Wspaniałe stulecie, TVP1 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 16:14   #1021
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
Z twarzy nie jest nawet zła, ale brakuje mi tej gracji w poruszaniu się. Obecna Huren sunie jak czołg 😉
Ja miałam takie zdanie o poprzedniej.

W sumie zaczyna mnie już nudzić ten serial, ciągnie się i ciągnie
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 11:01   #1022
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Mnie ciężko się przyzwyczaić do nowej Hurrerm. Zupełnie jakby to inna osoba była, nowa postać
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 22:35   #1023
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Ja za to lubie nowa Hurrem jest atrakcyjna, ma piekne zeby i usmiech i rowniez pasuje do tej roli. Wiadomo, ze dawna Hurrem jest nie do podrobienia ale trzeba przyznac tworcom serialu, ze nie odwalili lipy w poszukiwaniu kogos na jej zastepstwo.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 14:27   #1024
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Vahide to też dobra aktorka i dobrze jej wychodzi wcielanie się w Hurrem, ale tak się przyzwyczaiłam do ekspresji Meryem... Hurrem to w ogóle bardzo wyrazista postać i najlepiej by było, gdyby grała ją ta sama aktorka od początku do końca. No, ale trudno, nie jest źle, tylko inaczej
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 17:19   #1025
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Po Meryem było widać bardzo zalamanie, miałam juz dość jej wiecznie krzywej miny
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 18:58   #1026
Hajmon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Hej,coś tu tak spokojnie Czas rozruszać towarzystwo
Po pierwsze nie wiem jak was,ale ze wszystkich śmierci,co na razie były w serialu najbardziej wzruszyła mnie śmierć Mehmeta
Po drugie ostatnio znielubiłam Mustafę,bo stał się taki,jak matka,chociaż muszę przyznać,że Mihrunnisę na razie bardzo lubię
Po trzecie jaki jest wasz ulubiony książę? Ja osobiście po śmierci Mehmeta(mojego ulubionego) bardzo polubiłam Cihangira
Po czwarte Huricihan też bardzo fajna
Po piąte co sądzicie o nowej Hurrem?
Po szóste co sądzicie o Nurbanu?
Pozdrawiam
Hajmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 10:36   #1027
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Ja tez polubiłam Cihangira, moim zdaniem wykazuje się największą mądrością z całego rodzeństwa.
Jak na razie kibicuję Nurbanu, polubiłam ją, choć to cwana bestia Zobaczymy jak będzie później, bo z pewnością będzie mieć sporo grzechów na koncie.
Mnie też wzruszyła śmierć Mehmeta i ogólnie ta cała sytuacja. Najpierw ten podstawiony przez Mahidevran człowiek powiedział, że specjalnie narysował dla niego konia, zaprzyjaźnił się z nim, a potem tak go zaraził... Takie to smutne było w całokształcie.
Co do Huricihan to mam mieszane uczucia. Zachowa się podle, ale to w sumie można wytłumaczyć, bo robiła wszystko, by ocalić miłość (nie wiem, czy to było już w TVP). I w ogóle dużo przeszła, najpierw zabito ojca, potem matka zaczęła świrować i popełniła samobójstwo.
O nowej Hurrem pisałam wyżej.
A Mustafa... moim zdaniem starał się jak mógł, był uczciwy wobec sułtana, mądry książę... Ja go lubię, przykro patrzeć jak tak spada w przepaść.
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 11:07   #1028
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Cihangir ma tak sympatyczną buzie ze aż mi się japa śmieje
Serial oglądam bo jak TERAZ przestać ale nudy
Te siostry Sulejmana wyrastają jak grzyby po deszczu.jedna się traci zaraz następna ,i tak w koło ta obecna tylko dla odmiany śmieje się cały czas jak głupi do sera
i co to jest ta cała piratka córka Barbarossy. śmiać mi się z niej chce(tak jak z brody jej ojca .zawsze sie boje że zaraz odpadnie ;d)wątek na siłę

jak dla mnie to mogliby całą obsadę zmienić tylko nie
Sümbüla! no i Sulejmana

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2015-12-07 o 11:08
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 10:32   #1029
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Broda Barbarossy to aż krzyczy, ze jest doczepiona
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 08:26   #1030
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Oglądam sporadycznie, bo zazwyczaj wracam do domu koło 17 i nie mam jak oglądać, ale wypowiem się a propos tych ludzi których kojarzę:
Czy tylko mi się zrobiło przykro jak Sümbül nie mógł z tamtą laską nic? Szkoda mi go strasznie, widać było, że bardzo go to boli :/
Mój ulubiony książę to Mustafa <3 Przeprzystojny, rozsądny, władczy... szkoda tylko, że tak mało się uśmiecha, bo uśmiech ma piękny!
(wklejam linki gdyby komuś zdjęcia się nie wyświetlały)
https://pbs.twimg.com/media/BxhGpusIYAASUD-.jpg
i wolę go bez brody.

