Niedopasowanie seksualne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-01, 14:01   #31
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że rozmawialiśmy. Najpierw w sobotę, zaraz po tym, na żywo, chyba do 2 w nocy, w końcu on wstał i wyszedl, bo stwierdził, że ta rozmowa do niczego nie prowadzi, że on nie mial nic złego na myśli itp. Szczerze mówiąc niewiele z niej pamiętam, bo byłam już dość mocno wstawiona, takich rozmow się nie odbywa po alkoholu, więc kolejny argument przeciwko niemu, że nie ma wyczucia. Pamiętam, że mnie przeprosił wtedy. Na drugi dzień rozmawialiśmy online i generalnie ja byłam zła, więc unosiłam się emocjami i dumą, mowilam, że mnie upokorzył itd, on że on tak tego nie odbiera, nie wie co jeszcze ma powiedzieć, że jak ja go nie rozumiem to nie jego wina (a czyja?!) i że ma dosc tej rozmowy, ja że skoro ma dość to żegnam, skoro nie chce dojść do porozumienia. No i w sumie tyle, wczoraj jeszcze gadaliśmy ale potem się chyba obraził za nazwanie go gejem niemęskim i że opowiadam znajomym o tej sytuacji (wielkie rzeczy) i juz sie nie odzywa, wysłałam mu mem nawiązujący do czegoś o czym kiedyś rozmawialiśmy, ale nie odzywa się. Ja też już nie zamierzam za nim latać.
No to w sumie nie dziwie się, że chłop się zmył. Jedno to powiedzieć komuś i się poradzić, drugie to opowiadać znajomym. A jeszcze trzecie to, że raczej mogłaś mu o tym nie mówić. Jak usłyszał coś w stylu "bo moi znajomi to uważają ..." no to sobie chłop pomyślał, że nie dość, że jakieś mega dziwne reakcje to jeszcze pół grona znajomych będzie wiedziało co się dokładnie u Was dzieje.

Lepiej sobie odpuśćcie bo ani on ani Ty nie będziecie zadowoleni. Ja bym tylko ładnie przeprosiła i powiedziała, że rzeczywiście macie inne podejście do życia ale że i tak miło go było poznać i fajnie by było utrzymywac z nim kontakt (jeśli chcesz).
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:20   #32
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Czytam i widzę tylko
-urażoną dumę
- Twoje histeryczne zachowanie (alkohol alkoholem natomiast jeśli na trzeźwo byłaś dla niego podła w rozmowie to tamta rozmowa musiała być w Twoim wykonaniu bardzo ostra),
- brak skruchy (przeprosiłaś go chociaż? Może i nie pamiętasz co mówiłaś ale to Ciebie nie usprawiedliwia)
- dorabianie filozofii aby zakonczyć znajomość która uraziła Twoją dumę (nic więcej).

Wyszedł? Najwyraźniej byłaś bardzo nieprzyjemna.Ciesz się że z Tobą rozmawia.
Nie wykazał się brakiem wyczucia, ani nie jest 'ciotą' ani gejem.
Przemyśl trochę tą całą sytuację ponieważ reagujesz na zasadzie "Inni się slinią a Ty nie??? Dam Ci popalić". To gdzieś na poziomie Liceum... I jeszcze pochwaliłaś się mu że inni twierdzą że ta sytuacja jest dziwna. Za grosz granic ani normalności z Twojej strony.

A akapit "fajnie by było utrzymywac z nim kontakt " wywal - wyjdziesz na gów...rę .

Edytowane przez 201711031014
Czas edycji: 2017-08-01 o 14:24
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:40   #33
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Czytam i widzę tylko
-urażoną dumę
- Twoje histeryczne zachowanie (alkohol alkoholem natomiast jeśli na trzeźwo byłaś dla niego podła w rozmowie to tamta rozmowa musiała być w Twoim wykonaniu bardzo ostra),
- brak skruchy (przeprosiłaś go chociaż? Może i nie pamiętasz co mówiłaś ale to Ciebie nie usprawiedliwia)
- dorabianie filozofii aby zakonczyć znajomość która uraziła Twoją dumę (nic więcej).

Wyszedł? Najwyraźniej byłaś bardzo nieprzyjemna.Ciesz się że z Tobą rozmawia.
Nie wykazał się brakiem wyczucia, ani nie jest 'ciotą' ani gejem.
Przemyśl trochę tą całą sytuację ponieważ reagujesz na zasadzie "Inni się slinią a Ty nie??? Dam Ci popalić". To gdzieś na poziomie Liceum... I jeszcze pochwaliłaś się mu że inni twierdzą że ta sytuacja jest dziwna. Za grosz granic ani normalności z Twojej strony.

A akapit "fajnie by było utrzymywac z nim kontakt " wywal - wyjdziesz na gów...rę .
Najlepsze podsumowanie
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:50   #34
asbezkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 20
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Czytam i nie wierzę.

Co prawda jestem jeszcze prawiczkiem i nie mam doświadczenia, ale oglądam dużo filmów, czytam różne historię, gdzie notorycznie pojawiają się epizody gdzie para zaczyna coś działać i dziewczyna nagle mówi stop, i dośc często w takiej sytuacji para jest już tylko w bieliźnie czy nawet nago, ale stop dziewczyny zawsze jest świętością dla chłopaka, przynajmniej tych normalnych chłopaków, mnie również tego uczono, że nawet dziewczyna ma prawo powiedzieć stop w trakcie i normalny chłopak przestaje, ewentualnie później delikatnie podpytuje dziewczynę dlaczego.

