Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 11:53   #1051
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
No i super oby tak dalej

a właśnie dziewczynki ja kupiłam z rimmela match perfection miała może go któraś z was?Dobry jest?Jak krycie?Nie zatyka i nie spływa z japki?
Ja z Rimmela mam ten nowy w tubce Matt coś tam i Wake Me Up i jak je wymieszam razem to dają rade
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:00   #1052
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja z Rimmela mam ten nowy w tubce Matt coś tam i Wake Me Up i jak je wymieszam razem to dają rade
Mam nadzieję że u mnie też da radę
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:03   #1053
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Napisze po krótce co i jak

Pisałam jakis czas temu ze biore udział w konkursie na inne stanowisko u mnie w firmie no i bam Z pewnych różnych zawilych względów jednak zmieniam stanowisko
Dodatkowo jestem na etapie dogadywania szczegółów jeśli chodzi o współprace z jednym z salonów kosmetycznych od marca

Na sam koniec spotkałam sie z TŻ i nie walnełam zadnego focha Nie no to juz taki zarcik Ale miłe zakończenie dnia po takich wiadomościach przytulić sie do ukochanej osoby

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------


Pamiętam jak z TŻ mieszkałam na jednym pokoju, jak posprzątaliśmy to po godzinie juz był bałagan A mi tez jakos ciezko było ogarnac wiec przyznaje szczerze ze kiepski był efekt po posprzataniu przeze mnie czasem
Gratulacje!!klask i:
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:08   #1054
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Kurcze próbuje zuzyc do konca mojego colorstaya ale wygladam w nim jak smierc dosłownie. Szkoda mi go wyrzucac ale chyba nie bede miała wyjscia innego:/
Jaki masz odcień? jak masz wyrzucić to lepiej mi wyślij ja się nim zaopiekuję waham się nad odcieniami dalej i bym miała sprawę ułatwioną w razie kupna nie wiem też czy mi podpasuje skoro mówicie że taką machę robi
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:14   #1055
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Haha Zuzka daje wycisk Ale uwielbiam ją <3
Szczerze mówiąc dla mnie Turbo Jam było zbyt skomplikowane Wole proste jak budowa cepa cwiczenia a nie jakies układy
A też z nią ćwiczysz/ćwiczyłaś? Tak pomyślałam że najpierw wyrobię kondycję za pomocą turbo jam a potem zuzka + siłowe jakieś na zmianę 5-6 razy w tyg Poza tym mam jeszcze za słabe ręce do chociażby pompek a turbo jam jest pod tym względem bardziej lajtowe :P

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mysle ze bedzie ci taki kolorek pasowal.

Umylam wlosy alterra granat i nie jestem zadowolona
Chociaz umylam wlosy 2 x to juz sajakies tlustawe, niedomyte, a dlugosci szorstkawe i jakby oblepione, fu
I jutro znow bede myc, ale tym razem familijnym
A na to co mam aktualnie będzie za ciemne? Bo nie chciałabym rozjaśniać.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:15   #1056
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
No i super oby tak dalej

a właśnie dziewczynki ja kupiłam z rimmela match perfection miała może go któraś z was?Dobry jest?Jak krycie?Nie zatyka i nie spływa z japki?
Ja go mialam i całkiem fajny. Kryje srednio, nie zapycha, ale jak dla mnie był sredniotrwaly.
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Jaki masz odcień? jak masz wyrzucić to lepiej mi wyślij ja się nim zaopiekuję waham się nad odcieniami dalej i bym miała sprawę ułatwioną w razie kupna nie wiem też czy mi podpasuje skoro mówicie że taką machę robi
On maski nie robi. Przynajmniej mi. Kolor mam 150 buff i nie pasuje mi. Ogolnie sam podkład juz mi zbytnio nie pasuje w tej wersji. Jakas 1/3 butelki mi została chyba, moze ciut wiecej, nawet nie wiem. Zreszta znalazłam juz swój podkladowy ideał
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:16   #1057
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

http://www.google.pl/imgres?sa=X&biw...tart=0&ndsp=32

xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 12:16   #1058
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Question Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A też z nią ćwiczysz/ćwiczyłaś? Tak pomyślałam że najpierw wyrobię kondycję za pomocą turbo jam a potem zuzka + siłowe jakieś na zmianę 5-6 razy w tyg Poza tym mam jeszcze za słabe ręce do chociażby pompek a turbo jam jest pod tym względem bardziej lajtowe :P



A na to co mam aktualnie będzie za ciemne? Bo nie chciałabym rozjaśniać.
Cos tam cwiczylam z zuzka ale ja robilam jej program cardio.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:19   #1059
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Widzialam przed cwhila ten link zuzka...jak Wy dajecie rade te pompki robic?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:22   #1060
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja go mialam i całkiem fajny. Kryje srednio, nie zapycha, ale jak dla mnie był sredniotrwaly.


