balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-08, 20:50   #1
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69

balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko


Przesyłam swoje fotki żeby widziała pani Grażynko jakie mam włosy, 2 raz miałam robione pasemka ale to już bardzo dawno, później kilka razy farbowałam sobie całe włosy farbą ,obecnie nic z nimi nie robie od jakiś 3 miesięcy mam odrosty których tak mocno nie widać bo rozjaśniałam sobie delikatnie ale porównać same końce z tymi przy skórze - no jednak różnica jest widać raczej płynne przejście od ciemniejszego, mojego kolorku przy skórze do jasnego blondu na końcach.
Chcę zrobić sobie balejaż miedziano-złoty jak na 3 zdjęciu albo troszkę delikatniejszy, przesłała mi pani ostatnio kilka fajnych fotek z takim balejażem. Ciekawi mnie jak on wyjdzie na tych rozjaśnianych włosach czy będzie on mocno intensywny na dole a na górze mniej? czy może najpierw będzie trzeba rozjaśnić przy skórze no i czy przy takim kolorze moich włosów te 2 kolory balejażu to napewno miedź i złoto żeby wyszedł taki efekt?
Po drugie to proszę propozycje fryzury dla mnie na 2 fotce widać że mam szerokie czoło które chciałabym ukryć ale już napewno odpada prosta, pionowa grzywka jak na ostatnim zdjęciu i obcięcie, skrócenie włosów.
Długość chcę zostawić natomiast może jakieś cieniowanie i ciekawe ułożenie włosków żeby zakryć czółko
Dodam jeszcze że nie mam suchych, sianowatych włosów, są nawilżone, tylko końcówki porozdwajane
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 21:27   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

witaj! ja bym jednak skrocila wloski! !propozycje fryzurek ode mnie!!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 17:25   #3
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

Skracanie włosów odpada bo jeżeli chcę zrobić sobie balejaż to już po miesiącu będę miała straszne odrosty, moje włosy bardzo szybko rosną bez podcinania a co dopiero jak obetnę ? raz już próbowałam i to jest naprawdę szybkie tempo po podcięciu około 5cm dlatego nie
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 19:57   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

.nie rozumiemnie mozesz obciac wlosow bo bedzie bardziej widoczny odrost?? pierwsze slysze by odrost mial cos wspoolnego z dlugoscia wlosow!przy ktorkich widac najmniej! to wiem, bo przewaznie sa postawuione przy glowie, ale na takiej dlugosci??przeciez niezaleznie czy obetniesz czy podetniesz wlosy beda rosly tak samo. nie wiem, ale niech Pani Grazynka sie wypowie.
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 20:07   #5
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

Hm chodzi mi o to że jak obetnę włosy to będą rosły szybciej niż teraz kiedy nic z nimi nie robię, a przez to szybciej będzie widać odrosty. Nie miałaś nigdy z tym styczności że jak się obetnie włosy to szybciej rosną ? bo moje właśnie tak reagują nie raz obcinałam włoski do ramion albo krócej i naprawdę zwiękasza się tempo odrastania i do tego odrastają ciemniejsze. Co p.Grażynka może powiedzieć na ten temat? moje włosy właśnie tak reagują i wątpię żeby można było to w jakiś sposób zmienić
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 20:34   #6
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

widzisz byl wlasnie taki mit, ze jak sie scina wlosy to one szybciej rosna, stad moje zdziwienie!bo okazalo sie to nieprawdaa i tak mysle ze bardzo ladnie bys wygladala gdybys podciela wloski! pozdrawiam i jak sie zdecydujesz to przeslij zdjecie! i udanej koloryzacji!...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 20:45   #7
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

Dokładnie tak jest w moim przypadku każdy reaguje inaczej na różne rzeczy ja akurat jestem dowodem na to że ten mit o szybszym odrastaniu włosów bo obcięciu jest prawdą a fotkę oczywiście prześlę jak tylko zrobie coś z włoskami
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-09, 22:46   #8
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

Ja również polecam podciąć trochę włosy, przede wszystkim po to, by nadać fryzurze kształtu. Co do szybszego tempa wzrostu włosów po podcięciu, mimo Twoich zapewnień jakoś trudno mi się uwierzyć . Ale zrób jak uważasz...
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 08:27   #9
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

Heh niedowiarki
Nie będę was przekonywała bo to nie ma sensu.
Nie proponujcie mi obcinania włosów bo i tak tego nie zrobie!!
bzyku a jeżeli chodzi ci o podcięcie żeby końcówki były równe to właśnie takie są, kiedy mam rozpuszczone włosy to wszystkie są na jednej długości a nie każdy ma swoją długość.
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 20:47   #10
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

podciągam do góry
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 22:52   #11
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

popieram kolezanki, ze trzeba by bylo podciac. nieladnie wygladaja jak zniszczone - takie miotelki.
i tez jestem niedowiarkiem jesli chodzi o to rosniecie

dluzsze nie oznacza ladniejsze
pozdrawiam
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-10, 22:58   #12
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

moim zdaniem wygladalabys super jakbys wycieniowala wloski i zrobila sobie balejaz,mowie Ci cud miod
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 23:32   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: balejaż i fryzurka dla mnie p. Grażynko

kasiu mna zdjeciu widac ze masz nierowne wlosy, konce nawet powiedzialabym dosc polamane, jezeli chcodzi o to jak beda sie tzrymaly kolory , nie moge ci na to odpowiedziec poniewaz wlosy rozjasniane roznie reaguja , a ja jak nie wizde i nie podotykam ich nie wypowiadma opinii, co do tego "szybkiego wzrostu wlosow po strzyzeniu, to nie jest mozliwe, bo podcinanie nia ma wplywu na to a zadnym pzrypadku , wlosy moga ladniej wygladac i sie nie kruzsa dlatego moga takie sprawiac wrazenie, moze owszem rosna ci wlosy wiecej niz 1 cm na miesiac , tak moze byc, ale to nie pzrez podcinanie, a juz napewno przez podcinanie nie rosna ciemniejsze....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.