Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-11, 09:41   #3871
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiałam czy mając 25 lat i myśląc że mało czasu zostało (chciałabym urodzić pierwsze dziecko przed trzydziestką) jestem narwana i nienormalna i niedzisiejsza
Ja też mam 25 i myślę, że mam dużo czasu Chciałabym urodzić dziecko ok. trzydziestki i myślę, że to optymalny wiek, ale oczywiście każdy patrzy ze swojej perspektywy
Chcę osiągnąć wcześniej jakąś stabilizację zawodową (nie mówię o niewyobrażalnej karierze) i wiem, że jest mi to potrzebne, żeby dobrze się czuć i spokojnie czekać na dziecko.
Poza tym, mimo że jestem raczej odpowiedzialną osobą, czuję, że muszę jeszcze trochę do tego dojrzeć
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 10:30   #3872
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Wanka moim zdaniem Jillian dobrze tłumaczy i jak dla mnie nie ma w jej ćwiczeniach nie ma żadnej filozofii bo bazuje na prostych ćwiczeniach, które są jak sama mówi trochę staromodne ale dają efekty np. pajacyki w shredzie fajne jest to, że ćwiczą z nią dwie dziewczyny i jedna robi ćwiczenia w wersji dla początkujących a jedna dla zaawansowanych pewności 100% nie można mieć ale ja nigdy nie nabawiłam się z Jill żadnej kontuzji a efekty miałam spore więc jakoś się nie martwię
Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Ale masz wrażenie że dorobiłaś się jakiejś kontuzji? Jak ćwiczyłam z ECh to czasami sprawdzałam na necie jak wykonywać poszczególne elementy, żeby sobie krzywdy nie zrobić - a o to w sumie bardzo łatwo, nawet przy banalnych brzuszkach
ja mam ten "problem" że nie widzę siebie podczas ćwiczeń i oczywiście wydaje mi się, że po instrukcjach trenera robię ćwiczenia poprawnie, ale jak się okazało np podczas mojego zrywu aktywności fizycznej, że robiąc takie "skłony w bok" - wybaczcie nie wiem jak to się nazywa to robię je krzywo, za bardzo do przodu, wykopy nogi do góry na czworaka też krzywo i obciążam kręgosłup (te dwa ćwiczenia zauważył przypadkiem mój tż, który trochę się zna) o reszcie moich potencjalnych błędów nie wiem, dlatego napisałam, że nie dam sobie ręki uciąć, że wszystko było poprawnie wykonywane. kontuzji nie poczułam, ani nic mi się nie stało, ale ja ćwiczyłam w domu ok 2 miesięcy, więc to bardzo krótko, po dwóch latach pewnie nabawiłabym się kontuzji. a ćwiczyłam z mel b, tiffany i takim panem w seksownym stroju opinającym jego wdzięki
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 12:47   #3873
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja mam ten "problem" że nie widzę siebie podczas ćwiczeń i oczywiście wydaje mi się, że po instrukcjach trenera robię ćwiczenia poprawnie, ale jak się okazało np podczas mojego zrywu aktywności fizycznej, że robiąc takie "skłony w bok" - wybaczcie nie wiem jak to się nazywa to robię je krzywo, za bardzo do przodu, wykopy nogi do góry na czworaka też krzywo i obciążam kręgosłup (te dwa ćwiczenia zauważył przypadkiem mój tż, który trochę się zna) o reszcie moich potencjalnych błędów nie wiem, dlatego napisałam, że nie dam sobie ręki uciąć, że wszystko było poprawnie wykonywane. kontuzji nie poczułam, ani nic mi się nie stało, ale ja ćwiczyłam w domu ok 2 miesięcy, więc to bardzo krótko, po dwóch latach pewnie nabawiłabym się kontuzji. a ćwiczyłam z mel b, tiffany i takim panem w seksownym stroju opinającym jego wdzięki
Hejka Wiem o czym mówisz, bo tez tak miałam. Tzn. dość dlugo ćwiczyłam w domu (ogólnie zawsze lubiłam ruch również jak byłam młodsza - coś tam trenowałam, tańczylam, biegałam, no różnie ), a potem coś mnie wzięło i poszłam na fitness i siłownię (głównie po to by poćwiczyć w grupie plus byłam ciekawa tych intrygującobrzmiących zajęć ) I przeżyłam ogromny szok kiedy dowiedziałam się, ze całe życie źle robiłam: brzuszki, przysiady, wypady, ćwiczenia z ciężarkami, czy nawet rozciąganie... Moja rada dla tych którzy chcą zacząć ćwiczyć to odłozyć na jeden/dwa miesiące karnetu na siłownię/fitness, gdzie trener/-ka nauczy nas poprawnego wykonywania ulubionych cwiczeń, a potem to w sumie można ćwiczyć w domu Tylko też trzeba trafić na dobrych trenerów, którzy chcą dzielić się wiedzą Ja spotkałam świetnych, ale też przyznam, ze nie była to najtańsza siłownia w mieście (ale też nie najdroższa ) i naprawdę dużo wiedzy mi zostało - teraz już spokojnie sobie ćwiczę w domu
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 18:01   #3874
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiałam czy mając 25 lat i myśląc że mało czasu zostało (chciałabym urodzić pierwsze dziecko przed trzydziestką) jestem narwana i nienormalna i niedzisiejsza
W Twoim wieku też chciałam urodzić dziecko przed 30stką - no niestety nie wyszło
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 18:59   #3875
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

