Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 16 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 - Rozpakowywanie trwa 11 17,46%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.16 3 4,76%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.16 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 4 6,35%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.16 9 14,29%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, niecierpliwie czekamy na kolejne robaczki. 10 15,87%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, właśnie rodzą się kolejne robaczki. V-VI 2013 6 9,52%
Głosujący: 63. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 18:11   #391
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Może teraz napiszę Wam moje spostrzeżenia i wskazówki dotyczące porodu, karmienia itp ?? chcecie ?? ostrzegam , że to będzie długie
chcemy
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:12   #392
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
znalazłam info

Ale super !!!!! Jest nasza pierwsza Księżniczka
Happy i Helenka
czekam niecierpliwie na relację z porodu


----
dzisiaj przyjechał do nas kuzyn ze swoim synkiem (urodzon 30marca) jest taki śliczny, że nie mogłam oczu oderwać takie maleństwo..
aaa.. no i przedstawił mi relację z porodu więc mogę się z Wami podzielić
w wielki piątek o 22 wrócili od rodziców, położyli się do łóżeczka i poszli spać, już zasnęli jak po 23 ona budzi go z przerażeniem i mówi, że się zaczęło- odeszły jej wody..
całe łóżko mokre
powiedział żeby poszła pod prysznic a on pójdzie po samochód.
Pod prysznicem wody chlusnęły jej drugi raz..
potem jeszcze troszkę w samochodzie jej pociekło.
Dojechali do szpitala, podpięli ją pod ktg i jkoś po 24 zaczęła mieć już bolące skurcze..
zwijała się z bólu, ale on na siłę wziął ją na piłkę, troszkę poskakała..
przy 7cm wyłaaa z bólu i błagała o znieczulenie bo twierdziła, że zemdleje.. Na Męża zaczęła się wydzierać i kazała mu wyjść... rozwarcie 8cm i dalej nie chciało postępować więc dali jej kroplówkę..
o 5.30 urodziła synka 3,700kg i 58cm
On usłyszał cichy płacz i wiedział, że mają już małego poszedł do nich.
Ją musieli pozszywać, bo była nacinana..
Mały jest prześliczny, choć musieli zostać w szpitalu dłużej bo miał żółtaczkę i jakąś bakterię..
Ona do dziś nie doszła do siebie, bo krocze jej ropieje.. jakaś bakteria się wpierniczyła prawdopodobnie przy szyciu i teraz się paskudzi.. wczoraj była na zastrzyku.
no też się nasłuchałam o tym kryzysie 7 centymetra

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
dobrze, że już w domku jesteście, teraz na pewno szybciej będziesz wracała do formy. Dzielna z Ciebie babeczka, wracaj szybko do formy, czekamy na Ciebie




---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Rozmawiałam dzisiaj przez telefon z moją kuzynką (mieszka 500km stąd) urodziła w tym tygodniu córeczkę. Poród naturalny, mała miała 4,400kg
a na usg obliczyli, że powinna mieć 3,5-3,7 kg dlatego próbowała naturalnie.
Nacieli ją, ale dała radę

szacun dla tej kobiety
Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Motylku dobrze zrobiłaś. Z ciśnieniem nie ma zartów. ALe masz towarzyszke

małe chyba się napaliły, że wychodzą za dwa tyg, że stwierdziły, że chcą teraz

Ja ciągle zastanawiam się, co jest normalne a co nie... Kłuje mnie w tej szyjce przy każdym ruchu malej. Czuje ją strasznie nisko i każdy jej ruch=kłucie... A jak wstanę to już całkiem na dole Tyle, że wiem, że wy chyba też tak miałyście... Ale nie za wczas??... Boję się, że mi ta szyjka zjechała... Ale panikować i sprawdzić u gina czy czekać... Ogółem to chodzi mi głównie o to, żeby jeszcze się nie pchała...ma jeszcze 8 tyg.
Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ja tak mam i mnie to dobija, siedze, leże, stoję a tam na dole kłuje, a jak już się wierci to już w ogóle hardcore i to niby ucisk na nerw, bo dostałam 2 rodzaje globulek a kłuje tak samo.
dziewczyny mnie kłuje tak w szyjce od 7 miesiąca, zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży. Taka już ponoć uroda moich ciąż, dzieci mi nisko siedzą i to dlatego. Jak lekarz zbada szyjkę, może się okazać nieco skrócona, tak jak u mnie, a może i nie... ale jeśli nie skraca się jakoś bardzo to nic się nie dzieje. Szkoda tylko, że trzeba tak cierpieć, bo nie wiem jak wy, ale ja już padam z bólu, czasem mnie zwija po prostu a są chwile, gdy mały mi naparza dodatkowo po tej szyjce to już w ogóle jestem bliska płaczu

