SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 17:45   #991
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
piękne wszystkie

Śliczne włosy

Cześć dziewczyny
Mogę dołączyć?
Jutro mogę dodać zdjęcia moich aktualnych włosów ponieważ teraz ładuję baterie do aparatu
Cześć W takim razie czekamy na zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Czemu, denerwują Cię? Nawet jak są miękkie i nie szarpią?
Długość to kwestia czasu Dziękuję

Ja ostatnio mam znaczy mam już od jakiegoś czasu, ale ostatnio mam jeszcze większą



Bardzo dziękuję

Jasne, witaj



Gdzieś Ty się podziewała!
Chodzi mi tylko o to, że wyglądam bardzo młodo z twarzy i przez każdą kokardkę czy kwiatek we włosach czuję się jak stara maleńka, a nie lubię się tak czuć


Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dzięki
Ja w ogóle uwielbiam tę instytucję, posiadanie biustu to jedno, ale w ogóle jego kondycja w tym momencie... No kocham być kobietą, bo lubię swoje piersi, a co dopiero w ładnym staniku
Też lubię swoje piersi, ale nie lubię tego, że rzadko można spotkać obwód 60 w przystępnej cenie ;D
A brafitting ogólnie przydałby się naprawdę wielu kobietom, szkoda marnować biustu Ta świadomość jest naprawdę bardzo słaba wśród moich znajomych.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:04   #992
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Chodzi mi tylko o to, że wyglądam bardzo młodo z twarzy i przez każdą kokardkę czy kwiatek we włosach czuję się jak stara maleńka, a nie lubię się tak czuć

Też lubię swoje piersi, ale nie lubię tego, że rzadko można spotkać obwód 60 w przystępnej cenie ;D
A brafitting ogólnie przydałby się naprawdę wielu kobietom, szkoda marnować biustu Ta świadomość jest naprawdę bardzo słaba wśród moich znajomych.
Łapię

Ja mam 65 i nigdy nie było problemów większych, a gwoli tej ceny - ja zawsze na wakacje i na Boże Narodzenie kupuję sobie jeden...w teorii, bo zawsze "moja pani" proponuje mi jakieś promocje w stylu "dwa, wtedy drugi za połowę", co robi ogromną różnicę No i uwielbiam staniki, więc cóż, nie zamierzam się nawet usprawiedliwiać

Wśród moich tak samo, myślę, że to musi się upowszechnić, zanim kobiety naprawdę zaczną o tym myśleć. Mam koleżankę, która ma piersi większe od moich (nic specjalnego, 65dd) ze dwa razy spokojnie, a w obwodzie może ze 70 ma, ale jak usłyszałam, że nosi 85 (!!!)b, to mi się słabo zrobiło...
No i wiele osób odstrasza cena, a wg mnie lepiej jest mieć jeden czy dwa porządne staniki niż 20 tanich psujących...wszystko zasadniczo.
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:11   #993
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

freckledlittle tak w ogóle to zazdroszczę ci piegów

No to moje włosy, tak na prawdę to jeszcze nie ma się czym chwalić bo takie intensywne i regularne włosomaniactwo zaczęłam może dopiero w styczniu, no ale od czegoś trzeba zacząć prawda
Kolor naturalny, nigdy nie farbowany
Wyglądają na krzywo obcięte, ale to dlatego, że wywijają się do środka jak po szczotce do modelowania
Zdjęcie robione w pomieszczeniu bez lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020574.jpg (30,9 KB, 25 załadowań)
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:13   #994
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
freckledlittle tak w ogóle to zazdroszczę ci piegów

No to moje włosy, tak na prawdę to jeszcze nie ma się czym chwalić bo takie intensywne i regularne włosomaniactwo zaczęłam może dopiero w styczniu, no ale od czegoś trzeba zacząć prawda
Kolor naturalny, nigdy nie farbowany
Wyglądają na krzywo obcięte, ale to dlatego, że wywijają się do środka jak po szczotce do modelowania
Zdjęcie robione w pomieszczeniu bez lampy
Dziękuję

Łaaał, jakie gęste końcówki! :O śliczne są, uwielbiam takie kolory, w zachodzącym słońcu jesteś rudawa, nie?
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:22   #995
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Dzięki
Tak na słońcu jestem ruda, jak mi się uda i będzie słońce to spróbuję zrobić zdj też bez lamy
Włosy są średnio gęste, obwód kucyka wynosi na razie tylko niecałe 9.5 cm, chciałabym mięć gęstsze, ale już mam wysyp baby hair od olejowania więc liczę, że za jakiś czas będą gęstsze
No i szybciej mogły by rosnąć. w lutym rok temu miałam włosy o dł. 63 cm, coś mnie podkusiło i ściełam je przed łopatki, potem odrosły i w sierpniu ściełam do ramion, to miały ok 31 cm. teraz mają już 43 cm, zapuszczam do ok 60
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:22   #996
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt, dziewuszki!

