Intymna randka się zbliża, jak się przygotować? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-02, 17:56   #31
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Mieć i nie golić.

A tak serio: umyj penisa. Podstawa.

Masz dziewczynę i nie rozmawialiście o anty? O gustach co do owłosienia? Serio.....?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 18:33   #32
BardzoZdziwiony
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 32
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez asbezkas Pokaż wiadomość
Ktoś tu pisał że trymer w rosmanie za 45 zł a jak sprawdizłem w necie to 99 i promocja teraz na prawie 70 zł. Więc nie tak tanio
A jeśli już kupiłbym jakiś trymer to na jaką długość najlepiej przyciąć aby nie było innych problemów typu drapanie i wyglądało to w miarę w porządku? Bo z tego co zauważyłem do regulacji trymera jest wiele.
Chłopie, weź mi podaj adres to Ci kupię ten trymer - wszystko dla Twojej dziewczyny

Jak się boisz trymera to leć po krem do depilacji - o wiele skuteczniejszy.
BardzoZdziwiony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 19:04   #33
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Mieć i przyciąć, też jestem za ankietą 😅 łysy wacek nie każdej się spodoba. Pamiętaj ścisnąć końcówkę gumki przed założeniem tak żeby nie było w niej powietrza. Jak się zrobi gorąco powiedz że masz gumkę, może ona też się już zabezpiecza 😉 have fun!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 20:05   #34
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Mi akurat się podoba zarówno jak facet jest ogolony na 0 jak i kiedy ma przystrzyzonego.
Ale każda lubi inaczej. Zapytaj!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 07:37   #35
asbezkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 20
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Mieć i nie golić.

A tak serio: umyj penisa. Podstawa.

Masz dziewczynę i nie rozmawialiście o anty? O gustach co do owłosienia? Serio.....?
Jakoś nie rozmawialiśmy o anty czy owłosieniu. Rozmawialiśmy a raczej pisaliśmy ogólnie o seksie. Nie pytałem o owłosienie bo obawiałem się że jak woli to tak jakby ja już się szykował.....i jakoś mi głupio było o to zapytać. Wiem, że to będzie spontanicznie, nie planowane, i dlatego pytałem aby być w razie czego przygotowany na to.
asbezkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 08:01   #36
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez asbezkas Pokaż wiadomość
Jakoś nie rozmawialiśmy o anty czy owłosieniu. Rozmawialiśmy a raczej pisaliśmy ogólnie o seksie. Nie pytałem o owłosienie bo obawiałem się że jak woli to tak jakby ja już się szykował.....i jakoś mi głupio było o to zapytać. Wiem, że to będzie spontanicznie, nie planowane, i dlatego pytałem aby być w razie czego przygotowany na to.
Autorze, a pytanie z innej beczki.

Jesteś w ogóle pewien, że ta dziewczyna planuje z Tobą jakiekolwiek zbliżenie? Z tego co piszesz spotykacie się zaledwie miesiąc, to jest Twoja pierwsza dziewzcyna, dziewczyna może też nie ma żadnego doświadczenia a już się szykujesz na seks randkę z nią.
O antykoncepcji praktycznie w ogóle nie było tematu, nie znasz jej preferencji, o seksie praktycznie oprócz jakichś tam flirtów czy żarcików w ogóle nie rozmawialiście. Ja bym się nie zdziwiła gdyby dziewczyna wcale nie planowała posuwać się do czegoś więcej w najbliższym czasie zważając na Wasz wiek, staż znajomości i brak doświadczenia i ogarnięcia chociażby zwykłej rozmowy na temat antykoncepcji.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 08:15   #37
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez asbezkas Pokaż wiadomość
Jakoś nie rozmawialiśmy o anty czy owłosieniu. Rozmawialiśmy a raczej pisaliśmy ogólnie o seksie. Nie pytałem o owłosienie bo obawiałem się że jak woli to tak jakby ja już się szykował.....i jakoś mi głupio było o to zapytać. Wiem, że to będzie spontanicznie, nie planowane, i dlatego pytałem aby być w razie czego przygotowany na to.
To jest Twoja dziewczyna więc porozmawiajcie. To jest podstawa.

Co jest złego w szykowaniu się do seksu ze swoją dziewczyną?

