Problem po moim powrocie... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-28, 13:49   #181
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No ja nie myłam się półtorej bo miałam operację stawu skokowego i jakby gips puścił, to mielibyśmy problem. Potem normalnie codziennie, ale naprawdę nie śmierdziałam AŻ TAK. W ogóle nie śmierdziałam (poza pachami, które gąbkowałam co drugi dzień łącznie z okolicami intymnymi), na pewno nie bardziej niż zwykła osoba w jeden dzień, bo siedziałam tylko przy kompie.
No ale jest różnica w myciu okolic intymnych itd. w trakcie dojścia do zdrowia, czyli np. Co dwa dni siedząc w domu i zmieniając bieliznę skarpetki i ubrania, a nie myciem się w ogóle i nie zmienianiem bielizny ani niczego ponad tydzień czy dwa.
Ja sobie nie wyobrażam tego sztynksu który był w tym mieszkaniu po jego "po co być czystym i mieć czysto w domu " zachowaniu.


Autorko, to czyli on potrzebuje żebyś TY go pilnowala,żeby się myl? Bo jak nie to się nie myje regularnie?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:52   #182
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez TadCooper Pokaż wiadomość
ja sobie robię screeny, polecam


Zapisz


---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------



abstrahując już od tego jak mycie tyłka nas rozwija, to brak szacunku w związku chyba nie jest karalny prawnie? Więc nie wszystkie przykłady jakie podałam są regulowane przez kodeks karny, a jednak - ja się chce być z kimś w związku, to TRZEBA tę osobę szanować.
Są takie osoby, które wytrzymują poniżanie w związkach. To chore, ale istnieją, więc też pudło.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:59   #183
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
No ale jest różnica w myciu okolic intymnych itd. w trakcie dojścia do zdrowia, czyli np. Co dwa dni siedząc w domu i zmieniając bieliznę skarpetki i ubrania, a nie myciem się w ogóle i nie zmienianiem bielizny ani niczego ponad tydzień czy dwa.
Ja sobie nie wyobrażam tego sztynksu który był w tym mieszkaniu po jego "po co być czystym i mieć czysto w domu " zachowaniu.


Autorko, to czyli on potrzebuje żebyś TY go pilnowala,żeby się myl? Bo jak nie to się nie myje regularnie?
Autorka nie powiedziała, że facet nie zmieniał ubrań przez ten czas.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:40   #184
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Autorko, to czyli on potrzebuje żebyś TY go pilnowala,żeby się myl? Bo jak nie to się nie myje regularnie?
No tak. W innym założonym przez siebie wątku pisze, że ta sama sytuacja dotyczy mycia zębów
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 18:47   #185
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Problem po moim powrocie...

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;70252706]Autorka nie powiedziała, że facet nie zmieniał ubrań przez ten czas.[/QUOTE]
Nie napisała też miliona innych szczegółów.
Myślisz, że robiąc meliniarnie z domu i nie myjąc się 2 tygodnie zmieniał ubrania? To by cokolwiek zmieniło?

Przyznam, że z lekka odpuściłam ten wątek bo się zrobił zwyczajnie obrzydliwy ale szczerze współczuję autorce, że musi pilnować partnera żeby się mył.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 18:56   #186
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Nie napisała też miliona innych szczegółów.
I dlatego nie należy ich sobie wymyślać z tyłka tylko po to, żeby móc wykazać jaki to zuy facet.
Cytat:
Myślisz, że robiąc meliniarnie z domu i nie myjąc się 2 tygodnie zmieniał ubrania? To by cokolwiek zmieniło?
Nie, nic na ten temat nie myślę i odnoszę się tylko do tego, co napisała autorka. A nie napisała, że nie zmieniał ubrań. Napisała za to, że ubrania się walały po mieszkaniu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:06   #187
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Problem po moim powrocie...