Dołączam obiecane zdjęcia, dzisiaj piękna pogoda, włosy podcięte, umyte, całkiem ładnie wyszły

Kokardka nie pod kolor, bo na szybko taką łapnęłam, żeby fotograf się nie rozmyślił
Piękne włosiska, lubię zdjęcia włosów na łonie natury, jakieś skrzywienie normalnie

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dobierałyście stanik u brafitterki? Pytam, bo jeśli tak, to każda z Was zauważy, że na drugim zdjęciu cycek mi na plecy uciekł
Po kilku latach uświadomienia stanikowego też miewam takie skrzydełka nad stanikiem i to żaden cycek ino zwykłe sadło Zdarza się nawet u szczupłych osób.
Mnie stanikowa mania wciągnęła swego czasu za mocno, nie będę ukrywać, że połechtało mi ego przejście z 75B na 65E, co mnie teraz śmieszy, bo przecież biust pozostał taki sam. Po czasie doszłam do wniosku, że jednak męczę się w 65, przeszłam na 70D a nawet C, więc tak jakby wróciłam w okolice starego rozmiaru, tylko konstrukcyjnie moje staniki są lepsze i kondycja biustu się dzięki temu poprawiła. Ale straciłam jakoś zainteresowanie stanikami i kupuję z 2 na rok. Po pierwsze to hobby droższe od włosów, po drugie nie lubię kupowania przez net, mierzenia i odsyłania, bo to często potrafi konkretnie zawyżyć cenę stanika. Zapędów niesienia kaganka stanikowej oświaty nigdy nie miałam

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mogę dołączyć?
Jutro mogę dodać zdjęcia moich aktualnych włosów ponieważ teraz ładuję baterie do aparatu
Cześć, dołączaj i pokazuj

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Cześć
Chodzi mi tylko o to, że wyglądam bardzo młodo z twarzy i przez każdą kokardkę czy kwiatek we włosach czuję się jak stara maleńka, a nie lubię się tak czuć
Też mam tak z kwiatkami. Nie umiem ich nosić i chyba do mnie po prostu nie pasują.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:30   #997
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Dzięki
Tak na słońcu jestem ruda, jak mi się uda i będzie słońce to spróbuję zrobić zdj też bez lamy
Włosy są średnio gęste, obwód kucyka wynosi na razie tylko niecałe 9.5 cm, chciałabym mięć gęstsze, ale już mam wysyp baby hair od olejowania więc liczę, że za jakiś czas będą gęstsze
No i szybciej mogły by rosnąć. w lutym rok temu miałam włosy o dł. 63 cm, coś mnie podkusiło i ściełam je przed łopatki, potem odrosły i w sierpniu ściełam do ramion, to miały ok 31 cm. teraz mają już 43 cm, zapuszczam do ok 60
Średnio gęsty i 9,5cm? O rany, chciałabym mieć tyle, to już na pewno nie podchodzi pod "średnio" Powodzenia w zapuszczaniu

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Piękne włosiska, lubię zdjęcia włosów na łonie natury, jakieś skrzywienie normalnie



Po kilku latach uświadomienia stanikowego też miewam takie skrzydełka nad stanikiem i to żaden cycek ino zwykłe sadło Zdarza się nawet u szczupłych osób.
Mnie stanikowa mania wciągnęła swego czasu za mocno, nie będę ukrywać, że połechtało mi ego przejście z 75B na 65E, co mnie teraz śmieszy, bo przecież biust pozostał taki sam. Po czasie doszłam do wniosku, że jednak męczę się w 65, przeszłam na 70D a nawet C, więc tak jakby wróciłam w okolice starego rozmiaru, tylko konstrukcyjnie moje staniki są lepsze i kondycja biustu się dzięki temu poprawiła. Ale straciłam jakoś zainteresowanie stanikami i kupuję z 2 na rok. Po pierwsze to hobby droższe od włosów, po drugie nie lubię kupowania przez net, mierzenia i odsyłania, bo to często potrafi konkretnie zawyżyć cenę stanika. Zapędów niesienia kaganka stanikowej oświaty nigdy nie miałam
A dzięki, dzięki

Ty mnie, cholero, chyba nie lubisz Ja też tak myślałam, ale właśnie podobno nie, moja pani mówi, że biust przez lata się przyzwyczaił do tego, w czym był noszony, więc teraz ciężko mu się nawrócić na wiarę katolicką :d Jak się zaczynałam w to bawić, to byłam systematyczna w "przesuwaniu" go, teraz trochę mi przeszło i tego nie pilnuję dobrze. Ale planuję poprawę Podoba mi się to hobby, nie muszę mieć więcej niż dwa na rok właśnie, ale po prostu mi to wielką frajdę sprawia. Może oprócz ręcznego prania
A czemu przez net? Nie masz nic stacjonarnego w okolicy?



Cytat:
Też mam tak z kwiatkami. Nie umiem ich nosić i chyba do mnie po prostu nie pasują.
Wiesz, nie te latka już jednak...
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 18:56   #998
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Średnio gęsty i 9,5cm? O rany, chciałabym mieć tyle, to już na pewno nie podchodzi pod "średnio" Powodzenia w zapuszczaniu
Haha no wiesz dla mnie nie są za gęste bo moja siostra ma obwód 12 cm i ma takiego fajnego grubego warkocza
Dzięki Niedługo muszę iść podciąć końcówki bo podcinałam chyba w połowie stycznia, a muszę się trzymać planu regularnego podcinania co 4-5 mies
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 19:42   #999
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Gdzieś Ty się podziewała!
No hej . Czasem Was jeszcze czytam. Ogólnie to pochłonęło mnie korpo, nowe miasto i rozczarowania miłosne (tak w skórcie) .
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 20:30   #1000
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
No hej . Czasem Was jeszcze czytam. Ogólnie to pochłonęło mnie korpo, nowe miasto i rozczarowania miłosne (tak w skórcie) .
Fajnie, że sie odezwałaś
Jakie nowe miasto? Zmieniłaś pracę czy to ta sama?
Wstaw zdjęcie włosów
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 21:18   #1001
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość

Ty mnie, cholero, chyba nie lubisz Ja też tak myślałam, ale właśnie podobno nie, moja pani mówi, że biust przez lata się przyzwyczaił do tego, w czym był noszony, więc teraz ciężko mu się nawrócić na wiarę katolicką :d Jak się zaczynałam w to bawić, to byłam systematyczna w "przesuwaniu" go, teraz trochę mi przeszło i tego nie pilnuję dobrze. Ale planuję poprawę Podoba mi się to hobby, nie muszę mieć więcej niż dwa na rok właśnie, ale po prostu mi to wielką frajdę sprawia. Może oprócz ręcznego prania
A czemu przez net? Nie masz nic stacjonarnego w okolicy?
Ja się trochę za bardzo nastawiłam na te migracje i inne takie cudowne zjawiska, ale moim zdaniem przy mniejszych biustach, zwłaszcza młodych, to niekoniecznie ma sens. Mojemu nic nie przybyło, tylko zrobił się bardziej jędrny i "wyodrębniony" od reszty tułowia, co utwierdza mnie w przekonaniu, że to co mam nad obwodem, to sadło A brafiterki zawsze uparcie wciskają mnie w 65 (ciasno mierzone mam 73 cm), chociaż jest mi w nich piekielnie niewygodnie i przeważnie mają michy projektowane na szerszy biust i węższy tułów.
Stacjonarnie mam parę sklepów, ale głównie duże rozmiary i szerokofiszbinowce. Zresztą może i się coś zmieniło, ale jakoś temat przestał mnie absorbować





Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Wiesz, nie te latka już jednak...
Nawet się nie będę sprzeczać

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Wstaw zdjęcie włosów
Pod taką prośbą zawsze się podpiszę
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 18:51   #1002
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Łapię

Ja mam 65 i nigdy nie było problemów większych, a gwoli tej ceny - ja zawsze na wakacje i na Boże Narodzenie kupuję sobie jeden...w teorii, bo zawsze "moja pani" proponuje mi jakieś promocje w stylu "dwa, wtedy drugi za połowę", co robi ogromną różnicę No i uwielbiam staniki, więc cóż, nie zamierzam się nawet usprawiedliwiać

Wśród moich tak samo, myślę, że to musi się upowszechnić, zanim kobiety naprawdę zaczną o tym myśleć. Mam koleżankę, która ma piersi większe od moich (nic specjalnego, 65dd) ze dwa razy spokojnie, a w obwodzie może ze 70 ma, ale jak usłyszałam, że nosi 85 (!!!)b, to mi się słabo zrobiło...
No i wiele osób odstrasza cena, a wg mnie lepiej jest mieć jeden czy dwa porządne staniki niż 20 tanich psujących...wszystko zasadniczo.
Bo 65 już faktycznie nie ma problemów z dostępnością, aż się zastanawiam czy nie przejść na ten obwód Szczególnie, że jednak denerwuje mnie tak duże ściśnięcie w żebrach. Co nie zmienia faktu, że brafitting bardzo przydatna rzecz.

No niestety, też takie staniki nosiłam kiedyś, 75 B czy C, teraz mnie to troszkę przeraża.


Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
freckledlittle tak w ogóle to zazdroszczę ci piegów

No to moje włosy, tak na prawdę to jeszcze nie ma się czym chwalić bo takie intensywne i regularne włosomaniactwo zaczęłam może dopiero w styczniu, no ale od czegoś trzeba zacząć prawda
Kolor naturalny, nigdy nie farbowany
Wyglądają na krzywo obcięte, ale to dlatego, że wywijają się do środka jak po szczotce do modelowania
Zdjęcie robione w pomieszczeniu bez lampy
Fajne włosy i świetny kolorek Chciałabym, żeby moje się tak wywijały

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja się trochę za bardzo nastawiłam na te migracje i inne takie cudowne zjawiska, ale moim zdaniem przy mniejszych biustach, zwłaszcza młodych, to niekoniecznie ma sens. Mojemu nic nie przybyło, tylko zrobił się bardziej jędrny i "wyodrębniony" od reszty tułowia, co utwierdza mnie w przekonaniu, że to co mam nad obwodem, to sadło A brafiterki zawsze uparcie wciskają mnie w 65 (ciasno mierzone mam 73 cm), chociaż jest mi w nich piekielnie niewygodnie i przeważnie mają michy projektowane na szerszy biust i węższy tułów.
Stacjonarnie mam parę sklepów, ale głównie duże rozmiary i szerokofiszbinowce. Zresztą może i się coś zmieniło, ale jakoś temat przestał mnie absorbować
To prawda, u mnie po prostu biust przybrał bardzo ładny kształt no i się ujędrnił.
Co do obwodu, to też się czuję lekko za ciasno w moim 60 i niekomfortowo mi z myślą, że choć jestem bardzo szczupła, to jednak widać wałeczki skóry nad czy pod obwodem.