On maski nie robi. Przynajmniej mi. Kolor mam 150 buff i nie pasuje mi. Ogolnie sam podkład juz mi zbytnio nie pasuje w tej wersji. Jakas 1/3 butelki mi została chyba, moze ciut wiecej, nawet nie wiem. Zreszta znalazłam juz swój podkladowy ideał
Dzięki za opiniezobaczę jak u mnie się sprawdzi

A jaki ten twój podkładowy ideał?bo też szukam mojego
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:24   #1061
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
On maski nie robi. Przynajmniej mi. Kolor mam 150 buff i nie pasuje mi. Ogolnie sam podkład juz mi zbytnio nie pasuje w tej wersji. Jakas 1/3 butelki mi została chyba, moze ciut wiecej, nawet nie wiem. Zreszta znalazłam juz swój podkladowy ideał
Ja się do niego przymierzam ale nie wiem czy ten 150 brać czy 180 bo są podobne tylko ten 150 bardziej ziemisty ale ja bladzioch jestem z drugiej strony na wiosnę/lato może być za jasny no i tak dumam nad nim mówisz że maski nie robi? Dodatkowo dobrze kryje wydawać by się mogło podkład idealny
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 12:33   #1062
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Widzialam przed cwhila ten link zuzka...jak Wy dajecie rade te pompki robic?
Zaczyna sie od damskich, i ręce sie wzmacniają z czasem
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Dzięki za opiniezobaczę jak u mnie się sprawdzi

A jaki ten twój podkładowy ideał?bo też szukam mojego
Clarins everlasting foundation
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja się do niego przymierzam ale nie wiem czy ten 150 brać czy 180 bo są podobne tylko ten 150 bardziej ziemisty ale ja bladzioch jestem z drugiej strony na wiosnę/lato może być za jasny no i tak dumam nad nim mówisz że maski nie robi? Dodatkowo dobrze kryje wydawać by się mogło podkład idealny
U mnie podkresla suche skóry i wysusza. Kryje całkiem niezle ale stara wersja lepiej kryła. Ja mialam stara wersję 180 i mogłabyc pół tonu jasniejsza, znowu ten co mam teraz jest mi za jasny.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:37   #1063
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Clarins everlasting foundation

.
Może i ja kiedy go wypróbuję
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 13:12   #1064
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ale się najadłam
uwielbiam makaron z pomidorem i tuńczykiem posypane pieprzem i świeżą bazylia
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 13:37   #1065
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Laski wróciłam wląsnie z pracy dizisiaj mielismy uroczystość z okazji dnia babci i dziadka i gorzej sie stresowalam niz moje dzieci
Najpierw musialam wyglosic krótka przemowe troche się pomyliłam ale co tam.... a pozniej mowili wierszyki i spiewali piosenke- oczywiscie przy piosence sie zryczalam na maxa bo byla strasznie wzruszająca.... Ja przezywalam to podwojnie bo po pierwsze akurat mi babcia zmarla a po drugie to moja pierwsza taka uroczystosc w przedszkolu z moimi dzieciakami....



Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Napisze po krótce co i jak

Pisałam jakis czas temu ze biore udział w konkursie na inne stanowisko u mnie w firmie no i bam Z pewnych różnych zawilych względów jednak zmieniam stanowisko
Dodatkowo jestem na etapie dogadywania szczegółów jeśli chodzi o współprace z jednym z salonów kosmetycznych od marca

Na sam koniec spotkałam sie z TŻ i nie walnełam zadnego focha Nie no to juz taki zarcik Ale miłe zakończenie dnia po takich wiadomościach przytulić sie do ukochanej osoby

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



Pamiętam jak z TŻ mieszkałam na jednym pokoju, jak posprzątaliśmy to po godzinie juz był bałagan A mi tez jakos ciezko było ogarnac wiec przyznaje szczerze ze kiepski był efekt po posprzataniu przeze mnie czasem
Ciesze sie że udało ci się zdobyc miejsce na nowym stanowisk - oby sie lekko i dobrze pracowalo Widzisz marzenia się spełniają !!