Tu sytuacja została odwrócona, trafiłaś na romantyka gdzie pomimo pewnie chęci i potrzebował jeszcze uczuć, spotkaliście się przez miesiąc z 8 razy, i nie zdążył jeszcze cię darzysz uczuciem. Gdy sytuacja się rozwinęła, zabrakło mu zapewne tych uczuć, pomimo pożadania ciebie, i powiedział stop. A ty jak zareagowałaś? Pomyśl, jakby dziewczyna powiedziała stop, każdy normalny chłopak przyjął by to do wiadomości, a Ty? histeria, opowiadasz znajomym o jego stop, wyśmiewasz, nazywasz gejem, po takim czymś, sądzę że teraz nie będzie darzył cię uczuciem, ale pewnie przestał w ogóle cie lubić.
asbezkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 15:01   #35
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Nadal uważam, że miałaś prawo czuć się rozczarowana i zdezorientowana, bo facet zachował się niekonsekwentnie, jednak Twoja reakcja jest zdecydowanie niewspółmierna do sytuacji. Rozmawialiście przecież, on przeprosił i wyjaśnił, Ty zaś histeryzujesz i poniżasz go - co jeszcze miałby zrobić, żebyś przestała się dąsać i epatować tą urażoną dumą? Chyba nic by nie pomogło, bo najwyraźniej i tak go skreśliłaś - to też jestem w stanie zrozumieć, bo najwyraźniej ujawniły się przy okazji różnice nie do zaakceptowania dla Ciebie. Ale nawet w tym wypadku nie ma powodów do histerii - wystarczy spokojnie powiedzieć, że zbyt wiele was dzieli i kulturalnie się pożegnać.

Zastanowiłabym się też nad przyczyną tak przesadnej, agresywnej wręcz reakcji. W pierwszym poście wspominasz, że odebrałaś jego zachowanie m.in. jako podważenie Twojej atrakcyjności - może to kwestia zbyt małej pewności siebie, niskiego poczucia własnej wartości?
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 15:07   #36
asbezkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 20
Dot.: Niedopasowanie seksualne

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7594632 1]Nadal uważam, że miałaś prawo czuć się rozczarowana i zdezorientowana, bo facet zachował się niekonsekwentnie, jednak Twoja reakcja jest zdecydowanie niewspółmierna do sytuacji. Rozmawialiście przecież, on przeprosił i wyjaśnił, Ty zaś histeryzujesz i poniżasz go - co jeszcze miałby zrobić, żebyś przestała się dąsać i epatować tą urażoną dumą? Chyba nic by nie pomogło, bo najwyraźniej i tak go skreśliłaś - to też jestem w stanie zrozumieć, bo najwyraźniej ujawniły się przy okazji różnice nie do zaakceptowania dla Ciebie. Ale nawet w tym wypadku nie ma powodów do histerii - wystarczy spokojnie powiedzieć, że zbyt wiele was dzieli i kulturalnie się pożegnać.

Zastanowiłabym się też nad przyczyną tak przesadnej, agresywnej wręcz reakcji. W pierwszym poście wspominasz, że odebrałaś jego zachowanie m.in. jako podważenie Twojej atrakcyjności - może to kwestia zbyt małej pewności siebie, niskiego poczucia własnej wartości?[/QUOTE]

Autorka wyszła z prostą diagnozą- nie przeleciał mojego pieknęgo ciała, to gej, albo ja brzydka, tego drugiego raczej nie dopuszcza do siebie, a pewnie ani jedno ani drugie.

Przyczyny należy doszukiwać się w facecie. Na pewno romantyk Bo mówił że potrzebuje uczuć, może na tym koniec, może coś jeszcze, może prawiczek ? może dopuścił do tego że zaszło tak daleko -nagośc, bo nie liczył na seks, ale na pieszczoty? Autorka chciała od razu seksu, zapewne ostrego. On nie chciał się posunąć jeszcze tak daleko bo potrzebowała czasu. Ona histeryczka na maksa. Obraziła go tylko, bo nie skonsumował księżniczki.
asbezkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 15:49   #37
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że rozmawialiśmy. Najpierw w sobotę, zaraz po tym, na żywo, chyba do 2 w nocy, w końcu on wstał i wyszedl, bo stwierdził, że ta rozmowa do niczego nie prowadzi, że on nie mial nic złego na myśli itp. Szczerze mówiąc niewiele z niej pamiętam, bo byłam już dość mocno wstawiona, takich rozmow się nie odbywa po alkoholu, więc kolejny argument przeciwko niemu, że nie ma wyczucia. Pamiętam, że mnie przeprosił wtedy. Na drugi dzień rozmawialiśmy online i generalnie ja byłam zła, więc unosiłam się emocjami i dumą, mowilam, że mnie upokorzył itd, on że on tak tego nie odbiera, nie wie co jeszcze ma powiedzieć, że jak ja go nie rozumiem to nie jego wina (a czyja?!) i że ma dosc tej rozmowy, ja że skoro ma dość to żegnam, skoro nie chce dojść do porozumienia. No i w sumie tyle, wczoraj jeszcze gadaliśmy ale potem się chyba obraził za nazwanie go gejem niemęskim i że opowiadam znajomym o tej sytuacji (wielkie rzeczy) i juz sie nie odzywa, wysłałam mu mem nawiązujący do czegoś o czym kiedyś rozmawialiśmy, ale nie odzywa się. Ja też już nie zamierzam za nim latać.
Dziewczyno, czy Ty w ogóle tego faceta chociaż lubisz?? Czy po prostu po roku posuchy trafił się ktoś kto mógł Ci zapewnić rozrywkę w łóżku, a że nie wyszło, to jesteś wkurzona? I nagle z prawie ideału opisanego w 1 poście wychodzi człowiek beznadziejny z całą masą wad, którego trzeba kopnąć w tyłek. Przepraszam za dosyć obcesowy ton, ale niestety baardzo negatywnie w tym momencie Cię odbieram. Zachowujesz się bardzo nieładnie, stawiając się na pozycji urażonej księżniczki, nie biorąc pod uwagę, że mężczyzna, tak samo jak kobieta, w każdym momencie ma prawo powiedzieć 'nie'. Poza tym, napisałaś, że niewiele pamiętasz z sobotniej rozmowy, bo byłaś pijana. Czy w trakcie waszych 'zabaw' już byłaś w takim stanie? Nie wzięłaś pod uwagę, że może już wtedy Twoje zachowanie go zniechęciło do seksu bo byłaś np zbyt odważna, a jak sam stwierdził, on woli spokojniejszy seks?
Opowiadasz obcym (dla niego) ludziom o sytuacji i dziwisz się że jest niezadowolony, a gdyby on zrobił to samo? Gdyby swoim znajomym powiedział, że się wycofał bo zachowywałaś się w określony sposób, też uznałabyś, że wielkie rzeczy, niech mówi co i komu chce??

