Sklep Dobrarada - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 11:41   #1081
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Sklep Dobrarada

a ja dziś dostałam wiadomość że przesyłka została wysłana i już mi ją listonosz przyniósł to się nazywa ekspres
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 11:44   #1082
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Sklep Dobrarada

Mi doszlo bardzo szybko, zakupilam w poniedzialek a wczoraj doszlo
Nie widzialam jeszcze jak to wszystko wyglada bo jestem u meza, takze dzisiaj bedzie radocha
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:39   #1083
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Sklep Dobrarada

a więc:
white cosmic-super się nakłada, piękna biel

violet budujący- o taki mi właśnie chodziło, super się poziomuje

i zakochałam się w formach exelent
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 15:12   #1084
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Sklep Dobrarada

charolina aten violet budujący jest troszke rzadszy od zwykłego budulca ?
bo jesli tak to tez zakupie
a i jeszcze jedno pytanko też bąbluje jak budulec ?
wiem że bąblowanie to wina nakładania ale jakby mniej bąblował to byłoby super
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 16:05   #1085
irka 6257a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sklep Dobrarada

Może ja Ci Iwonko odpowiem- violet budujący jest trochę rzadszy od zwykłego budulca i dużo mniej bąbluje. Mnie przy zwykłym budującym wyskakiwały bąbeki ,a przy violecie jeszcze mi się nie zdarzyło
irka 6257a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 16:39   #1086
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Sklep Dobrarada

irka -dzieki
w takim razie jest taki jakiego pragne, i napewno go zakupie
no mnie właśnie tez budulec bąbluje ,pomimo że staram się i obchodzę się jak z jajkiem.
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:14   #1087
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Mam taki problem// otóż zakupiłam u DR żel uv black line jednofazowy Violet - i polecałyście jako nabłyszczacz i ten żel nie utwardza mi się na bokach niewiem dlaczego ..i jak przemywam nie świeci się tak jak glos od DR ...utwardzalam violet ok 4 min nawet ponad i nic ...nadal ..lampy wymieniałam jakiś miesiąc temu ... pazurka matowie , odpylam , i nablyszczam jak zawsze ???
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 21:06   #1088
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

jednofazowy Violet się błyszczy po utwardzeniu jak szalony
więc nie wiem co jest grane?
może go kładziesz bezposrednio na jakiś żel silikonowy lub z poliuretanem? Może kładziesz bezposrednio na maskeda???
Jak chcesz nabłyszczyć masked, nalezy go pokryć warstwą jednofazówki (może być ta Violet), utwardzić, przemyć, zmatowić i jeszcze raz połozyć Violet.

warstwa która jest ostatnia i nabłyszczająca musi mieć połozona pod siebie warstwę izolującą od maskeda czyli jednofazówkę lub budujący żel.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 01:10   #1089
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

.....
Hej chcę się upewnić czy będzie dobrze jeżeli zastosuję nastepujący system:
-zależy mi na stylizacji french żelami typu easy off,zeby było mozna je łatwo ściągnąć bez piłowania.Pomyslałam,że zrobię tak:przygotowanie pazurów,primer,jedna warstwa Builder Clear,potem masked<on nie ma formuły easy off-ale jest silikonowy> biała koncówka<czymś rzadkim -niesilikonowym=dziewczyny gdzieś pisały,że koncówkę mozna zwykłym żelem,byle cieniutko>i na to znowu Builder Clear.<Ewentualnie zamiast białej koncówki odrobina zatopionego pyłku>.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 06:08   #1090
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
jednofazowy Violet się błyszczy po utwardzeniu jak szalony
więc nie wiem co jest grane?
może go kładziesz bezposrednio na jakiś żel silikonowy lub z poliuretanem? Może kładziesz bezposrednio na maskeda???
Jak chcesz nabłyszczyć masked, nalezy go pokryć warstwą jednofazówki (może być ta Violet), utwardzić, przemyć, zmatowić i jeszcze raz połozyć Violet.

warstwa która jest ostatnia i nabłyszczająca musi mieć połozona pod siebie warstwę izolującą od maskeda czyli jednofazówkę lub budujący żel.
hmm ja kładłam wczoaj 2 klientką ten wiolet popzez wczesniejsze zmatiwoeinie i odpylenie jednofazowego ibd clear ...sproje moze na innym... też właśnie byłam zdziwiona bo naprawde mało się błyszczał i gdzieniegdzzie wogole jak by sie nie utwardzil
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 15:46   #1091
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
hmm ja kładłam wczoaj 2 klientką ten wiolet popzez wczesniejsze zmatiwoeinie i odpylenie jednofazowego ibd clear ...sproje moze na innym... też właśnie byłam zdziwiona bo naprawde mało się błyszczał i gdzieniegdzzie wogole jak by sie nie utwardzil
A jaką masz lampę ? 9vat czy tunelowa 36vat? 9vat czasami robi takie numery.
Mnie sie fednofazowy violet błyszczy jak psu ......
irelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 19:23   #1092
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez irelax Pokaż wiadomość
A jaką masz lampę ? 9vat czy tunelowa 36vat? 9vat czasami robi takie numery.
Mnie sie fednofazowy violet błyszczy jak psu ......
36 vat - to ja juz niewiem dlaczego tak sie dzieje

