Paznokciowa masakra- HELP!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 13:23   #1
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68

Paznokciowa masakra- HELP!!!


Ponieważ niedawno skończyłam kurs i robię sobie pazurki przyszłą do mnie dziś po radę sąsiadka. Tipsy nosi 4 lata bez dnia przerwy i niestety z lenistwa wiele razy je dorywała, choć dobrze wiedziała, że nie wolno tego robić;/ W konsekwencji jej naturalne paznokcie prezentują się tak jak na załączonych fotach!! Ponieważ jej praca wymaga odpowiedniego wyglądu nie może pozwolić sobie na chodzenie z takimi ogryzkami...i tu zaczyna się problem. Co może na tych paznokciach zrobić- tipsy, formę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020473.jpg (26,1 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020476.jpg (17,4 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020479.jpg (18,3 KB, 247 załadowań)
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 13:37   #2
minimint
Raczkowanie
 
Avatar minimint
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 110
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

co prawda nie jestem znawcą ale na moje to te paznokcie są również przepiłowane, zwłaszcza kciuk, miałam kiedyś przepiłowane pazurki i miały dokładnie takie same "zgięcia" jak kciuk, a co do przedłużania to zależy od tego jak lepiej ci wychodzą ale chyba na tipsie byłoby ci łatwiej ze względu na to, że nie bardzo jest pod co zaczepić formę, ale to tylko zdanie kogoś kto lubi przedłużanie pazurków i się tym interesuje, ale nie jest po kursie
minimint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 13:56   #3
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

ja bym nic nie robiła z nimi. Muszą stanowczo odrosnąć. Zastosowałabym regularnie odżywkę na wzmocnienie i oliwkę. Dałabym im odpocząć. Przynajmniej miesiąc - dwa.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 16:45   #4
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Co do przepiłowania to nie wiem, bo ja jej nigdy nie robiłam paznokci i teraz też przysżła tylko po radę. A co do przerwy to niestety na razie nie może sobie na nią pozwolić;/
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 17:03   #5
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Więc ma problem, który sama sobie stworzyła odrywając pazurki. Niech lepiej nie zakłada sobie nowych bo i tak tips nie wytrzyma i założę się, że może odejść. Teraz dla sąsiadki ważne powinno być aby paznokcie powróciły do formy. Bo może sobie sporo zaszkodzić takim zakładaniem i zrywaniem.
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 17:24   #6
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Nie rozumiem poco wogole je odrywala skoro nie moze sobie pozwolic na brzydko wygladajace paznokcie...bo te na zdjeciach wygladaja koszmarnie, albo odzywic je i pozwolic odrosnac i zregenerowac sie, albo przedluzyc na formie i to bardzo delikatnie
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:11   #7
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość
Ponieważ niedawno skończyłam kurs i robię sobie pazurki przyszłą do mnie dziś po radę sąsiadka. Tipsy nosi 4 lata bez dnia przerwy i niestety z lenistwa wiele razy je dorywała, choć dobrze wiedziała, że nie wolno tego robić;/ W konsekwencji jej naturalne paznokcie prezentują się tak jak na załączonych fotach!! Ponieważ jej praca wymaga odpowiedniego wyglądu nie może pozwolić sobie na chodzenie z takimi ogryzkami...i tu zaczyna się problem. Co może na tych paznokciach zrobić- tipsy, formę?
Nosi tipsy od 4 lat a Ty pytasz co na nich zrobić??
To ciekawe co nosiła przez te 4 lata...
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 18:44   #8
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Cytat:
Ponieważ niedawno skończyłam kurs i robię sobie pazurki przyszłą do mnie dziś po radę sąsiadka. Tipsy nosi 4 lata bez dnia przerwy i niestety z lenistwa wiele razy je dorywała, choć dobrze wiedziała, że nie wolno tego robić;/ W konsekwencji jej naturalne paznokcie prezentują się tak jak na załączonych fotach!! Ponieważ jej praca wymaga odpowiedniego wyglądu nie może pozwolić sobie na chodzenie z takimi ogryzkami...i tu zaczyna się problem. Co może na tych paznokciach zrobić- tipsy, formę?
Ani tipsy ani formy odpoczynek paznokciom niech zrobi, żeby wreszcie odrosły, bo nabawi się kobieta atrofii paznokci. Jeżeli chce mieć co przedłużać w przyszłości, niech odrosną. Wyglądają okropnie. Jak można swoje paznokcie do takiego stanu doprowadzić
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2009-04-08 o 19:29
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:05   #9
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
Nosi tipsy od 4 lat a Ty pytasz co na nich zrobić??
To ciekawe co nosiła przez te 4 lata...
Chyba logiczne, że przez 4 lata tak one nie wyglądały, więc nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi. Prosiłam o konkretne rady a nie ironiczne teksty