[QUOTE=Madzia_M77;48091223]Aga, wiesz że wczoraj myslałam o Tobie, tak nam jakoś zniknęłaś Szybkiego powrotu do zdrowia

[QUOTE]

Madziu Też myślałam o Was - jak się czujecie Ty i nasz bobasek

Dochodzę pomalutku do siebie,już trochę więcej jem i pozwalam sobie na większe urozmaicenie posiłków.

Teraz mam czas w końcu na nadrabianie zaległości w czytaniu. Na pierwszy ogień poszły Kwiaty na poddaszu, polecane tutaj przez Was. Przeczytałam w jeden dzień, drugą część połknęłam dziś i zaczęłam 3 a kiedy ciernie. Wciągnęłam się!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 21:57   #3876
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Aga, wiesz że wczoraj myslałam o Tobie, tak nam jakoś zniknęłaś Szybkiego powrotu do zdrowia


Za jakiś czas chętnie oddam parę kilogramów w dobre ręce


Oooooo, a możesz polecić mi jakąś fajną herbatę - powiem tylko, że nie lubię w mieszankach hibiskusa, karmelu , toffi itp podrabianych smaków. Cytrusy mogą być


Ale masz wrażenie że dorobiłaś się jakiejś kontuzji? Jak ćwiczyłam z ECh to czasami sprawdzałam na necie jak wykonywać poszczególne elementy, żeby sobie krzywdy nie zrobić - a o to w sumie bardzo łatwo, nawet przy banalnych brzuszkach


Tak naprawdę nie wiek predestynuje do zakladania rodziny - można by rzec - czasy. I oczywiście mentalność, podejście do tematu. Jedni chcą dzidziusia, bo są takie słodkie inni dlatego że wreszcie ich na dziecko stać:/ a z instynktem trzeba było czekać na lepsze warunki:/
Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
W Twoim wieku też chciałam urodzić dziecko przed 30stką - no niestety nie wyszło
Mój pogląd pochodzi po prostu z tego, że babcia położna całe życie mi mówiła, że najlepszy czas na rodzenie dzieci jest przed 30tką. Pomijając kwestie ewentualnych chorób u dzieci (a u mnie w rodzinie się zdarzały przy późnych ciążach) to jeszcze zdrowie i samopoczucie mamy....

