Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-27, 12:26   #1501
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Tylko, że ja muszę je mieć bo mam straszne blizny na rękach co zawdzięczam mojej byłej pracy :/
To może lepiej długie koronkowe rękawy w sukni, lub bolerku?
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:27   #1502
anusia4u
Raczkowanie
 
Avatar anusia4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: w-m
Wiadomości: 145
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Zrobiłam małe podsumowanie na 36 dni przed
niestety nie chce mi sie za nic do kolazu dodac samochod ktorym pojedziemy czyli nissan qashqai czarwony
mam upatrzony ten sam bukiet ale świetnie to wszystko razem wygląda będziesz śliczną PM

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie Nie pomagacie Cholerka 300 zł prawie... Pochodzę jeszcze po jubilerach i pooglądam, ale jak nic mnie tak nie zachwyci, to będę zmuszona je kupić.
W ogóle powiem wam, że teraz największym problemem są dla mnie pudełka na ciasto Podobają mi się jedne, ale drogie są, 3 zł sztuka. A te za 1,5 co ma kilka dziewczyn odpadają, bo mają wierszyk. A ja nie chcę wierszyka. W życiu bym nie pomyślała, że pudełka na ciasto tak będą mnie męczyć.
a muszą być koniecznie pudełka na ciasto? ;> są fajne pudełka na cukierki np. chociażby coś takiego, i cenowo lepiej wychodzi http://allegro.pl/show_item.php?item=4087325487

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Ja sie napaliłam na te 2 z tej aukcji i chyba je weźmiemy, bo TŻ wstępnie sie zgodził
http://allegro.pl/pudelka-na-ciasto-...060539564.html
faajne takie żywe, kolorowe
anusia4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:30   #1503
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Czarnaaa A masz wybraną sukienkę? Może da się coś do niej dobrać, albo przynajmniej dobrać Ci ładne rękawiczki.

O jakich rękawiczkach myślisz?
Tak sukienkę mam na gorsecie cekinki a dół sukni jak by tiul na dole samym jest koronka... Rękawiczki koniecznie do łokcia i na jeden palec
__________________
Poznaliśmy się 28.07.2012
Zaręczyliśmy się 25.12.2013
Ślub wzieliśmy 19 Lipca 2014
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:30   #1504
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
W ogóle powiem wam, że teraz największym problemem są dla mnie pudełka na ciasto Podobają mi się jedne, ale drogie są, 3 zł sztuka. A te za 1,5 co ma kilka dziewczyn odpadają, bo mają wierszyk. A ja nie chcę wierszyka. W życiu bym nie pomyślała, że pudełka na ciasto tak będą mnie męczyć.
http://allegro.pl/pudelko-pudelka-na...009163191.html
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:35   #1505
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Tak sukienkę mam na gorsecie cekinki a dół sukni jak by tiul na dole samym jest koronka... Rękawiczki koniecznie do łokcia i na jeden palec
Do mnie to nie przemawia

cornflower_girl jakiś czas temu był szał na takie sukienki

ysia mi też nie pasuje ten żakiet do sukni
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:36   #1506
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Co myślicie o rękawiczkach do łokcia do sukni ślubnej? A jeżeli tak to czy nosić je przez całą noc?
mi się nie podobają, ale rozumiem Cię i w Twojej sytuacji na pewno bym poszukała czegoś ładnego. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłaby suknia z długim rękawem, ale to już zależy od tego co Ci się podoba

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Ja sie napaliłam na te 2 z tej aukcji i chyba je weźmiemy, bo TŻ wstępnie sie zgodził
http://allegro.pl/pudelka-na-ciasto-...060539564.html
o mamooooo one są idealne
znów żałuję, że my mamy pudełka w cenie od cukierni
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:39   #1507
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

o mamooooo one są idealne
znów żałuję, że my mamy pudełka w cenie od cukierni
A ja nie wiem czy mamy z cukierni, czy nie, jak nam będą chcieli wcisnąć, to wepchamy im te i już
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 12:41   #1508
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość


a muszą być koniecznie pudełka na ciasto? ;> są fajne pudełka na cukierki np. chociażby coś takiego, i cenowo lepiej wychodzi http://allegro.pl/show_item.php?item=4087325487
Tak, bo ciasto mam w cenie sali i będziemy je rozdawać, nic innego nie planuję.

