Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 15:06   #2161
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Tak? Pamietam taki program o morderstwach, po tym jak zabito psycholog policyjny rysowal portret, okreslal kolor wlosow, oczu, wzrost i to sie wszystko sprawdzalo XD Taki wprawiony psycholog (pewnie nie licencjat, moze nie magister) duzo powie po samym wygladzie. Moze nie czyta w myslach ale bardzo dobrze czyta sygnaly jakie wysylamy poprzez np. nasz ubior i postawe.
Ten człowiek nie bierze takich wiadomości z powietrza, i nie jasnowidzi, ale określa je np. po sposobie popełnienia zbrodni, ułożeniu ciała, narzędziu użytym do zbrodni. Na kryminologii uczą takich rzeczy. Ten kolor oczu i włosów coś mi się wydaje przerysowany.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:08   #2162
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Diamentowa, ale bycie "wredną suką" jest po prostu na topie, Eru jeden wie, czemu. Można się dowartościować i w ogóle, że co to nie ja. Ale po osobach o naprawdę trudnym charakterze tego typu zagrań z "lubieniem" czy podlinkowywaniem takich stron bym się nie spodziewała .
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:08   #2163
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość


Niech mnie ktos oswieci, ile jest tych miss w tej chwili?
http://www.pudelek.pl/artykul/34686/...olski_zdjecia/
I czemu co jedna to wyglada jak Hogata albo Isis Gee. Tyle ladnych dziewczyn w tym kraju a kurde te misski tak pachna tanioscia nawet przez ekran... Znaczy sie figure ma ladna chociaz szczerze watpie w prawdziwosc jej biustu, taki push up w bikini? Ale te wlosy i twarz? Nie...
na misski zawsze wybierają nieładne dziewczyny, zdziwiłabym się, gdyby nagle było inaczej
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:22   #2164
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Diamentowa, ale bycie "wredną suką" jest po prostu na topie, Eru jeden wie, czemu. Można się dowartościować i w ogóle, że co to nie ja. Ale po osobach o naprawdę trudnym charakterze tego typu zagrań z "lubieniem" czy podlinkowywaniem takich stron bym się nie spodziewała .
Osoby, które nie potrafią postawić na swoim w realu, kreują się w sieci, sądząc, że zdobędą jakiś tam szacunek. Na mnie to działa wręcz odwrotnie, nie wiem jak na innych.

A "misski" ostatnich lat jak dla mnie są totalną porażką. W ogóle te całe wybory, dla mnie to impreza pokroju Eurowizji i chyba na podobnej zasadzie się stoczyła.
Na pewno nie jest to rozrywka na poziomie, raczej żeby się odmóżdżyć, poszydzić, jaka która "brzydka, krzywe nogi, gruba dupa i kretyńska odpowiedź na kretyńskie pytanie", podleczyć kompleksy czy coś, nie wiem po co to ludzie oglądają. Teraz Miss to już żaden prestiż, ani to ładne, ani bystre, jak zwykle- są gusta i guściki, podlinkowana pani mi się nie podoba, aczkolwiek plus za brak solaryjnej skwarki i platyny na głowie, bo ostatnio chyba takie przeważały z tego co mi przemykało gdzieś na pudlu.

Edytowane przez diamentowa
Czas edycji: 2011-08-28 o 15:23
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:24   #2165
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Wczoraj jak to oglądałam to o dziwo dziewczyny były nawet ładne, tylko o tej powiedziałam, że jest beznadziejna i oczywiście ta wygrała Dziwi mnie jak te jury to ocenia bo zawsze wygrywają jakieś niespecjalne panie. Chyba mam spaczony gust
Oceniaja tez cialo i sposob chodzenia. Moze umiala po prostu chodzic. A to blad, bo chodzic mozna nauczyc misske, ale twarzy jej nie zmienia.

Jeszcze o tym nieee wieeesz, tytul jest dla ciebiee (przypomnialo mi sie xD)