Co do gumki, tak miej, ale pytanie o owłosienie jest głupie. Każdy ma inny gust, ale gusta osób wypowiadających się na forum możesz wsadzić sobie w zadek. Najważniejsze jest TWOJE zdanie, a potem Twojej dziewczyny. (Uważam, że własny komfort jest najistotniejszy).
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 08:33   #38
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Autorze, a pytanie z innej beczki.

Jesteś w ogóle pewien, że ta dziewczyna planuje z Tobą jakiekolwiek zbliżenie? Z tego co piszesz spotykacie się zaledwie miesiąc, to jest Twoja pierwsza dziewzcyna, dziewczyna może też nie ma żadnego doświadczenia a już się szykujesz na seks randkę z nią.
O antykoncepcji praktycznie w ogóle nie było tematu, nie znasz jej preferencji, o seksie praktycznie oprócz jakichś tam flirtów czy żarcików w ogóle nie rozmawialiście. Ja bym się nie zdziwiła gdyby dziewczyna wcale nie planowała posuwać się do czegoś więcej w najbliższym czasie zważając na Wasz wiek, staż znajomości i brak doświadczenia i ogarnięcia chociażby zwykłej rozmowy na temat antykoncepcji.
Również tak uważam
Co do ankiety : Mieć i zapytać (mnie ogolony odstrasza w okresie jesienno zimowym. Ze względu na lato higieniczniej jest na zero, ubolewam ale daję radę )
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 09:39   #39
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez Andz126p Pokaż wiadomość
Mi akurat się podoba zarówno jak facet jest ogolony na 0 jak i kiedy ma przystrzyzonego.
Ale każda lubi inaczej. Zapytaj!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sensie, kiedy jest obrzezany?
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 10:25   #40
asbezkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 20
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Autorze, a pytanie z innej beczki.

Jesteś w ogóle pewien, że ta dziewczyna planuje z Tobą jakiekolwiek zbliżenie? Z tego co piszesz spotykacie się zaledwie miesiąc, to jest Twoja pierwsza dziewzcyna, dziewczyna może też nie ma żadnego doświadczenia a już się szykujesz na seks randkę z nią.
O antykoncepcji praktycznie w ogóle nie było tematu, nie znasz jej preferencji, o seksie praktycznie oprócz jakichś tam flirtów czy żarcików w ogóle nie rozmawialiście. Ja bym się nie zdziwiła gdyby dziewczyna wcale nie planowała posuwać się do czegoś więcej w najbliższym czasie zważając na Wasz wiek, staż znajomości i brak doświadczenia i ogarnięcia chociażby zwykłej rozmowy na temat antykoncepcji.
Obawiałem się właśnie tego napisać, bo bałem się, że rozmowa pójdzie w tym kierunku, że dziewczyna nie chcę ze mną seksu, że pewnie mnie nie kocha, a najprawdopodobniej jetem jej tylko przyjacielem

A teraz na poważnie, tak wiem, że za jakiś czas bliżej nieokreślony, może jutro może za miesiąc czy dwa, do czegoś dojdzie między nami. bo jak już pisałem, pisaliśmy z dziewczyną o seksie, i wiem, że ona chciałaby ze mną to zrobić, tylko na zasadzie......jakby spontanicznie, a nie w zaplanowany dzień i godzinę.

Dlatego nie szykuję się na określony dzień, bo wtedy wiadomo, że dobrze mieć gumkę, ale można powiedzieć, że nie znam dnia i godziny I dlatego spytałem czy lepiej nosić gumkę na zapas, bo z jednej strony dobrze mieć, a z drugiej, nie chciałbym aby dziewczyna pomyślała, że nie wiedziałem czy coś będzie czy nie a cały czas ją miałem pewnie przy sobie, więc tak jakby cały czas szykował się na seks, czy tylko na to liczył, czy chciał od niej tylko jednego, nie wiem, ale wiem że dziewczyny są skomplikowane i różnie może sobie to zinterpretować

Spotykamy się prawie codziennie a co drugi dzień to na pewno, i z tego co pisaliśmy wiem, że przy którymś spotkaniu nas "poniesie", oczywiście nie wszystko zależy od nas, bo muszą być do tego odpowiednie warunki np dobry nastrój, czy brak domowników, a z tym bywa najgorzej bo często ktoś jest u niej w domu.

