Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to??? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 17:48   #181
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Widze ze spray wygrywa z mleczkiem, juz sama nie wiem, jak go dozujecie? na psiknięcia?? nie jest zbyt lejący??
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:07   #182
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Widze ze spray wygrywa z mleczkiem, juz sama nie wiem, jak go dozujecie? na psiknięcia?? nie jest zbyt lejący??

Ja teraz używam mleczko, bardzo je lubię. Spray też miałam i stąd mam porównanie że wchłania się szybciej (to odnosi się do mojego poprzedniego postu - uważam że u dziecka lepiej się sprawdzi spray).
Dozowałam na psiknięcia, choć potem to jego ilość dozowałam tak na oko - po prostu ile skóra przyjęła.
Spray nie przelewa się przez palce, o czym już wyżej wspomniała Hexx.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 20:08   #183
bdan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 43
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Bardzo dziękuję. Zamówiłam spray
bdan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 20:46   #184
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez bdan Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję. Zamówiłam spray
Dobry wybór.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 21:35   #185
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dobry wybór.
Czy ten spray jest w miarę lekki i niezapychający?Chciałabym go używać zamiast Antheliosa Fluide Extreme,który niestety ma alkohol w składzie i strasznie podraznia mi oczy.
Próbowałam mleczko i jest niestety za treściwe dla mnie.
Czekam na próbeczkę od Ilony P.
Mam nadzieję,że spray mi się spodoba,tym bardziej że cena zachęcająca
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 16:38   #186
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Czy ten spray jest w miarę lekki i niezapychający?Chciałabym go używać zamiast Antheliosa Fluide Extreme,który niestety ma alkohol w składzie i strasznie podraznia mi oczy.
Próbowałam mleczko i jest niestety za treściwe dla mnie.
Czekam na próbeczkę od Ilony P.
Mam nadzieję,że spray mi się spodoba,tym bardziej że cena zachęcająca
Mnie ten spray ani mleczko nie zapycha lecz jak wiadomo - to niestety sprawa indywidualna. Iwono, najlepiej jest samemu przetestować.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 22:22   #187
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Mnie ten spray ani mleczko nie zapycha lecz jak wiadomo - to niestety sprawa indywidualna. Iwono, najlepiej jest samemu przetestować.

Właśnie dziś przyszła do mnie próbeczka od Ilony.Jutro rano testowanie
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 07:28   #188
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Właśnie dziś przyszła do mnie próbeczka od Ilony.Jutro rano testowanie
Super. Sama na sobie się przekonasz czy ten filtr Ci odpowiada.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:36   #189
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Super. Sama na sobie się przekonasz czy ten filtr Ci odpowiada.
Chyba przekonam sie do tego sprayu.
Pierwsze wrażenia mam pozytywne.Co prawda trochę się świeci i klei ale podkład trzyma mi sie na nim o niebo lepiej niż na Antku Fluide Extreme.Skrobia ładnie go matuje.
Moje oczy odetchnęły z ulgą bo nic nie szczypie.
Potestuję jeszcze kilka dni pod kątem zapychania.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:23   #190
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

No i stalam sie posiadaczka sprayu, dzis pierwszy raz nalozylam filtr i jestem troche w szoku
mozecie napisac ile wam wychodzi psiknięć na te 2ml?? Probowalam to zmierzyc i mi wyszlo jakies 15 psiknięć. Musze przyznac ze to sporo
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:40   #191
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

eh

a taka zadowolona z filtru Klorane 50+ bylam, a teraz juz sama nie wiem

na policzkach robi mi sie taka "kaszka", to nie wyglada jak typowe zapchane pory (np. jak po Iwostinie), widac to pod swiatlo i czuc w dotyku, skora nie jest gladka, wyglada to jak jakis trądzik kosmetyczny, to nie sa typowe ropne krosteczki, dziwna sprawa

moze to sprawka silikonow?

w strefie T zero zmian skornych
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 21:26   #192
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

wiosenko, to SĄ zapchane pory, zamknięte, białe. Bo z opisu wynika ze to jest to samo co ja mam na twarzy
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 08:35   #193
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
wiosenko, to SĄ zapchane pory, zamknięte, białe. Bo z opisu wynika ze to jest to samo co ja mam na twarzy
ale w tym rzecz, ze nie jestem pewna. jezeli zapychal mnie krem, to na calej twarzy.

i te niby zaskorniki sa troche dziwne, jak pęcherzyki, wypelnione plynem jakby. bardziej wygladaja na podraznienie niz zapchane pory

podobnie mialam po emulsji antyUV Avene po paru dniach stosowania, roznica jest tylko taka, ze po Avene mialam pozniej cala twarz w bolesnych krostkach i pelno ciemnych zaskornikow

teraz jest juz lepiej, ale na poczatku zwalalam cala wine na krem Oriflame http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20022

potem go odstawilam, skora sie poprawila, ale nadal policzki przy linii szczeki nie sa idealnie gladkie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 18:59   #194
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mozecie napisac ile wam wychodzi psiknięć na te 2ml??
ja tez jestem ciekawa, ile psikniec wychodzi zeby +/- przepisowo bylo?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 09:34   #195
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
ja tez jestem ciekawa, ile psikniec wychodzi zeby +/- przepisowo bylo?