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale mi się fartło Znalazłam na chomikuj dietę, która na oficjalnej stronie kosztuje około 40zł w wersji pdf A ja mam za darmo, ha

Bunny co sadzisz o tym kolorze for me? http://www.rossnet.pl/Produkt/Revlon...zt,336389,1835



Ja nic nie prasuje :P Na suszarce samo sie prostuje i potem tylko skladam i jak wyciagam z szafki zawsze jest ok



Trzymam kciuki za Tosię Nie martw się na zapas- na pewno wszystko będzie dobrze I bądź silna kiteczko, niech mała nie odczuje że jej mama czymś się martwi
Widze, że też Revlonek cię kusi


ojej ja gdybym nie prasowala to nie iwem jak bym wyglądala w swoich ciuchach- chyba jak lump bo wiekszosc ubran u mnie to koszule albo marynarki ostatnio więc niestety bez tego by sie nie obyło....

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Niech ktoś mnie zmusi do sprzatania
czasem przytłacza mnie to wszystko jak nie w pracy, to zasuwam w domu na szmatach i jestem zmęczona,a na drugi dzień znowu do pracy i tak w kółko
a kawalerke utrzymac w ładzie jeszcze z takim bałaganiarzem jak mój paździerz to na prawde wyzwanie
ostatnio tez mam takie jakies dolujace dni bo mam wrazenie że poza praca i sprzataniem nic wiecej nie robie........ a też mi sie coś od życia należy....

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
No i super oby tak dalej

a właśnie dziewczynki ja kupiłam z rimmela match perfection miała może go któraś z was?Dobry jest?Jak krycie?Nie zatyka i nie spływa z japki?
ja mam puder rimmel match perfection i sredniawka dla mnie- dosc slabo matuje ale nie iwem jak to jest w przypadku podkladu.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No naprawde, jak bede miała taką passe dobra to normalniee

Rok temu o tej porze miałam problem ze nie mam zadnej pracy, a teraz bede miec problem ze mam 2


Kurcze próbuje zuzyc do konca mojego colorstaya ale wygladam w nim jak smierc dosłownie. Szkoda mi go wyrzucac ale chyba nie bede miała wyjscia innego:/
Ja mialam dobrą passę niedawno ale juz mi sie skonczyla i nadszedl ciężki okres. Ale chyba musi byc jakas równowaga....

ej z tym colorstayem to nie dobijaj mnie- bo ja wlasnie zamowilam 150tke przez neta - ale jak bylam na doborze kolorystyki w HEBE to kobitka mi wlasnie ten odcien dobrala
a probowalas na niego nalozyc jakis puder żeby troche nadac wiecej kolorkow? ja zawsze jak mam bardzo jasny podklad to albo mieszam go z innym ciemniejszym albo na niego nakladam puder brazujacy lub roz i wyglada to potem w polaczeniu ok


Bunny napiszesz mi coś o tych farbach Revlona - tych co linki wstawiłam wczoraj ? please
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2014-01-21 o 14:10
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 13:56   #1066
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny właśnie fotki dopiero mi uświadomiły ze ten kolor nie trzeba poprawiać a pasuje mi ten odcien?
Dzieki dziewczynki za mile slowa.
Czeko jeszcze gratki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja go mialam i całkiem fajny. Kryje srednio, nie zapycha, ale jak dla mnie był sredniotrwaly.