Żeby nie było tak offtopowo - jestem w połowie kuracji placentą i już pojawiło się dużo baby hair Widać zagęszczenie przy skroniach, gdzie zawsze miałam rzadkie włosy. Głównie zresztą na to liczyłam. Przyrost zmierzę, kiedy skończę wcierać placentę, ale nigdy do końca nie ufam swoim pomiarom

Miałyście może szampon aloesowy Equilibra? Kupiłam ostatnio, myślałam, że ze względu na ALS będzie stosunkowo mocnym szamponem, ale jak dla mnie wydaje się raczej łagodny. Nie żebym spodziewała się skrzypienia włosów, ale chyba już Fitomed do włosów tłustych (SLS gdzieś w połowie składu) bardziej przyprawiał moje włosy o skrzypienie.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:11   #1003
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Fajne włosy i świetny kolorek Chciałabym, żeby moje się tak wywijały
Dzięki
Jak byłam mała to zawsze nosiłam włosy na prosto obcięte do ramion i do tego grzywka na prosto i zawsze były tak uroczo zawinięte do środka
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:26   #1004
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Czesc
Wrocilam z Polski z nowa fryzura. Na dniach postaram sie wrzucic jakies foty. Sprobuje tez troche nadrobic, co tu pisalyscie, bo widze, ze ciekawie jest.
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 09:15   #1005
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
freckledlittle tak w ogóle to zazdroszczę ci piegów

No to moje włosy, tak na prawdę to jeszcze nie ma się czym chwalić bo takie intensywne i regularne włosomaniactwo zaczęłam może dopiero w styczniu, no ale od czegoś trzeba zacząć prawda
Kolor naturalny, nigdy nie farbowany
Wyglądają na krzywo obcięte, ale to dlatego, że wywijają się do środka jak po szczotce do modelowania
Zdjęcie robione w pomieszczeniu bez lampy
Cześć matko, ale Ci zazdroszczę koloru, jest śliczny i faktycznie, końcówki - wow!

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Czesc
Wrocilam z Polski z nowa fryzura. Na dniach postaram sie wrzucic jakies foty. Sprobuje tez troche nadrobic, co tu pisalyscie, bo widze, ze ciekawie jest.
Poka, poka

Patrzę na te Wasze fryzury i krew mnie zalewa, bo ja nawet koczka sobie nie umiem zrobić zawsze mi się tak jakoś wydłuża do tyłu i z boku wyglądam jak kosmita -.- wszystkie dziewczyny mają te koczki jakieś takie płaskie, a u mnie niezależnie, jak go zrobię, zawsze jakiś taki stożek wychodzi, nie mam już cierpliwości
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 10:41   #1006
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Czesc
Wrocilam z Polski z nowa fryzura. Na dniach postaram sie wrzucic jakies foty. Sprobuje tez troche nadrobic, co tu pisalyscie, bo widze, ze ciekawie jest.
Koniecznie wrzuć

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Patrzę na te Wasze fryzury i krew mnie zalewa, bo ja nawet koczka sobie nie umiem zrobić zawsze mi się tak jakoś wydłuża do tyłu i z boku wyglądam jak kosmita -.- wszystkie dziewczyny mają te koczki jakieś takie płaskie, a u mnie niezależnie, jak go zrobię, zawsze jakiś taki stożek wychodzi, nie mam już cierpliwości
A jak go robisz?

Ja jestem właśnie w trakcie poszukiwań hurtowni fryzjerskich w okolicy, bo całkiem konkretnie wyczyściłam zapasy w łazience, została mi tylko maska Montibello, odżywka Ziai, trochę Sleeka i Placenty Serical. Nie pamiętam , kiedy ostatnio miałam tak mało kosmetyków do włosów

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-04-25 o 10:49
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 12:46   #1007
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dołączam obiecane zdjęcia, dzisiaj piękna pogoda, włosy podcięte, umyte, całkiem ładnie wyszły
Pikenie blyszcza i piekny warkocz masz!

Cytat:
Dobierałyście stanik u brafitterki? Pytam, bo jeśli tak, to każda z Was zauważy, że na drugim zdjęciu cycek mi na plecy uciekł
Tak, ale mam wlasnie mieszane dosc odczucia, bo super ekstra mi sie zadna brafitterka nie poswiecila (bylam u trzech). W efekcie mam dwa staniki jeden 65d, drugi 70d i ten pierwszy jest chyba lepiej dobrany, ale ma bardzo scisly obwod i po sciagnieciu mam czarwone slady, drugi zas jest nieco chyba za luzny

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
No to moje włosy, tak na prawdę to jeszcze nie ma się czym chwalić bo takie intensywne i regularne włosomaniactwo zaczęłam może dopiero w styczniu, no ale od czegoś trzeba zacząć prawda
Kolor naturalny, nigdy nie farbowany
Wyglądają na krzywo obcięte, ale to dlatego, że wywijają się do środka jak po szczotce do modelowania
Zdjęcie robione w pomieszczeniu bez lampy
No, jak tak wygladaja na poczaku wlosomaniactwa, to niezle Bardzo mi sie podoba to podwijanie, zawsze chcialam, zeby moje wlosy sie tak zawijaly, jak juz sie nie moga krecic

Chwala - witaj






Myslalam, ze z trudem sie bede przedzierac przez kolejne strony, a tu prosze, wcale nie bylo duzo do nadrabiania
Zdjecie wstawie jutro pewnie, jak umyje wlosy. Efekt jest spoko w sumie, jeszcze w lipcu poprawka i bedzie gitez majonez. Wkurzylo mnie za to suszenie na szczotce goracym powietrzem i pozniej tez zauwazylam, ze za malo koncowek mi scial jednak, ale to juz moja wina, bo pytal jak scinal

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

brulionbebeb - nie odezwlam sie do Ciebie bedac w kraju, bo tym razem bylam bardzo na szybko i nie mialam na nic czasu.
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 13:29   #1008
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Cześć matko, ale Ci zazdroszczę koloru, jest śliczny i faktycznie, końcówki - wow!