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Właśnie u mnie była po powrocie z salonu. Stylistka powiedziała, że forma nie ma sensu i położyła tipsy. Wydaje mi się to dziwne, ale powiedziała jej, że będą je uzupełniać i pod spodem pod tipsem sobie odrosną do takiego stopnia, że potem zażeluje jej naturalną płytkę
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:48   #10
gusiii
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Formsa nie miała sensu???
nie wiem co to za stylistka ale własnie takie paznokcie przedłużane powinny byc na formie!!!
gusiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:00   #11
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Niech sąsiadka da odpoczac pazurkom. Niech zacznie o nie dbać i zrobic im intensywna kuracje odżywczą!
I nigdy wiecej nie zrywa tipsów
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 20:27   #12
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość
Chyba logiczne, że przez 4 lata tak one nie wyglądały, więc nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi. Prosiłam o konkretne rady a nie ironiczne teksty
Skoro mówiłaś, że odrywała je(kilka razy, nie jeden raz), nie wykluczone było to, że mogły wyglądać tak wcześniej.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:37   #13
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Cytat:
Napisane przez gusiii Pokaż wiadomość
Formsa nie miała sensu???
nie wiem co to za stylistka ale własnie takie paznokcie przedłużane powinny byc na formie!!!
No właśnie nie rozumiem tego.....ja robię tylko na własny użytek więc nie znam się na tym tak dobrze, ale jakieś to dziwne. Czy faktycznie jeśli teraz je będzie uzupełniała to pod spodem odrosną na tyle, że będzie mogła zażelować naturalki? Ciekawi mnie też czemu forma byłaby tu bezpieczniejsza od tipsów? Pytam bo ja osobiście nie mam problemu z paznokciami więc nigdy formy nie próbowałam
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 21:11   #14
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

wydaje mi sie ze forma, poniewaz klejenie tipsa i pozniejsze pilowanie krawedzi dodatkowo je dobije.... zabrajac sie za takie panokcie trzeba posiadac wiedze i doswiadczenie ... naturalne mozna pozniej zazelowac ,ale nie wiem czy to odpowiednie wyjscie
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 17:16   #15
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Tak więc wracam do pytania- czy jest szansa że uzupełniając tipsy te paznokcie sobie pod spodem podrosną i będą wyglądały lepiej?
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 17:25   #16
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Jeżeli paznokcie są bardzo zniszczone (a są), bardzo prawdopodobne jest to, że może się na nich nic nie trzymać Jeżeli ta osoba ma w zwyczaju zrywać je z lenistwa, to paznokcie nadal będą takie jakie są lub jeszcze gorsze.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:37   #17
Invisiblegloves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Tipsy póki co się trzymają i nic nie wskazuje żeby miały odpaść. Co do zrywania to już chyba zmądrzała i nie zamierza tego robić. Ma nadzieję, że ich wygląd się poprawi pod tipsem. A z innej beczki- wie ktoś czy skuteczna jest złota odżywka na wzrost paznokci od Sally Hansen?
Invisiblegloves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:04   #18
Dirty
Przyczajenie
 
Avatar Dirty
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 18
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

paznokiec musi troche odpoczac.. szczerze mowiac sa w masakrycznym stanie. mi sie pare razy przez przypadek udalo oderac i az tak zle nie wygladaly :/
Dirty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 08:55   #19
kasiasta69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
GG do kasiasta69
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Nie ma innej opcji jak tylko dać pazurkom odpocząć. Mówię z własnego doświadczenia. Mnie również zdarzyła się podobna sytuacja, chociaż moje nie wyglądały aż tak tragicznie. Ale miesiąc stosowania odżywki bez żelowania i wszystko wróciło do normy )
kasiasta69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 14:40   #20
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Jeżeli chodzi o odżywki polecam silk wrap inglota. To jest preparat podkładowy, ale ja go używam normalnie jak lakieru. Używałam go teraz codziennie przez miesiąc, ale moje paznokcie nawet w 10% nie były tak zniszczone. Nie wiem czy przy takiej kondycji paznokci chociaż troszkę pomoże ale mam nadzieję. Moja ciocia miała kiedyś po akrylu zniszczone paznokcie i jedna stylistka poleciła jej taką odżywkę z sephory. Nie pamiętam nazwy firmy ale sprawdzę jak będę i napiszę, pamiętam że kosztowała jakieś 60 zł ale działa. Jakbym miała takie paznokcie to chyba bym nie oszczędzała żeby je doprowadzić do stanu użyteczności prawda? No i proponuje wcinać jakies preparaty które wzmacniają włosy i paznokcie. I tak się zastanawiam jak ten tips się na nich trzyma
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 17:18   #21
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Paznokciowa masakra- HELP!!!

Cytat:
Napisane przez Invisiblegloves Pokaż wiadomość

Właśnie u mnie była po powrocie z salonu. Stylistka powiedziała, że forma nie ma sensu i położyła tipsy. Wydaje mi się to dziwne, ale powiedziała jej, że będą je uzupełniać i pod spodem pod tipsem sobie odrosną do takiego stopnia, że potem zażeluje jej naturalną płytkę
jestem ciekawa jak wyglądają teraz jej paznokcie. Pokaż zdjęcie jak możesz.
Nie jestem stylistka ale wydaje mi sie ze skoro odpocząc nie moze od zeli to ja bym zrobiła rekonstrukcję na formie a nie tipsa na klej dawała i piłowanie. dziwne to dla mnie.
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.