Jezeli tak koniecznie jestescie ciekawe to wystarczy wziac miarke i sprawdzic

Sama jakos nie dazylam do sprawdzenia tego aplikuje i juz!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 10:49   #196
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Z przykrością muszę stwierdzić że spray Klorane mnie zapchał
Używam od tygodnia i pojawiło sie kilka dużych bolących krost.Skóra wygląda paskudnie.
Wracam pokornie do Antheliosa FE.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:09   #197
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jezeli tak koniecznie jestescie ciekawe to wystarczy wziac miarke i sprawdzic

Sama jakos nie dazylam do sprawdzenia tego aplikuje i juz!
ja sprawdzalam strzykawką, chcialam sie tylko upewnic (a nuż okazaloby sie ze 15 psikniec to za duzo i moge mniej )
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:34   #198
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja sprawdzalam strzykawką, chcialam sie tylko upewnic (a nuż okazaloby sie ze 15 psikniec to za duzo i moge mniej )
Nigdy nie nalezalam do grupy ortodoksow wiec nie wnikalam ile naprawde wyglada typowe 2ml
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 12:37   #199
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jezeli tak koniecznie jestescie ciekawe to wystarczy wziac miarke i sprawdzic

Sama jakos nie dazylam do sprawdzenia tego aplikuje i juz!
ciekawosc to moje drugie imie
dzieki!
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 12:39   #200
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

i badz tu mądra ja dopiero zaczynam z filtrami i jak na razie naczytalam sie wszedzie tutaj jak wazna jest odpowiednia ilosc, a wy mi teraz piszecie ze tak twierdzi grupa ortodoksów
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 12:45   #201
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
i badz tu mądra ja dopiero zaczynam z filtrami i jak na razie naczytalam sie wszedzie tutaj jak wazna jest odpowiednia ilosc, a wy mi teraz piszecie ze tak twierdzi grupa ortodoksów
no niestety ilosc jest istotna.

kiedys myslalam, ze Wizazanki przesadzaja.

ale ostatnio taka informacje (2mg/cm2 skory) znalazlam az w 3 podrecznikach z kosmetologii

warto dawac przynajmniej 3/4 tego co zalecaja, jezeli przepisowa dawka jest dla kogos zbyt trudna do noszenia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 14:49   #202
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

zaraz zaraz, przeciez niedawno dowiedzialysmy sie, ze wystarczy mniejsza ilosc filtra a 1,8ml to na twarz i szyje lacznie...

bo - przytocze za Noor: "Hurra! Jeszcze niedawno zalecano 1,6-1,8 ml na samą twarz, a na twarz i szyję ok. 2,5 ml, ale okazało się, że generalna zasada: 2mg filtra na 1 cm2 skóry, została obliczona na podstawie danych stosowanych w medycynie w przypadku poparzeń i utraty skóry, które to dane mowią, ile średnio wynosi powierzchnia skóry dla poszczególnych częsci ciała, równiez dla głowy i szyi - ale medycyna bierze pod uwagę całą powierzchnię skóry głowy i szyi, także część owłosioną i całą szyję (również kark), dlatego zalecane ilości filtra się zmniejszyły, bo w wiekszości nie jestesmy łyse."

i link do postu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...39&postcount=6

ja skakalam ze szczescia
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:19   #203
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Witam was

W moim odczuciu mleczko jest lepszym produktem niż spray, z paru powodów, czysto subiektywnych oczywiście

Otóż spray zdecydowanie lepiej się wchłania, mniej się klei i mniej bieli, właściwie wcale nie bieli, ale daleko mu do właściwości pielęgnacyjnych mleczka, nie nawilża tak wspaniale, o dziwo szybciej wychodzi spod pudru, oraz nie daje tego pięknego satynowego efektu w połączeniu z pudrem sypkim, który zapewnia mleczko.

