Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 12:40   #1561
damsel in distress
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Włączam się do wątku Ja dotychczas kupowałam jedynie w perfumerii amour.pl i mogę ich polecić. Raz miałam wątpliwości, bo Hypnose miało nieco inny kolor, ale zapach był identyczny jak ten z perfumerii, nie miałam też zastrzeżeń co do trwałości, więc uznałam, że nie mam powodów do zmartwień.
damsel in distress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:58   #1562
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

www.overstockperfume.com

nie wiecie może czy wysyłają do Polski i czy sprzedają oryginały?
__________________
mój wątek wymianowy

Nadya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:29   #1563
cherry in bloom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 336
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy któraś Wizażanka kupowała na http://www.domzapachow.pl ?
cherry in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 10:55   #1564
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Wiem,ze Perfumeria .pl jest polecana .

Zdarzylo sie ,ze otrzymalam perfumy -diesel green feminine- okazalo sie,ze ta klapka przyciskajaca psikacz wypada ,zadzwonilam do perfumeri Pani stwierdzila,ze jesli nie uda sie naprawic ,to nie ma problemu z reklamacja,udalo mi sie wcisnac ten drucik , pare razy zadzialalo i spadlo,postanowilam odeslac perfumy
Po otrzymaniu paczki Pani zadzwonila do mnie ,ze przesylka doszla i w ciagu 2 dni pieniazki zostaly zwrocone na konto


Pisze o tym , zeby pokazac,ze nawet w sytuacjach problemowych perfumeria zachowuje klase
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 20:59   #1565
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Co powiecie na temat : www.perfumeriax.pl/index.php ? Mam na oku zestaw zapachów Lancome i sama nie wiem
Z góry dziękuje za odpowiedź
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 09:52   #1566
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kupiłam ostatnio 4 butelki perfum, a własciwie wód perfumowanych w ULTRAVIOLET, zestaw wybranych perfum był u nich najtaniej. Zaskoczyli mnie tym, że zamawiając 30 ml Gucci Eau de Perfum II otrzymałam 50 ml. Jednak zaczęłam podejrzewać, że otrzymałam podróbkę ponieważ zapach znikał ze skóry po 2 godzinach. Po obejrzeniu dokłądnie opakowania i butelki z butelką w Douglasie wszystko było identyczne. Z Forum dowiedziałam się ponadto, że jest to zapach należący do bardzo slabych... Tak więc, teraz uważam, że jednak oryginał to jest...
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 08:45   #1567
sopranistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hej, a propos sklepów internetowych to ja ostatnio zamawiałam w kokai.pl namówiła mnie przyjaciółka opowiadając, że mają śwetnę obsługę. I faktycznie, szybko odpisują na maile, są kompetentni, jeśli chodzi o informacje i perfumach. Perfumy przyszły szybko (chyba po 4 dniach) zapakowane jak należy. Polecam!
sopranistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 20:44   #1568
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja chciałam się podzielić doświadczeniami w robieniu zakupów na Tagomago.
Pierwszy raz zamawiałam u nich wodę perfumowaną, na stronie oczywiście była dostępna, w rzeczywistości okazało się, że mają braki magazynowe, ostatecznie dostałam ją po 1,5 miesiąca. Woda na szczęście oryginalna, bezpiecznie dostarczona itp.
Następnym razem zamówiłam błyszczyk Diora - odpowiedź mailowa, że przepraszają, ale nie ma tego produktu. Za jakiś czas postanowiłam zamówić inny błyszczyk Diora, trudno dostępny w sklepach kolor, odpowiedź jak wyżej - brak na stanie.
Powinnam się zniechęcić na dobre, ale minęło trochę czasu i złożyłam kolejne zamówienie, na perfumy i róż Givenchy. Zadzwonili do mnie, że perfumy są, różu nie ma, ale jak poczekam dwa tygodnie może róż będzie dostępny. Minęły dwa tygodnie i cisza. Próbowałam się dodzwonić przez ponad tydzień - bezskutecznie, nikt tam nie odbiera telefonów! Napisałam maila i dopiero po paru dniach odpisali, że przepraszają itd., różu nie ma i nie będzie, ale perfumy są. Zgodziłam się na przesłanie jedynie zamówionej EDP, doszła szczęśliwie, oryginalna.
Co ciekawe, róż nadal jest dostępny w ich ofercie !!! W zasadzie to nigdy nie zniknął z ich strony.
Chciałam dodać, że wszystkie zakupy robiłam z opcją "za pobraniem" i polecałabym nie ryzykować przelewania pieniędzy "z góry" bez upewnienia się czy produkt jest faktycznie dostępny. Znajomy przelał pieniądze za kosmetyk, którego nie mieli na stanie, a na zwrot kasy czekał ponad miesiąc.
Generalnie - beznadziejny kontakt, zwłaszcza telefoniczny, ale najbardziej wkurzające jest to, że choć pewnych produktów w ogóle nie mają i chyba nawet nie planują mieć w sprzedaży, to są one w ich stałej ofercie na stronie internetowej.
Poza tym dwa razy zamawiałam na www.lumiere.pl. Jedno zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, na drugie czekałam ok. 2 tygodnie, ale od razu dostałam informację o opóźnieniu. Poza tym kontakt był miły i bezroblemowy. Minus jest jednak taki, że trochę tam mają drogo - ceny jak w zwykłej perfumerii typu Douglas lub Sephora.
Pozdrawiam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:42   #1569
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Co powiecie na temat : www.perfumeriax.pl/index.php ? Mam na oku zestaw zapachów Lancome i sama nie wiem
Z góry dziękuje za odpowiedź
Tanyia, i w końcu kupiłaś w tej perfumerii czy nie? Jeśli tak, to czy wszystko było w porządku?
A moze ktoś ma jeszcze doświadczenia z perfumeriax ? Chce kupić kilka rzeczy, cenowo wychodzi lepiej niż na Allegro, ale nie wiem czy można ryzykowac przelew, czy lepiej za pobraniem...
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 13:39   #1570
kasiapnn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 32
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny ratujcie.

