wedzidelko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-29, 13:19   #1
kamdaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9

wedzidelko


Witam mam pyt. Gdy penis osiagnie 100% erekcji to napletek moge zdjac bez wiekszego problemu ale jak napne to czasami wraca na zoladz ale gdy nie wroci to wedzidelko uciska troszke boli chce isc do lekarza ale za kilka dni mam to zrobic z dziewczyna i dopiero kilka dni po stosunku pojde do lekarza czy podczas stosunku moze sie cos zerwac ? Dodam ze zrobimy to w prezerwatywie i jeszcze czy napletek nie wroci na swoje msc w niej ?
kamdaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 18:59   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: wedzidelko

Cytat:
Napisane przez kamdaw Pokaż wiadomość
Witam mam pyt. Gdy penis osiagnie 100% erekcji to napletek moge zdjac bez wiekszego problemu ale jak napne to czasami wraca na zoladz ale gdy nie wroci to wedzidelko uciska troszke boli chce isc do lekarza ale za kilka dni mam to zrobic z dziewczyna i dopiero kilka dni po stosunku pojde do lekarza czy podczas stosunku moze sie cos zerwac ? Dodam ze zrobimy to w prezerwatywie i jeszcze czy napletek nie wroci na swoje msc w niej ?
tak może się zerwać, mojemu koledze się zerwało i musiał jechać szybko do szpitala, następnie leżał kilka dni i nie mógł normalnie sikać

więc to przemyśl :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 19:12   #3
kamdaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: wedzidelko

Jedni mowia ze moze 2 ze nie dodam ze bd ostrozny i spokojny bo sama mnie o to prosila
kamdaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 19:15   #4
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: wedzidelko

Cytat:
Napisane przez kamdaw Pokaż wiadomość
Witam mam pyt. Gdy penis osiagnie 100% erekcji to napletek moge zdjac bez wiekszego problemu ale jak napne to czasami wraca na zoladz ale gdy nie wroci to wedzidelko uciska troszke boli chce isc do lekarza ale za kilka dni mam to zrobic z dziewczyna i dopiero kilka dni po stosunku pojde do lekarza czy podczas stosunku moze sie cos zerwac ? Dodam ze zrobimy to w prezerwatywie i jeszcze czy napletek nie wroci na swoje msc w niej ?
Ja bym nie ryzykowała, słyszałam, że zerwanie wędzidełka jest bardzo nieprzyjemne. Nie bardzo umiem sobie wyobrazić jak to u Ciebie wygląda, ale jak czujesz niepokój, to lepiej odpuść. Dziewczyna nie wystygnie przez tydzień czy dwa
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 19:18   #5
kamdaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: wedzidelko

Wiem ze lepiej nie ryzkowac ale sam nalegalem i teraz ma powiedziec ze jednak nie ?...
kamdaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 19:35   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: wedzidelko

Cytat:
Napisane przez kamdaw Pokaż wiadomość
Wiem ze lepiej nie ryzkowac ale sam nalegalem i teraz ma powiedziec ze jednak nie ?...
wiesz co dojrzej jak ważniejsze jest dla Ciebie by jak najszybciej zamoczyć zamiast przeczekać bo może Ci się stać krzywda (pewnie się stanie) to ja nie mam pytań. Nie wiem może lubisz jak krew leci z penisa, to spoko. Szalej
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 19:40   #7
kamdaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: wedzidelko

A ty sie naucz czytac bo jak napisalem ze bd ostrozny i spokojny a ty mi piszesz ze ja mam zamiar szalec? I napisalem tu po to zeby ktos mi pomoglna nie dobijal wiec glupia istoto jak masz zamiar tak pisac to sie wgl nie udzielas prosze cie bardzo
kamdaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 20:48   #8
Dopefiend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Heaven and Hell
Wiadomości: 347
Dot.: wedzidelko

Cytat:
Napisane przez kamdaw Pokaż wiadomość
A ty sie naucz czytac bo jak napisalem ze bd ostrozny i spokojny a ty mi piszesz ze ja mam zamiar szalec? I napisalem tu po to zeby ktos mi pomoglna nie dobijal wiec glupia istoto jak masz zamiar tak pisac to sie wgl nie udzielas prosze cie bardzo

<brawo> haha głupia istoto haha

A tak swoja droga to zap... ino szybko.
Jest bardzo mozliwe, ze nie peknie, 1 raz jest chyba spokojny i przy wolnych ruchach raczj bd caly po stosunku... Ale nastepne razy niekoniecznie musza byc juz mile.

