Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 21:52   #1501
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zatem swietnie, ze sie zdecydowalam. Juz sie nie moge doczekac
Ja się też tam wybiorę Tylko za jakiś czas
Orientujesz się jak z cenami za strzyżenie (włosy półdługie, długie ) ?
Pozdrawiam
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 22:18   #1502
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Ja się też tam wybiorę Tylko za jakiś czas
Orientujesz się jak z cenami za strzyżenie (włosy półdługie, długie ) ?
Pozdrawiam
Kolezanki za krotkie placily 60zl A ja jak tylko dowiem sie wszystkiego bede informowac na forum, moge Ci wyslac PW

Aha - radze sie zarejestrowac juz teraz, bo terminy sa odlegle. Moja siostra zalapala sie na kolejny wolny - w maju!!!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 22:30   #1503
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Izabella23 robilas przed farbowaniem dekoloryzacje?? Chcialabym sie zdecydowac na taki zabieg zeby osiagnac ładny rownomierny kolor ale boje sie ze zabardzo zniszczy mi to wlosy..
wantet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 03:44   #1504
monika5627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A przy takiej dekoloryzacji powraca sie do swojego koloru czy jak to wyglada? bo tak szczerze mowiac to nigdy o tym nie slyszalam
monika5627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 08:37   #1505
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Izabella23 Pokaż wiadomość
Ja tylko niestety muszę dodać, że farba od czasu poprawy koloru u Pani Basi po 3 myciach się sprał, nie ma połysku, jest matowy a kolor jest teraz taki jaki był przed poprawką :-(((((
Izabella23 a czy to przypadkiem nie jest normalne ze po dekoloryzacji kolor sie "spiera"? Ja wlasnie tez w najblizszym czasie wybieram sie na dekoloryzacje bo juz mi sie moj czarny kolor znudzil i wlasnie tego sie obawiam...

A co do p. Basi z kiss paris.. Dlugo sie powstrzymywalam od wydania jakiejkolwiek opini nt jej umiejetnosci strzyzenia, ale musze stwierdzic ze jestem bardzo rozczarowana. Po wyjsciu bardzo mi sie podobalo, poniewaz wlosy byly wymodelowane, niestety juz po pierwszym myciu zauwarzylam ze mam problem z ich ulozeniem... wlosy zyja wlasnym zyciem! Grzywka lata we wszystkie strony ,a spiac tez za bardzo jej sie nie da... Jednak najbardziej mnie wkurzylo ze p. Basia miala podciac wlosy o 1 gora 2 cm a tym czasem skrocila mi o co najmniej 5! bardzo zle sie czuje w tej fryzurze i nawet znajomi zauwarzyli ze jestem zle obcieta...
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 08:45   #1506
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez camm Pokaż wiadomość
Izabella23 a czy to przypadkiem nie jest normalne ze po dekoloryzacji kolor sie "spiera"? Ja wlasnie tez w najblizszym czasie wybieram sie na dekoloryzacje bo juz mi sie moj czarny kolor znudzil i wlasnie tego sie obawiam...