No przyznam, że jak nic nie znajdę to będą takie Długopisem wpiszę nasze imiona i datę i włala
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2014-03-27 o 12:43
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 12:42   #1509
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Nie mogę nic wybrać ciężko strasznie
__________________
Poznaliśmy się 28.07.2012
Zaręczyliśmy się 25.12.2013
Ślub wzieliśmy 19 Lipca 2014

Edytowane przez Czarnaaa
Czas edycji: 2014-03-27 o 12:44
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:03   #1510
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Tylko, że ja muszę je mieć bo mam straszne blizny na rękach co zawdzięczam mojej byłej pracy :/
To może lepiej bolerko z długim rękawem?
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:09   #1511
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Le_lena
Iliy
paula
szczerze, nie mam pojecia bo ja się bałam, że małych nie będzie (mojego 75B), ale widziałam na wieszaku, że duże wisiały ale jak duże to Ci nie powiem
zły jeż też nigdy nie nosiłam, zobaczymy. Może w ogole nie ubiore na slub - sprzedawczyni mówiła , że dziewczyny kupują całość to wziełam. I niby jak się udo spoci to ten pas podtrzymuje. Moja koleżanka nie miała i mówi, że czuła się normalnie bez niego, nic się nie działo.
rabbitka
mojakaren
zobaczymy czy warta liczyłam się , że bede musiała wydać taką kwotę ale jednak moje konto to odczuło. Jeszcze tylko buty i będzie koniec dużych wydatków pół roku - zleci. u nas nie dawno było a teraz już tylko 4 miechy
madziara889 no dużo... ale wygodna i moje jajka sadzone wyglądają w staniku bez ramiaczek nawet nawet.
nasturcja
justynkie
cude


Dzięki dziewczyny za miłę słowa


sweetsunday gratuluje bardzo ładnych zaproszeń

Linaewen gratuluje obrączek

patrycja no w Fabryce podobało mi się. Ja tylko takie drobiazgi dokupuje, ktore miałam robić sama ale jednak nie mam czasu na to... Pudełko na koperty dosyć porządne, oby było warte swojej ceny (50 zł). Troche mi się już nie chce samej projektować, wolałabym żeby oni to zrobili - jestem już zmeczona tym wszystkim... Poważnie, chce już ten ślub La Body przymierzałam w Angeli ale fakt - nie mają rozmiarówki. Miałam na nodze 39 z czubem - za ciasne. A 40 z okrągłym spadała mi z nogi... Wysłała mnie na Szewską i tam przymierzyłam 39 z odkrytym palcem i było idealne ale ja chce pełne!! nie wiem co zrobić - boje sie zamowić buty bez mierzenia mojego rozmiaru.. W Angeli ceny za moje 280 i tam chce kupić bo suknie mam od nich. Na szewskiej mowiła , że w polowie maja mają nową dostawe i wtedy mam przyjsc. Ale czy zamawianie butów w czerwcu to nie za póxno? Patrzyłam na jakies zwykłe ecru w normalnych sklepach- brak.... Ja bede miała obcas chyba 7,5 cm. Wyższego nie mogę A wygoda? No sa wygodne i czuje, że nawet w tych za ciasnych bym dała rade. Nie wiem co robić..

kasiulenkowo gratuluje pracy!!! ja też bym chciała to napisać Wam ale nadal nic nie wiem

elrosa świetne zestawienie WAs

cornflower w tym sęk , że tam nie ma dużej możliwości mierzenia. Są pojedyncze pary danego rozmiaru

Mam też kolczyki - coś pożyczonego od Mamy mojej. Srebrne z cyrkonią. Wieczorem zrobie foto i wstawie Wam . Mam coś niebieskieg0 - kokardkę na podwiązce, coś nowego - ogólnie mój strój, a coś starego? Mój TŻ się zalicza?

