Małżeństwo w rozsypce - pomocy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-13, 06:13   #31
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

Kurdę co za typ. Z drugiej strony ekonomicznie, choć to i tak jest bardzo chore
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 15:18   #32
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

Hultaj, skoro nie widzisz żadnej różnicy w odwołaniu ślubu, a wystąpieniu za jakiś czas o rozwód, to dlaczego ma być to rozwód? Po co dodatkowe koszty, bo za rozwód też trzeba zapłacić, nie mówiąc o dodatkowych sprawach o podział majątku? Większe straty jak już patrzeć tak ekonomicznie.
Rosół i tak już się rozlał.
Poza tym nie wierzę, że nie było żadnych sygnałów przed. Wszystko nastąpiło te dwa dni przed ślubem? Nie badanie się, niechęć do seksu, ukrywanie długów. To mało? Jak dla mnie wystarczająco żeby wcale nie zacząć nawet myśleć o ślubie, a co dopiero go brać.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za jedno słowo, które wymową zwycięży milion nic nie znaczących słów.

Edytowane przez jaadowita
Czas edycji: 2017-08-13 o 15:20
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 16:44   #33
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

czy straty to zalezy raczej od tego czy strony rozstają się w zgodzie czy walczą.

2. nie ma sensu się spierać co kto by zrobił, dla mnie odwoływanie ślubu na 2 dni przed bo miś powiedział coś smutnego to zwykły foch a foch nie jest wart tego aby odwoływać ślub, robić olbrzymie koszty za nic i potem jak foch przejdzie robić je od nowa. natomiast jak dla mnie możesz się tak bawić nawet po 3 razy. dlatego ja się dziewczynie nie dziwię, odwołanie ślubu to powinien być ostateczny koniec a nie: och pomyślałem, podumałem, to się jednak hajtnijmy.

3. wcale nie przeczę, że były różne sygnały itp które zostały zlekceważone i tu jest pies pogrzebany a nie w samej idei wesela.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 20:36   #34
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

Tak z ciekawości to jakim cudem rozwód po 2 czy kilku miesiącach wyszedłby drożej niż odwołanie ślubu na który się wywaliło 30 tyś. w kredycie?
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 21:53   #35
Fuksjowy Pigmej
Raczkowanie
 
Avatar Fuksjowy Pigmej
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 72
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

O pani. Jeszcze dzieci z nim chcesz mieć?
Słabo to wygląda, trzymam za Ciebie kciuki, ale wiedz, że robisz głupoty. A największą, jeżeli sprawisz sobie w takiej sytuacji dziecko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fuksjowy Pigmej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 21:55   #36
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

Pomijając fakt, że to małżeństwo nie powinno dojść do skutku, i życzę żebyś trzymała się decyzji o rozwodzie, to bardzo się nie trzyma kupy to co piszesz i spłacaniu długów. Kredyt spłaca do banku, czy również ściąga Komornik? Alimenty też ma ściągane z wypłaty? Jeżeli tak, to nie mogą mu ściągać jednocześnie dwaj komornicy z jednej wypłaty. 3/5 może mieć ściągane tylko w przypadku alimentów, a jeżeli wypłata jest zajęta też na poczet kredytu, to obie sprawy musi prowadzić jeden Komornik i nie może pobrać wiecej niż 3/5 wypłaty na oba długi (alimenty i kredyt) łącznie. Jeżeli alimenty spłaca sam, a wypłatę ma zajęta tylko na poczet kredytu, to mogą mu ściągać tylko 1/2 wypłaty, jednak minimum minimalna krajowa musi zostać nieruszona i trafic do niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 23:38   #37
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości to jakim cudem rozwód po 2 czy kilku miesiącach wyszedłby drożej niż odwołanie ślubu na który się wywaliło 30 tyś. w kredycie?
Racja. Nie pomyślałam, że ślub zazwyczaj się zwraca.
Tak czy siak, mając zarys sytuacji, ja bym ślubu nawet nie planowała, więc nie było by czego odwoływać.
Życzę autorce gładkiego rozwodu.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za jedno słowo, które wymową zwycięży milion nic nie znaczących słów.
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 11:49   #38
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

Cytat:
Napisane przez jaadowita Pokaż wiadomość
Racja. Nie pomyślałam, że ślub zazwyczaj się zwraca.
Tak czy siak, mając zarys sytuacji, ja bym ślubu nawet nie planowała, więc nie było by czego odwoływać.
Życzę autorce gładkiego rozwodu.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Raczej chodziło mi o to, że oni jeszcze nie wypracowali żadnego majątku do podziału. Zapłacą opłatę za rozwód (jakieś 600 zł?) i rozejdą się każde w swoją stronę.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 12:34   #39
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

Cytat:
Raczej chodziło mi o to, że oni jeszcze nie wypracowali żadnego majątku do podziału. Zapłacą opłatę za rozwód (jakieś 600 zł?) i rozejdą się każde w swoją stronę.
chyba dziewczynie chodziło właśnie o to że po co jeszcze dodatkowo generować i tych 600 zł.

nie powinni się pobierać, ale, nie powinni tyle czasu być w szwankującym związku;
jeśli ktoś pakuje się w małżeństwo bo liczy na to że idea podpisania papieru magicznie odmienia czyjąś osobowość , jest ślepy na sygnały które świadczą o tym, że związek jest nieudany, to naprawdę, to czy sobie pójdzie na imprezę na którą już się wpędził w kredyt to obiektywnie patrząc najmniej ważne w tym wszystkim.
jeszcze jak zbagatelizuje komunikat to nawet nastroju nie musi mieć popsutego zbytnio.

wcale się nie dziwię braniu ślubu, szczególnie jeśli dodatkowo (wcale nie mówię, że autorka) ktoś nawet uznaje, że lepiej już mieć ślub i wesele, i przynajmniej uchodzić za mężatkę, niż starą pannę której ślubik nie doszedł do skutku za to kasę już się wywaliło.
różną ludzie mają mentalnośc, a ktoś, kto jest, przepraszam, ogarnięty, nie traktuje ślubu jako magicznego koła ratunkowego na wszystko czy cokolwiek, i nie ignoruje dzwonków alarmowych. zaślepienie miłością też swoje robi.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 14:58   #40
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Małżeństwo w rozsypce - pomocy

Poratujcie?

Skaczesz kolo tego czlowieka pare lat,wiedzialas doskolane z jakimi obciazeniami go bierzesz,malo tego-jeszcze chcesz sobie sprowadzic na swiat kule u nogi w postaci potomstwa (co dla twojego meza jest tak potrzebne ze sama widzisz ..ma to tak bardzo gdzies ze badan nie uswiadczysz). Nie daje ci to wszystko jeszcze do myslenia?

Rozwod i zacznij zyc! Masz TYLKO 25 lat, boze://

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-14 15:58:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.