Ale pożyjemy zobaczymy, najpierw stała praca, mieszkanie, ślub i wtedy się brać za dziedziców Więc z moich zachciewajek możliwe że niedużo zostanie
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 07:16   #3877
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
W Twoim wieku też chciałam urodzić dziecko przed 30stką - no niestety nie wyszło
hehe ja jeszcze ze 2lata temu wierzyłam, ze urodzę przed 30tką, zważywszy na to, że do tych okrągłych urodzin zostało mi 7 miesięcy to raczej się nie uda ale rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która jest lekarzem i powiedziała, że ma taką wiedzę, że sama nie zdecyduje sie na pewno na ciążę po 35 roku życia i mi też nie radzi więc to moja nowa granica i życzę sobie żebym za 2 lata była Mamą
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 09:49   #3878
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
hehe ja jeszcze ze 2lata temu wierzyłam, ze urodzę przed 30tką, zważywszy na to, że do tych okrągłych urodzin zostało mi 7 miesięcy to raczej się nie uda ale rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która jest lekarzem i powiedziała, że ma taką wiedzę, że sama nie zdecyduje sie na pewno na ciążę po 35 roku życia i mi też nie radzi więc to moja nowa granica i życzę sobie żebym za 2 lata była Mamą
W takim razie wszystkie ci życzymy Moja mama urodziła mnie, kiedy miała 36 lat i wszystko ze mną w porządku, no ale jednak to już zaczyna się ryzyko i też nie chciałabym tak tego odłożyć w czasie, zresztą z innych względów też.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 10:03   #3879
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
W takim razie wszystkie ci życzymy Moja mama urodziła mnie, kiedy miała 36 lat i wszystko ze mną w porządku, no ale jednak to już zaczyna się ryzyko i też nie chciałabym tak tego odłożyć w czasie, zresztą z innych względów też.
no właśnie, ryzyko plus jeśli faktycznie zdecydowałabym się na tak późną ciążę i byłyby jakieś powikłania czy choroba to miałabym wyrzuty sumienia, jednak te wyliczenia są poparte naukowo i nikt sobie tych cyfr z choinki nie bierze

żeby nie było- nikomu nie bronię późnego macierzyństwa, niech każdy robi jak uważa, jego życie- jego sprawa, ja sama mam takie a nie inne podejście
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 11:04   #3880
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
no właśnie, ryzyko plus jeśli faktycznie zdecydowałabym się na tak późną ciążę i byłyby jakieś powikłania czy choroba to miałabym wyrzuty sumienia, jednak te wyliczenia są poparte naukowo i nikt sobie tych cyfr z choinki nie bierze

żeby nie było- nikomu nie bronię późnego macierzyństwa, niech każdy robi jak uważa, jego życie- jego sprawa, ja sama mam takie a nie inne podejście

Ja myślę, że genetyka ma również duże znaczenie Wiadomo, że wiek także, ale powiem Wam, że ostatnio przeżyłam szok, gdy dowiedziałam się, że koleżanka mojej znajomej urodziła chore dziecko Nie mogłam dojść do siebie przez cały dzień... Wydawać by się mogło, że to niemożliwe. Dziewczyna ma 27 lat, to była jej druga ciąża, a lekarze dopiero pod sam koniec powiedzieli jej, że może być coś nie tak... Znam także dziewczyny, które urodziły w wieku 33 i 35 lat i wszystko jest ok Także nie ma reguły

Moim zdaniem kwestia posiadania dziecka to indywidualna sprawa i każda kobieta w innym czasie czuje instynkt macierzyński
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 11:15   #3881
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
JZnam także dziewczyny, które urodziły w wieku 33 i 35 lat i wszystko jest ok Także nie ma reguły
tak nie ma reguły, ale ryzyko wzrasta z wiekiem co jest poparte statystyką polecam przeczytać choćby ten artykuł: http://parenting.pl/portal/zagrozenia-ciazy-po-35-rz
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 11:52   #3882
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
tak nie ma reguły, ale ryzyko wzrasta z wiekiem co jest poparte statystyką polecam przeczytać choćby ten artykuł: http://parenting.pl/portal/zagrozenia-ciazy-po-35-rz
Oczywiście, że tak, zgadzam się w 100% - ryzyko wraz z wiekiem wzrasta i chodzi tu o zdrowie dziecka, ale również i przyszłej mamy