Poka, poka

Patrzę na te Wasze fryzury i krew mnie zalewa, bo ja nawet koczka sobie nie umiem zrobić zawsze mi się tak jakoś wydłuża do tyłu i z boku wyglądam jak kosmita -.- wszystkie dziewczyny mają te koczki jakieś takie płaskie, a u mnie niezależnie, jak go zrobię, zawsze jakiś taki stożek wychodzi, nie mam już cierpliwości
Niezależnie od tego, jak robisz, to masz kitkę, prawda? Jak zapleciesz warkocz, to go skręć wokół własnej osi, to wyjdzie płasko i nie będzie się robił stożek . Przy nie-warkoczu, tylko samym owijaniu włosów wokół gumki też je skręć porządnie, ja tak robię i pierwszy raz od lat nie mam stożka
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 13:46   #1009
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
ale piękności a fot 4 to poprostu , dawno nie pokazywałas już swoich włosów
Racja, odkąd je ścięłam w lutym nie mam motywacji by się nimi zajmować W prawdzie może koniec końców wyszło mi to na dobre, bo się lepiej układają, ale już nie wyglądają tak jak kiedyś

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dużo czasu ostatnio spędzam w komunikacji miejskiej i zerkam sobie często na włosy innych współpasażerów. Jakbym Ciebie spotkała, to bezczelnie bym się gapiła
Tego jeszcze nie usłyszałam

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Piękne
Powiesz jak robisz fryzurkę numer 3 ?
Bardzo prosto, robię warkocz i zawijam go w koka, przypinam spinką końcówkę

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Aż się wypowiem po n miesiącach milczenia . Fryzury super! Najbardziej podoba mi się 2 i 4. Z chęcią bym się dowiedziała jak je robisz. Sama kombinuje ale mi jakoś za bardzo 'messy' wychodzą

Drugą robię na opaskę (taką 'gumkową') owijam włosy z przodu dookoła niej (pojedyncze pasma), a włosy z tyłu zbieram w kitkę i przeplatam za jednym razem
Przy czwartej dzielę włosy na 3 cześci: 2 z przodu i jedna grubsza z tyłu. Tą tylną wiążę w niską kitkę, robię z niej takiego luźnego koka (okręcam włosy, poluźniam, spinam na końcu). Pasma z przodu skręcam i owijam wokół tego koka, który już jest
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 15:05   #1010
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Cześć matko, ale Ci zazdroszczę koloru, jest śliczny i faktycznie, końcówki - wow!



Poka, poka

Patrzę na te Wasze fryzury i krew mnie zalewa, bo ja nawet koczka sobie nie umiem zrobić zawsze mi się tak jakoś wydłuża do tyłu i z boku wyglądam jak kosmita -.- wszystkie dziewczyny mają te koczki jakieś takie płaskie, a u mnie niezależnie, jak go zrobię, zawsze jakiś taki stożek wychodzi, nie mam już cierpliwości
Też tak miałam i miewam. Wydaje mi się, że to zależy od długości włosów jak i od sposobu spięcia, tzn. czy gumką owijasz czy spinkami. Mocno trzeba to zrobić i w wielu miejscach, przynajmniej u mnie

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Czesc
Wrocilam z Polski z nowa fryzura. Na dniach postaram sie wrzucic jakies foty. Sprobuje tez troche nadrobic, co tu pisalyscie, bo widze, ze ciekawie jest.
Czekamy na foty
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 15:17   #1011
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

A jednak o mnie nie zapomniałyście

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość

Drugą robię na opaskę (taką 'gumkową') owijam włosy z przodu dookoła niej (pojedyncze pasma), a włosy z tyłu zbieram w kitkę i przeplatam za jednym razem
Przy czwartej dzielę włosy na 3 cześci: 2 z przodu i jedna grubsza z tyłu. Tą tylną wiążę w niską kitkę, robię z niej takiego luźnego koka (okręcam włosy, poluźniam, spinam na końcu). Pasma z przodu skręcam i owijam wokół tego koka, który już jest
O właśnie, muszę kupić taką opaskę. Kiedyś miałam, ale była taka śliska i mi się zsuwała. Może znajdę jakąś lepszą. Dzięki!


Dobra wstawiam w miarę aktualne zdjęcie. Staram się trzymać tej długości teraz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosychw.jpg (26,8 KB, 32 załadowań)
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 15:51   #1012
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Szperalam sobie w internecie i trafilam na TO
Troche mi sie przykro zrobilam, bo sama mialam kieeedys podobny kolor wlosow, a grubosci takiej chyba nigdy nie osiagne



Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Dobra wstawiam w miarę aktualne zdjęcie. Staram się trzymać tej długości teraz.
Sliczny blond!
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 15:57   #1013
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Cześć matko, ale Ci zazdroszczę koloru, jest śliczny i faktycznie, końcówki - wow!



