Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Pokaż wyniki sondy: Czy oglądałyście bądź czytałyście "Zmierzch" ?
Tak, oglądałam ten film. 41 17,01%
Tak, czytałam książkę. 17 7,05%
Tak, czytałam książkę i oglądałam ten film. 179 74,27%
Pierwszy raz o tym słyszę. 4 1,66%
Głosujący: 241. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-19, 20:59   #3151
Lolipopx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 222
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez damsel in distress Pokaż wiadomość
Opisałam już swoje doświadczenia w podobnym wątku. Kiedy miesiące temu otaczające mnie (z pozoru) zdrowe na umyśle dorosłe kobiety piały z zachwytu nad książkami i filmem, ja pukałam się tylko w czoło. Kocham dobrą literaturę ( i tę gorszą też) myślałam, że jestem za stara na czytadła dla nastolatek.
Potem obejrzałam film i w tempie ekspresowym wessałam książki. Teraz jestem po prostu opętana!
Ja [tylko że jestem nastolatka] też pukałam się w czoło i wyśmiewałam co one w tym widzą. Potem koleżanka film mi puściła i się zaczeło.....zadzwoniłam do biblioteki i okazało się że lista oczekujących jest przedługa ale" naszczęście" wtedy zachorowałam i pożyczyłam od koleżanki pierwsza częśc [tak jak zacmienie] a księżyc w nowiu i przed świtem w postaci ebooka. Teraz kupiłam sobie ''Zmierzch' i jestem przeszczęśliwa I zbieram na kolejne częęsci.

Wczoraj w "Kolporterze" było "przed świtem" za 28 zł !
__________________

58-57-56-55-54-53-52-51-50
Lolipopx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:12   #3152
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez dulcynea01 Pokaż wiadomość
Ze mną było podobnie, z tym że jestem nastolatką, więc raz, że nie czułam się za stara, i dwa, że jeszcze intensywniej odczuwałam całe to szaleństwo Mój sceptycyzm polega na tym że wiem, że to co przeczytałam to raczej kiepścizna, że fabuła kuleje, język też, klimatu nie ma żadnego, ale i tak błagam o więcej
Mam takie same odczucia . Styl Meyer nie powala, ale pomysł miała według mnie genialny
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:25   #3153
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

U mnie było tak że wiedziałam że film i książki są. W klasie była mała mania, więc w końcu obejrzałam film i mnie wciągnęło. Przeczytałam książki - Zmierzch i KwN pożyczyłam od koleżanki, Zaćmienie i PŚ - ebooki.
Ale książka wciąga mimo że kiepsko napisana



http://www.twilightseries.fora.pl/b-...al-2,4237.html - opo moje i koleżanki o Jasperze - bez Cullenów, nadal na ludzkiej krwi - 'drastyczne' sceny też są!
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:28   #3154
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia . Styl Meyer nie powala, ale pomysł miała według mnie genialny
dokładnie zawsze jest to coś nowego,innego,zaskakujące go
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:46   #3155
dulcynea01
Raczkowanie
 
Avatar dulcynea01
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 254
GG do dulcynea01
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Ufff, bałam się że zostanę zaszczuta za taką teorię, a tu poparcie
__________________
1. Zapuszczam i dbam o włosy
2. Piję drożdże i pokrzywę
3. Biegam
4. Noszę druty

...I dam radę!
Albo nie...
dulcynea01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:06   #3156
damsel in distress
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia . Styl Meyer nie powala, ale pomysł miała według mnie genialny
Czyta się to naprawdę szybko, co oznacza, że styl nie jest taki zły. Choć pewnie jest to zasługa pracy włożonej w edycję i "wygładzenie tekstu". Język też nie jest skomplikowany.