3.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/-y3oO2WOmDL8/TnacSrpuVcI/AAAAAAAACaA/tJ9haJ2lpu0/s1600/mehmet-gunsur-shirtless-3.jpg
I mogliby dla niego znaleźć jakąś równie fajną nałożnicę, bo Mihrunisa może i jest spoko z charakteru, ale z aparycji nie umywa się do księcia! No i nic między nimi nie będzie.
Nowa Hurrem? Bez wyrazu, niepiękna, lekko irytująca, ale prawie nie wzbudzająca emocji. "Starą" Hurrem w niektórych momentach chciałam walnąć i to było lepsze, była zdecydowanie bardziej charyzmatyczna od nowej...
Mylą mi się imiona tych książąt (oprócz Mustafy)... jak któraś mi napisze który jest który, to będę wdzięczna Garbusek (który nazywa się...?) Strasznie ma miłą twarz, no i bardzo mi go szkoda! Taki poczciwy...
Sehzade Pijak (który nazywa się...?) mnie denerwuje, nic tylko chodzi i wścieka się na cały świat.
A trzeci (który nazywa się...?) sympatyczny
Co sądzicie o Mihrimah?
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 10:08   #1031
sweet_muse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 142
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Oglądam sporadycznie, bo zazwyczaj wracam do domu koło 17 i nie mam jak oglądać, ale wypowiem się a propos tych ludzi których kojarzę:
Czy tylko mi się zrobiło przykro jak Sümbül nie mógł z tamtą laską nic? Szkoda mi go strasznie, widać było, że bardzo go to boli :/
Mój ulubiony książę to Mustafa <3 Przeprzystojny, rozsądny, władczy... szkoda tylko, że tak mało się uśmiecha, bo uśmiech ma piękny!
(wklejam linki gdyby komuś zdjęcia się nie wyświetlały)
https://pbs.twimg.com/media/BxhGpusIYAASUD-.jpg
i wolę go bez brody.

3.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/-y3oO2WOmDL8/TnacSrpuVcI/AAAAAAAACaA/tJ9haJ2lpu0/s1600/mehmet-gunsur-shirtless-3.jpg
I mogliby dla niego znaleźć jakąś równie fajną nałożnicę, bo Mihrunisa może i jest spoko z charakteru, ale z aparycji nie umywa się do księcia! No i nic między nimi nie będzie.
Nowa Hurrem? Bez wyrazu, niepiękna, lekko irytująca, ale prawie nie wzbudzająca emocji. "Starą" Hurrem w niektórych momentach chciałam walnąć i to było lepsze, była zdecydowanie bardziej charyzmatyczna od nowej...
Mylą mi się imiona tych książąt (oprócz Mustafy)... jak któraś mi napisze który jest który, to będę wdzięczna Garbusek (który nazywa się...?) Strasznie ma miłą twarz, no i bardzo mi go szkoda! Taki poczciwy...
Sehzade Pijak (który nazywa się...?) mnie denerwuje, nic tylko chodzi i wścieka się na cały świat.
A trzeci (który nazywa się...?) sympatyczny
Co sądzicie o Mihrimah?
Garbusek to Cihangir, pijak to Selim, a ten trzeci to Bajazyd
sweet_muse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 12:24   #1032
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Selim chyba ogólnie historycznie ma przydomek pijak
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 16:12   #1033
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Pijak nie pijak, ale sułtanem został
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 17:05   #1034
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Pijak nie pijak, ale sułtanem został
Z braku laku
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 13:43   #1035
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Po co spoilerujecie.



Mihrimah dla mnie to wredna i fałszywa zołza.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 14:53   #1036
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;5376728 5]Po co spoilerujecie.
[/QUOTE]

To nie spojler, tylko fakt historyczny.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 21:43   #1037
agulenas82
Zadomowienie
 
