Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-18, 11:16   #1291
lllydia
Raczkowanie
 
Avatar lllydia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków, czasem Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witajcie Przejrzałam chyba wszystkie mozliwe tematy na temat fryzjerów... Bo przygotowuję się do wielkiego boom ze sobą
tj. chcę zrobić dekoloryzację, kolor i oczywiście ściąć włosy. Obdzwoniłam chyba większość polecanych tu salonów i w zasadzie 3 okazały się w zasięgu mojej kieszeni. I właściwie nie wiem który wybrać. Nie chcę się sugerować ceną, zwłaszcza,że to były różnice rzędu 10zł, ale może któraś z Was coś poradzi... (bo nie wiem ,może niektóre z czytanych przeze mnie informacji się zdezaktualizowały?). A może doradzi do kogo dokładnie się zapisywać?
do wyboru:
- Freestyle (Stradomska)
- Daviness (Dietla)
- Studio Effect (Kapelanka)
- Paula X Hair (Miechowska)

Pomocy! (bo jeszcze dziś chcę zadzwonić i się zapisać...)

Edytowane przez lllydia
Czas edycji: 2008-01-18 o 12:12
lllydia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 11:36   #1292
KAROLINA 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

WITAM DROGIE PANIE !!! A ja myśle że wiekszość tych wpisów to bzdury wpisane przez osoby pracujące w tych zakładach sztuczna reklama miernoty walczącej o przetrwanie na rynku osobiście mam swoje fryzjerki ale niebędę podawała celowo adresu tel i nazwy ,tak czy inaczej dałam się skusić na dwa ogłoszenia z tej strony i żaluje jeśli macie swojego dobrego sprawdzonego fryzjera to pozostanie przy nim ,każda dobrze wie że w krakowie do czołowych salonów zaliczany ROMANA,DZIEDZIC,AKADEMIE BER-K, juz niebawem najlepsze fryzjerki otworzą swój własny salon dla poważnej zainteresowanej Damy adres prywatnie podam i na litośc niepiszcze o osiedlowych zakładach o uczennicach lub miernych fryzjerkach że są super itd bo tak naprawde bardziej im zaszkodzicie niz zrobicie sztuczną reklame pozdrawiam wszystkie miłe Panie dbajcie o swoje włosy i sylwetki Karolina
KAROLINA 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 14:47   #1293
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witajcie dziewczyny,witaj Karolina. Masz pewnie trochę racji z samoreklamowaniem się salonów,ale po co się denerwować.Wystarczy się dobrze ''wczytać '' To forum jest naprawdę ok. Inne fora na temat fryzjera tryskają jadem. Po co te nerwy,nie wiem. Ja lubię czytać jak mnie chwalą klientki,to od nich wiem o tym portalu,nie odwrotnie.Pozdrawiam wszystkich fryzjerów.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:12   #1294
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez KAROLINA 33 Pokaż wiadomość
WITAM DROGIE PANIE !!! A ja myśle że wiekszość tych wpisów to bzdury wpisane przez osoby pracujące w tych zakładach sztuczna reklama miernoty walczącej o przetrwanie na rynku osobiście mam swoje fryzjerki ale niebędę podawała celowo adresu tel i nazwy ,tak czy inaczej dałam się skusić na dwa ogłoszenia z tej strony i żaluje jeśli macie swojego dobrego sprawdzonego fryzjera to pozostanie przy nim ,każda dobrze wie że w krakowie do czołowych salonów zaliczany ROMANA,DZIEDZIC,AKADEMIE BER-K, juz niebawem najlepsze fryzjerki otworzą swój własny salon dla poważnej zainteresowanej Damy adres prywatnie podam i na litośc niepiszcze o osiedlowych zakładach o uczennicach lub miernych fryzjerkach że są super itd bo tak naprawde bardziej im zaszkodzicie niz zrobicie sztuczną reklame pozdrawiam wszystkie miłe Panie dbajcie o swoje włosy i sylwetki Karolina
Zdarza się samoreklamowanie. Ale zazwyczaj robią to osoby, które mają na koncie jedną, dwie wiadomości. I potem nic nie piszą. Czasami można wyczuć subtelną nutkę reklamy.
Mam wrażenie, że coś brzmi podobnie - jeśli chodzi o wzmiankę o tych dwóch czołowych fryzjerkach otwierających salon...Chciałabym się mylić.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 11:30   #1295
Zasia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez KAROLINA 33 Pokaż wiadomość
