Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 17:18   #2821
alga1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 38
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez wengaya Pokaż wiadomość
błagam o pomoc... gdyż zapomniałam wziąć tabletkę na przełomie 1 a 2 tygodnia... tzn zawsze zaczynam opakowanie we wtorki a zapomniałam wczorajszej (poniedziałkowej) tabletki... i teraz nie mam pojęcia co robić. wzięłam ją dzisiaj rano później wezmę kolejną... tylko czy myślicie ze wszystko będzie ok?
przypuszczacie jak duże może być ryzyko zajścia w ciążę? biorąc pod uwagę ze kochaliśmy się w sobotę bez zabezpieczenia
Myślę, że ryzyka nie ma żadnego, może być jeżeli przez następne 7 dni współżyłabyś bez dodatkowego zabezpieczenia. Jeżeli zapomni się tabletki (minie ponad 12 godzin od planowanego przyjęcia) to bierze się tą zapomnianą jak najszybciej i dalej wg blistra bez zmian. Tylko na wszelki wypadek trzeba te 7 kolejnych dni zabezpieczać się dodatkowo.
alga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 11:50   #2822
Sollcia
Raczkowanie
 
Avatar Sollcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Ja mam tylko nadzieje ze Midiana wroci. W lutym mowicie ? Oj chcialabym, tez mi podpasowala, libido mi wzrosło po nich a bralam zaledwie jedno opak. I czulam sie po nich świetnie


Oooo dokładnie tak!! Bałam się o libido a Midiana mi pomogła Oby do lutego...
Sollcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:31   #2823
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Moolla Pokaż wiadomość
O której powinnaś wziąć tabletkę w poniedziałek? I rozumiem, że nie było to nowe opakowanie, tak?
gdzieś około 19.
tzn to było już moje chyba 3 opakowanie ale nowo rozpoczęte
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 08:53   #2824
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Jestem załamana wręcz, bo Midiana bardzo mi pasowała i mam nadzieję, że wróci do aptek. Teraz dostałam Logest, może i po tym będzie dobrze, ale do Midiany tak się przekonałam, że teraz przy innych tabletkach mogę z własnej głupoty doszukiwać się skutków ubocznych
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:58   #2825
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Troszke Was nie rozumiem. Tak zachwalacie Midiane, co to wiec byl za problem powiedziec ginekologowi, ze chcecie jej zamiennik- o identycznym skladzie. Wiem, ze Yasmin jest strasznie drogi, ale Asubtela jest w identycznej cenie, czasem nawet mozna trafic tansza niz Midiane. Apel do wszystkich, ktorym podpasowala Midiana- poproscie lekarza o Asubtele, o takiej samej dawce hormonow. Nie robcie sobie zamieszania w organizmie, tylko zacznijcie dzialac. To nie takie trudne, lepiej zagadac niz potem narzekac.

Aha, no i oczywiscie to nie jest zadna kryptoreklama, tylko kilka racjonalnych slow.

Edytowane przez Alice In Nightmareland
Czas edycji: 2010-12-16 o 13:59
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:56   #2826
Ameris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

a moje pytanie takie... bo przynam ze moj ginekolog byl srednio komunikatywny, kazal wziac pierwsza tab w 5 dniu. I że piierwszy miesiac mam uwazać.... a jak to jest w przerwie(teraz po pierwszym opakowaniu).Bo okres mi sie skończył a tab biore dopiero jutro....
jestem bezpieczna?
Ameris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:18   #2827
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Alice In Nightmareland Pokaż wiadomość
Troszke Was nie rozumiem. Tak zachwalacie Midiane, co to wiec byl za problem powiedziec ginekologowi, ze chcecie jej zamiennik- o identycznym skladzie. Wiem, ze Yasmin jest strasznie drogi, ale Asubtela jest w identycznej cenie, czasem nawet mozna trafic tansza niz Midiane. Apel do wszystkich, ktorym podpasowala Midiana- poproscie lekarza o Asubtele, o takiej samej dawce hormonow. Nie robcie sobie zamieszania w organizmie, tylko zacznijcie dzialac. To nie takie trudne, lepiej zagadac niz potem narzekac.

