dodatki do Julia Rosa 836 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 13:05   #1
agusia_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
Smile

dodatki do Julia Rosa 836


Witam, w tym roku wychodzę za mąż i chciałabym - jak każda Panna Młoda - wyglądać zjawiskowo Proszę Was kochane wizażystki o pomoc. Suknia jest w kolorze ivory, taka trochę złamana biel, ala śmietanka. Biżuterie dobrałam, będzie to delikatna bransoletka z cyrkoniami w białym złocie oraz kolczyki z opalem w białym złocie. Pan Młody będzie mieć garnitur w kolorze gorzkiej czekolady, koszule w kolorze sukni i krawat (zwykły śledź) w kolorze bukietu.
I tu właśnie tkwi problem.. nie mam pojęcia jaki bukiet będzie pasować do sukni. Z jakich kwiatów i w jakim kolorze.. Poza tym proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniej fryzury i makijażu. Dodam, że welon będzie taki sam jak na zdjęciu. Ze względu na sporą ilość koronki jest dość ciężki. Jestem brunetką o brązowych oczach i śniadej karnacji.
Dziękuję pięknie za wszelkie cenne porady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JR836.jpg (40,7 KB, 244 załadowań)
agusia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 22:07   #2
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: dodatki do Julia Rosa 836

Delikatny rozświetlający makijaż w brązach i złocie, no chyba, że np lubisz róż też byłoby ładnie. Sama wiesz w jakim makijażu czujesz się najlepiej, a trochę ciężko powiedzieć kiedy nie widzi się twarzy. Długie masz włosy? Kręcone, czy proste??
Bukiet.. hmmm praktycznie każdy kolor będzie Ci pasował... ja bym tylko zbyt mdłego nie brała, ale jakiś żywy.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:02   #3
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: dodatki do Julia Rosa 836

Może zielone storczyki w bukiecie i zielony krawat u pana młodego? Wydaje mi się, że pasowałoby do sukni. Kiedy ślub?
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 16:34   #4
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: dodatki do Julia Rosa 836

Co do bukietu radzę Tobie napisać post w tym wątku klik! tam wypowiadają się m in florystki, które powinny Tobie dobrze doradzić .

Sukieneczka bardzo ładna, bogata, dlatego słusznie, że nie szalejesz z biżuterią. Miałabym tylko lekką obawę odnośnie bransoletki, bo może Tobie pozaciągać suknię.
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2012-02-13 o 16:35
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:50   #5
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: dodatki do Julia Rosa 836

Cytat:
Napisane przez misienka Pokaż wiadomość
Może zielone storczyki w bukiecie i zielony krawat u pana młodego? Wydaje mi się, że pasowałoby do sukni. Kiedy ślub?
jak dla mnie do ciemno-czekoladowego garnituru zielony krawat średnio pasuje... jeszcze zależy jaki na prawdę jest ten odcień... jak dla mnie trochę by było tego za dużo, oczywiście jeśli chodzi o Pana Młodego, bo jak o Pannę Młodą to uważam, że jest ogromne pole do popisu i pełna gama kolorów
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:19   #6
agusia_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
Dot.: dodatki do Julia Rosa 836

Ślub 18 sierpnia Włosy mam proste, tak za ramiona. Co do koloru bukietu Pani w salonie z modą męską zasugerowała róż bądź amarant. A jeśli chodzi o bransoletkę, na szczęście kamienie są osadzone w okrągłych pierścieniach i są gładkie, także nie ma obawy, że zaciągnę sukienkę Dziękuje Wam za porady Będę na pewno szukać jeszcze jakiś propozycji co do fryzur itd..
agusia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 19:07   #7
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: dodatki do Julia Rosa 836

Uff no to mnie z tą bransoletką już uspokoiłaś .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.