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
NAPEWNO NIE

ZAZDRASZCZAM KFC HEHE

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

16 days to go
Wczoraj w o matko jakis doktor sie wypowiadal i mowil ze jezeli pierwszy porod byl dlugi i z komplikacjami to trzeba sie spodziewac ze 2 porod bedzie podobny no mam nadzieje ze sie myliii hehe
noo... zle ten lekarz jest jakiś walnięty... kiedyś mówił, że nawet na nartach można jeździć, jeśli dobrze pamiętAM...

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Ale tu cicho dzisiaj...

Ja tam sobie myślałam czego nam brakuje i doszłam do wniosku ze nie mamy dla malej ani jednej pary skarpetek...po ile par macie??
no bo nigdzie nia ma takich maciupeńkich skarpetek i ja też nie mam, tylko jedną parę po Blance mam dosłownie...!

Cytat:
Napisane przez katherine271 Pokaż wiadomość



a i wrzucę Wam jeszcze coś co napisała jednak dziewczyna na mamach listopadowo grudniowych, podczytywałam je wtdy i tak mi się to spodobało a teraz tym bardziej fajnie się to czyta:

"A wiecie na co ja mam ochotę?

1. Zrobić sobie salon spa, wypięknić, wypachnieć, kupić jakieś
super seksi nieciążowe ciuchy, superextra kozaczki na zimę i megadopasowany płaszczyk zimowy zapinany w talii

2. Słyszeć stukot moich megawypaśnych kozaczków na chodniku, w mega niespuchniętych stopach i łydkach.

3. Wbiec we wcześniej zakupionych łupach na 3 piętro do mamy i nie mieć zadyszki i stanu przedzawałowego

4. W ogóle biegać mam ochotę, bez dziecka w brzuchu. Podbiec do sklepu, do samochodu, skoczyć do biedronki, podlecieć do babci, a nie non stop się wlec, toczyć i kulać wszędzie. No i do tego ciągle nie jęczeć wszystkim, że mnie macica się spina i terroryzować każdego, kto idzie szybciej niż 5 metrów na godzine.

5. Mierząc megawypaśne
ubrania na sylwestra nie patrząc na to, że w pasie nic się zapiąć nie chce. I nie podglądać w przebieralni żadnych chudych lasek i nie płakać z zazdrości, że one w coś wchodzą, co ja bym chciała mieć, a nie wiem czy po ciąży w to wejdę, więc kupić nie mogę bo przewale kase na rzecz, która będzie przyprawiała mnie o kompleksy

Ogólnie rzecz biorąc chcę wrócić do stanu używalności

"
DOKŁADNIE
ja jeszcze marzę o tym, żeby móc znowu bawić się z córką tak jak dawniej, nosić ją, turlać i podrzucać do góry, a nie "uważaj na mamusi brzuszek, chodź położymy się i poczytamy sobie książeczki, może się pobawimy tak, że mamusia jest chora i ty jej gotujesz rosołek...." mam już dość takich zabaw.
Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Nawet nie wiecie jak się cieszę

ale oczywiście żeby nie było tak pięknie, ledwo co wrócilismy do domu, nakarmiłam Małego, a tu przyjeżdżają teściowie.... Myślałam, że ich uduszę, zero wyczucia i taktu itp... tak mnie w☠☠☠☠**li ehhhh, już na samym wstępie teść złapał mnie znienacka za brzuch i mówi : "oooo już drugie w drodze" ja pierd**lę , po prostu szok

normalnie nie przeklinam, wybaczcie

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Mam w ogóle tyle do opowiadania, nie wiem od czego zacząć ,mam mętlik w głowie... a tak w ogóle to dopiero teraz po 8 dniach (i praktycznie nieprzespanych nockach) czuję zmęczenie
ale zarazem jestem szczęśliwa, bo mam już moje małe cudo przy sobie jest taki kochany, teraz sobie grzecznie leży w łóżeczku, zaraz może wrzucę jakąś jego fociczkę



aha : miałam 71 kg jak szłam do porodu, teraz mam już 63 , 3 dni temu miałam 65

dżizes sorry, ale niezły burol z twojego teścia. Normalnie chyba bym zabiła takiego. Ale w sumie po moim też mogę się czegoś takiego spodziewać... on mi nawet czasem dzień dobry nie odpowiada...

a brzuszek wiadomo, że jest i jeszcze chwilę będzie... jak on sobie to niby wyobrażał, że przyjdziesz po 9 miesiącach z 6pakiem na brzuchu??? wtf?