WITAM DROGIE PANIE !!! A ja myśle że wiekszość tych wpisów to bzdury wpisane przez osoby pracujące w tych zakładach sztuczna reklama miernoty walczącej o przetrwanie na rynku osobiście mam swoje fryzjerki ale niebędę podawała celowo adresu tel i nazwy ,tak czy inaczej dałam się skusić na dwa ogłoszenia z tej strony i żaluje jeśli macie swojego dobrego sprawdzonego fryzjera to pozostanie przy nim ,każda dobrze wie że w krakowie do czołowych salonów zaliczany ROMANA,DZIEDZIC,AKADEMIE BER-K, juz niebawem najlepsze fryzjerki otworzą swój własny salon dla poważnej zainteresowanej Damy adres prywatnie podam i na litośc niepiszcze o osiedlowych zakładach o uczennicach lub miernych fryzjerkach że są super itd bo tak naprawde bardziej im zaszkodzicie niz zrobicie sztuczną reklame pozdrawiam wszystkie miłe Panie dbajcie o swoje włosy i sylwetki Karolina
A ja powiem tak - jestem osobą która NIGDY nie żałowała pieniędzy na fryzjera, a tzw. osiedlowe salony omijałam z daleka. Miałam wątpliwą przyjemność korzystać z usług salonów Laurent - dzis Eric Stpa, JLD, Roman, DZIEDZIC, BABICZ .... i ....tak naprawdę za każdym razem kończyło się to mniej lub bardziej tragicznie, mniejszym lub większym płaczem. I proszę nie myśleć ze jestem jakimś dziwolągiem któremu trudno dogodzić - gdy przychodziłam dnia następnego do pracy, koleżanki pytały czy sama sobie robiłam balejaż, mówiły że faktycznie fatalny kolor lub cięcie. Do tego portfel cieńszy o blisko 200 zł a efekt gorszy niż przed! Dla przykładu - poszłam kiedyś zlikwidować odrost i odświeżyć balejaż do salonu Dziedzic - ponieważ balejaż był robiony wielokrotnie i właściwie zrobił się już jeden nieciekawy kolor, ustaliłyśmy z fryzjerką że zrobimy 3 kolory - chłodny blond i jakiś tam brąz - dosłownie 20% dla przemieszania blondu oraz troszkę śliwkowych pasemek dla ciekawszego efektu, ale generalnie na pierwszy rzut oka włosy miały być jasne (na zdjęciu w gazecie - rewelacja). Wyszłam stamtąd z głową brązowo- fioletową ...następnego dnia balejaż w ramach reklamacji był robiony ponownie ...ale zniszczonych włosów nikt już nie naprawi. Drugi przykład - w salonie niejakiej pani Babicz, sama "mistrzyni" zrobiła mi tzw. fryzurę"jedego dnia" kompletnie nie przejmując się, ze ja sama w domu nie dam rady wyprostować włosów tak jak zrobiła to ona. A przed ścięciem wielokrotnie podkreślałam jakie mam włosy bo już je, bądź co bądź znam. Po moim modelowaniu fryzura wyglądała fatalnie - dokładnie tak jakby mi je ścieła "sąsiadka". Do tego chopak, który mył mi włosy i rozczesywał wyrwał mi chyba 1/4 włosów. Więcej historii nie będę przytaczać bo ręce mi opadają na samo wspomnienie. Dlatego błagam - nie mówcie mi o renomie! Renoma wprzypadku tych salonów oznacza tylko tyle że usługi są dwukrotnie droższe niż gdzieś indziej.
Załamana poszukiwaniem idealnego fryzjera, ośmieliłam się kiedyś zaczepić dziewczynę na ulicy i spytać gdzie chodzi na balejaż bo ma idealne kolory, grubość pasemek - po prostu włosy moich marzeń i snów! Ale ona nie chciała mi za bardzo zdradzić ...zmieszana tylko wydukała, że ma taką swoją od lat fryzjerkę na osiedlu Zielonym, nie chciał nawet podać nazwy salonu...mówiła że nawet nie wie. Nie rozumiałam dlaczego nie chce mi powiedziec...postanowiłam pojechać na os. Zielone (a mieszkam na Ruczaju) i poszukać tego salonu. Znalazłam i zrozumiałam zachowanie tej dziewczyny - to nie był salon tylko zakład fryzjerski, w którym czas sie zatrzymał w latach 70!!!! Nazwy nie miał - był to ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO_MĘSKI ;-). Tak więc ja po wielu wielu latach złudzeń, dziś już wiem że w tzw. renomowanych salonach płaci się za skórę na sofach, piękny wystrój wnętrz, kawkę idt....bo na pewno nie za wysoką jakość usług.
Tak czy siak - do tej pory ciągle szukam tego swojego fryzjera który naprawdę wie o co w tym wszystkim chodzi .... dodam tylko że przez te wszystkie fatalne eksperymenty pseudofryzjerów z chłodnej blondynki musiałam przerobić się na bardzo ciemny kolor chociaż wcale nie zamierzałam i wcale nie czuję się z tym dobrze!
Trochę się rozpisałam ale już nie wytrzymałam! Pozdrawiam i życzę szczęścia .... bo ja go chyba nie mam
Zasia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 11:35   #1296