Napisałam tylko, że nie ma reguły, bo nie zawsze późne macierzyństwo wiąże się z przykrymi konsekwencjami (ale uważam tak, jak większość, że jest obarczone sporym ryzykiem)

Dziękuję za artykuł, za chwilkę na niego zerknę
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 16:00   #3883
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
hehe ja jeszcze ze 2lata temu wierzyłam, ze urodzę przed 30tką, zważywszy na to, że do tych okrągłych urodzin zostało mi 7 miesięcy to raczej się nie uda ale rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która jest lekarzem i powiedziała, że ma taką wiedzę, że sama nie zdecyduje sie na pewno na ciążę po 35 roku życia i mi też nie radzi więc to moja nowa granica i życzę sobie żebym za 2 lata była Mamą
U mniepierwsza granica minęła 3 tyg. temu
Ale może w przyszłym roku....
Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ja myślę, że genetyka ma również duże znaczenie Wiadomo, że wiek także, ale powiem Wam, że ostatnio przeżyłam szok, gdy dowiedziałam się, że koleżanka mojej znajomej urodziła chore dziecko Nie mogłam dojść do siebie przez cały dzień... Wydawać by się mogło, że to niemożliwe. Dziewczyna ma 27 lat, to była jej druga ciąża, a lekarze dopiero pod sam koniec powiedzieli jej, że może być coś nie tak... Znam także dziewczyny, które urodziły w wieku 33 i 35 lat i wszystko jest ok Także nie ma reguły

Moim zdaniem kwestia posiadania dziecka to indywidualna sprawa i każda kobieta w innym czasie czuje instynkt macierzyński
Moja mama urodziła mojego brata jak miała 36lat na szczęście bez żadnych komplikacji, także nie można generalizowac, bo zbyt wieke czynników na to wpływa.

Edytowane przez katia84
Czas edycji: 2014-09-12 o 16:01
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 19:13   #3884
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
U mniepierwsza granica minęła 3 tyg. temu
Ale może w przyszłym roku....

Moja mama urodziła mojego brata jak miała 36lat na szczęście bez żadnych komplikacji, także nie można generalizowac, bo zbyt wieke czynników na to wpływa.
Dokładnie Dlatego napisałam, że nie ma reguły, bo niekoniecznie komplikacje pojawiają się w ciążach dojrzałych kobiet
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 20:21   #3885
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Podobnie jak Wy chciałam mieć dziecko przed 30stką. Teraz wiem, że mi się nie uda (tzn. mam jeszcze trochę czasu jeśli chodzi o kalendarz , ale nie jestem gotowa. Ani psychicznie, ani materialnie ani w ogóle ni jak. W ogóle nie czuję oddechu 30stki na karku, wciąż czuję się jak 23-24 latka. I po prostu nie mogę uwierzyć, że mam już tyle lat :/ Ahh szkoda, że nie można zatrzymać czasu
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 20:42   #3886
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

