Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 16:28   #2491
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
"opium orchidee de chine" - lekkie rozczarowani, nie wyczuwam nic poza nuta klasyka.
Na mnie też góruje klasyk... Ale w tle jest inna nuta, niemniej dość delikatna, też myślalam, że coś mocniejszego będzie, bo Fleur Imperiale jednak bardziej się różni...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 16:31   #2492
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Niewinny
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 16:43   #2493
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

NR for her - na starcie z poniedziałkiem
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 16:52   #2494
Kosma
Rozeznanie
 
Avatar Kosma
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 559
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg perfumy B.Spears.jpg (2,5 KB, 122 załadowań)
Kosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 16:55   #2495
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

dziś koszmarny i męczący dzień ale były śliczne Perły.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 17:05   #2496
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Niewinny
Jak niewienny, to czemu bijesz?

Testuję nowo przyleciane próbasy:
LN - żółty motylek; śliczna nuta orzecha laskowego, podobny trochę do Chocolovers, ale nie tak ulepny
PN - Balmya; początek klasyczny, a potem wychodzi taka nieprzyjemna organiczna nutka (Sabbatho wstrętna, trza było gadać o woszczynie? )
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 17:20   #2497
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

U mnie też szykuje się przetrzepanie kolekcji. Przez ostatnie kilka miesięcy mój gust się wykrystalizował, a może to kryteria wyostrzyły?
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
u mnie też wyleciały tylko te flaszki, które bezsprzecznie mi nie podpasowły
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
U mnie dokładnie tak samo - poleciały tylko te naprawdę ewidentnie nie moje.
Ja z kolei zamierzam posłać w świat te, które nie są ewidentnie moje. Nie chcę kompromisów ani półśrodków, a takim byłoby dla mnie zatrzymanie zapachu tylko dlatego, że jest ładny. Albo interesujący. Lub kierowanie się sentymentem.
Uwolniłam już pierwsze flaszki, mam nadzieję, że wkrótce dołączą do nich następne . Z niektórymi trudno mi było (i zapewne będzie) się rozstać, mimo świadomości, że nasze drogi się rozeszły. Cieszę się jednak, że zrobiłam krok naprzód, bo liczba moich flakonów zaczęła mnie przytłaczać.


Poniedziałek spędzam z Shalimarem, ostatnio (całkiem niezamierzenie) sięgam po dawno nieużywane zapachy.
Dallale jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 17:33   #2498
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Skoro mowa o pozbywaniu się flaszek to mi najtrudniej pozbyć się którejś z sentymentu, dlatego że kiedyś mi się szalenie podobała a teraz już mniej i mówię sobie, że skoro kiedyś to była wielka miłość to przecież ta miłość nie wygasa
Nie mam problemu z pozbyciem się czegoś co już mi się przestało bardzo podobać i figuruje w kategorii "tylko ładne"
Czy ktoś mnie zrozumiał
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 17:42   #2499
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Skoro mowa o pozbywaniu się flaszek to mi najtrudniej pozbyć się którejś z sentymentu, dlatego że kiedyś mi się szalenie podobała a teraz już mniej i mówię sobie, że skoro kiedyś to była wielka miłość to przecież ta miłość nie wygasa
Nie mam problemu z pozbyciem się czegoś co już mi się przestało bardzo podobać i figuruje w kategorii "tylko ładne"
Czy ktoś mnie zrozumiał
Ja
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 17:43   #2500
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Podczas dzisiejszego dnia spędzonego w "ciągłym biegu" moim wiernym kompanem było Histoire d`Eau.

Przed chwilą dane mi było wysłuchać jedynego w swoim rodzaju koncertu kocich amorów, co niechybnie oznacza wiosnę
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 17:51   #2501
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
Ja
to miło hihi, bo już myślałam że po dzisiejszym koszmarnym dniu język mi się plącze tak, że nikt mnie nie zrozumie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 18:32   #2502
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Czy ktoś mnie zrozumiał
Ja też- mam tak samo

Ja dziś głupia weszłam do Douglasa i niestety prysnęłam sobie na rękę Midnight Poison... Niestety, bo nie mogłam oderwać nosa od nadgarstka Piękny jest, niesamowity, elegancki i pudrowy. Ach, och, cudo po prostu.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 18:36   #2503
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość

Różyczko, Różyczko ja też I wczoraj i dziś - Cadjmere
Niezwykły to zapach, iście czarodziejski... Otulający jak miękki, kaszmirowy szal... Bajka!

