moje w³osy!help! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-07-28, 22:34   #31
johnw57
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 414
Dot.: moje w³osy!help!

Cytat:
Napisane przez oluskaaa922 Poka¿ wiadomo¶æ
johnw57 a ja mam z naturalnym refleksem chlodnym czy cieplym?:P
Wiesz, refleks trudno jest oceniæ ze zdjêcia. Na pierwszym zdjêciu jest jasny naturalnie ch³odny blond, ale koñcówki s± troszke cieplejsze (tak mo¿e byæ je¶li s³oñce troszkê rozja¶ni). Na pozosta³ych zdjêciach, które umie¶ci³a¶ to naturalny jasny blond i widaæ te¿ be¿. Pamiêtaj, ¿e s³oñce bardzo ociepla nam kolorki. Czêsto mo¿e byæ tak, ¿e na s³oñcu mamy cieplejszy kolorek blondu a w pomieszczeniu jest ch³odny. Jest tak dlatego, ¿e s³oñce ociepla ( w koñcu jest ono ¿ó³te a jak zachodzi to jest pomarañczowe-dlatego przy zachodz±cym s³oñcu w³oski nabieraj± tego pomarañczowego koloru. Na w³osach blond mo¿e byæ bardziej rudawe, czym ciemniejsze w³osy tym przybiera postaæ bardziej czerwonawego. A inaczej ma siê sprawa jak wchodzimy do pomieszczenia, inne o¶wietlenie to nam zmienia nietylko jasno¶æ w³osów, ale i refleks. Wyj±tkiem s± w³osy bia³awe one na s³oñcu tak nie ocieplaj± siê i pozostaj± zimnymi i w³osy z bardzo zimnym po³yskiem, tzw. per³owo-srebrzyste, ale na poziomie bardzo jasnego blondu one te¿ pozostaj± zimne na s³oñcu. Ja okre¶li³abym je z tych zdjêæ jako jasny naturalny blond ( na s³oñcu z be¿owym lekko ciep³ym refleksem). Naturalny blond (chodzi mi o kolor zarówno w³osów niefarbowanych jak i farbowanych), jest bez refleksu (nie ma ani ciep³ego ani zimnego), dlatego na s³oñcu ociepla Ci siê na be¿

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 02:30 Powód: Post pod postem
johnw57 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-28, 22:38   #32
zapa³eczka
Zadomowienie
 
Avatar zapa³eczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 044
Dot.: moje w³osy!help!

Cytat:
Napisane przez johnw57 Poka¿ wiadomo¶æ
Zapa³eczka, czy to Twój naturalny kolor ??
Oczywi¶cie
__________________
Natan
zapa³eczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-29, 08:52   #33
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 3 594
Dot.: moje w³osy!help!

Cytat:
Napisane przez johnw57 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, refleks trudno jest oceniæ ze zdjêcia. Na pierwszym zdjêciu jest jasny naturalnie ch³odny blond, ale koñcówki s± troszke cieplejsze (tak mo¿e byæ je¶li s³oñce troszkê rozja¶ni). Na pozosta³ych zdjêciach, które umie¶ci³a¶ to naturalny jasny blond i widaæ te¿ be¿. Pamiêtaj, ¿e s³oñce bardzo ociepla nam kolorki. Czêsto mo¿e byæ tak, ¿e na s³oñcu mamy cieplejszy kolorek blondu a w pomieszczeniu jest ch³odny. Jest tak dlatego, ¿e s³oñce ociepla ( w koñcu jest ono ¿ó³te a jak zachodzi to jest pomarañczowe-dlatego przy zachodz±cym s³oñcu w³oski nabieraj± tego pomarañczowego koloru. Na w³osach blond mo¿e byæ bardziej rudawe, czym ciemniejsze w³osy tym przybiera postaæ bardziej czerwonawego. A inaczej ma siê sprawa jak wchodzimy do pomieszczenia, inne o¶wietlenie to nam zmienia nietylko jasno¶æ w³osów, ale i refleks. Wyj±tkiem s± w³osy bia³awe one na s³oñcu tak nie ocieplaj± siê i pozostaj± zimnymi i w³osy z bardzo zimnym po³yskiem, tzw. per³owo-srebrzyste, ale na poziomie bardzo jasnego blondu one te¿ pozostaj± zimne na s³oñcu. Ja okre¶li³abym je z tych zdjêæ jako jasny naturalny blond ( na s³oñcu z be¿owym lekko ciep³ym refleksem). Naturalny blond (chodzi mi o kolor zarówno w³osów niefarbowanych jak i farbowanych), jest bez refleksu (nie ma ani ciep³ego ani zimnego), dlatego na s³oñcu ociepla Ci siê na be¿


Zamieszczam fotkê mojego naturalnego blondu niczym niefarbowanego.
Dziêkujê. My¶lê, ¿e zrozumia³am )
A i masz bardzo ³adny kolorek.
oluskaaa922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-29, 10:10   #34
johnw57
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 414
Dot.: moje w³osy!help!

Równie¿ dziêkujê. Cieszê siê, ¿e mog³am Ci pomóc.
johnw57 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.