kurczę, a ja bym już chciała bobasa (chłopczyka na początek ) ale jeszcze nie czas
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 07:35   #3887
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Do 35 roku życia powinno się urodzic pierwsze dziecko. Jednak w zyciu róznie bywa. Ja mam 33 i nie mamy jeszcze dzieci...Czasami różne są przeciwnosći losu...A im wieksza presja tym bardziej nie wychodzi...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 07:50   #3888
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Ja też bym chciała już zostać mamą i choć mam dopiero 24 lata i czuję się gotowa pod każdym względem to okazuje się, że nie wszystko jest porządku i mamy problem z zajściem... Leczę się już kilka miesięcy i tak sobie myślę, że gdybym czekała do 30stki i dopiero wtedy zaczęła leczenie to raz, że mogłoby być on trudniejsze a dwa, to pewnie żałowałabym, że wcześniej się nie zdecydowaliśmy.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 09:34   #3889
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała już zostać mamą i choć mam dopiero 24 lata i czuję się gotowa pod każdym względem to okazuje się, że nie wszystko jest porządku i mamy problem z zajściem... Leczę się już kilka miesięcy i tak sobie myślę, że gdybym czekała do 30stki i dopiero wtedy zaczęła leczenie to raz, że mogłoby być on trudniejsze a dwa, to pewnie żałowałabym, że wcześniej się nie zdecydowaliśmy.
No tak też się zdarza i niestety coraz częściej. Oby wszystko poszło po waszej myśli
To ogromnie przykre, że ludzi chcący dziecka mają problemy.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 16:50   #3890
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cześć, Dziewczyny, wybaczcie, że przerwę Wam dyskusję

Chciałam sobie kupić klasyczny beżowy trencz, nie rzuciły Wam się jakieś w oczy w którejś z sieciówek?

(miłośniczka klasyki melduje się )
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 18:10   #3891
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała już zostać mamą i choć mam dopiero 24 lata i czuję się gotowa pod każdym względem to okazuje się, że nie wszystko jest porządku i mamy problem z zajściem... Leczę się już kilka miesięcy i tak sobie myślę, że gdybym czekała do 30stki i dopiero wtedy zaczęła leczenie to raz, że mogłoby być on trudniejsze a dwa, to pewnie żałowałabym, że wcześniej się nie zdecydowaliśmy.
bardzo mi przykro i życzę Wam żebyście szybko zostali rodzicami sama mam dwie koleżanki, które mają ten sam problem, niestety obie są już po 30tce bo też czekały na odpowiedni moment jeśli chodzi o stabilizację mieszkaniową i finansową a teraz obie mówią, że żałują że nie zaczęły się wcześniej starać

Brulion ja kupiłam sobie niedawno beżowy trencz z F&F z domu mody Tesco jest klasyczny i nie cienki,ma czarną lamówkę i kosztował 169zł

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2014-09-13 o 18:11
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 18:43   #3892
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
bardzo mi przykro i życzę Wam żebyście szybko zostali rodzicami sama mam dwie koleżanki, które mają ten sam problem, niestety obie są już po 30tce bo też czekały na odpowiedni moment jeśli chodzi o stabilizację mieszkaniową i finansową a teraz obie mówią, że żałują że nie zaczęły się wcześniej starać

Brulion ja kupiłam sobie niedawno beżowy trencz z F&F z domu mody Tesco jest klasyczny i nie cienki,ma czarną lamówkę i kosztował 169zł
O, dzięki za info, może podjadę sobie w poniedziałek przed pracą obejrzeć
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 10:38   #3893
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja niby konto mam, ale się na nim za bardzo nie udzielam w dodatku męczy mnie już mój telefon, bo ostatnio jak próbuję dodać zdjęcie to aplikacja się wyłącza powinnam go zareklamować, bo chodzi masakrycznie, ale... ehh. Chciałabym już wymienić na nowy
A Ty co postanowiłaś ze swoim iphonem?

Też chciałabym się Was poradzić - jakie dodatki widzicie do tej sukienki? Zamierzam ubrać ją na wesele, ale w sumie nie wiem co na górę i jaką biżuterię wybrać...
I czekam na buty z zalando, mam nadzieję, że będą pasować
Sprzedaję

Uwielbiam ten kolor Choć ostatnio podoba mi się wszystko, co szare Dodałabym zdecydowanie jedynie ogromny naszyjnik

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za sugestie. O czarnym też myślałam, ale nie chciałabym, żeby było zbyt smutno...
Z butami to mam coraz mniej czasu, te przyszły i na długość są dobre, ale uwiera mnie ich krawędź :/
Sandałki odpadają, bo to w sumie koniec września, chcę ubrać cienkie rajtki...