Jeśli ten facet jeszcze się do Ciebie odezwie (co moim zdaniem jest wątpliwe, ale może aż tak bardzo go nie uraziłaś) to na Twoim miejscu zakończyłabym jednak tą relację. Dla jego dobra.
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 16:50   #38
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
, więc kolejny argument przeciwko niemu, że nie ma wyczucia.
raczej przeciwko tobie, skoro zarzucasz komuś brak wyczucia bo się wdaje w dziwne gadki po alkoholu to czemu sama nie umiesz zamknąć buzi i uciąć rozmowy kiedy jesteś wstawiona i wrócić do tematu na trzeźwo.

tragedia dziewczyno
wyszło jak wyszło, nie zawsze pierwsza intymna randka jest idealna, ale zrobilaś z tego mega aferę, obrażasz chłopaka, plotkujesz o łóżku
jak on coś zrobił to tragedia
jak ty jesteś chamska i nie umiesz uszanować jego prywatnosci tylko latasz z ozorem to jest wielkie rzeczy

ogólnie mega wieś chamstwo i świryzm, wiałabym i zgadzam się w całości z pirxem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 16:56   #39
asbezkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 20
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
raczej przeciwko tobie, skoro zarzucasz komuś brak wyczucia bo się wdaje w dziwne gadki po alkoholu to czemu sama nie umiesz zamknąć buzi i uciąć rozmowy kiedy jesteś wstawiona i wrócić do tematu na trzeźwo.

tragedia dziewczyno
wyszło jak wyszło, nie zawsze pierwsza intymna randka jest idealna, ale zrobilaś z tego mega aferę, obrażasz chłopaka, plotkujesz o łóżku
jak on coś zrobił to tragedia
jak ty jesteś chamska i nie umiesz uszanować jego prywatnosci tylko latasz z ozorem to jest wielkie rzeczy

ogólnie mega wieś chamstwo i świryzm, wiałabym i zgadzam się w całości z pirxem.
Jak dla mnie to ta dziewczyna wyszła mega słabo z każdej strony, może reaguje zbyt emocjonalnie, bo sam jestem prawiczkiem, i pewnie nie długo dojdzie do czegoś z dziewczyną, ale jednak szanuję że dziewczyna może powiedzieć stop w każdej chwili, a ja jednak również nie chciałby być dyskryminowany tylko dla tego że mam penisa, i muszę, bo zostanę gejem, obgadany i obśmiany przez dziewczynę i jej znajomych, i jeszcze jakieś pretensje do mnie. Tak jako chłopak, chciałbym wiedzieć, że w każdej chwili mogę powiedzieć stop, a dziewczyna nie zrobi żadnej akcji, a wręcz zrozumie mnie, jakby nastąpiła taka sytuacja, przynajmniej ja tak postąpiłbym z dziewczyną. Nie każdy facet to macho, co tylko chce zaliczyć, zresztą jakby zaliczył i zostawił tez byłby płacz na forach.
asbezkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 17:08   #40
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Zgadzam się z Hultajem,
ze szczególnym podkreśleniem ostatniego zdania.

Rozumiem, że autorce nikt wcześniej nie odmówił i to był pewien szok, ale całe jej zachowanie - porażka.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 17:36   #41
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że rozmawialiśmy. Najpierw w sobotę, zaraz po tym, na żywo, chyba do 2 w nocy, w końcu on wstał i wyszedl, bo stwierdził, że ta rozmowa do niczego nie prowadzi, że on nie mial nic złego na myśli itp. Szczerze mówiąc niewiele z niej pamiętam, bo byłam już dość mocno wstawiona, takich rozmow się nie odbywa po alkoholu, więc kolejny argument przeciwko niemu, że nie ma wyczucia. Pamiętam, że mnie przeprosił wtedy. Na drugi dzień rozmawialiśmy online i generalnie ja byłam zła, więc unosiłam się emocjami i dumą, mowilam, że mnie upokorzył itd, on że on tak tego nie odbiera, nie wie co jeszcze ma powiedzieć, że jak ja go nie rozumiem to nie jego wina (a czyja?!) i że ma dosc tej rozmowy, ja że skoro ma dość to żegnam, skoro nie chce dojść do porozumienia. No i w sumie tyle, wczoraj jeszcze gadaliśmy ale potem się chyba obraził za nazwanie go gejem niemęskim i że opowiadam znajomym o tej sytuacji (wielkie rzeczy) i juz sie nie odzywa, wysłałam mu mem nawiązujący do czegoś o czym kiedyś rozmawialiśmy, ale nie odzywa się. Ja też już nie zamierzam za nim latać.
A kogo to wina, że Ty byłaś wstawiona? To trzeba było zakończyć/zakończyć szybciej rozmowę skoro Ty nie dawałaś rady bo byłaś wstawiona. Żadna jego wina, żaden brak wyczucia.