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
Pewnie, ze sa i tacy psycholodzy. Ale wiesz.. to już że tak powiem wyższa półka. Pewnie jakis doktor, który bardzo długo studiował.
Z reszta co innego psycholog policyjny, a co innego taki, który pracuje w poradni i przychodza do niego ludzie po poradę.
Chyba po prostu wiecej ludzi widzialo taki program albo film gdzie psycholog rozklada kogos na czesci pierwsze po wygladzie niz rzeczywiscie bylo u psychologa. Dlatego sie ich boja. Zwlaszcza jak jeszcze ktos poslucha/poczyta o Freudzie XD jak sie bawisz wlosami to ci sie chce, jak sie bawisz dlugopisem to ci sie chce, jak mrugasz oczami to ci sie chce. I zrob cokolwiek przy kims kto sie zna na tym XD Zaraz sie okaze, ze sie jest niewiadomo jak niewyzytym. I niby juz go obalono ale jednak niesmak pozostal. Mialam takiego kolege co sie naczytal i wlasnie wszystkim mowil co im sie chce, mozna sie zestresowac.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:26   #2166
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Tak? Pamietam taki program o morderstwach, po tym jak zabito psycholog policyjny rysowal portret, okreslal kolor wlosow, oczu, wzrost i to sie wszystko sprawdzalo XD Taki wprawiony psycholog (pewnie nie licencjat, moze nie magister) duzo powie po samym wygladzie. Moze nie czyta w myslach ale bardzo dobrze czyta sygnaly jakie wysylamy poprzez np. nasz ubior i postawe.
Wzrost- tak, można to oszacować na podstawie zadanych ran i tym podobnych rzeczy. Kolor włosów? Nie tylko na podstawie dowodów znalezionych na miejscu, zeznań świadków, statystyki (np. rudych jest mniej niż ciemnowłosych).
Można określić wiek, wzrost, status społeczny, jako tako osobowość, rozmiar buta itd. Ale to żadne abrakadabra, to tylko wiedza, statystyka.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:32   #2167
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Idziemy dalej z misskami

http://www.pudelek.pl/artykul/34604/...miss_universe/

Rosie jest ladna aczkolwiek tez tania xD przez ten makijaz chyba. A ta biala suknia wyglada jak obrus.

http://www.pudelek.pl/artykul/34680/...ional_zdjecia/

Ta taka naturalna, ladna, ale na miss swiata by nie miala szans, tam sie liczy inny typ urody. Poza tym czy to nie jest wstyd wygrac we wlasnym kraju?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 15:35   #2168
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
A ta biala suknia wyglada jak obrus.
Ale mi za to się wybitnie podobają te hafty
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:35   #2169
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Idziemy dalej z misskami

http://www.pudelek.pl/artykul/34604/...miss_universe/

Rosie jest ladna aczkolwiek tez tania xD przez ten makijaz chyba. A ta biala suknia wyglada jak obrus.
Rosie jest moim zdaniem bardzo ładna tylko niechże ją mniej tapetują, bo do tej pory gdzie jej nie widziałam to usmarowana na tej buzi, że hej.
W czerwonej sukni wygląda ślicznie, w tej białej tak jakoś przaśnie .

edit: gdyby nie te różowe obwódki na dole...

Edytowane przez diamentowa
Czas edycji: 2011-08-28 o 15:38
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:36   #2170
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość



Chyba po prostu wiecej ludzi widzialo taki program albo film gdzie psycholog rozklada kogos na czesci pierwsze po wygladzie niz rzeczywiscie bylo u psychologa. Dlatego sie ich boja. Zwlaszcza jak jeszcze ktos poslucha/poczyta o Freudzie XD jak sie bawisz wlosami to ci sie chce, jak sie bawisz dlugopisem to ci sie chce, jak mrugasz oczami to ci sie chce. I zrob cokolwiek przy kims kto sie zna na tym XD Zaraz sie okaze, ze sie jest niewiadomo jak niewyzytym. I niby juz go obalono ale jednak niesmak pozostal. Mialam takiego kolege co sie naczytal i wlasnie wszystkim mowil co im sie chce, mozna sie zestresowac.
To widocznie się za dużo naczytał, a w praktyce z żadnym psychologiem nie miał do czynienia. Ja jak byłam młodsza kilka razy odwiedziłam psychologa w poradni i wiem jak to wygląda. Nie jest strasznie, nawet miło Na pewno nie czułam, ze każdy mój ruch podlega dogłębnej analizie.

Ale to zalezy od człowieka. Niektórzy panicznie boją się psychologów, pedagogów, terapeutów. A ja jestem takim typem człowieka, który lubi się wygadać i nie ma oporów prosić o pomoc.
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "

Edytowane przez violonczelistka
Czas edycji: 2011-08-28 o 15:40
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:39   #2171
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ale mi za to się wybitnie podobają te hafty
Hafty mi tez, ale dol nie. Psuje caly efekt. Mogli tam dac koronke a nie obrusowa obwodke.


http://www.pudelek.pl/artykul/34208/...e_miss_polski/ w ogole co to bylo?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 15:45   #2172
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Wydaje mi się, że Rosie ma bardzo mało plastyczną twarz- więc, na plus dla niej wszelka klasyka, proste kroje i fasony, kolory, żadnych wariacji, czy awangardowych zestawień bo zaczyna wyglądać jak przeładowana ruska laleczka.

np. tu: http://www.plotek.pl/plotek/1,111484...u_,,ga,,7.html

a tu: http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,9804361.html?i=6


edit: no na tą Miss Warszawy to niezła była nagonka, aż jej trochę współczułam...