Właśnie dostałam paczkę z perfumeria.pl - kupiłam Miracle Lancoma, ale numer wytłoczony na flakonie nie zgadza mi się z tym z pudełka, flakon wygląda porządnie, lecz opakowanie kartonowe jest w środku z jednej strony zdarte. Dzwoniłam do nich, ale oczywiście zapewniają mnie że wszystko jest ok.
Co o tym sądzicie?
kasiapnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 15:31   #1571
Kejtinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez kasiapnn Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie.

Właśnie dostałam paczkę z perfumeria.pl - kupiłam Miracle Lancoma, ale numer wytłoczony na flakonie nie zgadza mi się z tym z pudełka, flakon wygląda porządnie, lecz opakowanie kartonowe jest w środku z jednej strony zdarte. Dzwoniłam do nich, ale oczywiście zapewniają mnie że wszystko jest ok.
Co o tym sądzicie?
Myślę że nie powinnaś się denerwować.Czasami tak jest, że hurtownie muszą zmienić lub zakleić kod kreskowy lub numer na pudełku, bo tego wymagają przepisy celne.Zwłaszcza jak się sprowadza zapachy ze Stanów.Myślę, że najlepszym sprawdzianem będzie użycie perfum i stwierdzenie jak długo utrzymują się na skórze.Woda perfumowana powinna się trzymać kilka dobrych godzin.Ja używałam Lancome Magnifique i zapach trzymał się przynajmniej do późnego popołudnia, a to też woda perfumowana.Zresztą sprzedawanie podróbek jest karalne (grzywną lub nawet więzieniem), więc nie sądzę żeby jakakolwiek perfumeria internetowa odważyła się na to.
Kejtinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 17:46   #1572
kasiapnn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 32
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Kejtinek Pokaż wiadomość
Myślę że nie powinnaś się denerwować.Czasami tak jest, że hurtownie muszą zmienić lub zakleić kod kreskowy lub numer na pudełku, bo tego wymagają przepisy celne.Zwłaszcza jak się sprowadza zapachy ze Stanów.Myślę, że najlepszym sprawdzianem będzie użycie perfum i stwierdzenie jak długo utrzymują się na skórze.Woda perfumowana powinna się trzymać kilka dobrych godzin.Ja używałam Lancome Magnifique i zapach trzymał się przynajmniej do późnego popołudnia, a to też woda perfumowana.Zresztą sprzedawanie podróbek jest karalne (grzywną lub nawet więzieniem), więc nie sądzę żeby jakakolwiek perfumeria internetowa odważyła się na to.
Dzięki za wyjaśnienie, dzwoniąc tam odpowiedziała mi babka generalnie to samo. Zapach jest w porządku, flakon też, więc się już nie martwię, choć przez moment zwątpiłam.
kasiapnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 07:56   #1573
sopranistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Polecam Ci ze szczerego serca kokai.pl! Niedalej jak miesiąc, bo na dzień chłopaka zamawiałam tam mojemu lubemu dokładnie te same perfumy bo miał je wcześniej i mnie i jemu bardzo przypadły do gustu http://www.kokai.pl/item1393_woda_to...gise_hugo_boss
Zaręczam, że flakonik jest zapakowany oryginalnie - w tym sklepie nie ma podróbek (zamawiają w tam również moje znajome z pracy i nigdy nie było wątpliwości).
P.S. Magda S - masz świetne zdjęcie!
sopranistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 08:59   #1574
Ewas1
Rozeznanie
 
Avatar Ewas1
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: G.W.
Wiadomości: 816
GG do Ewas1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez sopranistka Pokaż wiadomość
Polecam Ci ze szczerego serca xxx.pl! Niedalej jak miesiąc, bo na dzień chłopaka zamawiałam tam mojemu lubemu dokładnie te same perfumy bo miał je wcześniej i mnie i jemu bardzo przypadły do gustu http://www.xxxxxxx.pl/item1393_woda_...gise_hugo_boss
Zaręczam, że flakonik jest zapakowany oryginalnie - w tym sklepie nie ma podróbek (zamawiają w tam również moje znajome z pracy i nigdy nie było wątpliwości).
P.S. Magda S - masz świetne zdjęcie!
Spam na 4 posty 3 z reklamą

Coś nie tak z tym sklepem - skutek odwrotny do zamierzonego- ja go będę unikać
A co do opakowań - NA wspólnozakupowym Fenris zamówiła tam Diory i przyszły bez pudełek i bez nalepek - ciekawe jak się wytłumaczą
Ewas1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:08   #1575
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez sopranistka Pokaż wiadomość
Polecam Ci ze szczerego serca.....pl!
Zaręczam, że flakonik jest zapakowany oryginalnie - w tym sklepie nie ma podróbek (zamawiają w tam również moje znajome z pracy i nigdy nie było wątpliwości).
Zapakowany oryginalnie to typowy opis podróbki

Reklamujcie się, reklamujcie....Prędzej zaintereuje się Wami znana firma odzieżowa, której nazwy (z literówką) używacie...Na pewno w porozumieniu z nimi, taaa....W sumie, gdzie by to zgłosić?

