Język norweski w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 10:15   #1
Lannister
Raczkowanie
 
Avatar Lannister
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48

Język norweski w Krakowie


Witajcie, chciałabym podjąć naukę języka norweskiego w jakiejś szkole języków obcych w Krakowie, ale nie wiem, gdzie?
Byłam w Empik School, wpłaciłam zaliczkę 200 zł i podpisałam umowę z zastrzeżeniem, że przed rozpoczęciem zajęć mogę ją zerwać i zaliczka będzie zwrócona. Naczytałam się sporo złych opinii w necie o Empiku. Ile w nich czarnego pijaru to tyle, ale na pewno wśród nich znajdują się też prawdziwe opinie i to mocno negatywne. Do tego przemyślałam zachowanie pani w placówce, była bardzo nachalna i za wszelką cenę chciała umowę podpisać. Oczywiście ją zerwę, ale stąd pytanie, gdzie mogłabym nauczyć się tego języka w jakiejś sprawdzonej przez Was placówce?
Lannister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 11:37   #2
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Język norweski w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Lannister Pokaż wiadomość
Witajcie, chciałabym podjąć naukę języka norweskiego w jakiejś szkole języków obcych w Krakowie, ale nie wiem, gdzie?
Byłam w Empik School, wpłaciłam zaliczkę 200 zł i podpisałam umowę z zastrzeżeniem, że przed rozpoczęciem zajęć mogę ją zerwać i zaliczka będzie zwrócona. Naczytałam się sporo złych opinii w necie o Empiku. Ile w nich czarnego pijaru to tyle, ale na pewno wśród nich znajdują się też prawdziwe opinie i to mocno negatywne. Do tego przemyślałam zachowanie pani w placówce, była bardzo nachalna i za wszelką cenę chciała umowę podpisać. Oczywiście ją zerwę, ale stąd pytanie, gdzie mogłabym nauczyć się tego języka w jakiejś sprawdzonej przez Was placówce?
Ja się uczyłam w Evereście. Mogę w pełni polecić, z tym zastrzeżeniem jednak, że to było już parę lat temu, a pan Adam - mój lektor, wyemigrował do Norwegii w międzyczasie i nie wiem nic o obecnych lektorach.
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 11:48   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Język norweski w Krakowie

Najpierw to upewnij się, że faktycznie dasz radę tę umowę zerwać bo te z Empik są tak skonstruowane, żeby nie dało się tego zrobić.
Moja koleżanka uczyła się norweskiego w Krakowie, ale prywatnie, na korepetycjach a nie w żadnej szkole i sobie chwaliła.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:20   #4
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Język norweski w Krakowie

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Najpierw to upewnij się, że faktycznie dasz radę tę umowę zerwać bo te z Empik są tak skonstruowane, żeby nie dało się tego zrobić.
Moja koleżanka uczyła się norweskiego w Krakowie, ale prywatnie, na korepetycjach a nie w żadnej szkole i sobie chwaliła.
Orientujesz się moze w jakiej cenie były te korepetycje?
Też ejstem ciekawa, które szkoły polecacie
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 10:03   #5
pulcheria_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Język norweski w Krakowie

Ja uczyłam się szwedzkiego w <<ciach, ciach>> - mają też norweski i inne niszowe języki. Szkoła ok, grupy małe, a z mojego doświadczenia wynika, że najwięcej zależy od lektora, a ci mogą się zmieniać często w każdej szkole

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2014-12-10 o 20:39 Powód: reklama
pulcheria_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 11:28   #6
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Język norweski w Krakowie

Podbijam!
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-12 12:28:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.