Avatar agulenas82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 711
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Cytat:
Napisane przez Hajmon Pokaż wiadomość
Hej,coś tu tak spokojnie Czas rozruszać towarzystwo
Po pierwsze nie wiem jak was,ale ze wszystkich śmierci,co na razie były w serialu najbardziej wzruszyła mnie śmierć Mehmeta
Po drugie ostatnio znielubiłam Mustafę,bo stał się taki,jak matka,chociaż muszę przyznać,że Mihrunnisę na razie bardzo lubię
Po trzecie jaki jest wasz ulubiony książę? Ja osobiście po śmierci Mehmeta(mojego ulubionego) bardzo polubiłam Cihangira
Po czwarte Huricihan też bardzo fajna
Po piąte co sądzicie o nowej Hurrem?
Po szóste co sądzicie o Nurbanu?
Pozdrawiam
Też jakoś smutno mi się zrobiło po śmierći Mehmeta, może przez to w jaki sposób zginął
Uwielbiam Mustafę, ogólnie bardzo przystojny facet ktory go gra, ale postać też wspaniała
Cihangir ma taki uroczy uśmiech, najmądrzejszy z całego rodzeństwa
Nowa Hurrem-uwielbiałam poprzednią aktorkę, ale do tej już się przyzwyczaiłam, ba, uważam ,że lepiej się wciela w tą rolę, lepsza mimika, jak sunie wściekła korytarzem,to można jej się szczerze wystraszyć
Nurbanu-nie mogę się o niej wypowiedzieć, bo strasznie irytyuje mnie aktorka która ją gra, chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie
Fatima-piękna kobieta, piękny uśmiech, na pewno najładniejsza ze wszystkich sióstr i najmniej spiskująca z nich wszytskich
Sumbul Aga-jedyny w swoim rodzaju, uwielbiam jego sposób wypowiedzi
agulenas82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 07:32   #1038
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

A co myślicie o Nigar? Ja na początku ją lubiłam, ale potem to mi ręce opadały, jak sama się pogrążała... Ale na pewno Ibrahim też jej w tym pomógł - gdyby nie kazał się Matrakczemu rozwieść jakoś by sobie żyli razem, ale on musiał sobie zapewnić rozrywkę.
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 22:00   #1039
Hajmon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Cytat:
Napisane przez Filifjonka Pokaż wiadomość
A co myślicie o Nigar? Ja na początku ją lubiłam, ale potem to mi ręce opadały, jak sama się pogrążała... Ale na pewno Ibrahim też jej w tym pomógł - gdyby nie kazał się Matrakczemu rozwieść jakoś by sobie żyli razem, ale on musiał sobie zapewnić rozrywkę.
Ja w sumie nie wiem ,co myśleć...
Na początku bardzo ją lubiłam,jak pomagała Hurrem,spiskowała z nią no i ogólnie była to bardzo sympatyczna postać
Później pierwsze schody zaczęły się ,jak przetłumaczyła Paszy list miłosny Leona (tak szczerze to chciałabym ,aby Leon był trochę z Hurrem ) mogła to chociażby źle przetłumaczyć.
Ja nie wiem ,kiedy ona się w Ibrasiu zakochała
No ale miłość nie wybiera,więc nie możemy mieć o to do niej pretensji
Ale mogłaby być bardziej rozsądna w niektórych kwiestach (np uprowadzenie córki Mihrimah)
Bądź co bądź i tak wolę parę Ibrahim & Nigar
A wy jak sądzicie?
PS Szkoda swoją drogą ,że Mihrimah nie była z Balim...ani z
Pedro .Nic nie mam do Rustema,bardzo go lubię,no ale 30 lat różnicy w małżeństwie?Bez przesady. To już lepszy byłby związek Mustafy i Hurrem.
Hajmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 16:20   #1040
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Cytat:
Napisane przez agulenas82 Pokaż wiadomość
Też jakoś smutno mi się zrobiło po śmierći Mehmeta, może przez to w jaki sposób zginął
Uwielbiam Mustafę, ogólnie bardzo przystojny facet ktory go gra, ale postać też wspaniała
Cihangir ma taki uroczy uśmiech, najmądrzejszy z całego rodzeństwa
Nowa Hurrem-uwielbiałam poprzednią aktorkę, ale do tej już się przyzwyczaiłam, ba, uważam ,że lepiej się wciela w tą rolę, lepsza mimika, jak sunie wściekła korytarzem,to można jej się szczerze wystraszyć
Nurbanu-nie mogę się o niej wypowiedzieć, bo strasznie irytyuje mnie aktorka która ją gra, chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie
Fatima-piękna kobieta, piękny uśmiech, na pewno najładniejsza ze wszystkich sióstr i najmniej spiskująca z nich wszytskich
Sumbul Aga-jedyny w swoim rodzaju, uwielbiam jego sposób wypowiedzi
Mnie się podobała z urody Sułtanka Sah i Hatice, Fatma za bardzo zęby suszy najbrzydsza dla mnie to Beyhan
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 17:22   #1041
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Sultanka Sah byla przepiekna!

Nurbanu ma smieszne jedynki. Nie moge sie skupic na serialu, bo widze tylko jej zeby
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 00:02   #1042
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ja miałam takie zdanie o poprzedniej.