On maski nie robi. Przynajmniej mi. Kolor mam 150 buff i nie pasuje mi. Ogolnie sam podkład juz mi zbytnio nie pasuje w tej wersji. Jakas 1/3 butelki mi została chyba, moze ciut wiecej, nawet nie wiem. Zreszta znalazłam juz swój podkladowy ideał
Ja mam 180 do suchej i mi podszedl 150za jasny więc nie pomogę

Bunny co do alterry to mi tamten pasował. Teraz nam jakis z migdałem i kaplica. Tylki ze ja używałam tego szamponu z alterry na zniszczone bardzo włosy, może to ma jakieś znaczenie.
Az 3dni mialam dobre włosy po oczyszczeniu malwa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 14:34   #1067
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski wróciłam wląsnie z pracy dizisiaj mielismy uroczystość z okazji dnia babci i dziadka i gorzej sie stresowalam niz moje dzieci
Najpierw musialam wyglosic krótka przemowe troche się pomyliłam ale co tam.... a pozniej mowili wierszyki i spiewali piosenke- oczywiscie przy piosence sie zryczalam na maxa bo byla strasznie wzruszająca.... Ja przezywalam to podwojnie bo po pierwsze akurat mi babcia zmarla a po drugie to moja pierwsza taka uroczystosc w przedszkolu z moimi dzieciakami....

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


Widze, że też Revlonek cię kusi


ojej ja gdybym nie prasowala to nie iwem jak bym wyglądala w swoich ciuchach- chyba jak lump bo wiekszosc ubran u mnie to koszule albo marynarki ostatnio więc niestety bez tego by sie nie obyło....

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Bunny napiszesz mi coś o tych farbach Revlona - tych co linki wstawiłam wczoraj ? please
Oj kusi

Fajnie tam w przedszkolu musiało być

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Cos tam cwiczylam z zuzka ale ja robilam jej program cardio.
Aha

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Widzialam przed cwhila ten link zuzka...jak Wy dajecie rade te pompki robic?
No wlasnie mi bylo ciezko jak nie wiem Rece mam przeokrutnie slabe. Mozna robic ulatwiona wersje na poczatek- tzn tylko sie opuszczac, tak czytalam.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 15:28   #1068
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...63873890_n.jpg

wow blondzik mnie oczarował
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 15:33   #1069
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ale mi sie przysnęło
ale kawa juz zrobiona więc wracam do żywych
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 15:45   #1070
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale mi sie przysnęło
ale kawa juz zrobiona więc wracam do żywych
też się przed chwilą obudziłam Tż rano migreny dostał i się poszedł położyć a ja mu na chwilę wlazłam do wyrka miałam pogłaskać i iść sprzątać to mnie przykrył kołdrą przytulił i zdążyłam tylko powiedzieć " nie przykrywaj mnie bo zasnę a muszę iść" i bum wstałam 3 godziny później ta pogoda mnie wykończy
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 15:48   #1071
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
też się przed chwilą obudziłam Tż rano migreny dostał i się poszedł położyć a ja mu na chwilę wlazłam do wyrka miałam pogłaskać i iść sprzątać to mnie przykrył kołdrą przytulił i zdążyłam tylko powiedzieć " nie przykrywaj mnie bo zasnę a muszę iść" i bum wstałam 3 godziny później ta pogoda mnie wykończy
ja sie tylko na chwile przy kocie położylam...
ale mi sie słodkiego masakrycznie chce
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 15:58   #1072
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski wróciłam wląsnie z pracy dizisiaj mielismy uroczystość z okazji dnia babci i dziadka i gorzej sie stresowalam niz moje dzieci
Najpierw musialam wyglosic krótka przemowe troche się pomyliłam ale co tam.... a pozniej mowili wierszyki i spiewali piosenke- oczywiscie przy piosence sie zryczalam na maxa bo byla strasznie wzruszająca.... Ja przezywalam to podwojnie bo po pierwsze akurat mi babcia zmarla a po drugie to moja pierwsza taka uroczystosc w przedszkolu z moimi dzieciakami....





Ciesze sie że udało ci się zdobyc miejsce na nowym stanowisk - oby sie lekko i dobrze pracowalo Widzisz marzenia się spełniają !!

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------



Widze, że też Revlonek cię kusi


ojej ja gdybym nie prasowala to nie iwem jak bym wyglądala w swoich ciuchach- chyba jak lump bo wiekszosc ubran u mnie to koszule albo marynarki ostatnio więc niestety bez tego by sie nie obyło....

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------



ostatnio tez mam takie jakies dolujace dni bo mam wrazenie że poza praca i sprzataniem nic wiecej nie robie........ a też mi sie coś od życia należy....