Edytowane przez diamentowa
Czas edycji: 2011-08-28 o 15:50
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 16:06   #2173
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Jaka maska ;/ ci polscy wizazysci to w ogole jakas tragedia, babka ubierajaca Skrzynecka w TZG, ta cala Malwina Wedzikowska i to co zrobila z Maryla Rodowicz, dalej ten kto pomalowal Papierskiej twarz na fioletowo w finale tap szpadl...

http://www.pudelek.pl/artykul/34011/...zyna_rooyensa/ to co ta pani robi z samym Rinke tez jest dzikie

Znam pare modelek i ogolnie narzekaja ciagle ze makijazysci robia z nich maszkary a one nie maja nic do powiedzienia. Ze znajomej zrobili transwestyte normalnie na konkursie na miss lokalnego jeziora. Takie brwi jej wala i konturuja twarz, ze wyglada jak facet.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 16:36   #2174
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Nieźle poinformowana jesteś, skoro zakładasz, że nie byłam Wow. Skąd to wiesz? Masz monopol na wyjazdy do WB?
Zeby zalozyc, nie trzeba byc w ogole poinformowanym
Na razie z calej rodziny to tylko ja mam monopol na wyjazdy do GB- skad wiedzialas?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 17:25   #2175
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
u mnie w domu tak sie mówi w duzej mierze
Czemu tak? Przyzwyczajenie, czy rodzice tego wymagali?

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
I znowu generalizowanie wypada, nie wypada po 20 roku życia . brrrr . Chcą z nas zrobić stare baby
Może one po prostu uważają, ze maja trudny charakter. Skąd możesz wiedzieć co w nich siedzi skoro rozmawiasz z nimi raz na jakiś czas i nie odrywają przed Tobą wszystkich kart ? Ja też mam trudny charakter, a wydaje mi się, że wiedza o tym tylko mama i wiedział mój ex, czyli osoby mi najbliższe.
Ale takie coś jest nawet śmieszne u 15-17- latek.
Nie wiem po co robić z siebie takie gangsta.
A pod fotkami takich osób pełno sweet komci, he he.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 17:28   #2176
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
To widocznie się za dużo naczytał, a w praktyce z żadnym psychologiem nie miał do czynienia. Ja jak byłam młodsza kilka razy odwiedziłam psychologa w poradni i wiem jak to wygląda. Nie jest strasznie, nawet miło Na pewno nie czułam, ze każdy mój ruch podlega dogłębnej analizie.
Wkurzają mnie tacy, co się naczytali/naoglądali Hannibala Lectera i jak się wspomni o wizycie u psychologa/psychiatry, to właśnie taka jest ich reakcja. Że jak jak się nie boję tam iść do tej jaskini lwa. Bo jak sobie zrobię tego dnia przedziałek po lewej stronie, to psycholog rozpozna, że mnie molestowano, a jak po prawej, to że sama molestuje. No kurde.... Mam takich 2 znajomych i jedną osobę z rodziny. Wiem, że na tematy moich wizyt w poradni nie mam co schodzić, bo się znów zdenerwuję. Można mówić i mówić, opowiadać, tłumaczyć, ale nie trafia...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 17:46   #2177
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Widzisz, wg mnie pewne zachowania, które można wybaczyć dziewczynkom z gimnazjum, w wykonaniu dorosłych kobiet są raczej śmieszne, niechże sobie uważają co tam chcą, znam niektóre z nich może pobieżnie, a wiem, które jak przyjdzie co do czego to uszka po sobie, nic nie załatwią, a za chłopami latają same jak poszczute i uwierz, że to nie one nimi się bawią więc Ty sobie, a ja mam święte prawo taką osobę traktować niepoważnie .
Dokładnie. A te które naprawdę można nazwać "ostrymi laskami" nigdy takich głupot o sobie nie będą wypisywać