Nie wiem po co rozbijać gówno na atomy.
Facet jest zuy bo to zwyczajny, obrzydliwy brudas i naprawdę nikt nic nie musi wymyślać bo to wynika z opisu.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 19:27   #188
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Nie napisała też miliona innych szczegółów.
Napisała całkiem sporo szczegółów.


Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Nie wiem po co rozbijać gówno na atomy.
Facet jest zuy bo to zwyczajny, obrzydliwy brudas i naprawdę nikt nic nie musi wymyślać bo to wynika z opisu.
Ale co zrobił złego?? Poza tym, że wrażliwym wizażakom, które same wlazły na ten wątek i namiętnie te barwne opisy czytały i które nie potrafią podać żadnego racjonalnego argumentu, to się nie spodobało? Siedział sobie chłop we własnym domu i nikomu krzywdy nie zrobił.

Autorce, o ile istnieje, też jakoś to nie przeszkodziło aż tak bardzo, więc z czym WY macie jeszcze problem?
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:40   #189
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ale co zrobił złego?? Poza tym, że wrażliwym wizażakom, które same wlazły na ten wątek i namiętnie te barwne opisy czytały i które nie potrafią podać żadnego racjonalnego argumentu, to się nie spodobało? Siedział sobie chłop we własnym domu i nikomu krzywdy nie zrobił.

Autorce, o ile istnieje, też jakoś to nie przeszkodziło aż tak bardzo, więc z czym WY macie jeszcze problem?
Nie mył się.
Jestem z tych wrażliwych.
Nie mam problemu bo to nie mój chłop,
autorka chyba ma skoro produkuje wątki na jego temat.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:44   #190
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Problem po moim powrocie...

Co jest złego w niemyciu się, gdy nikogo to nie dotyczy?

Od razu zaznaczam, że autorki by to nie dotyczyło, gdyby przyjechała do mieszkania tak jak wcześniej zapowiedziała.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:47   #191
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Nie mył się.
Jestem z tych wrażliwych.
Nie mam problemu bo to nie mój chłop,
autorka chyba ma skoro produkuje wątki na jego temat.

To dalej nie są argumenty. I racja, nie masz żadnego problemu z tym chłopem. Autorka widziała, co brała, w dodatku wciąż z nim jest, prawie się nie udziela, poza tymi soczystymi opisami. Więc CO powoduje Wasze reakcje? Że się jakiś chłop, którego pewnie nigdy nawet nie spotkacie, nie umył?

Zaczynam podejrzewać, że po prostu z brudasów można się pośmiać i wytykać palcem, więc korzystacie, bo naprawdę nie widzę powodu, żeby przez 7 stron analizować, co facet robił przez dwa tygodnie w swoim własnym mieszkaniu i próbować przebić fantazje koleżanek.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 19:52   #192
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Problem po moim powrocie...

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;70264861]Co jest złego w niemyciu się, gdy nikogo to nie dotyczy?

Od razu zaznaczam, że autorki by to nie dotyczyło, gdyby przyjechała do mieszkania tak jak wcześniej zapowiedziała.[/QUOTE]

Chyba nie ma sensu się powtarzać bo już to wyjaśniłyśmy ze sobą kilka stron wcześniej.
Ty uważasz, że by nie dotyczyło ja uważam że by dotyczyło bo wyszło by wcześniej czy później.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
To dalej nie są argumenty. I racja, nie masz żadnego problemu z tym chłopem. Autorka widziała, co brała, w dodatku wciąż z nim jest, prawie się nie udziela, poza tymi soczystymi opisami. Więc CO powoduje Wasze reakcje? Że się jakiś chłop, którego pewnie nigdy nawet nie spotkacie, nie umył?