A co do p. Basi z kiss paris.. Dlugo sie powstrzymywalam od wydania jakiejkolwiek opini nt jej umiejetnosci strzyzenia, ale musze stwierdzic ze jestem bardzo rozczarowana. Po wyjsciu bardzo mi sie podobalo, poniewaz wlosy byly wymodelowane, niestety juz po pierwszym myciu zauwarzylam ze mam problem z ich ulozeniem... wlosy zyja wlasnym zyciem! Grzywka lata we wszystkie strony ,a spiac tez za bardzo jej sie nie da... Jednak najbardziej mnie wkurzylo ze p. Basia miala podciac wlosy o 1 gora 2 cm a tym czasem skrocila mi o co najmniej 5! bardzo zle sie czuje w tej fryzurze i nawet znajomi zauwarzyli ze jestem zle obcieta...
Czyzby mit upadal? Wyslalam Ci namiary na PW. Pozdrawiam
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 09:09   #1507
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Czyzby mit upadal? Wyslalam Ci namiary na PW. Pozdrawiam
Zdecydowalam sie na p.Basie nie tylko ze wzgledu na dobre opinie ktore ma tutaj wystawiane na wizaz, ale rowniez dlatego ze widzialam jej "dziela" na wlosach moich znajomych. Nie wiem moze po prostu trafilam na zly dzien p. Basi... Kazdy ma przeciez prawo do bledow, ale nie sadze zebym sie ponownie zdecydowala na strzyzenie u p. Basi..
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 10:03   #1508
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez wantet Pokaż wiadomość
Izabella23 robilas przed farbowaniem dekoloryzacje?? Chcialabym sie zdecydowac na taki zabieg zeby osiagnac ładny rownomierny kolor ale boje sie ze zabardzo zniszczy mi to wlosy..
Tak, miałam dekoloryzację. Jakiś rok temu też miałam robioną dekoloryzację, bo po poprzedniej fryzjerce miałam "przepigmentowane" włosy, zwłaszcza końcówki. Teraz w KIss Paris miałam druga. Co prawda włosy nie są zniszczone, ale są bardzo twarde i szortskie, choc to podobno normalne. Teraz trzeba je dobrze nawilżać. Wcześniej przed dekoloryzacją miałam włoski super, takie mięciutkie, jak jedwab, a teraz ich struktura mnie denerwuje, ale cóż :-(

Camm
Po dekoloryzacji pierwszej, kolor się nie spierał, więc wg. mnie to nie jest normalne. Myslę, że w tym wypadku to Pani Basi zawiodła. Miałam nadzieję, że będę z niej zadowolona, po takim wychwalaniu i w koncu zostane wierna jednemu fryzjerowi. Jednak muszę przyznac, ze do Kiss Paris juz z pewnością nie pójde. Moze Pani Basia jest dobra w strzyżeniu, nie wiem, ale koloryzacja nie bardzo. Sama juz nie wiem co robic, bo mam ogromna ochote zadzownic i jej powiedziec, ze kolor sie sprał i to po 3 myciach :-(((((
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 10:30   #1509
cornellia33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 118
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

przepraszam za powielnie odpwiedzi,wkradł sie problem z ładowaniem strony.
cornellia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 11:08   #1510
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez cornellia33 Pokaż wiadomość
Izabela myśle że możesz zadzwonić tylko jak się przyznałaś że rok temu miałaś robioną też dekoloryzacje i teraz drugą to chyba na nic nie możesz liczyć,sama z własnej autopsji wiem co sie działo z moimi włosami jak zdekoloryzwowane miałam tylko raz w Expanderze, kolor mi się spłukiwał w zawrotnym tępie zwaliłam wine też na fryzjera a jak poszłam do poprawy to zapłaciłam jak za normalne farbowanie ponieważ nie uzanli że popełnili jakiś bład techniczny,kolejnym razem wpadłam na modelowanie do Romana i tam powiedzieli że jest to zupełnie noramalna sytuacja i nie zdziwiło ich wypłukiwanie się koloru zaznaczyli że każde włosy reagują inaczej na takie zabiegi .
A struktura włosków poprawiła mi się po dwóch miesiącach,przez ten czas nakładałam odżywki litrami.
Podczas wizyty mówiłam Pani Basi ze miałam dekoloryzację rok temu..
Powiedziała, ze to nic nie szkodzi. No trudno, ale po 1 dekoloryzacji kolor miałam bardzo długo i nie zmieniła mi sie struktura włosa. No, ale cóż.
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 11:19   #1511
cornellia33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 118
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Izabella23 Pokaż wiadomość
Podczas wizyty mówiłam Pani Basi ze miałam dekoloryzację rok temu..
Powiedziała, ze to nic nie szkodzi. No trudno, ale po 1 dekoloryzacji kolor miałam bardzo długo i nie zmieniła mi sie struktura włosa. No, ale cóż.