A ja musze jeszcze dopakować torbę i spisać plan porodu, bo jest duża szansa, że jutro cc. Bardzo się boję, ale chciałabym już mieć to za sobą i mam nadzieję, że już jutro będę tulić maluszka. Nażarłam się właśnie jak świnka, bo mam jutro być na czczo... mam jeszcze pączki, to zapodam na sam wieczór
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:13   #393
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Może teraz napiszę Wam moje spostrzeżenia i wskazówki dotyczące porodu, karmienia itp ?? chcecie ?? ostrzegam , że to będzie długie
chcemy

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
hehe mistrz komplementow
ja dzisiaj tez slyszalam rozmowe mojej mamy z jej kolezanko-sasiadka "Gosia, a widzialas Kate? no ta ksiezna. ma termin na lipiec i nie jest gruba. ma taki fajny maly brzuszek"

fajnie, ze juz jestescie w domu czekam na fotki malucha
Jak byłam na jej etapie to miałam mniejszy...ludzie to na prawdę. Każda przecież przechodzi inaczej ciąże.


Veronik teścia bym chyba udusiła.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:14   #394
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Dziewczyny umieram. Już druga kroplowka od rana a ja non stop z mega skurczami na leżąco w niewygodnym łóżku...

Koło 17 zaczęły przechodzić na szczęście... Były tylko 2. I to całkiem znosne.
Bo na tych wcześniejszych się skrecalam.
Wszystko mnie boli. Mięśnie od leżenia. Nawet oczy i głowa od płakania.
Za wszelką cenę chcą wyciszyć te skurcze bo jeszcze wcześnie.
A ja marzę żeby urodzić...
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:19   #395
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
A ja musze jeszcze dopakować torbę i spisać plan porodu, bo jest duża szansa, że jutro cc. Bardzo się boję, ale chciałabym już mieć to za sobą i mam nadzieję, że już jutro będę tulić maluszka. Nażarłam się właśnie jak świnka, bo mam jutro być na czczo... mam jeszcze pączki, to zapodam na sam wieczór
będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Dziewczyny umieram. Już druga kroplowka od rana a ja non stop z mega skurczami na leżąco w niewygodnym łóżku...

Koło 17 zaczęły przechodzić na szczęście... Były tylko 2. I to całkiem znosne.
Bo na tych wcześniejszych się skrecalam.
Wszystko mnie boli. Mięśnie od leżenia. Nawet oczy i głowa od płakania.
Za wszelką cenę chcą wyciszyć te skurcze bo jeszcze wcześnie.
A ja marzę żeby urodzić...
masakra...ale juz niedługo.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:19   #396
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Ja dzis kiepsko sie czuje
cisnienie mi skoczylo niedawno mialam 167/92 a teraz siedze i zaraz powtarxzam pomiar caly dzien mam wysokie i czuje na glowie - masakra
mam nadzieję, ze ciśnienie się uspokoi

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem!! pierwszy raz odpaliłam kompa od ponad tygodnia !! hurraa!! wypuścili nas dzisiaj do domku!!!
mów nam tu wszyściutko!
Zobacz jakie ożywienie od razu na forum jak się pojawiłaś! I foteczkę chcemy koniecznie

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Dziewczyny umieram. Już druga kroplowka od rana a ja non stop z mega skurczami na leżąco w niewygodnym łóżku...

Koło 17 zaczęły przechodzić na szczęście... Były tylko 2. I to całkiem znosne.
Bo na tych wcześniejszych się skrecalam.
Wszystko mnie boli. Mięśnie od leżenia. Nawet oczy i głowa od płakania.
Za wszelką cenę chcą wyciszyć te skurcze bo jeszcze wcześnie.
A ja marzę żeby urodzić...
A lekarka Ci mówiła, że już ich tak wyciszać nie będą
Kochana, życzę Ci, żeby Ci pozwolili po prostu urodzić
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:25   #397
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
no też się nasłuchałam o tym kryzysie 7 centymetra

A ja musze jeszcze dopakować torbę i spisać plan porodu, bo jest duża szansa, że jutro cc. Bardzo się boję, ale chciałabym już mieć to za sobą i mam nadzieję, że już jutro będę tulić maluszka. Nażarłam się właśnie jak świnka, bo mam jutro być na czczo... mam jeszcze pączki, to zapodam na sam wieczór
ponoć jest masakra ale położna mówiła, że właśnie w tym momencie trzeba sobie pomyśleć, że za chwilę Maluszek będzie z nami

To trzymam abyś jutro tuliła synka

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Dziewczyny umieram. Już druga kroplowka od rana a ja non stop z mega skurczami na leżąco w niewygodnym łóżku...