Jest Miss Polonia(z tego co kojarzę to ona jedzie potem na Miss World) i Miss Polski.
Ta pani co wygrała ma moim zdaniem b.ładną figurę(i nie chodzi o biust), al twarz niespecjalną.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Rosie jest moim zdaniem bardzo ładna tylko niechże ją mniej tapetują, bo do tej pory gdzie jej nie widziałam to usmarowana na tej buzi, że hej.
W czerwonej sukni wygląda ślicznie, w tej białej tak jakoś przaśnie ..
Wg mnie też jest śliczna, jedna chyba z ładniejszych naszych miss. Genialne ma włosy Sukienki też są ok, ale to tylko moje zdanie.

candycotton - powiedz mi o jakim wy filmie nawijacie od 2 stron z Linaewen ?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2011-08-28 o 17:52
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 17:56   #2178
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

A mogę ja?
"Miecz prawdy" albo "Legend of the Seeker"
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 17:57   #2179
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Ciri- serial tworcow Xeny i Herkulesa, lecial u nas wieczorami na tvp1 jako Miecz prawdy a na youtubie jest jako Legend of the Seeker, bardzo fajny
http://www.dadt.com/lots/dvd/index.html
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 18:00   #2180
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A mogę ja?
"Miecz prawdy" albo "Legend of the Seeker"
Dzięki
A to na podstawie książki czy coś?

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ciri- serial tworcow Xeny i Herkulesa, lecial u nas wieczorami na tvp1 jako Miecz prawdy a na youtubie jest jako Legend of the Seeker, bardzo fajny
http://www.dadt.com/lots/dvd/index.html
O kurcze, czemu ja nie wiedziałam, a teraz widzę że to jakaś superaśna rzecz jest...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 18:02   #2181
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Terry Goodking, pierwszy tom to Pierwsze prawo magii zdaje sie, i ma duuzo tomow
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 18:05   #2182
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Terry Goodking, pierwszy tom to Pierwsze prawo magii zdaje sie, i ma duuzo tomow
Dziękuję
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 18:08   #2183
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
A to na podstawie książki czy coś?
Na podstawie sagi "Miecz prawdy" Terrego Goodkinda.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Bodajże 10.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 19:05   #2184
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Czemu tak? Przyzwyczajenie, czy rodzice tego wymagali?
Wiesz co, cięzko mi do końca powiedzieć z czego to sie bierze. Moi rodzice pochodzili z dość konswerwatywnych rodzin i sami zwracali sie dośc oficjalnie do swoich rodziców (nigdy np nie słyszałam, zeby moja mama przywitala się ze swoja inaczej niz "dzień dobry, mamo"), i przeniesli ten zwyczaj na nas. Pamiętam, ze jak bylam mała, dośc często upominano mnie, że "nie jesteśmy na ty", więc uzywałam konstrukcji typu "mamo, czy mama poda mi maslo", "tato, a będzie tata jutro jechał na zakupy" itd. Im bylam starsza, tym bardziej nasze stosunki się "rozluznialy" i pozwalalam sobie na wiecej, a i oni nie upominali juz tak. Teraz zdarza mi sie zwrocic do rodzicow po trosze "na ty" (np"podaj mi mamo"), ale jednak w większości przypadków zwrot mamo/tato padnie choć w zdaniu, tzn nie często powiem "wiesz co, najlepiej będzie jak zrobisz rosól" raczej gdzies tam wtrynię tę mamę: wiesz co mamo, albo wie mama co. Teraz na pewno nie zwróciliby mi juz uwagi, ale jakoś pozostało mi to w zwyczaju, mimo że nie mam z nimi najgorszego kontaktu. Co ciekawe, ja dość długo nie zdawałam sobie sprawy, że ten sposób zwracania sie do rodziców jest "dziwny" - dopiero w szkole moja przyjaciółka zwróciła mi uwage, że "tak smiesznie mówię do rodziców"
Za to od swoich dzieci na pewno nie bede wymagac tego typu konstrukcji.
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 19:28   #2185
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
a ja odbiegne od tematu jezykowego .
Nie dziwi Was, ze w tych wszystkich sieciowkach z ciuchami nie ma grubych ekspedientek?
Często tak jest.
Dosyć niesprawiedliwe.
Ja do grubych nie należę (rozmiar 40 / 42), ale w takim sklepie już pewnie nie miałabym szans i bo moimi zainteresowaniami nie jest shopping czy solarka.
Choć z drugiej strony chcą , by ekspedientka pasowała do salonu, no ale bez przesady ...
Jedna znajoma ze studiów pracuje w sklepie i na pewno nie miała z tym większych problemów, bo ogólnie jest ładna, interesuje się modą itp.

a pani miss z linku też niezbyt mi się podoba,. wiadomo ,że nie brzydka, lecz jest tyle ładniejszych dziewuszek.