Twój wybór.

Chyba? No za nazywanie gejem i niemęskim, bo facet się rozmyślił... Serio? Niee, na pewno się nie obraził...
A za rozmawianie o tym ze znajomymi i na dodatek mówienie mu o tym to tym bardziej się nie dziwię, że się nie odzywa. Nie każdy chce by inni o nim rozmawiali z osobami, których on nie zna. To się dzieje między Wami i między Wami powinno zostać, a nie rozpowiadanie znajomym, żeby tylko potwierdzili wersje o jego rzekomej orientacji.

Z tego co opisujesz to nie zachowujesz się jak osoba 30-letnia, doktorantka z prestiżowym zawodem (co to właściwie ma do tego tematu?)

Sama może bym była zdziwiona jakby facet mi się wykręcił kiedy byłabym już naga i chciałabym się dowiedzieć dlaczego się rozmyślił, ale każdy może się źle poczuć, stracić ochotę, nie czuć się gotowym na ten "pierwszy raz" - czy to kobieta, czy mężczyzna.
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 19:43   #42
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Nie odniosę mojej wypowiedzi do twojej sytuacji, ale odpowiem na ogólne pytanie - wg mnie niedopasowanie seksualne może zniszczyć związek, jeśli np jedna osoba uważa seks w związku za bardzo ważny, a druga za w ogóle nie ważny. Lub też zupełnie odmienne libido. Lub tak jak mówisz, jedna osoba woli ostrzej a druga "po Bożemu".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 20:37   #43
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Autorko, a nie przyszło Ci do głowy, ze facet na tyle Cię szanował, że nie chciał z Tobą uprawiać seksu po alkoholu?
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 21:08   #44
emilkaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 182
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Autorko, a nie przyszło Ci do głowy, ze facet na tyle Cię szanował, że nie chciał z Tobą uprawiać seksu po alkoholu?
Nie, zupełnie nie. Zresztą nie widzę związku, co ma alkohol do szanowania i sexu? Jesteśmy dorośli, każdy wie co robi i ile pije.

Natomiast przyszło mi do głowy, że może (w myśl zasady- jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o jakąś inną kobietę), że może on jest zakochany w kimś innym (np. swojej ex- rozstali sie pol roku temu, niby twierdzi, że juz nic do niej nie czuje, no ale kto tam wie) albo jeszcze kimś innym... i może stąd ta blokada.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Nie odniosę mojej wypowiedzi do twojej sytuacji, ale odpowiem na ogólne pytanie - wg mnie niedopasowanie seksualne może zniszczyć związek, jeśli np jedna osoba uważa seks w związku za bardzo ważny, a druga za w ogóle nie ważny. Lub też zupełnie odmienne libido. Lub tak jak mówisz, jedna osoba woli ostrzej a druga "po Bożemu".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się i także o tym jest ten wątek, co niestety wielu czytelników postanowiło zlekceważyć. Taka sytuacja + wspomnienie o jego upodobaniach o seksie pod kołdrą nie wróży nam nic dobrego na przyszłość, stąd moja opinia o niedopasowaniu.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
raczej przeciwko tobie, skoro zarzucasz komuś brak wyczucia bo się wdaje w dziwne gadki po alkoholu to czemu sama nie umiesz zamknąć buzi i uciąć rozmowy kiedy jesteś wstawiona i wrócić do tematu na trzeźwo.

tragedia dziewczyno
wyszło jak wyszło, nie zawsze pierwsza intymna randka jest idealna, ale zrobilaś z tego mega aferę, obrażasz chłopaka, plotkujesz o łóżku
jak on coś zrobił to tragedia
jak ty jesteś chamska i nie umiesz uszanować jego prywatnosci tylko latasz z ozorem to jest wielkie rzeczy

ogólnie mega wieś chamstwo i świryzm, wiałabym i zgadzam się w całości z pirxem.
To prawda, też powinnam wtedy uciąć temat, ale jak wiadomo po alkoholu proces decyzyjny bywa zaburzony, a do tego jak człowiek jest wkurzony mówi różne rzeczy. Więc możemy przepychać winę raz na mnie raz na niego bo oboje powinniśmy skończyć wtedy tę rozmowę i wrócić do niej kiedy indziej. Niemniej to on ją zaczął. Pamiętajmy o tym.
Nie widzę nic złego w skonsultowaniu problemu ze znajomymi czy choćby na forum. Po to są znajomi by się dzielić problemami. Zresztą on ich nie poznał jeszcze, więc i tak wszystko było anonimowo. Niepotrzebnie mu o tym wspominałam, to fakt.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7594632 1]Nadal uważam, że miałaś prawo czuć się rozczarowana i zdezorientowana, bo facet zachował się niekonsekwentnie, jednak Twoja reakcja jest zdecydowanie niewspółmierna do sytuacji. Rozmawialiście przecież, on przeprosił i wyjaśnił, Ty zaś histeryzujesz i poniżasz go - co jeszcze miałby zrobić, żebyś przestała się dąsać i epatować tą urażoną dumą? Chyba nic by nie pomogło, bo najwyraźniej i tak go skreśliłaś - to też jestem w stanie zrozumieć, bo najwyraźniej ujawniły się przy okazji różnice nie do zaakceptowania dla Ciebie. Ale nawet w tym wypadku nie ma powodów do histerii - wystarczy spokojnie powiedzieć, że zbyt wiele was dzieli i kulturalnie się pożegnać.