I teraz najlepsze. Na początku, kiedy "Zmierzch" się ukazał, został okrzyknięty grafomańską szmirą, natomiast teraz, kiedy miliony oszalały na jej punkcie, krytycy powoli się wycofują i masowo produkują nowe analizy cyklu.
damsel in distress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 09:39   #3157
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez damsel in distress Pokaż wiadomość
Czyta się to naprawdę szybko, co oznacza, że styl nie jest taki zły. Choć pewnie jest to zasługa pracy włożonej w edycję i "wygładzenie tekstu". Język też nie jest skomplikowany.
Wydaje mi się, że styl Meyer w trakcie pisania kolejnych tomów "urobił się" - między "Zmierzchem" a "Przed świtem" zauważam dość dużą różnicę. Ale może to też być kwestia tłumaczenia - nie jestem w stanie tego stwierdzić bo nie czytałam w oryginale. Wygląda więc na to, że są dobre widoki na przyszłość... Pytanie tylko czy autorka pracuje nad czymś nowym? Czy ktoś coś słyszał?

Cytat:
Napisane przez damsel in distress Pokaż wiadomość
I teraz najlepsze. Na początku, kiedy "Zmierzch" się ukazał, został okrzyknięty grafomańską szmirą, natomiast teraz, kiedy miliony oszalały na jej punkcie, krytycy powoli się wycofują i masowo produkują nowe analizy cyklu.
Jeśli masz jakiegoś linka do tych wieści, to podaj, chętnie przeczytam, bo jestem ciekawa, co nowego krytycy mają na ten temat do powiedzenia
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 09:57   #3158
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

W wakacje mam zamiar zabrać się za sagę w orginale.
Intruza też czytałam i mnie się podobał, może akcji nie wiele, ale fajnie opisane uczucia itd.

nowe z filmu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200907192015.jpg (106,0 KB, 63 załadowań)
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 11:49   #3159
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez damsel in distress Pokaż wiadomość
Czyta się to naprawdę szybko, co oznacza, że styl nie jest taki zły. Choć pewnie jest to zasługa pracy włożonej w edycję i "wygładzenie tekstu". Język też nie jest skomplikowany.
Nie wiem co ma szybkie czytanie do stylu. Ostatnio kartkowałam Zmierzch i jak czytałam urywki to się popłakałam ze śmiechu

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że styl Meyer w trakcie pisania kolejnych tomów "urobił się" - między "Zmierzchem" a "Przed świtem" zauważam dość dużą różnicę. Ale może to też być kwestia tłumaczenia - nie jestem w stanie tego stwierdzić bo nie czytałam w oryginale. Wygląda więc na to, że są dobre widoki na przyszłość... Pytanie tylko czy autorka pracuje nad czymś nowym? Czy ktoś coś słyszał?
Z tym tłumaczeniem może masz rację. Inruz ponoć już jest lepiej napisany/przetłumaczony. Chociaż nie czytałam.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:19   #3160
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

W Cosmpolitan jest artykuł na temat Zmierzchu.... Co prawda, jest on na zasadzie "opisu" co to się dzieje w Sadze, ale fajnie sobie poczytać. Już nie mogę się doczekać KwN... I wiecie co, pomimo tego że czytam inne książki to wszystkie porównuje do Sagi, pomimo innej tematyki, no żadna mnie nie potrafi wciągnąć jak Saga... A może ja mam jakąś wewnętrzną blokadę, no nie wiem...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:31   #3161
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

KwN chyba nikt sie nie moze doczkac
ja bym chyba najbardziej chciala obejrzec 4 czesc, przemiane Belli
i oczywiście noc poslubną
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 14:57   #3162
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Dziewczyny zobaczcie to klik
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:48   #3163
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zobaczcie to klik

Obejrzałam
"Najlepszy" moment-z tym malutkim samochodzikiem, tam potrzeba było mega siły, hehe
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:12   #3164
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zobaczcie to klik
Całkiem niezłe Ta Alice jest fenomenalna

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
http://www.twilightseries.fora.pl/b-...al-2,4237.html - opo moje i koleżanki o Jasperze - bez Cullenów, nadal na ludzkiej krwi - 'drastyczne' sceny też są!
Biorę się za czytanie Weny życzę
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde




Edytowane przez EfC!@
Czas edycji: 2009-07-20 o 17:14
EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:41   #3165
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Na programie E-News było takie jakby "zestawienie" nowego HP i KwN...
I jakaś osoba wypowiadała się, że KwN szybko się każdy znudzi, bo książki są skierowane do "nastolatek" którym jak szybko przychodzi zafascynowanie tak odchodzi(z tym stwierdzeniem się nie zgadzam definitywnie)... Niech sobie zrobią jakieś zestawienie czy co, żeby pokazać że nie tylko nastolatki sage czytają...
A co do HP to powiedziała, że jest skierowane zdecydowanie do szerszej publiczności, więc to "bum" tak szybko nie minie...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:52   #3166
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Na programie E-News było takie jakby "zestawienie" nowego HP i KwN...
I jakaś osoba wypowiadała się, że KwN szybko się każdy znudzi, bo książki są skierowane do "nastolatek" którym jak szybko przychodzi zafascynowanie tak odchodzi(z tym stwierdzeniem się nie zgadzam definitywnie)... Niech sobie zrobią jakieś zestawienie czy co, żeby pokazać że nie tylko nastolatki sage czytają...
A co do HP to powiedziała, że jest skierowane zdecydowanie do szerszej publiczności, więc to "bum" tak szybko nie minie...
Nastolatek? Ostatnio na jednej stronie o Robie byłą ankieta na temat wieku osób ją odwiedzających i tam najwięcej ludzi zaznaczyło 25-30 i 30-35. Myślę więc, że to Twilight jest skierowany do szerszego grona odbiorców. W końcu to romans a nie zwykłe fantasy jak HP, więc więcej kobiet moim zdaniem wybierze sagę.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 19:47   #3167
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Obawiam się, że gorsze fanki niż w Ameryce były by dla Roba w Indonezji? Pamiętacie filmik z urodzin Roba? Teraz zaczyna się szał na NM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200907201216.jpg (34,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200907121853.jpg (81,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg new-moon-poster-ad-indonesia.jpg (89,4 KB, 40 załadowań)
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 19:48   #3168
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
Nastolatek? Ostatnio na jednej stronie o Robie byłą ankieta na temat wieku osób ją odwiedzających i tam najwięcej ludzi zaznaczyło 25-30 i 30-35. Myślę więc, że to Twilight jest skierowany do szerszego grona odbiorców. W końcu to romans a nie zwykłe fantasy jak HP, więc więcej kobiet moim zdaniem wybierze sagę.
Dokładnie, zgadzam się z Tobą w 100%...
Nie wiem, kto to się wypowiadał, ale miała jakieś 25-30 lat...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:44   #3169
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

hej dziewczyny mówicie o cosmo,wiec mam pytanie. ma któraś z was to ?
dużo jest o zmierzchu ? Chciałam zobaczyć ale dodali (jak to cosmo itp) przewodnik po seksie wiec za dużo nie zobaczyłam

Co do tego że to film dla nastolatek tzn tych młodszych to chyba dotyczy się tylko uroku Edzia,bo co tam fabula....
HSM się skończylo to ofiare trzeba znalezc nastepna
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 20:59   #3170
Lolipopx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 222
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Dzisiaj czytałam w jakiejś gazecie w czytelni (bo byłam w bibliotece i zaczął lac descz ;/ ) w artykule na temat HP że Zmierzch jest nie tylko dla nastolatek ale też dla kobiet. .I coś tam pisali o Dakocie , Robie i Zmierzchu a miało byc o HP
__________________

58-57-56-55-54-53-52-51-50

Edytowane przez Lolipopx3
Czas edycji: 2009-07-20 o 21:15
Lolipopx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:02   #3171
damsel in distress
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
Nastolatek? Ostatnio na jednej stronie o Robie byłą ankieta na temat wieku osób ją odwiedzających i tam najwięcej ludzi zaznaczyło 25-30 i 30-35. Myślę więc, że to Twilight jest skierowany do szerszego grona odbiorców. W końcu to romans a nie zwykłe fantasy jak HP, więc więcej kobiet moim zdaniem wybierze sagę.
Myślę, że mozna powiedzieć, że to książki dla kobiet (jako, że romans), ale nie tylko dla nastolatek. Ja mam 25, moja siostra 29 i obie oszalałyśmy.


Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość

Jeśli masz jakiegoś linka do tych wieści, to podaj, chętnie przeczytam, bo jestem ciekawa, co nowego krytycy mają na ten temat do powiedzenia
Jak wrzucisz w google "twilight criticism", to znajdziesz sporo ciekawych rzeczy. Któryś z amerykańskich uniwersytetów, idąc "za ciosem" przygotowuje zbiór materiałów krytycznych dotyczących cyklu Meyer. Jeszcze nie tak dawno były tylko negatywne opinie.