To, że mleczko się klei jest dla mnie zaletą, bo puder fantastycznie się do niego przykleja i świetnie trzyma się mat, a skóra wygląda naprawdę pięknie, lekko rozbielona od spodu

Bardzo spodobało mi się mleczko Klorane, w roli wygładzającej bazy pod puder i róż, całość trzyma się świetnie, wygląda pięknie i dodatkowo chroni oraz pielęgnuje.
Bosko

Natomiast, to na marginesie, kupiłam również nowego dzieciaczka avene, ten to dopiero bieli , znacznie bardziej niż stara wersja, okrutne jest.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:45   #204
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Czy mogę prosić o porównanie mleczka Klorane do emulsji lub kremu Avene? Zastanawiam się czy kupić mleczko do ciała Aene czy Klorane i już sama nie wiem.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:47   #205
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy mogę prosić o porównanie mleczka Klorane do emulsji lub kremu Avene? Zastanawiam się czy kupić mleczko do ciała Aene czy Klorane i już sama nie wiem.
ja mialam stare wersje mleczka i kremu Avene.
wg mnie Klorane(mleczko) jest 100x lepsze. lepiej sie wchlania, nie wałkuje sie, mniej bieli i co najwazniejsze nie powoduje bolesnych krost.

jednak dla mnie duza wada jest zapach, strasznie mnie drazni
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 22:05   #206
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

a moje wrazenia sa zupelnie inne, ale ja mialam z Avene tylko mleczko spf 40 (dzieciaczek) i krem spf 50+, a z Klorane mleczko.
i Klorane hmm... subiektywnie rzecz biorac nie polubilam go. ciezko sie wsmarowuje, pozostawia lepka warstwe, co prawda da sie go ujarzmic skrobia, ale...
mleczko Avene dzieciaczek wchlania sie swietnie i latwiej je okielznac skrobia. a kiedy uzywalam kwasow Avenki ani Iwostin mnie nie podraznialy, natomiast od Klorane piekla mnie skora...moze to za sprawa kompozycji zapachowej, bardzo-mocno-cukierkowej, ktorej zapach tez mnie drazni.
podsumowujac, na chwile obecna wole Avene
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:00   #207
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Mam emulsję Avene spf50 dla cery mieszanej i mleczko Klorane.
Klorane może i jest cukierkowe ale wolę zapach landrynki w okolicy ust niż pasty do podłogi.
Avenka jest lżejsza w sensie bardziej lejąca i to jest paradoks, bo konsystencja Klorane wydaje się gęstsza ale to właśnie Klorane lepiej i szybciej się wchłania, łatwiej też nałożyć te 1,5 ml. No i mówcie co chcecie ale Avene zostawia smugi, Klorane nakładam czekam ze 3 minutki (robiąc kawę) i mogę elegancko poprawić miejsca gdzie więcej nałożyłam, zero smug. A Avenka przy takim zabiegu troszeczkę mi sie roluje.
Pobielanie porównywalne, świecenie też, dry flo wszystko niweluje.
Po Atredermie wszystko mnie szczypie, filtry zwłaszcza.

Podsumowując, ja wolę landrynkę Klorane
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:11   #208
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Dziękuję za odpowiedzi. Od kilku dni używam emulsji Avene, było tak dobrze, nic mi nie wyskakiwało - używam Diacneal, a tu dzisiaj 2 wielkie niespodzianki. Obawiam się, że Avene mnie zapchało, a jak emulsja zapchała to pewnie mleczko też zapcha. Wracam do SVR, a potem zrobię kolejną próbę emulsji. A teraz chyba spróbuję Klorane, może akurat mi podpasuje, chociaż przerażacie tym zapachem.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 07:35   #209
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

mnie na poczatku tez zapach troche drażnił, teraz po 2 tyg używania w ogole go nie czuje. Wlasnie sobie to uswiadomiłam: przestałam go zauwazac, i dobrze
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 10:12   #210
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Od kilku dni używam emulsji Avene, było tak dobrze, nic mi nie wyskakiwało - używam Diacneal, a tu dzisiaj 2 wielkie niespodzianki. Obawiam się, że Avene mnie zapchało, a jak emulsja zapchała to pewnie mleczko też zapcha. Wracam do SVR, a potem zrobię kolejną próbę emulsji. A teraz chyba spróbuję Klorane, może akurat mi podpasuje, chociaż przerażacie tym zapachem.
Mleczko jest duzo lzejsze od emulsji Avene, ma mniej emolientow i substancji potencjalnie zapychajacych, w Klorane mleczku tych substancji tez nie ma za duzo, choc faktycznie jest lepiace ale ma tez wycuiag roslinny ktory ma dzialanie lagodzace...mnie np produkty od Avene zawierajace w czolowce skladu Ethylhexyl Palmitate zapychaja np cleanance solaire dla cery tlustej czy emulsja avene, mleczko nie zapycha nawet nakladane w b duzych ilosciach, dzieciaczek ciut bardziej tresciwy od mleczka ale tez lzejszy niz emulsji, klorane tez nie dzialalo zapychajaco, wszytsko to zawsze kwestie indywidualne, na ktore skladniki jak twoja skora zareaguje...
Jeszcze co do zapachu faktycznie Klorane pachnie intensywnie landrynkowo, mi nie przeszkadza osobisscie ten zapach, mleczko od Avene tez pachnie ale tak bardziej jak produkty dla dzieci, lagdzacy zapach, mleczko dla dzieci od Avene jest bezzapachowe
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.