Zapowietrzenia - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 08:59   #961
gosia8039
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 40
Dot.: Zapowietrzenia

dziekuje...faktycznie te kuleczki robie mokre...
gosia8039 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 18:40   #962
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: pecherzyki powietrza!!!!

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
dokładnie - najczęściej za mokra kulka
za mokra??? wydaję mi sie, że częściej zapowietrzenia przy akrylu spowodowane są zbyt suchą kulką, która przez swoją konsystencję nie może dobrze połączyć się z paznokciem....
Właśnie przy skórkach zaleca się nakładać kulkę rzadszą by dobrze "wniknęła" w płytkę...

Gosia na forum jest mnóstwo info na ten temat, wpisz w wyszukiwarkę "zapowietrzenia" lub "akryl" i na pewno coś Ci wyskoczy

Edytowane przez Weronika1010
Czas edycji: 2009-11-20 o 19:45
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 09:24   #963
gosia8039
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 40
Dot.: pecherzyki powietrza!!!!

dobrze...juz szukam.....WIELKIE DZIEKI!!!
gosia8039 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:12   #964
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

czesc dziewczyny, wszystkiego najlepszego w Nowym 2010 Roku
Sluchajcie, mam problem...Jakies dwa dni temu moja kolezanka, ktora wybiera sie na szkolenie poprosila mnie, zebym uzyczyla jej swoich raczek do cwiczen.Skorzystala rowniez z moich zelkow (zele PB). Jedna reke robilysmy tak - odtluszczenie, kwasowy primer x1, budowa blushem itd.. druga raczke robilysmy tak, jak uczylam sie na warsztatch (gdzie mialam robione pazurki i bylo wszystko ok) - odtluszczenie, primer x2, bezkwasowy x1, base, budowa pazurka pinkiem... i na tej raczce pojawily sie po jednym dniu biale, jakby podchodzace powietrzem plamki, ale nie przy walach tylko np na srodku plytki...Co wedlug was mogloby byc przyczyna tego-zbyt gruba warstwa bazowego, zbyt dlugi czas jego utwardzania w lapmie, czy moze to, ze moje paznokcie sa w nietorych miejscach przepilowane, a na niektorych zostala cieniusienka warstwa zelu z poprzednicj moich pazurkow...Trcohe sie martwie, bo dzien przed sylwestrem robilam w ten sposob paznokcie mojej klientce ..
Z ta pierwsza raczka jest wszystko ok.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:30   #965
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zapowietrzenia

Jeśli nie użyłaś covera to mogą to byc faktycznie resztki starego żelu, może też byc zbyt duża ilośc bazowego.. A to są typowe zapowietrzenia czy co? Pokaż zdjęcie, bo tak na sucho to ciężko mówic cokolwiek...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:50   #966
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

probowalam zrobic fotke, ale wszystie wychodza za mgla.. to zapowietrzenie wyglada tak, jak czasami przy przyklejeniu tipsa pod kieszonka podchodzi ci powietrze, tylko nie ma tak ostro zarysowanych granic i jest w kolorze mleczno-bialym...
a wczesniej mialam polozonego coverka na blusha...
Byli, wlasnie zauwazylam, ze na tej drugiej rece mam to samo, tylko troche mniej widoczne, wiec najprawdopodbniej to wina mojej plytki i pozostalosci po starym zelu i przypomnialo mi sie, ze po SF jednofazowym tez tak mialam, jak mialam przepilowana plytke..

