Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-04, 16:40   #721
Dziunks
Przyczajenie
 
Avatar Dziunks
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sahari Pokaż wiadomość
A ja umowilam sie na Galla na piatek do p. Agnieszki, ktora tak tu wychwalacie Mam nadzieje, ze bede zadowolona tak jak Wy W sumie t nie mam zlej fryzurki, ale juz od dluzszego czasu mam taka sama, a ja strasznie lubie zmiany.. a zarazem boje sie radykalnych zmian zwlaszcza jesli chodzi o wlosy, bo one tak dluuuugo rooosnaa no, ale zobaczymy co mi zaproponują podziele sie wrazeniami

Nie ma się co bać. Tak jak pisałam u góry Pani Agnieszka nie proponuje dużych zmian przy pierwszej wizycie - tak mi mówiła - bo nie zna włosów
Dziunks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 17:11   #722
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

dziunks a nie pokazalabys swojej fryzurki?
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 23:48   #723
Dziunks
Przyczajenie
 
Avatar Dziunks
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sahari Pokaż wiadomość
dziunks a nie pokazalabys swojej fryzurki?
Nieee Niezbyt lubię pokazywać swoje zdjęcia :P

Fryzurka nie jest jakoś specjalnie efektowna ale mi taka odpowiada. Mam bardzo cieniutkie włosy, długości za uszy i grzywkę ze skosa. W sumie tak jak pisałam za wiele nie zmieniłam podczas wizyty u Pani Agnieszki, ale mi się podoba bo dla mnie ważne jest żeby mieć włoski dobrze obcięte bo myje je codziennie rano...
Dziunks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 15:17   #724
uSia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wlasnie sie umowilam do Pani Ewy na Galla :P

Mam nadzieje, ze wyjde zadowolona, bo zapuszczam wloski od zera juz ponad dwa lata....

Podziele sie wrazeniami wieczorem 12.04
uSia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 15:18   #725
uSia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wlasnie sie umowilam do Pani Ewy na Galla :P

Mam nadzieje, ze wyjde zadowolona, bo zapuszczam wloski od zera juz ponad dwa lata....

Podziele sie wrazeniami wieczorem 12.04
uSia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 15:26   #726
haiael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja niestety nie jestem zadowolona z zakładu na Galla, pewnie dlatego ze mam strasznie niesforne, krecone,czasem pofalowane wlosy... w kazdym badz razie niekorzystnie wygladam i najgorsze jest to ze to nie tylko moja opinia. dlugo zmagam sie przed lustrem aby cos teraz stworzyc.
fryzura raczej nie trafiona... ale nie przejmujcie sie, pewnie fryzurki z prostych wlosow wychodza lepiej. na ogol tak bywa.odwagi.
pozdrawiam serdecznie
haiael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 16:11   #727
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez haiael Pokaż wiadomość
Ja niestety nie jestem zadowolona z zakładu na Galla, pewnie dlatego ze mam strasznie niesforne, krecone,czasem pofalowane wlosy... w kazdym badz razie niekorzystnie wygladam i najgorsze jest to ze to nie tylko moja opinia. dlugo zmagam sie przed lustrem aby cos teraz stworzyc.
fryzura raczej nie trafiona... ale nie przejmujcie sie, pewnie fryzurki z prostych wlosow wychodza lepiej. na ogol tak bywa.odwagi.
pozdrawiam serdecznie
tego sie właśnie obawiałam
No to ja tam raczej nie pójdę bo mam takie włosy jak ty
Zostanę przy swojej fryzjerce
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 16:20   #728
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
salon Roman w Krakowie?!

Dziewczynki byla któras w salonie Roman w Krakowie?? Jakie wrazenia?? Bo ceny są imponujące....
pozdrawiam
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 16:53   #729
karolka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 63
Dot.: salon Roman w Krakowie?!