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



ja mam puder rimmel match perfection i sredniawka dla mnie- dosc slabo matuje ale nie iwem jak to jest w przypadku podkladu.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------



Ja mialam dobrą passę niedawno ale juz mi sie skonczyla i nadszedl ciężki okres. Ale chyba musi byc jakas równowaga....

ej z tym colorstayem to nie dobijaj mnie- bo ja wlasnie zamowilam 150tke przez neta - ale jak bylam na doborze kolorystyki w HEBE to kobitka mi wlasnie ten odcien dobrala
a probowalas na niego nalozyc jakis puder żeby troche nadac wiecej kolorkow? ja zawsze jak mam bardzo jasny podklad to albo mieszam go z innym ciemniejszym albo na niego nakladam puder brazujacy lub roz i wyglada to potem w polaczeniu ok


Bunny napiszesz mi coś o tych farbach Revlona - tych co linki wstawiłam wczoraj ? please
Pisalam wczoraj
81 najlepsza dla ciebie.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny właśnie fotki dopiero mi uświadomiły ze ten kolor nie trzeba poprawiać a pasuje mi ten odcien?
Dzieki dziewczynki za mile slowa.
Czeko jeszcze gratki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



Ja mam 180 do suchej i mi podszedl 150za jasny więc nie pomogę

Bunny co do alterry to mi tamten pasował. Teraz nam jakis z migdałem i kaplica. Tylki ze ja używałam tego szamponu z alterry na zniszczone bardzo włosy, może to ma jakieś znaczenie.
Az 3dni mialam dobre włosy po oczyszczeniu malwa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mysle ze pasuje ci
Nigdzie nie moge juz kupic malwy
Ale mam tluste wlosy o fu

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale mi sie przysnęło
ale kawa juz zrobiona więc wracam do żywych
Ja tez przysnelam
Teraz wypilam kawe i tak mnie glowa rozbolala ze oj...
Do tego zatoki mnie nawalaja i mi slabo
I okres cos mi sie spoznia juz 3 dzien...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:03   #1073
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja tez przysnelam
Teraz wypilam kawe i tak mnie glowa rozbolala ze oj...
Do tego zatoki mnie nawalaja i mi slabo
I okres cos mi sie spoznia juz 3 dzien...
jakoś zbiorowo nam sie przysneło
co do okresu, to spokojnie,czasem sie tak dzieje
Kiedys tez tak miałaś

Dziewczyny polecam ten blog
http://fajne-zajete.blogspot.com/
ja się usmiałam przy nim do łeż

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-01-21 o 16:11
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:13   #1074
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
jakoś zbiorowo nam sie przysneło
co do okresu, to spokojnie,czasem sie tak dzieje
Kiedys tez tak miałaś

Dziewczyny polecam ten blog
http://fajne-zajete.blogspot.com/
ja się usmiałam przy nim do łeż
Wiem dlatego nie panikuje
Ale zauwazylam ze kiedy mi sie spoznia to ogolnie makos zle sie czuje, glowa boli, mam zmiany temperatury, raz mi zimno raz goraco,slabo mi...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:16   #1075
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wiem dlatego nie panikuje
Ale zauwazylam ze kiedy mi sie spoznia to ogolnie makos zle sie czuje, glowa boli, mam zmiany temperatury, raz mi zimno raz goraco,slabo mi...
a to ja ma tak co miesiąc z tym,że ja mam bardzo nie regularne okresy czasem po 21,28,32 a kiedyś to o co 45 dni
nie da rady u mnie sie nastawć kiedy to będzie
Ja moge sobie jedynie przybliżony czas pomiędzy którym mogę dostać określić
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:36   #1076
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czeko
Masz Ci babo placek, ciągle jakieś problemy, dobrze że ten wybór łatwiejszy. Gratulacje!

Lavia
Ja mam 150 i jest git teraz, jak już zbladziochowałam. Uwielbiam ten kolorek. Tylko śmiesznie zauważyłam, że jak nakładam pędzelkiem to wygląda gorzej niż paluchami. MAtch perfection też mam 101 classic ivory i jest ciemniejszy i cieplejszy niż revlon i znacznie gorzej kryje, no ale od tego jest korektor, bo ogólnie ładnie się na mojej buźce sprawuje.

Shi
Ale masz ładne jaśniutkie włoski, super.