Ja np. mam 24lat od zawsze (koniec podstawowki)) wiedzialem, ze cos jest z mlym nie tak.
Na poczatku byl rozmiar, rozmiar, rozmiar, rozmiar, pozniej erekcja i krotkie wedzidelko ale nigdy z tym nic ne zrobilem, wstydzilem sie... wtedy nie bylo czego ale dzis na sama mysl, ze moglem dawno miec to za soba i nie psuc wszystkiego gdy zaczynalo sie robic milo... Dzis juz jest przej... po pierwsze (znowu) wstyd mi isc do lekarza, ale to bym jeszcze przelknal ale gdy nadchodza mysli o pierwszym razie, w tak zaawansowanym wieku... pierwsze co takiej przyjdzie do glowy to to ze cos ze mna jest nie tak. Psycha zryta niesamowicie

Ojj nie wiem po co tyle nabazgral i to tak starsznie niegramatycznie ale nie chce mi sie juz kasowac

Krotko mowiac sprawy ze sprzetem trzeba zalatwiac jak najszybciej
__________________
"Marzenia motywuja, marzenia daja sile,
Marzenia sa wyjatkowe - jesli w miare mozliwe,
Realizowac kazde - wlasnie tego pragne"
ALE
"Lepiej za dużo nie marzyć - marzenia mogą sparzyć
Gdy nigdy się nie zdarzy to co sobie wyobrazisz"
Dopefiend jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 20:53   #9
kamdaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: wedzidelko

Dobra zaryzukuje bd uwazaj a dzien po tym ide do lekarza z mama bo niepelnoletni jeszcze dzieki ci za norm odp
kamdaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 20:57   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: wedzidelko

Cytat:
Napisane przez kamdaw Pokaż wiadomość
A ty sie naucz czytac bo jak napisalem ze bd ostrozny i spokojny a ty mi piszesz ze ja mam zamiar szalec? I napisalem tu po to zeby ktos mi pomoglna nie dobijal wiec glupia istoto jak masz zamiar tak pisac to sie wgl nie udzielas prosze cie bardzo
hehe swoją droga to nie wiem kto tu jest głupi: ja, która mówię Ci byś tego nie robił i Ty, który zrobisz to z pełną świadomością, że może stać się krzywda
Odpowiedź jest chyba jasna

Dodatkowo widać, że masz problemy skoro reagujesz agresją słowną od razu - sfrustrowany mężczyzna to straaszna sprawa

Współczuję i pozdrawiam. Oraz trzymam kciuki
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 21:06   #11
kamdaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: wedzidelko

Ty obraziles mnie mowiac ze jestem nie dojrzaly ja cie ze wdg mnie jestes glupia istota proste i nie wnikaj w moje problemy bo tak mam problem z nerwami ale to nie twoja sprawa wiec nie udzielaj sie i tyle zegnam
kamdaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 22:49   #12
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: wedzidelko

Cytat:
Napisane przez kamdaw Pokaż wiadomość
Wiem ze lepiej nie ryzkowac ale sam nalegalem i teraz ma powiedziec ze jednak nie ?...
lepiej powiedzieć nie niż narażać się na wizytę u lekarza i poważniejszy zabieg chirurgiczny.
to że będziesz to robił spokojnie nic nie zmienia, chcesz ryzykować to ryzykuj ale potem się nie zdziw gdy coś się stanie to że dziewczyna powie że więcej na seks się nie zgodzi przez Twoje dziecinne zachowanie, bo jak coś się dzieje to się idzie do lekarza a nie idzie na żywioł.

a i przy okazji na problemy z nerwami jest odpowiedni lekarz, do niego też możesz się udać. bo faktycznie zachowujesz się jak niedojrzały dzieciak, obrażasz ludzi a tak nie postępuje ktoś dojrzały no i ktoś dojrzały w takim przypadku poszedłby do lekarza a nie olewał go bo woli ryzykować seksem aby być fajnym niż wizytą u specjalisty.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2013-03-29 o 22:50
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 00:09   #13
kamdaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: wedzidelko