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

dobra rado zakupilam jakies pol roku temu tipsy mleczne 500 sztuk ale niewiem dokladnie ktore moge tylko napisac ze mam na opakowaniu cyfry czerwone ponumerowane rozmiary ?? może orientujesz się które to były ?? jesli tak prosilabym o linka
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 14:30   #1093
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Sklep Dobrarada

No to teraz ja się dołączę do pochwal

1. Wysylka zamowienia tego samego dnia co przyjecie do realizacji (nie zawsze np przed św. nie ma co liczyć na szybkie wysyłki ze względu jak znam życie z duza ilością zamówień)

2. Fajne gratisiki

3. Pamiętam ze zamówiłam kiedyś gesciochy żelki kolorowe i przyszły a jak. W zamówieniu jak byk ze biały, na pudelku ze biały a w środku niespodzianka żółty. Wykonałam telefon, dostałam instrukcje co i jak zrobić (napisałam pisemko o pomyłce w pudelku i nr. konta na które zwrócono mi kasę za przesyłkę). Zelik został wymieniony na właściwy i dostałam jeszcze prezent w postaci ozdób. To się nazywa fachowa obsługa. Za ten gest oczywiście bardzo jeszcze raz dziękuje.

4. Masked bardzo fajny bo gęściutki i nic nie płynie trzyma się fantastycznie.

5. Pozostałe zele które kupuje tez bardzo dobre (blush pink, kamuflaż brzoskwiniowy, soft white)

6. Kolorówka rewelacja - przystępna cena i wspaniale kolory.

Jak mi się coś więcej przypomni to napisze
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:55   #1094
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny mam pytanko. Czy któraś z Was pracuje na produktach DR metodą combo? Jak wam się tak wykonane pazurki trzymają? Chodzi mi głównie o np. french akrylem a na to żel albo szkielet akrylowy z zatapiankami żelowymi jednofazówką? Boję się ryzykować na klientkach że coś się nie będzie trzymać lub przedwcześnie rozpadać a sama noszę tylko żelóweczki bo za akrylem nie przepadam. Opiszcie swoje doświadczenia, proszę.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:25   #1095
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Sklep Dobrarada

ja raz robiłam sobie pazurki metodą combo pracując na produktach DR (szkielet akryl + reszta żel) i wszystko super się trzymało
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:10   #1096
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
No to teraz ja się dołączę do pochwal

1. Wysylka zamowienia tego samego dnia co przyjecie do realizacji (nie zawsze np przed św. nie ma co liczyć na szybkie wysyłki ze względu jak znam życie z duza ilością zamówień)

2. Fajne gratisiki

3. Pamiętam ze zamówiłam kiedyś gesciochy żelki kolorowe i przyszły a jak. W zamówieniu jak byk ze biały, na pudelku ze biały a w środku niespodzianka żółty. Wykonałam telefon, dostałam instrukcje co i jak zrobić (napisałam pisemko o pomyłce w pudelku i nr. konta na które zwrócono mi kasę za przesyłkę). Zelik został wymieniony na właściwy i dostałam jeszcze prezent w postaci ozdób. To się nazywa fachowa obsługa. Za ten gest oczywiście bardzo jeszcze raz dziękuje.

4. Masked bardzo fajny bo gęściutki i nic nie płynie trzyma się fantastycznie.

5. Pozostałe zele które kupuje tez bardzo dobre (blush pink, kamuflaż brzoskwiniowy, soft white)

6. Kolorówka rewelacja - przystępna cena i wspaniale kolory.

Jak mi się coś więcej przypomni to napisze
miło mi niezmiernie

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
36 vat - to ja juz niewiem dlaczego tak sie dzieje