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-10-17 o 10:10
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 17:27   #1576
chicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A ja mam takie pytanko. Wiem, że dolce.pl i perfumeria.pl mają dobre opinie i są polecane. Jednak dlaczego jest taka różnica cen przy perfumie Calvina Kleina - Euphoria? Na dolce.pl 100ml wody perfumowanej kosztuje 217zł, a na perfumeria.pl również 100ml 175,21zł? Czy coś jest nie tak?
chicaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 17:33   #1577
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Wszystk jest w porządku z tymi cenami. Pewne fluktuacje cen są zawsze, jak długo nie jest to 100 ml EDP Coco Mademoiselle za 150 zł wszystko jest OK.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:32   #1578
sopranistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Pewnie i tak nikt nie uwierze, ale nie pracuje tam! Temat był wiarygodne perfumerie internetowe. To co miałam zrobić? Opisać jak wygląda? Przecież wszyscy wymieniają z nazwy
sopranistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 10:46   #1579
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Przeczytaj regulamin i ogranicz spam -bym poleciła. Jest tam paragraf na ten temat. Spamowanie było tą nazwą, i tyle. Teraz firma wydaje mi się podejrzana. Renomowane sklepy się w ten sposób nie reklamują...

Jeśli tam pracujesz, to w czym to niby pomaga? Owszem, masz rację, nie wierzę Ci
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 14:21   #1580
IwonqA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wawa :]
Wiadomości: 40
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dzięki wszystkim za pomoc Chyba zamówie na perfumeria.pl a nie wiecie ile przeciętnie idzie paczka od nich ?
IwonqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:37   #1581
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Przeczytaj regulamin i ogranicz spam -bym poleciła. Jest tam paragraf na ten temat. Spamowanie było tą nazwą, i tyle. Teraz firma wydaje mi się podejrzana. Renomowane sklepy się w ten sposób nie reklamują...

Jeśli tam pracujesz, to w czym to niby pomaga? Owszem, masz rację, nie wierzę Ci
sopranistko, na Twoje 7 postow (a w zasadzie 6, bo siodmy byl teraz) w trzech reklamowalas perfumerie na k. w tym dwukrotnie w tym watku, na przestrzeni kilkunastu dni. tak ze co mamy sobie pomyslec?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:45   #1582
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

I potem zamiast porządnego forum, polecającego DOBRE perfumerie, bedziemy mieć śmietnisko spamu reklamującego każde pierwsze lepsze byle co...Spamujcie gdzie indziej, co?
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 08:09   #1583
sopranistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

hej, no rozumiem, czyli jak ktoś wchodzi na forum i jest nowy, to ma zakaz używania nazw firm? no to już nie wiem o co Wam chodzi! Jestem zarejestrowana na różnych forach, na tym przyznam od bardzo niedawna i jeszcze nigdy nie miałam takiego problemu. A tak w zasadzie, to możecie robić na co macie ochotę, wierzcie - nie wierzcie. To jest dobra perfumeria i sama się wybroni. Jak macie ochotę, to zamawiajcie w tych, co jak czytam często przysyłają podróbki, albo a la podróbki. Powodzenia.
sopranistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 08:16   #1584
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kłóć się gdzie indziej, hm...? Albo z adminami, nie z nami, bo łamiesz regulamin - to kończy dyskusje.

Tutaj już za(anty)reklamowałaś ten sklepik, ja ani moi znajomi nie dotkną go kijem i z daleka. Żadne Twoje przekonywanie już tutaj nic nie pomoże, koniec, finito...Im bardziej się starasz, tym mniejszy efekt.

Bo jak można wierzyć spamowi....?

A skoro jesteś zarejestrowana na innych forach i je lubisz to w czym problem...? Możesz reklamować do woli.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-10-19 o 08:19
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 08:18   #1585
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez sopranistka Pokaż wiadomość
hej, no rozumiem, czyli jak ktoś wchodzi na forum i jest nowy, to ma zakaz używania nazw firm? no to już nie wiem o co Wam chodzi! Jestem zarejestrowana na różnych forach, na tym przyznam od bardzo niedawna i jeszcze nigdy nie miałam takiego problemu. A tak w zasadzie, to możecie robić na co macie ochotę, wierzcie - nie wierzcie. To jest dobra perfumeria i sama się wybroni. Jak macie ochotę, to zamawiajcie w tych, co jak czytam często przysyłają podróbki, albo a la podróbki. Powodzenia.
eee, a ja tam nie wierzę żeby jakakolwiek perfumeria internetowa sprzedawała podróbki.
Może byc lepsza bądz gorsza obsługa i raczej o to nam chodzi w tym wątku - jak szybko otrzymałyśmy przesyłkę, czy dostałyśmy próbkę, czy były informacje mailowe o przebiegu transakcji.
A ja i tak robię zakupy tam gdzie taniej. Czy poczekam dzień czy dwa dłużej, nie robi mi różnicy.
I jeszcze raz podkreślam - tu nie piszemy o podróbkach, od tego jest inny wątek