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziś globalne testy Vanille Canelle Nie wiem, co o nich sądzićWanilia jest, cynamon jest- a wszystko razem ciut za słodkie chyba Chyba wolę cynamon w bardziej ostrym i suchym wydaniu. No ale zobaczymy co z VC jeszcze wyjdzie
A mi się nie podoba. Wcale, a wcale. Dla MNIE, niestety, czy też "stety", to sam "plastik-fantastic", 100% sztuczności. Chyba bym się pochlastała z rozpaczy, gdybym wzięła w ciemno... W sumie to ŻADEN poznany do tej pory CSPacifik nie spowodował u mnie spazmów rozkoszy i jęków zachwytu. No cóż...


Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Czy to nie właśnie w Kourosie Różyczka czuła "siki" ?
Słynny KouroSIK, bądź SIKouros... Zabójcze połączenie paczuli, mchu i kolendry, dające w rezultacie uroczą mieszankę lekko sfermentowanego moczu z wonią włosów spalonych zbyt silnym płynem do trwałej ondulacji (charakterystyczny zapach w salonach fryzjerskich w latach 80-tych)

I oczywiście nie można pominąć nieodżałowanej Montany de Peau (pieszczotliwie zwanej w "pewnych kręgach" Montaną de Pachą, badź nieco bardziej ekstremalnie, Montaną pod Pachą...) W tym wypadku mamy do czynienia z koncentratem moczu silnie zalatującym witaminą B - jeden psik i nawet muchy momentalnie padają trupem.
W sumie się temu nie dziwię, bo jakże inaczej może działać połączenie brzoskwini , tuberozy , paczuli , castoreum i cybetu? (pytanie retoryczne...)

No i Pawiogenny Karlik, czyli Lagerfeld by Lagerfeld (mech, paczula + bazylia) Leciałam jak oparzona, żeby zmyć toto z nadgarstka


Chętnym mogę z przyjemnością udostępnić próbki...


Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Zazdraszczam, Sałatuńciu, ja jeszcze nie znam.
Poznasz, jak wiesz co...

Cytat:
Tak, był KouroSIK - ochrzciło go tak któreś (nie pamiętam które) z diabelskiej pary Sałatuńcia i Gryczany Casanova
Taaa, diabelskiej pary....

__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 18:39   #2504
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Mnie ostatnio zafascynowały perfumy Michaela Korsa,Michael Kors Niestety nie miałam już wolnej ręki i testowałam tylko na blotterku- ale podobał mi się, taki dziwne, słodkawe z jakąś inną nutą- ciężko stwierdzić co to było ale zafascynowały mnie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-03-03 o 18:40 Powód: dopisek
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 18:46   #2505
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość

Słynny KouroSIK, bądź SIKouros... Zabójcze połączenie paczuli, mchu i kolendry, dające w rezultacie uroczą mieszankę lekko sfermentowanego moczu z wonią włosów spalonych zbyt silnym płynem do trwałej ondulacji (charakterystyczny zapach w salonach fryzjerskich w latach 80-tych)

I oczywiście nie można pominąć nieodżałowanej Montany de Peau (pieszczotliwie zwanej w "pewnych kręgach" Montaną de Pachą, badź nieco bardziej ekstremalnie, Montaną pod Pachą...) W tym wypadku mamy do czynienia z koncentratem moczu silnie zalatującym witaminą B - jeden psik i nawet muchy momentalnie padają trupem.
W sumie się temu nie dziwię, bo jakże inaczej może działać połączenie brzoskwini , tuberozy , paczuli , castoreum i cybetu? (pytanie retoryczne...)

No i Pawiogenny Karlik, czyli Lagerfeld by Lagerfeld (mech, paczula + bazylia) Leciałam jak oparzona, żeby zmyć toto z nadgarstka


Chętnym mogę z przyjemnością udostępnić próbki...