Byłam kilka razy i wychodziłam zadowolona Szczególnie dobrze wspominam balejaż - najpiękniejszy, jaki kiedykolwiek miałam. Tną też fajnie, byle się z fryzjerem dogadać, jak zawsze
karolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 17:42   #730
tigerekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja tez nie jestem zadowolona- salonik obskurny, przychodza tam glownie starsze panie na trwala. Pani Agnieszka strasznie mila, ale nie lubi eksperymentowac, tylko proste cięcie, malo nowoczesnie, przez caly czas mowilam dokladnie co ma robic. Fryzura wyszla ok, wlosy dobrze sie ukladaja ale kolor- beznadziejny!!! za jakies 2 tyg jak wlosy odpoczna musze je z powrotem pofarbowac bo nie wytrzymam w tym jajecznym blondzie. Raczej tam nie pojde juz wiecej no aloe skoro wam pasuje.......
tigerekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:28   #731
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: salon Roman w Krakowie?!

Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz! Ja wlasnie szukam fryzjera zeby zafarbowac wlosy i nad roman sie zastanawilam. Skoro mowisz ze jest niezle to moze sie wybiore. Ostatnio kupilam tam cement termiczny. Polecam!
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 18:46   #732
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: salon Roman w Krakowie?!

powinnaś to pytanie zadać na forum "dobry fryzjer"
istniej etam obszerny wątek o fryzjerach w krakowie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64444
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 21:03   #733
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

To ja sie zaczynam bac powoli wczesniej same pozytywne komentarze, a tu nagle ze salon obskurny i dla starszych pan mam nadzieje, ze jednak bede zadowolona...
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 21:44   #734
Kkkaaarrrooolllkkkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Kkkaaarrrooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

o rany :| ja rowniez zaczynam miec obawy przed wtorkiem ale jestem dobrej myśli...
Kkkaaarrrooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 22:15   #735
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja naszczescie nie farbuje ale mam nadzieje, ze p.agnieszka cos mi doradzi.. a nie zebym sama musiala jej mowic co i jak...
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 23:04   #736
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: salon Roman w Krakowie?!

Podpisuje sie pod wnioskiem Kalex jak i pod dobrymi opiniami o tym salonie - chodzilam tam kilka lat temu, kiedy scinalam wlosy na bardzo krotko (ale nie po mesku wiec fryzura potrzebowala wyczucia a moje wlosy sa dodatkowo pelne samowoli i potrzebuja dobrego sciecia zeby sie dobrze ukladac) i zawsze bylam bardzo zadowolona. Obcinala mnie zawsze taka starsza, obcieta na krotko , niska i puculowata przemila pani fryzjerka, niestety nie pamietam juz jej imienia i nie wiem, czy nadal tam pracuje.
Obsluga i jej jakosc na najwyzszym poziomio to tez ceny uwazam za uzasadnione.
Co nie znaczy, ze nie mozna znalezc efektow porownywalnych za mniejsze pieniadze
Przerzucilam sie na salon JLD, ulice obok (na Brackiej) i tez jestem zadowolona.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 23:36   #737
Rellen
Przyczajenie
 
Avatar Rellen
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Angry Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tigerekk Pokaż wiadomość
ja tez nie jestem zadowolona- salonik obskurny, przychodza tam glownie starsze panie na trwala. Pani Agnieszka strasznie mila, ale nie lubi eksperymentowac, tylko proste cięcie, malo nowoczesnie, przez caly czas mowilam dokladnie co ma robic. Fryzura wyszla ok, wlosy dobrze sie ukladaja ale kolor- beznadziejny!!! za jakies 2 tyg jak wlosy odpoczna musze je z powrotem pofarbowac bo nie wytrzymam w tym jajecznym blondzie. Raczej tam nie pojde juz wiecej no aloe skoro wam pasuje.......
Oj przesadziłaś. Fakt, że nie wielki salon ale bez przesady że dla starszych pań. Ja tam nie mam zastrzeżeń. I nie ma się naprawde czego bać. Pani Ewa jest przecież Mistrzynią Polski w fryzjerstwie i byle kogo do salonu nie przyjmuje. Sprawa prosta. Kto nie chce tego nikt nie zmusza a i tak kolejki są i o czymś to świadczy. A sama mówiłaś że masz złe doświadczenia z fryzjerami więc .... Pozdro.
__________________
POFIGLUJMY RELLEN
Rellen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 00:11   #738
haiael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