Koło 17 zaczęły przechodzić na szczęście... Były tylko 2. I to całkiem znosne.
Bo na tych wcześniejszych się skrecalam.
Wszystko mnie boli. Mięśnie od leżenia. Nawet oczy i głowa od płakania.
Za wszelką cenę chcą wyciszyć te skurcze bo jeszcze wcześnie.
A ja marzę żeby urodzić...
bidulo
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 18:29   #398
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Dzien dobry popołudniem
tak was podczytuję, bo kilka nicków jest mi znajomych.
Chciałam pogratulować mamom, które już urodziły i mają juz przy sobie swoje maluszki!!
A pozostałym mamusiom życzyć powodzenia!! 3mam kciuki za szybkie, bezproblemowe porody.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692

Edytowane przez elaine-blath
Czas edycji: 2013-04-28 o 18:31
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:40   #399
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość




A ja musze jeszcze dopakować torbę i spisać plan porodu, bo jest duża szansa, że jutro cc. Bardzo się boję, ale chciałabym już mieć to za sobą i mam nadzieję, że już jutro będę tulić maluszka. Nażarłam się właśnie jak świnka, bo mam jutro być na czczo... mam jeszcze pączki, to zapodam na sam wieczór

to zaczynamy trzymać kciuki, abyś jutro już trzymała maluszka

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Dziewczyny umieram. Już druga kroplowka od rana a ja non stop z mega skurczami na leżąco w niewygodnym łóżku...

Koło 17 zaczęły przechodzić na szczęście... Były tylko 2. I to całkiem znosne.
Bo na tych wcześniejszych się skrecalam.
Wszystko mnie boli. Mięśnie od leżenia. Nawet oczy i głowa od płakania.
Za wszelką cenę chcą wyciszyć te skurcze bo jeszcze wcześnie.
A ja marzę żeby urodzić...


Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Nawet nie wiecie jak się cieszę

ale oczywiście żeby nie było tak pięknie, ledwo co wrócilismy do domu, nakarmiłam Małego, a tu przyjeżdżają teściowie.... Myślałam, że ich uduszę, zero wyczucia i taktu itp... tak mnie w☠☠☠☠**li ehhhh, już na samym wstępie teść złapał mnie znienacka za brzuch i mówi : "oooo już drugie w drodze" ja pierd**lę , po prostu szok

normalnie nie przeklinam, wybaczcie

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Mam w ogóle tyle do opowiadania, nie wiem od czego zacząć ,mam mętlik w głowie... a tak w ogóle to dopiero teraz po 8 dniach (i praktycznie nieprzespanych nockach) czuję zmęczenie
ale zarazem jestem szczęśliwa, bo mam już moje małe cudo przy sobie jest taki kochany, teraz sobie grzecznie leży w łóżeczku, zaraz może wrzucę jakąś jego fociczkę



aha : miałam 71 kg jak szłam do porodu, teraz mam już 63 , 3 dni temu miałam 65

trzeba było nie otwierać drzwi

a dużo w ciąży przytyłaś?

Cytat:
Napisane przez maja rosee Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy macie te terminy z miesiączki czy z usg brane pod uwagę. Bo ja w karcie mam wpisane dwa i ten z USG na 30 kwietnia.

Dodam, że pierwszą córkę urodziłam w dzień z terminu z USG.

Poza tym cisza. Nic. Jak przed burzą. Nawet śluz mi zanikł od 2 dni.

Pogoda pochmurna...tylko 12 stopni za oknem....więc robię sałatkę warzywną na pocieszenie.

moja lekarka bierze termin OM pod uwagę, z USG wychodzi 5 dni później
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:41   #400
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

VERONIC gratulacje
napisz prosze ile "idzie" wkładek laktacyjnych? bo ja spakowalam 6 par do szpitala..tez mam te z johnsona. i nie wiem czy na 2-3 dni starczy? tzn wiadomo że to spraw indywidualna..ale tak pi razy drzwi