O widzisz!
Czyli w dobrym kierunku idę mech + paczula może dać taką mieszankę
Bardzo mi pomogłaś Różyczko
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 18:47   #2506
Nadia_12
Raczkowanie
 
Avatar Nadia_12
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 484
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Pink Sugar chyba już nic nie jest w stanie mnie zemdlić,bo właśnie tak sobie myślę że PS mógłby być jeszcze słodszy. Mało mi
Jakaś dziwna jestem
Nadia_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 19:02   #2507
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

L de LL - troszke stresu i nerwow mi osladzala
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 19:09   #2508
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Słynny KouroSIK, bądź SIKouros... Zabójcze połączenie paczuli, mchu i kolendry, dające w rezultacie uroczą mieszankę lekko sfermentowanego moczu z wonią włosów spalonych zbyt silnym płynem do trwałej ondulacji (charakterystyczny zapach w salonach fryzjerskich w latach 80-tych)
ranisz me serce słabe! [znowu]

specjalnie wyciągnęłam próbkę Mitsouko, żeby porównać do Kourosa z którym miałam styczność bliską przez dłuższy okres czasu aczkolwiek było to dawno - i podobieństwa nie wyczuwam. Chyba się normalnie przejdę na konkretne testy do perfumerii, coby sobie przypomnieć seksownie-męskiego Kourosa

w temacie: nadgarstkowo Mitsouko.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 19:10   #2509
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Harmatan Noir
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 19:13   #2510
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Must PH essence
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 19:49   #2511
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Nadgarstkowo Kingdom edp.

Faktycznie czuję echa Dune, ale Dune jest bezpieczny, zdystansowany, nie podchodzi zbyt blisko.
Kingdom to sama cielesność, dotyk, uścisk, taka bliskość, kiedy można poczuć zapach czyjejś skóry.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 19:59   #2512
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

The Parfum.
Po 8 dniach odwyku wczoraj zdecydowałam się na Neonaturę Cocon, a potem Gucci EDP II. Ok, mogę pachnieć, nie mdli mnie nic. Tylko czy cieszy? Chyba powoli przestaje... od dawna żadnej fascynacji zapachowej, właściwie nie pamiętam kiedy byłam coś testować, nawet jeśli przechodzę koło perfumerii, to obojętnie przechodzę dalej...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:08   #2513
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Skoro mowa o pozbywaniu się flaszek to mi najtrudniej pozbyć się którejś z sentymentu, dlatego że kiedyś mi się szalenie podobała a teraz już mniej i mówię sobie, że skoro kiedyś to była wielka miłość to przecież ta miłość nie wygasa
Nie mam problemu z pozbyciem się czegoś co już mi się przestało bardzo podobać i figuruje w kategorii "tylko ładne"
Czy ktoś mnie zrozumiał
To ja też się wypowiem "w temacie". Z reguły nie pozbywam się flaszek - i nie jest to jakaś manifestacja-czegoś-tam z mojej strony, po prostu tak jakoś wyszło i prawdę mówiąc jakoś się do tej pory nad tym nie zastanawiałam (może pora zacząć) Rozstania są więc nieliczne, np. ostatnio pragnę się pozbyć Mure et Musc. Natomiast żadnej poważnej czystki nie mam jeszcze na koncie I chyba tak zostanie. Może dlatego, że ja tak naprawdę nie mam kolekcji, tylko taki tam zbiorek od sasa do lasa. Taka zbierana drużyna, gdzie jest miejsce i na Palisandra CdG i na Spicy Delight Niny Ricci. Na "naturalistyczny" Piment Brulant i na syntetyczne Halloween. Na diabła wcielonego - Musc Ravageur i uwaga - na J`adore (to prezent, ale nie, nie uspawiedliwiam się, że mam)
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:12   #2514
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
To ja też się wypowiem "w temacie". Z reguły nie pozbywam się flaszek - i nie jest to jakaś manifestacja-czegoś-tam z mojej strony, po prostu tak jakoś wyszło i prawdę mówiąc jakoś się do tej pory nad tym nie zastanawiałam (może pora zacząć) Rozstania są więc nieliczne, np. ostatnio pragnę się pozbyć Mure et Musc. Natomiast żadnej poważnej czystki nie mam jeszcze na koncie I chyba tak zostanie. Może dlatego, że ja tak naprawdę nie mam kolekcji, tylko taki tam zbiorek od sasa do lasa. Taka zbierana drużyna, gdzie jest miejsce i na Palisandra CdG i na Spicy Delight Niny Ricci. Na "naturalistyczny" Piment Brulant i na syntetyczne Halloween. Na diabła wcielonego - Musc Ravageur i uwaga - na J`adore (to prezent, ale nie, nie uspawiedliwiam się, że mam)
O widzisz, to ja właśnie też tak mam, ale mnie to zaczęło drażnić i chciałabym ten zbiorek przerodzić w coś bardziej konsekwentnego, spójnego.