Buty są beżowe muszę cielistymi butami wysmuklić nogi, bo niestety nie mam takich jak modelka
Kopertówki mam w domu tylko cielistą i czarną, z innymi musiałabym kombinować, żeby pożyczyć...
Kurcze, nie spodziewałam się, że ta sukienka będzie tak problematyczna...
Jeśli buty są w kolorze nude to powinny pasować. Na jakie dodatki zdecydowałaś się ostatecznie? I kiedy masz to wesele? Ja 4. października mam u mojej kumpeli i nie zakładam rajtek (oprócz rajstop w sprayu Sally Hansen ), bo sukienka będzie za kolana plus zakładam sandałki. I jak zawsze mam problem z partnerem, bo nie mam kogo zaprosić

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Robicie zakupy w sh?
Bardzo często robiłam zakupy w sh i mam masę wyszperanych perełek Nie wstydzę się tego.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było! Cześć dziewczyny

Poszłam na urlop, szukałam wycieczek, ale niestety nic z tego nie wyszło :/ Wylądowałam w szpitaluz ostrym zapaleniem wyrostka :/ teraz jestem 2,5 tygodnia na L4 i dochodzę do siebie.

Żeby nie odbiegać od tematu - kupuję w SH. Ostatnio upolowałam sporo bardzo fajnych rzeczy!

Kupiłam sobie tą szarą bluzę w dectachlonie, która robiła tu furorę zeszłej jesieni
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Uwielbiam tę bluzę! Mam jeszcze w innym kolorze plus planuję dokupić kolejne, bo ich cena spadła o 10zł




Dziewczyny- co myślicie o tych butach: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp...3p2118110.html ?
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 10:50   #3894
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Sprzedaję

Uwielbiam ten kolor Choć ostatnio podoba mi się wszystko, co szare Dodałabym zdecydowanie jedynie ogromny naszyjnik



Jeśli buty są w kolorze nude to powinny pasować. Na jakie dodatki zdecydowałaś się ostatecznie? I kiedy masz to wesele? Ja 4. października mam u mojej kumpeli i nie zakładam rajtek (oprócz rajstop w sprayu Sally Hansen ), bo sukienka będzie za kolana plus zakładam sandałki. I jak zawsze mam problem z partnerem, bo nie mam kogo zaprosić



Bardzo często robiłam zakupy w sh i mam masę wyszperanych perełek Nie wstydzę się tego.



Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Uwielbiam tę bluzę! Mam jeszcze w innym kolorze plus planuję dokupić kolejne, bo ich cena spadła o 10zł




Dziewczyny- co myślicie o tych butach: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp...3p2118110.html ?

Mnie się te buty nie podobają Uważam, że są zbyt toporne Nie podoba mi się obcas, bo nie przepadam za takim typem Zdecydowanie wolę delikatniejsze
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 12:19   #3895
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Mnie się te buty nie podobają Uważam, że są zbyt toporne Nie podoba mi się obcas, bo nie przepadam za takim typem Zdecydowanie wolę delikatniejsze
Delikatne to one nie są, to prawda Ale mają to coś

W ogóle tyle rzeczy mi się podoba z Zary i Mango Najpierw jednak muszę kupić skórzane botki i krótką kurtkę puchową a Wy już jesteście przygotowane na sezon jesienno-zimowy?
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 12:23   #3896
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Kochane Wiecie moze gdzie kupie dobrej jakosci sweterek w paski? Bylam dzis w kilku sklepach ale wszedzie wydawaly mi sie az zbyt cienkie i "szmaciane"
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 14:29   #3897
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała już zostać mamą i choć mam dopiero 24 lata i czuję się gotowa pod każdym względem to okazuje się, że nie wszystko jest porządku i mamy problem z zajściem... Leczę się już kilka miesięcy i tak sobie myślę, że gdybym czekała do 30stki i dopiero wtedy zaczęła leczenie to raz, że mogłoby być on trudniejsze a dwa, to pewnie żałowałabym, że wcześniej się nie zdecydowaliśmy.
Strasznie przykro jest czytać takie wiadomości, mam nadzieję że poradzicie sobie ze zdrowotnymi problemami jak najszybciej i już nic nie będzie stało na przeszkodzie