Aaś trzymaj sie.. wiem co to znaczy szpital niestety;/
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:46   #401
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Nawet nie wiecie jak się cieszę

ale oczywiście żeby nie było tak pięknie, ledwo co wrócilismy do domu, nakarmiłam Małego, a tu przyjeżdżają teściowie.... Myślałam, że ich uduszę, zero wyczucia i taktu itp... tak mnie w☠☠☠☠**li ehhhh, już na samym wstępie teść złapał mnie znienacka za brzuch i mówi : "oooo już drugie w drodze" ja pierd**lę , po prostu szok

normalnie nie przeklinam, wybaczcie

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Mam w ogóle tyle do opowiadania, nie wiem od czego zacząć ,mam mętlik w głowie... a tak w ogóle to dopiero teraz po 8 dniach (i praktycznie nieprzespanych nockach) czuję zmęczenie
ale zarazem jestem szczęśliwa, bo mam już moje małe cudo przy sobie jest taki kochany, teraz sobie grzecznie leży w łóżeczku, zaraz może wrzucę jakąś jego fociczkę



aha : miałam 71 kg jak szłam do porodu, teraz mam już 63 , 3 dni temu miałam 65

hejjj ale optymizm od Ciebie bije Ty zmęczona ? Fotę chcemy! a z wagą to masz rewelację!! i głupi ten Twój teść

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
A ja musze jeszcze dopakować torbę i spisać plan porodu, bo jest duża szansa, że jutro cc. Bardzo się boję, ale chciałabym już mieć to za sobą i mam nadzieję, że już jutro będę tulić maluszka. Nażarłam się właśnie jak świnka, bo mam jutro być na czczo... mam jeszcze pączki, to zapodam na sam wieczór
Metro to chyba Cię czeka bezsenna noc co ? o co chodzi z tym planem porodu przed cc ? Z jedzeniem , mi lekarka mówiła, że mam sie zgłosic o 8 rano na IP i mam być 6 h bez jedzenia i picia, to sobie pomyślałam, że nie jest źle, bo w nocy jak mnie złapie mały głód to coś będę mogła wsunąć.

I jeszcze mam pytanie, co z lewatywą ? rozmawiałaś o tym z lekarze? ja zapomniałam, i nie wiem czy w domu działać czy iść na żywioł.

W ogóle moja matka zaczaiła termin mojej cc a miał być wielką tajemnicą, coby mi nie dzwonili i nie dreptali pod szpitalem. I powiedziała żeby mi na myśl nie przyszło rodzic 15 maja w moje urodziny bo dziecku krzywdę zrobię bo ani to nie będzie moje święto ani jej. A gdybym urodziła 16stego to chyba nikt nie myśli że bedę jedną imprezę dla rodziny robiła 15stego i powtórkę 16stego eh
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 18:49   #402
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Dziewczyny umieram. Już druga kroplowka od rana a ja non stop z mega skurczami na leżąco w niewygodnym łóżku...

Koło 17 zaczęły przechodzić na szczęście... Były tylko 2. I to całkiem znosne.
Bo na tych wcześniejszych się skrecalam.
Wszystko mnie boli. Mięśnie od leżenia. Nawet oczy i głowa od płakania.
Za wszelką cenę chcą wyciszyć te skurcze bo jeszcze wcześnie.
A ja marzę żeby urodzić...
jeeej trzymaj się dzielnie
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:52   #403
maja rosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 61
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

[QUOTE=Aaś;40537332]Dziewczyny umieram. Już druga kroplowka od rana a ja non stop z mega skurczami na leżąco w niewygodnym łóżku...

Koło 17 zaczęły przechodzić na szczęście... Były tylko 2. I to całkiem znosne.
Bo na tych wcześniejszych się skrecalam.
Wszystko mnie boli. Mięśnie od leżenia. Nawet oczy i głowa od płakania.
Za wszelką cenę chcą wyciszyć te skurcze bo jeszcze wcześnie.
A ja marzę żeby urodzić...



Trzymaj się kochana......doczekasz w końcu podwójnego szczęścia



Jestem taka ciekawa tego tygodnia. To będzie jakiś wielki bum....w rodzeniu.
Jednak moja mała się ostro gimnastykuje i nic tu się nie zapowiada.
maja rosee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:53   #404
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
VERONIC gratulacje
napisz prosze ile "idzie" wkładek laktacyjnych? bo ja spakowalam 6 par do szpitala..tez mam te z johnsona. i nie wiem czy na 2-3 dni starczy? tzn wiadomo że to spraw indywidualna..ale tak pi razy drzwi

Aaś trzymaj sie.. wiem co to znaczy szpital niestety;/
Kochana wkładki idą jak woda !! byłam 8 dni i zużyłam prawie całe opakowanie, z tym że ja sobie rozkręcałam laktację laktatorem bo na początku nic mi nie leciało a teraz mogłabym wykarmić chyba 8raczki


Laski muszę kończyć Mały jest głodny, potem naprawdę muszę w końcu odpocząć, bo się wykończę.
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:09   #405
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Dziewczyny umieram. Już druga kroplowka od rana a ja non stop z mega skurczami na leżąco w niewygodnym łóżku...