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2010-01-01 o 14:13
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:17   #967
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Zapowietrzenia

nie miałam jeszcze takiego przypadku a ja mam taki mały problem, zawsze na środkowym palcu u lewej ręki pokaże mi się małe zapowietrzenia (do 2 mm max) i tak zostaje... nie idzie dalej, nic nie odpada ale strasznie mnie to drażni... robiłam chyba wszystko (i skórki dokładniej usuwałam, uzywałam primera bezkwasowego i kwasowego naraz, to żel starałam się nałozyć blizej skórek później troszkę dalej) no dosłownie co tylko mi na mysl przyszło i nic... cały czas to samo
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 13:21   #968
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
probowalam zrobic fotke, ale wszystie wychodza za mgla.. to zapowietrzenie wyglada tak, jak czasami przy przyklejeniu tipsa pod kieszonka podchodzi ci powietrze, tylko nie ma tak ostro zarysowanych granic i jest w kolorze mleczno-bialym...
a wczesniej mialam polozonego coverka na blusha...
A jesteś pewna, że to dopiero później wyszło? Bo może to bąbelek z powietrzem jest?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:14   #969
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
A jesteś pewna, że to dopiero później wyszło? Bo może to bąbelek z powietrzem jest?
na pewno wyszlo to w ciagu 24 h po przedluzaniu..ale widocznie to wina moje plytki dzieki za odpowiedzi!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:25   #970
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zapowietrzenia

Moim zdaniem jest wiele opcji opcje- pierwsza te niewyraźne plamy to resztki żelu, który pozostał na płytce- wczesniej, jak pisałas miałas covera, a teraz żel, który jest przejrzysty. Normalnie plamek żelu nie byłoby widac, ale po nałożeniu pinka żel stał sie "soczewka" i lepiej przez to widac plamy covera.
I tego Ci zycze- żeby nie były to zapowietrzenia, a efekt źle usuniętego żelu.

Druga sprawa. Po kiego grzyba tyle razy primer? bo doliczyłam sie 3...
Cytat:
primer x2, bezkwasowy x1
Chyba, że źle Cie zrozumiałam...

Kolejna możliwośc- piszesz, że miałaś miejscami przepiłowana płytke. Swoja droga wspólczuje... kto Cie tak uszczęśliwił?
W miejscu, gdzie płyka jest przepiłowana materiał zawsze bedzie sie gorzej trzymał. Z wielu róznych powodów, ale nie bede tu sie rozpisywac

Ilośc bazy tez jest ustalana przez konkretne firmy- jedne zalecaja malowac malutka ilością, inne wcierac, a jeszcze inne, po nałożeniu musąć wacikiem bezpyłkowym w celu usunięcia jej nadmiaru.
Na szkoleniach zazwyczaj instruktor danej marki pokazuje co i jak i w jakich ilkościach, gdzyz zbyt duzo/zbyt mało bazy spowoduje efekt przeciwny do planowanego- czyli baza zamiast zwiejszyc przyczepnośc- spowoduje zapowietrzenia.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:49   #971
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest wiele opcji opcje- pierwsza te niewyraźne plamy to resztki żelu, który pozostał na płytce- wczesniej, jak pisałas miałas covera, a teraz żel, który jest przejrzysty. Normalnie plamek żelu nie byłoby widac, ale po nałożeniu pinka żel stał sie "soczewka" i lepiej przez to widac plamy covera.
I tego Ci zycze- żeby nie były to zapowietrzenia, a efekt źle usuniętego żelu.

Druga sprawa. Po kiego grzyba tyle razy primer? bo doliczyłam sie 3...

Chyba, że źle Cie zrozumiałam...

Kolejna możliwośc- piszesz, że miałaś miejscami przepiłowana płytke. Swoja droga wspólczuje... kto Cie tak uszczęśliwił?
W miejscu, gdzie płyka jest przepiłowana materiał zawsze bedzie sie gorzej trzymał. Z wielu róznych powodów, ale nie bede tu sie rozpisywac