Zastanowiłabym się też nad przyczyną tak przesadnej, agresywnej wręcz reakcji. W pierwszym poście wspominasz, że odebrałaś jego zachowanie m.in. jako podważenie Twojej atrakcyjności - może to kwestia zbyt małej pewności siebie, niskiego poczucia własnej wartości?[/QUOTE]

Poczucie wartości jest ok, to nie w tym rzecz. Myślę, że to wynika z tego, że jak ktoś wspomniał nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła. Ani mi ani nikomu z moich znajomych. Żaden facet, z którym się spotykałam/ randkowałam/ byłam w związku itp. nigdy nie dał mi odczuć, że mógłby nie chcieć uprawiać ze mną sexu. A wręcz przeciwnie, wszyscy chcieli tego jak tylko ja chciałam. Do licha, nawet moi koledzy, których traktuję zupełnie aseksualnie, czasem mi proponują (oczywiście odmawiam, bo to koledzy). Dlatego jak spotykam faceta, który zachowuje się, że tak powiem poza schematem i w sposób, który jest nieznany zarówno mi jak i wszystkim moim znajomym, to trochę jest to dla mnie dziwne. Pewnie za szybko go oceniłam, być może nie kryło się za tym nic głębszego. Niemniej jednak poczułam się dotknięta.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Czytam i widzę tylko
-urażoną dumę
- Twoje histeryczne zachowanie (alkohol alkoholem natomiast jeśli na trzeźwo byłaś dla niego podła w rozmowie to tamta rozmowa musiała być w Twoim wykonaniu bardzo ostra),
- brak skruchy (przeprosiłaś go chociaż? Może i nie pamiętasz co mówiłaś ale to Ciebie nie usprawiedliwia)
- dorabianie filozofii aby zakonczyć znajomość która uraziła Twoją dumę (nic więcej).

Wyszedł? Najwyraźniej byłaś bardzo nieprzyjemna.Ciesz się że z Tobą rozmawia.
Nie wykazał się brakiem wyczucia, ani nie jest 'ciotą' ani gejem.
Przemyśl trochę tą całą sytuację ponieważ reagujesz na zasadzie "Inni się slinią a Ty nie??? Dam Ci popalić". To gdzieś na poziomie Liceum... I jeszcze pochwaliłaś się mu że inni twierdzą że ta sytuacja jest dziwna. Za grosz granic ani normalności z Twojej strony.

A akapit "fajnie by było utrzymywac z nim kontakt " wywal - wyjdziesz na gów...rę .
Co do dumy masz rację, honor to przecież najważniejsze co człowiek posiada. No i teraz on się nim uniósł i ze mną nie gada.
emilkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 21:14   #45
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Co do dumy masz rację, honor to przecież najważniejsze co człowiek posiada. No i teraz on się nim uniósł i ze mną nie gada.
Nic dziwnego. A co do tego honoru to Ty się swoją histeryczną reakcją myślę, że poniżyłaś. Na przyszłość mogę jedynie radzić uważanie na swoje emocjonalne reakcje.
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 21:47   #46
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Naprawdę, dziewczyny, gdyby facet doprowadził do stanu, gdy oboje leżymy nadzy, a on nagle stwierdza, "wiesz, nie, jednak nie...", to chyba trafiłby mnie szlag. Akurat w tym momencie uczucia mu miedzy nimi zabrakło.
Autorka pewnie powiedziała o 2 zdania za dużo, ale ja się jej bulwersowi nie dziwię.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 22:08   #47
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Nie widzę nic złego w skonsultowaniu problemu ze znajomymi czy choćby na forum. Po to są znajomi by się dzielić problemami. Zresztą on ich nie poznał jeszcze, więc i tak wszystko było anonimowo. Niepotrzebnie mu o tym wspominałam, to fakt.
To chyba żart...
Obgadujesz na prawo i lewo najbardziej intymne rzeczy gościa którego być może później wprowadzisz w towarzystwo.
Dzielić się problemami to można, ale swoimi własnymi a nie cudzą intymnością.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 22:08   #48
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Naprawdę, dziewczyny, gdyby facet doprowadził do stanu, gdy oboje leżymy nadzy, a on nagle stwierdza, "wiesz, nie, jednak nie...", to chyba trafiłby mnie szlag. Akurat w tym momencie uczucia mu miedzy nimi zabrakło.
Autorka pewnie powiedziała o 2 zdania za dużo, ale ja się jej bulwersowi nie dziwię.
Tak, sytuacja bardzo dziwna. Bylabym w lekkim szoku i chyba wyprosilabym goscia z domu. I dalabym sobie z facetem calkowity spokój. Ale omawianie tej sytacji ze znajomymi, poinformowanie o tym faceta i rozwazania czy nadaje sie na partnera?? To juz lekka przesada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 08:18   #49
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Nie, zupełnie nie. Zresztą nie widzę związku, co ma alkohol do szanowania i sexu? Jesteśmy dorośli, każdy wie co robi i ile pije.