Koło 17 zaczęły przechodzić na szczęście... Były tylko 2. I to całkiem znosne.
Bo na tych wcześniejszych się skrecalam.
Wszystko mnie boli. Mięśnie od leżenia. Nawet oczy i głowa od płakania.
Za wszelką cenę chcą wyciszyć te skurcze bo jeszcze wcześnie.
A ja marzę żeby urodzić...
biedaczku nawet nie wiem co napisac, zeby Ci humor poprawic widzialam dzisiaj dwie cudne blizniaczki-sasiadeczki. takie male, kolo 4-5 lat. biegaly wokol samochodu, rodzice cos pakowali. obie wystrojone w plaszczyki, jakies sukienki chyba wczoraj albo w piatek tata uczyl inne dziewczynki jezdzic na hulajnogach. no i tak podgladam te wszystkie osiedlowe blizniaki i mysle sobie, jak bedziesz miala fajnie jedna ciaza, jeden porod i podwojne szczescie. wytrzymaj jeszcze te kilka dni. wiem, ze to okropne, bo lekarze mysla o dzieciach, a Ty jestes tylko inkubatorkiem i musisz zniesc wszystko...ale pomysl, ze dziewczynki sa juz duze, silne i kazdy dzien daje im mozliwosc szybszego powrotu do domu!
Aaś kochana dasz rade powyj sobie zeby Ci ulzylo, pokrzycz na meza i bedzie lepiej a dziewczynki Ci kiedys zafunduja spa w zamian za ten szpital
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:11   #406
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Metro to chyba Cię czeka bezsenna noc co ? o co chodzi z tym planem porodu przed cc ? Z jedzeniem , mi lekarka mówiła, że mam sie zgłosic o 8 rano na IP i mam być 6 h bez jedzenia i picia, to sobie pomyślałam, że nie jest źle, bo w nocy jak mnie złapie mały głód to coś będę mogła wsunąć.

I jeszcze mam pytanie, co z lewatywą ? rozmawiałaś o tym z lekarze? ja zapomniałam, i nie wiem czy w domu działać czy iść na żywioł.

W ogóle moja matka zaczaiła termin mojej cc a miał być wielką tajemnicą, coby mi nie dzwonili i nie dreptali pod szpitalem. I powiedziała żeby mi na myśl nie przyszło rodzic 15 maja w moje urodziny bo dziecku krzywdę zrobię bo ani to nie będzie moje święto ani jej. A gdybym urodziła 16stego to chyba nikt nie myśli że bedę jedną imprezę dla rodziny robiła 15stego i powtórkę 16stego eh
Wejdź sobie na ten link ze strony fundacji rodzić po ludzku, jest tak kilka wytycznych dotyczących CC no i spraw już po porodzie

A co do daty urodzin dziecka, też bym wolała aby miało swoje święto ale przecież bym się nie pocięła jakby się urodziło w urodziny małża np.
Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Kochana wkładki idą jak woda !! byłam 8 dni i zużyłam prawie całe opakowanie, z tym że ja sobie rozkręcałam laktację laktatorem bo na początku nic mi nie leciało a teraz mogłabym wykarmić chyba 8raczki


Laski muszę kończyć Mały jest głodny, potem naprawdę muszę w końcu odpocząć, bo się wykończę.
No to super, że tak fajnie udało Ci się rozkręcić laktację, też na to liczę
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:13   #407
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Aaaaa, 14 nowych stron na nowym wątku i cyba z 7 na poprzednim Ten nowy chyba jutro nadrobię...
Dziś mąż złożył łózeczko. Wczoraj teściu nam kupił łóżeczko, materac i pzewijak Już czeka na Jurcia

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Coś się działo? Ktoś urodził? Błagam, mówcie
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:16   #408
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Witam się prawie poweekendowo
Nie było mnie, bo małz mi niespodziewajkę zrobił - zorganizował dla mnie wczoraj przyjęcie z okazji 30- tych, które będę w czerwcu, ale sabie wymyślił, że teraz to najlepiej, bo w czerwcu z ssakiem u cyca to nie dam rady.
I zaprosił nawet moich przyjaciół ze studiów, wiec było SUPERNo moze oprócz tego, że w 30-te wypadałoby się upić, ale ani teraz, ani w czerwcu...ehhhh, życie.
Właśnie jestem na etapie nadrabiania....
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:21   #409
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
siedzialam z godzine na podlodze myslac "w co sie ubrac" i z tysiaca wymyslonych super kreacji zostalam przy dzinsach,trampkach i bluzie
i spadamy dzis na stary rynek,na dzis mam termin z usg mam nadzieje że nie zrobię na ogródkach prezentacji pod tytułęm "tak zaczynam rodzić "

zjemy rosołek iśmigamy miłęgo dnia dziołchy, mozecie trzymac kciuki by jutro rano sie zaczelo? bylabym zadowolona
Oooo jaaa juz oby się szybko zaczęło