Poka, poka

Patrzę na te Wasze fryzury i krew mnie zalewa, bo ja nawet koczka sobie nie umiem zrobić zawsze mi się tak jakoś wydłuża do tyłu i z boku wyglądam jak kosmita -.- wszystkie dziewczyny mają te koczki jakieś takie płaskie, a u mnie niezależnie, jak go zrobię, zawsze jakiś taki stożek wychodzi, nie mam już cierpliwości
Dziękuję lubię swój kolor, ale jednak zawsze marzyłam o tym by mieć naturalnie rude włosy, jasną skórę i piegi, mam z tego tylko jasną skórę i rude włosy ale tylko na słońcu, w pomieszczeniach są ciemne
A końcówki to chyba takie są od codziennego wcierania odrobinki oleju kokosowego jak sobie wyschną

Ja koka robię sobie na takim wypełniaczu co wygląda jak pączek z dziurką
Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
No, jak tak wygladaja na poczaku wlosomaniactwa, to niezle Bardzo mi sie podoba to podwijanie, zawsze chcialam, zeby moje wlosy sie tak zawijaly, jak juz sie nie moga krecic
Dziękuję
Wiesz u mnie to chyba zależy od ścięcia. Jak miałam długie do talii obcięte na prosto to nic się nie wywijało, a jak teraz sobie odrastają i są lekko pocieniowane końcówki to tak się zawijają do środka

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
O właśnie, muszę kupić taką opaskę. Kiedyś miałam, ale była taka śliska i mi się zsuwała. Może znajdę jakąś lepszą. Dzięki!
Śliczne włosy

Ja też kiedyś kupiłam taką opaskę i mi się zsuwała Nie wiem jak inni to noszą, że im się tak trzyma. Niektórzy podpinają wsuwkami, ale to mi się nie podoba Ale w sumie mi nawet gumki z włosów zjeżdżają jak mam kitkę to co tu mówić o opasce
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 16:33   #1014
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Dobra wstawiam w miarę aktualne zdjęcie. Staram się trzymać tej długości teraz.
Fajny kolor i wdzięczna długość

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Szperalam sobie w internecie i trafilam na TO
Troche mi sie przykro zrobilam, bo sama mialam kieeedys podobny kolor wlosow, a grubosci takiej chyba nigdy nie osiagne
No, całkiem konkretne. Ale pomyśl, ile takie włosy schną

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ja koka robię sobie na takim wypełniaczu co wygląda jak pączek z dziurką
Nie umiem tego pączka obsługiwać, a ostatnio dostałam go jako gratis do zakupów w Claire's.


Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś kupiłam taką opaskę i mi się zsuwała Nie wiem jak inni to noszą, że im się tak trzyma. Niektórzy podpinają wsuwkami, ale to mi się nie podoba Ale w sumie mi nawet gumki z włosów zjeżdżają jak mam kitkę to co tu mówić o opasce
Też mi się zsuwają i muszę pomyśleć, jak to zmienić, bo chciałabym sobie machnąć jakąś fryzurę w stylu pin-up, do której taka opaska byłaby jak znalazł. Ewentualnie są jeszcze opaski z materiału z drutem w środku i wydaje mi się, że to trzyma mocniej, tylko też kosztują więcej niż szmaciane.

To ja też dam fotę, bo kupiłam sobie dzisiaj blogowy hit czyli gumki Invisibobble. Raczej z myślą o łażeniu po domu, bo ponoć nie zostawiają odcisków na włosach. Wyglądają raczej mało wyjściowo, jak kabel od telefonu, ale zobaczę jak się będą nosić i co poza kitką można z nimi wymyślić. No i chciałam się pochwalić, że dzięki nafcie moje włosy błyszczą się tak, że momentami ich nie poznaję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (54,8 KB, 35 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:49   #1015
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
A jednak o mnie nie zapomniałyście



O właśnie, muszę kupić taką opaskę. Kiedyś miałam, ale była taka śliska i mi się zsuwała. Może znajdę jakąś lepszą. Dzięki!


Dobra wstawiam w miarę aktualne zdjęcie. Staram się trzymać tej długości teraz.
Ładne włosy! Ja się zastanawiam czy nie zejść do tej długości. Tylko tyle zapuszczałam, że teraz mi szkoda, z drugiej strony mam tylko trochę dłuższe od twoich, a włosy mam dalej poniszczone, po rozdwajane, kruszą się, do tego strasznie plączą....chciałąbym jakiejś zmiany. A twoja długość jest fajna , widziałabym siebie w takiej. No nie wiem co mam zrobić
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:26   #1016
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Dzięki
Jak byłam mała to zawsze nosiłam włosy na prosto obcięte do ramion i do tego grzywka na prosto i zawsze były tak uroczo zawinięte do środka
Moje są proste i na środku wywijają się na zewnątrz, cholera jasna

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja jestem właśnie w trakcie poszukiwań hurtowni fryzjerskich w okolicy, bo całkiem konkretnie wyczyściłam zapasy w łazience, została mi tylko maska Montibello, odżywka Ziai, trochę Sleeka i Placenty Serical. Nie pamiętam , kiedy ostatnio miałam tak mało kosmetyków do włosów
Rany, ja wciąż mam całą szafę i nie wiem, co z tym robić... Część mi nie pasuje wcale, część tylko trochę, ale skoro tylko trochę, to nie mam ochoty ich używać i to tak leży, a używam zasadniczo 3-4 kosmetyków...