Natomiast przyszło mi do głowy, że może (w myśl zasady- jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o jakąś inną kobietę), że może on jest zakochany w kimś innym (np. swojej ex- rozstali sie pol roku temu, niby twierdzi, że juz nic do niej nie czuje, no ale kto tam wie) albo jeszcze kimś innym... i może stąd ta blokada.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Zgadzam się i także o tym jest ten wątek, co niestety wielu czytelników postanowiło zlekceważyć. Taka sytuacja + wspomnienie o jego upodobaniach o seksie pod kołdrą nie wróży nam nic dobrego na przyszłość, stąd moja opinia o niedopasowaniu.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



To prawda, też powinnam wtedy uciąć temat, ale jak wiadomo po alkoholu proces decyzyjny bywa zaburzony, a do tego jak człowiek jest wkurzony mówi różne rzeczy. Więc możemy przepychać winę raz na mnie raz na niego bo oboje powinniśmy skończyć wtedy tę rozmowę i wrócić do niej kiedy indziej. Niemniej to on ją zaczął. Pamiętajmy o tym.
Nie widzę nic złego w skonsultowaniu problemu ze znajomymi czy choćby na forum. Po to są znajomi by się dzielić problemami. Zresztą on ich nie poznał jeszcze, więc i tak wszystko było anonimowo. Niepotrzebnie mu o tym wspominałam, to fakt.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



Poczucie wartości jest ok, to nie w tym rzecz. Myślę, że to wynika z tego, że jak ktoś wspomniał nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła. Ani mi ani nikomu z moich znajomych. Żaden facet, z którym się spotykałam/ randkowałam/ byłam w związku itp. nigdy nie dał mi odczuć, że mógłby nie chcieć uprawiać ze mną sexu. A wręcz przeciwnie, wszyscy chcieli tego jak tylko ja chciałam. Do licha, nawet moi koledzy, których traktuję zupełnie aseksualnie, czasem mi proponują (oczywiście odmawiam, bo to koledzy). Dlatego jak spotykam faceta, który zachowuje się, że tak powiem poza schematem i w sposób, który jest nieznany zarówno mi jak i wszystkim moim znajomym, to trochę jest to dla mnie dziwne. Pewnie za szybko go oceniłam, być może nie kryło się za tym nic głębszego. Niemniej jednak poczułam się dotknięta.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



Co do dumy masz rację, honor to przecież najważniejsze co człowiek posiada. No i teraz on się nim uniósł i ze mną nie gada.
Nie dziw się.Honorem i dumą unoszą się tylko przesadnie dumni ludzie,skupieni na sobie.Honorem unosiłas się tylko Ty,
On zareagował jak każdy normalny człowiek na takie zachowanie jak Twoje.I w trakcie i po.

Nie będzie z Tobą rozmawiał kiedy jesteś napastliwa (a tak się zachowałaś przynajmniej dwukrotnie).
Chcesz z nim jednak rozmawiać, to ochłoń dzień ,dwa - potem na spokojnie przeproś go za swoje zachowanie i reakcję (a masz za co) , nie forsuj swojego zdania ani oskarżeń w jego kierunku i zaproponuj spotkanie na piwie czy gdzieś .Jeśli się zgodzi.
I wyraźnie powiedz mu ale bez napastliwości że dziwnie się poczułaś.
Zdecyduj najpierw czy chcesz to zrobić.Facet zachował się jak najbardziej w porządku.Ty nie. Przyjmij to do wiadomości.
Odczucia to jedno, a gwałtowna reakcja to drugie.


W odwrotnej sytuacji - każdy doradzałby kobiecie wiać bo facet jest gwałtowny i niestabilny .W skrócie - świr.
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 09:05   #50
emilkaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 182
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Nie dziw się.Honorem i dumą unoszą się tylko przesadnie dumni ludzie,skupieni na sobie.Honorem unosiłas się tylko Ty,
On zareagował jak każdy normalny człowiek na takie zachowanie jak Twoje.I w trakcie i po.

Nie będzie z Tobą rozmawiał kiedy jesteś napastliwa (a tak się zachowałaś przynajmniej dwukrotnie).
Chcesz z nim jednak rozmawiać, to ochłoń dzień ,dwa - potem na spokojnie przeproś go za swoje zachowanie i reakcję (a masz za co) , nie forsuj swojego zdania ani oskarżeń w jego kierunku i zaproponuj spotkanie na piwie czy gdzieś .Jeśli się zgodzi.
I wyraźnie powiedz mu ale bez napastliwości że dziwnie się poczułaś.
Zdecyduj najpierw czy chcesz to zrobić.Facet zachował się jak najbardziej w porządku.Ty nie. Przyjmij to do wiadomości.
Odczucia to jedno, a gwałtowna reakcja to drugie.


W odwrotnej sytuacji - każdy doradzałby kobiecie wiać bo facet jest gwałtowny i niestabilny .W skrócie - świr.

Ale ja już wyciągnęłam do niego rękę i mówię, że on ze mną nie chce gadać, bo się obraził (?), po tylu dniach już trochę przesada takie obrażalstwo. Napisałam mu, że zbyt szybko i surowo go oceniłam, zaproponowałam kawę, nic nie odpisał. Nie będę za nim latać. Zresztą i tak nic by z tego nie było, spotkanie miało mieć na celu załagodzenie konfliktu. No ale jeśli druga strona nie chce, to cóż.
emilkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 09:11   #51
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Naprawdę, dziewczyny, gdyby facet doprowadził do stanu, gdy oboje leżymy nadzy, a on nagle stwierdza, "wiesz, nie, jednak nie...", to chyba trafiłby mnie szlag. Akurat w tym momencie uczucia mu miedzy nimi zabrakło.
Autorka pewnie powiedziała o 2 zdania za dużo, ale ja się jej bulwersowi nie dziwię.