Z naszych rozmów wynikło jasno, że ona chce, tylko trzeba "trafić" na odpowiednie warunki, i jakby nastrój, nie znam się dobrze na dziewczynach, ale może miała na myśli ochotę na seks, w jedne dni większa w inne mniejsza, może a nawet na pewno o okres, aby w tym czasie nie miała, po prostu dała mi do zrozumienia, że jak wszystko ładnie się zgra, to zrobimy to.

I dlatego głupio mi trochę nosić cały czas gumę jakbym tylko na to czekał, i również pytać ją czy golić czy nie, jakby szykował się na już, co może wydarzyć się za tydzień, miesiąc czy dwa.

Mam nadzieję że trochę mnie bardziej zrozumiałyście, a jak pisze głupoty to wybaczcie, bo to moja pierwsza dziewczyna, pierwsze doświadczenia seksualne będą, więc mogę się trochę w tym gubić

Z tego co pisaliście, wiem że gumę warto mieć, i będę miał.

Jeśli chodzi o owłosienie, to prawie każda pisała, aby nie mieć naturalnego, tylko albo zgolić lub skrócić, dla mnie to już duża podpowiedź, że raczej pełna natura odpada. Pewnie skrócę niż ogolę, tylko zastanawiam się jeszcze jak krótko, czy to na jakieś mm, czy cm czy 2 Oczywiście jak kupię trymer, bo dla osoby uczącej się każdy grosz się liczy.

Dziękuję wam za podpowiedzi, kochane jesteście

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
To jest Twoja dziewczyna więc porozmawiajcie. To jest podstawa.

Co jest złego w szykowaniu się do seksu ze swoją dziewczyną?

Co do gumki, tak miej, ale pytanie o owłosienie jest głupie. Każdy ma inny gust, ale gusta osób wypowiadających się na forum możesz wsadzić sobie w zadek. Najważniejsze jest TWOJE zdanie, a potem Twojej dziewczyny. (Uważam, że własny komfort jest najistotniejszy).
Nie do końca się z tym zgodzę, bo jeśli chodzi o owłosienie, to chyba każda osoba może poza jedną czy dwoma, napisała, że na pewno nie naturalna długość, więc to już dużo znaczy. Jeszcze pewnie wiek też ma znaczenie, że te osoby trochę starsze wolą bardziej naturalne a młodsze jednak mniej tych włosów, ale tylko dlatego, że kiedyś nie było mody na golenie czy przycinanie u chłopaków, i dziewczyny te starsze są zwyczajnie przyzwyczajone do włosów.
asbezkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 11:35   #41
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez asbezkas Pokaż wiadomość
A teraz na poważnie, tak wiem, że za jakiś czas bliżej nieokreślony, może jutro może za miesiąc czy dwa, do czegoś dojdzie między nami. bo jak już pisałem, pisaliśmy z dziewczyną o seksie, i wiem, że ona chciałaby ze mną to zrobić, tylko na zasadzie......jakby spontanicznie, a nie w zaplanowany dzień i godzinę.

Dlatego nie szykuję się na określony dzień, bo wtedy wiadomo, że dobrze mieć gumkę, ale można powiedzieć, że nie znam dnia i godziny I dlatego spytałem czy lepiej nosić gumkę na zapas, bo z jednej strony dobrze mieć, a z drugiej, nie chciałbym aby dziewczyna pomyślała, że nie wiedziałem czy coś będzie czy nie a cały czas ją miałem pewnie przy sobie, więc tak jakby cały czas szykował się na seks, czy tylko na to liczył, czy chciał od niej tylko jednego, nie wiem, ale wiem że dziewczyny są skomplikowane i różnie może sobie to zinterpretować
Niepotrzebnie się martwisz. Skoro dziewczyna deklaruje chęć uprawiania seksu (a więc też się na niego szykuje!), to nagłe oburzenie na widok prezerwatywy byłoby moim zdaniem hipokryzją i dziwactwem. Dla myślącego człowieka dbanie o antykoncepcje to wyraz dojrzałości i odpowiedzialności; jeśli mój partner odebrałby to jako wyraz rozpusty i myślenia tylko o jednym, to poważnie zwątpiłabym w sens spotykania się z kimś takim. Skoro oboje ustaliliście, że seks prędzej czy później nastąpi, to oczywiste, że należy mieć prezerwatywę w pogotowiu, nie znaczy to przecież, że będziesz nią wymachiwał na każdym spotkaniu

