Zaproszenie ch³opaka na po³owinki (zabawa z okazji tego, ¿e po³owa liceum za nami) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Szko³a i edukacja

Notka

Szko³a i edukacja Szko³a i edukacja, to forum dla osób, które chc± siê uczyæ. Tu dowiesz siê wszystkiego o szko³ach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-09-14, 16:30   #1
goold
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Krotoszyn
Wiadomo¶ci: 1

Zaproszenie ch³opaka na po³owinki (zabawa z okazji tego, ¿e po³owa liceum za nami)


Ch³opak mojej kole¿anki dowiedzia³ siê, ¿e jest taki ch³opak, który chcia³by ze mn± i¶æ na t± impreze, ale ja go nie znam, a musze sama wyj¶æ z inicjatyw± zaproszenia go, poniewa¿ to impreza mojej klasy ... jak mam do niego zagadaæ? co mówic i wgl?
goold jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-14, 16:50   #2
Snaffy
Raczkowanie
 
Avatar Snaffy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 163
Dot.: Zaproszenie ch³opaka na po³owinki (zabawa z okazji tego, ¿e po³owa liceum za na

"i wgl"

jeste¶ pewna, ze chcesz zabrac na imprezê kolesia, którego nie znasz? Na dodatek na imprezê szkoln±? Ja bym nie odwa¿y³a zabraæ na po³owinki czy studniówkê ogos obcego... nie wiesz jak zachowuje sie przy ludziach, jak zachowuje siê po alkoholu i czy ci w tym wypadku nie narobi wstydu itd.
__________________
ksi±¿kowa wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642759
Snaffy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-14, 21:03   #3
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek z³ota na koñcu têczy
Wiadomo¶ci: 60 422
Dot.: Zaproszenie ch³opaka na po³owinki (zabawa z okazji tego, ¿e po³owa liceum za na

Cytat:
Napisane przez goold Poka¿ wiadomo¶æ
Ch³opak mojej kole¿anki dowiedzia³ siê, ¿e jest taki ch³opak, który chcia³by ze mn± i¶æ na t± impreze, ale ja go nie znam, a musze sama wyj¶æ z inicjatyw± zaproszenia go, poniewa¿ to impreza mojej klasy ... jak mam do niego zagadaæ? co mówic i wgl?
jest taki ch³opak co by chcia³.. i co w zwi±zku z tym?
nie ma czasem takiego ch³opaka z którym ty by¶ chcia³a pójsc?
__________________
Z tob± chcê ogl±daæ rzeki, co samotnie p³yn±
Gwiazdy nad ³±kami w ¶rodku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-15, 10:23   #4
judytka17
Raczkowanie
 
Avatar judytka17
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Hollywood
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Zaproszenie ch³opaka na po³owinki (zabawa z okazji tego, ¿e po³owa liceum za na

Cytat:
Napisane przez goold Poka¿ wiadomo¶æ
Ch³opak mojej kole¿anki dowiedzia³ siê, ¿e jest taki ch³opak, który chcia³by ze mn± i¶æ na t± impreze, ale ja go nie znam, a musze sama wyj¶æ z inicjatyw± zaproszenia go, poniewa¿ to impreza mojej klasy ... jak mam do niego zagadaæ? co mówic i wgl?
Skoro chcia³by i¶æ to znaczy ¿e równie¿ chcia³by Ciê poznaæ, wiêc niewiem dlaczego to on czeka a¿ Ty zrobisz pierwszy krok
Tak jak podkresli³a moja przedmówczyni, nie znasz go - nie wiesz jak siê zachowuje po alkoholu. Czasem mo¿e wypiæ o kieliszek za du¿o , i z tego mo¿e wynikn±æ niez³a afera.. wiem z do¶wiadczenia, bo te¿ mia³am pó³metek
__________________
Nutella
judytka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Szko³a i edukacja


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.