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
A jednak o mnie nie zapomniałyście


Dobra wstawiam w miarę aktualne zdjęcie. Staram się trzymać tej długości teraz.
Gdzie byśmy o Tobie zapomniały, jak Ty masz moje ulubione włosy w tym wątku Chociaż to ścięcie mi połamało serce Ale wyglądasz ładnie, ta długość jest faktycznie wdzięczna


Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Szperalam sobie w internecie i trafilam na TO
Troche mi sie przykro zrobilam, bo sama mialam kieeedys podobny kolor wlosow, a grubosci takiej chyba nigdy nie osiagne

Sliczny blond!
Oooch...

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Dziękuję lubię swój kolor, ale jednak zawsze marzyłam o tym by mieć naturalnie rude włosy, jasną skórę i piegi, mam z tego tylko jasną skórę i rude włosy ale tylko na słońcu, w pomieszczeniach są ciemne
A końcówki to chyba takie są od codziennego wcierania odrobinki oleju kokosowego jak sobie wyschną
Ja też Znaczy mam jasną skórę i piegi olmołst ewryłer, ale chciałabym być bardziej ruda... W lecie jestem rudsza, ale generalnie to jest blond nieco rudziejący, a nie naturalnie rude włosy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też mi się zsuwają i muszę pomyśleć, jak to zmienić, bo chciałabym sobie machnąć jakąś fryzurę w stylu pin-up, do której taka opaska byłaby jak znalazł. Ewentualnie są jeszcze opaski z materiału z drutem w środku i wydaje mi się, że to trzyma mocniej, tylko też kosztują więcej niż szmaciane.

To ja też dam fotę, bo kupiłam sobie dzisiaj blogowy hit czyli gumki Invisibobble. Raczej z myślą o łażeniu po domu, bo ponoć nie zostawiają odcisków na włosach. Wyglądają raczej mało wyjściowo, jak kabel od telefonu, ale zobaczę jak się będą nosić i co poza kitką można z nimi wymyślić. No i chciałam się pochwalić, że dzięki nafcie moje włosy błyszczą się tak, że momentami ich nie poznaję
Niech mnie któraś oświeci, o czym mowa, proszę ładnie
Jaka ładna kitka! Jak się ładnie układają, nie lubisz kitki? Bo fajowo wygląda

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ładne włosy! Ja się zastanawiam czy nie zejść do tej długości. Tylko tyle zapuszczałam, że teraz mi szkoda, z drugiej strony mam tylko trochę dłuższe od twoich, a włosy mam dalej poniszczone, po rozdwajane, kruszą się, do tego strasznie plączą....chciałąbym jakiejś zmiany. A twoja długość jest fajna , widziałabym siebie w takiej. No nie wiem co mam zrobić
Ja bym radziła podciąć o długość poniszczonych włosów. Zyskają, a i przyrost będzie wyraźniejszy, bo końcówki go nie będą przysłaniać. Odrosną
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:43   #1017
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Rany, ja wciąż mam całą szafę i nie wiem, co z tym robić... Część mi nie pasuje wcale, część tylko trochę, ale skoro tylko trochę, to nie mam ochoty ich używać i to tak leży, a używam zasadniczo 3-4 kosmetyków...
No ja się zmusiłam do akcji denko po prostu. Na raz zużywam około 20 ml odżywki, więc to wcale nie jest mało, tylko jak się używa kilku na raz, to ma się wrażenie, że żadnej nie ubywa. Np miałam około 250 ml Bingo Spa Ghassoul i zmusiłam się do tego, żeby ją stosować co każde mycie - w ten sposób miałam ją z głowy po 2 tygodniach. Oczywiście to dotyczy produktów, które spisują się średnio. Moje włosy obraziły się na nawilżacze, więc na siłę ich nie używam, po prostu schowałam do szuflady i albo poczekają na lepsze czasy, albo je w międzyczasie komuś oddam.

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Niech mnie któraś oświeci, o czym mowa, proszę ładnie
O tym
http://www.groszki.pl/groszki/1,8023...do_wlosow.html
W Bijou Brigitte po 30-40 zeta. Ale zdaje się, że Ty masz tatę utalentowanego w tej materii

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Jaka ładna kitka! Jak się ładnie układają, nie lubisz kitki? Bo fajowo wygląda
Dziękuję Nie lubię niskich, ale taki bałagan nawet jest fajny, jeszcze zależy do jakiego ubrania. Może się tak wypuszczę na miasto
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:46   #1018
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No ja się zmusiłam do akcji denko po prostu. Na raz zużywam około 20 ml odżywki, więc to wcale nie jest mało, tylko jak się używa kilku na raz, to ma się wrażenie, że żadnej nie ubywa. Np miałam około 250 ml Bingo Spa Ghassoul i zmusiłam się do tego, żeby ją stosować co każde mycie - w ten sposób miałam ją z głowy po 2 tygodniach. Oczywiście to dotyczy produktów, które spisują się średnio. Moje włosy obraziły się na nawilżacze, więc na siłę ich nie używam, po prostu schowałam do szuflady i albo poczekają na lepsze czasy, albo je w międzyczasie komuś oddam.