Zaczynam podejrzewać, że po prostu z brudasów można się pośmiać i wytykać palcem, więc korzystacie, bo naprawdę nie widzę powodu, żeby przez 7 stron analizować, co facet robił przez dwa tygodnie w swoim własnym mieszkaniu i próbować przebić fantazje koleżanek.
Mnie brudasy nie śmieszą a przerażają i męczą a czasami torturują swoją obecnością.
Po wątku widzę, że "edukować" też się nie dadzą.
Jeśli ktoś potrzebuje argumentów żeby się myć to ja odpadam... no nie ogarniam tego.
Reakcję powoduje założenie wątku przez autorkę i zdziwienie niektórymi wizażankami, że tak bronią syfiarstwa.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:58   #193
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Chyba nie ma sensu się powtarzać bo już to wyjaśniłyśmy ze sobą kilka stron wcześniej.
Ty uważasz, że by nie dotyczyło ja uważam że by dotyczyło bo wyszło by wcześniej czy później.
Nie wiem też skąd pomysł, że skoro dotąd dla niej starał się być czysty i pachnący, to na pewno w którym momencie by przestał.

Każdy puszcza bąki w samotności, ale nie każdy robi to przy innych, wybacz, jeśli uraziłam Twoją wrażliwość.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Mnie brudasy nie śmieszą a przerażają i męczą a czasami torturują swoją obecnością.
Ten chłopak nic Ci nie zrobił, gdyby nie jego dziewczyna, która wróciła bez uprzedzenia i postanowiła się z nami podzielić tą historią, to nawet byś o jego istnieniu nie wiedziała.


Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Po wątku widzę, że "edukować" też się nie dadzą.
Jeśli ktoś potrzebuje argumentów żeby się myć to ja odpadam... no nie ogarniam tego.
Naprawdę nie wiem, co w tym takiego trudnego, skoro to takie oczywiste.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:58   #194
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Nie wiem też skąd pomysł, że skoro dotąd dla niej starał się być czysty i pachnący, to na pewno w którym momencie by przestał.

Każdy puszcza bąki w samotności, ale nie każdy robi to przy innych, wybacz, jeśli uraziłam Twoją wrażliwość.
Pomysł, z doświadczenia i obserwacji (też to napisałam kilka stron wcześniej), ktoś kto jest brudasem za młodu nie staje się czyściochem na starość.
Wątek nie dotyczy niewinnego puszczenia bączka...

Jeśli naprawdę potrzebujesz argumentów to były przytoczone, wystarczy przeczytać wątek jeszcze raz. Panie które optują za nie myciem się uznały je najwyraźniej za niewystarczające i ok, tyle, że dalsza dyskusja jest kompletnie bezcelowa.

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2017-01-28 o 20:03
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 20:27   #195
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Chyba nie ma sensu się powtarzać bo już to wyjaśniłyśmy ze sobą kilka stron wcześniej.
Ty uważasz, że by nie dotyczyło ja uważam że by dotyczyło bo wyszło by wcześniej czy później.
Ty w ogóle piszesz o czymś innym. Tworzysz spekulacje na temat jego dalszego życia i rozwoju ich związku, a ja piszę o tej jednej konkretnej sytuacji. I jeśli tę jedną konkretną sytuację zmienić tylko o czas przyjazdu autorki na ten planowany, to by nie zastała zaśmieconego mieszkania i nieumytego faceta.
Cytat:
Mnie brudasy nie śmieszą a przerażają i męczą a czasami torturują swoją obecnością.
Po wątku widzę, że "edukować" też się nie dadzą.
Jeśli ktoś potrzebuje argumentów żeby się myć to ja odpadam... no nie ogarniam tego.
Reakcję powoduje założenie wątku przez autorkę i zdziwienie niektórymi wizażankami, że tak bronią syfiarstwa.
Widzę, że nie zrozumiałaś czego tak naprawdę bronimy i bynajmniej nie jest to syfiarstwo. Pod "syfiarstwo" możesz tak naprawdę wstawić cokolwiek, co nie dotyczy nikogo poza samym 'wykonawcą'.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 20:35   #196
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Jeśli naprawdę potrzebujesz argumentów to były przytoczone, wystarczy przeczytać wątek jeszcze raz. Panie które optują za nie myciem się uznały je najwyraźniej za niewystarczające i ok, tyle, że dalsza dyskusja jest kompletnie bezcelowa.
Tak, były. Że czyjś kot po dwóch tygodniach zmienia kolor i sugerowanie, że owsikom robi różnice, kiedy tyłek był myty.