Szczerze mówiąc dla mnie każdy człowiek ma prawo powiedzieć (STOP) w dowolnym momencie igraszek ,niezależnie od tego czy już doszło do czegoś intymnego między tymi dwojga czy są dopiero rozebrani .Tak samo jak można chcieć jednej konkretnej rzeczy w seksie a na drugą nie wyrazić zgody. Nie jest do komfortowa sytuacja przyznaje ale całkowicie naturalna dla mnie .
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 09:12   #52
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Ale ja już wyciągnęłam do niego rękę i mówię, że on ze mną nie chce gadać, bo się obraził (?), po tylu dniach już trochę przesada takie obrażalstwo. Napisałam mu, że zbyt szybko i surowo go oceniłam, zaproponowałam kawę, nic nie odpisał. Nie będę za nim latać. Zresztą i tak nic by z tego nie było, spotkanie miało mieć na celu załagodzenie konfliktu. No ale jeśli druga strona nie chce, to cóż.
To nie jest obrażalstwo.Uraziłaś go i posunęłaś się za daleko.
Teraz mozesz tylko czekać
Znów unosisz się dumą.
Zrezygnuj jeśli chcesz ale nie dorabiaj filozfii, obrażalstwa lub "skoro druga strona nie chce" ,"nie będę za nim latać".
Nadal ksieżniczkujesz.
Trafiłaś na normalnego człowieka o zdrowych reakcjach. Nie będzie reagował tak jak Ty sobie to widzisz.

Daj sobie i jemu teraz spokój, a jak się odezwie to bądź "miła' a nie chłodna wychodząca z pozycji wyższości która z Ciebie przebija.
Zejdź na ziemię, lub zajmij sie kimś podobnym do Ciebie.
I tyle
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 09:16   #53
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że rozmawialiśmy. Najpierw w sobotę, zaraz po tym, na żywo, chyba do 2 w nocy, w końcu on wstał i wyszedl, bo stwierdził, że ta rozmowa do niczego nie prowadzi, że on nie mial nic złego na myśli itp. Szczerze mówiąc niewiele z niej pamiętam, bo byłam już dość mocno wstawiona, takich rozmow się nie odbywa po alkoholu, więc kolejny argument przeciwko niemu, że nie ma wyczucia. Pamiętam, że mnie przeprosił wtedy. Na drugi dzień rozmawialiśmy online i generalnie ja byłam zła, więc unosiłam się emocjami i dumą, mowilam, że mnie upokorzył itd, on że on tak tego nie odbiera, nie wie co jeszcze ma powiedzieć, że jak ja go nie rozumiem to nie jego wina (a czyja?!) i że ma dosc tej rozmowy, ja że skoro ma dość to żegnam, skoro nie chce dojść do porozumienia. No i w sumie tyle, wczoraj jeszcze gadaliśmy ale potem się chyba obraził za nazwanie go gejem niemęskim i że opowiadam znajomym o tej sytuacji (wielkie rzeczy) i juz sie nie odzywa, wysłałam mu mem nawiązujący do czegoś o czym kiedyś rozmawialiśmy, ale nie odzywa się. Ja też już nie zamierzam za nim latać.
dno i 10 metrów mułu

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Ale ja już wyciągnęłam do niego rękę i mówię, że on ze mną nie chce gadać, bo się obraził (?), po tylu dniach już trochę przesada takie obrażalstwo. Napisałam mu, że zbyt szybko i surowo go oceniłam, zaproponowałam kawę, nic nie odpisał. Nie będę za nim latać. Zresztą i tak nic by z tego nie było, spotkanie miało mieć na celu załagodzenie konfliktu. No ale jeśli druga strona nie chce, to cóż.
trochę gruba przesada taka ślepota na uczucia innych - na miejscu faceta wiałabym gdzie pieprz rośnie
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 10:47   #54
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Napisałam mu, że zbyt szybko i surowo go oceniłam, zaproponowałam kawę, nic nie odpisał.
A przeprosilas ze swoja histeryczna reakcje? Za obrazanie go? Za nieuszanowanie jego granic?

Po tym, co tu opisalas ja rowniez nie mialabym ochoty na utrzymywanie kontaktu z taka osoba, nawet kolezenskie, przebija z tych postow narcyzm i pogarda i nie chcialabym kogos takiego w swoim otoczeniu.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 11:05   #55
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Niedopasowanie seksualne