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

dobra rado zakupilam jakies pol roku temu tipsy mleczne 500 sztuk ale niewiem dokladnie ktore moge tylko napisac ze mam na opakowaniu cyfry czerwone ponumerowane rozmiary ?? może orientujesz się które to były ?? jesli tak prosilabym o linka
nie mam pojęcia
500szt mleczne mamy takie klasyczne z długą kieszonka i z krótką kieszonką (ale one zawsze były w boxach bez numerków na wieczku)

mamy takie ENF - mleczne zwężające się z długą kieszonką ale ich jest 250 sztuk

mamy takie NICo 500szt ale też były w boxie bez numerków
i Evershine mleczne - ale też nie ma numerów na boxie
i teraz nowe mleczne ABS Virgin 500szt w boxie - też bez numerów

no jestem w kropce
nie wiem które mogłyby to być???
pooglądaj dokładnie foty na sklepie

a co do tego zelu to chyba wiem: nakładzasz na maskeda jednofazowy albo budulec i po bokach go wypiłowałas aby wysmuklic pazurki i po prostu nie ma tam zelu jednofazowego albo budulca i dlatego boki są matowe. Nic innego mi nie przychodzi do glowy.
czyli aby tak się nie działo:

1) nakładasz na płytkę paznokcia masked, robisz tzw. jajeczko, utwardzasz, potem wiadomo French itd...
2) pokrywasz całość jakimkolwiek żelem sztywnym (jednofazowy albo tradycyjny budulec) utwardzasz
3) przemywasz i nadajesz kształt ale tak aby nie zdjąć całkowicie żelu sztywnego - czyli musi pozostać jego cieniutka chociażby warstwa na całej płytce
4) nakładasz gloss lub jednofazówke jako nabłyszczającą warstwę ostateczną i utwardzasz.

Uwagi:
masked tak musi być nałożony aby cieniowanie nie tylko było od skórek ale też i od bocznych wałów paznokciowych (czyli cieniutko naokoło a na środku jajeczka grubiej)

żel sztywny położony na całość - musi byc tak nałożony aby nie bylo konieczności spiłowania go aż do maskeda
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:44   #1097
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko. Czy któraś z Was pracuje na produktach DR metodą combo? Jak wam się tak wykonane pazurki trzymają? Chodzi mi głównie o np. french akrylem a na to żel albo szkielet akrylowy z zatapiankami żelowymi jednofazówką? Boję się ryzykować na klientkach że coś się nie będzie trzymać lub przedwcześnie rozpadać a sama noszę tylko żelóweczki bo za akrylem nie przepadam. Opiszcie swoje doświadczenia, proszę.
......
ja robię,moja ulubiona metoda,wypróbowałam wszelkie kombinacje alpejskie i wszystko swietnie się trzyma .
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 06:15   #1098
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny dziękuję Wam bardzo !
Czyli mogę spokojnie robić...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 07:09   #1099
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
miło mi niezmiernie

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------



nie mam pojęcia
500szt mleczne mamy takie klasyczne z długą kieszonka i z krótką kieszonką (ale one zawsze były w boxach bez numerków na wieczku)

mamy takie ENF - mleczne zwężające się z długą kieszonką ale ich jest 250 sztuk

mamy takie NICo 500szt ale też były w boxie bez numerków
i Evershine mleczne - ale też nie ma numerów na boxie
i teraz nowe mleczne ABS Virgin 500szt w boxie - też bez numerów

no jestem w kropce
nie wiem które mogłyby to być???
pooglądaj dokładnie foty na sklepie

a co do tego zelu to chyba wiem: nakładzasz na maskeda jednofazowy albo budulec i po bokach go wypiłowałas aby wysmuklic pazurki i po prostu nie ma tam zelu jednofazowego albo budulca i dlatego boki są matowe. Nic innego mi nie przychodzi do glowy.
czyli aby tak się nie działo:

1) nakładasz na płytkę paznokcia masked, robisz tzw. jajeczko, utwardzasz, potem wiadomo French itd...
2) pokrywasz całość jakimkolwiek żelem sztywnym (jednofazowy albo tradycyjny budulec) utwardzasz
3) przemywasz i nadajesz kształt ale tak aby nie zdjąć całkowicie żelu sztywnego - czyli musi pozostać jego cieniutka chociażby warstwa na całej płytce
4) nakładasz gloss lub jednofazówke jako nabłyszczającą warstwę ostateczną i utwardzasz.

Uwagi:
masked tak musi być nałożony aby cieniowanie nie tylko było od skórek ale też i od bocznych wałów paznokciowych (czyli cieniutko naokoło a na środku jajeczka grubiej)

żel sztywny położony na całość - musi byc tak nałożony aby nie bylo konieczności spiłowania go aż do maskeda
hmm domówiłam uzupełnienia tipsow ale one nie sa takie jak te co mam w pudelku z numerkami , te co mam napewno są trudniejsze do opracowania ale jestem z nich zadowolona- nie pękają ...mają kieszonke mniej przezroczysta te mleczne ...z evershine wyglądają podobnie ..