kolejki z tego co wiem to sie od niedawna, ze hoho porobily i przyznam szczerze ze to forum sie przyczynilo.
oceniajmy fryzjera a nie powierzchnie zakladu.... ale troche krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodzilo.
teraz mnie moja fryzura juz bawi . niczym koker spaniel 'uszy po bokach' ale pierwsze chwile byly nienajlepsze:/ mistrzyni nie mistrzyni ale wlosy krecone uciac a la Victoria Beckham (moje spostrzezenie) i bez ciniowania(wlos sprezysty bez cieniowania wygladaja niekorzystnie, przynajmniej takie odnosze wrazenie z wieloletnich obserwacji) nie jest najlepszym rozwiazaniem. natomiast nie przecze ze inny gatunek wlosa tnie sie lepiej i wiecej mozna eksperymentowac i zaproponowac klientce. bez obaw ale z kreconymi to prosze ostroznie.
haiael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 08:22   #739
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sahari Pokaż wiadomość
To ja sie zaczynam bac powoli wczesniej same pozytywne komentarze, a tu nagle ze salon obskurny i dla starszych pan mam nadzieje, ze jednak bede zadowolona...
Obskurny salon? Wg mnie mały - owszem, bez przepychu - owszem, czysty i zadbany. Dziewczyny, skoro płacimy 28zł za fryzurę, to również dlatego, że salonik jest skromny. Zresztą o tym była już mowa w wątku i wystarczyło przeczytać.

Co do starszych pań - przypominam, że Pani Ewa jest "starsza" niż "młodsza", ma swoje klientki, które ścinają się u niej lub u P. Agnieszki. I co w tym złego? Wizażanki za to są młode i w większości zadowolone z wizyty. Podczas mojej wizyty od P. Ewy spod nożyczek wyszła Pani po farbowaniu a p. Agnieszka załatwiła starszą panią i młodą dziewuchę. I każda wyszła zadowolona a na moje skromne oko - dobrze obsłużona.

Jeśli ktoś więc wraca do tego "obskurnego" saloniku, to chyba jest jakiś powód. A takich osób jest trochę. Zresztą - najlepiej iść i przekonać się na własnej skórze.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 08:40   #740
Rellen
Przyczajenie
 
Avatar Rellen
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Angry Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez haiael Pokaż wiadomość
kolejki z tego co wiem to sie od niedawna, ze hoho porobily i przyznam szczerze ze to forum sie przyczynilo.
oceniajmy fryzjera a nie powierzchnie zakladu.... ale troche krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodzilo.
teraz mnie moja fryzura juz bawi . niczym koker spaniel 'uszy po bokach' ale pierwsze chwile byly nienajlepsze:/ mistrzyni nie mistrzyni ale wlosy krecone uciac a la Victoria Beckham (moje spostrzezenie) i bez ciniowania(wlos sprezysty bez cieniowania wygladaja niekorzystnie, przynajmniej takie odnosze wrazenie z wieloletnich obserwacji) nie jest najlepszym rozwiazaniem. natomiast nie przecze ze inny gatunek wlosa tnie sie lepiej i wiecej mozna eksperymentowac i zaproponowac klientce. bez obaw ale z kreconymi to prosze ostroznie.


Na Galla chodze od paru lat i było zawsze na zapisy bo jakbyś przyszła z "ulicy" to i tak nie było terminu wolnego. Wiec forum jakoś nie nakręiło kolejek w salonie. A również duż o studentek chodzi do tego salonu. Pozdro. Każdy chodzi tam gdzie chce
__________________
POFIGLUJMY RELLEN
Rellen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 08:40   #741
Rellen
Przyczajenie
 
