Totalnie ciężka sytuacja z chłopakiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-31, 09:13   #1
201708031503
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7

Totalnie ciężka sytuacja z chłopakiem?


Witam, jestem tu nowa i potrzebuje porady.

Kompletnie nie wiem jak sobie poradzić z problemem, który trwa już kilka miesięcy.

Ale do sedna. Byłam z chlopakiem (M) 2 lata prawie, poznaliśmy się w wieku gimnazjalnym, pod koniec gimnazjum dopiero weszliśmy we wspólny związek. Było fajnie przez 1,5 roku, później zaczęło się psuć, ponieważ w grę wchodziły ciężkie sytuację z Jego rodziną (ale to jest najmniej istotne). Rozstaliśmy się, ja po dwóch miesiącach weszłam w związek z innym chłopakiem, wiem że nie powinnam ale sądziłam, że tak właśnie miało być, jednak nie miało.. Rozstałam się z tym nowym chłopakiem, po czym minęło pół roku i mój kontakt z pierwszym ex (M) się odnowił. Zaczęliśmy się widywać, było tak jakby się nigdy nic nie stało, wytłumaczyliśmy sobie wszystko z przeszłości, stwierdziliśmy, że zaczynamy od nowa. Zaczęliśmy próbować "powrotu do siebie".

Jednak tu się wszystko zaczęło.. Jednego dnia był czuły, drugiego dziwnie nieobecny, spaliśmy u siebie, spedzalismy czas z naszymi znajomymi i przedstawiliśmy się jako para, ja starałam się bardzo, może aż za bardzo.. Starałam się wymyślać różne wypady, wyjścia, chciałam być jak najlepsza dla niego, jednak to nic nie dało. On powiedział, że mnie kocha, ale nie wie czy tak mocno jak kiedyś. Mówił że nie chce mnie zranić, ale chcę spróbować, zadecydował o tym po tygodniu od poważnej rozmowy, że próbujemy tworzyć coś totalnie na nowo. Jednak dystans dalej dało się odczuć..

Na czym mi zależy pisząc ten post? Chcę wiedzieć czy któraś z forumowiczek miała taką sytuację z happy end'em?

Czy mam na razie trzymać go na dystans?

Czy warto nastawić się na to że może jednak być obrót sytuacji o 180°? W końcu to chłopak i podejrzewam, że mógł się przestraszyć, bo wszystko tak nagle poszło, a przecież on cierpiał kiedy ja byłam w drugim związku.

Uprzedze różnego typu komentarze

* jesteśmy dojrzali jak na swój wiek, on ma 20 lat, ja 18

*cholernie dobrze się dogadujemy we wszystkim

Więc proszę o poradę czy może być tak, że powinnam Go trzymać bardziej na dystans i wróci do chęci bycia ze mną, czy już może klamka zapadła?
201708031503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 09:39   #2
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa i potrzebuje porady.

Kompletnie nie wiem jak sobie poradzić z problemem, który trwa już kilka miesięcy.

Ale do sedna. Byłam z chlopakiem (M) 2 lata prawie, poznaliśmy się w wieku gimnazjalnym, pod koniec gimnazjum dopiero weszliśmy we wspólny związek. Było fajnie przez 1,5 roku, później zaczęło się psuć, ponieważ w grę wchodziły ciężkie sytuację z Jego rodziną (ale to jest najmniej istotne). Rozstaliśmy się, ja po dwóch miesiącach weszłam w związek z innym chłopakiem, wiem że nie powinnam ale sądziłam, że tak właśnie miało być, jednak nie miało.. Rozstałam się z tym nowym chłopakiem, po czym minęło pół roku i mój kontakt z pierwszym ex (M) się odnowił. Zaczęliśmy się widywać, było tak jakby się nigdy nic nie stało, wytłumaczyliśmy sobie wszystko z przeszłości, stwierdziliśmy, że zaczynamy od nowa. Zaczęliśmy próbować "powrotu do siebie".

Jednak tu się wszystko zaczęło.. Jednego dnia był czuły, drugiego dziwnie nieobecny, spaliśmy u siebie, spedzalismy czas z naszymi znajomymi i przedstawiliśmy się jako para, ja starałam się bardzo, może aż za bardzo.. Starałam się wymyślać różne wypady, wyjścia, chciałam być jak najlepsza dla niego, jednak to nic nie dało. On powiedział, że mnie kocha, ale nie wie czy tak mocno jak kiedyś. Mówił że nie chce mnie zranić, ale chcę spróbować, zadecydował o tym po tygodniu od poważnej rozmowy, że próbujemy tworzyć coś totalnie na nowo. Jednak dystans dalej dało się odczuć..