Ja z kolei mam 20 lat i gdybym tylko była w stabilnej sytuacji finansowej i mieszkaniowej, mogłabym już być w ciąży. Zdecydowanie widzę siebie bardziej w roli "żony, matki, pani domu" niż karierowiczki, po prostu chcę mieć dziecko, dla mnie to się stało już bardzo naturalną sprawą (a w liceum to zgiń przepadnij, zero jakiegokolwiek instynktu). Mam nadzieję, że wszystko dobrze ułoży mi się w życiu i urodzę jedno lub dwójkę dzieci przed 30.
Mam koleżankę z klasy z liceum, która wychodzi za mąż za swojego TŻ niedługo, on jest parę lat starszy, ma mieszkanie, pracę, ona skończy studia licencjackie w przyszłym roku i podejrzewam, że też nie będą czekać z dzieckiem.

Yonce, ja kupiłam ostatnio świetny sweterek w paski w H&M na dziale LOGG, taki troszkę grubszy, kosztował chyba 59,90 (już oderwałam metki). Sprawdź sobie

Dziewczyny, kupiłam dziś te botki http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p2178569.html do latania na co dzień jesienią. Co myślicie ?

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2014-09-16 o 14:34
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 21:47   #3898
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
A właśnie mam nadzieję że nie chciałabym żeby wszystko się poukładało tak "na spokojnie", ale moje plany to w sumie chyba nie mają znaczenia. W każdym razie kończę offa bo nas zaraz przegonią na Mamę z klasą

I raz jeszcze wszystkim dziękuję za kciuki i miłe słowa

Robicie zakupy w sh?
Ja nie robię zakupów w sh, bo zwyczajnie nic w nich nie potrafię znaleźć
Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Sprzedaję

Uwielbiam ten kolor Choć ostatnio podoba mi się wszystko, co szare Dodałabym zdecydowanie jedynie ogromny naszyjnik



Jeśli buty są w kolorze nude to powinny pasować. Na jakie dodatki zdecydowałaś się ostatecznie? I kiedy masz to wesele? Ja 4. października mam u mojej kumpeli i nie zakładam rajtek (oprócz rajstop w sprayu Sally Hansen ), bo sukienka będzie za kolana plus zakładam sandałki. I jak zawsze mam problem z partnerem, bo nie mam kogo zaprosić



Bardzo często robiłam zakupy w sh i mam masę wyszperanych perełek Nie wstydzę się tego.



Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Uwielbiam tę bluzę! Mam jeszcze w innym kolorze plus planuję dokupić kolejne, bo ich cena spadła o 10zł




Dziewczyny- co myślicie o tych butach: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp...3p2118110.html ?
Przymierzałam naszyjniki do tej sukienki i nie podoba mi się
postawiłam na kolczyki i bransoletkę, nic ciekawego nie mogłam znaleźć, a już tym bardziej w mojej kolekcji :/
Buty na szczęście udało się znaleźć, klasyczne szpilki. Sukienka też już skrócona Sięga tuż za kolano jak na modelce, ale ja mam rozstępy na łydkach też, poza tym plamki od uczulenia więc muszę kupić w gattcie 6DEN Wesele jest w tę sobotę. Ja też idę sama, nie martw się
Paznokcie pomaluję na mleczny kolor, nie wiem tylko jaki makijaż sobie walnąć