Avatar Rellen
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez haiael Pokaż wiadomość
kolejki z tego co wiem to sie od niedawna, ze hoho porobily i przyznam szczerze ze to forum sie przyczynilo.
oceniajmy fryzjera a nie powierzchnie zakladu.... ale troche krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodzilo.
teraz mnie moja fryzura juz bawi . niczym koker spaniel 'uszy po bokach' ale pierwsze chwile byly nienajlepsze:/ mistrzyni nie mistrzyni ale wlosy krecone uciac a la Victoria Beckham (moje spostrzezenie) i bez ciniowania(wlos sprezysty bez cieniowania wygladaja niekorzystnie, przynajmniej takie odnosze wrazenie z wieloletnich obserwacji) nie jest najlepszym rozwiazaniem. natomiast nie przecze ze inny gatunek wlosa tnie sie lepiej i wiecej mozna eksperymentowac i zaproponowac klientce. bez obaw ale z kreconymi to prosze ostroznie.


Na Galla chodze od paru lat i było zawsze na zapisy bo jakbyś przyszła z "ulicy" to i tak nie było terminu wolnego. Wiec forum jakoś nie nakręiło kolejek w salonie. A również duż o studentek chodzi do tego salonu. Pozdro. Każdy chodzi tam gdzie chce
__________________
POFIGLUJMY RELLEN
Rellen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 08:58   #742
pif p@f!
Raczkowanie
 
Avatar pif p@f!
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jeśli chodzi o Kraków polecam NEO na grodzkiej.

Cena od ok 80 złotych za strzyżenie, bez modelowania, w zależności od długości włosów. Ja mam do pół pleców i płace ok 100zł za samo ścięcie.

Ale robią to super! Jak pokażesz fotę fruzury którą chcesz, to dostajesz dokładnie to, a nie tylko podobne:/ Tam pracują profesjonaliści i nie wyjdziesz od nich dopóki nie będziesz przynajmniej zachwycona.

Mogą siedzieć na jednym kosmykiem choćby 2 godziny, ale i tak zawsze uśmiechnięci.

Uważam za ich wielką zaletę to, że specjalizują się też w awangardowych fruzurach, dlatego zjednali sobie młodzież.

Sama mam 18 lat

Warci są tej kasy.
pif p@f! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 09:39   #743
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez haiael Pokaż wiadomość
kolejki z tego co wiem to sie od niedawna, ze hoho porobily i przyznam szczerze ze to forum sie przyczynilo.
oceniajmy fryzjera a nie powierzchnie zakladu.... ale troche krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodzilo.
teraz mnie moja fryzura juz bawi . niczym koker spaniel 'uszy po bokach' ale pierwsze chwile byly nienajlepsze:/ mistrzyni nie mistrzyni ale wlosy krecone uciac a la Victoria Beckham (moje spostrzezenie) i bez ciniowania(wlos sprezysty bez cieniowania wygladaja niekorzystnie, przynajmniej takie odnosze wrazenie z wieloletnich obserwacji) nie jest najlepszym rozwiazaniem. natomiast nie przecze ze inny gatunek wlosa tnie sie lepiej i wiecej mozna eksperymentowac i zaproponowac klientce. bez obaw ale z kreconymi to prosze ostroznie.
A byl jakis zaklad fryzjerski z ktorego bylas zadowolona ,czy tez sam fryzjer ktory dobrze Cie obcial ?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 10:01   #744
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez pif p@f! Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Kraków polecam NEO na grodzkiej.

Cena od ok 80 złotych za strzyżenie, bez modelowania, w zależności od długości włosów. Ja mam do pół pleców i płace ok 100zł za samo ścięcie.

Ale robią to super! Jak pokażesz fotę fruzury którą chcesz, to dostajesz dokładnie to, a nie tylko podobne:/ Tam pracują profesjonaliści i nie wyjdziesz od nich dopóki nie będziesz przynajmniej zachwycona.

Mogą siedzieć na jednym kosmykiem choćby 2 godziny, ale i tak zawsze uśmiechnięci.

Uważam za ich wielką zaletę to, że specjalizują się też w awangardowych fruzurach, dlatego zjednali sobie młodzież.