KAROLINA 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam musze się zgodzić z waszymi wpisami i zdaje sobie sprawe iz podanie adresu nazwy czy konkretnego tel może byc zrozumiałe jako sztuczna reklama dlatego celowo tego niezrobiłam niebędę nikogo polecać i jesli uraziłam kogoś swoim wpisem przepraszam być może są tu wybitne doskonałe fryzjerki nawet napewno są podobnie jak i fryzjerki których polecanie jest niesmaczne i nieuczciwe .Wiem że z początkiem Marca powstanie nowy SALON FRYZJERSKI bedzie to zlepek dwoch Pań fryzjerek których doświadczenie i przebyta droga zawodowa wskazuje z kim mamy do czynienia i ryzyko iż usługa zostanie wykonana nieprofesjonalnie jest raczej ,napewno niemożliwa sama chodzę osobiście do jednej z tych Pań i juz tego niezmienie mam dość eksperymentów i żałowania że dałam się skusić ,jak widać też niepodałam nazw salonów fryzjerskich w których byłam i bardzo sie rozczarowałam !!! Tak czy inaczej sledze wasze wpisy drogie Panie i niema się co sprzeczać o to kto jest dobry kto zły niezasze niska cena znaczy dobra profesjonalna usługa na dobrych środkach ja akurat cenie sobie swój wygląd a włosy to mój słaby punkt .Więc celem podsumowania, salonów fryzjerskich w Krakowie są setki i pracuja w nich dobrzy i żli stylyści wpisałam się tu bo doczytałam się w kilku miejscach o super usługach własnie tych salonów które z całym szacunkiem dla osoby wpisującej niepowinny być polecane i wychwalane pod niebiosa wielu nieznam ale napewno niebędę zaliczać sie do ich klienteli znalazłam czego szukałam i pozostane przy swoich Paniach .Jak zawsze wszystkie Was pozdrawiam bądzcie piękne i mądre w swoich decyzjach KAROLINA
KAROLINA 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 19:39   #1297
klara005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Droga Karolino 33
Uważam że forum jest naprawde dobre,znalazlam tutaj świetna manicurzystke,lekarza co do fryzjera to chyba nie przegladnełam dobrze postow ale to jest moja wina poniewaz zdecydowanie za pozno odkryłam także kilka negatywów odnośnie salonu w którym byłam ostatnio.Mówi sie trudno,a w opinie naszych kochanych forumkowiczek wierze.
klara005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 07:24   #1298
KAROLINA 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Drogie Panie forum jest ok bardzo ok wkońcu jest po to aby wymieniac się doświadczeniami i oczywiście rzecz gustu i prywatnej oceny gdzie chodzimy aby stac sie piękne mam 36 lat najlepsze dni mam juz za sobą ,trudno mi stanąc w konkury z młodymi slicznymi dziewczynami wiek zrobił swoje natomiast co do włosów i tematu tego forum jeszcze raz chce powiedzieć że pseudo-reklama i polecanie kogoś kto z fryzjerstwem ma tyle wspólnego co ja z blacharstwem samochodowym jest nieuczciwe i niemoralne .Zapewne czytają nas setki Pań i kilka z nich szuka zmian pewności i dobrego godnego polecenia fryzjera lub informacji które salony powinna omijać szerokim łukiem, więc dajmy im to czego szukają aby były zadowolone a nie jak kilka z was pisały o wielkim rozczarowaniu po wizycie tu czy tam ,jak zawsze pozdrawiam wszystkie Panie Karolina
KAROLINA 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 11:34   #1299
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez KAROLINA 33 Pokaż wiadomość
...Wiem że z początkiem Marca powstanie nowy SALON FRYZJERSKI bedzie to zlepek dwoch Pań fryzjerek których doświadczenie i przebyta droga zawodowa wskazuje z kim mamy do czynienia i ryzyko iż usługa zostanie wykonana nieprofesjonalnie jest raczej ,napewno niemożliwa sama chodzę osobiście do jednej z tych Pań i juz tego niezmienie mam dość eksperymentów i żałowania że dałam się skusić ,jak widać też niepodałam nazw salonów fryzjerskich w których byłam i bardzo sie rozczarowałam !!! ...
Karolino, no cóż mnie się wydawało że to forum właśnie w takim celu istnieje by zweryfikować za i przeciw. To, że nie podajesz jakie to wspaniałe panie fryzjerki masz w zanadrzu nie pozwala sprawdzić opinii innych osób w tym temacie. Na Twojej subiektywnej opinii trudno się oprzeć. Ta sama sytuacja dotyczy faktu, że szczycisz się nie podawaniem zakładów gdzie jak twierdzisz się rozczarowałaś. Pisząc ogólnikowo, krytykując niejako wszystkie pozytywne tu relacje wprowadzasz w moim pojęciu zamieszanie w stylu "ja wiem, które złe ale nie powiem". Stwarza to pozór, że nie ma tu żadnego dobrego salonu wymienionego.
Tylko dwie Twoje panie fryzjerki są ekstra, a reszta do bani.
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 19:41   #1300
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