Dobra Rado możliwe że na maskeda nałożyłam ...ale na środku powinien być jednofazowy ibd nie wypiłowany a nakladajac violet na niego to nie bylo takiego polysku jak od glosa DR ...co0ś świeciło się ale rzadna rewelacja ...no a boki jak pisalam nie utwardzone...

ja jeszcze będę próbować i dam znać

dziękuję Dobra Rado
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 10:23   #1100
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Dobra Rado próbowałam :

na kamuflazu jednofazowy violet miejscami sie nie utwardza - tak jak pisałaś

na jednofazowym ibd, violet jednofazowy utwardza sie równomiernie aczkolwiek nie daje takiego połysku jak glos DR

na budującym PB, violet jednofazowy utwardza się równomiernie ale tak samo jak w ibd nie ma takiej tafli szkla .. może jednak ja pozostane przy tym glosie

teraz żeby go wykorzystać to wniskuje ze nie moge na kamuflaz violetu kłaść żeby pazurka zbudowac??

Załączam zdjęcie tipsów mlecznych może coś pomoże
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:33   #1101
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Sklep Dobrarada

niestety nie pomogę bo pracuję na formie, a w grę wchodzą jedynie tipsy od DR z tym głębokim tunelem ja miałam ten sam problem z violetem... tylko, że ja robiłam w ten sposób: matowiłam, odpylałam, przemywałam cleanerem, chwilkę odczekałam żeby resztka wyparowała i wtedy nakładałam cieniutką warstwę violetu, do lampy, drugą cieniutką warstwę i znowu do lampy i wtedy nie był takich miejsc jakby pustych tyle że mi się wydawało, że to z powodu kurczenia się żelu przy utwardzaniu zostają takie gołe plamy,ale je było widać przed przemyciem już;p ale mimo wszystko nie błyszczał tak jak chciałam i zostałam przy glosie z ra nails

i dziś przyszła moja paczuszka: masked 15ml i formy creative i to co cieszy najbardziej, kilka ozdóbek lecę pazurki lepić
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 15:04   #1102
jewellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to jewellina
Dot.: Sklep Dobrarada

Czy DR ma kamuflaze bez silikonu?
jewellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:17   #1103
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
niestety nie pomogę bo pracuję na formie, a w grę wchodzą jedynie tipsy od DR z tym głębokim tunelem ja miałam ten sam problem z violetem... tylko, że ja robiłam w ten sposób: matowiłam, odpylałam, przemywałam cleanerem, chwilkę odczekałam żeby resztka wyparowała i wtedy nakładałam cieniutką warstwę violetu, do lampy, drugą cieniutką warstwę i znowu do lampy i wtedy nie był takich miejsc jakby pustych tyle że mi się wydawało, że to z powodu kurczenia się żelu przy utwardzaniu zostają takie gołe plamy,ale je było widać przed przemyciem już;p ale mimo wszystko nie błyszczał tak jak chciałam i zostałam przy glosie z ra nails

i dziś przyszła moja paczuszka: masked 15ml i formy creative i to co cieszy najbardziej, kilka ozdóbek lecę pazurki lepić
charolina a no widzisz czyli nie tylko ja mam taki problem z tym violetem ...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 14:47   #1104
samba83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Tak sie zastanawiam nad żelem jednofazowym -budującym od DB. Zalezy mi na takim co gęsty jest.Podpowiem,że używam tez maskeda, do którego właśnie poszukuje u DR tej dobrej gęstej jednofazówki.Mam tę zwykła jednofazówkę clear ale jest dla mnie rzadka.Niedawno dokupiłam również na próbę jednofazowy -budujący Gelly Pink i mnie nie zadowala.Miał być jak galaretka a to nie to.Może któraś mi podpowie?Nie wiem na jaki się zdecydować.
samba83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:20   #1105
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Sklep Dobrarada

samba-polecam superbudujący od doberka-jest gęsty
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:22   #1106
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

U mnie viollet też nie błyszczy po przemyciu, ale tak czy siak używam glossa więc w ogólnej rozrachubie nie przeszkadza mi to.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:46   #1107
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
U mnie viollet też nie błyszczy po przemyciu, ale tak czy siak używam glossa więc w ogólnej rozrachubie nie przeszkadza mi to.
byli a ten violet dajesz na kamuflaż ??
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:08   #1108
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

Jasne. Baza, cover,biały i buduje violetem
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 06:55   #1109
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jasne. Baza, cover,biały i buduje violetem
no to super ..bo myślałam że już violet na nic nie nada się... a szkoda by było ...baze też masz od DR ??
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:34   #1110
Carmen1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 47
Dot.: Sklep Dobrarada

hej dziewczyny ja mam takie male wdzieczne pytanko czy sklep od dobrej rady jest tez na all pod nikiem dekorynka ?
Carmen1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.