Sama mam 18 lat

Warci są tej kasy.
czesc i witam klintke neo. tez tam chodze do rafala. nigdy nie wychodze zawiedziona. tylko ze te ceny. pamietam jak za rozjasnianie, farbowanie i scinanie zaplacilam 270 ;/
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 11:33   #745
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
czesc i witam klintke neo. tez tam chodze do rafala. nigdy nie wychodze zawiedziona. tylko ze te ceny. pamietam jak za rozjasnianie, farbowanie i scinanie zaplacilam 270 ;/

to faktycznie kosmiczne te ceny.. Kiedys chodzilam na Czarnowiejska, kolo salonu tatuazu i placilam 60zl za strzyzenie to to JUZ dla mnie bylo duzo :P Moze kiedys jak juz bede bogata ( i pewnie juz stara :P ) to sie tam przejde ...

a co do Galla to ja wlasnie mimo wsyztsko wole sie na wlasnej skorze przekonac ide dzisiaj i powiem jak mi sie tam podoba ;P Co do jakiegos 'wystroju' salonu to naprawde to jest ostatnia rzecz ktora sie liczy dla mnie ;p Wazne zeby fryzjerki byly profesjonalistkami i mialy troche wyobrazni
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 12:12   #746
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja sie juz przyzwyczailam do tyych cen, za sciecie 80 to standard i do przyjecia, tym bardziej ze wiem ze nie zawiode sie. chodze mniejwiecej co dwa miesiace choc najchetniej bym chodzila co miesiac albo i czesciej
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 17:53   #747
tigerekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

no moze i na galla kolejki sa bo w sumie co jest ulubionym zajeciem starszych pan oprocz chodzenia do kosciola? otoz wlasnie przesiadywanie u fryzjera poza tym moze i panie ewa jest mistrzynia ale ciekawe z ktorego roku za nowymy trendami raczej nie podaza. Swoja droga moze jest mistrzynia robienia trwalej? to by sie w sumie zgadzalo... mam nauczke, juz nie bede eksperymentowac, wracam do mojego fryzjera ktory jest troche drogi ale no coz.. warto zainwestowac i byc zadowolonym
tigerekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 18:11   #748
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

tigerekk mysle ze przesadzasz troche...

Ja wlasnie wrocilam z Galla powiem szczerze ze po tych ostatnich komentarzach troche sie balam i bylam nastawiona sceptycznie dosc.. Najlepsze bylo to, ze jak otworzylam drzwi to pierwsze co zobaczylam to siedzaca starsza pani z waleczkami na glowie Juz mialam jakies czarne wizje, ale po cchwili poczulam taka mila atmosfere jaka tam panuje Pani Agnieszka i Pani Ewa sa strasznie mile, jak to juz wiele z Was pisalo.. Powiedzialam pani Agnieszce czego mniej wiecej oczekuje, ona powiedziala co proponuje no i zabrala sie za strzyzenie. i powiem szczerze ze wyszlo jej bardzo fajnie tez wiele nie zmienialam, ale nadala mojej fryzurce lekkosci i ladnego ksztaltu. Poza tym uwazam ze moja fryzurka jest modna, pani Agnieszka podczas strzyzenia mowila mi o roznych aktualnych trendach i mysle, ze jednak zna sie na tym Salonik jest dosc niepozorny, ale nie ma co sie zrazac powierzchownym odczuciom. Na galla poszlam tak w ramach odskoczni od mojej stalej fryzjerki i jestem rownie zadowolona, wiec pewnie czasem tam wpadne

Wiec dziewczyny NIE ZRAZAJCIE SIE, lepiej przekonac sie na sobie i mile sie zaskoczyc zreszta ceny naprawde wygorowane nie sa, wiec mozna sprobowac ja za samo strzyzenie zaplacilam 25zl
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 23:53   #749
haiael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
A byl jakis zaklad fryzjerski z ktorego bylas zadowolona ,czy tez sam fryzjer ktory dobrze Cie obcial ?
tak
haiael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 07:08   #750
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez haiael Pokaż wiadomość
tak
Powiedzialabys gdzie ?
Mam podobny nieco typ wlosow i dlatego chcialam sie dowiedziec.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.