Ilośc bazy tez jest ustalana przez konkretne firmy- jedne zalecaja malowac malutka ilością, inne wcierac, a jeszcze inne, po nałożeniu musąć wacikiem bezpyłkowym w celu usunięcia jej nadmiaru.
Na szkoleniach zazwyczaj instruktor danej marki pokazuje co i jak i w jakich ilkościach, gdzyz zbyt duzo/zbyt mało bazy spowoduje efekt przeciwny do planowanego- czyli baza zamiast zwiejszyc przyczepnośc- spowoduje zapowietrzenia.
co do primera to dwa razy kwasowy i raz bezkwasowy - tak uczono mnie na szkoleniu z PB... po prostu chcialysmy to jeszcze raz wyprobowac, bo zazwyczaj klade raz kwasowy i jezeli chce pracowac z jakims budujacym to daje jako podklad jednofazowke, a teraz uzylysmy bazowego, ktory w PB jest wcierany w plytke... ale najprawdopodobniej jest to wina troche przepilowanej plytki, ktora przepilowalam sobie ja sama i jestem zywym dowodem dla moich klientek, aby same sobie zelu nie pilowaly , nie zrywaly itd)
p.s. nie zrobilam tego specjalnie..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 19:18   #972
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: Zapowietrzenia

co do primera -to sie zgadza .kwasowy kladziemy 2 razy ,a bezkwasowy raz---oczywiscie nie trzeba stosowac dwoch na raz ,ale kiedys wlasnie na warsztatach i doszkoleniu w SPN nauczono mnie 2x kwas i 1x bezkwas -co zdalo swietnie rezultat u wszystkich moich klientek ,dlatego nauczam tak swoje kursantki.
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 20:06   #973
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez AmazingStudio Pokaż wiadomość
co do primera -to sie zgadza .kwasowy kladziemy 2 razy ,a bezkwasowy raz---oczywiscie nie trzeba stosowac dwoch na raz ,ale kiedys wlasnie na warsztatach i doszkoleniu w SPN nauczono mnie 2x kwas i 1x bezkwas -co zdalo swietnie rezultat u wszystkich moich klientek ,dlatego nauczam tak swoje kursantki.
No to teraz zamieszalam sie ..a mnie uczono na szkoleniu ze klade raz primer bezkwasowy i pozniej kwasowy i tlumaczono mi tak ze bezkwasowy robi tzn :"dziurki" w płytce niewiem jak to nazwać a kwasowy w te dziurki wchodzi i powoduje lepsza przyczepnosc zelu...to jak w koncu ...ja nie narzekam na zapowietrzenia ;;;hmm ale dało mi to do myślenia ?a wy widze ze na odwrot kladziecie najaapierw kwasowy a pozniej bezkwasowy
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 20:21   #974
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zapowietrzenia

Wiele zalezy od firmy.
Też pracuje na SPN- jestem ich instruktorką i uwazam, że najlepiej sie sprawdza w 90% wypadków- raz kwasowy, poczekac aż wyschnie, potem raz bezkwasowy.
w przypadku "problemowych paznokci", mozna dać 2x kwasowy (kazdorazowo trzeba czekac az wyschnie) i bezkwasowy.
Jednak stanowi to ok 5-10% klientek.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 20:23   #975
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez AmazingStudio Pokaż wiadomość
co do primera -to sie zgadza .kwasowy kladziemy 2 razy ,a bezkwasowy raz---oczywiscie nie trzeba stosowac dwoch na raz ,ale kiedys wlasnie na warsztatach i doszkoleniu w SPN nauczono mnie 2x kwas i 1x bezkwas -co zdalo swietnie rezultat u wszystkich moich klientek ,dlatego nauczam tak swoje kursantki.
a to ciekawe wypróbuję... ja nakładałam 1*kwas po czym 1*bezkwas ja to mam problem tylko z 1 paluchem nie wiem od czego to zależy... zauważyłam że jak dam 2 primerki na raz to żele dłużej trzymają niż jak jednym popróbuje ;p;p
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 21:15   #976
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Wiele zalezy od firmy.
Też pracuje na SPN- jestem ich instruktorką i uwazam, że najlepiej sie sprawdza w 90% wypadków- raz kwasowy, poczekac aż wyschnie, potem raz bezkwasowy.
w przypadku "problemowych paznokci", mozna dać 2x kwasowy (kazdorazowo trzeba czekac az wyschnie) i bezkwasowy.
Jednak stanowi to ok 5-10% klientek.
No dokladnie -wiadomoze musi wyschac i wiadomo ze najpierw daje sie kwasowy ,a pozniej bezkwasowy nie inaczej--ale powiem szczerze ze przy nowych klientkach ,ktore w dodatku twierdza ze zel im sie zapowietrzal ,wolę zastosować tą metode 2+1 -i tak mi dla bezpieczenstwa zostalo
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 10:02   #977
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Zapowietrzenia