hmm nie jestem fachowcem moim skromnym zdaniem dwie dekoloryzacje w ciągu roku to może dla włosków za dużo
cornellia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 11:57   #1512
slezer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
dobry fryzjer w Krakowie-wzorki

witam
szukam dobrego i w miarę taniego fryzjera w krakwie który wycina dobrze wzorki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3587098.jpg (13,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6744325.jpg (27,5 KB, 5 załadowań)
slezer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:03   #1513
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Izabella23 Pokaż wiadomość
Camm
Po dekoloryzacji pierwszej, kolor się nie spierał, więc wg. mnie to nie jest normalne. Myslę, że w tym wypadku to Pani Basi zawiodła. Miałam nadzieję, że będę z niej zadowolona, po takim wychwalaniu i w koncu zostane wierna jednemu fryzjerowi. Jednak muszę przyznac, ze do Kiss Paris juz z pewnością nie pójde. Moze Pani Basia jest dobra w strzyżeniu, nie wiem, ale koloryzacja nie bardzo. Sama juz nie wiem co robic, bo mam ogromna ochote zadzownic i jej powiedziec, ze kolor sie sprał i to po 3 myciach :-(((((
Izabella23 według mnie powinnas zadzwonic i powiedziec ze sie kolor spiera... Przeciez zaplacilas za usluge kiss paris raczej nalezy do tych "lepszych" salonow fryzjerskich i powinni dbac o kazdego klienta. Ja sama zawsze zglaszam reklamacje jak mi sie cos nie podoba i moge nawet powiedziec ze jestem w tym bardzo "gwaltowna i wybuchwa" czego akurat Ci nie polecam bo skutki czasami sa odwrotne.. ale coz zrobic jak nie dosc ze place nie male pieniadze to potem wygladam jak starch na wroble...:/
a co do dekoloryzacji to mialam kiedys robone refleksy- napierw mi w utleniali kilka pasemek wlosow, a potem nakladali bezowa farbe. Po miesiacu znudzily mi sie i postanowilam wrocic do ciemniejszych kolorow. Jakiez bylo moje zdziwnie gdy po 3 dniach od wizyty u fryzjera farba prawie cala zeszla... oczywiscie zglosilam reklamacje , ktora zostala przyjeta -ALE uslyszlama ze to jest "normalne" ze sie kolor spiera po takim zabiegu i jeszcze kazali mi zaplacic za zuzyte farby... Wiecej tam nie poszlam..
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 01:25   #1514
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Wesołych świąt.smacznego Jajeczka I Włosów , Zupełnie Nie Podobnych Do Kurczaczka.życzę Wszystkim Forumowiczkom.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:13   #1515
pris
Raczkowanie
 
Avatar pris
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 67
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jeśli ktoś mógłby mi polecić koloryzację w Krakowie to bym była bardzo wdzięczna
Planuję z jasnego blondu wrócić do naturalnego (jasny brąz), myślałam o tonerach czy płukankach (np Color Touch Welli). Chciałam bym znaleźć w miarę niedrogi salon "na stałe" gdzie co miesiąc mogłabym się podciąć i wedle potrzeby zrobić lekki kolor, tak żeby nie wybulić na dzień dobry 200zł.
pris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 21:20   #1516
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: Gdzie jest Piotrek z Daviness (Kraków)?

