Potrzebuje pomocy i wsparcia..!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 19:31   #1
monisciopaga
Raczkowanie
 
Avatar monisciopaga
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiadomości: 162
Red face

Potrzebuje pomocy i wsparcia..!!


Witam!!

zalozylam ten watek poniewaz potrzebuje pomocy...chcialabym znalezc sobie taka osobe tu na wizazu ktora mobilizowalaby mnie do cwiczen i wogole przygotowala mi zestaw cwiczen ale nie po to zeby schudnac tylko po to zeby wymodelowac sobie cialo...na nikogo z rodziny liczyc nie moge bo oni zamiast mnie wspierac to wszytsko pogarszaja...a ja chcialabym wiedziec co robic aby skutecznie poproawic wyglad swojego ciała...cwiczylam juz a6w i razem z wizankami z tamtego watku udało mi sie...ale to nie jest dla mnie gdyz a potrzebuje nie tylko cwiczen ale rowniez jakiejs dobrej diety...bardzo mocno mi na tym zalezy...ale to sa moje sprawy prywatne...czekam na odpowiedzi...przyjmuje chetnych i opdpowiem na wszytskie pytania
__________________
=> Moniś <=
monisciopaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:59   #2
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Potrzebuje pomocy i wsparcia..!!

Hej diete może ustalic Ci ktoś fakt faktem, ale chyba nejlepiej będzie po prostu jeść zdrowo i ćwiczyć..Jeśli chodzi o mobilizacje ja też czegos takiego potrzebuje, bo mi każdy mówi żebym sobie dała spokój bla bla bla..Jesli chcesz dołącz do naszego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193752&page=2

tam sie bedziemy mobilizować Pozdrawiam i życze wytrwałości
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 03:44   #3
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Potrzebuje pomocy i wsparcia..!!

wszystko na temat diety i ćwiczeń znajdziesz na forum = wystarczy poczytać
a wyszukiwarka nie gryzie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 16:30   #4
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Potrzebuje pomocy i wsparcia..!!

Moniczko ja mam to samo...nawet nie wiem ile razy probowalam schudnac...ale tak naprawde nie mialam do tego silnej motywacji...wiec mozemy sie wspierac...sama potrzebuje tez dobrej diety...zaczelam biegac..od nie dawna...ale nie umiem powstrzymac sie od slodyczy......(
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:44   #5
monisciopaga
Raczkowanie
 
Avatar monisciopaga
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiadomości: 162
Red face Dot.: Potrzebuje pomocy i wsparcia..!!

czesc
no to bedziemy sie wspierac...ja zaczne dopiero od jutra bo jeszcze dzisiaj mam okres:-( ale od jutra zaczne pic dodatkowo herbate puer czerwona...pije ja juz 3 miesiac i dziala ona u mnie jak srodek przeczyszczajacy kolega podpowiedzial mi zebym zawsze rano jak wstane robila sobie 30 brzuszkow...moze to sie uda...tylko najgorsze jest to ze ja jak wstane z lozka to sie pewnie zajme czyms innym...ale zeby ladnie wygladac trzeba sie postarac tak sie zastanawiam nad skakanka bo kilka dziewcvzyn mowilo ze to działa...a co do slodyczy to ja moze takiego problemu nie mam ...gorzej z czekolada...to jest moj nalog...jak mam zly dzien to zjadam kg czekolady...:-( ale to chyba jeszcze nikomu nie zaszkodzilo...oczywsicie sprobuje ograniczyc... a dodatkowym moim nalogiem jest herbata...nie slodze jej moze dyzu bo 1 łyzeczke ale jak ja pije z 18 herbat dziennie..(serio) to 18 lyzeczek cukru...:-( ehh troche ciezko
__________________
=> Moniś <=
monisciopaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:13   #6
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Potrzebuje pomocy i wsparcia..!!

hehehhehe 18herbat dziennie??<wow> no ładnie!.
Ale napewno damy rade!,widzisz u mnie z slodyczami jest naj naj naj gorzej!,ale tak jak napisalaś,ze aby ladnie wygladac trzeba się nieco poswiecić,mhm ja skakalam na skakance i szczerze mowiąc, wolę biegac...narazie rano biegam z przyjaciolką, bo jakos tak razniej,ale jesli ona zrezygnuje to ja napewno nie!....zalezy mi też na dolnej partii brzucha bo tam mam spory tłuszcz!....Ja tez zaczynam od jutra! fajnie fajnie!^^i postaram się przzetrzymac tak do 27lipca, wtedy mam urodziny ( a wazne bo 18ste!:P) i chce wszystkich zaskoczyc ładną figurą....mam szerokie biodra dlatego musze usunąc tzw "boczki",aby mieć ladne cięcie w talii Pozdrawiam Cię Serdecznie! i jutro będzie "nasz "dzien hehhe
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:51   #7
monisciopaga
Raczkowanie
 
Avatar monisciopaga
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiadomości: 162
Red face Dot.: Potrzebuje pomocy i wsparcia..!!

wow 4 kg chcesz schudnac do tego czasu...bede tzrymac kciuki od jutra zaczynamy cwiczyc tez Cie pozdrawiam
__________________
=> Moniś <=
monisciopaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.