Edytowane przez damsel in distress
Czas edycji: 2009-07-20 o 21:08
damsel in distress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:54   #3172
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

http://www.zeberka.pl/art.php?id=4157 krotki artykuł o fryzurach na planie Zmierzchu,pewnie większość z was już to widziała

''Stylizację fryzury natomiast zasugerował sam Pattinson - użyto jedynie sprayu Bumble & Bumble Surf i pomady Black & White, czyli kosmetyków, których aktor używa na co dzień w życiu prywatnym.''
coś dla wiadomości portali takich jak pudelek i inne
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 23:06   #3173
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mówicie o cosmo,wiec mam pytanie. ma któraś z was to ?
dużo jest o zmierzchu ? Chciałam zobaczyć ale dodali (jak to cosmo itp) przewodnik po seksie wiec za dużo nie zobaczyłam
Ktoś już chyba tu pisał o Cosmo. Ponoć same ogólne info. Jej znowu jakiś przewodnik o seksie? Tam są takie super-rady, że świetnie nadają się na prima-aprilis.

Cytat:
Napisane przez Lolipopx3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj czytałam w jakiejś gazecie w czytelni (bo byłam w bibliotece i zaczął lac descz ;/ ) w artykule na temat HP że Zmierzch jest nie tylko dla nastolatek ale też dla kobiet. .I coś tam pisali o Dakocie , Robie i Zmierzchu a miało byc o HP
Te porównywanie HP do sagi Meyer są dla mnie bez sensu. Jedyne co je łączy to to, że są fantastyką i masa ludzi oszalała na ich punkcie. Więcej podobieństw nie widzę. A sorry powstał film na ich podstawie.

Cytat:
Napisane przez damsel in distress Pokaż wiadomość
Jak wrzucisz w google "twilight criticism", to znajdziesz sporo ciekawych rzeczy. Któryś z amerykańskich uniwersytetów, idąc "za ciosem" przygotowuje zbiór materiałów krytycznych dotyczących cyklu Meyer. Jeszcze nie tak dawno były tylko negatywne opinie.
Krytycy są od tego żeby krytykować wszystko i wszystkich i szczerze powiedziawszy mam głęboko gdzieś ich opinię na jakikolwiek temat Po tym jak gdzieś wyczytałam że Kirsten według wielu z nich jest OBIECUJĄCĄ i GENIALNĄ AKTORKĄ młodego pokolenia - zwątpiłam w nich całkowicie. Chociaż przyznam - film nie jest najwyższych lotów (doszłam do tego po ok. 15 obejżeniu).

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
http://www.zeberka.pl/art.php?id=4157 krotki artykuł o fryzurach na planie Zmierzchu,pewnie większość z was już to widziała

''Stylizację fryzury natomiast zasugerował sam Pattinson - użyto jedynie sprayu Bumble & Bumble Surf i pomady Black & White, czyli kosmetyków, których aktor używa na co dzień w życiu prywatnym.''
coś dla wiadomości portali takich jak pudelek i inne
Czytałam, czytałam Chyba sobie z tego B&B coś zamówię Też bym chciała mieć taki nieład na włosach, bo ciągle musze je tapirować Robert uwielbia sobie robić jaja a że dziennikarze mu wierzą to tylko świadczy o poziomie ich IQ.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Obawiam się, że gorsze fanki niż w Ameryce były by dla Roba w Indonezji? Pamiętacie filmik z urodzin Roba? Teraz zaczyna się szał na NM
Na miejscu Roba dla własnego bezpieczeństwa trzymałabym się od tego kraju z daleka
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 23:17   #3174
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość


Czytałam, czytałam Chyba sobie z tego B&B coś zamówię Też bym chciała mieć taki nieład na włosach, bo ciągle musze je tapirować Robert uwielbia sobie robić jaja a że dziennikarze mu wierzą to tylko świadczy o poziomie ich IQ.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------