Moja droga tez nad tym ubolewam ze juz nie ma Piotra bo faktycznie wyczynial cuda- ale z tego co sie orientuje to wyjechal do angli...
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 21:46   #1517
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Eh wczoraj postanowiłam przetwstowac moją nową fryzurkę od Pani Basi na moich naturalnych pokreconych wlosach, wiec nałozylam pianke, uzylam dyfuzora itd itp i.... miałam grzyba na głowie :P no cóż... ale nie zrozmcie mnie źle bo jestem z mojej fryzurki MEGA zadowolona gdyż na prostych włosach wyglada cudownie! i nadal polecam usługi Pani Basi, tylko uwazac na swoje loczki Nastepnym razem pojde spowrtoem do Pani Basi bo nie watpie w jej talent chyba ze mi polecicie kogos kto na prawde specjalizuje sie w loczkach
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:30   #1518
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Karola_krk Pokaż wiadomość
Eh wczoraj postanowiłam przetwstowac moją nową fryzurkę od Pani Basi na moich naturalnych pokreconych wlosach, wiec nałozylam pianke, uzylam dyfuzora itd itp i.... miałam grzyba na głowie :P no cóż... ale nie zrozmcie mnie źle bo jestem z mojej fryzurki MEGA zadowolona gdyż na prostych włosach wyglada cudownie! i nadal polecam usługi Pani Basi, tylko uwazac na swoje loczki Nastepnym razem pojde spowrtoem do Pani Basi bo nie watpie w jej talent chyba ze mi polecicie kogos kto na prawde specjalizuje sie w loczkach
Jakby to elegancko ujac...Po naprawde dobrym cieciu moje wlosy wygladaly i ukladaly sie swietnie: spiete, rozpuszczone, krecone, proste, falowane. Ciesze sie wiec, ze przeczytalam Twoj post, bo teraz juz na 100% nie skorzystam z uslug Pani Basi - za bardzo lubie swoje loki. Co do polecania: fryzjera mam za niecale 3tyg Mam nadzieje, ze bede Ci go mogla polecic.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 15:54   #1519
KasiaKRK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cześć dziewczyny! Postanowiłam się pierwszy raz wypowiedzieć na forum i na temat pani Basi.Pewnie powtórzę, wiele takich samych opinii, ale bardzo jestem zadowolona z usług wykonywanych w salonie kiss paris .Myślę, że warto oddać swoje włosy w ręce pani Basi. Fryzjerka traktuje swoją pracę profesjonalnie i ma indywidualne podejście do każdego klienta. Do wykreowania nowej fryzury klientki wkłada mnóstwo serca. Przyznam że jest to dla mnie bardzo ważne, bo mam duże wymagania i oczekuje od fryzjera wykonania usługi na najwyższym poziomie. Pani Basia dobrała mi odcień w kolorze ciepłego blondu i dorzuciła mi kilka jaśniejszych refleksów. Strzyżenie zostało idealnie dobrane do mojego owalnego kształtu twarzy.Od tego momentu jestem posiadaczką gęściejszej grzywki Efekt końcowy był rewelacyjny. Fryzurka dobrze sie układa i nie zajmuje mi dużo czasu.
Na dodatek pani Basia jest przemiłą i bardzo sympatyczną osóbką.
Może ceny są trochę wyższe niż w innych salonach, ale myślę że warto jest zapłacić wyższą cenę i dużej się cieszyć z nowej fryzurki
Pozdrawiam Was serdecznie, a przede wszystkim panią Basię i życzę wszystkim Wesołych Świąt!
KasiaKRK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 00:07   #1520
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jakby to elegancko ujac...Po naprawde dobrym cieciu moje wlosy wygladaly i ukladaly sie swietnie: spiete, rozpuszczone, krecone, proste, falowane. Ciesze sie wiec, ze przeczytalam Twoj post, bo teraz juz na 100% nie skorzystam z uslug Pani Basi - za bardzo lubie swoje loki. Co do polecania: fryzjera mam za niecale 3tyg Mam nadzieje, ze bede Ci go mogla polecic.
Tulipanna a do tej pory kto Ci robił takie uniwersalne układające się fryzurki? Byłabym baaardzo zainteresowana bo efekt Pani Basi jest na prawde super ale po ułożeniu, a moje loczki niestety wcale nie są zadowolone z takiego obrotu sprawy :P A do kogo tez się wybierasz w najbliższym czasie? tzn. za 3 tygodnie jak mówisz I tak musze poczekać aż mi włoski troche podrosną do następnej wizyty (no i az pienieżki się znajdą ) ale z całego serca pragne dostac numer do fryzjera ktory zrobi mi na glowie cos co sie ulozy i do lokow i do prostych i falowanych włosów, bez wiekszego układania
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:17   #1521
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Karola_krk Pokaż wiadomość
Tulipanna a do tej pory kto Ci robił takie uniwersalne układające się fryzurki? Byłabym baaardzo zainteresowana bo efekt Pani Basi jest na prawde super ale po ułożeniu, a moje loczki niestety wcale nie są zadowolone z takiego obrotu sprawy :P A do kogo tez się wybierasz w najbliższym czasie? tzn. za 3 tygodnie jak mówisz I tak musze poczekać aż mi włoski troche podrosną do następnej wizyty (no i az pienieżki się znajdą ) ale z całego serca pragne dostac numer do fryzjera ktory zrobi mi na glowie cos co sie ulozy i do lokow i do prostych i falowanych włosów, bez wiekszego układania
Pan Darek z salonu Roman na Golebiej. Przyszlam wowczas ze zdjeciem fryzury. Choc nienawidzilam wtedy swoich kreconych wlosow czasami nie prostowalam, bo bylam urzeczona ich wygladem. Niestety jest tam dosc drogo, dlatego teraz bede testowac Pana Tomka z dawnego salonu Trendy i mam nadzieje, ze tez sie sprawdzi Spotykam tyle dobrych opinii, ze jestem raczej spokojna.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:27   #1522
MartaKutera
Przyczajenie
 