madzi@
Madzia. Bardzo CI dziękuję, jednak zanim odczytałam Twoją informację dowiedziałam się, że mój poprzedni salon Galaxy działa nadal. To znaczy zmienił szyld na Trendy, ale ekipa pozostała ta sama. Pozostała też czesząca i ścianjąca mnie wcześniej Pani Michalina. Przyznaję, że włosy maluje i obcina bardzo wolno, ale jest przy tym dokładna i na dodatek sympatyczna. Zresztą jak się już umawiam to wiem, że kilka godzin to zajmie i nic innego zaraz po tym nie planuje.
Wracając do włosów, to polecam Panią Michalinę, bo znów podcięła i umalowała mi włosy bez moich dużych podpowiedzi, a efekt bardzo mi się podoba. Co ważniejsze sama sobie mogę bez problemu układać włosy.

Chciałam przy okazji zapytać.
Mam włosy, które przy odrobinie wilgoci zakręcają się - zwłaszcza w okolicy twarzy. Stosuję odżywki, pianki, prostuję włosy i lakieruję, ale to nie zabezpiecza moich włosów przed skręceniem się. Najgorzej jest na imprezeie, gdzie jeśli nie mam fryzury typu kok - mocno utrwalonej i spiętej - to zawsze już po paru chwilach wyglądam okropnie.
Czy znacie jakieś środki, albo metody, żeby moje włosy się nie skręcały?