No nw bo moze ty jak przelecisz laske to rozpowiadasz to kolega zeby byc fajnym jak ty to powiedziales ale sory nie robie tak jak ty i wy obrazacie mnie tak samo i mowie to 2 raz nie wasze sa problemy z moimi nerwami nie masz swojego zycia ? I gdzie napisalem ze olewam lekarza napisalem ze pojde odrazu po tym .
kamdaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 08:02   #14
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: wedzidelko

dlaczego obrazasz wszystkich na okolo? Nikt Cie bezpośrednio nie obraził. O co Ci chodzi? Zadales pytanie - dostałeś odpowiedz- do lekarza a nie moczyc. Twoje zdrowie, rob co chcesz. Jesli wazniejsze jest dla Ciebie zeby zamoczyc jak najszybciej to proszę bardzo, a później sobie płacz.
A może Ty chcesz zeby Ci sie zerwalo bo wtedy od razu do mamy ze nie wiesz co się stało, że szybko do lekarza musi z Tobą iść. A tak to co jej powiesz jak sie nic nie dzieje skoro się pewnie wstydzisz?

Pozdrawiam i życze więcej luzu, wielce dojrzały niepełnoletni nastolatku.
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 10:51   #15
kamdaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: wedzidelko

Mama wie dla twojej wiad
kamdaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 10:52   #16
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: wedzidelko

Cytat:
Napisane przez kamdaw Pokaż wiadomość
Dobra zaryzukuje bd uwazaj a dzien po tym ide do lekarza z mama bo niepelnoletni jeszcze dzieki ci za norm odp
i Ty twierdzisz że nie olewasz lekarza? najpierw się do niego idzie a potem zabiera za te sprawy bo sobie możesz tak narobić że zamiast seksu będziesz żył bez niego przez jeszcze dłuższy czas, no ale rób co chcesz tylko nie udawaj dojrzałego, bo dojrzały człowiek najpierw poszedłby do lekarza a potem zabrał się za seks.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 10:53   #17
kamdaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: wedzidelko

No i nic sie nie stalo czyli gowno o tym wiecie a sie wypowiadacie zegnam
kamdaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 11:35   #18
_Anecia
Raczkowanie
 
Avatar _Anecia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 182
Dot.: wedzidelko

To jak wiesz lepiej to po co w ogóle zaczynałeś temat? Bardzo inteligentnie, postępuj tak dalej, jeżeli będziesz zawsze tak bagatelizował sprawy zdrowia to w końcu będzie płacz i zgrzytanie zębami
_Anecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 11:42   #19
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: wedzidelko

Cytat:
Napisane przez kamdaw Pokaż wiadomość
Ty obraziles mnie mowiac ze jestem nie dojrzaly ja cie ze wdg mnie jestes glupia istota proste i nie wnikaj w moje problemy bo tak mam problem z nerwami ale to nie twoja sprawa wiec nie udzielaj sie i tyle zegnam
to nie obraza lecz stwierdzenie faktu bo zaprezentowałes tutaj zachowanie, które samo to obrazuje natomiast to czy jestem głupia czy nie nie masz pojęcia bo po prostu mnie nie znasz

w twoje problemy z nerwami nie wnikam, mówię tylko, że je widać i ci współczuję hehe
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 12:18   #20
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: wedzidelko

Jak dla mnie to poziom wypowiedzi tego chłopca jest na poziomie zerowym.. Współczuje jemu i tej dziewczynie, bo pewnie są na równym poziomie
W dodatku wchodzi na forum i obraża innych. Po co w ogóle mówisz o swoim problemie, skoro i tak masz wszystkie rady gdzieś? Zgłaszam po raz drugi, jak dla mnie to troll i tyle. Swoją drogą.. sam sobie odpowiedz może na pytanie kto tu jest głupi.
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 14:06   #21
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: wedzidelko

Cytat:
Napisane przez kamdaw Pokaż wiadomość
No i nic sie nie stalo czyli gowno o tym wiecie a sie wypowiadacie zegnam
ja również żegnam i zamykam wątek
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.