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;75963616]Szczerze mówiąc dla mnie każdy człowiek ma prawo powiedzieć (STOP) w dowolnym momencie igraszek ,niezależnie od tego czy już doszło do czegoś intymnego między tymi dwojga czy są dopiero rozebrani .Tak samo jak można chcieć jednej konkretnej rzeczy w seksie a na drugą nie wyrazić zgody. Nie jest do komfortowa sytuacja przyznaje ale całkowicie naturalna dla mnie .[/QUOTE]
Mógł powiedzieć "stop", zanim się rozebrali. Zanim się rozbierzesz, to raczej wiesz, czy chcesz seksu, czy nie. Przecież nie rozbierasz się, mając nadzieję, że chęć cię najdzie. To bez sensu.
To jakby postawić przed gościem talerz zupy i kiedy ktoś chce zaczerpnąć pierwszą łyżkę, zabrać mu talerz sprzed nosa, bo właściwie "czemu mam cię karmić, gdy nie jestem z tobą wystarczająco blisko".
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 11:29   #56
emilkaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 182
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mógł powiedzieć "stop", zanim się rozebrali. Zanim się rozbierzesz, to raczej wiesz, czy chcesz seksu, czy nie. Przecież nie rozbierasz się, mając nadzieję, że chęć cię najdzie. To bez sensu.
To jakby postawić przed gościem talerz zupy i kiedy ktoś chce zaczerpnąć pierwszą łyżkę, zabrać mu talerz sprzed nosa, bo właściwie "czemu mam cię karmić, gdy nie jestem z tobą wystarczająco blisko".
Dokładnie, to wręcz nieludzkie :P powiedziałam mu, że mógł wycofać się przed, zamiast mnie rozbierać, on twierdził, że wycofał się w reakcji na formę seksu/ pettingu. Czyli pewnie faktycznie było dla niego "za ostro" czy cokolwiek innego. Nie wiem, bo raz mówił tak a raz siak. Z tym, że z mojego punktu widzenia nie było tam nic ostrego, więc może inaczej postrzegamy pewne rzeczy i dlatego bylibyśmy niedobrani.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;75966706]A przeprosilas ze swoja histeryczna reakcje? Za obrazanie go? Za nieuszanowanie jego granic?

Po tym, co tu opisalas ja rowniez nie mialabym ochoty na utrzymywanie kontaktu z taka osoba, nawet kolezenskie, przebija z tych postow narcyzm i pogarda i nie chcialabym kogos takiego w swoim otoczeniu.[/QUOTE]

Jestem narcyzem i nie kryję się z tym. Wiedział o tym od początku. Potrzebuję partnera, który będzie potrafił przymknąć oko na niektóre moje wyskoki, bo wprawdzie szybko się gotuję ,ale też szybko czilluję. Mój partner musi być na to wyrozumiały - on widać nie był.
emilkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 11:36   #57
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Wygląda na to, że to facet, który uznaję seks tylko "po bożemu" i za nic się z nim nie zabawisz. Seks nie powinien być źródłem frustracji żadnej ze stron, więc spokojnie możesz postawić na facecie krzyżyk. Jesteście niedopasowani.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 11:46   #58
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mógł powiedzieć "stop", zanim się rozebrali. Zanim się rozbierzesz, to raczej wiesz, czy chcesz seksu, czy nie. Przecież nie rozbierasz się, mając nadzieję, że chęć cię najdzie. To bez sensu.
To jakby postawić przed gościem talerz zupy i kiedy ktoś chce zaczerpnąć pierwszą łyżkę, zabrać mu talerz sprzed nosa, bo właściwie "czemu mam cię karmić, gdy nie jestem z tobą wystarczająco blisko".


Zmienić zdanie można w dowolnym momencie ,nie ma żadnego określonego limitu po którym nie można się już wycofać ...bo jak powiedziało się A to i trzeba powiedzieć B ? A w życiu , to o jest dopiero bez sensu . Zarówno w przypadku talerza z zupą jak i seksu -nikt nie ma żadnego obowiązku ktokolwiek karmić czy decydować się na cokolwiek wbrew sobie.Gdybym była na miejscu faceta Autorki to stwierdziłabym ze laska ma coś nie tak pod sufitką skoro reaguje takim oburzeniem i dąsaniem się z powodu zwykłej odmowy.


Jak Autorka uważa inaczej -to niech szuka sobie kogoś innego i tyle w temacie. Facet i tak już zrezygnował ze znajomość.
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 11:54   #59
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez emilkaaa1 Pokaż wiadomość
Ale ja już wyciągnęłam do niego rękę i mówię, że on ze mną nie chce gadać, bo się obraził (?), po tylu dniach już trochę przesada takie obrażalstwo. Napisałam mu, że zbyt szybko i surowo go oceniłam, zaproponowałam kawę, nic nie odpisał. Nie będę za nim latać. Zresztą i tak nic by z tego nie było, spotkanie miało mieć na celu załagodzenie konfliktu. No ale jeśli druga strona nie chce, to cóż.
Żartujesz chyba. Usuwanie toksycznych ludzi ze swojego otoczenia to nie jest obrażalstwo, a jeśli wyobrażasz sobie, że po tym co mu zrobiłaś wystarczy rzucić sorry i gość ma przybiec jak piesek z powrotem, to brak mi słów. Masz tupet, żeby jeszcze robić z siebie łaskawą, a z niego obrażalskiego.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 11:58   #60
emilkaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 182
Dot.: Niedopasowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że to facet, który uznaję seks tylko "po bożemu" i za nic się z nim nie zabawisz. Seks nie powinien być źródłem frustracji żadnej ze stron, więc spokojnie możesz postawić na facecie krzyżyk. Jesteście niedopasowani.
Wiem, też tak sądzę. Wprawdzie jak wczesniej rozmawialiśmy o seksie to był naprawdę bardzo otwarty, mówił co mi zrobi, w jakiej pozycji itd i nie brzmiało to po bożemu, naprawdę. Ale może po prostu się na takiego kreował, a jak przyszło co do czego to wyszło jak wyszło, jak to często bywa z facetami. Żal mi tej znajomości trochę, bo mieliśmy bardzo fajne flow i pod innymi względami mi pasował. No ale seks jest ważny, bez tego można być jedynie kumplami...
emilkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 03:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.