

obcinsnie ok 120zl (ocywiscie z myciem i modelowaniem)
ruda3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 11:32   #2571
sabineczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witajcie serdecznie!
Bardzo Was proszę o pomoc. Niedawno wprowadziłam się do Krakowa. Mam platynoway blond na całości. Do farbowania fryzjerka używała rozjaśniacza i póżniej szamponu koloryzującego by kolor był perfekcyjny. Strasznie się boję zepsucia włosów przez jakiegoś krakowskie fryzjera... ;( Kogo mogłybyście mi z czystym sumieniem polecić. Cena nie gra roli. Czytając wasze opinie zainteresował mnie salon NEO o CLAUDIUS bo tak pozytywnie się wypowiadałyście...
Ale ja szukam kogoś zdecydowanie najklepszego. Najbardziej usatysfakcjonowan byłabym gdyby to było jakieś ekskluzywne studio. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedż. Sciskam mocno bużki;***
sabineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 23:44   #2572
abi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
abi w ogóle nie rozumiem Twoich odniesień do moich wypowiedzi.
Nie zamierzam ścinać włosów bo zapuszczam, a grzywkę muszę podcinać. A to wcale nie upoważnia fryzjera do cięcia jej jak "od garnka". Grzywka musi ładnie "wchodzić" we włosy, wtapiać się w fryzurę a nie od niej odcinać. Chyba każdy kto nosi grzywkę to rozumie.
Na razie póki co jestem zadowolona Nie udało mi się ostatnio załapać do Grabowskiego, bo do niego się bardzo trudno umówić. Za radą jednej dziewczyny w tym wątku poszłam na róg Krowoderskiej i Szlaku do pani Joli. Zapłaciłam 10zł i jest ok.
SAMA MAM GRZYWKĘ I WIEM JAK WAŻNE JEST BY BYŁA DOBRZE OBCIĘTA ,LECZ NIE WYMAGAJ OD FRYZJERA MÓWIĄC MU ŻE CHCESZ ŚCIĄĆ TYLKO GRZYWKĘ ŻE ZROBI CI KOREKTĘ CAŁEJ PRZEDNIEJ CZĘŚCI FRYZURY JAK O TO NIE POPROSIŁAŚ.A CENA 20 ZŁ. ZA GRZYWKĘ TO NIE JEST DUŻO , Z DRUGIEJ ZAŚ STRONY SKORO ZAPUSZCZASZ WŁOSY TO NIE ROZUMIEM JAK GRZYWKA MA SIĘ NIE ODCINAĆ
SAMA MAM DŁUGIE WŁOSY I GRZYWKĘ.
abi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 23:54   #2573
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Abi, proszę nie używaj Caps Locka. Aż bije po oczach, pozatym takie pisanie sugeruje krzyk.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 00:07   #2574
abi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Abi, proszę nie używaj Caps Locka. Aż bije po oczach, pozatym takie pisanie sugeruje krzyk.


,
abi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 14:16   #2575
nanu89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny, polecam wam salon BEA (Krowodza Górka) (wysiadacie na ostatnim przystanku tramwajem nr 50, na pętli). Magiczną fryzjerką jest Pani Basia (blondynka w krótkich włosach) jest genialna, byłam naprawdę zadowolona Za obcięcie z myciem i modelowaniem zapłaciłam co prawda 85 zł, ale było warto!
nanu89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 05:38   #2576
Schabowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej

Jestem chłopakiem, nigdy nie byłem u fryzjera i nie mam pomysłu na fryzurę - możecie mi kogoś polecić ?
Schabowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 06:56   #2577
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Schabowy Pokaż wiadomość
Hej

Jestem chłopakiem, nigdy nie byłem u fryzjera i nie mam pomysłu na fryzurę - możecie mi kogoś polecić ?
hej Schabowy, wigilijna rada: salon Maniewski, pan Krystian( na Rakowickiej).
Pozdrawiam! Wesołych Świąt wszystkim!!!!
__________________

konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 09:24   #2578
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez konfiturymalinowe Pokaż wiadomość
hej Schabowy, wigilijna rada: salon Maniewski, pan Krystian( na Rakowickiej).
Cytat:
Napisane przez konfiturymalinowe Pokaż wiadomość
Pozdrawiam! Wesołych Świąt wszystkim!!!!
Krystian jest świetny!
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 19:45   #2579
MadamePoirot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej, był ktoś jeszcze może u Oskara Bochonia na starowiślnej?
Ktos się orientuje jakie są u niego ceny za strzyzenie i farbowanie?

btw szcześliwego nowego roku : )
MadamePoirot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 21:20   #2580
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
[CENTER]

Krystian jest świetny!
Ok, ale ceny to tez maja swietne. Szkoda ze tak maja drogo - krotkie wlosy damskie strzyzenie 110pln... Sporo.

Powiedzcie mi, czy macie kogos godego polecenia u Claudiusa? Bo moi fryzjerzy wybyli z Krk... Poszukuje pilnie kogos dobrego i nie zmanierowanego
Moja krotka fryzurka ptrzebuje ratunku

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Jutro wybieram się po raz 2 do Oskara. Za pierwszym razem byłam bardzo zadowolona, ale teraz będę robić grzywkę (chyba, że mi Oskar odradzi). Mam nadzieję, że to bie było mylne pierwsze wrażenie
Ad. Oskar Bochon - w tym salonie ma wiecej fryzjerow?
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.