Aha, no i oczywiscie to nie jest zadna kryptoreklama, tylko kilka racjonalnych slow.
Ja szczerze mówiąc nie porównywałam składu innych tabletek do Midiany. Gdy chciałam w aptece (nie jednej) odpowiednik to powiedziały, że nie ma. Natomiast moja gin przepisała mi tabletki (nie mogłam rozczytać nazwy), których znów nie było w pobliskich aptekach i zakupiłam odpowiednik tych tabletek czyli Logest, bo już nie miałam za bardzo gdzie szukać. Poza tym może pomimo takich samych dawek hormonów coś tam jeszcze działa innego skoro niektóre dziewczyny, które używały dwóch rodzai tabletek przy takich samych dawkach hormonów czuły się przy każdych inaczej... takie moje gdybanie
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 19:16   #2828
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

A mi bez problemu zaproponowali w aptekach kilka odpowiedników Midiany, np. Asubtelę. Nie wiem dlaczego w jednych aptekach zamienniki dają bez problemu a w innych nie...
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:59   #2829
Sollcia
Raczkowanie
 
Avatar Sollcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

No to przecież część dziewczyn tak jak ja pisze, że ma zamienniki, asubtellę, czy jak ja yasminellę, ale one są tylko zbliżone składem, nie identyczne. I niekiedy tak mała zmiana morze wywołać burzę w kobiecym organizmie. Ja osobiście stosuję teraz jako zamiennik Yasminellę, jest ona nieco "delikatniejsza" od Midiany i jak na razie jest dobrze, ale ze względu na wysoką cenę Yasminelli chciałabym wrócić do Midiany jeśli to byłoby tylko możliwe. A nie będę zmieniała teraz na jeszcze inne tabsy np asubtelle, bo co za dużo to też nie zdrowo. Dziś biorę 4 tabletkę i póki co żadnych niepożądanych efektów
Sollcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 15:21   #2830
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Sollcia Pokaż wiadomość
No to przecież część dziewczyn tak jak ja pisze, że ma zamienniki, asubtellę, czy jak ja yasminellę, ale one są tylko zbliżone składem, nie identyczne. I niekiedy tak mała zmiana morze wywołać burzę w kobiecym organizmie. Ja osobiście stosuję teraz jako zamiennik Yasminellę, jest ona nieco "delikatniejsza" od Midiany i jak na razie jest dobrze, ale ze względu na wysoką cenę Yasminelli chciałabym wrócić do Midiany jeśli to byłoby tylko możliwe. A nie będę zmieniała teraz na jeszcze inne tabsy np asubtelle, bo co za dużo to też nie zdrowo. Dziś biorę 4 tabletkę i póki co żadnych niepożądanych efektów
Tak sobie mysle Sollcia, skoro zmienilas z Midiany na Yasminelle, czyli z mocniejszych na slabsze, to zachowalas jakies srodki ostroznosci? Tzn. laczylas opakowania albo zaczelas nowe opakowanie w pierwszym dniu krwawienia z odstawienia? Nie chce straszyc czy cos, pytam z ciekawosci. Jak myslicie dziewczyny, jak to wtedy jest?
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:35   #2831
agula864
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

hej dziewczynki mam takie pytanko, ponieważ niedługo kończę drugie całe opakowanie midiany i robię 7-dniową przerwę i niestety mam pudełko midiany rezerwowe, które nie jest całe ma 19 tabletek, czy ja mogę zacząć brać te tabletki po tej 7-dniowej przerwie i skończyć na 19 i zrobić kolejną 7-dniową przerwę. Nic się nie stanie jeśli wezmę tylko 19 a nie 21? a i jeszcze jedno jesli gin przepisze mi inne tabletki to kiedy powinnam je wziać tego 8 dnia po przerwie 7-dniowej? Z góry dziękuję za odpowiedź
agula864 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:43   #2832
alga1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 38
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Czy ktoś ma do sprzedania midianę chociaż jedno opakowanie, pilnie potrzebuję!!!!!??????
alga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 15:33   #2833
Sollcia
Raczkowanie
 