Sesja sresja, już mam dość. Siedzę z farbką na głowie.
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2014-01-21 o 16:38
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:37   #1077
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a to ja ma tak co miesiąc z tym,że ja mam bardzo nie regularne okresy czasem po 21,28,32 a kiedyś to o co 45 dni
nie da rady u mnie sie nastawć kiedy to będzie
Ja moge sobie jedynie przybliżony czas pomiędzy którym mogę dostać określić
To ja mam tak samo. W jednym miesiącu mogę mieć 2 okresy, a innego nie mam wcale. I w końcu wyszło że mam PCOS.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:45   #1078
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
To ja mam tak samo. W jednym miesiącu mogę mieć 2 okresy, a innego nie mam wcale. I w końcu wyszło że mam PCOS.
Też już o tym myslałam ale vhyba jednak nie.
tarczyce mam wynik książkowy,prolaktyna w normie
Kiedys miałam niby torbiela 2cm, znaleziono mi go na USG jak badano mi całą jame brzuszną z powodu częstych zapaleń pęcherza.
Ale potem jak poszłam juz na USG wew. to juz niby nic nie było
ale mam bardzo nie regularne miesiączki i co najlepsze jak biore tabsy to mam okres bardzo obfity niż jak nie biore
a kiedyś nawet bez tabsów miałam taki,że potrafiłam mieć plame po nocy między łopatkami
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 17:19   #1079
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No naprawde, jak bede miała taką passe dobra to normalniee

Rok temu o tej porze miałam problem ze nie mam zadnej pracy, a teraz bede miec problem ze mam 2

super gratuluje
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski wróciłam wląsnie z pracy dizisiaj mielismy uroczystość z okazji dnia babci i dziadka i gorzej sie stresowalam niz moje dzieci
Najpierw musialam wyglosic krótka przemowe troche się pomyliłam ale co tam.... a pozniej mowili wierszyki i spiewali piosenke- oczywiscie przy piosence sie zryczalam na maxa bo byla strasznie wzruszająca.... Ja przezywalam to podwojnie bo po pierwsze akurat mi babcia zmarla a po drugie to moja pierwsza taka uroczystosc w przedszkolu z moimi dzieciakami....




niedziwie się ,ale musiało być naprawde wzruszająco ja też się wzruszam jak ide na przedstawienie moich dzieciaków
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny właśnie fotki dopiero mi uświadomiły ze ten kolor nie trzeba poprawiać a pasuje mi ten odcien?
Dzieki dziewczynki za mile slowa.
Czeko jeszcze gratki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



Ja mam 180 do suchej i mi podszedl 150za jasny więc nie pomogę

Bunny co do alterry to mi tamten pasował. Teraz nam jakis z migdałem i kaplica. Tylki ze ja używałam tego szamponu z alterry na zniszczone bardzo włosy, może to ma jakieś znaczenie.
Az 3dni mialam dobre włosy po oczyszczeniu malwa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pasuje pasuje
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

Sesja sresja, już mam dość. Siedzę z farbką na głowie.
nadal C10?

u mnie minie dwa tygodnie teraz od koloryzacji i kolor z chłodnego zrobił się naturalny raczej słoneczny , ale mi to nieprzeszkadza ,tylko mam wrażenie, że jednak po los angelesie był bardziej chłodny z połyskiem i błyszczał się lepiej i praktycznie podobał mi się bardziej , więc teraz chyba zrobie znów los angelesem , żeby porównać jeszcze raz
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 17:27   #1080
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Też już o tym myslałam ale vhyba jednak nie.
tarczyce mam wynik książkowy,prolaktyna w normie
Kiedys miałam niby torbiela 2cm, znaleziono mi go na USG jak badano mi całą jame brzuszną z powodu częstych zapaleń pęcherza.
Ale potem jak poszłam juz na USG wew. to juz niby nic nie było
ale mam bardzo nie regularne miesiączki i co najlepsze jak biore tabsy to mam okres bardzo obfity niż jak nie biore
a kiedyś nawet bez tabsów miałam taki,że potrafiłam mieć plame po nocy między łopatkami
Ja też mam hormony tarczycy w normie. Za to mam duży nadmiar hormonów męskich i wielotorbielowate jajniki. Ale te pęcherzyki na jajnikach w niektórych momentach znikają, a później pojawiają się znowu. Najlepiej jest zrobić poziom wszystkich hormonów. I to w różnych momentach cyklu.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.