O tym
http://www.groszki.pl/groszki/1,8023...do_wlosow.html
W Bijou Brigitte po 30-40 zeta. Ale zdaje się, że Ty masz tatę utalentowanego w tej materii



Dziękuję Nie lubię niskich, ale taki bałagan nawet jest fajny, jeszcze zależy do jakiego ubrania. Może się tak wypuszczę na miasto
Jak ja teraz myję włosy dwa razy w tygodniu, to w ogóle nic nie zużywam Ale masz rację, zmuszę się, żeby to wszystko zużyć, może na czymś nogi ogolę ze dwa razy
Aaaach, już wiem Mój Tatuś to tylko kokardki na gumkach, ale w takich mi najlepiej i najwygodniej, więc nie będę mu nawet głowy zawracać

Wypuść, jakbym Cię spotkała tak na mieście, to bym się bezczelnie na Twoje włosy gapiła
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:54   #1019
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Dziękuję lubię swój kolor, ale jednak zawsze marzyłam o tym by mieć naturalnie rude włosy, jasną skórę i piegi, mam z tego tylko jasną skórę i rude włosy ale tylko na słońcu, w pomieszczeniach są ciemne
Tez zawsze marzylam o takiej urodzie. Ale coz, jestem blondynka o ciemnej oprawie oczu i oczach tez ciemnych, choc z biegiem czasu coraz bardziej zielonych Ale farbowalam sie przez lata na rudo i mi pasowalo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No, całkiem konkretne. Ale pomyśl, ile takie włosy schną
E tam, moje nie sa takie grube/geste a schna godzinami

Cytat:
To ja też dam fotę, bo kupiłam sobie dzisiaj blogowy hit czyli gumki Invisibobble. Raczej z myślą o łażeniu po domu, bo ponoć nie zostawiają odcisków na włosach. Wyglądają raczej mało wyjściowo, jak kabel od telefonu, ale zobaczę jak się będą nosić i co poza kitką można z nimi wymyślić. No i chciałam się pochwalić, że dzięki nafcie moje włosy błyszczą się tak, że momentami ich nie poznaję

Coraz bardziej i bardziej mi sie te Twoje wlosy podobaja.


Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ładne włosy! Ja się zastanawiam czy nie zejść do tej długości. Tylko tyle zapuszczałam, że teraz mi szkoda, z drugiej strony mam tylko trochę dłuższe od twoich, a włosy mam dalej poniszczone, po rozdwajane, kruszą się, do tego strasznie plączą....chciałąbym jakiejś zmiany. A twoja długość jest fajna , widziałabym siebie w takiej. No nie wiem co mam zrobić
Zetnij te poniszczone, bo zniszczenia Ci i tak beda sie w gore przesuwaly, wiec im szybciej zetniesz, tym lepiej i zdrowiej
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 19:23   #1020
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie umiem tego pączka obsługiwać, a ostatnio dostałam go jako gratis do zakupów w Claire's.
Ja to robię tak:
-robię kitkę
-zakładam pączka
-owijam wokół tego pączka i podpinam wsuwkami

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ładne włosy! Ja się zastanawiam czy nie zejść do tej długości. Tylko tyle zapuszczałam, że teraz mi szkoda, z drugiej strony mam tylko trochę dłuższe od twoich, a włosy mam dalej poniszczone, po rozdwajane, kruszą się, do tego strasznie plączą....chciałąbym jakiejś zmiany. A twoja długość jest fajna , widziałabym siebie w takiej. No nie wiem co mam zrobić
Ja bym podcięła zniszczone końce i sobie w nie wcierała trochę olejku codziennie, mi to pomogło. U fryzjera byłam w styczniu, dziś mam prawie maj i zero rozdwojonych końcówek

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Moje są proste i na środku wywijają się na zewnątrz, cholera jasna

Ja też Znaczy mam jasną skórę i piegi olmołst ewryłer, ale chciałabym być bardziej ruda... W lecie jestem rudsza, ale generalnie to jest blond nieco rudziejący, a nie naturalnie rude włosy
Babie nie dogodzisz

To oddaj mi trochę
Tak takie rude są super Mi się też strasznie podobają włosy Julianne Moore i Jessici Chastain Zabiłabym za taką urodę

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O tym
http://www.groszki.pl/groszki/1,8023...do_wlosow.html
W Bijou Brigitte po 30-40 zeta. Ale zdaje się, że Ty masz tatę utalentowanego w tej materii


Dziękuję Nie lubię niskich, ale taki bałagan nawet jest fajny, jeszcze zależy do jakiego ubrania. Może się tak wypuszczę na miasto
Śliczne masz te włosy

Takie opaski są na allegro po grosze kiedyś widziałam chyba po ok 4-7 zł za szt. a kolorów i wzorów jest tyle, że można zwariować Jak chcesz to ci znajdę

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Tez zawsze marzylam o takiej urodzie. Ale coz, jestem blondynka o ciemnej oprawie oczu i oczach tez ciemnych, choc z biegiem czasu coraz bardziej zielonych Ale farbowalam sie przez lata na rudo i mi pasowalo


E tam, moje nie sa takie grube/geste a schna godzinami
Ja jestem taka mieszana. Oprawa oczu bardzo ciemna, oczy jasne zielone, jasna karnacja (jako dziecko byłam ciemniejsza, ale od ok 5 lat się nie opalam, bladość jest śliczna ) i włosy takiego koloru jak widziałaś
Ja kiedyś (jak mi się siwe pojawią) na pewno będę się farbować na rudo, każdy mi doradza ten kolor, ale teraz nie chce mi się bawić z odrostami i nie chcę tak niszczyć włosów

Moje tak samo, same schną ze 3 godz

tu są te opaski http://allegro.pl/opaska-do-wlosow-p...139698241.html
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore



Edytowane przez burtonistka
Czas edycji: 2014-04-25 o 19:33
burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 11:25:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.