Edytowane przez nicesmile
Czas edycji: 2008-01-24 o 20:06
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 19:57   #1301
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

WITAJ.JEŻELI WŁOSY KRĘCĄ SIĘ TYLKO W KILKU PASMACH,I NIE ZALEŻY CI NA SKRĘCIE,ZASTOSUJ NA TE WYBRANE PASMA TRWAŁĄ PROSTUJĄCĄ.nIE DA TO EFEKTU WŁOSÓW PROSTYCH JAK DESKA ALE W POŁĄCZENIU Z KOSMETYKAMI DO STYLIZACJI,EFEKT POWINIEN BYĆ ZADOWALAJĄCY. PRZECIWWSKAZANIEM DO TEGO ZABIEGU SĄ WŁOSY MOCNO ROZJAŚNIONE LUB BARDZO ZNISZCZONE,
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 21:40   #1302
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Co do Romana...Bylam tam 2x. Za kazdym razem obcinalam wlosy u tego samego Pana. Za 1 razem zrobil mi idealna fryzure ze zdjecia, ktora ukladala sie swietnie w kazdych warunkach. Natomiast za drugim, kiedy przyszlam bez fotki...Eeee...Nie chcialo mu sie chyba robic bardzo prostej fryzury, o ktora poprosilam. I wyszlam niezadowolona z dziwolagiem na glowie. Za jakis czas ide ponownie...Kiedy wlosy mi podrosna. Bo potrzebuje ciecia podkreslajacego loki
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 23:28   #1303
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

