Rozstępy na piersiach ;((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 20:20   #1
Eciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Unhappy

Rozstępy na piersiach ;(((


Cześć!
Od dłuższego czasu borykam się z pewnym problemem, mianowicie z licznymi rozstępami na piersiach... Niezmiennie pozostają czerwone, może jedynie troszeczkę niektóre bladną. Mam 15 lat i jest to dla mnie wielki koszmar.. Wstydzę się o tym powiedzieć mamie, toteż chciałam was prosić o pomoc - znacie jakieś domowe sposoby na to, by pozbyć się lub chociaż trochę uniewidocznić to paskudztwo?
Eciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 00:02   #2
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Rozstępy na piersiach ;(((

Cytat:
Napisane przez Eciia Pokaż wiadomość
Cześć!
Od dłuższego czasu borykam się z pewnym problemem, mianowicie z licznymi rozstępami na piersiach... Niezmiennie pozostają czerwone, może jedynie troszeczkę niektóre bladną. Mam 15 lat i jest to dla mnie wielki koszmar.. Wstydzę się o tym powiedzieć mamie, toteż chciałam was prosić o pomoc - znacie jakieś domowe sposoby na to, by pozbyć się lub chociaż trochę uniewidocznić to paskudztwo?
kazdy je ma ;p w twoim wieku mi tez sie pojawily na piersiach wiesz chociaz co to dokladnie jest rozstep? Na skutek szybkiego przyrostu lub spadku ciała, skóra traci w tym miejscu elastyczność i kolagen z tego co pamiętam. Nie wiem dlaczego nie chcesz powiedzieć o tym mamie, to nic takiego prysznice ciepło-zimno na zmiane, jakaś maść i powinno być ok. Btw. jak zbieleją to są mało widoczne.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.