Na czym mi zależy pisząc ten post? Chcę wiedzieć czy któraś z forumowiczek miała taką sytuację z happy end'em?

Czy mam na razie trzymać go na dystans?

Czy warto nastawić się na to że może jednak być obrót sytuacji o 180°? W końcu to chłopak i podejrzewam, że mógł się przestraszyć, bo wszystko tak nagle poszło, a przecież on cierpiał kiedy ja byłam w drugim związku.

Uprzedze różnego typu komentarze

* jesteśmy dojrzali jak na swój wiek, on ma 20 lat, ja 18

*cholernie dobrze się dogadujemy we wszystkim

Więc proszę o poradę czy może być tak, że powinnam Go trzymać bardziej na dystans i wróci do chęci bycia ze mną, czy już może klamka zapadła?
Raczej z tej mąki chleba nie będzie. Jak byście się tak cudownie dogadywali to nie było by wątku. Jesteś młoda jeszcze nie jeden udany związek przed Toba, nie ma sensu ciagnąć tego na sile.


Ps. Czy nie mozna przy opisywaniu sytuacji uzywać pełnych imion (nawet zmienionych) a nie tylko XYZ lub inne literki
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 10:48   #3
201708031503
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

Nie napisałam wszystkiego, co nas "oddaliło od siebie". On ma problemy rodzinne, ma mnóstwo rzeczy na głowie i dlatego właśnie myślę, że po prostu nie chce na razie niczego rozpoczynać póki się nie ustatkuje. Mylę się? Naprawdę dogadujemy się jak najlepsi przyjaciele i kochankowie. Czasami dochodziło do różnic zdań, ale to rzadko i zazwyczaj od razu rozmawialiśmy i było dobrze
201708031503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 11:48   #4
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy się, ja po dwóch miesiącach weszłam w związek z innym chłopakiem, wiem że nie powinnam ale sądziłam, że tak właśnie miało być, jednak nie miało.. Rozstałam się z tym nowym chłopakiem, po czym minęło pół roku i mój kontakt z pierwszym ex (M) się odnowił.
Czemu niby nie powinnaś była? Rozstaliście się, to weszłaś w kolejny związek. Miałaś do tego pełne prawo.

Po pierwsze nie staraj się za dwoje, bo to tak nie działa. Po drugie jeśli powiedział że Cię nie kocha, to Cię nie kocha i czas się zabierać z tego związku.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 12:15   #5
201708031503
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

Powiedział, że mnie kocha, ale na razie nie potrafi poczuć do mnie tego co wcześniej. Czy to może być spowodowane tym, że ma tyle problemów teraz i nie chce robić sobie kolejnej "odpowiedzialności" czy po prostu bawi się tym, że mi na Nim zależy?
201708031503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 01:43   #6
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Powiedział, że mnie kocha, ale na razie nie potrafi poczuć do mnie tego co wcześniej. Czy to może być spowodowane tym, że ma tyle problemów teraz i nie chce robić sobie kolejnej "odpowiedzialności" czy po prostu bawi się tym, że mi na Nim zależy?
A jakie to ma znaczenie? Nie potrafi to nie potrafi, nie ma co drążyć dlaczego.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 05:04   #7
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

To znaczy tyle,że na ten moment on nie chce związku z tobą.
Analizowanie i rozmyślanie nic dobrego ci nie przyniesie.

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Powiedział, że mnie kocha, ale na razie nie potrafi poczuć do mnie tego co wcześniej. Czy to może być spowodowane tym, że ma tyle problemów teraz i nie chce robić sobie kolejnej "odpowiedzialności" czy po prostu bawi się tym, że mi na Nim zależy?
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 11:31   #8
201708031503
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

Czyli ja dzień dzisiejszy mam olać sprawę i czekać aż się odezwie sam?
201708031503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:23   #9
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Czyli ja dzień dzisiejszy mam olać sprawę i czekać aż się odezwie sam?
Odpuść całkiem
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:36   #10
Kobi24
Raczkowanie
 
Avatar Kobi24
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 153
Smile Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Czyli ja dzień dzisiejszy mam olać sprawę i czekać aż się odezwie sam?
Tak jak już dzisiaj komuś napisałem: jeśli Tobie na czymś naprawdę zależy,puść to wolno.Jeśli wróci,jest Twoje,jeśli nie,nigdy nie było.