Avatar Sollcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Szczerze mówiąc to po prostu kontynuowałam branie tak jakby nic się nie zmieniło. owszem są "delikatniejsze" ale skoro są panie które od początku biorą yasminelle i je to zabezpiecza to nie widzę powodu by mnie miało nie zabezpieczyć pomimo iż brałam mocniejsze. Normalnie zrobiłam przerwę 7 dniową i 8 dnia zaczęłam opakowanie Yasminelli, tak czy siak kochałam się z partnerem dopiero po 4 tabletce, także nie ma obawy
Sollcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:46   #2834
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Sollcia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to po prostu kontynuowałam branie tak jakby nic się nie zmieniło. owszem są "delikatniejsze" ale skoro są panie które od początku biorą yasminelle i je to zabezpiecza to nie widzę powodu by mnie miało nie zabezpieczyć pomimo iż brałam mocniejsze. Normalnie zrobiłam przerwę 7 dniową i 8 dnia zaczęłam opakowanie Yasminelli, tak czy siak kochałam się z partnerem dopiero po 4 tabletce, także nie ma obawy
Sollcia, wybacz, ale trochę Cię postraszę, zasada nie robienia przerwy jeśli przechodzi się z preparatu o większej zawartości hormonów na taki o mniejszej pozwala zachować ciągłość antykoncepcji, w przeciwnym razie ten spadek hormonów (niższy poziom w nowych tabletkach) może zostać odebrany jako sygnał na owulację. Nie wiem dlaczego lekarz Cię nie poinformował. Zmieniałam tabletki w ten sposób i takie informacje otrzymałam od ginekologa. Myślę, że powinnaś się zabezpieczać teraz dodatkowo.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:46   #2835
doda369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Asubtela

Te tabletki mają taki sam skład jak Yasmin, można je śmiało brać przy dolegliwościach migrenowych,Sama miewam migreny i biorę te tabletki bardzo dobrze się po nich czuję.Co do migreny warto sobie zastosować dietę wykluczającą czynniki wywołującą ją.Ja np. nie mogę jeść cytrusów szczególnie ananasów i pomarańczy
doda369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 08:05   #2836
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Witajcie ja właśnie jestem po drugiej tabletce Asubteli. Za 1 op. zapłaciłam 30 zł, ale w tej droższej aptece,bo nie chciało mi się w kolejce stać zauważyłam skutek uboczny Midiany! -> bardziej owłosione ręce... ostatnio jakaś dziewczyna pisała i patrzę na ręce i 'ups'. Jak widać w ogole nie patrzę na swoje ręce, nawet smarując balsam Jak dla mnie różnica jest widoczna.

Alice In Nightmareland ja sama poprosiłam położną o zamiennik,by miały taki sam skład. I trafiło na Asubtelę. Nie chciałam ryzykować względem rewolucji w swoim ciele, gdy Midiana mi podpasowała.
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 15:18   #2837
neverthelessMe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
midiana a yasmin

Witam! Otoz moj problem polega na tym, ze nie moglam otrzymac moich tabletek ( Midiana) w aptece, dlatego farmaceutka zaproponowala mi, jak to okreslila "substytut z tym samym skladem (Yasmin), te tabletki sa troche drozsze od Midiany, ale moje pytanie brzmi,czy moge w taki sposob, zamiennie, brac te tabletki? jeden miesiac Midianę, nastepny Yasmin, potem kolejny Midianę, jesli oczywiscie otrzymam je gdzies. Czy nie bedzie skutkow ubocznych lub ich dzialanie anytkoncepcyjne nie zmniejszy sie?
__________________
Believe me I can play games cos I know all the rules,
Believe me I can pretend cos I've studied the masks
But I don't wanna play any theatre for you,
I don't wanna stage a single piece for you
You keep me warm.
neverthelessMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:12   #2838
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: midiana a yasmin

pytanie brzmi,czy moge w taki sposob, zamiennie, brac te tabletki? jeden miesiac Midianę, nastepny Yasmin, potem kolejny Midianę. Czy nie bedzie skutkow ubocznych lub ich dzialanie anytkoncepcyjne nie zmniejszy sie?


tak.tak.nie.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:47   #2839
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: midiana a yasmin