Mi od jakiegoś czasu zapowietrza się akryl, pracuję na EzFlow, ale chcę teraz sprawdzić NSI, bo mnie trafia.. Mam nadzieję, że to produkt mojej płytce nie podpasował, a nie że to sprawa hormonalna.. Siostrze robiłam na bardzo problematycznej płytce, ze skórkami zjedzonymi do mięsa, uszkodzoną macierzą (paznokcie rosną na fale) i ogryzkami, a mimo to przychodzi z odrostem na pół paznokcia bez zapowietrzenia, a u mnie potrafią się pojawić już po 1 dniu ;/ Może też spróbuję metodę primerową jak tu piszecie jeśli po NSI będzie to samo..

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2010-01-02 o 10:04
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 21:16   #978
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
No to teraz zamieszalam sie ..a mnie uczono na szkoleniu ze klade raz primer bezkwasowy i pozniej kwasowy i tlumaczono mi tak ze bezkwasowy robi tzn :"dziurki" w płytce niewiem jak to nazwać a kwasowy w te dziurki wchodzi i powoduje lepsza przyczepnosc zelu...to jak w koncu ...ja nie narzekam na zapowietrzenia ;;;hmm ale dało mi to do myślenia ?a wy widze ze na odwrot kladziecie najaapierw kwasowy a pozniej bezkwasowy
hmmm. mysle, ze cos zle uslyszalas ja nigdy nie slyszalam o takim sposobie, ale moze produkty na ktorych pracujesz i mialas szkolenie tak wlasnie sie kladzie.. ja wiem, ze to primer kwasowy wytrawia plytke i tworzy tzw. mikropory, ktore powoduja lepsza przyczepnosc zelu/akrylu.. a primer bezkwasowy jest delikatniejszy dla plytki i pozostawia lepka powierzchnie na pazurku..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 21:32   #979
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
hmmm. mysle, ze cos zle uslyszalas ja nigdy nie slyszalam o takim sposobie, ale moze produkty na ktorych pracujesz i mialas szkolenie tak wlasnie sie kladzie.. ja wiem, ze to primer kwasowy wytrawia plytke i tworzy tzw. mikropory, ktore powoduja lepsza przyczepnosc zelu/akrylu.. a primer bezkwasowy jest delikatniejszy dla plytki i pozostawia lepka powierzchnie na pazurku..
w każdym bądzrazie nie zapowietrzają mi się;P
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 23:51   #980
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez AmazingStudio Pokaż wiadomość
No dokladnie -wiadomoze musi wyschac i wiadomo ze najpierw daje sie kwasowy ,a pozniej bezkwasowy nie inaczej--ale powiem szczerze ze przy nowych klientkach ,ktore w dodatku twierdza ze zel im sie zapowietrzal ,wolę zastosować tą metode 2+1 -i tak mi dla bezpieczenstwa zostalo
a ja bardzo lubie te twoja metode 2+1= pazurek bez zapowietrzen nawet do 5 tyg)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 08:25   #981
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Zapowietrzenia

jak warto byc na forum i
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 09:27   #982
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
zapowietrzenia