A może niepotrzebnie się napinam...?
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:18   #2515
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
O widzisz, to ja właśnie też tak mam, ale mnie to zaczęło drażnić i chciałabym ten zbiorek przerodzić w coś bardziej konsekwentnego, spójnego.

A może niepotrzebnie się napinam...?
Mogę mówić tylko za siebie, więc:
1. Może u mnie to jeszcze nie ten etap. Może potrzeba stworzenia spójnej, konsekwentnej kolekcji jeszcze przede mną. Kto wie...
2. Ze mnie jest taki niespójny człowiek, że nie wiem, czy to w ogóle możliwe

Żeby nie było offtopa, to pachnę Perles
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:18   #2516
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio zafascynowały perfumy Michaela Korsa,Michael Kors Niestety nie miałam już wolnej ręki i testowałam tylko na blotterku- ale podobał mi się, taki dziwne, słodkawe z jakąś inną nutą- ciężko stwierdzić co to było ale zafascynowały mnie
O, a już myślałam, ze jestem jedyna, którą Michael Kors w jakiś sposób zaintrygował ja je testowałam dwukrotnie, za każdym razem na blotterku, i mimo, ze mam nieodparte wrażenie, ze są za słodkie i zbyt... duszące...? zebym je miała nosić na sobie, to coś mnie do tego zapachu ciagnie ...

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Kingdom to sama cielesność, dotyk, uścisk, taka bliskość, kiedy można poczuć zapach czyjejś skóry.
Joasiu, spod palców mi to wyjęłas!

Dylemat mam. Poważny. Zapachowy. Nie wiem, czy sobie zaaplikowac na noc Shaal Nur (skoro już go mam całe 30ml) czy potestować Mechant Loup, a Shaal Nurka zostawić na rano...?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:21   #2517
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Joasiu, spod palców mi to wyjęłas!

Dylemat mam. Poważny. Zapachowy. Nie wiem, czy sobie zaaplikowac na noc Shaal Nur (skoro już go mam całe 30ml) czy potestować Mechant Loup, a Shaal Nurka zostawić na rano...?
A to cieszę się, że jeszcze i telepatią mogę trudnić się

Potestuj Mechant Loup i opisz wrażenia, bardzom ciekawa tego zapachu, a Shaal Nur będziesz mieć na jutro

Anuschko, ja już sama nie wiem, czego chcę i to chyba o to chodzi

Z jednej strony pociąga mnie myśl o stworzeniu zbiorku idealnego, czegoś co oddawałoby mnie w pełni, a z drugiej jakoś odrzuca, bo ja nie lubię ortodoksji i czasem tak fajnie zamącić sobie w głowie czymś co - jak się wydaje - kompletnie nie pasuje...
Bełkoczę pewnie, co?
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:23   #2518
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Dzisiaj do łóżeczka będzie kropelka OI
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:23   #2519
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość

A może niepotrzebnie się napinam...?
Asia, rozmawiałyśmy o tym. Nie napinaj się.
Ja w ramach nienapinania się różnicowania przenudnych już szyprów nastawiam się teraz na Lolitę EDP.

A pachniałam sobie cały dzień Volupte, naprawdę z butelki prawie nic nie ubywa, co cieszy mię- wydajny jest.

Teraz natomiast Jil Sander 4 z uroczej miniaturki.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:24   #2520
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Margot- tak, Kors mi się bardzo spodobały, i ta słodycz była do zniesienia dla mnie- taka kiczowata trochę w moim odczuciu, nie odrzuciły mnie. Muszę je koniecznie na nadgarstku przetestować, żeby wyszły wszystkie nuty
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.