Ja bym chciała kogoś, kto narysuje nasz portet i rodziców żeby im dać w takiej tubie na podziękowanie. Wie ktoś coś?

W ogóle to zauważyłyście , że nasza śubna machina coraz bardziej się rozpędza ?
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015



Edytowane przez mimi_77
Czas edycji: 2014-03-27 o 13:11
mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 13:15   #1512
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Znalazłam fotę PMki w welonie w urzędzie. Jak na moje oko nie wygląda to głupio czy niestosownie ( w załączniku bo się nie chce dodać wredne)



A tamten żakiet odpuszczę, będę szukać czegoś w tym kroju tylko gładkiego. Dzięki za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (18,2 KB, 86 załadowań)
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes

Edytowane przez ysia
Czas edycji: 2014-03-27 o 13:26
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:16   #1513
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
tak pacze i to chyba te:
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,9938
Pięknie wyglądały na żywo niech no je przecenią chociaż o 50 zł
W ten weekend była zniżka 15% dla posiadaczy karty platynowej.
Stałą zniżkę mamy na kartę 10 %. W niektórych salonach można się dogadać i wystarczy podać numer karty i imię i nazwisko posiadacza i można dostać rabat 10 %. Zamawiając przez internet też taka sama opcja. Jak coś to na priv mogę udostępnić dane. (Żeby była jasność - nie mamy z tego żadnych profitów )

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Co myślicie o rękawiczkach do łokcia do sukni ślubnej? A jeżeli tak to czy nosić je przez całą noc?
Jak dla mnie rękawiczki odpadają, ale doczytałam, że musisz je mieć. Ja bym chyba wolała długie koronkowe rękawy w sukience albo w bolerku. Wszystko zależy jakie te rękawiczki. Masz jakieś inspiracje?
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2014-03-27 o 13:18
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:22   #1514
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość


Jak dla mnie rękawiczki odpadają, ale doczytałam, że musisz je mieć. Ja bym chyba wolała długie koronkowe rękawy w sukience albo w bolerku. Wszystko zależy jakie te rękawiczki. Masz jakieś inspiracje?
na dłoniach niestety też mam blizny więc rękawiczki muszę mieć... właśnie nie mam żadnych inspiracji może któraś z Was ma?
__________________
Poznaliśmy się 28.07.2012
Zaręczyliśmy się 25.12.2013
Ślub wzieliśmy 19 Lipca 2014
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:28   #1515
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
na dłoniach niestety też mam blizny więc rękawiczki muszę mieć... właśnie nie mam żadnych inspiracji może któraś z Was ma?
to może poproś żeby Ci doszyli takie coś na dłonie do bolerka

zawsze to będzie lepiej wyglądać niż rękawiczki
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:36   #1516
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
na dłoniach niestety też mam blizny więc rękawiczki muszę mieć... właśnie nie mam żadnych inspiracji może któraś z Was ma?
ja proponuję coś takiego
http://img03.tablica.pl/images_tabli...zestochowa.jpg
http://media.bodaclick.com/img/img_r...5989761ce8.jpg
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:37   #1517
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Wczoraj wstawiłam linka do pończoch, teraz nie mogę bo w pracy jestem i na tel

Śliczne buciki beżowe z ccc, pewnie niewygodne

Wysłane z telefonu
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:55   #1518
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
to może poproś żeby Ci doszyli takie coś na dłonie do bolerka

zawsze to będzie lepiej wyglądać niż rękawiczki
Śliczne i bardzo ciekawe rozwiązanie suknie szyje mi moja znajoma, która ma salon sukien ślubnych więc zaraz do niej napisze dzięki śliczne
__________________
Poznaliśmy się 28.07.2012
Zaręczyliśmy się 25.12.2013
Ślub wzieliśmy 19 Lipca 2014
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 13:57   #1519
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

mimi -dzięki za info ja dopatrzyłam , że mają tylko do D
Szkoda , ale liczę na to że w sklepie, który upatrzyłam Panie mnie jakoś poratują -a jak nie to , zamiast na ślub zbieram na chirurga