Cytat:
Napisane przez asbezkas Pokaż wiadomość
Jeszcze pewnie wiek też ma znaczenie, że te osoby trochę starsze wolą bardziej naturalne a młodsze jednak mniej tych włosów, ale tylko dlatego, że kiedyś nie było mody na golenie czy przycinanie u chłopaków, i dziewczyny te starsze są zwyczajnie przyzwyczajone do włosów.
Nie wiem, czy trzydziestolatka to już "ta starsza", ale jakoś nie przyzwyczaiłam się do gęstwiny włosów
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 11:53   #42
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Trochę z innej beczki. Mówisz że rozmawiacie o seksie itp. To nie oznacza, że zaraz będziecie się grzmocić (choć może). Ja swojego TŻ poznałam w liceum, mniej więcej w waszym wieku. Też po miesiącu już rozmawialiśmy dużo o tych sprawach, anty mieliśmy ustaloną itp. Pierwszy raz zrobiliśmy to po roku związku Więc nie nakręcaj się za szybko
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:06   #43
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Czy sex będzie czy nie to gumkę lepiej mieć i przy sobie nosić (w portfelu?)

Co do golenia to odradzam zwłaszcza jeśli to będzie pierwsze golenie w tych okolicach. Prawdopodobnie się pozacinasz a później ześwirujesz od swędzących wyrastających włosków
Co do przycięcia to zwykłymi nożyczkami też da radę to zrobić, byle ostrożnie.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:14   #44
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Gumek nie nosimy w portfelu, bo się mogą uszkodzić! Są fajne metalowe puszeczki itp. I nie nosimy ich wciąż przy sobie, bo są wrażliwe na uszkodzenia i temperatury. Opakowanie ma być wypełnione poduszką powietrzną, trzeba to sprawdzać przed otwarciem.

ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 15:40   #45
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Jak najbardziej powinienes miec ze sobą prezerwatywy, najlepiej paczkę a nie jedna sztuke, na wypadek gdyby ze zdenerwowania coś nie poszło przy zakladaniu

Co do owlosieniu na miejscach intymnych podobnie jak wiekszosc radzę ci zakupić trymer. Zauwaz ze nie kupisz go tylko na 1 raz, w perspektywie masz dalsze i dlugotrwale kontakty seksualne, a nawet jesli nie z ta dziewczyna to następna to inwestycja na kilka lat tak naprawdę, nie ma co płakać nad tym 50zl. W perspektywie czasu o wiele więcej wydacie na gumki

Wytrymerowac to najbezpieczniejsza opcja. Nawet jesli (w co wątpię) dziewczyna gustuje w pelnej naturalności to nie obrazi się o wygolenie, potem po prostu zapuscisz. Natomiast jesli jest zwolenniczka depilacji albo strzyżenia to takie totalne zarośnięcie może ja odrzucic. Mnie np obrzydza amazonia między nogami i na pewno z seksu bylyby nici

Pytales tez o długość na tyle, żeby bylo estetycznie, a zebys nie czuł swędzenia- 3/4mm będą ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 15:49   #46
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Z wiekiem się nie zgadzam. Preferowałbym naturalne jak miałam 17 lat i teraz, jak mam 27 xd

Tak czy siak komplikujesz sprawę i trochę się zgubiłam czy to dziewczyna/partnerka czy jakaś znajoma, na prawdę.