Avatar MartaKutera
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam wszystkich na tym forum dziewczyny pomocy szukam Pani Ani fryzjerki(stylistki) do tej pory pracowała w Salonie Dziedzic od roku opiekowała się moimi włoskami ,dzwonie zapisać sie przed Świętami i dowiaduje się że już tam nie pracuje czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajde Pania Anie ?? Błagam o pomoc i informacje Marta
MartaKutera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 14:30   #1523
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Tulipanna a jak się prezentują ceny na Gołębiej, a jak Pana Tomka? Zanim poszłam do Pani Basi tez myslałam o Tomku, ale przeraziły mnie trochę odległe terminy
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 14:34   #1524
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Karola_krk Pokaż wiadomość
Tulipanna a jak się prezentują ceny na Gołębiej, a jak Pana Tomka? Zanim poszłam do Pani Basi tez myslałam o Tomku, ale przeraziły mnie trochę odległe terminy
Przy znizce studenckiej w Romanie ponad stowa za mycie i strzyzenie. Ile dokladnie nie pamietam. U Pana Tomka na krotkich wlosach mycie + strzyzenie 60zl. Bede jeszcze tam dzwonic i sie upewniac, czy na poldlugich tyle samo.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:04   #1525
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Rozczarowan Panem Tomkiemu

U Pana Tomka pojawiłam się przed świętami z nadzieją zmiany mojej fryzury na lepsze. Po wizycie czuje sie fatalnie i mam totalnie zepsuty nastroj . Cała sprawa mojego nieszczescia dotyczy wyglądu włosów
Kazdy wlos puszy sie jakby dostały szału i odstaje w inna strone, kolor jest matowy przesuszył mi włosy.Sciecie zupelnie nie pasje do mnie - ani do kondycji wlosow,a mam lekko falowane chicałam chyba napisać że miałam Przez całe święta probowalam wszystkiego - dyfuzor ,jedwab, prostownica, no i jestem podłamana niezle.
Do tego wszystkiego zapomnialam napisac o grzywce, w ktorej tez zle sie czuje, bo jest za krótka. Nie wiem co myśleć o fachowości tego fryzjera,osobowością też nie nadrobił żle dobranej fryzury pierwszy raz mi się zdarzyło że wyszłam tak niezadowolona.
Przepraszam, ze sie rozpisalam, ale musialam dac upust emocjom i przestroge dla innych. Mi jak na razie chce sie tylko ryczec jak patrze teraz w lustro buuuu.
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:08   #1526
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ona366 Pokaż wiadomość
Rozczarowan Panem Tomkiemu