W sumie zaczyna mnie już nudzić ten serial, ciągnie się i ciągnie
Mam to samo zdanie na temat hurrem i serialu.. na fejsie tłumaczą już ostatnie odcinki a nie oglądam już, bo wiem jak się skończy i nuuudy w sumie bo wszyscy już wybici, chce jeszcze tylko, uwaga spoiler zobaczyć sobie dokładnie śmierć Rustema, bo nie cierpię dziada
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 23:45   #1043
Avye
Przyczajenie
 
Avatar Avye
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 14
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Zawsze byłam za Hurrem ale teraz bardziej podoba mi się Nurbanu Ma charakterek dziewczyna i widać jak wielkim uczuciem darzy Selima
Zamierzam oglądać niedługo Kosem Sultan

__________________
28.09.2014
Avye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:36   #1044
Centurion81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

O czym ty piszesz i inne tobie podobne tak wielce zakochane w rudym puklu? Jaka miłość rudej do sułtana? To jej czysta gra do władzy by się zemścić na wrogach których sobie sama narobiła, bez honoru i godności, bo jak by go miała to by szukała sposobu, by uciec z tego pałacu, a nie się oddać sułtanowi to wtedy nie będę niewolnicą w klatce tylko panią władcy w pałacu- to nie jedyny wybór który miała. Taka sama sztuczna miłość na pokaz jak Nurbanu do pijaka, kobieciarza, łgarza i tchórza, chyba nie oglądacie każdego odcinka, to nie miłość to droga chciwej egoistki po stanowisko pałacowe każde inne niż niewolnica, ruda miłością zapałała po słowach Nigar i nawet go jeszcze na oczy nie widziała no bystre jesteście, a po kolejne miała okazję nawet proponowaną przez matkę sułtankę - nie uciekła bo nie miała już do czego, a tu się dochrapała na omamionym sułtanie, tak jak miłość jej do własnych dzieci jest sztuczna, ona jest sztuczna i podła jak zimna wyrachowana suka, jak można jednego faworyzować tylko? nawet własnymi dziećmi się zasłania (wysyłając je albo z nimi się stawiając by sułtanowi gniew zmniejszyć nimi) nawet odwagi nie miała własnym dzieciom powiedzieć dlaczego ojciec ją wygnał do Ederne, łga dzieciom i jej wredna córeczka taki obraz suki już od małej pokazała, łga (akcja z koroną) i wszystko musi być tak jak ona chce( np. miłość do Balibala) wspaniałych macie idoli do kochania, a bzdurę taką jak, że rudą się kocha, albo nienawidzi to lepiej zamieńcie na : lubię morderców, albo nie lubię morderców, I KAŻDY KTO TWIERDZI, ŻE RUDA KOCHAŁA SUŁTANA JEST TAKIM SAMYM IDIOTĄ ZAŚLEPIONYM JAKIM BYŁ SAM SUŁTAN
Centurion81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:43   #1045
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Może spokojniej? To tylko serial, zejdź z tonu.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:01   #1046
Centurion81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

ty masz jakieś chyba problemy wielkie z sobą jak ci już nawet Tom Cruise przeszkadza w życiu, a podobna do Catherine Zeta-Jones? ??? ogarnij się lepiej, potem idź do okulisty, a potem naucz się pisać jej nazwisko poprawnie

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Weź się odwal pedale, nie będziesz mnie pouczał jakim tonem mam pisać swój komentarz.
Centurion81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:01   #1047
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Cytat:
Napisane przez Centurion81 Pokaż wiadomość
ty masz jakieś chyba problemy wielkie z sobą jak ci już nawet Tom Cruise przeszkadza w życiu, a podobna do Catherine Zeta-Jones? ??? ogarnij się lepiej, potem idź do okulisty, a potem naucz się pisać jej nazwisko poprawnie
Czekaj, czekaj...

Cytat:
Napisane przez Centurion81 Pokaż wiadomość
i wszystko musi być tak jak ona chce( np. miłość do Balibala)
Całe szczęście, że Ty znasz poprawną pisownię...
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:05   #1048
Centurion81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Weź się odwal pedale, nie będziesz mnie pouczał jakim tonem mam pisać swój komentarz.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

no i co pedale? ja odpisuje z pośpiechu więc nie mam czasu sprawdzić, a jego komentarz był pisany jako pierwszy teraz zrozumiałeś? jakbym miał każde z postaci tego serialu sprawdzać w swoich komentarzach to pół dnia by mi to zajeło
Centurion81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:07   #1049
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

Brnij dalej.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 17:55   #1050
Centurion81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wspaniałe stulecie, TVP1

już ci wyżej napisałem, ale dalej nie rozumiesz, więc napiszę ci dobitniej, odwal się bo we mnie przyjaciela nie znajdziesz przydupasie i nie mam zamiaru marnować więcej swego czasu z takim słojem
Centurion81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 01:30:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.