Być może jeszcze nie wie,czy i jak bardzo tak naprawdę mu na Tobie zależy.O ile rzeczywiście mu zależy to z całą pewnością o Ciebie zawalczy,gwarantuję.Pamię taj,słowa to tylko zbiór liter,koniec końców liczą się czyny.

W LO potrafiłem celowo przechodzić konkretnym korytarzem,aby poznać moją późniejszą dziewczynę.Aby się do niej zbliżyć poznałem jej najbliższą przyjaciółkę.Mógłbym wymienić jeszcze sporo sytuacji,które zrobiłem dla Was kobiet,aby zdobyć Waszą przychylność.Niektórzy mężczyźni są w stanie zrobić absolutnie wszystko dla swojej wybranki.
Kobi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 21:54   #11
201708031503
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chlopakiem?

dziękuję za odpowiedzi, mimo tego, że tak mocno boli, będę czekała i miała nadzieję w głębi serca, że wróci, bo wiem, że tęskni za mną tak mocno jak ja za nim i wiem, że uczucie pomiędzy nami nie wygaśnie, tak jak nie wygasło po tym jak miałam drugiego chłopaka 😇
201708031503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 12:08   #12
201708031503
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Mój były się odezwał!

Halo forumowicze! Sprawa wygląda następująco, porad oczekuje od kobiet, które miały taką sytuację, bądź mężczyzn, bo to o was się tutaj rozchodzi a więc tak, pisałam już wcześniej na forum o tym, że mój chłopak mnie zostawił. Sprawa jest dość skomplikowana, ale do sedna. Po 3 dniach od rozstania odezwał się do mnie! Co prawda rozmowa była luźna, o dupie marynie, ale pisał luźno, żartował. Dało się wyczuć delikatny dystans, ale naprawdę był on drobny. Podczas tej rozmowy napisałam że muszę uciekać już, a on napisał "uu randka już widzę, to miłego dnia." i nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że napisał to bo był poirytowany albo coś w tym stylu i może to głupie co napisze, ale On nigdy nie daje w luźnych rozmowach kropki na końcu zdania, chyba, że jest zły. Czy taki szybki kontakt i taka reakcja mogą oznaczać, że tęskni, myśli o mnie ?
201708031503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:11   #13
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Mój były się odezwał!

Nie. Pies ogrodnika po prostu.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:14   #14
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Mój były się odezwał!

Nie, nie tęskni.
Włączył mu się syndrom psa ogrodnika, sam nie zje i komuś też nie da.
Z jego perspektywy byłoby mu najmilej gdybyś rozpaczliwie usychała z tęsknoty i już nigdy z nikim się nie związała podczas gdy on będzie balował.
Twoje ewentualne randki zburzyłyby ten łechcący ego obrazek.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:15   #15
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Mój były się odezwał!

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Halo forumowicze! Sprawa wygląda następująco, porad oczekuje od kobiet, które miały taką sytuację, bądź mężczyzn, bo to o was się tutaj rozchodzi a więc tak, pisałam już wcześniej na forum o tym, że mój chłopak mnie zostawił. Sprawa jest dość skomplikowana, ale do sedna. Po 3 dniach od rozstania odezwał się do mnie! Co prawda rozmowa była luźna, o dupie marynie, ale pisał luźno, żartował. Dało się wyczuć delikatny dystans, ale naprawdę był on drobny. Podczas tej rozmowy napisałam że muszę uciekać już, a on napisał "uu randka już widzę, to miłego dnia." i nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że napisał to bo był poirytowany albo coś w tym stylu i może to głupie co napisze, ale On nigdy nie daje w luźnych rozmowach kropki na końcu zdania, chyba, że jest zły. Czy taki szybki kontakt i taka reakcja mogą oznaczać, że tęskni, myśli o mnie ?

Rozkminianie kropki na końcu zdania, to jest naprawdę już wyższy poziom wkręcania sobie bytów urojonych.