http://www.pudelek.pl/artykul/34604/...miss_universe/ --> ale ta pani juź wg mnie bardzo ładna.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-08-28 o 19:31
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 19:53   #2186
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
Za to od swoich dzieci na pewno nie bede wymagac tego typu konstrukcji.
Ciesze sie, jak ja zlej konstrukcji uzylam do matki to bylo lanie. Do dzis nie wiem dlaczego. I przelozylo sie to na nasz kontakt mocno.
Za to do dziadkow dla odmiany mowie po imieniu XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 21:55   #2187
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
A mnie z kolei wydaje się, ze oni uważają psychologię za dziwny czy nietypowy kierunek właśnie dlatego, że porusza ona trudne zagadnienia : funkcjonowanie człowieka, kryzysy, problemy, nierzadko patologie. Z tąd ich reakcja. Bo oni sami w życiu by nie poszli ani na psychologię ani na kierunek pokrewny, który wymaga wiedzy psychologicznej np. moją pedagogikę.

Poza tym moje znajoma powiedziała, ze człowiek który kończy psychologię może mieć problemy z funkcjonowaniem w społeczeństwie i własną psychiką
A ja studiuję inny kierunek, zupełnie nie związany...a psychologia mnie trochę fascynuje Jednak psychika człowieka jest tak dziwna i skomplikowana...lubię czasem coś poczytać na ten temat, aczkolwiek nie wydaje mi się, że bym chciała być psychologiem. To chyba bardziej w celu "diagnozy" samej siebie

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Musz- troche pocisnelas, nie powiem, aczkolwiek ja musze jeszcze zobaczyc na wlasne oczy chudzielca, ktory wp*** paczki i wszystko co chce i nie tyje, bo jak zyje nie widzialam, widzialam tylko stado osob ktore tak twierdzily a nie byly w stanie dojesc kromki chleba do konca, jak dostawaly obiad na malym talerzyku to twierdzily ze ooo wsunelam obiad, widzisz? Jak normalnie czlowiek je 3 razy wieksza porcje...
Ja tak mam...co prawda nie mam już niedowagi jak za młodu (hyhy), ważę dokładnie tyle ile trzeba, ale moja waga od kilku lat stoi w miejscu niezależnie od tego ile wyjadam...a moje porcje są większe od porcji którejkolwiek koleżanki jaką znam. Na wakacjach zazwyczaj po nich dojadałam

Więc ja akurat potrafię uwierzyć, że ktoś może być bardzo szczupły jedząc bardzo normalnie lub nawet dużo (poza tym też często obserwuje mężczyzn o takim właśnie metabolizmie...jakby ich organizm z jedzenia wyciągał tylko to co potrzebuje, a reszta...przelatywała )


A przypomniała mi się rzecz, która mnie dziwi w zachowaniu ludzi (nie wiem czy o tym już nie było). Nie wiem dlaczego masa ludzi wchodząc do publicznej toalety widząc, że drzwi do kabiny są zamknięte, że jest czerwony znaczek przy klamce, to i tak pierwsze co robią to ciągną za tą klamkę. Ani nie zapukają, ani nic...od razu rzucają się na tą klamkę
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 22:39   #2188
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Oceniaja tez cialo i sposob chodzenia. Moze umiala po prostu chodzic. A to blad, bo chodzic mozna nauczyc misske, ale twarzy jej nie zmienia.

Jeszcze o tym nieee wieeesz, tytul jest dla ciebiee (przypomnialo mi sie xD)
Ja krzywo chodzę bo rozstawiam tak stopy na zewnątrz jak kaczka. Być może wezmę udział w wyborach miss PIS

A Rosie moim zdaniem nawet ładna porównując z innymi miskami.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 15:52   #2189
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
na misski zawsze wybierają nieładne dziewczyny, zdziwiłabym się, gdyby nagle było inaczej
http://www.youtube.com/user/Official...33/TBuOw3TbHH8

i nie potrafiące się swobodnie wysłowić (chyba, że tylko ja odbieram w ten sposób Rosie ).
Co do urody się nie wypowiadam-kwestia sporna jak zawsze.

macie swoją faworytkę ?

Edytowane przez Noa_
Czas edycji: 2011-08-29 o 15:53
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 16:02   #2190
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/user/Official...33/TBuOw3TbHH8

i nie potrafiące się swobodnie wysłowić (chyba, że tylko ja odbieram w ten sposób Rosie ).
Co do urody się nie wypowiadam-kwestia sporna jak zawsze.
dżizyz czemu oni im to robią?
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.