Nikt tu nie optuje za myciem czy niemyciem, optujemy za tym, żeby ludziom, którzy nikomu krzywdy nie robią, dać spokój. I jeszcze może za rzetelną wiedzą, a nie zabobonami.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 20:39   #197
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Problem po moim powrocie...

Być może rzeczywiście piszemy o czymś innym bo ja odpowiadam na post autorki (aż zacytowałam)
czyli
co o tym myślę i jak to będzie w przyszłości oraz, że wedle mojej opinii nie da się temu zaradzić

Cytat:
Napisane przez elencia1990 Pokaż wiadomość
Witajcie
Postanowiłam napisać [..]
co o tym myśleć i jak zaradzić temu na przyszłość...

[ciach...]

To wydarzenie zaburzyło moje spojrzenie na ten związek [...]
czy wy też spotkałyście się z czymś takim ze strony swoich ukochanych ?
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 13:20   #198
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
To dalej nie są argumenty. I racja, nie masz żadnego problemu z tym chłopem. Autorka widziała, co brała, w dodatku wciąż z nim jest, prawie się nie udziela, poza tymi soczystymi opisami. Więc CO powoduje Wasze reakcje? Że się jakiś chłop, którego pewnie nigdy nawet nie spotkacie, nie umył?

Zaczynam podejrzewać, że po prostu z brudasów można się pośmiać i wytykać palcem, więc korzystacie, bo naprawdę nie widzę powodu, żeby przez 7 stron analizować, co facet robił przez dwa tygodnie w swoim własnym mieszkaniu i próbować przebić fantazje koleżanek.

Weźże. Przecież tak nie można. Dobrze, że jest jeszcze ktoś, kto tych uciemiężonych brudasów broni.
Skoro wizażanki nie ma prawa obchodzić obcy facet, bo gdyby nie wizaż, nawet by o nim nie wiedziały, powiedz anna, dlaczego ciebie obchodzi, co obce ludzie o nim wypisujo? Sama przyszłas na wątek i z własnej woli czytasz.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 11:10   #199
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Szalenstwo poziom porzadku mieszkania uzalezniac od opinii kogos z zewnatrz. Myslalam, ze hasla typu "jak ci nie wstyd kogos zaprosic do takiego balaganu?" to domena babc i starszego pokolenia, jak widac niekoniecznie.

Moj Tz tez korzysta z uslug sprzataczki, moze powinnam go od razu klasyfikowac jako syfiarza? Efekt osiagniety, bez znaczenia jak. W to samo celowal facet Autorki.
Czyli jak się jest młodym to już można syfić bez ograniczeń i się tego nie wstydzić? Wg mnie kwestia higieny to nie sprawa wieku, statusu materialnego, czy inteligencji. Dla mnie higiena to absolutna podstawa w życiu i jeżeli osoba nie jest obłożnie chora, czy w ogóle nieprzytomna lub całkowicie niesprawna to myć się powinna. I nie mam żadnego wytłumaczenia dla lenistwa i tłumaczeń wszelakich, że ktoś jest już taki i się nie zmieni. Dla mnie brak higieny = brak szacunku dla siebie i otoczenia, które muszą się męczyć z takim śmierdzielem. A co do Twojego faceta... Korzysta z usług sprzątaczki, bo go po prostu na to stać. Co jeżeli brakłoby pieniążków i trzeba by było zakasać rękawy i wziąć się za porządki? Podejrzewam, że szybko znalazłby rozwiązanie - Ciebie. Przecież jesteś kobietą, więc najlepiej wiesz jak to się robi A tak w ogóle, to nie wiem jak samotna osoba może nie ogarnąć samodzielnie swojego otoczenia. No chyba, że nie sprząta po sobie absolutnie niczego, składuje śmieci i brudzi wszystko i czeka aż przyjdzie sprzątaczka, która jest od tego, bo się jej za to płaci. Dla mnie taka osoba to absolutna porażka, a kandydat na partnera żaden. Ale widać niektórzy nie mają problemu z takim "drobiazgiem", a miłość przesłania im cały świat. Jednak zwykle otrzeźwienie przychodzi samo, najszybciej kiedy się wspólnie zamieszka...
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 14:49   #200
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Problem po moim powrocie...