KAROLINA 33... tak czy inaczej dałam się skusić na dwa ogłoszenia z tej strony i żaluje ...
nie rozumiem tych slow.??..jak i zreszta bardzo trudno mi zrozumiec Twoje 3..wypowiedzi...
piszesz jakos tak nieskladnie, krecac troche w tych wypowiedziach...
wiesz jakos tak dziwnie wydaje mi sie ze pokretnie, probujesz zareklamowac salon...jeste moze jedna z tych wspanialych fryzjerek?
....mam 36 lat najlepsze dni mam juz za sobą ,trudno mi stanąc w konkury z młodymi slicznymi dziewczynami wiek zrobił swoje natomiast co do włosów i tematu tego forum jeszcze raz chce powiedzieć że pseudo-reklama i polecanie kogoś kto z fryzjerstwem ma tyle wspólnego co ja z blacharstwem samochodowym jest nieuczciwe i niemoralne ....
majac 36 lat...i wiek juz u Ciebie zrobil swoje?...hmmmm....wpolczu je...a reszta twojej wypowiedzi sama mowi za siebie...
jezeli sie myle to sorki...
ale tak mi to wyglada...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 12:14   #1304
daniiella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam
Ale gorąca atmosfera, owszem sama nie popieram samo reklamy uważam że jeżeli już takowe występują to tworzą je osoby które walczą o przetrwanie i w tym miejscu zgodziłabym się z opinią Karoliny33,jednak słuszność należy przyznać wypowiedzi także Leean i Gagą ponieważ spotykamy się na tym forum aby podzielić się naszymi doświadczeniami nowymi odkryciami pozytywnymi lub niejednokrotnie mało zachwycającymi, które pozwalają na indywidualną obiektywna ocenę .
Myślę, że należy przypomnieć w tym miejscu temat wątku
DOBRY FRYZJER
Ja osobiscie na tym forum znalazłam bardzo wiele cennych porad i informacji,oczywiście jedne się sprawdzają a inne mniej do najbardziej trafionych zaliczam przekąski podczas diety, kosmetyczkę, kremy etc. i fryzjera do którego dwa tygodnie temu trafiłam dzięki opiniom .
Do Kiss Paris przyszłam punktualnie,Pani Basia była jeszcze zajęta stylizacją tancerzy z You Can Dance,którzy przygotowywali się do jakiegoś nagrania.Oderwała się od swojej pracy aby mnie przeprosić za małe spóżnienie, przynajmniej miałam okazję oglądąć kilka ciekawych stylizacji. Najpierw Pani Basia poświeciła mi dużo uwagi na długą bardzo dokładna rozmowę,namówiła mnie na grzywkę na która nigdy nie miałam odwagi, oraz na zmiane koloru z balejażu zrobiła piękny jednolity kolor z bardzo delikatnymi refleksami i za to jestem jej bardzo wdzięczna. Myślałam że kolor będzie się szybko wypłukiwała wizyta była prawie dwa tygodnie temu kolor się nic nie zmienił a na układanie moich włosów które są do ramion poświecam zaledwie 10 minut. Uważam że było warto oddać włosy Pani Basi bo jest to babeczka która profesjonalnie traktuje swoją pracę,i włożyła wiele serca w moją zmianę.
daniiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 22:08   #1305
lady_dark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja byla wczoraj w Studio Effect i masakra jednym slowem. Nie dosc ze zaplacilam za to 55 zl to kobieta mi wlosow nawet do pozadku nie umyla, obciela mi koncoweczki tak minimalnie ze (a poprosilam zeby mi sciela to co rozdwojone i przypalone ) mam w sumie to samo co mialam. Nawet mi do porzadku nie wyprostowalo wlosow. Nie no nawet mi rowno przedzialku na glowie nie zrobila. Jestem zla bo wydalam kase na nic! Doslownie na nic bo nie ma zadnej zmiany! Mam dalej porozdwajane koncowki a 55zl mniej w portfelu
lady_dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 14:37   #1306
Oliwia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A to ciekawe,bo one wszystkie zawsze słuchają co się do nich mówi.Jestem przekonanaże sama tak chciałaś albo nie wiedziałaś czego chcesz więc dla bezpieczeństawa podcięły ci końcówki.Ja tam byłą juz u wszystkich i nigdy nie wyszłam niezadowolona.
Oliwia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 14:42   #1307
Oliwia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja właśnie myślę,że to Ty jesteś tą fryzjerką która pisze te bzdury i ten twój zlepek dwóch fryzjerek to super porażka bo ty jesteś jedna z nich.sorry ale to żałosne
Oliwia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 14:42   #1308
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Oliwia32 Pokaż wiadomość
A to ciekawe,bo one wszystkie zawsze słuchają co się do nich mówi.Jestem przekonanaże sama tak chciałaś albo nie wiedziałaś czego chcesz więc dla bezpieczeństawa podcięły ci końcówki.Ja tam byłą juz u wszystkich i nigdy nie wyszłam niezadowolona.
Również oceniam ten salon na plus. Fryzjerki dokładnie dopytują się o każdy centymetr włosa i robią dokładnie to o co się prosi. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty!
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 20:40   #1309
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lady_dark Pokaż wiadomość
A ja byla wczoraj w Studio Effect i masakra jednym slowem. Nie dosc ze zaplacilam za to 55 zl to kobieta mi wlosow nawet do pozadku nie umyla, obciela mi koncoweczki tak minimalnie ze (a poprosilam zeby mi sciela to co rozdwojone i przypalone ) mam w sumie to samo co mialam. Nawet mi do porzadku nie wyprostowalo wlosow. Nie no nawet mi rowno przedzialku na glowie nie zrobila. Jestem zla bo wydalam kase na nic! Doslownie na nic bo nie ma zadnej zmiany! Mam dalej porozdwajane koncowki a 55zl mniej w portfelu
...to bardzo dziwne, bo z tego co się oriętuję, to koleżanki sobie chwalą ten salon. Pewnie jesteś z konkurencji i chcesz napisać o nich coś złego. Sama tam chodzę już dłuuugo i jeszcze nie miałam złych doświadczeń.