Mam prośbę do doświadczonych stylistek. Ja jestem początkująca i jeszcze wiele nauki przede mną. Mam problem taki, na moich paznokciach pojawiają się zapowietrzenia ale na przy skórkach ale na środku paznokcia. Jak spiłowuję zapowietrzenie mam wrażenie ze pojawiło się ono na "górnej" warstwie żelu i nie dochodzi do warstw pod spodem. Nie wiem co może być tego przyczyną. Proszę o radę, skąd się to może brać. Z góry dziękuję
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:17   #983
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: zapowietrzenia

Jest już wątek o zapowietrzeniach. Wystarczyło użyć wyszukiwarki i tam zadać swoje pytanie zamiast zakładać kolejny wątek.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 23:15   #984
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: zapowietrzenia

O ludzie...

Niedość, że taki wątek już jest, to jeszcze na pierwszej stronie i o identycznym tytule!
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 07:48   #985
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Zapowietrzenia

jeszce coś co może pomóc Wam. Pracuję na żelach jednofazowych Nails Company. I mam tez jeszcze jeden problem. Zauwazyłam ze czasami pojawia się na niektórych paznokciach taka mikroskopijna rysa jakby pęknięcie warstwy nabłyszczającej. Uzywam Quick Finish z Ra-Nails. Super się błyszczy, jest w pedzelku nie wymaga zmywania. Ale właśnie nie wiem co może być przyczyną tych "peknięć". Mam nadzieję ze poradzicie coś, bo ja już nie wiem co robię źle.

Edytowane przez jola26
Czas edycji: 2010-01-07 o 07:53
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 08:31   #986
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
a ja bardzo lubie te twoja metode 2+1= pazurek bez zapowietrzen nawet do 5 tyg)
dziewczyny mialyscie racje zajrzałam do materialow szkoleniowych i tez tam bylo napisane tak jak Wy mowicie ;p czyli ja pokrecilam ...ale nie narzekalam na zapowietrzenia mimo to ze na odwrot robilam hiihale ędę teraz robić jak Wy dziękuję
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 19:05   #987
adziorka89
Przyczajenie
 
Avatar adziorka89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 29
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Czesc dziewczyny! Ja równiez mam mały problem z zapowietrzeniami, a mianowicie ostatnio zrobiłam sobie paznokcie metoda fiberglass, oczywiście w profesjonalnym salonie. był to mój pierwszy zabieg na paznokciach, ale juz po kilku dniach na wszystkich paznokciach pojawiły sie zapowietrzenia. Paznokcie zostały poprawione ale problem powrócił. I zastanawiam jaka może byc tego przyczyna: skórki nie były zalane, paznokcie były zmatowione ale nie odtłuszczone i fiberglass był firmy la famme. Prosze o rade, bo nie wiem czy mam wracac do tej kosmetyczki, czy szukać innej, choć nie ukrywam, że w moim miescie mało osób zajmuje sie ta metodą
adziorka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 19:32   #988
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Zapowietrzenia

La Femme nie cieszy się dobrą opinia

Ani ich żele, ani akryle ani w w ogóle firma nie ma opinii profesjonalnej- ale ponieważ osobiście nie pracowałam na ich produktach, to nie jestem pewna na 100% czy to jest przyczyna zapowietrzeń.... Co do odtłuszczania- jedni odtłuszczaja, inni używają dehydratora, jeszcze inni tylko primera- zależy od płytki, linii produktów i "upodobań" Stylistki.......
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:08   #989
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Zapowietrzenia

ja pracuje na la femme i zadnych zapowietrzen nie ma, nie pracuje z fiberglassem.
powodem odchodzenia mas czy zel czy akryl czy fiber... jest nieumiejetnosc stylistki czyli zle przygotowana plytka paznokcia.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:19   #990
bailey1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 66
Dot.: Zapowietrzenia

Produkty do fiberglass mają krótką datę przydatności. Może były stare..?
bailey1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.