Mnie się te botki nie podobają, bardziej przez to, że są peep toe niż przez obcas. Nie przemawia do mnie takie obuwie
I też muszę się zainteresować tą bluzą z decathlonu, szarą i białą
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam dziś te botki http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p2178569.html do latania na co dzień jesienią. Co myślicie ?
Fajne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01241[1].jpg (89,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01227.jpg (105,0 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2014-09-16 o 21:52
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 06:23   #3899
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Delikatne to one nie są, to prawda Ale mają to coś

W ogóle tyle rzeczy mi się podoba z Zary i Mango Najpierw jednak muszę kupić skórzane botki i krótką kurtkę puchową a Wy już jesteście przygotowane na sezon jesienno-zimowy?
Mnie Mango zawsze kusi Chyba mam lekkie uzależnienie od tego sklepu

Ja na sezon jesienno - zimowy jestem przygotowana Mam kilka kurtek i płaszczy z poprzednich sezonów, buty też się znajdą Nawet w zeszłym roku kupiłam kozaki, których nie miałam okazji założyć przez lekką zimę Także nie mam ciśnienia, wszystko jest

Ewentualnie myślałam żeby kupić sobie jakąś fajną kurtkę - parkę - do bardziej sportowych stylizacji. Kuszą mnie też botki w motocyklowym stylu

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja nie robię zakupów w sh, bo zwyczajnie nic w nich nie potrafię znaleźć

Przymierzałam naszyjniki do tej sukienki i nie podoba mi się
postawiłam na kolczyki i bransoletkę, nic ciekawego nie mogłam znaleźć, a już tym bardziej w mojej kolekcji :/
Buty na szczęście udało się znaleźć, klasyczne szpilki. Sukienka też już skrócona Sięga tuż za kolano jak na modelce, ale ja mam rozstępy na łydkach też, poza tym plamki od uczulenia więc muszę kupić w gattcie 6DEN Wesele jest w tę sobotę. Ja też idę sama, nie martw się
Paznokcie pomaluję na mleczny kolor, nie wiem tylko jaki makijaż sobie walnąć

Mnie się te botki nie podobają, bardziej przez to, że są peep toe niż przez obcas. Nie przemawia do mnie takie obuwie
I też muszę się zainteresować tą bluzą z decathlonu, szarą i białą

Fajne
Śliczne buty Biżuteria też bardzo mi się podoba - to H&M?
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 06:29   #3900
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Strasznie przykro jest czytać takie wiadomości, mam nadzieję że poradzicie sobie ze zdrowotnymi problemami jak najszybciej i już nic nie będzie stało na przeszkodzie

Ja z kolei mam 20 lat i gdybym tylko była w stabilnej sytuacji finansowej i mieszkaniowej, mogłabym już być w ciąży. Zdecydowanie widzę siebie bardziej w roli "żony, matki, pani domu" niż karierowiczki, po prostu chcę mieć dziecko, dla mnie to się stało już bardzo naturalną sprawą (a w liceum to zgiń przepadnij, zero jakiegokolwiek instynktu). Mam nadzieję, że wszystko dobrze ułoży mi się w życiu i urodzę jedno lub dwójkę dzieci przed 30.
Mam koleżankę z klasy z liceum, która wychodzi za mąż za swojego TŻ niedługo, on jest parę lat starszy, ma mieszkanie, pracę, ona skończy studia licencjackie w przyszłym roku i podejrzewam, że też nie będą czekać z dzieckiem.

Yonce, ja kupiłam ostatnio świetny sweterek w paski w H&M na dziale LOGG, taki troszkę grubszy, kosztował chyba 59,90 (już oderwałam metki). Sprawdź sobie

Dziewczyny, kupiłam dziś te botki http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p2178569.html do latania na co dzień jesienią. Co myślicie ?
Dziekuje, akurat w H&M nie bylam - wstyd sie przyznac ale zwatpilam w to, ze znajde u nich
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 21:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.