Mnie sie jednak wydaje, ze moglabys tak zrobic (choc szansa, ze Midiana wroci za miesiac jest naprawde bardzo, bardzo niewielka). I te i te tabletki maja identyczny sklad, nie byloby zadnych wahan w ilosci przyjmowanych hormonow, wiec nie widze problemu. Choc niech jeszcze ktos sie wypowie, nie chce wprowadzic w blad Ja z braku Midiany przeszlam na Asubtele, tez o tym skladzie..
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 13:36   #2840
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Zostalo mi jeszcze 6 tabletek Asubteli do konca opakowania, nie widze roznicy miedzy nimi a Midiana, moze troszke bardziej wplynely na moje libido, bo odrobine spadlo;/ Ale to niestety moja zmora przy kazdych tabsach..

bandito
- brawo nareszcie ktos, kto dziala a nie plynie z pradem:P
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 11:47   #2841
nitusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 71
GG do nitusiek
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Zapomniałam wziac wczoraj drugą tabletkę z 4 opakowania i wziełam dopiero dzisiaj po 12 godz. myślicie że powinnam sie dodatkowo zabezpieczyc i przez jaki czas?
nitusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 20:53   #2842
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez nitusiek Pokaż wiadomość
Zapomniałam wziac wczoraj drugą tabletkę z 4 opakowania i wziełam dopiero dzisiaj po 12 godz. myślicie że powinnam sie dodatkowo zabezpieczyc i przez jaki czas?

W ulotce masz dokladna instrukcje tego, co powinnas zrobic. Poza tym zapomnialas tabletki z pierwszego tygodnia, co jest chyba najmniej bezpieczna sytuacja. Na Twoim miejscu, jesli wspolzylas przez ostatni tydzien- za 14 dni zrobilabym test i udala sie do ginekologa. I raz jeszcze- czytaj ulotke, mnie tez zniechecila jej wielkosc, ale przestudiowalam ja od deski do deski...
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 21:16   #2843
nitusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 71
GG do nitusiek
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Alice In Nightmareland Pokaż wiadomość
W ulotce masz dokladna instrukcje tego, co powinnas zrobic. Poza tym zapomnialas tabletki z pierwszego tygodnia, co jest chyba najmniej bezpieczna sytuacja. Na Twoim miejscu, jesli wspolzylas przez ostatni tydzien- za 14 dni zrobilabym test i udala sie do ginekologa. I raz jeszcze- czytaj ulotke, mnie tez zniechecila jej wielkosc, ale przestudiowalam ja od deski do deski...
Dzięki, właśnie ta wielkośc ulotki trochę zniechęca dlatego poszłam na łatwizne i zapytałam na forum. Ale obiecuje ze sie poprawie i poczytam
Dziś rano współżyłam ale zabezpieczyliśmy sie gumka a ostatnio no to było bez dodatkowego zabezpieczenia.
nitusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 01:43   #2844
neverthelessMe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: midiana a yasmin

Alice i nie było żadnych skutków ubocznych? Oraz skuteczność antykoncepcyjna nie zmniejszyła się? Dziękuję za odpowiedź.
__________________
Believe me I can play games cos I know all the rules,
Believe me I can pretend cos I've studied the masks
But I don't wanna play any theatre for you,
I don't wanna stage a single piece for you
You keep me warm.
neverthelessMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 09:54   #2845
bad flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 73
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Może ja opowiem o mojej przygodzie z Midianą. Pierwsze opakowanie wzięłam, generalnie poza całomiesięcznym plamieniem nic się nie działo, ale zaczęło się przy 4 tabletce z drugiego opakowania. Zaczęłam czuć taki ucisk w klatce piersiowej, jakby mi ktoś cegłe położył. Biore pigułki o godzinie 15 a uciski zaczynały sie wieczorem, najgorzej o 23, ale potem już z tych mysli czy mnei boli czy nie ciagle mnie troszke bolało. Po 3 dniach poszłam do ginekologa bo nie wiedziałam co zrobic, tyle sie człowiek naczytał w ulotce i internecie. Więc poszłam, mowie mu wszystko, ze sadze ze to przez tabletki, a on mówi ze to niemożliwe, że skoro jestem zdrowa a to taka mała dawka w tabletce to to nie przez to. Troche sie wkurzyłam, bo przez co? jak nigdy nie mialam problemów z sercem itp. Powiedział ze moge brac spokojnie tabletki do konca, a jak sie martwie to pojsc do lekarza rodzinnego. Była to środa, wiec zaczynały sie powoli swieta. i tak wziełam bodajże wczoraj 3 tabletke po wizycie, od rana w ogole źle sie czułam, nawet miałam wrażenie ze nogi mi cierpna i tak o godzinie 23, rece i nogi miałam cale w dreszczach, w głowie mi sie kreciło, w klatce dusiło, zimny pot na całym ciele, usiadłam i sie przestraszyłam, ze zemdleje. Potem sie zdenerowałam co sie dzieje. Starałam sie jakos sama oderwac od skupenia na tym. Dodaj ze jak nigdy miałam wysokie cisnienie. Po godzinie mi bylo lepiej, ale co czułam w tym czasie to wole nie wspominac. i tak dzisiaj juz nie biore kolejnej tabletki i mam nadzieje,że wszystko wróci do normy... oby, że nie bede musiała isc do lekarza itp. Chyba jestem jedna z niewielu osób, które tak zareagowały..
bad flower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 14:26   #2846
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: midiana a yasmin