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
"wczoraj na radom spadla bomba atomowa niszczac doslownie wszystko.
straty wyceniono na 23 złote i 19groszy"

nie moge przestac sie smiac
O co chodzi? Siedzę z mężem i się śmieję
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 19:22   #410
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Kochana wkładki idą jak woda !! byłam 8 dni i zużyłam prawie całe opakowanie, z tym że ja sobie rozkręcałam laktację laktatorem bo na początku nic mi nie leciało a teraz mogłabym wykarmić chyba 8raczki

Laski muszę kończyć Mały jest głodny, potem naprawdę muszę w końcu odpocząć, bo się wykończę.
Uciekaj odpocząć! Super, że wpadłaś i nam już tyle przydatnych informacji sprzedałaś No i czuć od Ciebie tyle pozytywnej energii i szczęścia! Nie mogę się doczekać kolejnej dawki Ale póki co zajmij się Wojtusiem i sobą

A z laktacją to naprawdę super! To samo miała moja przyjaciółka, która urodziła w zeszłym tygodniu. Najpierw przez 2 dni miała niewiele pokarmu, a na 3 i 4 dobę dostała mega nawału. Powoli się reguluje ale wciąż ma masę pokarmu.

Mam nadzieję, że u nas wszystkich będzie podobnie (tych, które chcą karmić naturalnie )

Jejciu ale mnie swędzi brzuch! Masakrycznie dosłownie. Na szczęście tylko on i jestem pewna, że to przez te piekielne rozstępy Już nie nadążam się smarować!
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:23   #411
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha.

ale wam serio jest obojętne, że mąż będzie z mopem latał spanikowany, jak wam już te wody odejdą????????? no ja nie wiem... z płytek to zetrzeć to nawet ja bym dała radę, już nawet nie o tego mopa chodzi... ale kurna chata, jak zaleję materac, to d.pa blada! co też mąż może tam wielce zdziałać? materac chyba już będzie do wywalenia a ja mój materac kocham...

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Aj nol, ale ja juz sobie odpuscilam z budowa.... Jezdze tylko kontrolnie oceniac efekty prac, ale Ty jestes w innej sytuacji bo przeprowadzacie sie juz teraz, a my za kilka miesiecy, co nie zmienie faktu ze przemeczac sie nie powinnas skoro pozniej slabo sie czujesz, 3mam za Was kciuki zebyscie zdazyli ze wszystkim bedziesz miala neta po przeprowadzce?
na tym etapie co wy jesteście, to ja też raczej tylko kontrolnie ale teraz to już czas goni i naprawdę jest co robić. mąż jednak zarządził, że do mycia okien mam kogoś zatrudnić
neta będę miała ze sticka na początek. telekom zawalił sprawę i "przespał" parę miesięcy nic nie robiąc i teraz wszystko na wariata. no ale kontakt ze światem potrzebujemy - tylko że pewnie na wizaż będzie trochę mniejszy przydział
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:25   #412
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale wam serio jest obojętne, że mąż będzie z mopem latał spanikowany, jak wam już te wody odejdą????????? no ja nie wiem... z płytek to zetrzeć to nawet ja bym dała radę, już nawet nie o tego mopa chodzi... ale kurna chata, jak zaleję materac, to d.pa blada! co też mąż może tam wielce zdziałać? materac chyba już będzie do wywalenia a ja mój materac kocham...
to może podłóż sobie coś pod prześcieradło w razie czego jakąś ceratkę czy coś
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:28   #413
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Widzę, że była o mowa o puchnięciu.
Niesety muszę dołaczyć do tego grona. Pucną mi dłonie i stopy i na dodatek przy tym bola mnie stawy, szczególnie rano. NIeprzyjemny ten ból. I do tego spojenie coraz bardziejboli
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:29   #414
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale wam serio jest obojętne, że mąż będzie z mopem latał spanikowany, jak wam już te wody odejdą????????? no ja nie wiem... z płytek to zetrzeć to nawet ja bym dała radę, już nawet nie o tego mopa chodzi... ale kurna chata, jak zaleję materac, to d.pa blada! co też mąż może tam wielce zdziałać? materac chyba już będzie do wywalenia a ja mój materac kocham...
kup osłonkę/ceratka na materac wtedy napewno nie będzie żadnych plam