Odpuść sobie myślenie o tym, o czym on _niby_ myśli.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:17   #16
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Mój były się odezwał!

Chyba nigdy nie słyszałaś o kropce nienawiści
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:19   #17
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Mój były się odezwał!

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Chyba nigdy nie słyszałaś o kropce nienawiści
Brzmi dramatycznie.
Nie wiem co to, ale polecam ją postawić autorce wątku.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:20   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój były się odezwał!

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Halo forumowicze! Sprawa wygląda następująco, porad oczekuje od kobiet, które miały taką sytuację, bądź mężczyzn, bo to o was się tutaj rozchodzi a więc tak, pisałam już wcześniej na forum o tym, że mój chłopak mnie zostawił. Sprawa jest dość skomplikowana, ale do sedna. Po 3 dniach od rozstania odezwał się do mnie! Co prawda rozmowa była luźna, o dupie marynie, ale pisał luźno, żartował. Dało się wyczuć delikatny dystans, ale naprawdę był on drobny. Podczas tej rozmowy napisałam że muszę uciekać już, a on napisał "uu randka już widzę, to miłego dnia." i nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że napisał to bo był poirytowany albo coś w tym stylu i może to głupie co napisze, ale On nigdy nie daje w luźnych rozmowach kropki na końcu zdania, chyba, że jest zły. Czy taki szybki kontakt i taka reakcja mogą oznaczać, że tęskni, myśli o mnie ?
Bada teren, czy po zerwaniu będziecie się seksić bez zobowiązań. A tak serio niech spada. Jakiś niepoważny i tyle.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:25   #19
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mój były się odezwał!

Cytat:
Napisane przez doris1981 Pokaż wiadomość
bada teren, czy po zerwaniu będziecie się seksić bez zobowiązań. A tak serio niech spada. Jakiś niepoważny i tyle.
kropka
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 12:40   #20
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Mój były się odezwał!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Bada teren, czy po zerwaniu będziecie się seksić bez zobowiązań.
po rozkminie nad kropką nienawiści chyba seksy wchodzą w grę.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:41   #21
201708031503
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Mój były się odezwał!

Nie oczekiwałam wypowiedzi bez sensu tylko porady doświadczonych w takiej sprawie ludzi aczkolwiek widzę, że nawet na forum trafiają się wyjątki
201708031503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:43   #22
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mój były się odezwał!

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Nie oczekiwałam wypowiedzi bez sensu tylko porady doświadczonych w takiej sprawie ludzi aczkolwiek widzę, że nawet na forum trafiają się wyjątki
Ale nie takie wyjątkowe wyjątki jak twoj facet
KROPKA
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:49   #23
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Mój były się odezwał!

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
On nigdy nie daje w luźnych rozmowach kropki na końcu zdania, chyba, że jest zły. Czy taki szybki kontakt i taka reakcja mogą oznaczać, że tęskni, myśli o mnie ?
Ludzie .
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:51   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój były się odezwał!

Autorko, tęsknota nie równa się szczerej chęci powrotu do kogoś, a przede wszystkim nie daje gwarancji, że coś możnaby odbudować. Tęksnota to tęsknota - czuć tęsknotę można za wieloma rzeczami, niekoniecznie dobrymi. Więc jeżeli tej myśli się chwytasz, to od razu ją porzuć. Tęsknienie za kimś nie świadczy, że uczucie jeszcze trwa (w sensie miłości, przyjaźni).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:54   #25
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Mój były się odezwał!

Cytat:
Napisane przez ruda9999 Pokaż wiadomość
Nie oczekiwałam wypowiedzi bez sensu tylko porady doświadczonych w takiej sprawie ludzi aczkolwiek widzę, że nawet na forum trafiają się wyjątki
zeby otrzymac porade, trzeba pytac z sensem
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 12:58   #26
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mój były się odezwał!

Dobrze, że na końcu zdania umieścił kropkę, a nie ....

Też jestem zdania, że ktoś chce za friko pociupciać i tyle.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 14:06   #27
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Totalnie ciężka sytuacja z chłopakiem?

Koleś pewnie czuję się samotny i chce się do Ciebie przytulić... pod kołderką... nago...

Odpuść go sobie. Co to za tekst "kocham cię, ale nie mogę poczuć tego co wcześniej". Jest jakieś wyższe uczucie od miłości? Ale bajera.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-03 15:06:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.