Edytowane przez madzi@
Czas edycji: 2008-01-26 o 21:03
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 08:17   #1310
__Ania__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 68
GG do __Ania__
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A czy jest ktoś niezadowolony z usług pani Basi z Kiss Paris? Tak się tylko zastanawiam.
__Ania__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:12   #1311
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

nie mam własnych doświadczeń z p. Basią ale z tego co czytam na różnych forach ona jest w Krakowie guru fryzjerstwa, albo rzeczywiście jest świetna albo świetnie wypromowana
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 23:01   #1312
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu((((( (((((((((((((((((((

alez mnie podkusiło, jestem po wizycie we FRAMESI na Rynku.

to był spontan, poszłam tam w ciemno. Strzygła mnie nijaka Olga.

Ostrzegam Was przed tą kobitą. Moje strzyżenie trwało niecałe 15 minut i to była jakaś porażka, teraz masuję cebulki włosów żeby szybciej odrosły i trzeba będzie iść do poprawki ((((((




porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 12:49   #1313
Nicolleta
Przyczajenie
 
Avatar Nicolleta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam! Na początek podzielę się opinią dotyczącą p.Olgi z Framesi..Kiedyś uważałam że jest dobra,nie najlepsza ale dobra fryzjerką..Zmieniłam jednak zdanie kiedy wycieniowała mi włosy które już przecież znała bo byłam u niej nie raz i wiedziała że moje włosy nie nadają się do takiej mocno wystrzyżonej fryzurki..Niewiem, może miała zły dzień
Nie chodzę już do Framesi od jakiegoś czasu ale ostatnio słyszałam od dwóch znajomych, że Olga ma chyba jakiś gorszy okres bo też wyszły nie zadowolone. Nie zgodzę się tylko z tym co napisała poprzednia dziewczyna, że strzyżenie trwa ok.15 min..Olga zawsze bardzo starannie i długo mnie strzygła. To tyle o Framesi.

Teraz tak jak kiedyś już obiecałam napiszę o p.Tomku (który kiedyś pracował w Trendy na Karmelickiej) Tak wiec jestem już po
Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia.. Ja jako osoba wymagająca mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolona, nawet bardzo p.Tomek przed przystąpieniem do "działania" zapytał co robię z włosami na co dzień, co lubię, czego nie..zaproponował zmianę, doradził..itd (czego nigdy nie robiła p.Olga np.) Jestem już kilka dni po strzyżeniu i koloryzacji, włosy się fajnie układają,kolor jest wciąż ładny Atmosfera w salonie też bardzo sympatyczna, cena przystępna.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, dlatego szczerze polecam tego fryzjera..
Ale się rozpisałam Pozdrawiam wszystkich!
Nicolleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:37   #1314
ewa 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja byłam kiedyś we Framesi na rynku u p.Anatola.Wyszłam bardzo niezadowolona.Atmosfera w salonie jest nie przyjemna,nie klient jest najważniejszy,ale fryzjerzy.Pan Anatol nie liczył sie z moim zdaniem tylko ze swoją "chorą wizją" moich włosów.Do tego za usługę zapłaciłam 400zł.Masakra.Nie polecam.
ewa 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 15:13   #1315
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Bea2 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Czy ktoś z Was wie gdzie teraz pracuje Paweł z Haircoif?