Jeszcze edytuję żeby dodac - teraz nie wierzę, gdy wiem to co wiem. Jeszcze z trzy miesiące temu może ktoś by mnie nabrał, że w perfumerii internetowej działającej legalnie można nabyć podróbę. Wcale nie dziwię się dziewczynom, że uważają że spamujesz. Ile można pisać o jednej i tej samej perfumerii.

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2009-10-19 o 08:34
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 09:47   #1586
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
eee, a ja tam nie wierzę żeby jakakolwiek perfumeria internetowa sprzedawała podróbki.
Może byc lepsza bądz gorsza obsługa i raczej o to nam chodzi w tym wątku - jak szybko otrzymałyśmy przesyłkę, czy dostałyśmy próbkę, czy były informacje mailowe o przebiegu transakcji.
A ja i tak robię zakupy tam gdzie taniej. Czy poczekam dzień czy dwa dłużej, nie robi mi różnicy.
I jeszcze raz podkreślam - tu nie piszemy o podróbkach, od tego jest inny wątek

Jeszcze edytuję żeby dodac - teraz nie wierzę, gdy wiem to co wiem. Jeszcze z trzy miesiące temu może ktoś by mnie nabrał, że w perfumerii internetowej działającej legalnie można nabyć podróbę. Wcale nie dziwię się dziewczynom, że uważają że spamujesz. Ile można pisać o jednej i tej samej perfumerii.

Ja się właśnie dzisiaj, przypadkiem dowiedziałam , że jedna z perfumerii internetowych sprzedaje podróbki i koleś jeszcze się szczyci tym , że nikt się nie zorientował do tej pory...sama nie wiem co z tym zrobić, bo dowiedziałam się przypadkiem i średnio mogę jakby powiedzieć skąd wiem - bo to będzie jednoznacznie wskazywało na osobę...
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 10:29   #1587
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Ja się właśnie dzisiaj, przypadkiem dowiedziałam , że jedna z perfumerii internetowych sprzedaje podróbki i koleś jeszcze się szczyci tym , że nikt się nie zorientował do tej pory...sama nie wiem co z tym zrobić, bo dowiedziałam się przypadkiem i średnio mogę jakby powiedzieć skąd wiem - bo to będzie jednoznacznie wskazywało na osobę...

Hmmm ale chyba możesz napisać o którą perfumerię chodzi?
__________________
WYMIENIĘ
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 12:23   #1588
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Ja się właśnie dzisiaj, przypadkiem dowiedziałam , że jedna z perfumerii internetowych sprzedaje podróbki i koleś jeszcze się szczyci tym , że nikt się nie zorientował do tej pory...sama nie wiem co z tym zrobić, bo dowiedziałam się przypadkiem i średnio mogę jakby powiedzieć skąd wiem - bo to będzie jednoznacznie wskazywało na osobę...

Ale dlaczego chcesz ukrywać oszusta?
Napisz jaka to perfumeria, żebyśmy wiedziały gdzie nie kupować...
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 12:26   #1589
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Megi, MaryJane najwyrazniej nie moze...
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 12:29   #1590
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego chcesz ukrywać oszusta?
Napisz jaka to perfumeria, żebyśmy wiedziały gdzie nie kupować...
na pewno będę w miarę możliwości pisać na PW - jeżeli przed zakupami dacie znaczek, gdzie chcecie kupować...
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.