Skutecznosc nie miala sie jak zmniejszyc bo przeciez dawka hormonow jest taka sama Zarowno Midiana, Asubtela jak i Yasmin sa identyczne, roznia sie tylko producentem i cena No i nazwa oczywiscie:P Gdybys z Midiany przeszla np. na Yasminelle, ktore maja mniejsza dawke hormonow- wtedy owszem, Twoj organizm moglby blednie zrozumiec ten spadek jako zachete do owulacji. Dlatego po skonczeniu mocniejszych tabsow nie robi sie przerwy tylko od razu bierze slabsze. Sama obawialam sie jak zareaguje na ta "zmiane"- z Midiany na Asubtele. Ale nie zauwazylam nic, co wzbudziloby moje podejrzenia. Pozdrawiam
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 11:15   #2847
nitusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 71
GG do nitusiek
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Przez świeta i jeżdzenie po gościach zapominałam brac o czasie tabletek, raz spóźniłam sie o 13 godz., następnego dnia o 1 godz. a jest to pierwszy tydzien z nowego opakowania, wczoraj zrobiłam awaryjnie test i wyszedł negatywny.
Dziewczyny dalej jest problem z dostaniem midiany ja mam w zapasie 2 opak. i na recepcie jeszcze 2 op. tak wiec najbliższy czas zabezpieczony.
nitusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 12:58   #2848
wandziorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

czesc dziewczyny. mam dwa opakowania midiany do sprzedania z tym ze w jadnym brakuje dwoch tabletek. zaczęłam je zazywac i po pierwszym opakowaniu dostalam sotrego bolu brzucha- kilka nocy nieprzespanych- i zawrotów glowy nie wspominając juz o plamieniach. mialam nadzieje ze mi to przejdzie i po tygodniowej przerwie zdązylam zazyc dwie tabletki i wylądowalam u lekarza. wrócilam spowrotem do poprzednich tabletek. dlatego tez mam na zbyciu midiane. jezeli ktos chce moge odprzedac bo nie moge patrzec juz na te tabletki.
wandziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 13:29   #2849
Tonique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Kobietki, proszę o pomoc) Czy przechodząc z jednych tabletek (Midiana) na inne o identycznym składzie (Asubtela) jestem bezpieczna w tej 7-dniowej przerwie? Niby mają identyczny skład, ale wolę zapytać bardziej doświadczone Kobietki
Tonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:56   #2850
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Tonique Pokaż wiadomość
Kobietki, proszę o pomoc) Czy przechodząc z jednych tabletek (Midiana) na inne o identycznym składzie (Asubtela) jestem bezpieczna w tej 7-dniowej przerwie? Niby mają identyczny skład, ale wolę zapytać bardziej doświadczone Kobietki

Jak najbardziej Ja jestem po identycznej zmianie, zrobilam normalnie 7dniowa przerwe i jest ok Tak wiec spokojnie- jestes zabezpieczona.
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.