ten wątek jest obrzydliwy. ciężko uwierzyć że wypowiadające się tu kobiety przyznają się do braku codziennej higieny. nie chcę myśleć jak kochacie się z partnerami, spoceni spicie w jednym łóżku. fuj
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 14:50   #201
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
ten wątek jest obrzydliwy. ciężko uwierzyć że wypowiadające się tu kobiety przyznają się do braku codziennej higieny. nie chcę myśleć jak kochacie się z partnerami, spoceni spicie w jednym łóżku. fuj
Bo np nie myje się jak jestem chora i wtedy umieram w oddzielnym pokoju. Ewentualnie wtedy kiedy jestem sama w domu na weekend.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 15:02   #202
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
ten wątek jest obrzydliwy. ciężko uwierzyć że wypowiadające się tu kobiety przyznają się do braku codziennej higieny. nie chcę myśleć jak kochacie się z partnerami, spoceni spicie w jednym łóżku. fuj
A jednak już fantazjujesz na ten temat
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 15:10   #203
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
ten wątek jest obrzydliwy. ciężko uwierzyć że wypowiadające się tu kobiety przyznają się do braku codziennej higieny. nie chcę myśleć jak kochacie się z partnerami, spoceni spicie w jednym łóżku. fuj
Dokladnie.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:17   #204
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość

Weźże. Przecież tak nie można. Dobrze, że jest jeszcze ktoś, kto tych uciemiężonych brudasów broni.
Skoro wizażanki nie ma prawa obchodzić obcy facet, bo gdyby nie wizaż, nawet by o nim nie wiedziały, powiedz anna, dlaczego ciebie obchodzi, co obce ludzie o nim wypisujo? Sama przyszłas na wątek i z własnej woli czytasz.
Zaczynam żałować .

Serio wierzysz w te durne przechwałki, kogo bardziej mdli od czytania i kto bardziej sobie nie wyobraża, że można się przez tydzień nie umyć? Czemu to ma niby służyć?


[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;70334136]A jednak już fantazjujesz na ten temat [/QUOTE]

Nie ona jedna...
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:26   #205
TadCooper
Raczkowanie
 
Avatar TadCooper
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 388
Dot.: Problem po moim powrocie...

[QUOTE
Nie musi. Nic nie musi. Będą konsekwencje (prawne bądź nie), NIE MUSI.[/QUOTE]

No, jednak musi. Bo jak sama napisałaś, będzie odpowiedzialność karna - za nieudzielenie pomocy, za przeklinanie w sądzie itp. Nie będzie odpowiedzialności karnej za brak szacunku w związku, to prawda. Tylko że związek bez szacunku to nie związek a patowa sytuacja która mija się z celem wchodzenia w relacje i ma psychicznie nieciekawe konsekwencje - więc jedno wyklucza drugie.

Konsekwencje prawne mają właśnie na celu wykazanie tego, że niektórych rzeczy nie wolno robić np. ktoś jest pedofilem - sorry za drastyczny przykład - więc sobie, wg Twojej logiki ulży, bo chce i może, a konsekwencje prawne to inna sprawa. Nie. Nie wolno mu.
__________________
I DON'T BELIEVE EVERYTHING I THINK.
TadCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:37   #206
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Zaczynam żałować .