http://allegro.pl/podklad-ochraniacz...138679311.html o coś takiego mi chodziło

Edytowane przez Elusiek
Czas edycji: 2013-04-28 o 19:32
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:39   #415
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Magiusa - ja tez zawsze bylam nocnym markiem, a przez to wielkim spiochem. w wolne dni moglam spac i do 12 teraz mam podobnie jak Ash. budze sie, bo pecherz pelny, walcze sama ze soba, bo nie moge wstac z lozka ale jak juz zrobie co trzeba i wypije kolejna szklanke (musze! bo inaczej uschne), to od razu padam. w ostatnim czasie pobudki sa co godzine, poltorej max 2...wydaje mi sie, ze to organizm przyzwyczaja nas do wstawania w nocy do dziecka w sumie juz mi to nawet nie przeszkadza - najgorsze jest przekulanie sie na bok, podniesienie do siadu i wstanie z lozka przy dziecku brzucha nie bedzie, wiec moze latwiej pojdzie
czy to by oznaczało, że mój dzieciaczek będzie całe noce przesypiał??? ja nawet na siku nie wstaję... no może raz na dwa tygodnie mi się zdarzy... śpię dobrze. ciężko mi się przewracać, ale chyba mam tak wygodny materac (no i rogal też robi swoje), że wystarczy mi 2-3 razy zmienić pozycję w ciągu nocy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:39   #416
Kamciatka
Rozeznanie
 
Avatar Kamciatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 755
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
Happy gratuluję i życzę szybkiego powrotu do formy oraz zdrowia dla maluszka

dzisiaj prawie cały dzień na powietrzu a wcale nie chce mi sie spać już nawet meliske sobie kupiłam zeby pić bo od tygodnia coś mam problem z zasypianiem chyba już zaczynam sie lekać porodu

OD KTÓREGO TYGODNIA BRAŁYŚCIE WISIOŁKA I W JAKICH DAWKACH?
No znam ten problem i mam dość. Noc mi się strasznie dłuzy, przekręcam się tylko z boku na bok, juz w żadnej pozycji nie jest mi wygodnie, sikam co godzinę, maks. 1,5h, duszno mi, bolą mnie stawy...Poród wielce prawdopodobnie bardzo boli, ale zaczynam się go nie bać,, tak mam juz dość

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Pytanie do Was:
Czy wypruwacie metki z dzieciowych ubranek?!? A przynajmniej z bodziaków, pajaców, kaftaników (żeby nie drażniły ciałka malucha)?
Bo jedna koleżanka wypruwała, druga nie, i sama nie wiem co robić
Ja poobcinałam bardzo blisko szwów, nie powinno juz przeszkadzać
Kamciatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:42   #417
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Mam tyle do nadrobienia przez 2 dni, że nie wiem czy dam radę. My nadal w dwupaku i padam po 2 imprezach pod rząd.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:42   #418
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Tato od tygodnia w szpitalu, nie wiadomo kiedy go wypiszą - pogorszyły mu się wyniki po przeziębieniu.. Babcia w szpitalu leży na zapalenie płuc, niedawno po zawale albo wylewie, ma wstawiony rozrusznik.. a ja wszystkiego dowiaduje się dopiero dzisiaj przez przypadek..
no ładnie... nie chcieli cię martwić, więc nic nie mówili... taaa... czuję, że moja mama by też takie akcje odwalała... a ja wolałabym wiedzieć!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:43   #419
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Kamciatka Pokaż wiadomość
No znam ten problem i mam dość. Noc mi się strasznie dłuzy, przekręcam się tylko z boku na bok, juz w żadnej pozycji nie jest mi wygodnie, sikam co godzinę, maks. 1,5h, duszno mi, bolą mnie stawy...Poród wielce prawdopodobnie bardzo boli, ale zaczynam się go nie bać,, tak mam juz dość



Ja poobcinałam bardzo blisko szwów, nie powinno juz przeszkadzać
też tak sobie pomyślałam ze codziennie coś mnie boli wiec z bólem jestem za pan brat wiec te porodowe beda po prostu mocniejsze- nie przezyje szoku
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:44   #420
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Widziałam Happy gratuluję

Mówię do męża - o, koleżanka urodziła, a miała termin jak ja
na co mąż - no widzisz, a ty się obijasz
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.