U Pana Tomka pojawiłam się przed świętami z nadzieją zmiany mojej fryzury na lepsze. Po wizycie czuje sie fatalnie i mam totalnie zepsuty nastroj . Cała sprawa mojego nieszczescia dotyczy wyglądu włosów
Kazdy wlos puszy sie jakby dostały szału i odstaje w inna strone, kolor jest matowy przesuszył mi włosy.Sciecie zupelnie nie pasje do mnie - ani do kondycji wlosow,a mam lekko falowane chicałam chyba napisać że miałam Przez całe święta probowalam wszystkiego - dyfuzor ,jedwab, prostownica, no i jestem podłamana niezle.
Do tego wszystkiego zapomnialam napisac o grzywce, w ktorej tez zle sie czuje, bo jest za krótka. Nie wiem co myśleć o fachowości tego fryzjera,osobowością też nie nadrobił żle dobranej fryzury pierwszy raz mi się zdarzyło że wyszłam tak niezadowolona.
Przepraszam, ze sie rozpisalam, ale musialam dac upust emocjom i przestroge dla innych. Mi jak na razie chce sie tylko ryczec jak patrze teraz w lustro buuuu.
Wklej prosze zdjecie, albo wyslij mi na PW. Jak chcesz byc anonimowa - zamaluj twarz w paincie. jestem ciekawa jak wygladaja Twoje wlosy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:33   #1527
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wklej prosze zdjecie, albo wyslij mi na PW. Jak chcesz byc anonimowa - zamaluj twarz w paincie. jestem ciekawa jak wygladaja Twoje wlosy
Tulipana miałam już to uczynić okazało się że kabelek do aparatu przeżarłm mi Dycio(moja świnka)
Może wpadne dzisiaj do kolezanki to mi cyknie fotke,coprawda nie mam wielkiej ochoty na sesjeZanalzłam na forum kilka produktów do układania których nie mam i polece je w najbliższym czasie zakupić,może coś mi jeszcze pomoże.Trochę żaluje tego długiego oczekiwania na moje niezadowoleni
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:42   #1528
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ona366 Pokaż wiadomość
Tulipana miałam już to uczynić okazało się że kabelek do aparatu przeżarłm mi Dycio(moja świnka)
Może wpadne dzisiaj do kolezanki to mi cyknie fotke,coprawda nie mam wielkiej ochoty na sesjeZanalzłam na forum kilka produktów do układania których nie mam i polece je w najbliższym czasie zakupić,może coś mi jeszcze pomoże.Trochę żaluje tego długiego oczekiwania na moje niezadowoleni
Ja jednak bede czekac na zdjecie

A moglabys cos wiecej napisac o przebiegu wizyty? Jak wygladala, pokazalas zdjecia fryzury, rozmawialas z fryzjerem na temat tego jaki efekt chcesz uzyskac?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:22   #1529
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Unhappy Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Oczywiście rozmawiałam z nim zapytałam nawet czy mam wyszukac coś w gazetkach żeby przybliżyć mu moje oczekiwania pan Tomek swierdziła że sam jest w satnie dobrać mi najlepiej fryzzzzzzzzz.nietety nie wyszedł mu ten plan.Miałam wielka nadzieję że z jego usług będę zadowolona tym bardziej że dotychczas z KRK jeżdziłam do Lublina do mojego fryzjera.
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:51   #1530
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ona366 Pokaż wiadomość
Oczywiście rozmawiałam z nim zapytałam nawet czy mam wyszukac coś w gazetkach żeby przybliżyć mu moje oczekiwania pan Tomek swierdziła że sam jest w satnie dobrać mi najlepiej fryzzzzzzzzz.nietety nie wyszedł mu ten plan.Miałam wielka nadzieję że z jego usług będę zadowolona tym bardziej że dotychczas z KRK jeżdziłam do Lublina do mojego fryzjera.
Okej dziekuje.Czekam na zdjecie Twojje fryzury.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.