Na miejscu Roba dla własnego bezpieczeństwa trzymałabym się od tego kraju z daleka
dokładnie
wkurzają mnie już te ploty o Kris i Robie, gdzie nie wejdę to coraz to świeższe info od ''znajomej ''/ ''przyjaciółki''
to już się przyjaźnić nie można??!! tak zawsze robią z głównymi bohaterami, swatają na silę :/
dojdzie Taylor to będziemy mieli trójkącik ;]
Ciekawe co zrobią po BD jak dojdą sceny łóżkowe ^^ o ile Zaćmienia nie rozkręcą
Oj Rob ciężkie masz życie teraz :/ naprawdę takich fanek to mu nie zazdroszczę. i te głupkowate filmiki na YT I love Rob chyba przekracza I love Ronaldo
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 23:32   #3175
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
dokładnie
wkurzają mnie już te ploty o Kris i Robie, gdzie nie wejdę to coraz to świeższe info od ''znajomej ''/ ''przyjaciółki''
to już się przyjaźnić nie można??!! tak zawsze robią z głównymi bohaterami, swatają na silę :/
dojdzie Taylor to będziemy mieli trójkącik ;]
Ciekawe co zrobią po BD jak dojdą sceny łóżkowe ^^ o ile Zaćmienia nie rozkręcą
Oj Rob ciężkie masz życie teraz :/ naprawdę takich fanek to mu nie zazdroszczę. i te głupkowate filmiki na YT I love Rob chyba przekracza I love Ronaldo
Kryśka jest już przecież w ciąży A z tym trójkącikiem to masz rację To będzie ciekawe A te jego fanki które bodajże w NY się na niego rzuciły... Bez komentarza
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 08:11   #3176
damsel in distress
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
dokładnie
wkurzają mnie już te ploty o Kris i Robie, gdzie nie wejdę to coraz to świeższe info od ''znajomej ''/ ''przyjaciółki''
to już się przyjaźnić nie można??!! tak zawsze robią z głównymi bohaterami, swatają na silę :/
dojdzie Taylor to będziemy mieli trójkącik ;]
Ciekawe co zrobią po BD jak dojdą sceny łóżkowe ^^ o ile Zaćmienia nie rozkręcą
Oj Rob ciężkie masz życie teraz :/ naprawdę takich fanek to mu nie zazdroszczę. i te głupkowate filmiki na YT I love Rob chyba przekracza I love Ronaldo
Ja się właśnie zastanawiam czy oni zbytnio nie "ugrzecznią" kolejnych części. Skoro film jest od 13 lat, to jak oni pokażą całe to napięcie między Bellą i Edwardem w "Zaćmieniu" albo fragmenty z wyspy Esme w "Przed świtem"? Mam nadzieję, że tego nie spaprzą.
damsel in distress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 12:31   #3177
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez damsel in distress Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiam czy oni zbytnio nie "ugrzecznią" kolejnych części. Skoro film jest od 13 lat, to jak oni pokażą całe to napięcie między Bellą i Edwardem w "Zaćmieniu" albo fragmenty z wyspy Esme w "Przed świtem"? Mam nadzieję, że tego nie spaprzą.
W książce było to wycięte, w filmie pewnie będzie tak samo.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:40   #3178
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

witam wszystkich

Poszukuję tłumaczenia ostatniej cześci sagi. Tylko nie tego książkowego (wydanego w Polsce) tylko tłumaczenia z aryginału (zapewne przez fanów)
Podobno są sceny, które nie zostały ujęte w książe, polskim wydaniu.

Będę wdzięczna za pomoc.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:44   #3179
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
witam wszystkich

Poszukuję tłumaczenia ostatniej cześci sagi. Tylko nie tego książkowego (wydanego w Polsce) tylko tłumaczenia z aryginału (zapewne przez fanów)
Podobno są sceny, które nie zostały ujęte w książe, polskim wydaniu.

Będę wdzięczna za pomoc.
Napisz mi na PW swojego maila to ci wyślę.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:30   #3180
damsel in distress
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: Saga Zmierzch - Stephenie Meyer (cz.II)

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
W książce było to wycięte, w filmie pewnie będzie tak samo.

Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc, że "to zostało wycięte". Jak mogły zostać wycięte skoro je przeczytałam? (Mówię o pełnych napięcia scenach, w których Bella koniecznie chce przespać się z E.)
damsel in distress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.