Mają być dogodne warunki (cokolwiek to znaczy) i masz się wpasować. Okej :-D
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 19:24   #47
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Dla mnie to dziwne. Seks ma byc ale spontaniczny. Co to w ogole takiego? Skoro szykujesz gumki, golenie to juz nie taki spontan.
Co do golenia. Ona ma sie golić ale ty sobie tylko przytniesz bo bedziesz sie drapał? A ona to nie bedzie?
Według mnie za krótko sie znacie, macie nieobgadane wazne kwestie. Jakie bedzie dodatkowe zabezpieczenie u was? Miesiac w waszym wieku to mało. Co zrobicie w razie wpadki?
Co do golenia ja przycinam, nie gole na zero bo źle bym sie czuła gładka w tamtym miejscu, poza tym nie bede łazic i sie drapac ciagle. U faceta wole przycinanie żeby sie tez ne drapał bo to kłopotliwe do tego podrażnienia. Gorzej wygladaja te kropki od golenia niz przyciete włosy.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-08-03 o 19:26
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 20:01   #48
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Jakie bedzie dodatkowe zabezpieczenie u was? Miesiac w waszym wieku to mało. Co zrobicie w razie wpadki?

Prezerwatywa jest dobrym zabezpieczeniem. Po co dodatkowe?

A ja bym zapytała, nie co w razie wpadki, tylko co jak gumka pęknie. Krok przed 'wpadką'.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 20:11   #49
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Dla mnie to dziwne. Seks ma byc ale spontaniczny. Co to w ogole takiego? Skoro szykujesz gumki, golenie to juz nie taki spontan.
Co do golenia. Ona ma sie golić ale ty sobie tylko przytniesz bo bedziesz sie drapał? A ona to nie bedzie?
Według mnie za krótko sie znacie, macie nieobgadane wazne kwestie. Jakie bedzie dodatkowe zabezpieczenie u was? Miesiac w waszym wieku to mało. Co zrobicie w razie wpadki?
Co do golenia ja przycinam, nie gole na zero bo źle bym sie czuła gładka w tamtym miejscu, poza tym nie bede łazic i sie drapac ciagle. U faceta wole przycinanie żeby sie tez ne drapał bo to kłopotliwe do tego podrażnienia. Gorzej wygladaja te kropki od golenia niz przyciete włosy.

Ma być spontaniczny, ale chyba lepiej jak się jest przygotowanym na każdą ewentualność prawda? Co zrobią, jeśli do takiej spontanicznie intymnej sytuacji dojdzie, a nie będą mieli prezerwatyw?
To dobrze, że chłopak myśli o tym jak się przygotować, żeby zarówno on jak i jego dziewczyna czuli się komfortowo.
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 20:29   #50
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez Istielig Pokaż wiadomość
Ma być spontaniczny, ale chyba lepiej jak się jest przygotowanym na każdą ewentualność prawda? Co zrobią, jeśli do takiej spontanicznie intymnej sytuacji dojdzie, a nie będą mieli prezerwatyw?
To dobrze, że chłopak myśli o tym jak się przygotować, żeby zarówno on jak i jego dziewczyna czuli się komfortowo.
Ale jest to trochę komiczne, przygotowanie jak gumka, trymer bla bla, ale spontan no i żeby broń borze szumiący laska się nie pokapowała, że on jest przygotowany Brak konkretów i gumkę przy dupie może i 5 lat przymać
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 21:33   #51
deep_blue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 121
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Guma się przyda. A co do trymera to moim zdaniem daj sobie spokój. Serio. Nie wiesz kiedy to będzie a codzienne golenie to coś dla przewrażliwionych nastolatek, albo jak ktoś się za dużo internetów naczytał. Dodatkowo włosy długości kilku mm drapią tylko. Wystarczy jakoś raz na dwa tyg przyciąć trochę włosy nożyczkami jak dla mnie to tak na centymetr długości, wtedy są na tyle krótkie że nie przeszkadzają w niczym a nie musisz też o tym pamiętać ciągle. Zakochanym ludziom raczej nie przeszkadzają(poza Internetem) takie rzeczy jak włosy partnera. Dogadacie się potem co do tego, a pierwsze doświadczenia są na tyle intensywne i nowe, że taki szczegół będzie mało ważny. Skup się na waszych odczuciach, emocjach i tym co tam jest miedzy Wami a na pierwszy raz to gumka i czysty penis wystarczy.











wystarczy(co do
deep_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:15   #52
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

autorze, i jak się sprawy mają ? podjąłeś już decyzję ?
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:38   #53
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Intymna randka się zbliża, jak się przygotować?

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
autorze, i jak się sprawy mają ? podjąłeś już decyzję ?
Dostał bana
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-07 15:38:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.