Serio wierzysz w te durne przechwałki, kogo bardziej mdli od czytania i kto bardziej sobie nie wyobraża, że można się przez tydzień nie umyć? Czemu to ma niby służyć?




Nie ona jedna...
Ech wierzyć nie wierzę, bo wiadomo, papier wszystko przyjmie.
Poza tym przypomniałam sobie, że raz się przez 5 dni nie umyłam na wypadzie w górach, bo spaliśmy w stodole a było 5 stopni, tak że ze mnie też można śmieszkować.
Chodziło mi raczej o to, że szkoda twojego arsenału na obronę syfiarza. Brudas to brudas, na uj drążyć temat ")
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:41   #207
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
ten wątek jest obrzydliwy. ciężko uwierzyć że wypowiadające się tu kobiety przyznają się do braku codziennej higieny. nie chcę myśleć jak kochacie się z partnerami, spoceni spicie w jednym łóżku. fuj
Przecież nikt tu nie napisał, że się nie myje codziennie, to głównie teoretyczne rozważania o partnerze Autorki (którego istnienie wydaje się swoją drogą wątpliwe). Było co najwyżej wspomnienie o chorobie, braku sił i wyjątkowym odpuszczeniu wspólnej z kotem kąpieli z pianą (parafrazując). Nie panikuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 02:56   #208
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez TadCooper Pokaż wiadomość
[QUOTE
Nie musi. Nic nie musi. Będą konsekwencje (prawne bądź nie), NIE MUSI.
No, jednak musi. Bo jak sama napisałaś, będzie odpowiedzialność karna - za nieudzielenie pomocy, za przeklinanie w sądzie itp. Nie będzie odpowiedzialności karnej za brak szacunku w związku, to prawda. Tylko że związek bez szacunku to nie związek a patowa sytuacja która mija się z celem wchodzenia w relacje i ma psychicznie nieciekawe konsekwencje - więc jedno wyklucza drugie.

Konsekwencje prawne mają właśnie na celu wykazanie tego, że niektórych rzeczy nie wolno robić np. ktoś jest pedofilem - sorry za drastyczny przykład - więc sobie, wg Twojej logiki ulży, bo chce i może, a konsekwencje prawne to inna sprawa. Nie. Nie wolno mu.[/QUOTE]
No czyli nie musi. Nie ma wewnętrznego przymusu. Może zrobić inaczej i zdarza się, że nie ma konsekwencji.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 19:30   #209
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: Problem po moim powrocie...

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Bo np nie myje się jak jestem chora i wtedy umieram w oddzielnym pokoju. Ewentualnie wtedy kiedy jestem sama w domu na weekend.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
i serio nie masz takiej ludzkiej potrzeby umycia tylka? nie mowiac juz o czym innym? serio, serio? i tak dla siebie, po prostu.Dla swojego komfortu.Bo piszesz tak jakby osobny pokoj czy samotny weekend zalatwial wszystko

Edytowane przez KiszkaPasztetowa
Czas edycji: 2017-02-04 o 19:31
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 19:56   #210
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Problem po moim powrocie...

Ogólnie mam wrażenie, że nawet w chorobie człowiek czuje się jednak trochę lepiej, jak się umyje. No chyba że faktycznie kogoś powaliło do łóżka na amen.

Swoją drogą, miałam kiedyś koleżankę, która przy jakimś temacie powiedziała mi, że ona w sumie nie myje się codziennie, tylko tak co 2-3 dzień, że przecież nie trzeba się tak codziennie szorować. Spoko, tylko bardzo często czułam od niej taki kwaśny zapaszek, niby nie smród, ale jednak coś nieprzyjemnego i myślę, że wynikało to z podejścia 'mycie codzienne jest zbędne''.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-07 07:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.