Podobno założył własny salon ale nie jestem pewna.

Przez kilka lat balansował pomiędzy salonem w Geancie i Galerii Kazimierz.

Dziękuję za informacje


to chyba trochę pozno,ale lepsze to niz nic :d

tak On teraz pracuje w Solvey parku

tu jest Jego strona

http://www.af-vici.pl/
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 17:02   #1316
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Nicolleta Pokaż wiadomość
Teraz tak jak kiedyś już obiecałam napiszę o p.Tomku (który kiedyś pracował w Trendy na Karmelickiej) Tak wiec jestem już po
Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia.. Ja jako osoba wymagająca mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolona, nawet bardzo p.Tomek przed przystąpieniem do "działania" zapytał co robię z włosami na co dzień, co lubię, czego nie..zaproponował zmianę, doradził..itd (czego nigdy nie robiła p.Olga np.) Jestem już kilka dni po strzyżeniu i koloryzacji, włosy się fajnie układają,kolor jest wciąż ładny Atmosfera w salonie też bardzo sympatyczna, cena przystępna.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, dlatego szczerze polecam tego fryzjera..
Ale się rozpisałam Pozdrawiam wszystkich!
Nicoletta,zdradzisz gdzie strzyże pan Tomek i jak z cenami ?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 22:14   #1317
orka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Nicolleta Pokaż wiadomość
Witam! Na początek podzielę się opinią dotyczącą p.Olgi z Framesi..Kiedyś uważałam że jest dobra,nie najlepsza ale dobra fryzjerką..Zmieniłam jednak zdanie kiedy wycieniowała mi włosy które już przecież znała bo byłam u niej nie raz i wiedziała że moje włosy nie nadają się do takiej mocno wystrzyżonej fryzurki..Niewiem, może miała zły dzień
Nie chodzę już do Framesi od jakiegoś czasu ale ostatnio słyszałam od dwóch znajomych, że Olga ma chyba jakiś gorszy okres bo też wyszły nie zadowolone. Nie zgodzę się tylko z tym co napisała poprzednia dziewczyna, że strzyżenie trwa ok.15 min..Olga zawsze bardzo starannie i długo mnie strzygła. To tyle o Framesi.

Teraz tak jak kiedyś już obiecałam napiszę o p.Tomku (który kiedyś pracował w Trendy na Karmelickiej) Tak wiec jestem już po
Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia.. Ja jako osoba wymagająca mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolona, nawet bardzo p.Tomek przed przystąpieniem do "działania" zapytał co robię z włosami na co dzień, co lubię, czego nie..zaproponował zmianę, doradził..itd (czego nigdy nie robiła p.Olga np.) Jestem już kilka dni po strzyżeniu i koloryzacji, włosy się fajnie układają,kolor jest wciąż ładny Atmosfera w salonie też bardzo sympatyczna, cena przystępna.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, dlatego szczerze polecam tego fryzjera..
Ale się rozpisałam Pozdrawiam wszystkich!
ja rowniez pytam gdzie przyjmuje Pan Tomek i jakie mniej wiecej sa ceny
pozdrawiam
orka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 07:41   #1318
nutka257
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Serdeczne dzięki za wiadomość.
Pozdrawiam cieplutko ! : )
nutka257 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 09:28   #1319
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Powiedzcie, naprawdę uważacie że faceci są lepszymi fryzjerami ???
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 10:29   #1320
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Quintesencja Pokaż wiadomość
Powiedzcie, naprawdę uważacie że faceci są lepszymi fryzjerami ???
Ja tak nie uważam... To, że często obcina mnie fryzjer - facet to kwestia jego umiejętności. Zawsze po poszukiwaniach idealnej fryzury zawsze wracam do niego - kilka razy obcinał mi włosy, ratował po nieudanych eksperymentach i nie byłam nigdy niezadowolona.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.