Czarna - jeśli musisz mieć rękawiczki to się nie zastanawiaj - liczy się Twój komfort przede wszystkim. Musisz się czuć dobrze i pewnie.
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 13:58   #1520
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Śliczne są te bolerka tylko jak mówie ja mam zachodzące na dłonie blizny i to dość spore i nie ładne wiec przeźroczyste zbytnio też nie może być... więc tu jest temat rzeka... koleżanka za to pokazała ciekawe rozwiązanie, ale bardzo dziękuje
__________________
Poznaliśmy się 28.07.2012
Zaręczyliśmy się 25.12.2013
Ślub wzieliśmy 19 Lipca 2014
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:01   #1521
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
kroooliczek O, na jaką sesję się umawiacie ?
Narzeczeńską Ale jeszcze nie wiem gdzie
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:05   #1522
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Czarna - jeśli musisz mieć rękawiczki to się nie zastanawiaj - liczy się Twój komfort przede wszystkim. Musisz się czuć dobrze i pewnie.
Masz rację Ale koleżanka fajny pomysł dała zobacze co prawda jak bedzie to wszystko wyglądać z rękawiczkami a jak z bolerkiem z przedłużonymi rękawami i wtedy zdecyduje
__________________
Poznaliśmy się 28.07.2012
Zaręczyliśmy się 25.12.2013
Ślub wzieliśmy 19 Lipca 2014
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:05   #1523
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Śliczne są te bolerka tylko jak mówie ja mam zachodzące na dłonie blizny i to dość spore i nie ładne wiec przeźroczyste zbytnio też nie może być... więc tu jest temat rzeka... koleżanka za to pokazała ciekawe rozwiązanie, ale bardzo dziękuje
proszę tak myślałam, że pomysłu Ysi nic nie przebije trzymam żeby się udało takie zrobić
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:05   #1524
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Le_lena, przecież jest mnóstwo sklepów z bielizną w większych rozmiarach
Ja od lat kupuję biustonosze nie w sieciówkach i mam piękną bieliznę
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:17   #1525
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Witam sie z pracy. Jakos malo ruchu to wpadlam nadrobic. Za 45 min doo domu uffff.



ja robie 2 tyg wczesniej fryzure i make up




Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Czy to jest jakaś plaga? Tydzień temu ja dzwoniłam do swojej i sie okazało, ze mnie w ogóle nie wpisała do nowego kalendarza a stary zgubiła na szczęście wcisnęła mnie na wcześnie rano...


Gratulacje! Bardzo oryginalne!





śliczne zaproszenia!

Zamówiłam 30 kopert, bo przy nadruku znaczka moja drukarka niektóre spaprała. Wczoraj przyszły i co ? Zamówiłam nie te co chciałam, tylko mniejsze
I zamówienie od nowa musze złożyć...

mi drukarka brudzi po boku troche koperty.. nie duzo ale jest jakis pasek i mnie to wkurza




Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Aaaaaa na śmierć zapomniałam...

dziś pół roku







Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
cześć


dzięki za kciukasy co ostatnio prosiłam dostałam pracę


co do ślubu to powoli maszyna rusza

znaleźliśmy motor do ślubu
w maju mam przymiarkę sukni tylko muszę umówić spotkanie
kwiaciarnie mamy wybraną
protokół w maju i wtedy dogadamy się z proboszczem jakby widział podziękowania dla rodziców w kościele

gratuluje pracy !




Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Straszycie tymi kopertami... ja mam brzydkie pismo, więc chciałam na kopertach nazwiska drukować, a zamawiam tyle kopert, ile zaproszeń, bez zapasu, bo jestem sknerą i optymistką równocześnie Koperty gramatura 100g/m, ale mam drukarkę laserową, więc może nie będzie nic rozmazywać itp... Oby tylko dała radę

ja tez mam tyle kopert ile zaproszen i juz dwie spieprzylam :p no ale ja mam 15 luznych zapro to moze mi wystarczy :p




Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Co myślicie o rękawiczkach do łokcia do sukni ślubnej? A jeżeli tak to czy nosić je przez całą noc?
Rekawiczki mi sie podobaly w dziecinstwie strasznie a teraz to nie :p opcja co wrzucila ysia jest lepsza

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:20   #1526
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ale pędzicie

kiss12550 - fryzura miesiąc, a na makijaż idę 2 tygodnie przed

mojakaren - wybrałaś buciki? ja ciągle leżę w tym temacie

patricia_pati - powodzenia w pisaniu pracy! u mnie w mieście jest Pan, który rysuje portrety, ale wiadomo, że nie będziesz gnała przez pół Polski Masz może na facebooku grupę ze swojego miasta, np: Opole sprzedaje i wymienia? W takich grupach warto napisać. W Łodzi była taka sytuacja i zgłosiła się dziewczyna, która maluje

Dobrze, że czesze mnie moja siostra cioteczna, która jest fryzjerką, bo inaczej bym się martwiła, że będzie coś nie tak tyle się naczytałam tych waszych historii, że chyba do niej zadzwonię jednak. Jak mnie źle zapisała to już jej pokażę

Kasiulenkowo - gratuluję pracy! i postępów w przygotowaniach a jakie chcecie te podziękowania?

Elrosa -

ysia - bardzo ładny, ale wg mnie na ślub się nie nadaje

Robusta - postaraj się zrelaksować może zrób sobie gorącą czekoladę i poczytaj książkę? może wyjdź z koleżankami? Zrób to co lubisz i nie zwracaj na nic uwagi

Godzia_13 - czy ja już mówiłam, że uwielbiam koronki? P.R.Z.E.P.I.Ę.K.N.A. suknia

Czarnaaa - ja nie lubię rękawiczek ale jeśli lepiej się będziesz w nich czuła to jak najbardziej tylko trzeba dobrać do sukni. Ja bym chyba najpierw spróbowała zakryć ręce inaczej, np. bolerkiem

Ad rem - super te pudełka Mieliśmy kupować przezroczyste, ale te mają nawet fajną cenę
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:27   #1527
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Śliczne i bardzo ciekawe rozwiązanie suknie szyje mi moja znajoma, która ma salon sukien ślubnych więc zaraz do niej napisze dzięki śliczne
daj znać co Ci się udało załatwić Masz jakieś zdjęcia sukni?
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:44   #1528
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Le_lena, przecież jest mnóstwo sklepów z bielizną w większych rozmiarach
Ja od lat kupuję biustonosze nie w sieciówkach i mam piękną bieliznę
Dotka, ja też nie mam problemu z bielizną normalną , ale te bardotki to jakaś moje udręka
Jak nie znajdę takiej super , to wezmę to co będzie w miarę i będę liczyć na to, że jednak gorset w sukni podtrzyma trochę.
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-03-27 o 14:50
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 15:03   #1529
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
docik na sesję rozpuszczone

Robusta co za masakra z tym fryzjerem O czym ta zapisująca myślałą Dobrze że wyszło tak jak chciałaś.



A gdzie będziesz się malować i robić paznokcie??
Paznokcie i makijaż będę robiła u dziewczyny, która nie jest z Białegostoku. Ponieważ mój ślub odbędzie się 30 km od Białegostoku w mojej rodzinnej miejscowości. Wesele będzie tylko w Białymstoku. Ta dziewczyna nie ma ani swojej strony internet0wej ani nic, dlatego muszę iść koniecznie na próbny.
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 15:08   #1530
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Kasiulenkowo
W temacie pracy, dostałam zaproszenie na rozmowę. Muszę kupić jakiś strój
dzięki

gdzie na rozmowę idziesz??

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Motor do ślubu? jakieś szczegóły
A jakie szczegóły byś chciała

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Kasiulenkowo - gratuluję pracy! i postępów w przygotowaniach a jakie chcecie te podziękowania?
podziękowania po mszy kupimy 2 kosze kwiatów może jakaś pieśń dziękczynna za rodziców.. powiem ci szczerze ze do końca nie wiem ze względu że to nam na naukach proboszcz podrzucił
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.